OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022": 2022-06-18, Sosnowiec AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów

Sosnowiec, 18 czerwca 2022r.
Organizator: Klub Sportowy Akademia Tańca AS Sosnowiec
Prowadzenie: Beata Sobczak - Kuca  - Częstochowa
Muzyka: DJ
Obsługa medyczna: Zapewnione
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
14-15, D, Standard
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno   17
   2 AKCENT - Będzin              6
   3 AKSEL - Rzeszów              1
   4 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
   5 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    3
   6 DANCE PROJECT- Wrocław       1
   7 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
   8 DANCELOOK - Gliwice          2
   9 ESKADRA - Pabianice          3
  10 ETIUDA - Radomsko            3
  11 FLAMENCO - Siemianowice      1
  12 FORUM - Zabrze               4
  13 GALA - Mielec                1
  14 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  15 IGLICA - Wrocław             1
  16 IMPERIA - Kraków             2
  17 IMPULS - Chorzów             4
  18 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  19 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  20 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  21 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    4
  22 MISTRAL - Tarnowskie Góry    5
  23 Mistrzowska Akademia Tane    3
  24 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  25 PERFECT DANCE - Kraków       4
  26 POLISH CLUB - Warszawa       1
  27 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  28 RONDO - Rybnik               1
  29 RYTM - Żory                  1
  30 SEMPRE - Kraków              2
  31 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    6
  32 STEP DANCE - Koluszki        1
  33 SUKCES - Jaworzno            3
  34 Szkoła Tańca Sparta - Opo    3
  35 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  36 Śląski Klub Taneczny - Ka    3
  37 TEAM - Ornontowice           9
  38 Tk Marendi                   1
  39 TOP DANCE STUDIO - Poznań    1
  40 WDS - Katowice               2
  41 WIR - Bieruń                 3
  42 WIR - Mysłowice              2
  43 ZORBA - Częstochowa          3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Szot Anna                                          KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   9
  40         2 Klusa Nikola                                       AKCENT - Będzin           śląski               2/   9
  37         3 Bujok Lilianna                                     TEAM - Ornontowice        śląski               3/   9
  41         4 Murzyn Kinga                                       TEAM - Ornontowice        śląski               4/   9
  44         5 Zych Milena                                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           5/   9
  39         6 Kalinowska Dalida                                  WDS - Katowice            śląski               6/   9
  38         7 Gubas Nadia                                        DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               7/   9
  42         8 Nadstawek Karolina                                 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               8/   9
  36         9 Barszcz Wiktoria                                   GALA - Mielec             podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  36  X X XX  4  X  X X  3  X  XXX  4  X  X    2 X X  X   3      X   1    17          
  37 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5    XXXX  4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    35       2-3
  38 XXX X    4          0 XXX      3 XXXXXXX  7 XX XX X  5 X  X X   3    22          
  39 X XXXXX  6   X      1 X XXX X  5 XXXX XX  6   XX XX  4  XXX  X  4    26         6
  40 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    38         1
  41 X X XX   4 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXX X    4 XXX X    4 XXX X X  5    28         5
  42      X   1 XXXX X   5     X    1    X XX  3 XXXXX X  6 X  XXXX  5    21          
  43  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX X  6  X XXXX  5  XXXXXX  6    35       2-3
  44 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X  X   3   X  X   2 XXX XX   5    30         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  37 3261453 3,0 4141423 3,0 5231443 3,0 2461224 2,0 3351252 2,0 2241242 1,0   14,0    3
  39 6455664 6,0 6666666 6,0 6464665 6,0 6644662 6,0 6644643 5,0 5566663 6,0   35,0    6
