OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"WIELKOPOLAN CUP 2022": 2022-06-18, Przeźmierowo k/Poznania BELLCANTO - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Turniej Tańca Towarzyskiego WIELKOPOLAN CUP 2022


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskiego WIELKOPOLAN CUP 2022

Przeźmierowo 18.06.2022
Organizator: Szkoła Tańca BELLCANTO
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
Pow. 15, E-Solo, Latin-4
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            1
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        4
   3 ANIMA DANZA - Głogów         1
   4 ASTRA - Szczecin             4
   5 ATUT - Kalisz                2
   6 DANCE IMPERIUM - Poznań      3
   7 DANCECLUB - Szczecin         4
   8 DREAM - Poznań               1
   9 DZIUPLA - Poznań             3
  10 ETIUDA - Radomsko            1
  11 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     2
  12 KS  DANCE MIX - Deszczno     1
  13 LATINA - Wolsztyn            1
  14 MARGO - Leszno               4
  15 POEZJA - Kościan             2
  16 RM DANCE - KIEŁCZÓW          1
  17 SENIOR DANCE STUDIO - Poz    1
  18 TOP DANCE STUDIO - Poznań    2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Pawlik Mikołaj, Koza Natalia                       LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   4
  30         2 Sieradzki Nikodem, Witkowska Franciszka            SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         2/   4
  27         3 Jawor Grzegorz, Frąckowiak Róża                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   4
  28         4 Kashyna Tomasz, Przybyszewska Wiktoria             DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  27 43244 4.0 42243 3.0 32243 3.0 22224 2.0 23213 2.0 22333 3.0   17.0    3
  28 34423 3.0 34434 4.0 43424 4.0 44441 4.0 44431 4.0 31411 1.0   20.0    4
  29 12312 2.0 13311 1.0 14312 2.0 13332 3.0 12142 1.0 14142 2.0   11.0    1
  30 21131 1.0 21122 2.0 21131 1.0 31113 1.0 31324 3.0 43224 4.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Dopierała Nikodem, Łanowiecka Lena                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   2
  35         2 Grydziuszko Damian, Orysiak Lena                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1112121 1.0 2122122 2.0 2122212 2.0 2122112 2.0 2122212 2.0   12.0    1
  35 2222222 2.0 2222222 2.0 2221222 2.0 2221212 2.0 1211211 1.0 1211121 1.0 1211221 1.0 1211121 1.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Wesołowska Julia                                   DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         1/   2
  50         2 Kujbida Agata                                      DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  50 12221 2.0 11212 1.0 22222 2.0    5.0    2
      R                   R R      
  51 21112 1.0 22121 2.0 11111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Michalczyk Milena                                  RM DANCE - KIEŁCZÓW       dolnośląski          1/   3
  56         2 Ryks Magdalena                                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   3
  54         3 Libner Zofia                                       ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E-Solo, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  54 3331321 3.0 3331332 3.0 3331332 3.0 3321322 2.0   11.0    3
  55 1122112 1.0 1112111 1.0 1113111 1.0 2112111 1.0    4.0    1
  56 2213233 2.0 2223223 2.0 2222223 2.0 1233233 3.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Kamiński Dawid, Derda Wiktoria                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   3
  66         2 Wieczorek Wiktor, Rybicka Iga                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   3
  65         3 Skorupiński Jakub, Jurga Magdalena                 MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 23212 2.0 23222 2.0 23321 2.5 11112 1.0 12111 1.0 22121 1.0    9.5    1
  65 12323 3.0 11111 1.0 12113 1.0 32233 3.0 31333 3.0 31313 3.0   14.0    3
  66 31131 1.0 32333 3.0 31232 2.5 23321 2.0 23222 2.0 13232 2.0   12.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Podfigurny Ziemowit, Marecka Amelia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   3
  71         2 Stolarczyk Karol, Ząbek Julia                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   3
  69         3 Kunce Maksymilian, Harendarz Zuzanna               MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69 2133333 3.0 1123232 2.0 1231132 2.0 1222222 2.0 3332333 3.0 3222333 3.0 3333333 3.0 3232322 2.0   20.0    3
