OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

""Willa Moje Orłowo" Grand Prix Polski PTT": 2022-06-18, Gdynia TANGO - Gdynia pomorski, okręg Pomorski

Dokumentacja zbiorcza 

Willa Moje Orłowo Grand Prix Seniorów PTT; Grand Prix PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Willa Moje Orłowo Grand Prix Seniorów PTT; Grand Prix PTT

Gdynia ; 18 czerwca 2022 roku
Organizator: PTT ; PTT okręg Pomorski ; Szkoła Tańca Tango Gdynia
Prowadzenie: Szymon Jachimek, Arkadiusz Deierling, Iwona Pavlović
Muzyka: Filip Nowak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
14-15, GP Polski, Standard
14-15, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKSEL - Rzeszów              2
   3 ANIMA DANZA - Głogów         2
   4 ASTRA - Szczecin             2
   5 BALLROOM - Lublin            2
   6 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   7 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    4
   8 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
   9 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  10 DANCE COMMUNITY              1
  11 DANCECLUB - Szczecin        11
  12 DREAM - Poznań               3
  13 DUET - Warszawa              3
  14 FAST-STEP Warszawa           7
  15 GRACJA - Zielona Góra        3
  16 IDEA - Kraków                1
  17 IGLICA - Wrocław             1
  18 IMPET TEAM WARSZAWA          2
  19 K.I.T. DANCETEAM             1
  20 KADRYL - Białystok           1
  21 KLASA - Tarnów               2
  22 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        1
  23 LATINA - Wolsztyn            2
  24 LIDER - Lublin               1
  25 Maximum                      1
  26 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  27 POLISH CLUB - Warszawa       8
  28 ROYAL DANCE - Szczecin       3
  29 RYTM - Żory                  1
  30 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
  31 STARLIGHT   Zielona Góra     2
  32 Step by Step                 1
  33 SUKCES - Jaworzno            2
  34 Śląski Klub Taneczny - Ka    3
  35 TANGO - Gdynia               4
  36 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  37 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Piwiński Tymon, Lato Nadia                         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  89         2 Lytvynenko Oleh, Biletska Nikol                    Step by Step              Ukraina              2/   3
  90         3 Papikian Mark, Papikian Nikol                      K.I.T. DANCETEAM          Ukraina              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89 2223212 2.0 2223222 2.0 2223222 2.0 2223322 2.0 2123211 2.0 2222221 2.0 1222211 1.0 2223323 2.0   15.0    2
  90 3332333 3.0 3332333 3.0 3332333 3.0 3332233 3.0 3332333 3.0 3333333 3.0 3331333 3.0 3332232 3.0   24.0    3
  91 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1211122 1.0 1111112 1.0 2113122 2.0 1111111 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Spodniewski Kamil, Sidor Michalina                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   3
  94         2 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           2/   3
  97         3 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 2122221 2.0 1222212 2.0 2212111 1.0 2222222 2.0 2222222 2.0    9.0    2
  96 1211112 1.0 2111121 1.0 1121222 2.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  97 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           1/   3
  96         2 Spodniewski Kamil, Sidor Michalina                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   3
  97         3 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  96 2223223 2.0 2233223 2.0 2323213 2.0 2233323 3.0 2333223 3.0   12.0    2
  97 3332332 3.0 3322332 3.0 3232332 3.0 3322232 2.0 3222332 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Lipnicki Wojciech, Szaporów Julia                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/   7
 104         2 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   7
 102         3 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   7
 100         4 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/   7
  98         5 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   7
 103         6 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   7
  99         7 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 5476432 5.0 7476442 4.0 6676253 6.0 7675452 5.0 6776543 6.0   26.0    5
  99 6767675 7.0 6564574 7.0 7765776 7.0 6747676 7.0 7667776 7.0   35.0    7
 100 7622347 4.0 3712655 5.0 2532525 3.0 3532735 4.0 5442655 5.0   21.0    4
 101 1143124 1.0 1131116 1.0 1153134 1.0 1163124 2.0 2254124 2.0    7.0    1
 102 2335713 3.0 4647723 3.0 4414612 4.0 4324513 3.0 4335312 3.0   16.0    3
 103 4554266 6.0 5255367 6.0 5247367 5.0 5456367 6.0 3523467 4.0   27.0    6
 104 3211551 2.0 2323231 2.0 3321441 2.0 2211241 1.0 1111231 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Brauer Krzysztof, Nowak Dobrochna                  TANGO - Gdynia            pomorski             1/   2
 106         2 Owsianik Michał, Koszucka Antonina                 TANGO - Gdynia            pomorski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 105 2111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
 106 1222222 2.0 2222222 2.0 1222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Brauer Krzysztof, Nowak Dobrochna                  TANGO - Gdynia            pomorski             1/   2
