OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW "WIELKOPOLAN CUP 2021"": 2021-06-06, Przeźmierowo k/Poznania SENIOR DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW
"WIELKOPOLAN CUP 2021"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW
"WIELKOPOLAN CUP 2021"
Przeźmierowo, 06.06.2021 r.
Organizator: SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            3
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        6
   3 All About Dance Studio -     7
   4 AMETYST - Lubań              2
   5 ANIMA DANZA - Głogów         4
   6 ART OF DANCE - Krotoszyn     4
   7 ASTRA - Szczecin             9
   8 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   9 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka    4
  10 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
  11 DANCE PROJECT- Wrocław       1
  12 DANCECLUB - Szczecin         6
  13 DIAMENT - Radzyń Podlaski    2
  14 DIAMENT - Wrocław            2
  15 DREAM - Poznań               3
  16 DZIUPLA - Poznań             3
  17 ESENS - Wrocław              1
  18 ESKADRA - Pabianice          1
  19 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     4
  20 FAST-STEP Warszawa           1
  21 FILEMON - Szamotuły          1
  22 FINEZJA - Poznań             7
  23 GRACJA - Zielona Góra        2
  24 IGLICA - Wrocław             1
  25 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    1
  26 LATINA - Wolsztyn            1
  27 LORENZO - Gaj Mały           6
  28 MARGO - Leszno              15
  29 POEZJA - Kościan             8
  30 POLISH CLUB - Warszawa       1
  31 PROJEKT NM - Słubice         6
  32 ROYAL DANCE - Szczecin       4
  33 STEP DANCE - Koluszki        1
  34 UKS ISKRA - Piła             2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Duchna Bartosz, Galas-Bandyk Janina                FAST-STEP Warszawa                             1/   6
  28         2 Słomski Mateusz, Czarnocka Ewa                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   6
  24         3 Kaczmarek Dorian, Lipińska Nadia                   All About Dance Studio -  zachodniopom         3/   6
  25         4 Maciaszek Jakub, Michalska Marta                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   6
  26         5 Nowak Jakub, Janiszewska Emilia                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          5/   6
  27         6 Przewoźny Michał, Chojan Martyna                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  24 43532 3.0 33233 3.0 33332 3.0 23343 3.0 23142 3.0 24443 3.0   18.0    3
  25 64364 5.0 54345 4.0 44565 5.0 51464 4.0 41554 4.0 53354 4.0   26.0    4
  26 35245 4.0 45554 5.0 55444 4.0 35535 5.0 36435 5.0 35535 5.0   28.0    5
  27 56656 6.0 66666 6.0 66656 6.0 66656 6.0 65666 6.0 66666 6.0   36.0    6
  28 22423 2.0 22422 2.0 22213 2.0 44222 2.0 54211 1.0 41112 1.0   10.0    2
 132 11111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 12111 1.0 12323 2.0 12221 2.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
B       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
C       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Piec Gustaw, Korzeniewicz Selena                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   9
  46         2 Grydziuszko Damian, Orysiak Lena                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   9
  49         3 Kunce Maksymilian, Harendarz Zuzanna               MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   9
  48         4 Kowalczyk Filip, Tobolska Kalina                   ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         4/   9
  47         5 Jarmuszkiewicz David, Nieckarz Klaudia             DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/   9
  45         6 Gruszkiewicz Igor, Śliwińska Eryka                 LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/   9
  44       7-8 Binert Wiktor, Grzesiak Wiktoria                   FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski            7-8/   9
  52       7-8 Purkiewicz Krystian, Łysak Wiktoria                STEP DANCE - Koluszki     łódzki             7-8/   9
  50         9 Nowak Antonino, Koronowska-Roszak Dominika         ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  44     X  1 XXX X  4  X     1  XX    2 XXXX   4 X X    2    14          
  45 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5 X   X  2  X XX  3  X X   2    20       4-5
  46 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30         1
  47 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 X  X   2 X  X   2 X   X  2    20       4-5
  48  XX    2  X X   2 X      1  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5    18         6
  49 X  XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXX X  4 X XX   3    24         3
  50  X X   2        0   X    1 X X    2 XXX X  4 XX XX  4    13          
