OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"DANCE OSCARS 2021": 2021-06-06, Kędzierzyn Koźle MISTRAL - Tarnowskie Góry opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
DANCE OSCARS 2021

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
DANCE OSCARS 2021
Kędzierzyn-Koźle, 6 czerwca 2021r.
Organizator: MISTRAL Tarnowskie Góry
Prowadzenie: Paweł Nowak
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, F-Solo, Standard-3
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            6
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    4
   3 AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je    2
   4 AKCENT - Będzin              5
   5 AKSEL - Rzeszów              1
   6 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   7 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    2
   8 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
   9 DANCE PROJECT- Wrocław       2
  10 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    5
  11 DANCE TEAM - Wrocław         4
  12 ETIUDA - Radomsko            4
  13 FLAMENCO - Siemianowice      1
  14 FORUM - Zabrze               4
  15 GRACJA - Zielona Góra        3
  16 IGLICA - Wrocław            14
  17 IMPERIA - Kraków             1
  18 IMPULS - Chorzów             3
  19 KADRYL - Białystok           2
  20 KIEPURA - Wrocław            1
  21 K-STUDIO Krosno              2
  22 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        1
  23 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  24 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  25 MASTER DANCE - Gliwice       2
  26 MISTRAL - Tarnowskie Góry    4
  27 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  28 RONDO - Rybnik               2
  29 RÓŻA - Olesno                4
  30 RYTM - Żory                  2
  31 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  32 ST LINESTUDIO - Strzelce     3
  33 SUKCES - Jaworzno            5
  34 Szkoła Tańca Sparta - Opo    6
  35 TEAM - Ornontowice           3
  36 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        4
  37 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Szołtysik Piotr, Skiba Julia                       IMPULS - Chorzów          śląski               1/   7
   6         2 Jakubik Nataniel, Pielka Weronika                  AKCENT - Będzin           śląski               2/   7
   4         3 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               3/   7
  11         4 Mękalski Paweł, Bieniek Karolina                   GRACJA - Zielona Góra                          4/   7
   7         5 Krawiec Michał, Kupczyk Edyta                      Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              5/   7
   3         6 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Siechnice         dolnośląski          6/   7
   2         7 Lazik Paweł, Wieczorek Kamila                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 6777776 7.0 7777774 7.0 6777775 7.0 6777776 7.0 7777776 7.0   35.0    7
   3 5326654 6.0 4416465 5.0 4316642 3.0 4412644 3.0 4526647 6.0   23.0    6
   4 2143162 1.0 6144246 4.0 7162354 5.0 7163357 6.0 2165252 1.0   17.0    3
   5 4512217 2.0 3521613 2.0 1521217 1.0 1321125 1.0 1312433 2.0    8.0    1
   6 1434421 3.0 1332531 1.0 3434531 2.0 3536231 2.0 3441321 3.0   11.0    2
   7 3255545 5.0 2255352 3.0 2255463 6.0 2244563 4.0 5254564 5.0   23.0    5
  11 7661333 4.0 5663127 6.0 5643126 4.0 5655412 5.0 6633115 4.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   8
   5         2 Szołtysik Piotr, Skiba Julia                       IMPULS - Chorzów          śląski               2/   8
  10         3 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   8
   4         4 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               4/   8
   9         5 Markuszewski Mateusz, Kwiek Paulina                Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              5/   8
  11         6 Mękalski Paweł, Bieniek Karolina                   GRACJA - Zielona Góra                          6/   8
   3         7 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Siechnice         dolnośląski          7/   8
   2         8 Lazik Paweł, Wieczorek Kamila                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
   2    XXX   3     XX   2  X  XX   3       X  1     X X  2    11          
   3  XX   X  3 X XXXXX  6  XX   X  3 XXXXX    5 X XXrXX  5    22          
   4 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5    30         4
   5 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
   9 XX XXXX  6 XX X XX  5 XX XXXX  6    XXXX  4 XX XrXr  4    25         5
  10 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7    31         3
  11 XXXXX    5 XXXX  r  4 X XX X   4 XXXX XX  6  XXXRXr  5    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 2224123 2.0 1342231 2.0 1342121 1.0 2312134 1.0 2132141 1.0    7.0    1
   4 1152562 3.0 3153562 3.0 3133353 4.0 1143451 4.0 1255562 4.0   18.0    4