 106         2 Owsianik Michał, Koszucka Antonina                 TANGO - Gdynia            pomorski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 105 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
 106 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Szor Hubert, Wierciszewska Aurelia                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  10
 116         2 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/  10
 109         3 Pacan Antoni, Bilińska Nikola                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  10
 108         4 Kisielewski Jakub, Dopierała Wiktoria              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  10
 111         5 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            STARLIGHT   Zielona Góra  lubuski              5/  10
 113         6 Szymczyk Bartosz, Kvet Ana                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  10
 107         7 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  10
 110         8 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           8/  10
 114      9-10 Sęk Jędrzej, Rafaląt Anna                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom      9-10/  10
 115      9-10 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom      9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107 X XXX    4 XXXXX X  6   XX     2   XX     2   XX     2    16          
 108 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
 109 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34       3-4
 110  X X  X  3      X   1      XX  2          0 XX X     3     9          
 111 XX   XX  4 XX X X   4 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX  XXX  5    24         5
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 113   X XX   3  XX X X  4 XXX X X  5 XXX XXX  6  XX XXX  5    23         6
 114          0          0          0          0          0     0          
 115          0          0          0          0          0     0          
 116 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 4443556 4.0 4643545 4.0 4543563 4.0 4543564 4.5 4543465 4.0   20.5    4
 109 3224333 3.0 3125324 3.0 3224334 3.0 3125323 3.0 3225343 3.0   15.0    3
 111 5565645 5.0 5564656 6.0 5665456 6.0 5464435 4.5 6464526 5.0   26.5    5
 112 1111111 1.0 1212111 1.0 1112111 1.0 2211111 1.0 1112212 1.0    5.0    1
 113 6656464 6.0 6456463 5.0 6456645 5.0 6656656 6.0 5656654 6.0   28.0    6
 116 2332222 2.0 2331232 2.0 2331222 2.0 1332242 2.0 2331131 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Pacan Antoni, Bilińska Nikola                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  13
 112         2 Szor Hubert, Wierciszewska Aurelia                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  13
 107         3 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  13
 116         4 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  13
 118         5 Kosecki Nataniel, Gajek Weronika                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/  13
 113         6 Szymczyk Bartosz, Kvet Ana                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  13
 117         7 Dubohrii Dmytro, Leszczyńska Nina                  DANCE COMMUNITY           pomorski             7/  13
 120         8 Woźniak Hubert, Blady Julia                        ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  13
 108         9 Kisielewski Jakub, Dopierała Wiktoria              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         9/  13
 114     10-11 Sęk Jędrzej, Rafaląt Anna                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom     10-11/  13
 115     10-11 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom     10-11/  13
 111        12 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            STARLIGHT   Zielona Góra  lubuski             12/  13
 110        13 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107  XX XXX  5  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXX  X   4 X XXXX   5    25         5
 108   X  X   2   X XX   3   X      1   XX     2   X      1     9          
 109 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 110          0          0          0          0          0     0          
 111          0  X       1  X       1       X  1     X    1     4          
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 113   XXXXX  5 XX  X    3 X     X  2  XX XX   4  X  XXX  4    18         6
 114          0      X   1      X   1     XXX  3          0     5          
 115  X       1     X    1          0     X    1    X X   2     5          
 116 XXXXX X  6   XX  X  3 XXXXX X  6 X XX XX  5 XXXX XX  6    26       3-4
 117 X        1 XXX   X  4 X  XXX   4  X       1   X   X  2    12          
 118 XX XXXX  6 X  X XX  4 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XX XX X  5    26       3-4
 120 X  X     2 X  X     2    X     1 XX X     3 XX       2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 4333336 3.0 3344636 3.0 4343534 3.0 3323534 3.0 3443434 3.0   15.0    3
 109 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 112 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2242221 2.0 2222322 2.0   10.0    2
 113 6656545 6.0 4556565 6.0 6666355 6.0 6455446 5.0 5566255 5.5   28.5    6
 116 5444464 4.0 6633354 4.0 5434666 5.0 5534355 4.0 4334666 4.0   21.0    4
 118 3565653 5.0 5465443 5.0 3555443 4.0 4666663 6.0 6655543 5.5   25.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Mecha Kamil, Tuchewicz Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  10
