OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego": 2022-06-19, Dąbrowa Tarnowska LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022
o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022
o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego
Dąbrowa Tarnowska, 16.06.2022
Organizator: Fundacja Latino- Klub Tańca Sportowego LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKCENT - Będzin              2
   2 AKSEL - Rzeszów              2
   3 AXIS - Nowy Sącz             4
   4 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   5 CUBANA - Nowy Targ           2
   6 DANCE KINGDOM - Zaborze      2
   7 DANCE4YOU - Będzin           1
   8 DRAGON'S DANCE Warszawa      2
   9 ELIDA - Mielec               2
  10 ELITA - Kraków               1
  11 EVOLUTION - Kraków           9
  12 GALA - Mielec                9
  13 GASIEK - Rzeszów             4
  14 GOLDEN DANCE - Przemyśl      4
  15 GRACJA - Krosno              4
  16 IMPERIA - Kraków             3
  17 IMPULS - Chorzów             1
  18 INFINITY - Kraków            4
  19 JUST DANCE Wieliczka         1
  20 KLASA - Tarnów               7
  21 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  22 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno   12
  23 LATINO - Żabno              16
  24 MDANCE - Przemyśl            1
  25 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  26 PERFECT DANCE - Kraków      10
  27 PERFECT STYL - Kraków        2
  28 POLISH CLUB - Warszawa       4
  29 RYTM - Chełm                 3
  30 SAMBA - Tarnobrzeg           2
  31 SKT Regis Bochnia            1
  32 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  33 SUKCES - Jaworzno            5
  34 SzT  eMiKa - Tarnów          4
  35 TAKT - Jarosław              4
  36 THOMAS DANCE - Kraków        3
  37 TOP DANCE STUDIO - Poznań    1
  38 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
D       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Rogowska Amelia                                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   6
  47         2 Zych Milena                                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   6
  48         3 Zych Roksana                                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/   6
  43         4 Barszcz Wiktoria                                   GALA - Mielec             podkarpacki          4/   6
  44         5 Czyrnek Natalia                                    ELIDA - Mielec            podkarpacki          5/   6
  45         6 Kusa Hanna                                         EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 65354 5.0 45521 4.0 45621 4.0 53524 4.0 43534 4.0 43434 4.0   25.0    4
  44 42445 4.0 54264 5.0 63355 5.0 65656 6.0 66666 6.0 65665 6.0   32.0    5
  45 56166 6.0 66656 6.0 56266 6.0 46265 5.0 55255 5.0 56556 5.0   33.0    6
  46 11221 1.0 11115 1.0 11114 1.0 11111 1.0 11113 1.0 11113 1.0    6.0    1
  47 33512 2.0 33343 3.0 22443 2.0 24342 3.0 24422 2.0 24221 2.0   14.0    2
  48 24633 3.0 22432 2.0 34532 3.0 32433 2.0 32341 3.0 32342 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Wiśniewski Dawid, Motak Oliwia                     KLASA - Tarnów            małopolski           1/   3
  57         2 Pochopień Hubert, Pochopień Laura                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   3
  56         3 Małek Mikołaj, Cieślak Vanessa                     GALA - Mielec             podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 33333 3.0 33333 3.0 33333 3.0 33333 3.0 32322 2.0 33322 3.0   17.0    3
  57 22121 2.0 22121 2.0 22122 2.0 22122 2.0 13233 3.0 22233 2.0   13.0    2
  58 11212 1.0 11212 1.0 11211 1.0 11211 1.0 21111 1.0 11111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Chrobok Adrian                                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
  88         2 Paluch Gabriela                                    GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
  87         3 Miller Nikola                                      GALA - Mielec             podkarpacki          3/   6
  83         4 Borek Zofia                                        ELIDA - Mielec            podkarpacki          4/   6
 220         5 Kluczyńska Ramona                                  AKCENT - Będzin                                5/   6
  85         6 Drzewiecka Maja                                    PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 33444 3.0 23342 3.0 33335 3.0 33554 5.0 53344 4.0 64452 5.0   23.0    4