   5 3411311 1.0 2211313 1.0 5211414 2.0 5221315 2.0 3311314 2.0    8.0    2
   9 4665445 5.0 5665445 5.0 4665545 5.0 4565543 5.0 5663426 6.0   26.0    5
  10 5536234 4.0 4526124 4.0 2426232 3.0 3436222 3.0 4446253 3.0   17.0    3
  11 6343656 6.0 6434656 6.0 6554666 6.0 6654666 6.0 6524635 5.0   29.0    6
                                                         R       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   4
  13         2 Tabor Natan, Surleta Michalina                     AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          2/   4
  14         3 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM - Ornontowice        śląski               3/   4
  15         4 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 1311311 1.0 4321213 2.0 1221111 1.0 1322212 2.0 1221112 1.0    7.0    1
  13 3222142 2.0 1112141 1.0 3112242 2.0 2111131 1.0 2112231 2.0    8.0    2
  14 2134234 3.0 2233332 3.0 2333424 3.0 3233323 3.0 3333323 3.0   15.0    3
  15 4443423 4.0 3444424 4.0 4444333 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          1/   5
  12         2 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   5
  16         3 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   5
   6         4 Jakubik Nataniel, Pielka Weronika                  AKCENT - Będzin           śląski               4/   5
   8         5 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   6 1144435 4.0 3245442 4.0 3244445 4.0 4344355 4.0 4244233 4.0   20.0    4
   8 5455523 5.0 5554535 5.0 5555553 5.0 5555542 5.0 5555354 5.0   25.0    5
  12 4332312 2.0 4432313 3.0 4333314 3.0 2232213 2.0 1332421 2.0   12.0    2
  13 2211151 1.0 1111151 1.0 2111131 1.0 1111131 1.0 3111142 1.0    5.0    1
  16 3523244 3.0 2323224 2.0 1422222 2.0 3423424 3.0 2423515 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Dziuba Maksymilian, Markowska Hanna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
  19         2 Rączkowski Miłosz, Jontza Anna                     ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  18 1111111 1.0 1221111 1.0 1212211 1.0    3.0    1
  19 2222222 2.0 2112222 2.0 2121122 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Dziuba Maksymilian, Markowska Hanna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
  19         2 Rączkowski Miłosz, Jontza Anna                     ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  18 1211111 1.0 1111211 1.0 2221222 2.0    4.0    1
                                   R     
  19 2122222 2.0 2222122 2.0 1112111 1.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
G       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Janik Dariusz, Chrzanowska Kinga                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   2
  20         2 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  20 2222222 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2221222 2.0    8.0    2
  21 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1112111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Płatek Mateusz, Kleszcz Iga                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   7
  20         2 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              2/   7
  22         3 Ogrodnik Marek, Kudełko Katarzyna                  RÓŻA - Olesno             opolski              3/   7
  26         4 Wojas Daniel, Dudek Zuzanna                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   7
  21         5 Janik Dariusz, Chrzanowska Kinga                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/   7
  23         6 Jędrzejczyk Hubert, Robak Klaudia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/   7
  24         7 Niemiec Łukasz, Niemiec Paulina                    AKCENT - Będzin           śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  20 4227274 3.0 4347443 3.0 3224333 2.0 3244323 2.0   10.0    2
  21 7535363 5.5 5426351 4.0 4435562 4.0 4525461 5.0   18.5    5
  22 2466422 2.0 3562227 2.0 2666426 5.0 2463534 4.0   13.0    3
  23 3341747 4.0 2754634 5.0 6757644 6.0 6757645 6.0   21.0    6
  24 5674636 7.0 7673772 7.0 7573777 7.0 7676777 7.0   28.0    7
  25 1112511 1.0 1111515 1.0 1111211 1.0 1111212 1.0    4.0    1
  26 6753155 5.5 6235166 6.0 5342155 3.0 5332156 3.0   17.5    4
                                               R     
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   4
  29         2 Cesarz Maciej, Makuch Joanna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   4
  28         3 Bajorek Paweł, Pietruch Weronika                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
  31         4 Tkacz Sebastian, Pfajfer Julia                     FORUM - Zabrze            śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 2423143 3.0 3423442 3.0 2432343 3.0 3313143 3.0 2412243 3.0   15.0    3
  29 3111311 1.0 2131211 1.0 3111432 2.0 2131431 2.0 3121331 2.0    8.0    2
