OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

""Willa Moje Orłowo" Grand Prix Seniorów PTT": 2022-06-18, Gdynia TANGO - Gdynia pomorski, okręg Pomorski

Dokumentacja zbiorcza 

Willa Moje Orłowo Grand Prix Seniorów PTT; Grand Prix PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Willa Moje Orłowo Grand Prix Seniorów PTT; Grand Prix PTT

Gdynia ; 18 czerwca 2022 roku
Organizator: PTT ; PTT okręg Pomorski ; Szkoła Tańca Tango Gdynia
Prowadzenie: Szymon Jachimek, Arkadiusz Deierling, Iwona Pavlović
Muzyka: Filip Nowak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 1, F, Standard-3
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 1, D, Standard
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 3, D, Standard
25-29, E, Standard-4
SENIOR 4, E, Standard-4
SENIOR 1, C, Standard
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 2, B, Standard
SENIOR 2, GP Senior, Standard
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 3, B, Standard
SENIOR 3, GP Senior, Standard
SENIOR 4, GP Senior, Standard
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 1, D, Latin
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 3, E, Latin-4
25-29, E, Latin-4
SENIOR 4, E, Latin-4
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 1, GP Senior, Latin
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 2, B, Latin
SENIOR 2, GP Senior, Latin
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 3, B, Latin
SENIOR 3, GP Senior, Latin
SENIOR 4, GP Senior, Latin
25-29, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            3
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   19
   3 AKSEL - Rzeszów              1
   4 ANIMA DANZA - Głogów         2
   5 BLACK DANCE - Gdańsk         4
   6 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   7 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI    6
   8 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
   9 CLASSIC - Warszawa           1
  10 CONZUA - Poznań              1
  11 DANCE CENTER - Poznań        2
  12 DANCE IMPERIUM - Poznań      2
  13 DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdr    4
  14 DANCELOOK - Gliwice          2
  15 ELITE DANCE - Szczecin       2
  16 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     2
  17 FAN Toruń                    1
  18 FILEMON - Szamotuły          6
  19 FINEZJA - Poznań             2
  20 GALA - Mielec                4
  21 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  22 ISKRA - Świdwin              3
  23 JEDYNKA - Łódź               4
  24 King Dance - Koszalin        2
  25 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA       6
  26 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  27 MYKA - Zamość                4
  28 PERFECT STYL - Kraków        1
  29 POLISH CLUB - Warszawa       2
  30 RÓŻA - Olesno                4
  31 RS - WARSZAWA                1
  32 S.T. Krystian Krzemiński     2
  33 SENIOR DANCE STUDIO - Poz    2
  34 SKT                          2
  35 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  36 Studio Tańca ARS Działdow    4
  37 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     3
  38 SWING Żywiec-Kuków           4
  39 Śląski Klub Taneczny - Ka    6
  40 TAKT - Legnica               1
  41 TANGO - Gdynia              26
  42 TOP - ART - Lublin           1
  43 TOP DANCE STUDIO - Poznań    2
  44 WIKA - Olsztyn               1
  45 WIR - Bieruń                 1
  46 WIR - Mysłowice              4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Ziółkowski Przemysław, Ziółkowska Dorota           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   2
   1         2 Mikołajewski Łukasz, Mikołajewska Maria            CONZUA - Poznań           wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   1 1222111 1.0 1222222 2.0 2222211 2.0    5.0    2
   2 2111222 2.0 2111111 1.0 1111122 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Majchrzyk Jakub, Wiśniewska Magdalena              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   2
   4         2 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   3 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0    4.0    1
   4 2222222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Majchrzyk Jakub, Wiśniewska Magdalena              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
   5         2 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             2/   3