  84 11112 1.0 31114 1.0 12112 1.0 11112 1.0 12112 1.0 12113 1.0    6.0    1
  85 56655 6.0 66655 6.0 56554 5.0 45646 6.0 36566 6.0 35666 6.0   35.0    6
  87 44336 4.0 44426 4.0 44426 4.0 54235 4.0 44225 3.0 53235 3.0   22.0    3
  88 22221 2.0 12231 2.0 21241 2.0 62323 2.0 61433 2.0 41524 4.0   14.0    2
 220 65563 5.0 55563 5.0 65663 6.0 26461 3.0 25651 5.0 26341 2.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
D       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
E       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Konarska Magdalena                                 TOP DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski         1/   6
  96         2 Zybińska Zofia                                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   6
  91         3 Bukowska Malwina                                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   6
  94         4 Korczak Klaudia                                    GALA - Mielec             podkarpacki          4/   6
  95         5 Stec Anna                                          SUKCES - Jaworzno         śląski               5/   6
  92         6 Kmieć Emilia                                       LATINO - Żabno            małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  91 22222 1.0 33364 3.0 21342 1.0 31244 3.0 32665 5.0 43566 5.0 53655 5.0 51665 5.0   28.0    3
  92 66646 6.0 66656 6.0 66656 6.0 56666 6.0 66446 6.0 66655 6.0 66546 6.0 65546 6.0   48.0    6
  93 43135 3.5 22112 1.0 43114 2.0 43133 2.0 21212 1.0 34222 3.0 22332 2.0 23312 2.0   16.5    1
  94 35413 3.5 55443 5.0 15523 3.0 25422 1.0 45524 4.0 55433 4.0 45423 4.0 46423 4.0   28.5    4
  95 51554 5.0 41535 4.0 52265 5.0 62315 4.0 54133 3.0 22144 2.0 34164 3.0 34254 3.0   29.0    5
  96 14361 2.0 14221 2.0 34431 4.0 14551 5.0 13351 2.0 11311 1.0 11211 1.0 12131 1.0   18.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Larysz Jakub, Tylikowska Paulina                   SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
 103         2 NARTYMAU Mikhail, Kalina Mazur                     PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   6
 102         3 Mikus Krzysztof, Kłusak Emilia                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   6
  99         4 Ciupiński Karol, Tęczar Oliwia                     GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   6
 104         5 Nowak Antoni, Kurpiel Amelia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   6
 100         6 Kamiński Sebastian, Barnaś Anna                    KLASA - Tarnów            małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 26423 3.0 26533 4.0 62543 4.0 33553 3.0 55554 5.0 44263 4.0   23.0    4
 100 45566 6.0 55666 6.0 36666 6.0 65416 5.0 64413 4.0 66515 6.0   33.0    6
 101 12132 2.0 41142 2.0 25121 2.0 11122 1.0 11122 1.0 11131 1.0    9.0    1
 102 53645 5.0 62225 3.0 43235 3.0 54245 4.0 43235 3.0 55446 5.0   23.0    3
 103 31211 1.0 14411 1.0 11312 1.0 22331 2.0 26341 2.0 33622 2.0    9.0    2
 104 64354 4.0 33354 5.0 54454 5.0 46664 6.0 32666 6.0 22354 3.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Broda Kacper, Rudnicka Inga                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   5
 109         2 Ciąbor Adam, Pyzik Wiktoria                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   5
 111         3 Pogrebniak Szymon, Szewc Natalia                   RYTM - Chełm              lubelski             3/   5
 110         4 Kula Franciszek, Sytoń Magdalena                   LATINO - Żabno            małopolski           4/   5
 107         5 Adamczyk Filip, Adamczyk Emilia                    LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 107 55453 5.0 55443 4.0 55455 5.0 55444 4.0 55444 4.0 35454 4.0 55455 5.0 25455 5.0   36.0    5
 108 11121 1.0 11131 1.0 11121 1.0 11121 1.0 11121 1.0 11131 1.0 11111 1.0 53121 2.0    9.0    1
 109 32235 3.0 23325 3.0 32233 3.0 22233 2.0 22232 2.0 22223 2.0 42233 3.0 11233 1.0   19.0    2
 110 44544 4.0 44554 5.0 44544 4.0 44555 5.0 44555 5.0 54545 5.0 34544 4.0 44544 4.0   36.0    4
 111 23312 2.0 32212 2.0 23312 2.0 33312 3.0 33313 3.0 43312 3.0 23322 2.0 32312 3.0   20.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
D       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Krzemiński Maciej, Czarnocka Ewa                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   6
 117         2 Sierak Daniel, Łucarz Natalia                      LATINO - Żabno            małopolski           2/   6