  30 1232222 2.0 1212323 2.0 1223211 1.0 1222212 1.0 1233112 1.0    7.0    1
  31 4344434 4.0 4344134 4.0 4344124 4.0 4444324 4.0 4344424 4.0   20.0    4
         R                                                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Bajorek Paweł, Pietruch Weronika                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   5
  29         2 Cesarz Maciej, Makuch Joanna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   5
  30         3 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   5
  32         4 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM - Ornontowice        śląski               4/   5
  31         5 Tkacz Sebastian, Pfajfer Julia                     FORUM - Zabrze            śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 3212154 2.0 2223142 1.0 2111211 1.0 1111215 1.0 1211315 1.0    6.0    1
           R                                 R R                 
  29 1121333 1.0 1112333 2.0 1222344 2.0 2222432 2.0 2122253 2.0    9.0    2
                                             R R                 
  30 2344222 3.0 3331224 3.0 3343132 3.0 3333343 3.0 3333132 3.0   15.0    3
                                             R                   
  31 5455445 5.0 5555555 5.0 5455455 5.0 4555154 5.0 5455444 5.0   25.0    5
  32 4533511 4.0 4444411 4.0 4534523 4.0 5444521 4.0 4544521 4.0   20.0    4
                                             R                   
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
D       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Gawron Kinga                                       AKCENT - Będzin           śląski               1/   4
   6         2 Korzeniewska Aleksandra                            DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          2/   4
   5         3 Hut Julia                                          ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          3/   4
   4         4 Graczyk Julia                                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Standard-3
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   3 11123 1.0 11122 1.0 11333 3.0    5.0    1
   4 24244 4.0 43244 4.0 44144 4.0   12.0    4
   5 42431 3.0 34431 3.0 22411 1.0    7.0    3
   6 33312 2.0 22313 2.0 33222 2.0    6.0    2
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Przeżywalska Beata                                 KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   7
   7         2 Grzechnik Julia                                    ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   7
   8         3 Kurpiel Anna                                       RÓŻA - Olesno             opolski              3/   7
   3         4 Gawron Kinga                                       AKCENT - Będzin           śląski               4/   7
   5         5 Hut Julia                                          ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          5/   7
   4         6 Graczyk Julia                                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   7
   6         7 Korzeniewska Aleksandra                            DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F-Solo, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
   3 43442 3.0 42453 4.0 55533 5.0   12.0    4
   4 65266 6.0 67277 7.0 16167 6.0   19.0    6
   5 36651 5.0 56622 5.0 63621 2.0   12.0    5
   6 77777 7.0 75765 6.0 77744 7.0   20.0    7
   7 22333 2.0 23341 2.0 42472 4.0    8.0    2
   8 14524 4.0 14514 3.0 24215 1.0    8.0    3
   9 51115 1.0 31136 1.0 31356 3.0    5.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Reginek Filip, Czopnik Emilia                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          1/   7
  12         2 Thomalla Pascal, Ogrodnik Kamila                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   7
  17         3 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               3/   7
  11         4 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          4/   7
  25         5 Galwas Maksymilian, Kropidło Klaudia               RYTM - Żory                                    5/   7
  14         6 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM - Ornontowice        śląski               6/   7
  13         7 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 4744717 5.0 4545424 4.0 3445427 4.0 3446444 4.0 5745347 4.0   21.0    4
  12 2532246 3.0 2221146 2.0 1331234 2.0 2122116 2.0 1112115 1.0   10.0    2
  13 5657675 7.0 5757777 7.0 5657755 5.0 5667667 7.0 4577564 7.0   33.0    7
  14 3371464 4.0 3673655 6.0 4774566 7.0 4775575 6.0 3664456 6.0   29.0    6
  16 1123151 1.0 1112231 1.0 2113141 1.0 1211231 1.0 2221231 2.0    6.0    1
  17 6466522 6.0 6464312 3.0 7562312 3.0 6553323 3.0 7356623 5.0   20.0    3
  25 7215333 2.0 7336563 5.0 6226673 6.0 7334752 5.0 6433772 3.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Thomalla Pascal, Ogrodnik Kamila                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   9
