OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"DANCE OSCARS 2021": 2021-06-04, Kędzierzyn Koźle MISTRAL - Tarnowskie Góry opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
DANCE OSKARS 2021

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
DANCE OSKARS 2021
Kędzierzyn-Koźle, 4 czerwca 2021r.
Organizator: MISTRAL Tarnowskie Góry
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            4
   2 A + S Kleszczów              2
   3 A+S - Częstochowa            1
   4 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    9
   5 ASTRA - Szczecin             2
   6 BAWINEK - Kraków             1
   7 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    2
   8 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka    2
   9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    5
  10 Dancers United - WARSZAWA    1
  11 EMOTION Dance Academy Ośw    1
  12 ESKADRA - Pabianice          1
  13 ETIUDA - Radomsko            1
  14 FINEZJA - Poznań             1
  15 FORUM - Zabrze               3
  16 IGLICA - Wrocław             4
  17 IMPERIA - Kraków             1
  18 IMPULS - Chorzów             1
  19 JEDYNKA - Łódź               1
  20 KADRYL - Białystok           1
  21 KTT REWIA - Racibórz         1
  22 LATINA - Wolsztyn            1
  23 LORENZO - Gaj Mały           2
  24 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    2
  25 MISTRAL - Tarnowskie Góry    3
  26 Mistrzowska Akademia Tane    3
  27 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  28 RÓŻA - Olesno                5
  29 ST LINESTUDIO - Strzelce     3
  30 SUKCES - Jaworzno            5
  31 Szkoła Tańca Sparta - Opo    5
  32 TEAM - Ornontowice           1
  33 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        2
  34 ZORBA - Częstochowa          5
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Maliszczak Łukasz, Wolanin Martyna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
   4         2 Patoła Wiktor, Patoła Magdalena                    Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   5
   1         3 Lupa Paweł, Tkacz Maja                             Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   5
   3         4 Ogrodnik Szymon, Dworacka Kamila                   RÓŻA - Olesno             opolski              4/   5
   5         5 Trzciński Dominik, Juśkiewicz Zuzanna              ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 2325223 2.0 3323222 2.0 2322224 2.0 2324324 3.0 3434344 4.0 3433354 3.0   16.0    3
   2 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121112 1.0    6.0    1
   3 3432445 4.0 2432453 3.0 3444452 4.0 4443453 4.0 4343433 3.0 5344543 4.0   22.0    4
   4 4243332 3.0 4144334 4.0 4233333 3.0 3232232 2.0 2222222 2.0 2212221 2.0   16.0    2
   5 5554554 5.0 5555545 5.0 5555545 5.0 5555545 5.0 5555555 5.0 4555435 5.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Rączkowski Miłosz, Jontza Anna                     ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   2
   7         2 Kulig Kacper, Paszkiewicz Gabriela                 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   7 1122212 2.0 1122222 2.0 1121112 1.0    5.0    2
   8 2211121 1.0 2211111 1.0 2212221 2.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Kulig Kacper, Paszkiewicz Gabriela                 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         1/   2
   8         2 Rączkowski Miłosz, Jontza Anna                     ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   7 1112122 1.0 1112112 1.0 1212222 2.0    4.0    1
   8 2221211 2.0 2221221 2.0 2121111 1.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Ogrodnik Marek, Kudełko Katarzyna                  RÓŻA - Olesno             opolski              1/   6
  13         2 Trzebiński Karol, Prokop Wiktoria                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          2/   6
  10         3 Michalski Piotr, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/   6
  11         4 Mikołajczyk Konrad, Faroń Maja                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   6
  14         5 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           5/   6
   9         6 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   9 3665445 6.0 2662255 6.0 6655166 6.0 5665266 6.0   24.0    6
  10 5532534 5.0 4451523 4.0 5332223 2.0 4541133 3.0   14.0    3
  11 2154661 4.0 3244462 3.0 1263654 5.0 2433654 4.0   16.0    4
  12 1246322 1.0 1326634 2.0 2121342 1.0 1124541 1.0    5.0    1
  13 4423213 2.0 6513111 1.0 3514511 3.0 6312312 2.0    8.0    2
  14 6311156 3.0 5135346 5.0 4446435 4.0 3256425 5.0   17.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              1/   5
  12         2 Ogrodnik Marek, Kudełko Katarzyna                  RÓŻA - Olesno             opolski              2/   5
