OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów": 2022-06-19, Warszawa CLASSIC - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów

Warszawa dn. 19-06-2022
Organizator: CLASSIC - Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F-Solo, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 All About - Szczecin         4
   3 AnaDens Łódź                 1
   4 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   5 CLASSIC - Warszawa          11
   6 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
   7 CREATIVE DANCE - Warszawa    2
   8 DANCE POINT - Biała Podla    7
   9 DANCE PROJECT- Wrocław       2
  10 DanceFlow - Lublin           3
  11 DCS BRWINÓW                  4
  12 DRAGON'S DANCE Warszawa      4
  13 DREAM - Poznań               1
  14 EMOTION - Góra Kalwaria      9
  15 EMOTION - WARKA              4
  16 ESKADRA - Pabianice          2
  17 ETIUDA - Radomsko            1
  18 FAST-STEP Warszawa           5
  19 ISKRA - Międzyrzec Podlas    2
  20 JEDYNKA - Łódź               7
  21 MAGIC-DANCE - Lublin         3
  22 MEGAPOLISDANCE               1
  23 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    1
  24 POLISH CLUB - Warszawa       2
  25 RS - WARSZAWA                1
  26 S.T. Krystian Krzemiński     4
  27 STEP DANCE - Koluszki        6
  28 STRETTO - RADZYMIN           5
  29 SZKOŁA TAŃCA BiT             2
  30 TAKT - Chełm                 2
  31 UKS KORDASZEWSCY             2
  32 Viva Dance Łódź              4
  33 WIKA - Olsztyn               1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
B       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
C       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Janicka Anna                                       DANCE POINT - Biała Podla lubelski             1/   7
  29         2 Batorska Liliana                                   AnaDens Łódź              łódzki               2/   7
  33         3 Kuts Kseniia                                       CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           3/   7
  34         4 Kwiatkowska Zofia                                  Viva Dance Łódź           łódzki               4/   7
  35         5 Loba Natalia                                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               5/   7
  30         6 Czaplińska Lena                                    WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         6/   7
  36         7 Zlata Nikitina                                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 16223 2.0 16134 2.0 16133 2.0 14244 3.0 11113 1.0 13124 1.0   11.0    2
  30 44355 4.0 55366 6.0 45374 5.0 75475 5.0 74574 5.5 77467 7.0   32.5    6
  31 21411 1.0 31211 1.0 21212 1.0 31112 1.0 33222 2.0 32233 2.0    8.0    1
  33 33132 3.0 23742 4.0 52745 6.0 23321 2.0 26431 3.0 25551 4.0   22.0    3
  34 52647 5.0 42623 3.0 33627 3.0 56756 7.0 45746 4.0 54715 5.0   27.0    4
  35 67566 6.0 64455 5.0 64451 4.0 62663 6.0 62665 7.0 41642 3.0   31.0    5
  36 75774 7.0 77577 7.0 77566 7.0 47537 4.0 57357 5.5 66376 6.0   36.5    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
B       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Nakielski Jakub, Skowrońska Gabriela               JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   5
  41         2 Pilarski Bartosz, Stolarek Maria                   JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   5
  39         3 Kasowski Jan, Hartwich Jagoda                      Viva Dance Łódź           łódzki               3/   5
  38         4 Hrytseniuk Makar, Pietrych Nela                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/   5
  37         5 Gałązka Jan, Marciniak Martyna                     STEP DANCE - Koluszki     łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  37 55555 5.0 44543 4.0 54534 5.0 52543 5.0 42553 4.0 42543 4.0   27.0    5
  38 21411 1.0 55452 5.0 41411 1.0 44425 3.0 55445 5.0 55455 5.0   20.0    4
  39 34322 3.0 21311 1.0 35322 3.0 25254 4.0 34334 3.0 34334 3.0   17.0    3
  40 13243 2.0 12234 2.0 12253 2.0 33311 2.0 23222 2.0 23222 2.0   12.0    1
  41 42134 4.0 33125 3.0 23145 4.0 11132 1.0 11111 1.0 11111 1.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Psaltirov Elena                                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   7
  54         2 Singh Jasmina                                      JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   7
  50         3 Ivanchuk Kateryna                                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   7
  49         4 Guzy Amelia                                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   7
