OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"DANCE OSCARS 2021": 2021-06-03, Kędzierzyn Koźle MISTRAL - Tarnowskie Góry opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT DANCE OSCARS 2021
 o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT DANCE OSCARS 2021
 o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, 3 czerwca 2021r.
Organizator: MISTRAL Tarnowskie Góry
Prowadzenie: Paweł Nowak
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    8
   3 AKCENT - Będzin              2
   4 AnaDens Łódź                 3
   5 ASTRA - Szczecin             2
   6 BAWINEK - Kraków             2
   7 Bolero - Bolesławiec         2
   8 DANCE PROJECT- Wrocław       2
   9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    7
  10 Dancers United - WARSZAWA    4
  11 ETIUDA - Radomsko            3
  12 EVOLUTION - Kraków           2
  13 FINEZJA - Poznań             1
  14 FORUM - Zabrze               5
  15 IGLICA - Wrocław            16
  16 IMPERIA - Kraków             3
  17 IMPULS - Chorzów             1
  18 KADRYL - Białystok           2
  19 KIEPURA - Wrocław            1
  20 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        3
  21 LATINA - Wolsztyn            1
  22 LORDANCE - Wodzisław Śl.     4
  23 LORENZO - Gaj Mały           4
  24 MISTRAL - Tarnowskie Góry    7
  25 Mistrzowska Akademia Tane    1
  26 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  27 RONDO - Rybnik               1
  28 RS - WARSZAWA                4
  29 SAKUN DANCE - Wrocław        1
  30 SŁOŃCE - Poznań              1
  31 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
  32 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  33 SUKCES - Jaworzno            4
  34 Szkoła Tańca Sparta - Opo    2
  35 TEAM - Ornontowice           5
  36 UKS KORDASZEWSCY             1
  37 ZORBA - Częstochowa          9
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Dzierżenga Mateusz, Prudel Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   3
   1         2 Drechny-Mucha Maksymilian, Jakubiszyn Julia        EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   3
   3         3 Różalski Miłosz, Rynczuk Matylda                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 2222222 2.0 2333322 3.0 3222222 2.0 2323122 2.0 2333222 2.0 3223222 2.0   13.0    2
   2 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
                                                         R                   
   3 3333333 3.0 3222233 2.0 2333333 3.0 3232333 3.0 3222333 3.0 2332333 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Sega Laura                                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/   6
  16         2 Rygasiewicz Pola                                   RONDO - Rybnik            śląski               2/   6
  18         3 Stec Anna                                          SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   6
  14         4 Czapla Julia                                       TEAM - Ornontowice        śląski               4/   6
  15         5 Kuta Michalina                                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/   6
  19         6 Żurek Natalia                                      MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  14 4356564 4.0 4342464 4.0 6455366 5.0 5456446 5.0 6353565 5.0 4365566 6.0   29.0    4
  15 5565646 6.0 6666645 6.0 5666645 6.0 3664354 4.0 3664443 4.0 3553143 4.0   30.0    5
  16 2421121 1.0 1411121 1.0 2331211 2.0 4332222 2.0 4432232 3.0 5432234 3.0   12.0    2
  17 1132213 2.0 2223213 2.0 1222123 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121311 1.0    8.0    1
  18 3213332 3.0 3135332 3.0 3114432 3.0 2223533 3.0 2226324 2.0 2216622 2.0   16.0    3
  19 6644455 5.0 5554556 5.0 4543554 4.0 6545665 6.0 5545656 6.0 6644455 5.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Wójcik Hanna                                       AnaDens Łódź              łódzki               1/   2
  17         2 Sega Laura                                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222122 2.0 1112211 1.0 1211111 1.0 1222211 2.0 1212211 1.0   13.0    2
                                                                                             R       
  21 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 2221122 2.0 2122222 2.0 2111122 1.0 2121122 2.0   11.0    1
                                                                                             R       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Vasylenko Sofiia                                   SAKUN DANCE - Wrocław     dolnośląski          1/   4
   1         2 Dalecka Aleksandra                                 AnaDens Łódź              łódzki               2/   4
   2         3 Sebesta Oliwia                                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   4