 116         3 Polek Igor, Kapłońska Amelia                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   6
 114         4 Duchna Bartosz, Galas-Bandyk Janina                CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   6
 119         5 Wojtoń Adam, Wojtoń Natalia                        DANCE4YOU - Będzin        śląski               5/   6
 118         6 Skóra Oskar, Korczak Nikola                        GALA - Mielec             podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 114 5316113 3.0 4115213 2.0 3214314 3.0 5436354 5.0 5546453 5.0 5656264 6.0   24.0    4
 115 1132224 1.0 1333324 3.0 1333221 2.0 2111221 1.0 2111132 1.0 2331323 2.0   10.0    1
 116 4543531 4.0 2442641 4.0 2542652 4.0 3543512 3.0 3433211 3.0 3215111 1.0   19.0    3
 117 2221342 2.0 3221152 1.0 4121143 1.0 1222143 2.0 1222324 2.0 1123436 3.0   11.0    2
 118 6454465 5.0 6556465 6.0 6456465 5.5 6655666 6.0 6665566 6.0 6562652 5.0   33.5    6
 119 3665656 6.0 5664536 5.0 5665536 5.5 4364435 4.0 4354645 4.0 4444545 4.0   28.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Pieprz Kamil, Skiba Rozalia                        LATINO - Żabno            małopolski           1/   2
 122         2 Madej Mikołaj, Tyksińska Iga                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 2222222 2.0 2222222 2.0 2122212 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 123 1111111 1.0 1111111 1.0 1211121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Pieprz Kamil, Skiba Rozalia                        LATINO - Żabno            małopolski           1/   2
 122         2 Madej Mikołaj, Tyksińska Iga                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 2122221 2.0 1221221 2.0 1121212 1.0 1112211 1.0 2122212 2.0    8.0    2
 123 1211112 1.0 2112112 1.0 2212121 2.0 2221122 2.0 1211121 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Pakłos Krzysztof, Kosoń Maja                       KLASA - Tarnów            małopolski           1/   3
 129         2 Kogut Wiktor, Motyka Kamila                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   3
 128         3 Harla Jakub, Korczak Angelika                      GALA - Mielec             podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128 2233332 3.0 2223331 3.0 3233232 3.0 3233222 2.0 2323122 2.0 3323222 2.0 3223221 2.0 1223222 2.0   19.0    3
 129 1322111 1.0 1312212 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 3232333 3.0 2232333 3.0 2332333 3.0 2332333 3.0   16.0    2
 130 3111223 2.0 3131123 2.0 2322323 2.0 2322333 3.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 3111111 1.0   13.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Klar Mikołaj, Szmyl Agata                          SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   3
 134         2 Malec Michał, Kranc Karolina                       IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   3
 135         3 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 133 1111111 1.0 1111111 1.0 1111311 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 134 2323322 2.0 2223333 3.0 2322233 3.0 1223233 2.0 2223223 2.0   12.0    2
 135 3232233 3.0 3332222 2.0 3233122 2.0 3332322 3.0 3332332 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   5
 138         2 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   5
 139         3 Marcinkowski Krystian, Krężel Martyna              LATINO - Żabno            małopolski           3/   5
 142         4 Obojski Mateusz, Góral Gabriela                    IMPERIA - Kraków          małopolski           4/   5
 140         5 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 2152243 3.0 2452233 3.0 1251232 1.0 1351321 2.0 1451311 1.0   10.0    2
 139 4521321 2.0 3341521 1.5 3343524 4.0 3443533 4.0 3343522 3.0   14.5    3
 140 5435552 5.0 4525452 5.0 5525451 5.0 5515452 5.0 5525453 5.0   25.0    5
 141 1214135 1.0 1233145 1.5 2412143 2.0 2122144 1.0 2112144 2.0    7.5    1
 142 3343414 4.0 5114314 4.0 4134315 3.0 4234215 3.0 4234235 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   5
 141         2 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   5
 143         3 Pach Mateusz, Doniec Natalia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   5
 139         4 Marcinkowski Krystian, Krężel Martyna              LATINO - Żabno            małopolski           4/   5
 140         5 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 1221231 1.0 1121215 1.0 1531224 2.0 1421222 1.0 1231211 1.0    6.0    1
 139 3334514 3.0 4535522 5.0 2125535 3.0 3344445 4.0 4424525 4.0   19.0    4