  40 1333212 2,0 1313212 2,0 4153222 2,0 1252413 1,0 2263524 4,0 1353515 3,0   14,0    2
  41 2616335 4,0 3435345 4,0 1525336 4,0 3116356 4,0 1116365 3,0 4125354 4,0   23,0    4
  43 5122121 1,0 2222131 1,0 3312111 1,0 4323141 3,0 4422131 1,0 6432131 2,0    9,0    1
  44 4544546 5,0 5554554 5,0 2646554 5,0 5535535 5,0 5535416 6,0 3614426 5,0   31,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Vysotskyi Illia, Kramer Zuzanna                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   7
 130         2 Kulików Szymon, Chrząstek Marta                    WIR - Mysłowice           śląski               2/   7
 129         3 Broda Kacper, Rudnicka Inga                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/   7
 132         4 Malczyk Wiktor, Skrzypczak Weronika                TEAM - Ornontowice        śląski               4/   7
 131         5 Limanowski Oliwier, Hrebik Barbara                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   7
 133         6 Różalski Miłosz, Pasamonik Klaudia                 WDS - Katowice            śląski               6/   7
 134         7 Tolarz Filip, Paciok Nicola                        LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129 1326415 3,0 5416324 4,0 1116412 1,0 1116413 1,0 5723525 4,0 4625537 6,0 5316447 5,0 5315447 4,0   28,0    3
 130 5433144 4,0 2334162 2,0 5543245 5,0 5451344 4,0 4251361 2,0 6251221 2,0 7643321 2,0 3243221 2,0   23,0    2
 131 4245656 5,0 3141756 5,0 4222566 4,0 4322766 5,0 2644673 3,0 1536754 5,0 1237774 3,0 1457665 5,0   35,0    5
 132 2751221 1,0 4522241 1,0 3451131 3,0 2773251 3,0 6367254 5,0 5767362 7,0 3574252 4,0 7664373 7,0   31,0    4
                                                                                         R           
 133 7672737 7,0 6663637 6,0 6774657 6,0 6665637 7,0 7435737 6,0 7444645 4,0 6751633 7,0 4732734 3,0   46,0    6
 134 6567573 6,0 7777575 7,0 7667774 7,0 7547575 6,0 3576446 7,0 3373476 3,0 4465565 6,0 6576556 6,0   48,0    7
                                                                                         R           
 135 3114362 2,0 1255413 3,0 2335323 2,0 3234122 2,0 1112112 1,0 2112113 1,0 2122116 1,0 2121112 1,0   13,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Svetik                    Marek                                          Czechy
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Sykosz Maksymilian, Skorupa Paulina                MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/   4
 139         2 Moskal Filip, Opalska Natalia                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
 138         3 Miadziołko Wiktor, Karczmarz Nadia                 FLAMENCO - Siemianowice   śląski               3/   4
 140         4 Sobczeński Bartosz, Jackowska Amelia               MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 138 4344434 4,0 3343344 3,0 4444444 4,0 2111334 2,0 3121344 3,0 2122334 3,0   19,0    3
 139 2112112 1,0 2221112 2,0 1221122 2,0 3323222 3,0 2312222 2,0 1311211 1,0   11,0    2
 140 3431343 3,0 4434433 4,0 3333233 3,0 4444443 4,0 4444433 4,0 4444443 4,0   22,0    4
 141 1223221 2,0 1112221 1,0 2112311 1,0 1232111 1,0 1233111 1,0 3233122 2,0    8,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Svetik                    Marek                                          Czechy
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Wrzeszcz Adam, Krupska Maria                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   3
 144         2 Kucza Makary, Skrzyp Marcelina                     TEAM - Ornontowice        śląski               2/   3
 145         3 Otręba Mateusz, Piur Maja                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 1323123 3,0 2233133 3,0 1123122 1,5 2122111 1,0 1233121 2,0   10,5    2
 145 3212311 1,0 3322322 2,0 3332331 3,0 3333333 3,0 3322332 3,0   12,0    3
 146 2131232 2,0 1111211 1,0 2211213 1,5 1211222 2,0 2111213 1,0    7,5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Kucza Makary, Skrzyp Marcelina                     TEAM - Ornontowice        śląski               1/   3
 146         2 Wrzeszcz Adam, Krupska Maria                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   3
 145         3 Otręba Mateusz, Piur Maja                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 2321131 1,5 2111131 1,0 2121121 1,0 3121131 1,0 3221132 2,0    6,5    1
                                         R                       
 145 3212323 3,0 3322313 3,0 3313313 3,0 1313322 3,0 1113313 1,0   13,0    3
