OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"DANCE OSCARS 2021": 2021-06-05, Kędzierzyn Koźle MISTRAL - Tarnowskie Góry opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego  DANCE OSCARS 2021
O Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego  DANCE OSCARS 2021
O Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle , 5 czerwca 2021r.
Organizator: MISTRAL Tarnowskie Góry
Prowadzenie: Paweł Nowak
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    3
   3 AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je    1
   4 AKCENT - Będzin              2
   5 AnaDens Łódź                 1
   6 BAS DANCE - Wrocław          2
   7 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    2
   8 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    3
   9 DANCE TEAM - Wrocław         2
  10 DIAMENT - Wrocław            2
  11 ETIUDA - Radomsko            1
  12 FORUM - Zabrze               1
  13 IGLICA - Wrocław             5
  14 INSPIRACJA - Wrocław         1
  15 KTT REWIA - Racibórz         1
  16 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  17 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  18 MISTRAL - Tarnowskie Góry    4
  19 Mistrzowska Akademia Tane    1
  20 POLISH CLUB - Warszawa       1
  21 RETRO - Kępno                2
  22 RONDO - Rybnik               2
  23 RÓŻA - Olesno                1
  24 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  25 ST LINESTUDIO - Strzelce     3
  26 SUKCES - Jaworzno            2
  27 Szkoła Tańca Sparta - Opo    5
  28 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        3
  29 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Konewski Adam, Gorki Zuzanna                       ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   5
  64         2 Boiko Mykyta, Hodór Julia                          AKCENT - Będzin           śląski               2/   5
  68         3 Nowak Krzysztof, Wieczorek Sara                    DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   5
  67         4 Marcinek Mateusz, Badurczyk Joanna                 KTT REWIA - Racibórz      śląski               4/   5
  65         5 Jędrak Mateusz, Jędrak Natalia                     ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  64 1113122 1.0 5523324 3.0 2333112 2.0 1123312 2.0 2223322 2.0 4233422 2.0   12.0    2
  65 5354535 5.0 4335445 5.0 5255545 5.0 5255235 5.0 5355435 5.0 2324334 3.0   28.0    5
  66 3522241 2.0 3411211 1.0 3512221 1.0 2311121 1.0 3111111 1.0 1111111 1.0    7.0    1
  67 4235454 4.0 2244553 4.0 4124453 4.0 4434444 3.0 4544544 4.0 5555545 5.0   24.0    4
  68 2441313 3.0 1152132 2.0 1441334 3.0 3542553 4.0 1432253 3.0 3442253 4.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Słomski Mateusz, Czarnocka Ewa                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   2
   6         2 Jankowski Jakub, Mania Zofia                       INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   6 1222222 2.0 1121212 1.0 1122222 2.0 2222122 2.0 2112112 1.0 2122212 2.0   10.0    2
   7 2111111 1.0 2212121 2.0 2211111 1.0 1111211 1.0 1221221 2.0 1211121 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Sega Laura                                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/   7
  14         2 Kaniecka Julia                                     AnaDens Łódź              łódzki               2/   7
  18         3 Stec Anna                                          SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   7
  15         4 Polańska Maja                                      DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               4/   7
  21         5 Suszek Pola                                        ZORBA - Częstochowa                            5/   7
  19         6 Tkacz Sabina                                       FORUM - Zabrze            śląski               6/   7
  20         7 Żurek Natalia                                      MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  14 2545226 4.0 1151221 1.0 1222121 1.0 2535353 3.0 4345334 4.0 4435433 3.0   16.0    2
  15 7451537 5.0 6432146 4.0 7531254 4.0 5312421 2.0 3422412 2.0 6324211 2.0   19.0    4
  17 4124311 1.0 4225513 3.0 3145513 2.0 1123112 1.0 1111121 1.0 1111122 1.0    9.0    1
  18 3212154 2.0 3713332 2.0 4413442 3.0 7244244 4.0 7233243 3.0 7243544 4.0   18.0    3
  19 1676763 6.0 2666764 6.0 2756765 6.0 6676777 7.0 6667766 6.0 5677776 7.0   38.0    6
  20 5767475 7.0 7377677 7.0 5667677 7.0 3757636 6.0 2556555 5.0 3756655 6.0   38.0    7
  21 6333642 3.0 5544455 5.0 6374336 5.0 4461565 5.0 5774677 7.0 2562367 5.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Sega Laura                                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/   2