  52         5 Pińczuk Aleksandra                                 ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             5/   7
  51         6 Kozak Agata                                        ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             6/   7
  48         7 Botsaniuk Alina                                    MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  48 6375577 7.0 7577777 7.0 4577777 7.0 7776777 7.0 7777777 7.0 6767677 7.0   42.0    7
  49 2456454 4.0 5343633 3.0 7233662 3.0 4455664 5.0 5653644 5.5 7545764 6.0   26.5    4
  50 5224726 3.0 3235444 4.0 5345536 5.0 5333255 4.0 6234152 3.0 4354445 4.0   23.0    3
  51 7563335 5.0 4464316 5.0 3464324 4.0 6664536 6.0 4565526 5.5 5673536 5.0   30.5    6
  52 4747663 6.0 2656565 6.0 2656451 6.0 3247143 3.0 3346365 4.0 3436152 3.0   28.0    5
  53 1132142 2.0 1122252 2.0 1122143 1.0 1121412 1.0 1111413 1.0 1121313 1.0    8.0    1
  54 3611211 1.0 6711121 1.0 6711215 2.0 2512321 2.0 2422231 2.0 2212221 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Rogoziński Ignacy, Mikus Wiktoria                  EMOTION - WARKA           mazowiecki           1/   9
  62         2 Salwerowicz Bartosz, Skorokhod Yeva                CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   9
  59         3 Popielewicz Mikołaj, Kiryczuk Maja                 DANCE POINT - Biała Podla lubelski             3/   9
  57         4 Jędrasik Kacper, Jurczak Julia                     S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   9
  56         5 Fabisiak Filip, Kowalczyk Lena                     EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   9
  63         6 Wojciechowski Kacper, Mikołajczyk Nikola           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           6/   9
  58       7-8 Nakielski Krzysztof, Serafin Julia                 JEDYNKA - Łódź            łódzki             7-8/   9
  61       7-8 Rębacz Jerzy, Mazurkiewicz Alicja                  CLASSIC - Warszawa        mazowiecki         7-8/   9
  55         9 Cieślak Szymon, Wilczyńska Julia                   DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  55  X X  X  3  X       1  X  X    2          0          0  X       1     7          
  56 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    X     1    34         4
  57 X    X   2    XXXX  4      XX  2 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    26       5-6
  58 XXX X X  5 X   X    2 X   X    2 XX  X X  4  X XX    3 XXXXXXX  7    23          
  59 XXX XX   5 XXX X X  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    35         3
  60 X XXX X  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    38         2
  61  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX  X  4  XXX     3 XX    X  3       X  1    23          
  62 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    40         1
  63    X XX  3 XXXX X   5 X XX X   4 XX X X   4   X XXX  4 XXX XXX  6    26       5-6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  56 6343365 4.0 4333466 4.0 3333556 3.0 5353466 5.0 6563262 6.0 4563666 6.0   28.0    5
  57 4665634 6.0 6665535 6.0 5465423 5.0 3435315 4.0 4444343 3.0 5455434 4.0   28.0    4
  59 3234126 3.0 3444123 3.0 4544345 4.0 2514124 2.0 2112125 2.0 2112123 1.0   15.0    3
  60 1421211 1.0 1111311 1.0 2221112 2.0 1141231 1.0 1221411 1.0 1331212 2.0    8.0    1
  62 2112442 2.0 2222242 2.0 1112231 1.0 4222553 3.0 3355636 4.0 3244541 3.0   15.0    2
  63 5556553 5.0 5556654 5.0 6656664 6.0 6666642 6.0 5636554 5.0 6626355 5.0   32.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Jamróz Franciszek, Jamróz Aleksandra               TAKT - Chełm              lubelski             1/   4
  64         2 Balcerak Adam, Marciniak Zofia                     STEP DANCE - Koluszki     łódzki               2/   4
  68         3 Wilczyński Jakub, Kowalska Lena                    DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           3/   4
  67         4 Kluczyk Gabriel, Kluczyk Magdalena                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64 4244444 4.0 4444344 4.0 4444444 4.0 4444334 4.0 2233224 2.0 2223124 2.0 2123121 1.0 2113111 1.0   22.0    2
  66 3111123 1.0 1221111 1.0 1111113 1.0 1111221 1.0 1121111 1.0 1131211 1.0 1232214 2.0 1232222 2.0   10.0    1
  67 2332232 3.0 3332232 3.0 2232232 2.0 3232143 3.0 3344432 4.0 3344342 4.0 4344332 4.0 3344333 3.0   26.0    4
  68 1423311 2.0 2113423 2.0 3323321 3.0 2323412 2.0 4412343 3.0 4412433 3.0 3411443 3.0 4421444 4.0   22.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About - Szczecin      zachodniopom         1/   5
  72         2 Trzaskowski Aleksander, Cichosz Hanna              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   5
  73         3 Werner Bartosz, Szelerska Magdalena                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   5