 130         2 Mordka Dawid, Bober Iga                            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  10
 123         3 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  10
 129         4 Cyran Juliusz, Nocoń Maja                          SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  10
 124         5 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             5/  10
 128         6 Bryła Tadeusz, Plotka Marcelina                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/  10
 126         7 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           7/  10
 131         8 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           8/  10
 125         9 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           9/  10
 127        10 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań            wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 123 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 124 X  XXX   4  X X X   3 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6    25         5
 125          0 XX X     3 X   X    2          0          0     5          
 126 XX    X  3   X X    2   XX     2 X XX     3   XXX    3    13          
 127     X    1          0          0          0 X        1     2          
 128   XXXXX  5   X XXX  4  XX  XX  4   XXXXX  5      XX  2    20         6
 129 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXX XXX  6 XXXXXX   6    29         4
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 131  XX      2 XX    X  3  X    X  2  X       1  X  X X  3    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 102 1212111 1.0 2213213 2.0 1112111 1.0 2212211 1.0 1213212 1.0    6.0    1
 123 3133243 3.0 3132342 3.0 4233243 3.0 4133353 3.0 3132321 2.0   14.0    3
 124 5454666 5.0 5465654 5.0 5554654 5.0 5464644 5.0 5544554 5.0   25.0    5
 128 6666454 6.0 6656465 6.0 6666565 6.0 6555565 6.0 6666665 6.0   30.0    6
 129 4545535 4.0 4544536 4.0 3425436 4.0 3646436 4.0 4455436 4.0   20.0    4
 130 2321322 2.0 1321121 1.0 2341322 2.0 1321122 2.0 2321143 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   7
 132         2 Kuźma Wojciech, Morgese Chiara                     SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   7
 123         3 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   7
 126         4 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   7
 124         5 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             5/   7
 125         6 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   7
 127         7 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań            wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 123 2343245 3.0 2243435 3.0 2343234 3.0 2443333 3.0 2242244 2.0   14.0    3
 124 5675653 5.0 7665643 6.0 5665643 5.0 5565545 5.0 6465433 4.0   25.0    5
 125 4566766 6.0 4556567 5.0 4556466 6.0 6656666 6.0 5676665 6.0   29.0    6
 126 6434434 4.0 5424254 4.0 6234555 4.0 4334454 4.0 3534557 5.0   21.0    4
 127 7757577 7.0 6777776 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7757776 7.0   35.0    7
 132 3222322 2.0 3331312 2.0 3422322 2.0 3222212 2.0 4323321 3.0   11.0    2
 133 1111111 1.0 1112121 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  18
 137         2 Dobrovolskyi Danil, Malovana Anastasiia            Maximum                   Ukraina              2/  18
 164         3 Kostrzewa Paweł, Lewandowska Martyna               LIDER - Lublin                                 3/  18
 144         4 Negrebetskyi Vadym, Kopaczyńska Kornelia           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  18
 147         5 Sajdak Jerzy, Barouskaya Darya                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  18
 150         6 Zawierucha Borys, Vahina Anna                      RYTM - Żory               śląski               6/  18
 138         7 Drzewiecki Miłosz, Skrzypek Patrycja               LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         7/  18
 101       8-9 Lipnicki Wojciech, Szaporów Julia                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski             8-9/  18
 143       8-9 Mrozek Daniel, Matuszewska Oliwia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski        8-9/  18
 145        10 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  18
 149        11 Urbański Paweł, Guzik Magdalena                    IDEA - Kraków             małopolski          11/  18
 141        12 Khersonskyy Fedor, Krynicka Wiktoria               CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki          12/  18
 136        13 Pałaszewski Rafał, Prusaczyk Iga                   DUET - Warszawa           mazowiecki          13/  18
 140        14 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski        14/  18
 151        15 Łyda Konrad, Sztukowska Paulina                    IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki          15/  18
 148        16 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski            16/  18
 139     17-18 Frach Dominik, Jaworska Vivien                     CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       17-18/  18
 146     17-18 Romerowicz Kamil, Plichta Klaudia                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       17-18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34       5-6
 136  XXXXXX  6   X   X  2 X  XX X  4 X  XXXX  5  X X  X  3    20          
 137 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
 138 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