  70 1311111 1.0 2311111 1.0 2122211 1.0 2131111 1.0 1121111 1.0 1131111 1.0 1111212 1.0 1121211 1.0    8.0    1
  71 3222222 2.0 3232323 3.0 3313323 3.0 3313333 3.0 2213222 2.0 2313222 2.0 2222121 2.0 2313133 3.0   20.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Staniak Hubert, Wojciechowska Joanna               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   2
  82         2 Podfigurny Ziemowit, Marecka Amelia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  82 2222222 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2222222 2.0 1222222 2.0   10.0    2
  83 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              1/   4
  83         2 Staniak Hubert, Wojciechowska Joanna               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   4
  82         3 Podfigurny Ziemowit, Marecka Amelia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   4
  84         4 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  82 1341113 1.0 2341324 3.0 3431244 4.0 2233144 3.0 2343343 3.0   14.0    3
  83 3232234 3.0 1233413 2.0 2142413 2.0 3141332 2.0 4232234 2.0   11.0    2
  84 4423422 4.0 4424132 4.0 4224331 3.0 4424421 4.0 3424412 4.0   19.0    4
  85 2114341 2.0 3112241 1.0 1313122 1.0 1312213 1.0 1111121 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   3
  89         2 Stępień Michał, Spychalska Wiktoria                FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              2/   3
  90         3 Wielgocki Jakub, Bytnar Oliwia                     ATUT - Kalisz             wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  88 2311121 1.0 1211121 1.0 3211222 2.0 3211221 2.0    6.0    1
  89 1133212 2.0 2123312 2.0 1132111 1.0 1132112 1.0    6.0    2
  90 3222333 3.0 3332233 3.0 2323333 3.0 2323333 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Wielgocki Jakub, Bytnar Oliwia                     ATUT - Kalisz             wielkopolski         1/   3
  89         2 Stępień Michał, Spychalska Wiktoria                FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              2/   3
  88         3 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  88 3333332 3.0 3332322 3.0 3332322 3.0 2321322 2.0   11.0    3
  89 2212223 2.0 1221233 2.0 2213133 2.0 3212133 3.0    9.0    2
  90 1121111 1.0 2113111 1.0 1121211 1.0 1133211 1.0    4.0    1
           R        R                                
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Stępień Jakub, Kopcik Julia                        ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   2
  93         2 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 2121221 2.0 2121111 1.0 2222222 2.0 2122221 2.0 2222121 2.0    9.0    2
  94 1212112 1.0 1212222 2.0 1111111 1.0 1211112 1.0 1111212 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Sałach Marek, Sławińska Patrycja                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   3
  95         2 Kaczmarski Maciej, Myśliwy Hanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   3
  97         3 Serafin Miłosz, Wojdowska Julia                    POEZJA - Kościan          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 2122121 2.0 2122111 1.0 2122112 2.0 2122112 2.0 2122212 2.0    9.0    2
  96 1211312 1.0 1211222 2.0 1211231 1.0 1211231 1.0 1211121 1.0    6.0    1
  97 3333233 3.0 3333333 3.0 3333323 3.0 3333323 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
F       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
G       Sielicka-Różyńska         Maria           I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Górny Bartosz, Drożdżyńska Weronika                DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   2
  93         2 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 2222222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  98 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
F       Maciołka                  Agnieszka       III       Poznań               Polska
G       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Kozieł Jakub, Wiatrowska Julia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   2
  97         2 Serafin Miłosz, Wojdowska Julia                    POEZJA - Kościan          wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 2122222 2.0 2122122 2.0 2222121 2.0 2221222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 101 1211111 1.0 1211211 1.0 1111212 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37