 146 1133212 1,5 1233222 2,0 1232232 2,0 2232213 2,0 2332221 3,0   10,5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Skoczyńska Karolina                                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/  12
 147         2 Chrobok Adrian                                     SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  12
 148         3 Dratwa Hanna                                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/  12
 151         4 Kapuścik Apolonia                                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  12
 150         5 Jabłonka Lidia                                     IMPULS - Chorzów          śląski               5/  12
 155         6 Pradela Lena                                       MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/  12
 153         7 Nowak Jagoda                                       MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  12
 152       8-9 Kluczyńska Ramona                                  AKCENT - Będzin           śląski             8-9/  12
 154       8-9 Ozon Olivia                                        Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski            8-9/  12
 156        10 Sebesta Oliwia                                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              10/  12
 149     11-12 Gawlińska Maja                                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski           11-12/  12
 158     11-12 Żelazowska Weronika                                DANCELOOK - Gliwice       śląski           11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 147 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    39         1
 148   XXXX   4  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X XXXXX  6 XXX XXX  6    33         3
 149       X  1          0 X    X   2    X  X  2       X  1    X  X  2     8          
 150 X X   X  3 X X  X   3 XXXX  X  5 XXX XXX  6 X XXXXX  6   X  XX  3    26         5
 151 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X   XXX  4    XXXX  4 XX    X  3 X  XX X  4    28         4
 152      X   1      X   1      X   1     XX   2     XX   2 X X XX   4    11          
 153  X XX    3 XXXXX X  6  X XX    3   XX     2  X       1  X       1    16          
 154      X   1     X    1    X     1 XX    X  3  X       1 XX X X   4    11          
 155 XX X  X  4    X  X  2   XX  X  3 XXXX  X  5   XXXXX  5  XXXXX   5    24         6
 156 XX X     3  X       1  XX      2          0 XXXX     4          0    10          
 157  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    38         2
 158 XXX X    4 X X   X  3     X    1          0          0          0     8          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 147 2614352 2,0 5625342 5,0 2314342 2,0 1122331 1,0 2123331 2,0 2224343 2,0   14,0    2
 148 5242243 3,0 4353253 3,0 5645253 5,0 3233122 3,0 5332222 3,0 6615131 3,0   20,0    3
 150 1525626 5,0 1214665 4,0 1423665 4,0 6446664 6,0 4654563 4,0 1546565 6,0   29,0    5
 151 4451564 4,0 3132434 2,0 4232524 3,0 2554553 4,0 1465656 6,0 4362652 4,0   23,0    4
 155 6366435 6,0 6566526 6,0 6566436 6,0 4665445 5,0 6546445 5,0 5453426 5,0   33,0    6
 157 3133111 1,0 2441111 1,0 3151111 1,0 5311216 2,0 3211114 1,0 3131214 1,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 164         1 Konarska Magdalena                                 TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         1/  12
 167         2 Rynczuk Matylda                                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/  12
 163         3 Kasianov Kostiantyn                                CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           3/  12
 170         4 Zybińska Zofia                                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/  12
 172         5 Stec Anna                                          SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  12
 169         6 Zbierańska Katarzyna                               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  12
 162         7 Dereń Blanka                                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  12
 161         8 Czapla Julia                                       TEAM - Ornontowice        śląski               8/  12
 171         9 Żołnierczyk Joanna                                 AKCENT - Będzin           śląski               9/  12