  51 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X  XX  3  XXXX  4    27         2
  52 XXX    3    X   1    XX  2  XXXX  4   X    1  XX X  3    14          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 35562 4.0 36542 5.0 26553 5.0 46665 6.0 44665 5.0 45665 5.0   30.0    6
  46 44134 3.0 52213 2.0 55222 2.0 12111 1.0 12111 1.0 12113 1.0   10.0    2
  47 56345 5.0 45334 3.0 44335 4.0 55536 5.0 66536 6.0 66556 6.0   29.0    5
  48 61616 6.0 64666 6.0 62666 6.0 61352 3.0 51343 3.0 31341 3.0   27.0    4
  49 13453 2.0 11455 4.0 13444 3.0 24444 4.0 25454 4.0 23434 4.0   21.0    3
  51 22221 1.0 23121 1.0 31111 1.0 33223 2.0 33222 2.0 54222 2.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Spodniewski Kamil, Sidor Michalina                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   5
  57         2 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         2/   5
  55         3 Sęk Jędrzej, Rafaląt Anna                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   5
  58         4 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   5
  56         5 Topolewski Tomasz, Turbo Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 12511 1.0 21211 1.0 11111 1.0 21111 1.0 44213 2.0 35242 3.0 35132 2.0 44331 3.0   14.0    1
  55 31253 3.0 33454 3.0 43422 3.0 43432 3.0 22421 1.0 12311 1.0 22411 1.0 25442 4.0   19.0    3
  56 44422 4.0 44543 4.0 34254 4.0 34555 5.0 51532 3.0 53553 5.0 51553 5.0 51554 5.0   35.0    5
  57 23134 2.0 12122 2.0 22333 2.0 12223 2.0 33145 4.0 41124 2.0 43224 3.0 33215 2.0   19.0    2
  58 55345 5.0 55335 5.0 55545 5.0 55344 4.0 15354 5.0 24435 4.0 14345 4.0 12123 1.0   33.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Wasilewska Wiktoria                                FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   6
  62         2 Nazaruk Magdalena                                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   6
  59         3 Biniek Anna                                        ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         3/   6
  64         4 Woźniczko Aleksandra                               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   6
  61         5 Markiewicz Katarzyna                               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   6
  60         6 Głownicka Weronika                                 ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 55521 5.0 15441 4.0 34421 3.0 41213 2.0 64313 3.0 53213 2.0   19.0    3
  60 66666 6.0 64566 6.0 66656 6.0 66666 6.0 56666 6.0 65565 5.0   35.0    6
  61 42414 3.0 51623 3.0 43513 4.0 15555 5.0 35545 5.0 42424 4.0   24.0    5
  62 21142 1.0 32112 1.0 22262 1.0 34444 4.0 13454 4.0 26656 6.0   17.0    2
  63 13333 2.0 23334 2.0 11334 2.0 23331 3.0 22131 1.0 11131 1.0   11.0    1
  64 34255 4.0 46255 5.0 55145 5.0 52122 1.0 41222 2.0 34342 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Lampart Alan, Rychlewska Agata                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   5
  70         2 Lewicki Wiktor, Cieślak Jagoda                     CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         2/   5
  71         3 Okupniak Jakub, Andrzejewska Michalina             DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   5
  72         4 Sędecki Kacper, Pągowska Katarzyna                 ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   5
  68         5 Jakubek Alan, Obal Natasza                         ART OF DANCE - Krotoszyn  wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  68 54455 5.0 55555 5.0 54554 5.0 54344 4.0 54555 5.0 45555 5.0   29.0    5
  69 12123 2.0 11113 1.0 12213 1.5 11221 1.0 11221 1.0 11211 1.0    7.5    1
  70 21211 1.0 22321 2.0 21321 1.5 22413 2.0 22313 2.0 23424 3.0   11.5    2
  71 33332 3.0 33232 3.0 33132 3.0 33132 3.0 35132 3.0 32132 2.0   17.0    3
  72 45544 4.0 44444 4.0 45445 4.0 45555 5.0 43444 4.0 54343 4.0   25.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Sałach Marek, Sławińska Patrycja                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   6
  73         2 Cetner Adam, Świędrych Anna                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   6
  74         3 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   6
  76         4 Mikuczewski Jakub, Wilde Amelia                    FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   6
  78         5 Surkov Kostiantyn, Kashyna Barbara                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   6
  75         6 Majewski Mateusz, Marecka Amelia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 24524 4.0 25332 3.0 25432 3.0 24222 2.0 11121 1.0 21111 1.0 11111 1.0 31111 1.0   16.0    2
  74 35335 3.0 34446 4.0 34355 4.0 36546 6.0 53235 3.0 34434 3.0 45235 3.0 24334 3.0   29.0    3