  10         3 Michalski Piotr, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/   5
  11         4 Mikołajczyk Konrad, Faroń Maja                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   5
  13         5 Trzebiński Karol, Prokop Wiktoria                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   9 5122115 1.0 1123215 2.0 2322112 1.0 1122112 1.0    5.0    1
     R                                               
  10 1231232 2.0 4251353 3.0 1141323 2.0 3443244 4.0   11.0    3
  11 4345354 5.0 2345544 5.0 3435444 4.0 2235533 3.0   17.0    4
     R                                               
  12 2414521 3.0 3412121 1.0 4213231 3.0 4311321 2.0    9.0    2
  13 3553443 4.0 5534432 4.0 5554555 5.0 5554455 5.0   18.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Konewski Adam, Gorki Zuzanna                       ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   7
  20         2 Parasyn Mikołaj, Kamińska Laura                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   7
  15         3 Gałwa Jakub, Konieczek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   7
  18         4 Marczewski Tymoteusz, Zawadzka Kaja                AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   7
  19         5 Nowak Krzysztof, Wieczorek Sara                    DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   7
  17         6 Marcinek Mateusz, Badurczyk Joanna                 KTT REWIA - Racibórz      śląski               6/   7
  21         7 Sobczeński Bartosz, Skorupa Paulina                MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  15 1112423 1.0 4224224 2.0 1212334 2.0 4252634 4.0 4261343 3.0 2463245 4.0   16.0    3
  16 4321311 2.0 1333133 3.0 2333142 3.0 1143511 1.0 3152221 2.0 3111312 1.0   12.0    1
  17 7434764 4.0 5475751 5.0 5554421 4.0 6415355 6.0 6546465 6.0 6636666 6.0   31.0    6
  18 5565155 5.0 6656365 6.0 6666565 6.0 5621122 2.0 1424112 1.0 1224121 2.0   22.0    4
  19 2646546 6.0 2511646 4.0 4445656 5.0 2534446 5.0 2335556 5.0 5355553 5.0   30.0    5
  20 3253632 3.0 3142412 1.0 3121213 1.0 3366263 3.0 5613634 4.0 4542434 3.0   15.0    2
  21 6777277 7.0 7767577 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0   42.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   3
  23         2 Koliński Szymon, Guja Emilia                       SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   3
  25         3 Wrzeszcz Adam, Krupska Maria                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23 1321111 1.0 1322111 1.0 2222211 2.0 2222122 2.0 2222221 2.0 2222221 2.0 1222221 2.0 1222212 2.0   14.0    2
  24 2112222 2.0 2111222 2.0 1111122 1.0 1111211 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 2111112 1.0 2111121 1.0   10.0    1
  25 3233333 3.0 3233333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   24.0    3
                                                                                         R           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   2
   1         2 Krawiec Michał, Kupczyk Edyta                      Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 2222222 2.0 1211122 1.0 1112111 1.0 2211122 2.0 2222122 2.0    8.0    2
   2 1111111 1.0 2122211 2.0 2221222 2.0 1122211 1.0 1111211 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Cetner Adam, Świędrych Anna                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
   7         2 Suszek Błażej, Brzezińska-Śledzik Wiktoria         ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   6
   4         3 Ciura Franciszek, Blady Julia                      A+S - Częstochowa         śląski               3/   6
   5         4 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   6
   8         5 Sławiński Hektor, Demidowicz Katarzyna             Mistrzowska Akademia Tane śląski               5/   6
   6         6 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3 1365424 4.0 1443524 3.0 3325323 2.0 3323325 2.0 5231211 1.0 4111311 1.0 6211122 1.0 4341511 2.0   16.0    1
   4 6656653 6.0 6666652 6.0 5554642 5.0 5545641 5.0 2352646 4.0 2453524 3.0 2432615 2.0 2222624 1.0   32.0    3
   5 3523332 3.0 4352445 4.0 2262464 3.0 4262566 6.0 6414324 3.0 5336436 5.0 4625434 4.0 6553135 5.0   33.0    4
   6 2142245 2.0 2131363 2.0 4443256 4.0 2454252 3.0 4165555 6.0 3265663 6.0 5166553 6.0 5666443 6.0   35.0    6
   7 4211111 1.0 3225111 1.0 1111111 1.0 1111114 1.0 1543133 2.0 1642145 2.0 1553246 5.0 1135366 4.0   17.0    2
   8 5434566 5.0 5514236 5.0 6636535 6.0 6636433 4.0 3626462 5.0 6524252 4.0 3344361 3.0 3414252 3.0   35.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Paczyński Mateusz, Królczyk Julia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   3
