OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"MAŁE GRAND PRIX": 2021-06-06, Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

Małe Grand Prix w Łomiankach


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Małe Grand Prix w Łomiankach

Łomianki 06.06.2021
Organizator: ST Fast Step
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: Zapewniono
Obsługa medyczna: Zapewniono
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Latin
12-13, D, Standard
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, F, Standard-3
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIR DANCE - Warszawa         2
   2 Akademia Tańca - Kielce      4
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    3
   4 All About Dance Studio -     2
   5 BALLROOM - Lublin            4
   6 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   7 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   8 CLASSIC - Warszawa           5
   9 CREATIVE DANCE - Warszawa    1
  10 DANCE POINT - Biała Podla    1
  11 Dancers United - WARSZAWA    1
  12 DCS BRWINÓW                  3
  13 EMOTION - Góra Kalwaria      3
  14 EMOTION - WARKA              5
  15 ESKADRA - Pabianice          1
  16 ETIUDA - Radomsko            7
  17 FAST-STEP Warszawa          13
  18 IMPERIA - Kraków             2
  19 ISKRA - Międzyrzec Podlas    3
  20 JAREMI - Pruszków            1
  21 JEDYNKA - Łódź               2
  22 KICK - Kielce                1
  23 Klub Tańca STRETTO - RADZ    2
  24 LORENZO - Gaj Mały           2
  25 MAKO - Sulejówek             1
  26 MYKA - Zamość                2
  27 POLISH CLUB - Warszawa       2
  28 RESPECT DANCE Skarżysko-K    3
  29 RS - WARSZAWA                6
  30 RYTM - Chełm                 2
  31 S.T. Krystian Krzemiński     4
  32 START - Płońsk               9
  33 STEP DANCE - Koluszki        5
  34 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  35 TAKT - Chełm                 6
  36 TOP - ART - Lublin           4
  37 Viva Dance Łódź              1
  38 ZAMEK - Biała Podlaska       3
  39 ZAMEK - Lublin               6
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Piwiński Tymon, Lato Nadia                         FAST-STEP Warszawa                             1/   5
  17         2 Zawistowski Marcel, Świętochowska Adrianna         FAST-STEP Warszawa                             2/   5
  13         3 Brożyna Franciszek, Rzadkowska Weronika            Akademia Tańca - Kielce                        3/   5
  14         4 Jakubczak Damian, Ostrowska Michalina              TOP - ART - Lublin                             4/   5
  16         5 Siedlanowski Daniel, Semeryło Blanka               DANCE POINT - Biała Podla                      5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  13 4543333 3.0 4443453 4.0 4533343 3.0 5223524 3.0 4433424 4.0 4252324 3.0   20.0    3
  14 3325445 4.0 3325534 3.0 2225455 4.0 3434232 2.0 3224542 3.0 3434453 4.0   20.0    4
  15 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  16 5454554 5.0 5554325 5.0 5454524 5.0 4355445 5.0 5355255 5.0 5325545 5.0   30.0    5
  17 2232212 2.0 2232242 2.0 3342232 2.0 2542353 4.0 2542333 2.0 2543232 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About Dance Studio -                       1/   8
 127         2 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce                        2/   8
 134         3 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały                             3/   8
 133         4 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm                                   4/   8
 130         5 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk                                 5/   8
 129         6 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk                                 6/   8
 131         7 Obojski Mateusz, Góral Gabriela                    IMPERIA - Kraków                               7/   8
 128         8 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin                             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 127 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 128 X  XX    3 X  X     2   XX  X  3  XX X    3   X X    2    13          