  75 66656 6.0 66654 6.0 56646 6.0 55655 5.0 62453 5.0 62553 4.0 53554 5.0 53456 4.0   41.0    6
  76 42243 2.0 42225 2.0 62223 2.0 63334 3.0 46666 6.0 56345 5.0 66446 6.0 66545 6.0   32.0    4
  77 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 24314 2.0 13222 2.0 22322 2.0 12222 2.0   12.0    1
  78 53462 5.0 53563 5.0 43564 5.0 42463 4.0 35542 4.0 45666 6.0 34663 4.0 45663 5.0   38.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Wojtun Igor, Libner Zofia                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   6
  82         2 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   6
  86         3 Wrona Michał, Ozimek Marzena                       DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          3/   6
  84         4 Minorowicz Jakub, Janowska Weronika                FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   6
  83         5 Kulig Kacper, Paszkiewicz Gabriela                 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         5/   6
  85         6 Różycki Mikołaj, Daś Zuzanna                       POEZJA - Kościan          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  82 35412 3.0 41512 2.0 11513 1.0    6.0    2
  83 21325 2.0 55625 5.0 55455 5.0   12.0    5
  84 63244 4.0 34254 4.0 34244 4.0   12.0    4
  85 56666 6.0 66466 6.0 66666 6.0   18.0    6
  86 44533 5.0 13343 3.0 43332 3.0   11.0    3
  87 12151 1.0 22131 1.0 22121 2.0    4.0    1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Kulig Kacper, Paszkiewicz Gabriela                 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         1/   7
  88         2 Bartman Jakub, Mizielińska Dobrosława              All About Dance Studio -  zachodniopom         2/   7
  82         3 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   7
  86         4 Wrona Michał, Ozimek Marzena                       DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          4/   7
  89         5 Słodownik Maksymilian, Grelka Marietta             PROJEKT NM - Słubice      lubuski              5/   7
  84         6 Minorowicz Jakub, Janowska Weronika                FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              6/   7
  85         7 Różycki Mikołaj, Daś Zuzanna                       POEZJA - Kościan          wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  82 24111 1.0 36523 3.0 36445 5.0    9.0    3
  83 33243 3.0 23134 2.0 11111 1.0    6.0    1
  84 46536 5.0 55366 5.5 55266 6.0   16.5    6
  85 77777 7.0 77777 7.0 77777 7.0   21.0    7
  86 52322 2.0 42452 4.0 42653 4.0   10.0    4
  88 11464 4.0 11211 1.0 23522 2.0    7.0    2
  89 65655 6.0 64645 5.5 64334 3.0   14.5    5
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Adamska Maria                                      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   2
  91         2 Falkiewicz Aleksandra                              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 11111 1.0 22112 2.0 22212 2.0 12212 2.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0   11.0    1
  91 22222 2.0 11221 1.0 11121 1.0 21121 1.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0   13.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Czerwiński Bartosz, Wyszecka Dobrosława            All About Dance Studio -  zachodniopom         1/  10
  94         2 Jasiński Michał, Podfigurna Kalina                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  10
  92         3 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         3/  10
  99         4 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski         4/  10
  88         5 Bartman Jakub, Mizielińska Dobrosława              All About Dance Studio -  zachodniopom         5/  10
  96         6 Michalski Piotr, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Siechnice         dolnośląski          6/  10
  97         7 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  10
  98         8 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              8/  10
  89         9 Słodownik Maksymilian, Grelka Marietta             PROJEKT NM - Słubice      lubuski              9/  10
  95        10 Koczkodaj Michał, Łobacz Paulina                   DIAMENT - Radzyń Podlaski lubelski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  88 XXXXX X  6 XXX  XX  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    22       4-5
  89          0          0  X       1          0     1          
  92 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7    24         3
  93 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    27         2
  95          0          0          0          0     0          
  96   XXXXX  5 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    22       4-5
  97 XX   XX  4 X X      2 XXX   X  4 XXX   X  4    14          
  98   X X X  3  X XX X  4    X XX  3  X    X  2    12          
