OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Grand Prix Polski PTT": 2021-06-05, Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Turniej Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Polski PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskiego, Grand Prix Polski PTT

Kraków, 5.06.2021
Organizator: POLSKIE TOWARZYSTWO TANECZNE OKRĘG MAŁOPOLSKI, GMINA MIEJSKA KRAKÓW
Prowadzenie: Ada Wantuch - Kraków
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
14-15, GP Polski, Standard
14-15, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            2
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   4 AKCENT - Będzin              1
   5 AKSEL - Rzeszów             10
   6 AnaDens Łódź                 1
   7 ANIMA DANZA - Głogów         1
   8 ASTRA - Szczecin             6
   9 BAWINEK - Kraków             5
  10 BLACK DANCE - Gdańsk         2
  11 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
  12 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    4
  13 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
  14 CUBANA - Nowy Targ           5
  15 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
  16 DANCE PROJECT- Wrocław       5
  17 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    2
  18 DANCECLUB - Szczecin         7
  19 DUET - Warszawa              4
  20 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    6
  21 ELITA - Kraków               1
  22 ETIUDA - Radomsko            3
  23 EVOLUTION - Kraków           5
  24 FLAMENCO - Siemianowice      1
  25 FORUM - Zabrze               1
  26 GALA - Mielec                1
  27 GASIEK - Rzeszów             7
  28 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  29 GRACJA - Krosno              1
  30 GRACJA - Zielona Góra        4
  31 IDEA - Kraków                1
  32 IGLICA - Wrocław             3
  33 IMPERIA - Kraków            14
  34 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  35 IMPULS - Chorzów             2
  36 JUMP - Janów Lubelski        2
  37 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  38 JUST DANCE Wieliczka         1
  39 KADRYL - Białystok           4
  40 KICK - Kielce                1
  41 KLASA - Tarnów               3
  42 K-STUDIO Krosno              3
  43 KUŹNIA TAŃCA - Kraków       10
  44 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  45 LATINA - Wolsztyn            2
  46 LATINO - Żabno               5
  47 LIDER - Lublin               2
  48 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  49 LORENZO - Gaj Mały           2
  50 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  51 MASTER DANCE - Gliwice       1
  52 MDANCE - Przemyśl            4
  53 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  54 M-TEAM - Kraków              4
  55 MYKA - Zamość                1
  56 OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA       2
  57 PERFECT DANCE - Kraków       1
  58 PERFECT STYL - Kraków        4
  59 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  60 RONDO - Rybnik               2
  61 ROYAL DANCE - Szczecin       3
  62 RS - WARSZAWA                2
  63 RYTM - Żory                  5
  64 SKT AGH - Kraków             1
  65 SOKÓŁ - Myślenice            1
  66 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    9
  67 STTS Kraków                  4
  68 SUKCES - Jaworzno           10
  69 Szkoła Tańca Sparta - Opo    2
  70 SzT  eMiKa - Tarnów          5
  71 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  72 TEAM - Ornontowice           1
  73 THOMAS DANCE - Kraków        2
  74 UKS KORDASZEWSCY             1
  75 WIR - Mysłowice              3
  76 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  77 ZAMEK - Lublin               4
  78 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Putaj Mateusz, Szramik Julia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   2
  23         2 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23 1122121 1.0 1122221 2.0 1111121 1.0 1121221 1.0 2122222 2.0 2122222 2.0 2122222 2.0 1122212 2.0   13,0    2
  25 2211212 2.0 2211112 1.0 2222212 2.0 2212112 2.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 2211121 1.0   11,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          1/   3
  30         2 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski           2/   3
  28         3 Otto Adam, Wolny Jadwiga                           OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 2333323 3.0 1233323 3.0 2333323 3.0 2333313 3.0 3323323 3.0   15,0    3
  29 1211111 1.0 2311111 1.0 1111111 1.0 1121121 1.0 1211111 1.0    5,0    1
                  R                                              
  30 3122232 2.0 3122232 2.0 3222232 2.0 3212232 2.0 2132232 2.0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Otto Adam, Wolny Jadwiga                           OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              1/   2
  31         2 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 2211122 2.0 1211122 1.0 1211112 1.0 2221111 1.0 2221122 2.0    7,0    1
  31 1122211 1.0 2122211 2.0 2122221 2.0 1112222 2.0 1112211 1.0    8,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
G       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           1/   8
  35         2 Dzierżenga Mateusz, Prudel Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   8
  36         3 Kasprzak Wiktor, Sessou Sonia                      AnaDens Łódź              łódzki               3/   8
  42         4 Skwarnicki Piotr, Lykhodid Anastasiia              IMPERIA - Kraków          małopolski           4/   8
  38         5 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec             podkarpacki          5/   8
  41         6 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 AKCENT - Będzin           śląski               6/   8
  40         7 Leszczak Antoni, Opiłowska Jowita                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          7/   8
  34         8 Cieśla Hubert, Krasnoholova Anastasia              M-TEAM - Kraków           małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34   X      1   X      1 X    X   2 X    X   2   X      1 X X  X   3          0   X      1    11          
  35 X  X XX  4 X  XXX   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXX   6    46         5
  36 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXX    4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 rXXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    50         3
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
  38 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXX X  6    49         4
  40  XX XXX  5  XXXXXX  6  XXX  X  4  XXX XX  5  X   XX  3   X XXX  4  XXX XX  5      XX  2    34          
  41 XXXXX X  6 XX  X X  4 X   XXX  4 XX  X X  4 X  XXXX  5 XX XX    4 XX XXXX  6 XX XXXX  6    39         6
  42 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    51         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 5624524 5.0 4622422 2.0 2421322 2.0 4431422 2.0 5431513 3.0 5541123 3.0 6422333 2.0 4211422 2.0   21,0    2
  36 6341346 3.0 5434333 4.0 5344436 3.0 5345335 4.0 6522226 2.0 6222315 2.0 5235216 3.0 6355214 4.0   25,0    3
                                                                 R                                   
  37 1213111 1.0 1211111 1.0 1212111 1.0 1212111 1.0 1113151 1.0 1113231 1.0 1111121 1.0 1522131 1.0    8,0    1