 129 XXX X    4 XX    X  3 XX X XX  5 X  X XX  4 XXXX XX  6    22         6
 130 XXX  XX  5 XXX XX   5 X   XXX  4 XXX XXX  6 XXX XXX  6    26         4
 131  X X XX  4 X XXXXX  6  XXXX    4 XX X     3 XX X  X  4    21          
 132 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 133   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXX XXX  6   XXXXX  5    XXX   3    25         5
 134 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 127 4323232 3.0 5133122 2.0 3133122 3.0 3222121 1.0 2323122 1.0   10.0    2
 129 1455656 5.0 2566644 6.0 2666644 6.0 2666644 6.0 1566644 5.0   28.0    6
 130 5666545 6.0 3454565 4.0 5455555 5.0 5445566 5.0 5245455 4.0   24.0    5
 132 3111111 1.0 4311211 1.0 4311311 1.0 4111253 2.0 4411213 2.0    7.0    1
 133 6544463 4.0 6645453 5.0 6544463 4.0 6554415 4.0 6654566 6.0   23.0    4
 134 2232324 2.0 1222336 3.0 1222236 2.0 1333332 3.0 3132331 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały                             1/   8
 132         2 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About Dance Studio -                       2/   8
 133         3 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm                                   3/   8
 127         4 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce                        4/   8
 130         5 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk                                 5/   8
 131         6 Obojski Mateusz, Góral Gabriela                    IMPERIA - Kraków                               6/   8
 128         7 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin                             7/   8
 129         8 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk                                 8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 127 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 128 XX XXX   5 X    X   2  X XX X  4   XX  X  3 X XXX    4    18          
 129 X   X    2  X XX X  4 X     X  2 X        1          0     9          
 130 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       3-5
 131 X XXXXX  6 X XX X   4   X  XX  3  X XXX   4  X   XX  3    20         6
 132  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       3-5
 133 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34         1
 134  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       3-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 127 6435326 5.0 6436335 5.0 3434425 4.0 4544426 4.0 3415425 4.0   22.0    4
 130 4543511 4.0 4654513 4.0 5655513 5.0 5456514 5.0 4656513 5.0   23.0    5
 131 5666645 6.0 5565666 6.0 6566656 6.0 2665655 6.0 6564654 6.0   30.0    6
 132 3351252 2.0 3241251 3.0 2341331 3.0 3331231 2.0 2141141 1.0   11.0    2
 133 1224464 3.0 1123442 2.0 4213262 2.0 6113363 3.0 5223362 3.0   13.0    3
 134 2112133 1.0 2312124 1.0 1122144 1.0 1222142 1.0 1332236 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Werner Bartosz, Kozłowska Hanna                    FAST-STEP Warszawa                             1/   9
 124         2 Trzaskowski Aleksander, Cichosz Hanna              FAST-STEP Warszawa                             2/   9
 119         3 Jarząb Filip, Molęda Weronika                      KICK - Kielce                                  3/   9
 117         4 Cyper Sebastian, Łoś Julia                         TOP - ART - Lublin                             4/   9
 121         5 King Tymoteusz, Opałka Lena                        EMOTION - Góra Kalwaria                        5/   9
 120         6 Karasiak Piotr, Arinkina Anhelina                  ESKADRA - Pabianice                            6/   9
 118         7 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW                                    7/   9
 122         8 Kossakowski Oskar, Drzażdżyńska Oliwia             FAST-STEP Warszawa                             8/   9
 123         9 Sybicki Adam, Rogowska Patrycja                    START - Płońsk                                 9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXX X  5 X XX XX  5 XX X  X  4 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XX X     3    41       4-5
 118  X X  X  3  X    X  2 XX   X   3  X       1 XXXXX    5 XXX XX   5 XXX XX   5 XXX XXX  6    30          