  15         2 Polańska Maja                                      DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 2221222 2.0 1112111 1.0 1111112 1.0 2111112 1.0 2222221 2.0 2221221 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0   13.0    2
  17 1112111 1.0 2221222 2.0 2222221 2.0 1222221 2.0 1111112 1.0 1112112 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Maliszczak Łukasz, Wolanin Martyna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
  23         2 Lupa Michał, Jarczyk Aleksandra                    Mistrzowska Akademia Tane śląski               2/   6
  26         3 Patoła Wiktor, Patoła Magdalena                    Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   6
  25         4 Ogrodnik Szymon, Dworacka Kamila                   RÓŻA - Olesno             opolski              4/   6
  28         5 Urbaniak Dawid, Pyciarz Zuzanna                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/   6
  27         6 Trzciński Dominik, Juśkiewicz Zuzanna              ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  23 5323422 2.0 5213322 2.0 6222312 2.0 4223343 3.0 4333432 3.0 4323334 3.0   15.0    2
  24 1111111 1.0 1121111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  25 3655533 5.0 2346533 4.0 4544533 4.0 5335424 4.0 2425524 4.0 2435443 4.0   25.0    4
  26 4244265 4.0 3632254 3.0 2333264 3.0 3442232 2.0 3252253 2.0 3242222 2.0   16.0    3
  27 6466646 6.0 6464666 6.0 5466656 6.0 2564666 6.0 6564666 6.0 5564565 5.0   35.0    6
  28 2532354 3.0 4555445 5.0 3655445 5.0 6656555 5.0 5646345 5.0 6656656 6.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Cetner Adam, Świędrych Anna                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   5
   4         2 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/   5
   5         3 Suszek Błażej, Brzezińska-Śledzik Wiktoria         ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   5
   3         4 Małunowicz Mateusz, Różańska Aleksandra            AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          4/   5
   1         5 Adach Mateusz, Szczucka Julia                      ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1                                                                                                 Z         5
   2 1322332 3.0 3422452 4.0 3433411 2.0 4434413 3.0 1411111 1.0 2311112 1.0 2311111 1.0 1211112 1.0   16.0    1
                                                      R                                              
   3 5545555 5.0 5345535 5.0 4245554 5.0 3545555 5.0 3344444 4.0 3444443 4.0 3444444 4.0 2434433 4.0   36.0    4
   4 2213213 2.0 2513113 1.0 2524323 3.0 2312232 2.0 2222223 2.0 1222231 2.0 1223232 2.0 4322221 2.0   16.0    2
                                                                                         R           
   5 4151121 1.0 1251341 2.0 1111132 1.0 1121121 1.0 4133332 3.0 4133324 3.0 4132323 3.0 3143344 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   4
   9         2 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               2/   4
  10         3 Krawiec Michał, Kupczyk Edyta                      Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   4
   8         4 Lazik Paweł, Wieczorek Kamila                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   7 2211112 1.0 2111112 1.0 2121212 1.0 2121322 2.0 2211122 1.0    6.0    1
   8 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 3444444 4.0   20.0    4
   9 1322321 2.0 1323331 3.0 1313321 2.0 1213111 1.0 1323311 2.0   10.0    2
  10 3133233 3.0 3232223 2.0 3232133 3.0 3332233 3.0 4132233 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   5
  12         2 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
   9         3 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               3/   5
  11         4 Markuszewski Mateusz, Kwiek Paulina                Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              4/   5
   8         5 Lazik Paweł, Wieczorek Kamila                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   7 2122342 1.0 2122212 1.0 2122313 2.0 1112211 1.0 1323233 3.0    8.0    1
   8 5545553 5.0 3455454 5.0 4454455 5.0 5554455 5.0 4554355 5.0   25.0    5
     R                                   R                       
   9 4453111 4.0 4533121 3.0 3333121 3.0 3433133 3.0 3232111 2.0   15.0    3
  11 3334225 3.0 5344335 4.0 5545244 4.0 4245324 4.0 5445444 4.0   19.0    4
                                                     R           
  12 1211434 2.0 1211543 2.0 1211532 1.0 2321542 2.0 2111522 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         1/   4