  38 4135663 4.0 3145665 5.0 3136655 5.0 3126643 3.0 2245665 6.0 3335646 5.0 2343644 4.0 3146665 6.0   38,0    5
  41 2566452 6.0 6556554 6.0 6665543 6.0 6663564 6.0 3666442 5.0 4666562 6.0 3566452 5.0 5664553 5.0   45,0    6
  42 3452235 2.0 2363246 3.0 4553264 4.0 2554256 5.0 4354334 4.0 2454454 4.0 4654565 6.0 2433346 3.0   31,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Koliński Szymon, Guja Emilia                       SUKCES - Jaworzno                              1/   6
  12         2 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   6
  14         3 Ludwig Filip, Borek Eliza                          KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   6
  13         4 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   6
  15         5 Serwatowicz Mieszko, Ptak Róża                     CUBANA - Nowy Targ        małopolski           5/   6
  11         6 Górny Mateusz, Filipek Emilia                      IMPERIA - Kraków          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 3546552 5.0 5545642 5.0 5445663 5.0 5556563 5.0 6656665 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666466 6.0   44,0    6
  12 4223434 3.0 2223335 2.0 3211221 2.0 2221131 2.0 1122111 1.0 1121112 1.0 1121112 1.0 2221111 1.0   13,0    2
  13 5462223 2.0 4462224 4.0 4653534 4.0 4443624 4.0 4333234 3.0 3534334 3.0 4433344 4.0 4534344 4.0   28,0    4
  14 1334345 4.0 3334463 3.0 2334345 3.0 3334345 3.0 3444443 4.0 4343441 4.0 3344431 3.0 3343633 3.0   27,0    3
  15 6655666 6.0 6656556 6.0 6566456 6.0 6665456 6.0 5565556 5.0 5415555 5.0 5555555 5.0 5455555 5.0   44,0    5
  49 2111111 1.0 1111111 1.0 1122112 1.0 1112212 1.0 2211322 2.0 2252223 2.0 2212223 2.0 1112222 2.0   12,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   5
  19         2 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków           małopolski           2/   5
  22         3 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   5
  23         4 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         4/   5
  21         5 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 1221133 2.0 2542243 3.0 2231141 2.0 2232133 2.0 4442132 3.0   12,0    2
  20 2132212 1.0 1111111 1.0 1112212 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0    5,0    1
  21 5553355 5.0 5455534 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25,0    5
  22 4344544 4.0 3223355 2.0 3423334 3.0 4423344 4.0 2323324 2.0   15,0    3
  23 3415421 3.0 4334422 4.0 4344423 4.0 3344422 3.0 3234443 4.0   18,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków           małopolski           1/   7
  24         2 Kosecki Nataniel, Gajek Weronika                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   7
  20         3 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   7
  22         4 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   7
  25         5 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         5/   7
  23         6 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         6/   7
  21         7 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 1321153 2.0 1311152 1.0 1111152 1.0 1211152 1.0 1411152 1.0    6,0    1
  20 3156326 3.0 2143325 3.0 3332423 3.0 3142323 3.0 3122223 2.0   14,0    3
  21 7572777 7.0 7776777 7.0 7577577 7.0 7555777 7.0 7665767 7.0   35,0    7
  22 4733435 4.0 4432433 4.0 5743636 5.0 2733634 4.0 4553434 4.0   21,0    4
  23 6644564 6.0 5555566 6.0 6466765 6.0 6464565 5.0 5244676 5.0   28,0    6
  24 2215611 1.0 3227611 2.0 2225311 2.0 4326211 2.0 2336511 3.0   10,0    2
  25 5467242 5.0 6664244 5.0 4654244 4.0 5677446 6.0 6777345 6.0   26,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           IMPERIA - Kraków          małopolski           1/  20
  32         2 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  20
  29         3 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  20
  48         4 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/  20
  44         5 Mordka Dawid, Bober Iga                            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  20
  46         6 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/  20
  35         7 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki           7/  20
  37         8 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna                    DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          8/  20
  30         9 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           9/  20
  40        10 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          10/  20
  42        11 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski             11/  20
  45        12 Papierok Krzysztof, Rachtan Marta                  TEAM - Ornontowice        śląski              12/  20
  34     13-14 Pawelec Wiktor, Kosteczko Iga                      RONDO - Rybnik            śląski           13-14/  20
  39     13-14 Woźniak Sebastian, Tętnowska Marlena               CUBANA - Nowy Targ        małopolski       13-14/  20
  43        15 Galwas Maksymilian, Kropidło Klaudia               RYTM - Żory               śląski              15/  20
  31        16 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         16/  20
  41        17 Brożyna Kamil, Żelasko Oliwia                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         17/  20
  36        18 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         18/  20
  28        19 Goch Łukasz, Milewska Anna                         STTS Kraków               małopolski          19/  20
  38        20 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  28          0          0  X    X  2          0      X   1     3          
  29 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    31       5-6
  30 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX    4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30       7-8
  31    X X   2    XX    2  X XX    3    XX    2    XX    2    11          
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-3
  34     X    1  XX XXX  5   X X    2 X   XXX  4 X X      2    14          
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         4
  36          0   X      1  XXXXX   5   X      1   X      1     8          
  37 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5    31       5-6
  38          0          0      XX  2          0          0     2          
  39  XXXX    4      XX  2   XX X   3  X   X   2  X X X   3    14          
  40 X   X    2    XXX   3 X  XXXX  5    XXX   3 XX XXXX  6    19        12
  41    X XX  3      X   1      X   1  X   X   2  X   X   2     9          
  42 X   XXX  4 XXX XX   5 X X   X  3 XXXXX X  6 XXX X X  5    23        11
  43 XXX  X   4 XX       2 XX   X   3 XX       2 X        1    12          
  44 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6    30       7-8
  45  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X   XXX  4   XXX X  4  XXX  X  4    24        10
  46 XXX  XX  5 XX X  X  4 XXXXX X  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    27         9
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  48 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  29 X X  XX  4 X X  XX  4 X  X XX  4 X X   X  3 X X X X  4    19       5-6
  30    XX    2    XX    2 X  XX    3   XXX X  4    XX    2    13          