 166     10-11 Półtorak Łucja                                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk     10-11/  12
 168     10-11 Szulińska Natalia                                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski           10-11/  12
 165        12 Polańska Maja                                      DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161     X X  2 X  XXXX  5 XXXXX    5 X  XXX   4     X    1 X   X    2     X    1 X   XXX  4    24          
 162 X X  XX  4   X  X   2   XX XX  4  XXXXXX  6 X    XX  3      X   1  X X XX  4    X  X  2    26          
 163  XX  XX  4 XXX XXX  6 XX  XXX  5   X  XX  3 XX X XX  5  X XXXX  5  X XXXX  5  X X X   3    36         3
 164 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    47         1
 165   XX     2    X  X  2     X X  2       X  1      X   1 X    X   2 X X   X  3       X  1    14          
 166  X  X    2  X  X    2  X XXX   4    X X   2   X X    2 XX       2  X   X   2      X   1    17          
 167 XXXXX X  6    XXX   3 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    44         2
 168  X       1  X       1  X       1 X        1  XXX X   4   XX  X  3   X      1 XXX XX   5    17          
 169 X  XXX   4 XXXX X   5  XX  X   3  X   X   2  X XX    3  X XXX   4 X XXXX   5  XXXXX   5    31         5
 170  X XXX   4 XX XX X  5 X X   X  3 XX XX    4 X X XXX  5 X X X X  4 X   XXX  4 X  XX X  4    33         4
 171 X   XX   3   X  X   2      X   1  XX  X   3      X   1  XXX X   4  X   X   2  XX  X   3    19          
 172 X XX XX  5 X X   X  3 X XX     3 X X X X  4 XXXX  X  5 X X   X  3 X XX     3 X X      2    28         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163 2253331 2,0 5362331 2,0 4253321 3,0 5453341 3,0 4263521 2,0 5251332 2,0 3462332 3,0 6362536 6,0   23,0    3
 164 1111122 1,0 1111142 1,0 3111163 1,0 1111162 1,0 1121152 1,0 1123161 1,0 5111151 1,0 5213151 2,0    9,0    1
 167 3522253 3,0 3524263 3,0 1322232 2,0 3222223 2,0 3612463 3,0 3412553 3,0 4523563 5,0 1121362 1,0   22,0    2
 169 5466565 6,0 6255526 5,0 6534646 6,0 6545636 6,0 6344316 4,0 6334416 4,0 6654416 6,0 4644423 3,0   40,0    6
 170 6344414 4,0 4433414 4,0 5466415 5,0 4366415 4,0 5555244 6,0 4565224 5,0 2336225 2,0 2455214 4,0   34,0    4
 172 4635646 5,0 2646655 6,0 2645554 4,0 2634554 5,0 2436635 5,0 2646645 6,0 1245644 4,0 3536645 5,0   40,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 175         1 Grabowski Franciszek, Stojak Maja                  IMPULS - Chorzów          śląski               1/   7
 179         2 Marczewski Tymoteusz, Zawadzka Kaja                AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   7
 177         3 Hura Maksymilian, Majka Lena                       NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   7
 180         4 Żelazowski Kamil, Niemirowska Julia                DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/   7
 174         5 Błędowski Tobiasz, Czajka Paulina                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   7
 178         6 Kwiatkowski Adam, Marynowska Pola                  ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   7
 176         7 Grala Kacper, Cisłowska Iga                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174 7754274 5,0 3735676 5,0 7766775 7,0 6765776 7,0 4577735 5,0 4577546 5,0 6677657 7,0 3676665 5,0   46,0    5
 175 2113111 1,0 1112111 1,0 3112121 1,0 2112111 1,0 6164251 4,0 6243222 2,0 3133242 2,0 5334241 3,0   15,0    1
 176 6676367 7,0 6677355 6,0 5575366 5,0 4677367 6,0 5636676 6,0 3756777 7,0 5756776 6,0 7555777 7,0   50,0    7
                                                                                         R           
 177 1321435 3,0 2221262 2,0 1431233 3,0 1321233 2,0 3451344 3,0 5631355 4,0 4341323 3,0 2141313 2,0   22,0    3
 178 5567646 6,0 7356727 7,0 4657657 6,0 7546645 5,0 7745567 7,0 7465663 6,0 7565465 5,0 4767556 6,0   48,0    6
 179 4445753 4,0 4563544 4,0 6244444 4,0 5254554 4,0 2313122 1,0 2112111 1,0 2212111 1,0 1412132 1,0   20,0    2
 180 3232522 2,0 5444433 3,0 2323512 2,0 3433422 3,0 1222413 2,0 1324434 3,0 1424534 4,0 6223424 4,0   23,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 186         1 Płatek Mateusz, Rachwał Jessica                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   4
 185         2 Klisowski Piotr, Manusch Oliwia                    FORUM - Zabrze            śląski               2/   4
 184         3 Łazarczyk Gabriel, Kozieł Karolina                 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   4