 140 2545452 5.0 5444451 4.0 4444452 5.0 5535554 5.0 5545454 5.0   24.0    5
 141 4113145 2.0 2313143 2.0 3213111 1.0 2213113 2.0 3313133 3.0   10.0    2
 143 5452323 4.0 3252334 3.0 5352343 4.0 4152331 3.0 2152342 2.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Wąsala Mateusz, Dzidek Karolina                    INFINITY - Kraków         małopolski           1/   6
 146         2 Gomułka Jakub, Małecka-Poręba Amelia               AXIS - Nowy Sącz          małopolski           2/   6
 150         3 Szybiak Adrian, Ziobrowska Magdalena               TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   6
 148         4 Janik Jakub, Oratowska Martyna                     AXIS - Nowy Sącz          małopolski           4/   6
 147         5 Gołąb Bartosz, Kołodziej Jagoda                    TAKT - Jarosław           podkarpacki          5/   6
 149         6 Krzempek Bartłomiej, Fusik Miriam                  DANCE KINGDOM - Zaborze   śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 146 2212243 2.0 1312143 2.0 1211112 1.0    5.0    2
 147 1555664 5.0 5255562 5.0 5464655 5.0   15.0    5
 148 4444431 4.0 4544424 4.0 2545443 4.0   12.0    4
 149 6666556 6.0 6666656 6.0 6656566 6.0   18.0    6
 150 5333325 3.0 3431335 3.0 3333334 3.0    9.0    3
 151 3121112 1.0 2123211 1.0 4122221 2.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Dunaj Tomasz, Majewska Paulina                     SKT Regis Bochnia         małopolski           1/   7
 146         2 Gomułka Jakub, Małecka-Poręba Amelia               AXIS - Nowy Sącz          małopolski           2/   7
 153         3 Kubzda Michał, Grzechnik Julia                     ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              3/   7
 150         4 Szybiak Adrian, Ziobrowska Magdalena               TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   7
 148         5 Janik Jakub, Oratowska Martyna                     AXIS - Nowy Sącz          małopolski           5/   7
 147         6 Gołąb Bartosz, Kołodziej Jagoda                    TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   7
 149         7 Krzempek Bartłomiej, Fusik Miriam                  DANCE KINGDOM - Zaborze   śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 146 3532122 1.0 4432242 3.0 4551233 3.0    7.0    2
 147 4327641 5.0 5557621 6.0 5237641 5.0   16.0    6
 148 5751257 6.0 2643434 5.0 2643124 2.0   13.0    5
 149 7676776 7.0 7776776 7.0 7776776 7.0   21.0    7
 150 2445334 3.0 1324355 4.0 1414357 4.0   11.0    4
 152 1263515 2.0 3261517 2.0 3162415 1.0    5.0    1
 153 6114463 4.0 6115163 1.0 6325562 6.0   11.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 160         1 Mazurek Jan, Wiszniewska Katarzyna                 RYTM - Chełm              lubelski             1/   5
 157         2 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           2/   5
 158         3 Zabłocki Eryk, Dzieża Amelia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   5
 156         4 Janczy Kacper, Płaneta Aleksandra                  SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          4/   5
 159         5 Kania Sebastian, Tobiasz Julia                     PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 156 3553433 4.0 4552535 5.0 3452344 4.0 4342243 4.0   17.0    4
 157 1124322 2.0 1135213 2.0 2234413 3.0 2235312 2.0    9.0    2
 158 2332244 3.0 2323344 3.0 4323232 2.0 1423534 3.0   11.0    3
 159 5445555 5.0 5444452 4.0 5545555 5.0 5554455 5.0   19.0    5
 160 4211111 1.0 3211121 1.0 1111121 1.0 3111121 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           1/   5
 158         2 Zabłocki Eryk, Dzieża Amelia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   5
 161         3 Demidov Oleksandr, Dzhyga Anastasiia               INFINITY - Kraków         małopolski           3/   5
 162         4 Grata Bartłomiej, Kowalska Maja                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   5
 156         5 Janczy Kacper, Płaneta Aleksandra                  SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 156 4555543 5.0 4555541 5.0 4554553 5.0 3543554 5.0   20.0    5
 157 2114222 2.0 3114312 1.0 5125422 3.0 1114212 1.0    7.0    1
 158 5231111 1.0 5332133 3.0 3442111 1.0 2455121 2.0    7.0    2
 161 3422434 3.0 2441224 2.0 2311234 2.0 5231333 3.0   10.0    3
 162 1343355 4.0 1223455 4.0 1233345 4.0 4322445 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           1/   5
 169         2 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   5