 119 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         1
 120 XXX X X  5 XX  XXX  5 XXX X X  5 XXX X X  5 XXXXXX   6 X X      2 X XX XX  5 X  X XX  4    37         6
 121 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X  XX  4 X  X XX  4 X X      2 X X  XX  4    41       4-5
 122 X  X X   3    X X   2      X   1   X XX   3  XXXXXX  6  XXXX X  5  XXXX    4  XX X    3    27          
 123          0   X      1  X XX    3    X     1  X    X  2  X       1  X    X  2  X XX    3    13          
 124 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7   XXXXX  5 X XXXXX  6    50         2
 125  XXXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5  X XXXX  5 XX XXXX  6  XXXXXX  6    46         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117 5544444 4.0 6544645 6.0 1633535 3.0 2323435 3.0 6263656 6.0 6264455 4.0 5253465 5.0 4153344 4.0   35.0    4
 119 1613336 3.0 1633336 3.0 4444646 4.0 4554356 5.0 1314312 2.0 1123312 1.0 2124314 2.0 2234415 3.0   23.0    3
 120 2256565 6.0 2456564 5.0 3256354 6.0 3446544 4.0 2535435 4.0 2346566 6.0 1445536 4.0 1665566 6.0   41.0    6
 121 4165652 5.0 3165452 4.0 2165461 5.0 1165662 6.0 5656563 5.0 5655644 5.0 6566652 6.0 6446653 5.0   41.0    5
 124 3321221 1.0 4211223 2.0 5512223 2.0 5611223 2.0 3441241 3.0 3512121 2.0 3611221 1.0 5522222 2.0   15.0    2
 125 6432113 2.0 5322111 1.0 6321112 1.0 6232111 1.0 4122124 1.0 4431233 3.0 4332143 3.0 3311131 1.0   13.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Pogorzelski Krzysztof, Wróblewska Nadia            POLISH CLUB - Warszawa                         1/  12
 115         2 Świderski Mateusz, Szwed Lena                      BALLROOM - Lublin                              2/  12
 110         3 Nowek Mateusz, Piwko Anna                          RESPECT DANCE Skarżysko-K                      3/  12
 114         4 Wietrak Marcel, Kiermasz-Wojdyga Gabriela          MAKO - Sulejówek                               4/  12
 105         5 Giemza Stanisław, Czajkowska Paulina               ZAMEK - Lublin                                 5/  12
 113         6 Sienkiewicz Krzysztof, Sikora Julia                CLASSIC - Warszawa                             6/  12
 108         7 Lejzak Filip, Strzelec Natalia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K                      7/  12
 107         8 Kraska Ksawery, Momot Lena                         Akademia Tańca - Kielce                        8/  12
 103         9 Chwedoruk Jan, Tymoszuk Karolina                   ISKRA - Międzyrzec Podlas                      9/  12
 104     10-11 Czarnecki Marcel, Buczyńska Dominika               DCS BRWINÓW                                10-11/  12
 109     10-11 Martela Piotr, Jach Zofia                          Viva Dance Łódź                            10-11/  12
 112        12 Płuziński Szymon, Hajdus Lidia                     JAREMI - Pruszków                             12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 103  X X  X  3    XX X  3   X   X  2  XXX XX  5   XX     2     X X  2    17          
 104   X      1  X X  X  3  X       1   XX XX  4 X X   X  3 X X      2    14          
 105 X X XX   4 X  XXX   4    XX X  3 XX XX    4    XXX   3 X    X   2    20       6-7
 107 X X  X   3 X        1 X        1 XX XXXX  6  X       1 XX XXXX  6    18          
 108 XXX  X   4 XXX XX   5 XXXX     4 XXX X    4  X  X X  3  X XX    3    23         4
 109    XX X  3    XXXX  4      XX  2     XX   2     X    1   X X    2    14          
 110 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5   X X    2  XXXX X  5    32         1
 111   XX  X  3 XXX   X  4 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7  XX XXX  5    31         2
 112     X    1  XX      2  X   X   2   X      1 XX   XX  4   X  X   2    12          
 113  X  XXX  4     X    1 XX XXXX  6      XX  2 X  X XX  4 X  X  X  3    20       6-7
 114 XX X     3   X  XX  3 X X X    3   X      1 XXXX XX  6 XXXX XX  6    22         5
 115 XXXXXXX  7 XXXX X   5   XXXX   4 XX X     3 XXXXXX   6 XX X X   4    29         3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 105 4655223 5.0 2473535 4.0 5675526 6.0 5655724 6.0 3537737 5.0 5737426 5.0   31.0    5
 108 1476545 6.0 6366666 7.0 7466757 7.0 1377347 5.0 2376566 6.0 4356764 6.0   37.0    7