  32 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  35  XXXXX   5   X  X   2  XX X    3  XXXX    4   XXXX   4    18          
  37 X  X  X  3 XX X     3  XXX  X  4 X  X  X  3 XX X  X  4    17          
  40     X    1     XX   2          0     X    1          0     4          
  42   X      1          0   X  X   2          0          0     3          
  44 XX   XX  4 XXXX XX  6 XX   XX  4 XX   XX  4 XX   XX  4    22         4
  45          0          0          0      X   1      X   1     2          
  46  X  XX   3  XX X X  4  XX XX   4  XX XX   4  XX XX   4    19       5-6
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  48 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXXXX X  6 XX X X   4 XXXX  X  5    26         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 1255451 4.0 1265252 3.0 1254141 2.0 3245142 3.0 1346242 3.0   15,0    3
  32 4122313 2.0 2121133 1.0 3122233 3.0 4131223 2.0 4122123 2.0   10,0    2
  44 5464625 5.0 5434624 4.0 5465655 5.0 5354554 5.0 5464664 5.0   24,0    5
  46 6536246 6.0 6556445 6.0 6646426 6.0 6666436 6.0 6655536 6.0   30,0    6
  47 2611132 1.0 4612311 2.0 2511312 1.0 1512311 1.0 2511311 1.0    6,0    1
  48 3343564 3.0 3343566 5.0 4333564 4.0 2423665 4.0 3233455 4.0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno                              1/  17
  50         2 Boczar Kacper, Żaba Karolina                       SUKCES - Jaworzno                              2/  17
  32         3 Kamiński Michał, Piejko Olga                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/  17
  37         4 Sokołowski Dawid, Skóra Martyna                    DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          4/  17
  29         5 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  17
  38         6 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/  17
  34         7 Pawelec Wiktor, Kosteczko Iga                      RONDO - Rybnik            śląski               7/  17
  53       8-9 Dziedzic Michał, Bała Weronika                     KUŹNIA TAŃCA - Kraków                        8-9/  17
  54       8-9 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko                            8-9/  17
  40        10 Zinkiewicz Maciej, Malmon Wiktoria                 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          10/  17
  30        11 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski          11/  17
  31        12 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         12/  17
  39        13 Woźniak Sebastian, Tętnowska Marlena               CUBANA - Nowy Targ        małopolski          13/  17
  36     14-15 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      14-15/  17
  55     14-15 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów                           14-15/  17
  28        16 Goch Łukasz, Milewska Anna                         STTS Kraków               małopolski          16/  17
  35        17 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki          17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  28      X   1      X   1     XX   2      X   1      XX  2     7          
  29 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXX X X  5    29         8
  30    XX X  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       5-6
  31 XXXX XX  6 XXXX X   5 X XX X   4 X  X XX  4 X  X X   3    22     11-12
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  34 XX XX X  5 XX XX X  5 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6    28         9
  35          0     XX   2          0   X      1       X  1     4          
  36  XX  X   3   X   X  2  XXXXX   5   X XX   3    XXX   3    16          
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  38 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6    31       5-6
  39   XXXX   4  XXXX X  5  X X  X  3 XX XXXX  6     XXX  3    21          
  40 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XX  X X  4  X XX    3 XXXXX    5    24        10
  50 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  51 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34         4
  53 XX XX X  5 XX       2 XXX X    4 XX X XX  5 XXX XXX  6    22     11-12
  54 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX X   5    30         7
  55 X X      2 X XXX    4   X   X  2 X X X    3 XXXXX    5    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  29 XXX  XX  5 XX  XXX  5 X        1 X   X X  3 XX X  X  4    18         5
  30    XX    2    X     1    X     1          0          0     4          
  31          0    X     1          0          0    X     1     2          
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  34    XX X  3     X X  2 X X X X  4    XX    2       X  1    12          
  37 X XX XX  5 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6 X  XXXX  5    28         4
  38 XX       2 XXX  X   4  XX  X   3  XXX     3  XX XX   4    16         6
  40     XX   2     X    1    XX    2     X    1 X   X    2     8          
  50 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         3
  51 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  53  X       1  X       1  X   X   2 XX   X   3  XX      2     9          
  54   X      1   X      1   X   X  2   X  XX  3   X  X   2     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 5656564 5.0 6646364 6.0 4645465 5.0 5646464 5.0 4436265 5.0   26,0    5
  32 3332445 4.0 3333546 3.0 2333244 3.0 3333345 3.0 3344544 4.0   17,0    3
  37 4541333 3.0 4451433 4.0 5452533 4.0 4451533 4.0 5561333 3.0   18,0    4
  38 6465656 6.0 5565655 5.0 6566656 6.0 6565656 6.0 6655656 6.0   29,0    6
  50 1213221 1.0 1212112 1.0 1214312 2.0 1212222 2.0 1213422 2.0    8,0    2
  51 2124112 2.0 2124221 2.0 3121121 1.0 2124111 1.0 2122111 1.0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Mordka Dawid, Bober Iga                            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
   2         2 Kotul Hubert, Dąbek Katarzyna                      MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          2/   7
   5         3 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             3/   7
   4         4 Woźniak Sebastian, Tętnowska Marlena               CUBANA - Nowy Targ        małopolski           4/   7
   1         5 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/   7
   3         6 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           6/   7
   7         7 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4345445 4.0 4544645 5.0 4653456 5.0 4454655 5.0 5554555 5.0   24,0    5
   2 2224112 2.0 2423112 2.0 2412112 2.0 2522212 2.0 2422212 2.0   10,0    2
   3 6776577 7.0 5756577 6.0 5746675 6.0 5646576 6.0 4646676 6.0   31,0    6
   4 5452633 5.0 6372423 4.0 6365534 4.0 6375334 4.0 6365434 4.0   21,0    4
   5 3633354 3.0 3235254 3.0 3234343 3.0 3233143 3.0 3233343 3.0   15,0    3
   6 1111221 1.0 1111331 1.0 1121221 1.0 1111421 1.0 1111121 1.0    5,0    1
   7 7567766 6.0 7667766 7.0 7577767 7.0 7767767 7.0 7777767 7.0   34,0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Gralak Mateusz, Oleba Magdalena                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  13
   2         2 Kotul Hubert, Dąbek Katarzyna                      MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          2/  13
  11         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           3/  13
   4         4 Woźniak Sebastian, Tętnowska Marlena               CUBANA - Nowy Targ        małopolski           4/  13