   6         3 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   3 1111121 1.0 3112212 2.0 1111222 1.0 2111122 1.0 1112222 2.0    7.0    1
   5 2223212 2.0 1231121 1.0 2222111 2.0 1233211 2.0 2231111 1.0    8.0    2
   6 3332333 3.0 2323333 3.0 3333333 3.0 3322333 3.0 3323333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Manna Przemysław, Linkiewicz-Manna Eliza           ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   2
   7         2 Okopiński Tacjusz, Okopińska Renata                DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdr dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   7 1211221 1.0 2222212 2.0 2221212 2.0    5.0    2
   8 2122112 2.0 1111121 1.0 1112121 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         1/   6
  10         2 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   6
  13         3 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           3/   6
   9         4 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         4/   6
   4         5 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           5/   6
  11         6 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   4 3544444 4.0 3545524 5.0 4545365 5.0 5554334 5.0   19.0    5
   9 4453255 5.0 1454213 3.0 3413231 3.0 3412543 3.0   14.0    4
  10 1122532 2.0 4232452 4.0 2231523 2.0 2245112 2.0   10.0    2
  11 6666666 6.0 6666666 6.0 6666656 6.0 6666666 6.0   24.0    6
  12 2211111 1.0 2121141 1.0 1122112 1.0 1131251 1.0    4.0    1
  13 5335323 3.0 5313335 2.0 5354444 4.0 4323425 4.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Szkopiński Norbert, Szkopińska Izolda              STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               1/  10
  16         2 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               2/  10
  21         3 Stawiński Jan, Pawelczyk Magdalena                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/  10
  15         4 Popławski Dariusz, Popławska Joanna                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  10
  17         5 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/  10
  18         6 Bolek Marek, Bolek Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           6/  10
  14         7 Fiksa Marek, Rychlewska Anna                       FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         7/  10
  20         8 Jaczewski Jan, Jaczewska Ewelina                   TANGO - Gdynia            pomorski             8/  10
   6      9-10 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski          9-10/  10
  19      9-10 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski            9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   6 XX X     3 X        1 XX X     3 XX       2  X  X    2    11          
  14  XX XXX  5 X   XX   3 X  X     2 X  XX    3 X XXXXX  6    19          
  15 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXX XXX  6  XXX XX  5  XX XX   4    27         2
  16 X XXXXX  6  XXX  X  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  X X   3    26       3-4
  17 XX  X    3 XXXXX    5   XXX X  4   XX     2 XXXXX X  6    20         6
  18  XX  XX  4  X XXXX  5  X XXXX  5     XXX  3   XXXXX  5    22         5
  19    X     1  XXXXX   5   X XX   3  XX      2          0    11          
  20  X       1 XXX  XX  5  XX   X  3 X   XXX  4 XX    X  3    16          
  21 X XXXXX  6 X  X  X  3 XX  XX   4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    26       3-4
  22 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 5445334 4.0 4356345 4.0 5443436 5.0 3445314 4.0 5564444 4.0   21.0    4
  16 3211111 1.0 5421233 3.0 4211113 1.0 5321131 2.0 3231213 2.0    9.0    2
  17 4654666 6.0 3644456 5.0 3654244 4.0 4654455 5.0 4655555 5.0   25.0    5
  18 6566455 5.0 6565564 6.0 6565665 6.0 6566566 6.0 6446666 6.0   29.0    6
  21 2323543 3.0 1233622 2.0 2336552 3.0 2233623 3.0 2313331 3.0   14.0    3
  22 1132222 2.0 2112111 1.0 1122321 2.0 1112242 1.0 1122122 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Kasielski Marek, Kasielska Małgorzata              STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               1/   6
   7         2 Okopiński Tacjusz, Okopińska Renata                DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdr dolnośląski          2/   6
  23         3 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         3/   6
   2         4 Ziółkowski Przemysław, Ziółkowska Dorota           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/   6