 183         4 Kawałek Michał, Nowotny Aleksandra                 SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 183 1134343 3,0 4114433 4,0 4444441 4,0 3444443 4,0   15,0    4
 184 4443211 4,0 2243242 2,0 2333232 3,0 2322132 2,0   11,0    3
 185 2312422 1,0 3431324 3,0 3112324 2,0 4233324 3,0    9,0    2
 186 3221134 2,0 1322111 1,0 1221113 1,0 1111211 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Svetik                    Marek                                          Czechy
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 184         1 Łazarczyk Gabriel, Kozieł Karolina                 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   5
 188         2 Lozinszek Artur, Stolarska Hanna                   WIR - Bieruń              śląski               2/   5
 187         3 Lasocki Sebastian, Pisarczyk Natalia               RONDO - Rybnik            śląski               3/   5
 183         4 Kawałek Michał, Nowotny Aleksandra                 SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   5
 189         5 Trojanowski Robert, Nowak Zofia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 183 5313534 3,0 3114434 4,0 3214534 4,0 1313411 1,0   12,0    4
 184 2132123 1,0 2331112 1,0 2421222 1,0 5531132 3,0    6,0    1
 187 1444241 4,0 1423243 3,0 1333143 3,0 2224243 2,0   12,0    3
 188 4221312 2,0 5242321 2,0 4142311 2,0 4152324 4,0   10,0    2
 189 3555455 5,0 4555555 5,0 5555455 5,0 3445555 5,0   20,0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 196         1 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM - Ornontowice        śląski               1/   5
 193         2 Kulig Jakub, Biszczanik Julia                      IMPULS - Chorzów          śląski               2/   5
 192         3 Bawor Adam, Nocoń Maja                             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   5
 195         4 Tarasin Juliusz, Hodór Julia                       AKCENT - Będzin           śląski               4/   5
 194         5 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 192 5251143 3,0 5151343 3,0 4252344 3,0 5142342 3,0 1142322 1,0   13,0    3
 193 1143331 2,0 1345131 2,0 2145121 1,0 4454131 4,0 4235141 3,0   12,0    2
 194 4422455 5,0 4512452 4,0 5511452 5,0 3511454 5,0 5521453 4,0   23,0    5
 195 2534524 4,0 2434515 5,0 3434515 4,0 1325515 2,0 3453515 5,0   20,0    4
 196 3315212 1,0 3223224 1,0 1323233 2,0 2233223 1,0 2314234 2,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Svetik                    Marek                                          Czechy
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 198         1 Kołodziej Maciej, Janiszewska Joanna               ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   2
 197         2 Socha Oskar, Cisło Adrianna                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 197 2222222 2,0 2111121 1,0 2221222 2,0 2122212 2,0 2222222 2,0    9,0    2
 198 1111111 1,0 1222212 2,0 1112111 1,0 1211121 1,0 1111111 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 200         1 Paczyński Mateusz, Królczyk Julia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   4
 197         2 Socha Oskar, Cisło Adrianna                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   4
 199         3 Kwarta Kacper, Grygiel Karolina                    ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   4
 201         4 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 197 1323221 2,0 4323222 2,0 2313222 2,0 1222211 2,0 2323232 2,0   10,0    2
 199 4132333 3,0 3231434 3,0 4132434 3,0 3333333 3,0 3232323 3,0   15,0    3
 200 3211112 1,0 1112111 1,0 1221111 1,0 4111122 1,0 4111111 1,0    5,0    1
                                                     R           
 201 2444444 4,0 2444343 4,0 3444343 4,0 2444444 4,0 1444444 4,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 206         1 Galwas Maksymilian, Kropidło Klaudia               RYTM - Żory               śląski               1/   6
 200         2 Paczyński Mateusz, Królczyk Julia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   6
 204         3 Kaleta Oliwier, Smól Julia                         AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   6
 205         4 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   6
 208         5 Zglinicki Dawid, Porębska Agnieszka                Mistrzowska Akademia Tane śląski               5/   6
 201         6 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 200 6135256 5,0 3224125 2,0 3232225 2,0 4131224 2,0 4134234 4,0   15,0    2