   3         4 Stolarczyk Lena                                    AnaDens Łódź              łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 3423131 2.0 2323143 3.0 3323141 2.0 2143231 2.0 2424121 2.0 2332232 2.0   13.0    2
   2 4334322 3.0 4244222 2.0 4244413 4.0 4322313 3.0 3132312 3.0 3223313 3.0   18.0    3
   3 2242444 4.0 3432434 4.0 2432234 3.0 3434444 4.0 4343444 4.0 4444444 4.0   23.0    4
   4 1111213 1.0 1111311 1.0 1111322 1.0 1211122 1.0 1211233 1.0 1111121 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Koliński Szymon, Guja Emilia                       SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
   9         2 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   5
   6         3 Bawor Adam, Nocoń Maja                             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   5
   8         4 Kwiatkowski Adam, Marynowska Pola                  ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   5
  10         5 Tarasin Juliusz, Piskorska Amelia                  AKCENT - Będzin           śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6 3123242 2.0 3333242 3.0 3333231 3.0 3233242 3.0 4333222 2.5 3233335 3.0 2243235 2.0 2233223 2.0   20.5    3
   7 2212111 1.0 1111111 1.0 2112113 1.0 2112111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    8.0    1
   8 5455553 5.0 5444453 4.0 4444554 4.0 5444454 4.0 5545455 5.0 4544553 4.5 5555453 5.0 4555434 4.0   35.5    4
   9 1331324 3.0 2222324 2.0 1221322 2.0 1321333 2.0 2422333 2.5 2421222 2.0 4422342 3.0 3321342 3.0   19.5    2
  10 4544435 4.0 4555535 5.0 5555445 5.0 4555525 5.0 3254544 4.0 5355444 4.5 3334524 4.0 5444555 5.0   36.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         1/   5
  13         2 Musioł Bartosz, Ziomek Michalina                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   5
  12         3 Grzonka Adam, Maciuga Marlena                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   5
  14         4 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   5
  15         5 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 2443252 4.0 1342332 3.0 4342233 3.0 1241233 2.0 3343233 3.0   15.0    3
  13 3221123 2.0 3225223 2.0 1233324 2.0 3133322 3.0 2232322 2.0   11.0    2
  14 1332434 3.0 2434444 4.0 3425442 4.0 4425444 4.0 1424445 4.0   19.0    4
  15 5555345 5.0 5553555 5.0 5554555 5.0 5554555 5.0 5555554 5.0   25.0    5
  16 4114511 1.0 4111111 1.0 2111111 1.0 2312111 1.0 4111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         1/   5
  12         2 Grzonka Adam, Maciuga Marlena                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   5
  14         3 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   5
  13         4 Musioł Bartosz, Ziomek Michalina                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   5
  15         5 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 3244211 2.0 1241112 1.0 1242112 2.0 1243231 2.0 2142121 2.0    9.0    2
  13 5425544 4.0 5415443 4.0 2314444 3.0 4435345 4.0 4335455 4.5   19.5    4
  14 4332332 3.0 4334335 3.0 4435533 4.0 3322424 3.0 3414533 3.0   16.0    3
  15 1553455 5.0 3553554 5.0 5553355 5.0 5554553 5.0 5553344 4.5   24.5    5
  16 2111123 1.0 2122221 2.0 3121221 1.0 2111112 1.0 1221212 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Wiórek Maciej, Czarnobaj Natalia                   IMPULS - Chorzów          śląski               1/  12
  22         2 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               2/  12
  41         3 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno                              3/  12
  20         4 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             4/  12
  24         5 Skalski Paweł, Drabczyk Karolina                   IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  12
  27         6 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/  12
  19         7 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          7/  12
  17         8 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               8/  12
  18         9 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM - Ornontowice        śląski               9/  12
  21        10 Jędro Jacek, Jędro Emiliana                        FINEZJA - Poznań          wielkopolski        10/  12
  25        11 Sobania Andreas, Arczyńska Daria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             11/  12
  23        12 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17  XXXX X  5   X  XX  3  X X X   3 XX X     3 X        1    15          
  18     X    1  X       1 X        1          0      X   1     4          
  19 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXX    5   X X    2    23         5