  25         5 Krzykwa Jan, Hepner Elżbieta                       WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         5/   6
  26         6 Paruzel Mirosław, Bąkowska Bożena                  MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   2 3421624 3.0 4445563 4.0 4556636 5.0   12.0    4
   7 4333135 2.0 3223234 3.0 1122113 1.0    6.0    2
  23 5246241 4.0 2332321 2.0 3233352 3.0    9.0    3
  24 1112413 1.0 1111112 1.0 2311221 2.0    4.0    1
  25 2555352 5.0 6556645 6.0 5444444 4.0   15.0    5
  26 6664566 6.0 5664456 5.0 6665565 6.0   17.0    6
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Klimas Roman, Klimas Maria                         TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         1/   3
  23         2 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   3
  11         3 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  11 1333333 3.0 3333333 3.0 3333332 3.0 3333333 3.0   12.0    3
  23 3221212 2.0 1221112 1.0 2111211 1.0 2112222 2.0    6.0    2
  27 2112121 1.0 2112221 2.0 1222123 2.0 1221111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/   2
  18         2 Bolek Marek, Bolek Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 2211222 2.0 2222222 2.0 2111121 1.0 2121211 1.0 2211222 2.0    8.0    2
  19 1122111 1.0 1111111 1.0 1222212 2.0 1212122 2.0 1122111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Skiba Franciszek, Skiba Judyta                     TANGO - Gdynia            pomorski             1/   4
  29         2 Geratowski Michał, Geratowska Alicja               TANGO - Gdynia            pomorski             2/   4
  13         3 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           3/   4
  28         4 Chodyna Mateusz, Gorczyńska Joanna                 TANGO - Gdynia            pomorski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  13 2231323 2.0 3333112 3.0 2333213 3.0 1313213 2.0   10.0    3
  28 3444444 4.0 4444434 4.0 3444444 4.0 4444334 4.0   16.0    4
  29 4322232 3.0 2122321 1.0 4221322 2.0 3232422 3.0    9.0    2
  30 1113111 1.0 1211243 2.0 1112131 1.0 2121141 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Klimas Roman, Klimas Maria                         TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         1/   3
  31         2 Gorbat Robert, Wesołowska - Gorbat Teresa          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              2/   3
  32         3 Kasperkowiak Eugeniusz, Kasperkowiak Krystyna      TANGO - Gdynia            pomorski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  27 1211111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  31 2122222 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
  32 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
  34         2 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          2/   3
   5         3 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 3233312 3.0 3232122 2.0 3333313 3.0 3233223 3.0 3233311 3.0   14.0    3
  33 1111121 1.0 1111211 1.0 2121221 1.0 1111111 1.0 1111122 1.0    5.0    1
  34 2322233 2.0 2323333 3.0 1212132 2.0 2322332 2.0 2322233 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Szkopiński Norbert, Szkopińska Izolda              STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               1/   7
  21         2 Stawiński Jan, Pawelczyk Magdalena                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   7
  16         3 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               3/   7
  35         4 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Bieruń              śląski               4/   7
  36         5 Sieradzki Arkadiusz, Sieradzka Natalia             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         5/   7
  37         6 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           SKT                       kujawsko-pom         6/   7
  34         7 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 4221124 2.0 3473234 4.0 4461114 4.0 4451214 4.0 3462123 3.0   17.0    3
  21 2436345 4.0 1324353 2.0 2324453 2.0 2224373 2.0 2117264 2.0   12.0    2
  22 1112512 1.0 2111111 1.0 1113221 1.0 1115122 1.0 1243311 1.0    5.0    1
  34 7677776 7.0 7557466 6.0 7635646 7.0 7746767 7.0 7736456 6.0   33.0    7
  35 5345461 5.0 4236622 3.0 3277362 3.0 3337431 3.0 5374532 5.0   19.0    4
  36 3753233 3.0 6742545 5.0 5742775 5.0 6663545 5.0 4521645 4.0   22.0    5
  37 6564657 6.0 5665777 7.0 6556537 6.0 5572656 6.0 6655777 7.0   32.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   6