  11         2 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         2/   3
  10         3 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A + S Kleszczów           łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 3323332 3.0 3233323 3.0 3222233 2.0 3333333 3.0 2222332 2.0   13.0    3
  11 1132223 2.0 1322232 2.0 2333322 3.0 2222122 2.0 3333223 3.0   12.0    2
  12 2211111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Mirek Stanisław, Ruiz Vidales Klara                Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/   4
  13         2 Kościelniak Wojciech, Garus Anna                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   4
  10         3 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A + S Kleszczów           łódzki               3/   4
  11         4 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 2124443 3.0 2123442 2.0 2223332 2.0 1234433 3.0 3322333 3.0   13.0    3
  11 4443334 4.0 3444233 4.0 3444444 4.0 3443344 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  13 3232121 2.0 4232324 3.0 4332123 3.0 2322122 2.0 2233111 2.0   12.0    2
  14 1311212 1.0 1311111 1.0 1111211 1.0 4111211 1.0 1111222 1.0    5.0    1
                                         R                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski               1/   2
   2         2 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1211122 1.0 1111112 1.0 1111122 1.0 1211122 1.0 1111112 1.0    5.0    1
   2 2122211 2.0 2222221 2.0 2222211 2.0 2122211 2.0 2222221 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Thomalla Pascal, Ogrodnik Kamila                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   6
   7         2 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM - Ornontowice        śląski               2/   6
   9         3 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               3/   6
  10         4 Serafin Miłosz, Stępień Gabriela                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   6
   5         5 Słomka Maciej, Sioła Oliwia                        MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           5/   6
  11         6 Zagórski Jan, Napiórkowska Adrianna                BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 6454563 6.0 6445263 5.0 3465361 4.0 6566462 6.0 5465264 5.0   26.0    5
   6 3312211 1.0 1213312 1.0 1316422 2.0 1413111 1.0 1313111 1.0    6.0    1
   7 4226322 2.0 4336524 3.0 2234114 1.0 3225334 3.0 3236422 2.0   11.0    2
   9 1163446 3.0 5164435 4.0 6151533 3.0 2141525 2.0 2141646 4.0   16.0    3
  10 5635134 4.0 3621141 2.0 5643245 5.0 5354243 4.0 4524333 3.0   18.0    4
  11 2541655 5.0 2552656 6.0 4522656 6.0 4632656 5.0 6652555 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
   6         2 Thomalla Pascal, Ogrodnik Kamila                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   6
   5         3 Słomka Maciej, Sioła Oliwia                        MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           3/   6
  15         4 Sarna Artur, Antosik Zuzanna                       4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   6
  13         5 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              5/   6
  16         6 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 4434341 4.0 4644242 4.0 4644341 3.0 4624333 3.0 4634332 3.0   17.0    3
   6 1142513 2.0 1152514 2.0 2122213 2.0 2132212 2.0 2112111 1.0    9.0    2
  12 2511222 1.0 2411121 1.0 1411122 1.0 1311121 1.0 1321223 2.0    6.0    1
  13 5225135 3.0 5365435 5.0 5256535 5.0 5266544 5.0 6266465 6.0   24.0    5
  15 3363454 5.0 3223353 3.0 3363454 4.0 3443455 4.0 3443544 4.0   20.0    4
  16 6656666 6.0 6536666 6.0 6535666 6.0 6555666 6.0 5555656 5.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             1/   6
  16         2 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              2/   6
  22         3 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   6
  19         4 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   6
  24         5 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   6
  21         6 Jędro Jacek, Jędro Emiliana                        FINEZJA - Poznań          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 5321121 1.0 6211142 1.0 6561241 5.0 6633152 3.0 4331142 3.0   13.0    2
  19 4416214 3.0 4526216 4.0 4456124 4.0 3456215 5.0 5556336 5.0   21.0    4
  20 2252652 2.0 2134431 2.0 3113352 1.0 2122561 1.0 2113251 1.0    7.0    1
  21 6665363 6.0 5443364 3.0 5624466 6.0 5564344 6.0 6665465 6.0   27.0    6
  22 1134545 4.0 1352655 5.0 1332615 2.0 1211436 2.0 1422524 2.0   15.0    3
  24 3543436 5.0 3665523 6.0 2245533 3.0 4345623 4.0 3244613 4.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               1/   8