  16         2 Wrona Michał, Ozimek Marzena                       DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          2/   4
  15         3 Rączkowski Miłosz, Jontza Anna                     ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              3/   4
  14         4 Rychel Szymon, Tomaszewska Justyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  14 2341234 2.5 3433444 4.0 4444444 4.0   10.5    4
  15 4413313 2.5 4344323 3.0 3333333 3.0    8.5    3
  16 1234441 4.0 2112231 2.0 1112222 2.0    8.0    2
  17 3122122 1.0 1221112 1.0 2221111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Paczyński Mateusz, Królczyk Julia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   4
  15         2 Rączkowski Miłosz, Jontza Anna                     ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   4
  16         3 Wrona Michał, Ozimek Marzena                       DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          3/   4
  14         4 Rychel Szymon, Tomaszewska Justyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  14 4424234 4.0 4434334 4.0 3344434 4.0   12.0    4
  15 3332322 2.0 2222212 2.0 2422211 2.0    6.0    2
  16 2143443 3.0 1143443 3.0 1133343 3.0    9.0    3
  18 1211111 1.0 3311121 1.0 4211122 1.0    3.0    1
                             R           
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Trzebiński Karol, Prokop Wiktoria                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          1/   3
  20         2 Janik Dariusz, Chrzanowska Kinga                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   3
  21         3 Leśniak Andrzej, Chmielewska Barbara               BAS DANCE - Wrocław       dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  20 1332332 3.0 1122331 2.0 1121222 2.0 1212222 2.0    9.0    2
  21 2123113 2.0 3333223 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   11.0    3
  22 3211221 1.0 2211112 1.0 2212111 1.0 2121111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Płatek Mateusz, Kleszcz Iga                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   6
  20         2 Janik Dariusz, Chrzanowska Kinga                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   6
  17         3 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         3/   6
  21         4 Leśniak Andrzej, Chmielewska Barbara               BAS DANCE - Wrocław       dolnośląski          4/   6
  23         5 Niemiec Łukasz, Niemiec Paulina                    AKCENT - Będzin           śląski               5/   6
  22         6 Trzebiński Karol, Prokop Wiktoria                  ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  17 4653362 5.0 2653253 3.0 6654564 6.0 4453223 3.0   17.0    3
  20 1222455 2.0 4221662 2.0 4211452 2.0 3221364 2.0    8.0    2
  21 5465241 4.0 5466344 5.0 2565243 4.0 2664432 4.0   17.0    4
  22 3544636 6.0 3534436 4.0 3433626 3.0 6336656 6.0   19.0    6
  23 6336523 3.0 6345525 6.0 5346335 5.0 5545545 5.0   19.0    5
  24 2111114 1.0 1112111 1.0 1122111 1.0 1112111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Paczyński Mateusz, Królczyk Julia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   3
  27         2 Cesarz Maciej, Makuch Joanna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   3
  26         3 Bajorek Paweł, Pietruch Weronika                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 1111111 1.0 1111121 1.0 3111211 1.0 1111211 1.0 2111211 1.0    5.0    1
  26 3333332 3.0 3233233 3.0 2233333 3.0 3333333 3.0 1333333 3.0   15.0    3
  27 2222223 2.0 2322312 2.0 1322122 2.0 2222122 2.0 3222122 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny                                                                           
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Bajorek Paweł, Pietruch Weronika                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   4
  27         2 Cesarz Maciej, Makuch Joanna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   4
  29         3 Stępień Jakub, Kopcik Julia                        ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   4
  28         4 Kościelniak Wojciech, Garus Anna                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 1421142 1.0 1221242 1.0 3421112 1.0 2321122 1.0 2442243 4.0    8.0    1
      R                                                          
  27 4112234 2.0 3312133 3.0 2212243 2.0 4212434 3.5 1311134 1.0   11.5    2
     R                                                           
  28 3333313 4.0 4434314 4.0 1344324 4.0 1433213 2.0 3223322 2.0   16.0    4
  29 2244421 3.0 2143421 2.0 4133431 3.0 3144341 3.5 4134411 3.0   14.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19