  40         2 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             2/   6
  38         3 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   6
  41         4 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         4/   6
  42         5 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           5/   6
  43         6 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 2141455 3.0 5545666 6.0 3154456 5.0 3233335 3.0 3222646 3.0   20.0    3
  39 3212221 1.0 1113221 1.0 2243531 2.0 1112411 1.0 2111311 1.0    6.0    1
  40 4424142 2.0 2322155 2.0 1311124 1.0 2321246 2.0 1333135 2.0    9.0    2
  41 5535513 5.0 4464512 4.0 6535312 3.0 5455122 4.0 5645224 4.0   20.0    4
  42 6363634 4.0 6251343 3.0 4422245 4.0 6564553 5.0 6466552 6.0   22.0    5
  43 1656366 6.0 3636434 5.0 5666663 6.0 4646664 6.0 4554463 5.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   8
  44         2 Markowski Wojciech, Damasevich Natallia            BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             2/   8
  39         3 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   8
  45         4 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   8
  40         5 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             5/   8
  41         6 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         6/   8
  36         7 Sieradzki Arkadiusz, Sieradzka Natalia             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         7/   8
  43         8 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  36   X  XX  3 X        1  XXXX    4  XX   X  3  XX XXX  5    16          
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         3
  40 XX  XX   4 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XX XXX   5 XXXXXX   6    27         5
  41 XXXXX X  6   XX  X  3   XX XX  4 X XXX X  5  X XX X  4    22         6
  43  X X     2  X XXXX  5 X X  X   3  X   XX  3 X  X     2    15          
  44 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  45 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5    30         4
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 3143254 3.0 3112235 2.0 3165264 3.5 3144345 3.0 2445244 4.0   15.5    3
  40 5464336 5.0 4565346 5.0 4653126 3.5 4462556 5.0 4364136 5.0   23.5    5
  41 6655665 6.0 6453663 6.0 5544652 6.0 5655633 6.0 5556655 6.0   30.0    6
  44 1232121 1.0 1244154 3.0 1222341 1.0 1233162 2.0 1123462 2.0    9.0    2
  45 4516542 4.0 5636522 4.0 6436533 5.0 6526421 4.0 6632511 3.0   20.0    4
  46 2321413 2.0 2321411 1.0 2311415 2.0 2311214 1.0 3211323 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         1/   4
  49         2 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   4
  51         3 Prus Piotr, Borisovich Irina                       BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             3/   4
  48         4 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                TANGO - Gdynia            pomorski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  49 2312323 3.0 2212232 2.0 2212222 1.0 3112112 1.0 3223323 3.0   10.0    2
  50 3221111 1.0 3321321 3.0 3321311 2.0 2221321 2.0 2111211 1.0    9.0    1
  51 1133232 2.0 1133113 1.0 1133133 3.0 1333233 3.0 1332132 2.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              1/   6
  50         2 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         2/   6
  55         3 Jaguszewski Marek, Jaguszewska Grażyna             FAN Toruń                 kujawsko-pom         3/   6
  54         4 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               4/   6
  53         5 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   6
  49         6 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  49 6666466 6.0 6363155 6.0 6365114 3.0 6366465 6.0 6354654 5.0   26.0    6
  50 1245253 2.0 2115413 2.0 4123223 2.0 1213316 2.0 1112333 1.0    9.0    2
  52 2112112 1.0 1222222 1.0 2241351 1.0 5131132 1.0 3231141 2.0    6.0    1
  53 4323635 4.0 4534636 5.0 3514536 4.0 4442623 3.0 4566516 6.0   22.0    5
  54 5431544 5.0 3651544 3.0 1636445 5.0 3624544 4.0 2625465 4.0   21.0    4
  55 3554321 3.0 5446361 4.0 5452662 6.0 2555251 5.0 5443222 3.0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   4
  56         2 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          2/   4
  50         3 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         3/   4