  99 XX X X   4  XXXXXX  6    XXXX  4  X XXX   4    18         6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  88 4656463 6.0 4535365 5.0 4436463 3.0 4536363 5.0   19.0    5
  92 2232654 3.0 2243644 3.0 3151654 4.0 3451654 4.0   14.0    3
  93 3121141 1.0 3121151 1.0 2222142 2.0 2312221 2.0    6.0    1
  94 1513232 2.0 1612213 2.0 1615211 1.0 1224112 1.0    6.0    2
  96 5345325 4.0 6456426 6.0 5543526 6.0 5645546 6.0   22.0    6
  99 6464516 5.0 5364532 4.0 6364335 5.0 6163435 3.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Michalski Piotr, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   8
  94         2 Jasiński Michał, Podfigurna Kalina                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   8
  92         3 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   8
  93         4 Czerwiński Bartosz, Wyszecka Dobrosława            All About Dance Studio -  zachodniopom         4/   8
 100         5 Raczykowski Maciej, Urban Greta                    KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              5/   8
  87         6 Wojtun Igor, Libner Zofia                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          6/   8
  97         7 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   8
  95         8 Koczkodaj Michał, Łobacz Paulina                   DIAMENT - Radzyń Podlaski lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  87 XXXX X   5  XXX X   4  XXXXX   5  XXX X   4    18         6
  92 XX XXXX  6 XX XX X  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    23         4
  93 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6    26         1
  94 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    25         2
  95   X X X  3 XX  XXX  5 XX X  X  4 X   X    2    14          
  96 XXXXX X  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6    24         3
  97   X  X   2 XXX  X   4 XXX  X   4 XXXXXXX  7    17          
 100 XX XXXX  6 X XXX X  5  XXXXXX  6 X  XX X  4    21         5
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  87 5556636 6.0 5455636 6.0 5656656 6.0 3526234 3.0   21.0    6
  92 3261545 4.0 3161545 4.0 3263535 3.0 2132142 1.0   12.0    3
  93 2133452 3.0 2323452 3.0 4534462 5.0 6243661 4.0   15.0    4
  94 1415311 1.0 1616311 1.0 1325311 2.0 5655513 6.0   10.0    2
  96 4324123 2.0 4232123 2.0 2112123 1.0 1314426 2.0    7.0    1
 100 6642264 5.0 6544264 5.0 6441244 4.0 4461355 5.0   19.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         1/  10
 107         2 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         2/  10
 104         3 Marzec Tomasz, Derlatka Amelia                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/  10
 103         4 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  10
 101         5 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski          5/  10
 108         6 Zyber-Moszak Amadeusz, Nowak Paulina               MARGO - Leszno            wielkopolski         6/  10
 102         7 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  10
 109         8 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         8/  10
 110         9 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              9/  10
 105        10 Plackowski Jakub, Piechel Monika                   POEZJA - Kościan          wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 X XX XX  5  XXX  X  4 XXXXXXX  7 X XX  X  4  XXXXXX  6    26       2-3
 102  XX XX   4 X XXXXX  6  XX   X  3   X  X   2  XXX  X  4    19          
 103 XX X XX  5 X  X XX  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXX X   5    26       2-3
 104 XXX XX   5  XX      2 X XX XX  5 X X X X  4 X XXXXX  6    22         5
 105       X  1  X   XX  3   X   X  2  X X     2       X  1     9          
 106 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXX    5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31         1
 107 X  XX X  4 X  XX X  4 X XXXX   5 XX XXXX  6 X  XXXX  5    24         4
 108 XXXXX    5 X X X    3 XX  X    3 XXXXX X  6 X X X    3    20         6
 109  X  X X  3 XX XXX   5  X X XX  4  X   X   2 XX   X   3    17          
 110   XX X   3 XXX XX   5     XX   2  XX XX   4  X  X    2    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 4531643 4.0 6122561 2.0 5511551 5.0 6652554 5.0 6655453 5.0   21.0    5
 103 1645315 5.0 2235335 3.0 4234424 4.0 3235412 2.0 1134315 3.0   17.0    4
 104 2414454 3.0 3646443 5.0 3355342 3.0 2514343 3.0 2412242 2.0   16.0    3
 106 3223131 2.0 1311222 1.0 2122235 1.0 1341121 1.0 3221621 1.0    6.0    1
 107 5162222 1.0 5463114 4.0 1463113 2.0 5163236 4.0 4363134 4.0   15.0    2
 108 6356566 6.0 4554656 6.0 6646666 6.0 4426665 6.0 5546566 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         1/  14
 112         2 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         2/  14