  20 X    X   2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    XXXX  4 XX XXXX  6    26         4
  21          0          0    X  X  2       X  1          0     3          
  22 XX XXXX  6 X  XXXX  5    XX    2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         3
  23   X      1          0          0          0          0     1          
  24 XXXX XX  6 XXX  XX  5   X   X  2 XXX  X   4  XXX XX  5    22       6-7
  25          0          0          0          0 X    X   2     2          
  26 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  27    X XX  3    XX    2 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XXXX X  5    22       6-7
  41 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXX X  6    30         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 6247657 6.0 5447757 7.0 4375667 6.0 4467676 7.0 4257677 7.0   33.0    7
  20 5664732 5.0 2756442 4.0 3646452 4.0 5755442 5.0 5673332 4.0   22.0    4
  22 2452114 2.0 3564114 3.0 5251126 2.0 3641225 3.0 2762213 2.0   12.0    2
  24 4515543 4.0 6325673 6.0 7713774 7.0 7313734 4.0 7515755 5.0   26.0    5
  26 3171225 1.0 4171226 2.0 2162213 1.0 2172113 1.0 3141124 1.0    6.0    1
  27 7736476 7.0 7632535 5.0 6527345 5.0 6524567 6.0 6426566 6.0   29.0    6
  41 1323361 3.0 1213361 1.0 1434531 3.0 1236351 2.0 1334441 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Zarzycki Gabriel, Lipowska Olga                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  15
  32         2 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  15
  30         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           3/  15
  37         4 Tchórzewski Sandro, Kurowska Paulina               LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/  15
  29         5 Gordillo Diego, Szymczyk Kamila                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           5/  15
  17         6 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  15
  19       7-8 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski        7-8/  15
  36       7-8 Sobolewski Dawid, Kainka Wiktoria                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki         7-8/  15
  33         9 Kuś Dawid, Józefowska Patrycja                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               9/  15
  18        10 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM - Ornontowice        śląski              10/  15
  35        11 Serafin Miłosz, Stępień Gabriela                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  15
  40        12 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         12/  15
  38        13 Wojtasiewicz Jacek, Wysocka Julia                  AKCENT - Będzin           śląski              13/  15
  34        14 Pawlik Michał, Wolańska Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski              14/  15
  31        15 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXX X  6    31         5
  18 XX X XX  5 XX X  X  4  XXXXXX  6 XX X X   4  X X XX  4    23        10
  19 X X XXX  5 XXX XXX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    29         6
  29 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X X  XX  4 XXX XXX  6 X  X XX  4    26         8
  30  XX XXX  5  XXX X   4  XX XXX  5  XX XX   4 XXXXXXX  7    25         9
  31    XX    2    X     1 X        1   XX     2    X  X  2     8          
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33       2-3
  33 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X X   X  3 XXX XXX  6    27         7
  34    X     1 X  XX    3    XX    2     X    1 X   XX   3    10          
  35   XXXXX  5      XX  2 X  X X   3  X XXXX  5       X  1    16          
  36 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33       2-3
  37 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32         4
  38 X        1 X   X X  3    XX    2 X  X  X  3   X X    2    11          
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34         1
  40  XX      2  XX      2  XX      2  XX X X  4  XX      2    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17 X XXXX   5 XX X XX  5 XXXXX X  6   X XX   3 X XXX X  5    24         4
  18  X X     2    X     1          0 XX X  X  4    X     1     8          
  19 XX   XX  4 XX  XXX  5 XX   XX  4  X    X  2 XXX      3    18          
  29 X   XXX  4 X X X X  4 X   XXX  4 X  XXXX  5 XX  XXX  5    22         6
  30  XX XX   4  XX XXX  5  XXXXX   5 XXX XXX  6  XX XXX  5    25         3
  32 XXXXX X  6  XXX X   4   XXXXX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    27         2
  33   X   X  2 XX   XX  4 XX       2   X      1 X   XX   3    12          
  36  X XX    3 X XXX    4  XXXX    4  X XX    3 XX X  X  4    18          
  37 X XX XX  5 X XXX    4 X XX XX  5 X XXXX   5   XXXX   4    23         5