  54         4 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  50 2324334 3.0 2323333 3.0 2323334 3.0 2323334 3.0 2324343 3.0   15.0    3
  54 3433443 4.0 4444444 4.0 4444443 4.0 4444443 4.0 4443434 4.0   20.0    4
  56 4242222 2.0 3232222 2.0 3232222 2.0 3232222 2.0 3232222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   2
  58         2 Włodarczyk Eligiusz, Włodarczyk Ludomiła           RÓŻA - Olesno             opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  58 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           1/   3
   4         2 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           2/   3
  59         3 Woźniak Adam, Woźniak Małgorzata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   4 3111213 1.0 3111223 1.5 3332333 3.0    5.5    2
  13 2322121 2.0 1223311 1.5 1111111 1.0    4.5    1
  59 1233332 3.0 2332132 3.0 2223222 2.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             1/   4
  34         2 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          2/   4
   5         3 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             3/   4
  16         4 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 2444231 3.0 4223331 3.0 3444141 4.0 3341221 1.0 4213322 2.0   13.0    3
   6 4233424 4.0 1134122 1.0 1123413 2.0 2134133 3.0 1142131 1.0   11.0    1
  16 3112112 1.0 3311214 2.0 4232324 3.0 4223314 4.0 2334414 4.0   14.0    4
  34 1321343 2.0 2442443 4.0 2311232 1.0 1412442 2.0 3421243 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Misiak Andrzej, Misiak Natalia                     SWING Żywiec-Kuków        małopolski           1/   3
  13         2 Mączka Robert, Gut Ewa                             KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           2/   3
   7         3 Okopiński Tacjusz, Okopińska Renata                DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdr dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   4 2121111 1.0 3131131 1.0 2222322 2.0    4.0    1
   7 3333333 3.0 2323313 3.0 3333233 3.0    9.0    3
  13 1212222 2.0 1212222 2.0 1111111 1.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Harazin Adam, Harazin Aleksandra                   ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   5
  10         2 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   5
   9         3 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         3/   5
   8         4 Manna Przemysław, Linkiewicz-Manna Eliza           ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   5
  11         5 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   8 2152434 3.0 3243545 4.0 5555535 5.0 2253323 3.0   15.0    4
   9 5335223 2.0 4435332 3.0 3343323 3.0 4344545 4.0   12.0    3
  10 3543352 4.0 2352213 2.0 2232442 2.0 3522232 2.0   10.0    2
  11 4424545 5.0 5524454 5.0 4424254 4.0 5435454 5.0   19.0    5
  62 1211111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Fiksa Marek, Rychlewska Anna                       FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   5
  34         2 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          2/   5
  15         3 Popławski Dariusz, Popławska Joanna                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
  16         4 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   5
   6         5 Witkowski Radosław, Januchowska - Badach Beata     MYKA - Zamość             lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   6 4243253 4.0 2155324 3.0 5245554 5.0 5255413 5.0 4242533 3.0   20.0    5
  14 5321511 2.0 3311411 1.0 2123121 2.0 1131334 2.0 1111121 1.0    8.0    1
  15 3154134 3.0 5242133 2.0 4354232 3.0 4322241 1.0 5355344 5.0   14.0    3
  16 2535345 5.0 1523255 4.0 3532345 4.0 3543125 3.0 3533255 4.0   20.0    4
  34 1412422 1.0 4434542 5.0 1411413 1.0 2414552 4.0 2424412 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         1/   2
   7         2 Okopiński Tacjusz, Okopińska Renata                DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdr dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   7 2122212 2.0 2222221 2.0 2222212 2.0    6.0    2
  23 1211121 1.0 1111112 1.0 1111121 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Reguła Janusz, Reguła Dorota                       Studio Tańca ARS Działdow warmińsko-ma         1/   2