 110 5141362 2.0 4132152 2.0 6142163 3.0 6122553 2.0 7241653 3.0 6162343 3.0   15.0    3
 111 3513651 3.0 1514371 3.0 1713372 2.0 2213112 1.0 1113112 1.0 1213112 1.0   11.0    1
 113 2264414 4.0 7655723 6.0 2554435 5.0 7744475 7.0 6764474 7.0 7674555 7.0   36.0    6
 114 7737777 7.0 5747444 5.0 3337644 4.0 4536631 4.0 4425241 2.0 3425631 2.0   24.0    4
 115 6322136 1.0 3221217 1.0 4221211 1.0 3461266 3.0 5652325 4.0 2541277 4.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa                             1/   5
  85         2 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA                                2/   5
  89         3 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa                             3/   5
  86         4 Kłos Wojciech, Drużga Amelia                       FAST-STEP Warszawa                             4/   5
  88         5 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     CLASSIC - Warszawa                             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 4225121 2.0 1234221 2.0 1113431 1.0 1145441 4.0 1115431 1.0   10.0    2
  86 3353443 4.0 4343343 3.0 4254223 4.0 4233324 3.0 4243324 4.0   18.0    4
  87 2112212 1.0 3112112 1.0 3432312 2.0 3312112 1.0 3322212 2.0    7.0    1
  88 5434555 5.0 5425455 5.0 5525555 5.0 5524555 5.0 5454545 5.0   25.0    5
  89 1541334 3.0 2551534 4.0 2341144 3.0 2451233 2.0 2531153 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa                             1/   6
  87         2 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa                             2/   6
  84         3 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa                             3/   6
  86         4 Kłos Wojciech, Drużga Amelia                       FAST-STEP Warszawa                             4/   6
  85         5 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA                                5/   6
  88         6 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     CLASSIC - Warszawa                             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  84 2212234 2.0 1223324 2.0 2224335 3.0 2413335 3.0 2213335 3.0   13.0    3
  85 4345523 4.0 4545543 5.0 5545543 5.0 4556554 5.0 4556544 5.0   24.0    5
  86 5454442 5.0 5362432 4.0 4353452 4.0 5334442 4.0 5444452 4.0   21.0    4
  87 1533315 3.0 2434215 3.0 3432214 2.0 3242213 2.0 3332113 2.0   12.0    2
  88 6666666 6.0 6656666 6.0 6666666 6.0 1665666 6.0 1665666 6.0   30.0    6
  89 3121151 1.0 3111151 1.0 1111121 1.0 6121121 1.0 6121221 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 173         1 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz.                      1/   9
 174         2 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk                                 2/   9
 165         3 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość                                  3/   9
 175         4 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska                         4/   9
 172         5 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria                        5/   9
 170         6 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm                                   6/   9
 166         7 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      7/   9
 171         8 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska                         8/   9
 169         9 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm                                   9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 165 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33       2-3
 166  X X     2 XXXX     4  XXX     3 XX X  X  4 XX X  X  4    17          
 169   X   X  2   X      1       X  1          0          0     4          
 170 X XXXX   5     X    1 X XXXX   5   X X    2   XXXXX  5    18         6
 171       X  1      XX  2 X X X    3     XX   2   X      1     9          
 172 XX  XXX  5 XXXXXXX  7  X  XXX  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    29         5
 173 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 174 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33       2-3