  29         2 Tchórzewski Sandro, Kurowska Paulina               LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   8
  28         3 Sobolewski Dawid, Kainka Wiktoria                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           3/   8
  19         4 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   8
  31         5 Kuś Dawid, Józefowska Patrycja                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      5/   8
  10         6 Serafin Miłosz, Stępień Gabriela                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  25         7 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              7/   8
  27         8 Pawlik Michał, Wolańska Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10  X XX X  4   XXX X  4  XXX  X  4 X XXXXX  6 X XXX X  5    23         6
  19 XXXXXXX  7 XX   X   3 XX  XXX  5 XX  XXX  5  X  XXX  4    24         5
  25      X   1  X X XX  4 XX XXX   5 XX X XX  5 XX X X   4    19          
  27 X X X    3 X X X    3   X X    2   X X    2   X XXX  4    14          
  28 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    33         2
  29 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  30 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    32         3
  31 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXX   5 XXXXXX   6    31         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 6624563 6.0 6654463 6.0 5653663 6.0 6643565 6.0 6642664 6.0   30.0    6
  19 4456142 4.0 4365142 4.0 4466251 4.0 3466231 3.0 5466142 4.0   19.0    4
  28 3213354 2.0 3213254 2.0 3312135 3.0 4334153 4.0 3233453 3.0   14.0    3
  29 1361425 3.0 2431625 3.0 1221414 1.0 2221324 2.0 2321215 2.0   11.0    2
  30 2132611 1.0 1122511 1.0 2134322 2.0 1112612 1.0 1114531 1.0    6.0    1
  31 5545236 5.0 5546336 5.0 6545546 5.0 5555446 5.0 4555326 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   4
  35         2 Góra Mateusz, Konkowska Zuzanna                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   4
  25         3 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   4
  33         4 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  25 3324413 3.0 3433424 3.0 4333433 3.0 3334433 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  33 4443344 4.0 4344343 4.0 3444344 4.0 4443344 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  34 2211232 2.0 1211132 1.0 2212121 2.0 2211121 1.0 2111111 1.0    7.0    1
  35 1132121 1.0 2122211 2.0 1121212 1.0 1122212 2.0 1222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
C       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              
G       Kowalska                  Joanna          I         Głogoczów            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Kotkowski Kewin, Skrolecka Agata                   SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   8
  33         2 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   8
  37         3 Fronc Jeremiasz, Wolska Zuzanna                    IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   8
  26         4 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   8
  41         5 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   8
  39         6 Oleksik Mateusz, Szemiel Kinga                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/   8
  23         7 Sobania Andreas, Arczyńska Daria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/   8
  40         8 Szemiczek Szymon, Hanusek Paulina                  MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  23   XXXX   4 X X XXX  5 X X  XX  4 XXXXXXX  7  XXX X   4    24          
  26 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX X X  5 XXX   X  4 XXX X X  5    26       5-6
  33 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X  XXXX  5 XX  XXX  5 X XXXXX  6    28       2-4
  37 XX  XXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  X XX  4    28       2-4
  38 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  39  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXXXX   5   XXXX   4  XXXXXX  6    26       5-6
  40 XXXX     4  XX  X   3  XXX     3  XXX     3 XX  X    3    16          
  41 XX XX X  5 XX XX X  5 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    28       2-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 5116644 5.0 5116534 5.0 5236333 3.0 4326325 3.0 4116335 3.0   19.0    4
  33 2635513 4.0 2245312 2.0 1323211 2.0 2133231 2.0 2223121 1.0   11.0    2
  37 3563232 2.0 3563143 3.0 3445464 4.0 3544543 4.0 3544642 4.0   17.0    3
  38 1221325 1.0 1421225 1.0 2111125 1.0 1211114 1.0 1331213 2.0    6.0    1
  39 6444456 6.0 6634656 6.0 6664656 6.0 6465666 6.0 6665556 6.0   30.0    6
  41 4352161 3.0 4352461 4.0 4552542 5.0 5652452 5.0 5452464 5.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19