  39 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 5454663 5.5 3465662 6.0 5545363 6.0 5554665 6.0 4564563 5.0   28.5    6
  29 3665544 5.5 5544444 4.0 4654454 5.0 2665433 5.0 5656444 6.0   25.5    5
  30 6326225 3.0 6336216 3.0 6336226 3.0 6346224 3.0 6335235 3.0   15.0    3
  32 2133332 2.0 2223333 2.0 1223631 2.0 4223342 2.0 1123621 2.0   10.0    2
  37 1542456 4.0 1652555 5.0 2462545 4.0 1432556 4.0 2441356 4.0   21.0    4
  39 4211111 1.0 4111121 1.0 3111112 1.0 3111111 1.0 3212112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Góra Mateusz, Konkowska Zuzanna                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   8
  48         2 Sambor Jakub, Kapusta Natalia                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   8
  43         3 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   8
  45         4 Karpinski Marcin, Polesińska Ewa                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   8
  40         5 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   8
  46         6 Przygoda Jeremi, Kijak Martyna                     FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
  42         7 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   8
  47         8 Rylewicz Jarosław, Kaczmarczyk Małgorzata          BAWINEK - Kraków          małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  40 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
  42 X XXX X  5 X XXX    4   XX  X  3  XXXX    4    X X   2    18       6-7
  43 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  X X  4    25         5
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXXX  7    33         3
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X  XXXX  5 X XXX X  5    30         4
  46    X X   2  X X X   3    X X   2 XXXX XX  6 XXXX X   5    18       6-7
  47  X       1  XX   X  3 XXX XX   5  XX  X   3  XX XXX  5    17          
  48 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 5545515 5.0 6655645 5.0 5554235 5.0 6554346 5.0 6564755 6.0   26.0    5
  42 7764476 7.0 7744476 6.5 7746664 7.0 7746665 7.0 7756566 7.0   34.5    7
  43 2477224 4.0 1176111 1.0 3277112 2.0 4377113 4.0 3377112 3.0   14.0    3
  44 4123142 2.0 4313253 3.0 1113551 1.0 1123252 1.0 4123241 1.0    8.0    1
  45 1312361 1.0 3422362 4.0 2631473 4.0 2612471 2.0 1612673 4.0   15.0    4
  46 6656737 6.0 5567727 6.5 6465747 6.0 5465737 6.0 5445437 5.0   29.5    6
  48 3231653 3.0 2231534 2.0 4322326 3.0 3231524 3.0 2231324 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Fronc Jeremiasz, Wolska Zuzanna                    IMPERIA - Kraków          małopolski           1/  10
  54         2 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/  10
  42         3 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  10
  55         4 Winkler Miłosz, Bajon Magdalena                    SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         4/  10
  32         5 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  10
  25         6 Sobania Andreas, Arczyńska Daria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              6/  10
  53         7 Szemiczek Szymon, Hanusek Paulina                  MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               7/  10
  50       8-9 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski             8-9/  10
  51       8-9 Oleksik Mateusz, Szemiel Kinga                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski             8-9/  10
  52        10 Szczur Bartłomiej, Zielińska Beata                 FORUM - Zabrze            śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  25  X XX    3   X XXX  4 XXX XXX  6  X  XXX  4  XX XXX  5    22       5-6
  32  XXX  X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXX XX  5    26         4
  42  XXXXX   5 X XXX X  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX    5    27         3
  49  XXXX X  5 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    29         1
  50 X X  XX  4 XX   X   3 X    X   2 X X   X  3 XX    X  3    15          
  51 X   XX   3 XX   X   3 X   XX   3 X   XX   3 X   XX   3    15          
  52 X   XXX  4      XX  2       X  1      X   1     X X  2    10          
  53 X  X X   3 X  XX    3 X  XX    3 X  X X   3 X  XXX   4    16          
  54 XXX XXX  6 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXXXX   6    28         2
  55 XXXX  X  5  XXXX X  5  XXX  X  4  XXXX X  5   XX  X  3    22       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  25 5656522 5.0 6665623 6.0 6666514 6.0 6565513 6.0 5436413 4.0   27.0    6
  32 6562665 6.0 4541434 5.0 5252633 3.0 5443336 4.0 6652335 6.0   24.0    5
  42 3224256 3.0 3133356 3.0 3323266 2.0 4124465 3.0 4243164 3.0   14.0    3
  49 2113431 1.0 1314561 4.0 1415451 5.0 1231221 1.0 1324651 2.0   13.0    1