 175 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    32         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 165 4545225 4.0 3334336 3.0 4333236 3.0 3433346 3.0 4454346 5.0   18.0    3
 170 6636546 6.0 6646665 6.0 6556665 6.0 6556665 6.0 6666665 6.0   30.0    6
 172 5463652 5.0 5463552 5.0 5464522 4.0 5664522 5.0 5533511 3.0   22.0    5
 173 1112131 1.0 1112121 1.0 2111141 1.0 1111131 1.0 1111134 1.0    5.0    1
 174 2221314 2.0 2221213 2.0 1222414 2.0 2222214 2.0 2222223 2.0   10.0    2
 175 3354463 3.0 4555444 4.0 3645353 5.0 4345453 4.0 3345452 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Warszawa                      1/   8
 171         2 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska                         2/   8
 169         3 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm                                   3/   8
 165         4 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość                                  4/   8
 166         5 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      5/   8
 170         6 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm                                   6/   8
 172         7 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria                        7/   8
 168         8 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas                      8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 165 XXXXX X  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31         2
 166 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    XXXX  4 XXXX X   5 XXXXX    5    27         5
 167 XXX X    4 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    29       3-4
 168   XX XX  4   X X X  3 X X   X  3       X  1     XXX  3    14          
 169 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    XXXX  4    29       3-4
 170 X XXXX   5 XXXXXXX  7  X X X   3     XXX  3 XXXXXXX  7    25         6
 171 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         1
 172  XX  XX  4   X  XX  3 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXX   X  4    23          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 165 2546462 4.0 3216262 2.0 4246552 5.0 5365363 5.0 3345344 3.0   19.0    4
 166 5423556 5.0 2443555 5.0 5433346 4.0 1433416 3.0 2564456 5.0   22.0    5
 167 1112125 1.0 1122124 1.0 1111115 1.0 2111124 1.0 1111133 1.0    5.0    1
 169 3251213 2.0 4351413 3.0 2362423 3.0 3542542 4.0 4452512 4.0   16.0    3
 170 6665644 6.0 5565636 6.0 6654664 6.0 6656655 6.0 6636665 6.0   30.0    6
 171 4334331 3.0 6634341 4.0 3525231 2.0 4224231 2.0 5223221 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Kołtun Damian, Wegwert Karina                      STEP DANCE - Koluszki                          1/  11
 155         2 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź                                 2/  11
 157         3 Kwarta Kacper, Grygiel Karolina                    ETIUDA - Radomsko                              3/  11
 154         4 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko                              4/  11
 163         5 Świderski Szymon, Brogowska Emilia                 BALLROOM - Lublin                              5/  11
 162         6 Zając Mieszko, Regulska Martyna                    EMOTION - WARKA                                6/  11
 158         7 Muśnicki Bartosz, Biernacka Julianna               FAST-STEP Warszawa                             7/  11
 153       8-9 Chajkowski Adam, Poziemska Kalina                  ZAMEK - Lublin                               8-9/  11
 161       8-9 Wojciechowski Kacper, Kolińska Sylwia              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                    8-9/  11
 160        10 Stradowski Eryk, Gołembiewska Maja                 Klub Tańca STRETTO - RADZ                     10/  11
 159        11 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA                                 11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153  X  X    2 X        1    X  X  2       X  1 X XX XX  5 X  X XX  4 X XXXXX  6 X  X  X  3    24          
 154 XX  XX   4   XXX    3 XXX XXX  6 XXXXX    5   XXX    3 X XX     3 X  X X   3 X XXXXX  6    33         4