  32         2 Kasperkowiak Eugeniusz, Kasperkowiak Krystyna      TANGO - Gdynia            pomorski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  11 1111111 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  32 2222222 2.0 1222222 2.0 1222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Skiba Franciszek, Skiba Judyta                     TANGO - Gdynia            pomorski             1/   4
   3         2 Majchrzyk Jakub, Wiśniewska Magdalena              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   4
  29         3 Geratowski Michał, Geratowska Alicja               TANGO - Gdynia            pomorski             3/   4
  28         4 Chodyna Mateusz, Gorczyńska Joanna                 TANGO - Gdynia            pomorski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   3 1443343 3.0 1313232 2.0 1212121 1.0 2313233 2.0    8.0    2
  28 4234414 4.0 4244314 4.0 4344414 4.0 4244324 4.0   16.0    4
  29 3311222 2.0 3431143 3.0 2431343 3.0 1432442 3.0   11.0    3
  30 2122131 1.0 2122421 1.0 3123232 2.0 3121111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Gorbat Robert, Wesołowska - Gorbat Teresa          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              1/   4
  58         2 Włodarczyk Eligiusz, Włodarczyk Ludomiła           RÓŻA - Olesno             opolski              2/   4
  23         3 Królikowski Tomasz, Jewchuticz-Królikowska Anna    CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         3/   4
  32         4 Kasperkowiak Eugeniusz, Kasperkowiak Krystyna      TANGO - Gdynia            pomorski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  23 3333433 3.0 1333211 2.0 1333122 2.0 2334132 3.0   10.0    3
  31 1111111 1.0 2112122 1.0 2121311 1.0 1121311 1.0    4.0    1
  32 4444344 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4443244 4.0   16.0    4
  58 2222222 2.0 3221333 3.0 3212233 3.0 3212423 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Kuźlak Marcin, Staniszewska Monika                 DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         1/   3
  33         2 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
   5         3 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 3323333 3.0 3333233 3.0 3333333 3.0 3333233 3.0 3332333 3.0   15.0    3
  33 1231212 2.0 1222112 2.0 1221211 1.0 1122112 1.0 1221212 2.0    8.0    2
  65 2112121 1.0 2111321 1.0 2112122 2.0 2211321 2.0 2113121 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski           1/   3
  69         2 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             2/   3
  68         3 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  68 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  69 1222221 2.0 1122212 2.0 1122221 2.0 1122212 2.0 1122221 2.0   10.0    2
  70 2111112 1.0 2211121 1.0 2211112 1.0 2211121 1.0 2211112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             1/   3
  17         2 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
  73         3 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 3322322 3.0 3222323 3.0 3322222 2.0 2222213 2.0 2212123 1.0   11.0    2
  43 1131113 1.0 1331232 2.0 1131113 1.0 1131122 1.0 1331312 2.0    7.0    1
  73 2213231 2.0 2113111 1.0 2213331 3.0 3313331 3.0 3123231 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   9
  38         2 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   9
  76         3 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/   9
  41         4 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         4/   9
  40         5 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             5/   9
  45         6 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   9
  73         7 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         7/   9
  20         8 Jaczewski Jan, Jaczewska Ewelina                   TANGO - Gdynia            pomorski             8/   9
  37         9 Ćwik Tomasz, Ćwik Dorota                           SKT                       kujawsko-pom         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  20      X   1 XXX XXX  6  XXXX    4 XXX XX   5  X  X    2    18          
  37 X X XXX  5    X     1      X   1     XX   2      X   1    10          
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         2
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  40 X XX     3 X   X    2 XX XXXX  6  XXXX X  5 XXXX X   5    21       5-7
  41  XXXX X  5  XXXXXX  6 X X X X  4  X XXXX  5 XXXXXXX  7    27         3
  45 XX  XXX  5 X XX XX  5  X   X   2 XXX XXX  6   X  XX  3    21       5-7
  73  X XX X  4  X XX X  4 X XXX X  5 X  X  X  3 XX XX X  5    21       5-7