  54 1335344 4.0 2226245 2.0 2144145 4.0 3316154 2.0 2115226 1.0   13.0    2
  55 4441113 2.0 5452112 1.0 4531322 1.0 2652642 5.0 3561542 5.0   14.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Grzesiowski Igor, Raczkiewicz Julia                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   6
   7         2 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   6
   3         3 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/   6
   4         4 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         4/   6
   1         5 Bajorek Paweł, Pietruch Weronika                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   6
   2         6 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4425335 5.0 4425655 5.0 4425654 5.0 5426646 5.0 6334646 5.0   25.0    5
   2 6566626 6.0 6666566 6.0 6666266 6.0 6665555 6.0 5665465 6.0   30.0    6
   3 1354262 3.0 1133242 3.0 1133543 3.0 2233261 3.0 3112554 3.0   15.0    3
   4 5242144 4.0 5354434 4.0 2242335 4.0 4354434 4.0 4456233 4.0   20.0    4
   5 2631511 1.0 3541111 1.0 5551112 1.0 1541112 1.0 1541111 1.0    5.0    1
   7 3113453 2.0 2212323 2.0 3314421 2.0 3112323 2.0 2223322 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Mirek Stanisław, Ruiz Vidales Klara                Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/  12
   8         2 Kowalczyk Kacper, Kudra Iga                        Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           2/  12
  11         3 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM - Ornontowice        śląski               3/  12
   1         4 Bajorek Paweł, Pietruch Weronika                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  12
  10         5 Krasiński Szymon, Bartczak Julia                   STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               5/  12
   3         6 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           6/  12
   2         7 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           7/  12
   9         8 Kościelniak Wojciech, Garus Anna                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               8/  12
  13      9-10 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski            9-10/  12
  15      9-10 Stępień Jakub, Kopcik Julia                        ETIUDA - Radomsko         łódzki            9-10/  12
   4        11 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski        11/  12
  14        12 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1  XXX  X  4 XXXX X   5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    28         2
   2 X X XX   4  XX  XX  4 X X  X   3 X        1 XX XXXX  6    18          
   3 XX    X  3 XX XXXX  6 XXX  XX  5 XX    X  3 XXX  XX  5    22       4-6
   4       X  1   X      1 XX       2     X    1          0     5          
   8  XXXXXX  6 XXXXXX   6  XXXXX   5 rXX rX   3   X  X   2    22       4-6
   9 XX  XX   4     X X  2    XX X  3   XXX    3  XXXX X  5    17          
  10 X XXrX   4    XXXX  4 X  XXXX  5 X XXrXX  5 XX  X X  4    22       4-6
  11 X XXX X  5 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXX XX  5   X X    2    24         3
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34         1
  13  X       1          0          0  X  XXX  4   XX X   3     8          
  14          0 X        1          0          0    X     1     2          
  15    XXX   3          0          0 X  XX    3 X     X  2     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3414436 3.0 1314326 3.0 5423325 4.0 6215546 6.0 4411516 3.0   19.0    4
                                         R                       
   3 2246364 4.0 4556264 6.0 2666546 6.0 1636614 5.0 2255265 6.0   27.0    6
   8 5625515 5.0 6621412 2.0 4511413 3.0 5523325 3.0 5623422 2.0   15.0    2
                                         R   R                   
  10 6563641 6.0 5433641 4.0 6344651 5.0 2342451 2.0 6534641 5.0   22.0    5
                                             R                   
  11 4331253 2.0 3245555 5.0 3235262 2.0 4464262 4.0 3346154 4.0   17.0    3
  12 1152122 1.0 2162133 1.0 1152134 1.0 3151133 1.0 1162333 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Reginek Filip, Czopnik Emilia                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          1/  12
  18         2 Dygoń Mikołaj, Kowalska Daria                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  12
  22         3 Markiewicz Jakub, Michewicz Julia                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/  12
  25         4 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/  12
  14         5 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               5/  12
  21         6 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM - Ornontowice        śląski               6/  12