 155 XX X     3 XXX  X   4 X X XX   4 X X XX   4  XX X    3 XXX XX   5 XXX  X   4 XX  X X  4    31         5
 156 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXX   X  4    46         1
 157   XX XX  4 XXXXXX   6 X XXXX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6    45         2
 158    XXXX  4  X X XX  4  X X XX  4 X XX  X  4          0    XX X  3     XXX  3   XXXX   4    26          
 159   X XXX  4   X X X  3  X  X    2     XXX  3     XX   2          0          0   X      1    15          
 160          0 X        1 X        1 X        1 X XX XX  5 XXXXXX   6  XXXX X  5  XXX X   4    23          
 161 XXX XXX  6 XX    X  3  X       1 XX       2 XX  X    3     XX   2 XXX X    4 XX  X    3    24          
 162 XXXX XX  6   XXXXX  5 X XX  X  4  XXX XX  5 XX    X  3  X    X  2       X  1   X  XX  3    29         6
 163 X XXX    4 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X X XX  4  XXXXXX  6  X XXX   4  X XXX   4    40         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154 2515514 3.0 2316365 3.0 1314314 2.0 1616324 1.0 4541335 5.0 3551346 4.5 3453445 4.0 2443416 4.0   26.5    4
 155 1126133 1.0 1624134 2.0 2546436 6.0 2325146 2.0 3225252 2.0 2115234 2.0 2115353 3.0 4135362 3.0   21.0    2
 156 4231441 2.0 3131441 1.0 4122553 3.0 5242451 5.0 1312621 1.0 4222612 1.0 5524561 5.0 1212631 1.0   19.0    1
 157 5442625 4.5 6252516 5.0 5261125 1.0 6133535 4.0 2453414 3.0 1344423 3.0 1241224 1.0 3321245 2.0   23.5    3
 162 6663362 6.0 5563652 6.0 3653641 4.5 4461662 6.0 6666563 6.0 6666551 6.0 6666632 6.0 6666553 6.0   46.5    6
 163 3354256 4.5 4445223 4.0 6435262 4.5 3554213 3.0 5134146 4.0 5433165 4.5 4332116 2.0 5554124 5.0   31.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Pietrzak Oliwier, Majcher Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź                                 1/   8
 151         2 Zarosa Krystian, Stępniak Maja                     ZAMEK - Lublin                                 2/   8
 147         3 Olbrot Paweł, Niedźwiedź Natalia                   ZAMEK - Lublin                                 3/   8
 149         4 Sułkowski Dominik, Otocka Michalina                POLISH CLUB - Warszawa                         4/   8
 146         5 Mendak Mateusz, Póltorak Łucja                     RESPECT DANCE Skarżysko-K                      5/   8
 145         6 Goszko Michał, Goszko Magdalena                    BALLROOM - Lublin                              6/   8
 150         7 Wiktorowicz Kacper, Skiba Natalia                  DCS BRWINÓW                                    7/   8
 138         8 Ostrowski Krzysztof, Łaszkiewicz Karina            BALLROOM - Lublin                              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 138    XX    2    X     1    XX X  3   XX     2   XX  X  3    XX X  3    14          
 145 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    37         2
 146 XXXXX X  6  XX XXX  5 XXXXXX   6  XX XXX  5 XX  XXX  5  XX XXX  5    32         5
 147 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX X XX  5    36         3
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         1
 149  XX  X   3 XXXXX X  6  X    X  2 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7    29       6-7
 150 X XX XX  5 X XX X   4 X XX X   4 X XXXXX  6  XXXXX   5 XXXX X   5    29       6-7
 151 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXX   6 X X XX   4    35         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 145 6543254 4.0 6225362 4.0 4344462 4.0 6632765 7.0 4563544 5.0 4656465 6.0   30.0    6
 146 5215562 5.0 5166643 5.0 6236553 5.0 7157652 5.0 7257662 6.5 6127522 3.0   29.5    5
 147 1354437 3.0 1343415 3.0 1453326 3.0 1346424 3.0 1436733 4.0 3475343 4.0   20.0    3
 148 3432111 1.0 4512151 1.0 3512111 1.0 2224371 1.0 2115271 1.0 1312671 1.0    6.0    1
 149 7767673 7.0 7777574 7.0 7777774 7.0 4575113 4.0 3642125 2.0 2244114 2.0   29.0    4
 150 4676726 6.0 2654736 6.0 5665647 6.0 5763537 6.0 6774416 6.5 5763736 7.0   37.5    7
 151 2121345 2.0 3431227 2.0 2121235 2.0 3411246 2.0 5321357 3.0 7531257 5.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 192         1 Grabowski Michał, Filipowicz Zuzanna               AIR DANCE - Warszawa                           1/   9