 168         3 Socha Oskar, Cisło Adrianna                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   5
 165         4 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   5
 167         5 Parysz Wojciech, Machowska Zuzanna                 KLASA - Tarnów            małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 165 3523552 4.0 4424553 4.0 4435543 5.0 5344442 4.0 4334553 4.0   21.0    4
 166 2131215 1.0 1241312 1.0 2341325 2.0 3122211 1.0 1222311 1.0    6.0    1
 167 4454344 5.0 3555145 5.0 3552234 4.0 2455333 3.0 3555234 5.0   22.0    5
 168 5212123 2.0 5312434 3.0 5113451 3.0 4511555 5.0 5411445 3.0   16.0    3
 169 1345431 3.0 2133221 2.0 1224112 1.0 1233124 2.0 2143122 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174         1 Połeć Jakub, Bajor Karolina                        ELITA - Kraków            małopolski           1/  10
 175         2 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             2/  10
 165         3 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  10
 176         4 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           4/  10
 172         5 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           5/  10
 166         6 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    DRAGON'S DANCE Warszawa   mazowiecki           6/  10
 168         7 Socha Oskar, Cisło Adrianna                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           7/  10
 167         8 Parysz Wojciech, Machowska Zuzanna                 KLASA - Tarnów            małopolski           8/  10
 170         9 Bezak Tomasz, Motyka Milena                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           9/  10
 171        10 Budzik Tomasz, Łabno Zuzanna                       KLASA - Tarnów            małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 165 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XX    4 XX XXXX  6 X   X X  3    26         2
 166 XXX  X   4  XX XX   4  XX XXX  5 XXX  XX  5  X X Xr  3    21       5-6
 167    XXXX  4 X XXXX   5     XXX  3     X X  2   XXXXX  5    19          
 168  X XXX   4   X XX   3  XXXXXX  6  XXXXX   5   X  X   2    20          
 170 X X   X  3    X  X  2 X X      2   X      1 XXXX X   5    13          
 171  X XX    3  X  X X  3  X X     2    XXX   3     X    1    12          
 172 X  X  X  3 X  X  X  3 X XX XX  5 XXXX  X  5 XX XX X  5    21       5-6
 174 XXX XX   5 XX   X   3 XXXXXX   6 X   XX   3 XXX X X  5    22         4
 175 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 176   XXX X  4 XXXX  X  5 X  X  X  3 XXXX  X  5 XXXX XX  6    23         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 165 2511355 3.0 3611344 3.0 4311334 3.0 5522235 3.0 5626455 5.0   17.0    3
 166 6255426 5.0 6266416 6.0 6463416 4.0 6135416 4.0 6465316 6.0   25.0    6
                             R                                   
 172 5462664 6.0 4443563 4.0 5555665 6.0 2463664 5.0 3553633 4.0   25.0    5
 174 1344113 2.0 1154225 1.0 1142122 1.0 1214122 1.0 2234164 3.0    8.0    1
 175 3136231 1.0 2332132 2.0 2224241 2.0 3341343 2.0 1141222 1.0    8.0    2
 176 4623542 4.0 5525651 5.0 3636553 5.0 4656551 6.0 4312541 2.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Pajerski Bartosz, Szlachtowska Jagoda              CUBANA - Nowy Targ        małopolski           1/  12
 183         2 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/  12
 180         3 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/  12
 182         4 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/  12
 184         5 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               INFINITY - Kraków         małopolski           5/  12
 185         6 Kijowski Cezary, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  12
 186         7 Pięciak Oliwier, Marszałek Martyna                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  12
 172         8 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           8/  12
 179         9 Czarnocki Tomasz, Wierciszewska Kornelia           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           9/  12
 176        10 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski          10/  12
 170        11 Bezak Tomasz, Motyka Milena                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski          11/  12
 171        12 Budzik Tomasz, Łabno Zuzanna                       KLASA - Tarnów            małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 170   X   X  2          0   X      1          0       X  1     4          