  18         2 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   9
  21         3 Ilnicki Wojciech, Klisz Patrycja                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/   9
  23         4 Sarna Artur, Antosik Zuzanna                       4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   9
  24         5 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              5/   9
  13         6 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   9
  11       7-8 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski        7-8/   9
  19       7-8 Furmańczyk Jakub, Arczewska Zofia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki             7-8/   9
  20         9 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  11 X X   X  3   XX XX  4      X   1   X  XX  3 X XX     3    14          
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  13  XXXX X  5 XXX X    4  XXXX    4  XXXX    4   XXXXX  5    22         5
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  19 X   X    2 X        1 X    XX  3 XXXX  X  5 XX    X  3    14          
  20   XX X   3 X XX  X  4 X  X  X  3 X  X     2          0    12          
  21 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    32         3
  23 XXXXXXX  7  X XXX   4 XXXXX X  6 XX  XXX  5 XX  XX   4    26         4
  24  X   XX  3  X  XXX  4  XX XX   4 X   XX   3  XXXXXX  6    20         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 2212212 2.0 2212212 2.0 1211212 1.0 1112212 1.0 1112212 1.0    7.0    1
  13 6653366 6.0 6663665 6.0 6654665 6.0 6664666 6.0 6665666 6.0   30.0    6
  18 1125151 1.0 1134141 1.0 2123121 2.0 2323121 2.0 2433141 3.0    9.0    2
  21 5331423 3.0 5321553 3.0 4332543 3.0 3231533 3.0 3221323 2.0   14.0    3
  23 3464544 4.0 3455324 4.0 3465354 4.0 4455354 4.0 4354454 4.0   20.0    4
  24 4546635 5.0 4546436 5.0 5546436 5.0 5546445 5.0 5546535 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
  28         2 Przygoda Jeremi, Kijak Martyna                     FORUM - Zabrze            śląski               2/   6
  29         3 Starski Kacper, Idzik Małgorzata                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
  31         4 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski               4/   6
  26         5 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   6
  27         6 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 6665534 6.0 5634445 5.0 4643355 5.0 5643446 4.0 4663645 6.0   26.0    5
  27 1244653 4.0 2255636 6.0 6265664 6.0 6256554 6.0 5356453 5.0   27.0    6
  28 5513412 3.0 6523312 2.0 3424412 3.0 4324312 2.0 6524312 2.0   12.0    2
  29 2432126 2.0 3441554 4.0 2532546 4.0 2431635 3.0 3432534 3.0   16.0    3
  30 3121361 1.0 4112121 1.0 5111121 1.0 3112121 1.0 2111221 1.0    5.0    1
  31 4356245 5.0 1366263 3.0 1356233 2.0 1565263 5.0 1245166 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   8
  26         2 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   8
  38         3 Nawrat Artur, Nawrat Monika                        MASTER DANCE - Gliwice                         3/   8
  37         4 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   8
  35         5 Szczur Bartłomiej, Zielińska Beata                 FORUM - Zabrze            śląski               5/   8
  33         6 Oleksik Mateusz, Szemiel Kinga                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/   8
  36         7 Włochowicz Mateusz, Brzozowska Agata               4STEP - Siechnice         dolnośląski          7/   8
  34         8 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34         1
  32 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7    31         2
  33  X X XX  4 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXX   6 XXXX XX  6    28         4
  34   X      1  XXX  X  4    X  X  2    X  X  2  XX      2    11          
  35 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X XXXX   5  X  XXX  4 X  XXXX  5    25       6-7
  36 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXX X    4 X X X X  4    26         5
  37 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         3
  38 XXXXX X  6    XX    2  XXXX X  5 XXXXXXX  7  X XXXX  5    25       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 2124122 2.0 3325113 2.0 1213214 1.0 2123117 2.0 2214126 2.0    9.0    2
  32 1211631 1.0 1111732 1.0 2321323 2.0 1311222 1.0 1322212 1.0    6.0    1
  33 5663743 5.0 4763556 6.0 6764557 7.0 5564456 5.0 5663543 6.0   29.0    6
  35 3775256 6.0 2674424 3.0 5575635 5.0 6676643 6.0 4575434 5.0   25.0    5
  36 6447467 7.0 7447277 7.0 7646176 6.0 7757575 7.0 7757677 7.0   34.0    7
  37 4536315 3.0 5536345 4.0 4437462 4.0 4435364 4.0 3436365 4.0   19.0    4
  38 7352574 4.0 6252661 5.0 3152741 3.0 3242731 3.0 6141751 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
C       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