 201 5656665 6,0 4656666 6,0 2346666 6,0 3546666 6,0 1666665 6,0   30,0    6
 204 3462442 4,0 2441352 3,0 4651332 3,0 2352152 3,0 2342143 3,0   16,0    3
 205 4543323 3,0 6332443 4,0 5524453 4,0 5423433 4,0 3413412 2,0   17,0    4
 206 1314111 1,0 1115211 1,0 1115111 1,0 1215311 1,0 5225321 1,0    5,0    1
 208 2221534 2,0 5563534 5,0 6463544 5,0 6664545 5,0 6551556 5,0   22,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Svetik                    Marek                                          Czechy
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 217         1 Wojtasiewicz Jacek, Sokotun Ivana                  AKCENT - Będzin           śląski               1/  10
 216         2 Socha Bruno, Kania Amelia                          PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/  10
 205         3 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/  10
 215         4 Ochnik Bartosz, Ruiz Vidales Klara                 Mistrzowska Akademia Tane śląski               4/  10
 213         5 Kucharski Damian, Banaszczyk Agnieszka             DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          5/  10
 204         6 Kaleta Oliwier, Smól Julia                         AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  10
 210       7-8 Bilnik Wojciech, Putyra Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski             7-8/  10
 211       7-8 Kościelniak Wojciech, Garus Anna                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski             7-8/  10
 212         9 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               9/  10
 214        10 Markiewicz Jakub, Michewicz Julia                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 204    X XX  3   XX  X  3  X X XX  4 XX X XX  5 X  X  X  3    18         6
 205 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  X XXXX  5    31       1-2
 210  XX   X  3 XXX   X  4  X   XX  3  X       1  XX  XX  4    15          
 211  XXXX    4    XX    2  XXXX    4 X  XX    3    XX    2    15          
 212 X    X   2  X   X   2   X  X   2  XX  X   3 XXX  X   4    13          
 213 XXXXX    5 XXXXX    5 X XX     3 XXXX  X  5 XXXXX X  6    24         5
 214 X     X  2 X    X   2 X   X    2     X    1   X  X   2     9          
 215  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6    31       1-2
 216 X X XXX  5  XX XXX  5 XXX X X  5 X X XXX  5 XXX XXX  6    26         4
 217 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXX   4    28         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 204 5663534 5,0 6664644 6,0 5652654 6,0 2564643 6,0 6655645 6,0   29,0    6
 205 4452443 3,0 1245323 2,0 6363423 3,0 6251414 4,0 2263423 2,0   14,0    3
 213 6311665 6,0 5433566 5,0 4221566 5,0 4343536 5,0 5331536 4,0   25,0    5
 215 2545152 4,0 4551131 3,0 3545142 4,0 5632161 3,0 3444161 5,0   19,0    4
 216 1226321 1,0 2326452 4,0 2416331 2,0 1415252 1,0 4522352 3,0   11,0    2
 217 3134216 2,0 3112215 1,0 1134215 1,0 3126325 2,0 1116214 1,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 222         1 Roman Jakub, Król Emilia                           KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   6
 223         2 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   6
 210         3 Bilnik Wojciech, Putyra Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   6
 221         4 Pyras Krzysztof, Jarek Emilia                      WIR - Mysłowice           śląski               4/   6
 220         5 Wiernicki Adam, Wiernicka Adrianna                 Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               5/   6
 224         6 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              AKCENT - Będzin           śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 210 3425353 3,0 4525312 3,0 3325322 2,0 3325312 2,0 4425433 4,0   14,0    3
 220 4233666 5,0 5343566 5,0 5463665 5,0 5543666 5,0 5343656 5,0   25,0    5
 221 5344444 4,0 3254425 4,0 4254414 4,0 4254424 4,0 3254324 3,0   19,0    4
 222 1111111 1,0 1111141 1,0 1112251 1,0 1111131 1,0 1112111 1,0    5,0    1
 223 2562222 2,0 2432253 2,0 2531143 3,0 2432253 3,0 2531262 2,0   12,0    2
 224 6656535 6,0 6666634 6,0 6646536 6,0 6666545 6,0 6666545 6,0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 225         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
 229         2 Thomalla Pascal, Ogrodnik Kamila                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   7
 230         3 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               3/   7