 202         2 Krasiński Szymon, Bartczak Julia                   STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -                       2/   9
 191         3 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm                                   3/   9
 203         4 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki                          4/   9
 201         5 Kowalczyk Kacper, Kudra Iga                        Dancers United - WARSZAWA                      5/   9
 196         6 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA                                  6/   9
 195         7 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA                                  7/   9
 200         8 Łukasiewicz Karol, Banaszczyk Agnieszka            CLASSIC - Warszawa                             8/   9
 198         9 Pospieszyński Paweł, Klimczewska Zofia             START - Płońsk                                 9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 191 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    31         2
 192 XX   XX  4 XX X  X  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       3-4
 195 XX X XX  5   XX XX  4 X  X X   3  X X     2 XXXX XX  6    20          
 196 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5    28       3-4
 198     X    1     X X  2  X  X    2 X   X    2 X        1     8          
 200   X X    2     XX   2   X X    2   X XX   3     X    1    10          
 201  XXXXX   5 XXXXXX   6  XXXXXX  6   XXXXX  5  XXXXX   5    27         5
 202 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5    32         1
 203 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 X XXXXX  6    26         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 191 1351122 1.0 5651241 5.0 3641151 3.0 5653463 5.0 3251131 1.0   15.0    3
 192 3162241 2.0 1162552 1.0 1262263 1.0 2162344 3.0 1112443 2.0    9.0    1
 196 2645515 5.0 2545415 6.0 2555516 6.0 1445515 4.0 2666515 6.0   27.0    6
 201 6526433 4.0 6216326 3.0 6116445 5.0 6516156 6.0 5524656 5.0   23.0    5
 202 4414354 3.0 3334134 2.0 4324322 2.0 4324222 1.0 6335224 3.0   11.0    2
 203 5233666 6.0 4423663 4.0 5433634 4.0 3231631 2.0 4443362 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 196         1 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA                                  1/  11
 192         2 Grabowski Michał, Filipowicz Zuzanna               AIR DANCE - Warszawa                           2/  11
 195         3 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA                                  3/  11
 197         4 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      4/  11
 193         5 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA                                5/  11
 198         6 Pospieszyński Paweł, Klimczewska Zofia             START - Płońsk                                 6/  11
 194         7 Lizurej Tomasz, Piaścik Katarzyna                  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      7/  11
 200         8 Łukasiewicz Karol, Banaszczyk Agnieszka            CLASSIC - Warszawa                             8/  11
 199         9 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas                      9/  11
 191        10 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm                                  10/  11
 190        11 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA                               11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 190       X  1       X  1       X  1          0      X   1     4          
 191 XXX      3 X        1 X X      2 XX X X   4 X  X     2    12          
 192 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7    31         1
 193  X XX X  4 XXX   X  4 XXX  XX  5 XXX  X   4 XXXXX X  6    23       4-5
 194  X   X   2      X   1 XX  XX   4 XXX XXX  6 XX    X  3    16          
 195 X XXX X  5 XXXXXX   6 XXXXX    5   XXXX   4 XXXXXX   6    26         3
 196 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    29         2
 197 XXX XXX  6 XXXX X   5   XXX    3 X X X X  4   XXXXX  5    23       4-5
 198    XX X  3  XXXX X  5    XX X  3  XXXX X  5     XXX  3    19         6