  69         4 Gołuch Tomasz, Jekel Aleksandra                    All About - Szczecin      zachodniopom         4/   5
  70         5 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 4413413 4.0 4445514 4.0 4545415 4.0 4535414 4.0 3545414 4.0   20.0    4
  70 5554355 5.0 5554455 5.0 5453554 5.0 5453355 5.0 5454555 5.0   25.0    5
  71 1121134 1.0 1111123 1.0 1111122 1.0 1122123 1.0 1121133 1.0    5.0    1
  72 2242241 2.0 2332242 2.0 2332233 2.0 3241242 2.0 2232242 2.0   10.0    2
  73 3335522 3.0 3223331 3.0 3224341 3.0 2314531 3.0 4313321 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About - Szczecin      zachodniopom         1/   5
  73         2 Werner Bartosz, Szelerska Magdalena                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   5
  72         3 Trzaskowski Aleksander, Cichosz Hanna              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   5
  69         4 Gołuch Tomasz, Jekel Aleksandra                    All About - Szczecin      zachodniopom         4/   5
  70         5 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 3245115 3.0 2445115 4.0 1443214 4.0 2343225 3.0 3455225 4.0   18.0    4
  70 5552553 5.0 5553554 5.0 5554555 5.0 5554554 5.0 5543454 5.0   25.0    5
  71 1111244 1.0 1311233 2.0 2311143 2.0 1211143 1.0 1121133 1.0    7.0    1
  72 4434321 4.0 4134342 3.0 4235332 3.0 4435332 4.0 4334342 3.0   17.0    3
  73 2323432 2.0 3222421 1.0 3122421 1.0 3122411 2.0 2212511 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Pietrzak Oliwier, Singh Nadia                      JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   4
  74         2 Czarnecki Marcel, Buczyńska Dominika               DCS BRWINÓW               mazowiecki           2/   4
  77         3 Sienkiewicz Krzysztof, Sikora Julia                CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   4
  76         4 Piątek Krzysztof, Gałęza Jagoda                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 2323133 2.0 3323132 2.0 3322222 2.0 2324233 2.0 1123122 1.0 2323222 2.0 2221112 1.0 2223314 2.0   14.0    2
  75 3211221 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 3211244 2.0 1111134 1.0 1112234 2.0 1111133 1.0   10.0    1
  76 4442342 4.0 2442343 3.0 2443343 3.0 3432344 4.0 2342333 3.0 4442343 4.0 4443443 4.0 3432242 3.0   28.0    4
  77 1134414 3.0 4234424 4.0 4234434 4.0 4243422 3.0 4434411 4.0 3234411 3.0 3334321 3.0 4344421 4.0   28.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Kołtun Damian, Wegwert Karina                      STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   2
  78         2 King Tymoteusz, Opałka Lena                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  78 2221221 2.0 2122221 2.0 2221222 2.0 1111121 1.0 2122122 2.0    9.0    2
  79 1112112 1.0 1211112 1.0 1112111 1.0 2222212 2.0 1211211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Kołtun Damian, Wegwert Karina                      STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   2
  78         2 King Tymoteusz, Opałka Lena                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  78 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 1222222 2.0   10.0    2
  79 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             1/   3
  81         2 Popielewicz Szymon, Popielewicz Zuzanna            DANCE POINT - Biała Podla lubelski             2/   3
  82         3 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 2213221 2.0 2213211 2.0 2233211 2.0 2222221 2.0 3233231 3.0   11.0    2
  82 3332333 3.0 3332333 3.0 3322322 3.0 3333332 3.0 2322322 2.0   14.0    3
  83 1121112 1.0 1121122 1.0 1111133 1.0 1111113 1.0 1111113 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Popielewicz Szymon, Popielewicz Zuzanna            DANCE POINT - Biała Podla lubelski             1/   3
  82         2 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   3
  84         3 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 1112111 1.0 1211121 1.0 1311111 1.0 1111111 1.0 1212121 1.0    5.0    1
  82 2331323 3.0 3132312 2.0 3232322 3.0 3232322 2.0 3131212 2.0   12.0    2
  84 3223232 2.0 2323233 3.0 2123233 2.0 2323233 3.0 2323333 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Leszczuk Hubert, Nowik Laura                       DANCE POINT - Biała Podla lubelski             1/   6
  87         2 Konarski Michał, Rogozińska Anna                   EMOTION - WARKA           mazowiecki           2/   6
  89         3 Mularczyk Filip, Paczyńska Mariola                 EMOTION - WARKA           mazowiecki           3/   6
  85         4 Bieniek Przemysław, Lewicka Małgorzata             EMOTION - WARKA           mazowiecki           4/   6