  17         7 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  12
  24         8 Serafin Miłosz, Stępień Gabriela                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  12
  19         9 Jędrycha Damian, Zaworska Zuzanna                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               9/  12
  20        10 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          10/  12
  13        11 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski              11/  12
  26        12 Zagórski Jan, Napiórkowska Adrianna                BAWINEK - Kraków          małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  13    X     1  X    X  2   XX     2          0 X  X     2     7          
  14   X X    2 XXX XX   5 XXXXX    5  XXXX    4 XXX X    4    20       4-5
  17  XXXX X  5  XX      2  XX      2 XXX   X  4   X  XX  3    16          
  18 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  19 X  X  X  3     X    1 X     X  2 X  X X   3 X  XX    3    12          
  20          0 X  XX    3 X  XXXX  5          0          0     8          
  21 X   XX   3 XX X X   4  X  XXX  4 X   XX   3  X  XX   3    17         6
  22 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X  XX  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    29         3
  23 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
  24 XXX  XX  5   X  XX  3 X  XXX   4   X X    2       X  1    15          
  25  X  XX   3    XXXX  4  X X     2 XX X XX  5 XXXX XX  6    20       4-5
  26          0          0          0       X  1          0     1          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  14 5445665 5.0 5545555 5.0 5554665 5.0 6645465 6.0 6643666 6.0   27.0    5
  18 2332122 1.0 2234112 2.0 3225212 2.0 1423213 2.5 2335231 3.0   10.5    2
  21 4666446 6.0 3666666 6.0 4666456 6.0 3566546 5.0 3566455 5.0   28.0    6
  22 3521311 2.0 4411321 3.0 2432333 3.0 4231321 2.5 5221313 2.0   12.5    3
  23 1213233 3.0 1122233 1.0 1111121 1.0 2112132 1.0 1112122 1.0    7.0    1
  25 6154554 4.0 6353444 4.0 6343544 4.0 5354654 4.0 4454544 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
  30         2 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   6
  29         3 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   6
  31         4 Sarna Artur, Antosik Zuzanna                       4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   6
  28         5 Furmańczyk Jakub, Arczewska Zofia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   6
  17         6 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 6646664 6.0 6546665 6.0 6546666 6.0 6446666 6.0 6556666 6.0   30.0    6
  27 1111222 1.0 2121111 1.0 2221211 2.0 1121211 1.0 2121212 1.0    6.0    1
  28 2334533 3.0 1334534 3.0 3365555 5.0 3264545 5.0 3362545 4.5   20.5    5
  29 5462146 4.0 5455346 5.0 5652333 3.0 5632353 3.0 5644153 4.5   19.5    3
  30 3225311 2.0 4213222 2.0 1114122 1.0 2315122 2.0 1215324 2.0    9.0    2
  31 4553455 5.0 3662453 4.0 4433444 4.0 4553434 4.0 4433431 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   4
  34         2 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   4
  35         3 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   4
  33         4 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 4434444 4.0 4434443 4.0 3444444 4.0 3434344 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  34 1323212 2.0 2323312 2.0 2322313 2.5 4322411 2.0 3321113 3.0   11.5    2
  35 3242123 3.0 3142234 3.0 1233232 2.5 1243233 3.0 2133222 2.0   13.5    3
  37 2111331 1.0 1211121 1.0 4111121 1.0 2111122 1.0 1212331 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Mazurek                   Konrad          I         Wieliczka            Polska
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             1/   6
  38         2 Fronc Jeremiasz, Wolska Zuzanna                    IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   6
  33         3 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
  34         4 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   6
  39         5 Gordillo Diego, Szymczyk Kamila                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           5/   6
  41         6 Oleksik Mateusz, Szemiel Kinga                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 3232436 3.0 2232433 3.0 2232433 3.0 3233333 3.0 2243222 2.0   14.0    3
  34 4454553 5.0 4455545 4.0 4544654 4.0 4454644 4.0 4434644 4.0   21.0    4
  38 2521622 2.0 3523212 2.0 3323222 2.0 2322222 2.0 3322433 3.0   11.0    2
  39 6346244 4.0 6346666 6.0 5456565 5.0 5546565 5.0 5656565 6.0   26.0    5
  40 1113111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  41 5665365 6.0 5664354 5.0 6665346 6.0 6665456 6.0 6565356 5.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19