  76 XXXX X   5 XXX  X   4 XXXXXXX  7 X XX     3 X XXX X  5    24         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 2411665 4.0 1512543 2.0 2434354 2.0 1214544 2.0 1435325 3.0   13.0    2
  39 1154311 1.0 2154211 1.0 1141111 1.0 2122111 1.0 2144412 1.0    5.0    1
  40 5323226 2.0 4441157 3.0 3652767 6.0 3365267 6.0 5523167 5.0   22.0    5
  41 7636542 6.0 5325662 5.0 4515542 3.0 4443752 3.0 4671241 4.0   21.0    4
  45 6567133 5.0 6677426 7.0 5726633 5.0 5537623 5.0 6756534 6.0   28.0    6
  73 4775774 7.0 3736375 6.0 7377276 7.0 7676476 7.0 7267676 7.0   34.0    7
  76 3242457 3.0 7263734 4.0 6263425 4.0 6751335 4.0 3312753 2.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Jesionek Tomasz, Ziemniak Katarzyna                BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             1/   9
  44         2 Markowski Wojciech, Damasevich Natallia            BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             2/   9
  80         3 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   9
  39         4 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   9
  12         5 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         5/   9
  40         6 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             6/   9
  45         7 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   9
  20         8 Jaczewski Jan, Jaczewska Ewelina                   TANGO - Gdynia            pomorski             8/   9
  41         9 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  12 XXXXX    5 X  XXX   4 X XX X   4 X XXX    4 XXXXXXX  7    24       5-6
  20 X    X   2          0  XX  X   3  X X X   3 X        1     9          
  39 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXX  XX  5  XXX XX  5    27         4
  40  X X XX  4 XXX  XX  5 XXX XX   5 X X XXX  5 X  XXXX  5    24       5-6
  41   X      1   X X    2     X X  2          0   X X    2     7          
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  45   XXX X  4  XXXX X  5    XX X  3  X XX X  4  X    X  2    18          
  79 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  80 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 5554566 5.0 5654665 5.5 5654655 5.0 6454465 5.0 6464665 6.0   26.5    5
  39 4435454 4.0 6435444 4.0 6535444 4.0 5635644 4.0 5645454 4.0   20.0    4
  40 6666645 6.0 4566556 5.5 4466566 6.0 4566556 6.0 4536546 5.0   28.5    6
  44 1113122 1.0 1313332 3.0 1113233 2.0 1113232 1.0 1223232 2.0    9.0    2
  79 2321213 2.0 2121123 1.0 2221111 1.0 3221123 2.0 2111113 1.0    7.0    1
  80 3242331 3.0 3242211 2.0 3342322 3.0 2342311 3.0 3352321 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/   3
  83         2 Barciak Andrzej, Barciak Wiesława                  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   3
  48         3 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                TANGO - Gdynia            pomorski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 2133233 3.0 2323333 3.0 2332333 3.0 2322333 3.0 3333233 3.0   15.0    3
  54 1211312 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  83 3322121 2.0 3232222 2.0 3223122 2.0 3233122 2.0 2222322 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   3
  52         2 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  48         3 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                TANGO - Gdynia            pomorski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  52 2222212 2.0 2222122 2.0 2222112 2.0 2222112 2.0 2222112 2.0   10.0    2
  76 1111121 1.0 1111211 1.0 1111221 1.0 1111221 1.0 1111221 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   2
  54         2 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 2222222 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  76 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   2
  83         2 Barciak Andrzej, Barciak Wiesława                  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  83 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Szpyt Rafał, Bień-Szpyt Ewa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   3
  65         2 Kuźlak Marcin, Staniszewska Monika                 DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   3
  33         3 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 3233222 2.0 3332222 2.0 3233332 3.0 3233322 3.0 3332332 3.0   13.0    3
  65 2322333 3.0 2223333 3.0 2322223 2.0 2322233 2.0 2223223 2.0   12.0    2
  86 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37