  90         5 Ryng Hubert, Sikora Oliwia                         STRETTO - RADZYMIN        mazowiecki           5/   6
  86         6 Jarosiński Michał, Siwiec Zuzanna                  DCS BRWINÓW               mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  85 3532455 4.0 1131466 3.0 3321565 4.0 5343565 5.0 5414466 4.0 3432465 4.0   24.0    4
  86 2246666 6.0 4244522 4.0 4644452 5.0 4416446 4.0 6636643 6.0 6646546 6.0   31.0    6
  87 6323312 2.0 5322234 2.0 5113324 2.0 6562223 3.0 4362321 2.0 5364221 3.0   14.0    2
  88 4165234 3.0 2455153 5.0 1555133 3.0 1121111 1.0 1121112 1.0 1111112 1.0   14.0    1
  89 1411141 1.0 3513311 1.0 2232211 1.0 3654652 6.0 3553554 5.0 4553654 5.0   19.0    3
  90 5654523 5.0 6666645 6.0 6466646 6.0 2235334 2.0 2245235 3.0 2225333 2.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Maj Bruno, Jędrych Julia                           DanceFlow - Lublin                             1/   3
  93         2 Łuczyk Filip, Wilkowska Joanna                     STRETTO - RADZYMIN        mazowiecki           2/   3
  92         3 Halicki Michał, Mandelska Maja                     S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  92 2133333 3.0 2211231 1.0 3332233 3.0    7.0    3
  93 3312211 2.0 3133312 3.0 2113312 2.0    7.0    2
 126 1221122 1.0 1322123 2.0 1221121 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Maj Bruno, Jędrych Julia                           DanceFlow - Lublin                             1/   4
  93         2 Łuczyk Filip, Wilkowska Joanna                     STRETTO - RADZYMIN        mazowiecki           2/   4
  92         3 Halicki Michał, Mandelska Maja                     S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   4
 127         4 Kowalczyk Mateusz, Lis Zuzanna                     DanceFlow - Lublin                             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  92 3332112 2.0 4342111 2.0 4342424 4.0    8.0    3
  93 2441433 3.0 2431243 3.0 2131131 1.0    7.0    2
 126 1213221 1.0 1113422 1.0 1213212 2.0    4.0    1
 127 4124344 4.0 3224334 4.0 3424343 3.0   11.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Zubrycki Tymon, Wójcik Karolina                    Viva Dance Łódź           łódzki               1/   5
 100         2 Varchenko Arsen, Baranova Emilia                   MEGAPOLISDANCE            mazowiecki           2/   5
  94         3 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   5
  95         4 Stradowski Eryk, Gołembiewska Maja                 STRETTO - RADZYMIN        mazowiecki           4/   5
  96         5 Wiktorowicz Kacper, Skiba Natalia                  DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  94 4231544 4.0 5221233 2.0 5212235 2.0 5221144 2.0   10.0    3
  95 1345153 3.0 1345444 4.0 1345454 5.0 2345532 4.0   16.0    4
  96 2554432 5.0 4453352 5.0 3553341 4.0 4553455 5.0   19.0    5
  97 5123321 1.0 3114111 1.0 4134523 3.0 3114211 1.0    6.0    1
 100 3412215 2.0 2532525 3.0 2421112 1.0 1432323 3.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   6
  99         2 Szymborski Michał, Górecka Natalia                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           2/   6
  98         3 Góźdź Krzysztof, Matryba Agata                     UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           3/   6
  96         4 Wiktorowicz Kacper, Skiba Natalia                  DCS BRWINÓW               mazowiecki           4/   6
  97         5 Zubrycki Tymon, Wójcik Karolina                    Viva Dance Łódź           łódzki               5/   6
  95         6 Stradowski Eryk, Gołembiewska Maja                 STRETTO - RADZYMIN        mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  94 1111245 1.0 1521136 1.0 1122132 1.0 1211154 1.0    4.0    1
  95 6466636 6.0 6665644 6.0 6646646 6.0 6655632 5.0   23.0    6
  96 3543363 4.0 4444253 4.0 4353454 4.0 2342445 4.0   16.0    4
  97 5255552 5.0 2156465 5.0 3465563 5.0 5464366 6.0   21.0    5
  98 4332424 3.0 5232521 2.0 5231215 3.0 4136223 3.0   11.0    3
  99 2624111 2.0 3313312 3.0 2514321 2.0 3523511 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Stępień Jakub, Kopcik Julia                        ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   2
 102         2 Drozdecki Jan, Klonowska Dominika                  SZKOŁA TAŃCA BiT          kujawsko-pom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 102 2222212 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 104 1111121 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Poździak Rafał, Świerżewska Alicja                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/   6
 109         2 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     DANCE POINT - Biała Podla lubelski             2/   6