  14         5 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               5/  13
   1         6 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  13
   8         7 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              7/  13
   3         8 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           8/  13
   9         9 Faliński Przemysław, Chmielińska Maja              IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           9/  13
  15        10 Szewczyk Grzegorz, Dobosz Angelika                 KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          10/  13
  13        11 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski            11/  13
  12        12 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          12/  13
  16        13 Skoczek Mateusz, Sierpniak Kaja                    SKT AGH - Kraków                              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 X XX XX  5 X XX XX  5    X XX  3 X  XX X  4 XX X XX  5    22         5
   2  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
   3 X  X X   3 X  XX    3 X        1 X        1 X   X    2    10          
   4 XX XX    4 XX XXXX  6 X   XX   3 X  XXXX  5    X X   2    20         6
   8 X    X   2  X  XXX  4  X X XX  4 XX X X   4  XX XXX  5    19          
   9  X   XX  3          0 XXX X    4   X      1     X    1     9          
  10  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  11 XXXXX X  6  XXX     3  XXXX X  5  XXXX X  5   XXX X  4    23       3-4
  12          0          0          0  X       1  X       1     2          
  13      X   1      X   1  X   X   2     XX   2      X   1     7          
  14 XXX X X  5 XXX   X  4 X XXX X  5  XX  XX  4 XXXX  X  5    23       3-4
  15   X X    2   X X    2   X      1   X      1 X X      2     8          
  16          0          0          0          0          0     0          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3651644 5.0 2651645 5.0 5652646 6.0 3652646 6.0 3662646 6.0   28,0    6
   2 1435213 2.0 1235314 2.0 1235411 2.0 1244212 1.0 1424212 1.0    8,0    2
   4 5164326 3.5 4364423 3.0 4366225 4.0 4365325 4.0 4355425 4.0   18,5    4
  10 2322131 1.0 3122131 1.0 2113132 1.0 2113133 2.0 2113333 2.0    7,0    1
  11 6213465 3.5 5513266 4.0 6421364 3.0 6421464 3.0 6531164 3.0   16,5    3
  14 4546552 6.0 6446552 6.0 3544553 5.0 5536551 5.0 5246551 5.0   27,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  17
  29         2 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/  17
  28         3 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/  17
  18         4 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  17
  26         5 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  17
  31         6 Cyran Juliusz, Nocoń Maja                          SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  17
  23         7 Madej Michał, Nędza Oliwia                         IMPERIA - Kraków          małopolski           7/  17
  24       8-9 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski         8-9/  17
  25       8-9 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski           8-9/  17
  21        10 Kisielewski Jakub, Okarska Kornelia                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  17
  20     11-12 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski       11-12/  17
  34     11-12 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski       11-12/  17
  33        13 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski          13/  17
  27        14 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom        14/  17
  22        15 Krasoń Karol, Marszałek Martyna                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         15/  17
  30        16 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             16/  17
  32        17 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski          17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  18 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  19 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  20 XXXXXX   6 X  X XX  4 XXXXXXX  7  X XXX   4 XX  XXX  5    26        11
  21 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XX  XXX  5    28       8-9
  22  XXX X   4  X X     2     X    1    X  X  2    X     1    10          
  23 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    31         7
  24 XXX  XX  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6    28       8-9
  25 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       4-6
  26 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X X XXX  5 XXX XXX  6  XXX  X  4    27        10
  27  XX XX   4  X   X   2     X X  2     X    1  XX   X  3    12          
  28 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  29 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33       4-6
  30    X XX  3     X    1          0     XX   2     XX   2     8          
  31 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    33       4-6
  32          0     X    1  X       1     X X  2   X X    2     6          
  33    XXXX  4  XX X    3   XXX    3 X XX X   4 X XX     3    17          
  34 X     X  2 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXX X   5 X XXXXX  6    25        12
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  18 XXXXX X  6 XXXX  X  5 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    28       3-4
  19 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
  20          0  X       1          0          0     X    1     2          
  21          0  X   X   2  X       1          0 X        1     4          
  23 X XXXX   5    X     1 X XXXX   5    XXX   3    XXX   3    17       6-7
  24 XXX      3 X X      2 XXX   X  4 XXX      3 X X      2    14          
  25   XX XX  4 X   XX   3   XX X   3      XX  2    X X   2    14          
  26      XX  2  XX  XX  4      XX  2  XXX XX  5  XX  XX  4    17       6-7
  28 XX XXX   5 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXXX  6    28       3-4
  29 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         1
  31  XX X X  4  X XXXX  5  X  X    2 X X X X  4  XX X X  4    19         5
  34          0     X    1     X    1          0          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 4424574 3.0 4424573 4.0 4422473 3.0 4324573 4.0 4424273 4.0   18,0    4
  19 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111411 1.0    5,0    1
  23 5775267 7.0 6776637 7.0 5565246 5.0 6756237 6.0 6775157 7.0   32,0    7
  26 6556723 5.0 7565724 5.0 6656724 6.0 5565724 5.0 7546726 6.0   27,0    5
  28 3263456 4.0 2343455 3.0 3343567 4.0 2433455 3.0 2363344 3.0   17,0    3
  29 2342332 2.0 3252242 2.0 2274332 2.0 3272341 2.0 3252532 2.0   10,0    2
  31 7637645 6.0 5637366 6.0 7737655 7.0 7647666 7.0 5637665 5.0   31,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/  14
  18         2 Dąbrowski Jakub, Słaboń Weronika                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  14
  19         3 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  14
  29         4 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/  14
  23         5 Madej Michał, Nędza Oliwia                         IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  14