 226         4 Klimek Filip, Szkutnik Zofia                       TEAM - Ornontowice        śląski               4/   7
 227         5 Kuś Dawid, Józefowska Patrycja                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   7
 228         6 Pawlik Mikołaj, Naramska Maria                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               6/   7
 220         7 Wiernicki Adam, Wiernicka Adrianna                 Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 220 7775777 7,0 7777777 7,0 7577777 7,0 7657777 7,0 7777777 7,0   35,0    7
 225 1112211 1,0 2122212 1,0 1221112 1,0 1221111 1,0 1132111 1,0    5,0    1
 226 2251135 2,0 6261345 4,0 6662645 6,0 3342544 4,0 5441634 3,0   19,0    4
 227 6366353 5,0 5646454 6,0 4754363 4,0 4775355 5,0 3554353 4,0   24,0    5
 228 4627566 6,0 4534626 5,0 5436556 5,0 5536666 6,0 4626446 5,0   27,0    6
 229 3443422 3,0 1353161 2,0 2143221 2,0 2163222 2,0 2263222 2,0   11,0    2
 230 5534644 4,0 3415533 3,0 3315434 3,0 6414433 3,0 6315565 6,0   19,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 214         1 Markiewicz Jakub, Michewicz Julia                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   2
 233         2 Skalski Paweł, Drabczyk Karolina                   IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 214 1211211 1,0 1111211 1,0 2111212 1,0 1111122 1,0 1221121 1,0    5,0    1
 233 2122122 2,0 2222122 2,0 1222121 2,0 2222211 2,0 2112212 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Svetik                    Marek                                          Czechy
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 235         1 Majtyka Jakub, Čečotková Helena                    Tk Marendi                Czechy               1/   5
 234         2 Kot Szymon, Marcinkiewicz Oliwia                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               2/   5
 237         3 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   5
 223         4 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   5
 233         5 Skalski Paweł, Drabczyk Karolina                   IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 223 4454455 4,0 3454454 4,0 2454444 4,0 2554455 5,0 2554444 4,0   21,0    4
 233 5545544 5,0 5525545 5,0 3525555 5,0 5445543 4,0 4445555 5,0   24,0    5
 234 1213333 3,0 1212323 2,0 1112222 1,0 1113224 1,5 1113223 2,0    9,5    2
 235 2131112 1,0 2141111 1,0 5241113 2,0 4231112 1,5 5221112 1,0    6,5    1
 237 3322221 2,0 4333232 3,0 4333331 3,0 3322331 3,0 3332331 3,0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Svetik                    Marek                                          Czechy
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Nagórski                  Maciej          II        Ornontowice          Polska
F       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
G       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Szymanowski               Artur           I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Mirowski Oliwier, Dobrowolska Nadia                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
  96         2 Węgrzynek Bartłomiej, Zapatka Natalia              WIR - Bieruń              śląski               2/   7
  91         3 Lorek Dawid, Łaś Julia                             MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   7
  90         4 Figuła Grzegorz, Makselon Emilia                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   7
  92         5 Mazurek Michał, Małek Lilianna                     TEAM - Ornontowice        śląski               5/   7
  95         6 Rychel Paweł, Fijoł Emilia                         WIR - Bieruń              śląski               6/   7
  94         7 Pietras Alan, Różańska Natalia                     FORUM - Zabrze            śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  90 6455764 6,0 7665754 7,0 6674775 7,0 3331533 2,0 3222222 2,0 2222222 2,0   26,0    4
  91 3623223 2,0 5222245 2,0 4235446 4,0 6224672 5,0 6365536 4,0 5465645 5,0   22,0    3
  92 4374352 4,0 4774462 4,0 3462352 3,0 5776467 7,0 7574447 5,0 7774567 7,0   30,0    5
  93 1111111 1,0 3111111 1,0 1111111 1,0 2112311 1,0 2111111 1,0 1111111 1,0    6,0    1
  94 7737677 7,0 6546676 6,0 7746663 6,0 7565756 6,0 5747764 7,0 4556753 4,0   36,0    7
  95 5546546 5,0 2457537 5,0 5557537 5,0 4647244 4,0 4656675 6,0 6647376 6,0   31,0    6
  96 2262435 3,0 1333323 3,0 2323224 2,0 1453125 3,0 1433353 3,0 3333434 3,0   17,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37