 171    X     1       X  1          0       X  1          0     3          
 172   X      1 XXX      3          0   X   X  2 X X   X  3     9          
 176          0          0  XXX     3  X X     2  X       1     6          
 179    XX    2    XX    2    X     1          0    XX    2     7          
 180 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30         2
 181 XXXXXXX  7   XX X   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 182 XX XX X  5  X  XX   3 XX  XXX  5 XX  XX   4  X  XX   3    20       6-7
 183   X XXX  4 X XXXXX  6 X X X X  4 X X XXX  5 X X XXX  5    24         5
 184 XX   X   3 XXX   X  4  X   XX  3  X X XX  4 XXXX XX  6    20       6-7
 185 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXX     3    28       3-4
 186 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXX X  5 X  XXX   4    28       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 2564235 3.0 1534215 2.0 3544224 3.0 2555323 3.0 4577223 4.0   15.0    3
 181 1332417 1.0 3462436 3.0 1452317 1.0 1262117 1.0 2241316 1.0    7.0    1
 182 7256353 6.0 7275341 5.0 2375533 2.0 4444436 4.0 5464432 3.0   20.0    4
 183 4725142 2.0 2717152 1.0 5716141 5.0 3727241 2.0 1726144 2.0   12.0    2
 184 3477724 4.0 4346723 4.0 7267766 7.0 5376662 7.0 3355651 5.0   27.0    5
 185 5113566 5.0 5153577 6.0 4123475 4.0 6133774 5.0 6133767 7.0   27.0    6
 186 6641671 7.0 6621664 7.0 6631652 6.0 7611555 6.0 7612575 6.0   32.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
G       Kozana                    Krzysztof       II        Będzin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 193         1 Wojtasiewicz Jacek, Sokotun Ivana                  AKCENT - Będzin           śląski               1/  14
 180         2 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/  14
 187         3 Antosz Mikołaj, Jamróz Anna                        PERFECT STYL - Kraków     małopolski           3/  14
 191         4 Socha Bruno, Kania Amelia                          PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/  14
 179         5 Czarnocki Tomasz, Wierciszewska Kornelia           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  14
 194         6 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           6/  14
 188         7 Miękina Jakub, Ćwierz Anna                         THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           7/  14
 189       8-9 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski         8-9/  14
 190       8-9 Salamon Tymoteusz, Romaniszyn Klaudia              PERFECT STYL - Kraków     małopolski         8-9/  14
 183     10-11 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski       10-11/  14
 192     10-11 Sroka Maciej, Szylar Joanna                        INFINITY - Kraków         małopolski       10-11/  14
 169        12 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski          12/  14
 181     13-14 Pajerski Bartosz, Szlachtowska Jagoda              CUBANA - Nowy Targ        małopolski       13-14/  14
 182     13-14 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 169     X    1          0          0          0 X        1     2          
 179   XXXXX  5   X XX   3 X  XXX   4 XXXX X   5 X   XX   3    20         6
 180  X XXX   4 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XX XXX   5 XXXXXX   6    27         4
 181          0 X        1          0          0          0     1          
 182  X       1          0          0          0          0     1          
 183   X      1   X      1   X   X  2   X      1   X      1     6          
 187 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXX   6    30         1
 188 XXX   X  4  X XX X  4  XX XX   4  X  X X  3  X XX X  4    19          
 189   X  X   2   X  X   2      X   1   X  X   2   X      1     8          
 190 X        1 X        1      XX  2    X     1   X  XX  3     8          
 191 XX XXXX  6  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    29         2
 192       X  1       X  1       X  1      XX  2       X  1     6          
 193 XX X  X  4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6    28         3
 194 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX     4 X XXX X  5  XXX  X  4    25         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 179 6634225 5.0 6625345 5.0 3635426 5.0 5435226 4.0 6635545 5.0   24.0    5
 180 5523133 3.0 2333152 2.0 2353152 2.0 1322161 1.0 1311122 1.0    9.0    2
 187 2315346 4.0 3244226 3.0 5224235 4.0 2114335 2.0 3224266 3.0   16.0    3
 191 3142412 2.0 5552414 4.0 4542313 3.0 6663413 5.0 4563413 4.0   18.0    4