  35         6 Gabrysz Szymon, Bilińska Nikola                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/  14
  24         7 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           7/  14
  36         8 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          8/  14
  26         9 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  14
  20     10-11 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski       10-11/  14
  21     10-11 Kisielewski Jakub, Okarska Kornelia                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     10-11/  14
  25        12 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski            12/  14
  22     13-14 Krasoń Karol, Marszałek Martyna                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      13-14/  14
  27     13-14 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom     13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  18 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    29       3-4
  19 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    29       3-4
  20     X    1    X X   2          0          0    X     1     4          
  21  XX      2  XX      2          0          0          0     4          
  22          0          0          0          0          0     0          
  23 X XXXXX  6    XXXX  4 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X  XXXX  5    26         5
  24 XXXX X   5 XX    X  3 XX X  X  4 XXXX     4 XXX      3    19          
  25          0          0          0          0  X       1     1          
  26          0      X   1  X   X   2      X   1      X   1     5          
  27          0          0          0          0          0     0          
  28 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
  29 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  35  XX  XX  4 XXX XX   5  XX XXX  5  XX XXX  5   X XXX  4    23         6
  36    X X   2    X     1    X     1    X     1    X     1     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 3331163 2.0 2421154 2.0 4333236 3.0 2333165 3.0 2321565 3.0   13,0    2
  19 4226452 4.0 4235312 3.0 2245562 4.0 3126532 2.0 3235251 1.0   14,0    3
  23 5653625 5.5 5653523 5.0 5652444 5.0 5651253 5.0 5663134 5.0   25,5    5
  28 1442331 3.0 1342231 1.0 1424121 2.0 1412321 1.0 1442413 2.0    9,0    1
  29 2114246 1.0 3114466 4.0 3111315 1.0 4244446 4.0 4114346 4.0   14,0    4
  35 6565514 5.5 6566645 6.0 6566653 6.0 6565614 6.0 6556622 6.0   29,5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Gembara Oskar, Kogut Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  18
  43         2 Baiev Mykhailo, Gabrysz Zuzanna                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/  18
  49         3 Lipnicki Wojciech, Kubica Katarzyna                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               3/  18
  39         4 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  18
  55         5 Wręczycki Przemysław, Nicpoń Marcelina             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  18
  48         6 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  18
  52         7 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/  18
  53         8 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              8/  18
  44      9-10 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki       9-10/  18
  45      9-10 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski            9-10/  18
  47        11 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski              11/  18
  51        12 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        12/  18
  54        13 Wiórek Maciej, Czarnobaj Natalia                   IMPULS - Chorzów          śląski              13/  18
  40        14 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki              14/  18
  41     15-16 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski           15-16/  18
  50     15-16 Michałowski Szymon, Rupar Wiktoria                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki      15-16/  18
  56        17 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          17/  18
   7        18 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   7          0      X   1          0  X       1          0     2          
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  40  X XXX   4 X  XX    3 X  XX    3   XXXX   4    XX X  3    17          
  41     X X  2       X  1  X  X    2 X X XXX  5   X XXX  4    14          
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34       2-4
  44 XXXX     4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX     4 XXXXX    5    26       8-9
  45 XXXXXX   6 XX  XX   4 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXX  X   4    25        10
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
  47   XX XX  4   XXXXX  5   XX X   3   XX XX  4 XXX  XX  5    21     11-12
  48 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         5
  49 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
  50  XX X X  4   X XX   3   X  XX  3     XX   2    XX    2    14          
  51 X    XX  3 XX X  X  4 XX  XXX  5 XXX X X  5 XX  X X  4    21     11-12
  52 XXXX XX  6 XXXXX    5 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6    28         7
  53 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXX   5    31         6
  54 X XXXX   5   X  XX  3   XXX    3   XX     2 X XXXXX  6    19          
  55 XX XX X  5 XX XX X  5 XX XX X  5 XX XX X  5 XX XXXX  6    26       8-9
  56          0  XX  X   3 X    X   2      X   1      X   1     7          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  39 XXXXXX   6     XX   2 XX XXX   5 XX XXX   5  X XXX   4    22       4-5
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  44   XX     2   XX X   3   X      1  XX  X   3   X  X   2    11          
  45 XX  XX   4 XX   X   3     XX   2     X    1     X    1    11          
  46 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33         2
  47          0   X      1   X      1   X      1   X  X   2     5          
  48       X  1 X   X X  3 X    XX  3 X   X X  3 X   XXX  4    14       6-7
  49   XXXXX  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXX XX  5 XXXXXXX  7    29         3
  51     X    1          0          0          0          0     1          
  52 X  X  X  3    X  X  2 X  X  X  3 X  X  X  3 X  X  X  3    14       6-7
  53  XX  X   3  XX X    3  XX  X   3   XX     2  XX      2    13          
  55 XX  X X  4 XX X  X  4 XX XX X  5 XX  XXX  5 XX X  X  4    22       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 5535127 4.0 4545227 4.0 5546126 5.0 4546127 4.0 5566127 5.0   22,0    4
  43 3223232 2.0 2212132 2.0 3212233 2.0 2223232 2.0 4232251 2.0   10,0    2
  46 1111411 1.0 1121611 1.0 1131611 1.0 1111611 1.0 1111412 1.0    5,0    1
  48 6657543 5.0 6667555 6.0 4667545 6.0 6677445 6.0 7677534 7.0   30,0    6
  49 4342355 3.0 5333344 3.0 7423352 3.0 5332354 3.0 3323643 3.0   15,0    3
  52 7774766 7.0 7754766 7.0 6755767 7.0 7754766 7.0 6744766 6.0   34,0    7
  55 2466674 6.0 3476473 5.0 2374474 4.0 3465573 5.0 2455375 4.0   24,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna             SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  10
  59         2 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               2/  10
  57         3 Antos Adrian, Świerk Wiktoria                      DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          3/  10