 139          0          0          0          0          0     0          
 140 X    X   2 XX       2  X       1  X       1  X   X   2     8          
 141    XXXX  4  XXX  X  4    XXXX  4  XXXXXX  6 XXXXX X  6    24        12
 142 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
 143 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    31         8
 144 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       5-6
 145 XXXX  X  5 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29      9-11
 146          0          0          0          0          0     0          
 147 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    29      9-11
 148          0  X  X    2   X      1          0          0     3          
 149 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X XX   4    29      9-11
 150 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    32         7
 151     X    1     XX   2      X   1          0     XXX  3     7          
 164 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101   X X X  3       X  1  X  X X  3          0       X  1     8          
 137 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 138 X     X  2 X X  X   3 X    X   2 X        1 X X   X  3    11          
 141       X  1          0       X  1       X  1     X    1     4          
 142 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 143     XX   2     X    1   X      1     XX   2     XX   2     8          
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 145    X     1    X     1   XX X   3    X     1    X     1     7          
 147  X X X   3  X X     2    X     1  X X X   3  X X X   3    12         6
 149   X      1     XX   2     X    1   X X    2          0     6          
 150 XX       2 XXX   X  4 XX       2 XXX   X  4 XXX      3    15         5
 164 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 137 2225222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222223 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 142 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 144 3444443 4.0 4343443 4.0 4333533 3.0 4444442 4.0 3434533 3.0   18.0    4
 147 6562556 5.0 6465555 5.0 6555455 5.0 6555555 5.0 6665656 6.0   26.0    5
 150 5656665 6.0 5656666 6.0 5666666 6.0 5666666 6.0 5556465 5.0   29.0    6
 164 4333334 3.0 3534334 3.0 3444344 4.0 3333334 3.0 4343344 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Dziedzic Oskar, Tarnowska Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  13
 157         2 Masłowski Mieszko, Karpińska Natalia               MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/  13
 152         3 Barakowski Michał, Niedobova Katarzyna             MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               3/  13
 155         4 Gułaj Sebastian, Francois - Molenda Estelle        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               4/  13
 162         5 Ziuziański Aleksander, Dobranowska Dominika        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           5/  13
 158         6 Mazur Jakub, Gryczka Marta                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  13
 160         7 Olczyk Mariusz, Łysik Agnieszka                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/  13
 136         8 Pałaszewski Rafał, Prusaczyk Iga                   DUET - Warszawa           mazowiecki           8/  13
 156         9 Kaczmarek Igor, Gromadzka Sara                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/  13
  69     10-13 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski         10-13/  13
 154     10-13 Faliński Przemysław, Chmielińska Maja              IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki       10-13/  13
 159     10-13 Mertuszka Paweł, Łuc Monika                        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       10-13/  13
 161     10-13 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        Śląski Klub Taneczny - Ka śląski           10-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  69          0          0          0          0          0     0          
 136  X       1          0      X   1      X   1      XX  2     5          
 152 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33         2
 153 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 154          0          0          0          0          0     0          
 155   XXXXX  5  X XXX   4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         5
 156  X       1       X  1          0          0          0     2          
 157 X XX XX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30         4
 158 X XXX X  5 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X  X     2    25         6
 159          0          0          0          0          0     0          
 160 XXX XXX  6 XXX   X  4   X   X  2   X   X  2  XXXX X  5    19          
 161          0          0          0          0          0     0          
 162 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXX   6    32         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 4326342 3.0 4536222 3.0 2524242 2.0 4535242 3.0 4436332 3.0   14.0    3
 153 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 155 6454223 4.0 6354344 4.0 6255454 5.0 6444353 4.0 6354254 4.0   21.0    4
 157 2233434 2.0 2222433 2.0 4332333 3.0 2222624 2.0 2223423 2.0   11.0    2
 158 5662565 6.0 5663665 6.0 5663566 6.0 5663466 6.0 5662566 6.0   30.0    6
 162 3545656 5.0 3445556 5.0 3446625 4.0 3356535 5.0 3545645 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37