 193 1251551 1.0 1111531 1.0 1111541 1.0 3241642 3.0 2142331 2.0    8.0    1
 194 4466664 6.0 4466663 6.0 6466664 6.0 4556554 6.0 5456654 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 202         1 Roman Jakub, Król Emilia                           KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   9
 203         2 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   9
 204         3 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           3/   9
 198         4 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   9
 194         5 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           5/   9
 197         6 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   9
 199         7 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           7/   9
 200       8-9 Stal Kacper, Gawor Jowita                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski         8-9/   9
 201       8-9 Kruszyna Wojciech, Lorencik Katarzyna              IMPERIA - Kraków          małopolski         8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 194 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5    31         3
 197 XXX X X  5 XXX   X  4 XXX  X   4 XXX      3 XXX   X  4    20         6
 198 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 199    XXX   3 X  XXX   4 XX XX    4 X  XX    3  X XX X  4    18          
 200 X        1       X  1     X    1     X    1 XX  X    3     7          
 201       X  1  X       1    X  X  2      XX  2      X   1     7          
 202 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 203 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XX XXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    30         4
 204  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6   XX XX  4    27         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 194 2452455 5.0 2652454 5.0 2432243 3.0 2552255 5.0 4452333 4.0   22.0    5
 197 4266666 6.0 4466666 6.0 3356656 6.0 3266666 6.0 5366446 6.0   30.0    6
 198 3534344 4.0 3243345 4.0 6643334 4.0 4443444 4.0 2533255 3.0   19.0    4
 202 1141112 1.0 1131111 1.0 1161111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
                               R                                 
 203 5315521 3.0 6314522 2.0 5225522 2.0 6324521 2.0 6225522 2.0   11.0    2
 204 6623233 2.0 5525233 3.0 4514465 5.0 5635333 3.0 3644664 5.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Mazurek                   Konrad          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 206         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   9
 198         2 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   9
 209         3 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               3/   9
 207         4 Kotul Hubert, Dąbek Katarzyna                      MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          4/   9
 205         5 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   9
 208         6 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               6/   9
 199         7 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           7/   9
 197         8 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           8/   9
 200         9 Stal Kacper, Gawor Jowita                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 197    XX X  3 X  X XX  4 X  X     2    X X   2    X  X  2    13          
 198 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         2
 199 X XXX    4    XX    2   XXX    3    XX    2 X  XX    3    14          
 200  XX      2  X   X   2 XX       2 XX       2 XXX      3    11          
 205  XXX X   4   XXXX   4  XXXXXX  6   XXXXX  5   XXXX   4    23         6
 206 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 207 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    30         3
 208 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5    28         4
 209 XX X XX  5 XXXX XX  6 X  X XX  4 XXXX XX  6 XX X XX  5    26         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 198 5232462 3.0 5221562 1.0 6221462 2.0 5212462 3.0 5253563 5.0   14.0    2
 205 4563335 5.0 6553213 3.0 5563335 5.0 6563235 5.0 4431252 3.0   21.0    5
 206 3144113 1.0 2144135 2.0 2144113 1.0 2134113 1.0 6124114 1.0    6.0    1
 207 2315254 2.0 3635356 6.0 4415244 4.0 3445344 4.0 3345345 4.0   20.0    4
 208 6426626 6.0 4316424 4.0 3336526 3.0 4356526 6.0 2516626 6.0   25.0    6
 209 1651541 4.0 1462641 5.0 1652651 6.0 1621651 2.0 1662431 2.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-11-08, 23:18:37