  40         4 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/  10
  58         5 Ciosek Piotr, Balon Katarzyna                      PERFECT STYL - Kraków     małopolski           5/  10
  41         6 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               6/  10
  10         7 Gralak Mateusz, Oleba Magdalena                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  10
  61         8 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  10
  12      9-10 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski        9-10/  10
  39      9-10 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski            9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10  XX  XX  4  XX   X  3  XX      2  X X  X  3  XX  XX  4    16          
  12          0          0          0          0          0     0          
  39          0          0          0          0          0 Z   0          
  40 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  X XXXX  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5    29         5
  41 X   XX   3 X X XX   4 X   XXX  4 X X XX   4 X XXXX   5    20         6
  57 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
  58 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    31         3
  59 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30         4
  60 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  61    XXX   3    XXX   3 X XX X   4    X X   2    XXX   3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 5454314 4.0 5464414 4.0 6465514 4.0 6454414 4.0 6554514 5.0   21,0    4
  41 6566465 6.0 6555565 5.0 5654465 5.0 5566565 6.0 5666466 6.0   28,0    6
  57 2321553 3.0 1331143 3.0 2321253 3.0 2221153 2.0 1121153 1.0   12,0    3
  58 3645646 5.0 4646656 6.0 3546646 6.0 4645646 5.0 3445645 4.0   26,0    5
  59 4232121 2.0 3222231 2.0 4232131 2.0 3332232 3.0 4332221 3.0   12,0    2
  60 1113232 1.0 2113322 1.0 1113322 1.0 1113321 1.0 2213332 2.0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           1/   9
 100         2 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   9
 103         3 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   9
 101         4 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           4/   9
 108         5 Perłak Filip, Pobidyńska Martyna                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          5/   9
 106         6 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             6/   9
 105       7-8 Jaśkiewicz Krzysztof, Jarosz Julia                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski         7-8/   9
 107       7-8 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski         7-8/   9
 102         9 Starostka Marcel, Jacher Oliwia                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 100 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    33         1
 101 XXXXXXX  7 X  X     2  XXXX X  5    XX    2 XX XXX   5    21         6
 102   X XX   3     X    1   X   X  2 X  XXXX  5 X  XX    3    14          
 103 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32         2
 104 XXXXX X  6 XXX  XX  5 XX XXXX  6 XXXX  X  5 XXXX  X  5    27       3-4
 105  X    X  2  X  XXX  4  X   X   2   X XXX  4  XX XXX  5    17          
 106 XX XXX   5 XXXX XX  6 X XXXX   5 XXX X X  5 XXXXX X  6    27       3-4
 107   X  XX  3 X XXX X  5 XX    X  3  X XXX   4     XX   2    17          
 108 X  XXX   4  XXXXX   5 X XXXX   5 XXX  X   4  XX  XX  4    22         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 3411122 1.0 3531622 3.0 2131622 2.0 2221223 2.0 1231121 1.0    9,0    2
 101 4362215 4.0 6262514 4.0 5253214 3.0 6152314 3.0 5164516 4.0   18,0    4
 103 2525333 2.0 2324431 1.5 3326446 4.0 5346442 4.0 3315343 3.0   14,5    3
 104 1136641 3.0 1413343 1.5 1412131 1.0 1413131 1.0 2422232 2.0    8,5    1
 106 5254566 6.0 5646265 6.0 4664353 5.0 3565665 6.0 6546654 6.0   29,0    6
 108 6643454 5.0 4155156 5.0 6545565 6.0 4634556 5.0 4653465 5.0   26,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   6
 110         2 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   6
 102         3 Starostka Marcel, Jacher Oliwia                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   6
 109         4 Pyras Krzysztof, Jarek Emilia                      WIR - Mysłowice           śląski               4/   6
 101         5 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           5/   6
 100         6 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 6566366 6.0 6556556 6.0 6634666 6.0 5426366 6.0 5624566 6.0   30,0    6
 101 1121453 1.0 1331665 3.0 2421555 5.0 3352645 5.0 3541652 5.0   19,0    5
 102 4653145 5.0 2122432 1.0 1255444 4.0 4163553 4.0 1252143 2.0   16,0    3
 103 2415214 2.0 3215313 2.0 3112312 1.0 1214414 1.0 2115415 1.0    7,0    1
 109 5334532 4.0 4663244 5.0 4366231 3.0 2535232 3.0 4436324 4.0   19,0    4
 110 3242621 3.0 5444121 4.0 5543123 2.0 6641121 2.0 6363231 3.0   14,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Galwas Maksymilian, Kropidło Klaudia               RYTM - Żory               śląski               1/  13
 117         2 Brożyna Kamil, Żelasko Oliwia                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  13
 109         3 Pyras Krzysztof, Jarek Emilia                      WIR - Mysłowice           śląski               3/  13
 118         4 Ciosek Piotr, Balon Katarzyna                      PERFECT STYL - Kraków     małopolski           4/  13
 122         5 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           5/  13
 113         6 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/  13
 114         7 Goch Łukasz, Milewska Anna                         STTS Kraków               małopolski           7/  13
 123         8 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           8/  13
 110      9-10 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski        9-10/  13
 121      9-10 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki       9-10/  13
 116        11 Jakubowski Mikołaj, Droździel Natalia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         11/  13
 115        12 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          12/  13
 120        13 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 109 X  X  X  3  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XX X XX  5    XXX   3    23         3
 110 XXX X X  5 X    X   2          0 X X X X  4 X X   X  3    14          
 113  XX      2  X  XX   3  X   XX  3  X XXX   4  XXX X   4    16       6-7
 114 XXX  X   4 XXX   X  4 X   X X  3   X   X  2   X X X  3    16       6-7
 115     X    1       X  1  X       1  XX      2  X    X  2     7          
 116    X  X  2  X XX    3  X       1     X    1  X XX    3    10          
 117 XX XXXX  6 X  X  X  3 X XXXXX  6 XX X XX  5 XX X X   4    24         2
 118 X X      2 X X XXX  5 XXXXX X  6 X X X X  4 X X  XX  4    21         4
 119 XXXX  X  5 XX X X   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XX    4    26         1
 120      X   1  X       1          0          0  X    X  2     4          
 121     XX   2 X X XX   4     XXX  3     XX   2 X   XX   3    14          
 122  XXXXXX  6   XX  X  3   XX X   3 X XX X   4 X XX X   4    20         5
 123    XXX   3   XXX    3 X XX X   4  X X     2   X X X  3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 2375312 2.0 1375411 1.0 3276712 4.0 3155313 2.0 3476713 5.0   14,0    3