D       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   6
   5         2 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              2/   6
   6         3 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   6
   2         4 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             4/   6
   1         5 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   6
   7         6 Żurek Mikołaj, Mykicka Aleksandra                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 6554534 5.0 6646325 5.0 5156246 6.0 5245525 5.0 5345525 5.0   26.0    5
   2 3241262 3.0 4351261 3.0 3641123 3.0 1451234 3.0 4552343 4.0   16.0    4
   3 4422123 2.0 2232132 2.0 1322361 1.0 2313151 1.0 2214161 1.0    7.0    1
   5 1113411 1.0 1113413 1.0 6534614 4.0 4634413 4.0 1431414 3.0   13.0    2
   6 2335346 4.0 3424554 4.0 2213532 2.0 3122342 2.0 3123232 2.0   14.0    3
   7 5666655 6.0 5565646 6.0 4465455 5.0 6566666 6.0 6666656 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   3
   9         2 Włochowicz Mateusz, Brzozowska Agata               4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/   3
   8         3 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3111132 1.0 3211231 2.0 1111132 1.0 2111322 1.0 2111122 1.0    6.0    1
   8 1333313 3.0 2323313 3.0 2233313 3.0 1323213 2.5 1223313 2.0   13.5    3
   9 2222221 2.0 1132122 1.0 3322221 2.0 3232131 2.5 3332231 3.0   10.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Kadłubowski Maciej, Kozów Karolina                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
  15         2 Gembara Oskar, Kogut Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
  19         3 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               3/   7
  18         4 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   7
  12         5 Bronowski Karol, Matlęga Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   7
  20         6 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski               6/   7
  11         7 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 7776777 7.0 7776777 7.0 7777776 7.0 7777777 7.0 7776777 7.0   35.0    7
  12 4554454 4.0 4565444 4.0 4665465 5.0 4555464 5.0 5565454 5.0   23.0    5
  15 2222232 2.0 3213212 2.0 2212323 2.0 3322212 2.0 2223233 2.0   10.0    2
  16 1111121 1.0 1121121 1.0 1121111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  18 5445565 5.0 5444565 5.0 6444544 4.0 5444545 4.0 4444545 4.0   22.0    4
  19 3333313 3.0 2332333 3.0 3333232 3.0 2233333 3.0 3332322 3.0   15.0    3
  20 6667646 6.0 6657656 6.0 5556657 6.0 6666656 6.0 6657666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
A       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
B       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Duszniki-Zdrój       Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
3       Krzysztoń                 Elżbieta        II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           1/   9
  24         2 Rudnicki-Sipajło Dominik, Szymiczek Katarzyna      MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   9
  21         3 Barakowski Michał, Niedobova Katarzyna             MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               3/   9
  22         4 Kotkowski Kewin, Skrolecka Agata                   SUKCES - Jaworzno         śląski               4/   9
  26         5 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/   9
  27         6 Nawrat Artur, Nawrat Monika                        MASTER DANCE - Gliwice                         6/   9
  11         7 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   9
   2         8 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             8/   9
  23         9 Oleksik Mateusz, Szemiel Kinga                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   2 XXX      3 X  X     2 X        1 X     X  2 XX X     3    11          
  11 X X X    3 X   X    2 XXX X    4 X X X    3 X X XX   4    16          
  21 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  22 X  XXXX  5 XXXXXXX  7   XXX X  4  XXXX X  5 X XXX X  5    26         4
  23   X      1   X  X   2 X    X   2   X  X   2   X  XX  3    10          
  24 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  26  X X XX  4  XXX XX  5  XXX XX  5 XX X X   4  X X XX  4    22         5
  27  X XXXX  5  X  X X  3  X XXXX  5  X XXXX  5  X  X    2    20         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 3433352 3.0 3433323 3.0 3333343 3.0 3333342 3.0 3333343 3.0   15.0    3
  22 5644524 4.0 5644444 4.0 5554435 5.0 4554435 4.0 4644435 4.0   21.0    4
  24 2222243 2.0 2222232 2.0 1211112 1.0 2222113 2.0 2222212 2.0    9.0    2
  25 1111111 1.0 1111111 1.0 2122221 2.0 1111221 1.0 1111121 1.0    6.0    1
  26 4355635 5.0 4355655 5.0 4445554 4.0 5445656 5.0 5455664 5.0   24.0    5
  27 6566466 6.0 6566566 6.0 6666666 6.0 6666564 6.0 6566556 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19