 199    X X   2    XX X  3  X X XX  4    X  X  2  XX      2    13          
 200 X XXXX   5   XXXX   4    X X   2    X X   2    X     1    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 192 4151123 2.0 3151111 1.0 2151111 1.0 3142215 2.0 2141326 2.0    8.0    2
 193 6664652 6.0 6665662 6.0 5244542 4.0 5653552 5.0 5564652 5.0   26.0    5
 195 2432336 3.0 5432345 3.0 3532226 3.0 2331433 3.0 3412431 3.0   15.0    3
 196 1215214 1.0 1224223 2.0 1425333 2.0 1215121 1.0 1236213 1.0    7.0    1
 197 3326441 4.0 2316554 5.0 4316655 5.0 4426644 4.0 4325544 4.0   22.0    4
 198 5543565 5.0 4543436 4.0 6663464 6.0 6564366 6.0 6653165 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 187         1 Flader Stanisław, Dębniak Maria                    RS - WARSZAWA                                  1/   2
 188         2 Ryng Igor, Napiórkowska Daria                      Klub Tańca STRETTO - RADZ                      2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 187 1111122 1.0 1211112 1.0 2211112 1.0 2222112 2.0    5.0    1
 188 2222211 2.0 2122221 2.0 1122221 2.0 1111221 1.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 186         1 Kołodziej Maciej, Janiszewska Joanna               ETIUDA - Radomsko                              1/   2
 181         2 Poślad Jan, Mandelska Maja                         S.T. Krystian Krzemiński                       2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 181 2122222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
 186 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Rabenda Michał, Kot Adrianna                       STEP DANCE - Koluszki                          1/   6
 184         2 Kołodziej Maciej, Janiszewska Joanna               ETIUDA - Radomsko                              2/   6
 182         3 Przybyła Szymon, Wawrzykowska Aleksandra           ZAMEK - Lublin                                 3/   6
 180         4 Kłys Szymon, Nowak Maria                           STEP DANCE - Koluszki                          4/   6
 178         5 Halicki Michał, Ogińska Maja                       S.T. Krystian Krzemiński                       5/   6
 179         6 Kawa Kacper, Mielczarek Maja                       ETIUDA - Radomsko                              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 178 5453351 5.0 1243425 3.0 5563334 5.0   13.0    5
 179 6536626 6.0 6565561 5.0 6654551 6.0   17.0    6
 180 4614435 4.0 5636636 6.0 4326445 3.0   13.0    4
 182 3265262 3.0 4354343 4.0 3245662 4.0   11.0    3
 184 2322544 2.0 2112154 1.0 2132226 2.0    5.0    2
 185 1141113 1.0 3421212 2.0 1411113 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Łukomski                  Andrzej         I         Wielogóra            
B       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             
G       Stefański                 Jacek           II        Piaseczno            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 177         1 Banaszek Kacper, Borowiecka Ewa                    ETIUDA - Radomsko                              1/   7
 182         2 Przybyła Szymon, Wawrzykowska Aleksandra           ZAMEK - Lublin                                 2/   7
 181         3 Poślad Jan, Mandelska Maja                         S.T. Krystian Krzemiński                       3/   7
 179         4 Kawa Kacper, Mielczarek Maja                       ETIUDA - Radomsko                              4/   7
 180         5 Kłys Szymon, Nowak Maria                           STEP DANCE - Koluszki                          5/   7
 178         6 Halicki Michał, Ogińska Maja                       S.T. Krystian Krzemiński                       6/   7
 183         7 Szymborski Krzysztof, Olszewska Dominika           START - Płońsk                                 7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 177 1134132 1.0 3151152 1.0 2131142 1.0    3.0    1
 178 6425647 7.0 4574547 5.0 5773557 6.0   18.0    6
 179 2767221 2.0 6626321 4.0 6562461 5.0   11.0    4
 180 3341354 3.0 5333776 6.0 3345734 4.0   13.0    5
 181 7572416 6.0 2262613 2.0 4254613 3.0   11.0    3
 182 4653565 4.0 1417235 3.0 1417226 2.0    9.0    2
 183 5216773 5.0 7745464 7.0 7626375 7.0   19.0    7
----------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19