 113 7244446 4.0 6266325 5.0 5565626 6.0 4376426 5.0 4255626 6.0   26,0    6
 114 6717271 7.0 5727274 6.0 6627575 7.0 5667675 7.0 6747575 7.0   34,0    7
 117 3451155 5.0 2442143 2.0 1752234 3.0 1221242 1.0 1311432 1.0   12,0    2
 118 4626564 6.0 4514762 3.0 4314351 2.0 6713764 6.0 5524361 4.0   21,0    4
 119 1162627 1.0 3151657 4.0 2141167 1.0 2442157 3.0 2162257 2.0   11,0    1
 122 5533733 3.0 7633536 7.0 7433443 5.0 7534531 4.0 7633144 3.0   22,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   9
 114         2 Goch Łukasz, Milewska Anna                         STTS Kraków               małopolski           2/   9
 129         3 Słomka Maciej, Sioła Oliwia                        MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           3/   9
 125         4 Kutyła Radosław, Lis Weronika                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   9
 113         5 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   9
 127         6 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           6/   9
 126         7 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   9
 116         8 Jakubowski Mikołaj, Droździel Natalia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          8/   9
 115         9 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X X XX  4 XX X X   4    27         5
 114  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
 115          0          0          0     X    1          0     1          
 116    XXX   3  X   XX  3          0   X      1          0     7          
 124 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
 125 XXXX  X  5   XXX    3 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    26       6-7
 126 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX X   5  XXXXXX  6    29         4
 127 XXX   X  4 XXXXX X  6 XXXX X   5 XX  XXX  5 XXX XXX  6    26       6-7
 129 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 7673647 7.0 7674326 7.0 7471225 5.0 7571234 4.0 7452427 4.0   27,0    5
 114 4715422 4.0 3722542 2.0 2712342 2.0 3413443 2.0 4713542 3.0   13,0    2
 124 1127111 1.0 1117111 1.0 1126111 1.0 1126111 1.0 1127211 1.0    5,0    1
 125 2352276 2.0 2345475 4.0 4544474 4.0 4635375 5.0 3545376 5.0   20,0    4
 126 6461565 6.0 6451667 6.0 5663566 6.0 5362567 6.0 5371665 7.0   31,0    7
 127 5236754 5.0 5266254 5.0 6257657 7.0 6257656 7.0 6636154 6.0   30,0    6
 129 3544333 3.0 4533733 3.0 3335733 3.0 2744722 3.0 2264733 2.0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  23
 148         2 Myka Krzysztof, Ośródka Agnieszka                  MYKA - Zamość             lubelski             2/  23
 144         3 Kadłubowski Maciej, Kozów Karolina                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  23
 138         4 Budzik Tomasz, Kostańczuk Katarzyna                RYTM - Żory               śląski               4/  23
 153         5 Szymański Cezary, Domaradzka Julia                 IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  23
 155         6 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               6/  23
 140         7 Gembara Oskar, Kogut Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  23
 154         8 Urbański Paweł, Guzik Magdalena                    IDEA - Kraków             małopolski           8/  23
 141      9-10 Gzowski Dominik, Żegalski Alicja                   DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski      9-10/  23
 146      9-10 Lipnicki Wojciech, Kubica Katarzyna                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski            9-10/  23
 152        11 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski              11/  23
 143        12 Góra Mateusz, Konkowska Zuzanna                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              12/  23
 136        13 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  23
 151     14-15 Sambor Jakub, Kapusta Natalia                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      14-15/  23
 156     14-15 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      14-15/  23
 137     16-17 Bronowski Karol, Matlęga Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski       16-17/  23
 139     16-17 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom     16-17/  23
 135     18-19 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       18-19/  23
 150     18-19 Rylewicz Jarosław, Kaczmarczyk Małgorzata          BAWINEK - Kraków          małopolski       18-19/  23
 149        20 Przygoda Jeremi, Kijak Martyna                     FORUM - Zabrze            śląski              20/  23
 132     21-22 Blacha Łukasz, Ankudinova Anna                     BAWINEK - Kraków          małopolski       21-22/  23
 133     21-22 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski         21-22/  23
 134        23 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski            23/  23
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 132          0      X   1          0          0  X       1     2          
 133          0     X    1     X    1          0          0     2          
 134          0          0     X    1          0          0     1          
 135     X    1     X    1     XX   2     X    1          0     5          
 136 X X      2 X X X    3 X  X     2      X   1 X  XXX   4    12          
 137 X    X   2 XX   X   3 X        1 X        1 X    X   2     9          
 138 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    32       5-7
 139  X    X  2 X     X  2  X    X  2  X       1 XX       2     9          
 140 XXXX XX  6 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       5-7
 141  X XX X  4  XXX  X  4   XX  X  3  XXXXXX  6  X XX X  4    21        10
 143   XX X   3   XXXXX  5 X XX XX  5    X  X  2    X XX  3    18        11
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
 145 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
 146 XXXXX X  6 XXXX X   5  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    29         9
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
 149     XX   2          0          0   X      1   X      1     4          
 150          0       X  1  X    X  2     X    1      X   1     5          
 151     XXX  3          0   X XX   3 X     X  2     X X  2    10          
 152 XXXX X   5   XX X   3 XX X X   4 X XX X   4   X      1    17        12
 153 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
 154 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXX X  6 X XXXXX  6    30         8
 155 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       5-7
 156   X  X   2  X   X   2      X   1  X   X   2  XX  X   3    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 138 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
 140   XXXXX  5     XXX  3    XXXX  4          0    X X   2    14          
 141          0          0     X    1          0   X      1     2          
 143          0          0          0          0          0     0          
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 145 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 146          0   X      1          0   X      1          0     2          
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 152          0          0      X   1          0          0     1          