  98         3 Góźdź Krzysztof, Matryba Agata                     UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           3/   6
 105         4 Falas Oskar, Szewczyk Adrianna                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   6
 106         5 Flader Stanisław, Dębniak Maria                    RS - WARSZAWA             mazowiecki           5/   6
 102         6 Drozdecki Jan, Klonowska Dominika                  SZKOŁA TAŃCA BiT          kujawsko-pom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 3442651 3.0 4552551 5.0 4552552 5.0 4252641 3.0 3242342 3.0   19.0    3
 102 6564324 4.0 6664663 6.0 6644664 6.0 6644564 6.0 5663653 6.0   28.0    6
 105 5625542 6.0 5435444 4.0 5335423 3.0 5536433 4.0 4326534 4.0   21.0    4
 106 4236466 5.0 3346335 3.0 3466345 4.0 3465355 5.0 6455465 5.0   22.0    5
 108 2351133 2.0 1111112 1.0 2111131 1.0 1111122 1.0 1131111 1.0    6.0    1
 109 1113215 1.0 2223226 2.0 1223216 2.0 2323216 2.0 2514226 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Demianiuk Jan, Kowalska Amelia                     CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   7
 108         2 Poździak Rafał, Świerżewska Alicja                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   7
 112         3 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          3/   7
 113         4 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   7
 109         5 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     DANCE POINT - Biała Podla lubelski             5/   7
 115         6 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           6/   7
 111         7 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 5151241 1.0 5252231 1.0 5151541 4.0 5142342 3.0 2152233 2.0   11.0    2
 109 3244423 4.0 3164346 4.0 3265435 5.0 2263436 4.0 4264546 5.0   22.0    5
 111 7677757 7.0 7777755 7.0 7777767 7.0 7777757 7.0 7777767 7.0   35.0    7
 112 4315316 3.0 4615512 5.0 2314312 1.0 3615511 2.0 3625311 3.0   14.0    3
 113 2433535 5.0 2423624 3.0 4423124 2.0 4524225 5.0 5333425 4.0   19.0    4
 115 6766672 6.0 6546477 6.0 6536676 6.0 6456674 6.0 6546672 6.0   30.0    6
 117 1522164 2.0 1331163 2.0 1642253 3.0 1331163 1.0 1411154 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          1/   8
 118         2 Grabowski Michał, Biernacka Julia                  POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/   8
 113         3 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   8
 115         4 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   8
 119         5 Górny Bartosz, Drożdżyńska Weronika                DREAM - Poznań            wielkopolski         5/   8
 121         6 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               6/   8
 122         7 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   8
 111         8 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 111 X X X    3       X  1 XX       2   X XXX  4          0    10          
 112 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
 113 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
 115 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXX X   5    26       5-6
 118 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 119 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         4
 121  XXXXXX  6   XXX X  4   XXXXX  5 XXXXX X  6   XXXXX  5    26       5-6
 122     X X  2 XX  XXX  5 X   XXX  4     X    1 XX  X X  4    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 1511113 1.0 1311114 1.0 1113122 1.0 1131333 2.0 1221134 1.0    6.0    1
 113 5263222 2.0 5464333 4.0 6464435 4.0 5443425 4.0 2552423 2.0   16.0    3
 115 2324666 4.0 3553666 6.0 2252666 6.0 3322666 3.0 3333665 3.0   22.0    4
 118 3132554 3.0 2122242 2.0 3321343 2.0 2214142 1.0 6114246 4.0   12.0    2
 119 4455335 6.0 4235425 3.0 4645214 3.0 4665214 5.0 4665511 6.0   23.0    5
 121 6646441 5.0 6646551 5.0 5536551 5.0 6556551 6.0 5446352 5.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Jeschke                   Jacek           I         Jelenia Góra         Polska
C       Gałek                     Michał          I         Warszawa             Polska
D       Stefański                 Jacek           I         Piaseczno            Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   3
 124         2 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   3
 123         3 Gaj Oskar, Redlicka Edyta                          AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 1322222 2.0 1122111 1.0 2312111 1.0 1212121 1.0 2212121 2.0    7.0    1
 123 3233313 3.0 2333323 3.0 3233323 3.0 3333313 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 124 2111131 1.0 3211232 2.0 1121232 2.0 2121232 2.0 1121212 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37