 153 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         5
 154          0    X     1   X      1    XXX   3          0     5          
 155 XX   X   3 XX  X    3 XX       2 XX    X  3 XX  X X  4    15         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 4444444 4.0 4455444 4.0 4455455 5.0 4444444 4.0 4453445 4.0   21,0    4
 144 3233223 3.0 3233222 2.0 3233333 3.0 2233233 3.0 2234223 2.0   13,0    3
 145 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5,0    1
 148 2322332 2.0 2322333 3.0 2322222 2.0 3322322 2.0 3322332 3.0   12,0    2
 153 5555555 5.0 5544555 5.0 5544544 4.0 5555555 5.0 5545554 5.0   24,0    5
 155 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
E       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  27
 157         2 Ahvanian Serhii, Mazhova Daria                     DUET - Warszawa           mazowiecki           2/  27
 165         3 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  27
 170         4 Kassin Michał, Szpak Zuzanna                       BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski             4/  27
 158         5 Barakowski Michał, Niedobova Katarzyna             MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/  27
 163         6 Figurski Przemysław, Szymańska Karolina            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/  27
 166         7 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               7/  27
 176         8 Rusin Przemysław, Czulak Weronika                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           8/  27
 161         9 Dreling Mateusz, Gorczyca Sylwia                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           9/  27
 159        10 Beńko Paweł, Szabelska Michalina                   BLACK DANCE - Gdańsk      pomorski            10/  27
 162        11 Duraj Maksymilian, Morawska Nicole                 PERFECT STYL - Kraków     małopolski          11/  27
 173        12 Nowoświat Mikołaj, Samek Magdalena                 ELITA - Kraków            małopolski          12/  27
 168     13-14 Jurek Oskar, Rosik Paulina                         M-TEAM - Kraków           małopolski       13-14/  27
 181     13-14 Ziuziański Aleksander, Dobranowska Dominika        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski       13-14/  27
 174        15 Petersen Dawid, Zawadzka Ewelina                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        15/  27
 160        16 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski              16/  27
 169        17 Kaczmarek Igor, Gromadzka Sara                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        17/  27
 133     18-19 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski         18-19/  27
 164     18-19 Fronc Jeremiasz, Wolska Zuzanna                    IMPERIA - Kraków          małopolski       18-19/  27
 175        20 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   PERFECT STYL - Kraków     małopolski          20/  27
 177        21 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski            21/  27
 171     22-23 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      22-23/  27
 180     22-23 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           22-23/  27
 132     24-26 Blacha Łukasz, Ankudinova Anna                     BAWINEK - Kraków          małopolski       24-26/  27
 134     24-26 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski         24-26/  27
 135     24-26 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       24-26/  27
 178        27 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              27/  27
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 132          0     X    1          0      X   1          0     2          
 133      XX  2      X   1  X   XX  3      X   1      XX  2     9          
 134          0          0   X      1   X      1          0     2          
 135          0  X       1          0          0     X    1     2          
 157 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-4
 158 XX  XX   4 XXX XX   5 XX XXXX  6 XXX XX   5 XXX XX   5    25        13
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    32       5-6
 160  XXX     3 XX X  X  4  X       1  X    X  2  XX   X  3    13          
 161 XXXXXXX  7 X   XXX  4 XXXXX    5 XXXX  X  5 XXXX  X  5    26        12
 162 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5    29         8
 163 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    32       5-6
 164    X  X  2  X X     2    X  X  2    X  X  2    X     1     9          
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-4
 166 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-4
 167 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34       1-4
 168 X XXX    4   XX     2 X XXXX   5   XXX    3 X XXX X  5    19        14
 169     X    1 XX  X X  4     X    1   X XX   3     X    1    10          
 170 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7    30         7
 171  X       1          0       X  1       X  1          0     3          
 173 XXXX XX  6  XXXXX   5 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXX XX  6    28         9
 174     XXX  3   XX XX  4  XX  X   3     XXX  3  X  XX   3    16          
 175          0   X      1   X      1          0     XXX  3     5          
 176   XX X   3 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    27     10-11
 177 X        1       X  1          0 X        1   X      1     4          
 178          0          0      X   1          0          0     1          
 180     X    1     X    1          0          0       X  1     3          
 181 XXXXXXX  7 X  X XX  4 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX XXX   5    27     10-11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 157 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32       2-3
 158 XXX XX   5 XX  X    3 XX  X    3 XX  X    3 XX    X  3    17         6
 159       X  1     X X  2  X       1   X   X  2   X   X  2     8          
 161    X     1 X  X  X  3    X     1 X  X  X  3    X     1     9          
 162   X      1   X      1   X  XX  3   X      1       X  1     7          
 163 X  XXX   4    XXX   3    XXXX  4    XXX   3   XXXX   4    18         5
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 166  X   XX  3  X   XX  3  X    X  2  X   XX  3 XX  XX   4    15          
 167 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXX   6    32       2-3
 168          0      X   1          0          0          0     1          
 170 XXX X    4 XXX X    4 X X X    3 XXX X    4 XXX X    4    19         4
 173          0          0          0   XX     2          0     2          
 176    XX X  3   XX     2   XX X   3     XXX  3    X XX  3    14          
 181          0          0 X        1          0          0     1          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 2311522 2.0 1211523 1.0 3111623 2.0 1311623 2.0 2112623 2.0    9,0    2
 158 5456656 5.0 4566666 6.0 5556566 6.0 5556555 5.0 5555536 5.0   27,0    5
 163 6664264 6.0 6654254 5.0 6664254 5.0 6664266 6.0 6664264 6.0   28,0    6
 165 3133143 3.0 3133141 3.0 2333142 3.0 4133141 3.0 3323151 3.0   15,0    3
 167 1242311 1.0 2342312 2.0 1242311 1.0 2242312 1.0 1241312 1.0    6,0    1
 170 4525435 4.0 5425435 4.0 4425435 4.0 3425434 4.0 4436445 4.0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19