 114         3 Słota Karol, Czajka Aleksandra                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/  14
 103         4 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  14
 104         5 Marzec Tomasz, Derlatka Amelia                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/  14
 113         6 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About Dance Studio -  zachodniopom         6/  14
  98         7 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              7/  14
 111         8 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         8/  14
 106         9 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         9/  14
 102        10 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  14
  99     11-12 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski     11-12/  14
 105     11-12 Plackowski Jakub, Piechel Monika                   POEZJA - Kościan          wielkopolski     11-12/  14
 101        13 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski         13/  14
 108        14 Zyber-Moszak Amadeusz, Nowak Paulina               MARGO - Leszno            wielkopolski        14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  98    X     1 X XXX X  5  XX X X  4   X      1  XX X X  4    15          
  99 X  X     2  X       1          0 X        1 XX       2     6          
 101  X       1          0          0  X X     2    XX    2     5          
 102    X XX  3      X   1      X   1  XX XX   4          0     9          
 103   X X X  3 X X  X   3 XX XXX   5 XX XXXX  6 X XXXXX  6    23         3
 104 XXX XX   5 XXX  X   4 XXX      3  XX  X   3 XXX XX   5    20         5
 105       X  1  X    X  2    X     1 X        1 X        1     6          
 106  XXXX    4  X X X   3  X X     2    X X   2    X     1    12          
 107 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 108      X   1          0          0          0  X       1     2          
 111 X  X     2    XX X  3 X   X X  3     X X  2   XXX X  4    14          
 112  XX XXX  5 X XXX X  5 X XXXXX  6 X XXX X  5 X XX XX  5    26         2
 113 XX  XXX  5     XX   2 X X XXX  5 XX    X  3  X   X   2    17         6
 114 X X      2 XXXXX X  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6      XX  2    22         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 5653445 5.0 3654444 4.0 6664434 5.0 5662444 5.0 2531333 2.0   21.0    4
 104 1115366 4.0 2526366 5.0 1445366 4.0 3345366 4.0 5655156 5.0   22.0    5
 107 4342121 1.0 5341111 1.0 5232111 1.0 4421123 2.0 4322211 1.0    6.0    1
 112 2424233 3.0 1213222 2.0 2113243 2.0 1214232 1.0 1244444 4.0   12.0    2
 113 6266554 6.0 6165653 6.0 3356652 6.0 6156655 6.0 6166665 6.0   30.0    6
 114 3531612 2.0 4432535 3.0 4521525 3.0 2533511 3.0 3413522 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   9
 119         2 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia                MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   9
 116         3 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   9
 113         4 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About Dance Studio -  zachodniopom         4/   9
 120         5 Grydziuszko Antoni, Koch Lena                      ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/   9
 117         6 Kozelan Jakub, Piekarska Agnieszka                 FINEZJA - Poznań          wielkopolski         6/   9
 114       7-9 Słota Karol, Czajka Aleksandra                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom       7-9/   9
 118       7-9 Maślak Jakub, Wojdowska Julia                      POEZJA - Kościan          wielkopolski       7-9/   9
 121       7-9 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki             7-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113 X XX XX  5 XX  X    3 XX  X X  4 X XX  X  4 X XX     3    19         6
 114  X  XX   3 XXX  XX  5 X XX  X  4 X   X    2 XX       2    16          
 115 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 116  XX  XX  4 X X      2 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         4
 117  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXX X  5    29         3
 118 X  X X   3 X XXX X  5    XX    2    X  X  2  X  XXX  4    16          
 119 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 120 XXXXXXX  7  X X XX  4   X XX   3 XXX  X   4 X X  XX  4    22         5
 121 XX  XX   4  X XXX   4  X   X   2  X  XX   3    XXX   3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 4556556 5.0 3635553 5.0 4633364 3.0 4456665 6.0 3535664 4.0   23.0    4
 115 1221211 1.0 2121211 1.0 2111211 1.0 2211211 1.0 2141211 1.0    5.0    1
 116 3133642 3.0 5443645 4.0 5452543 4.0 5533543 4.0 5423342 3.0   18.0    3
 117 6465364 6.0 6364364 3.0 6366452 6.0 6365454 5.0 6364455 5.0   25.0    6
 119 2312133 2.0 1212132 2.0 1224125 2.0 1122122 2.0 1212123 2.0   10.0    2
 120 5644425 4.0 4556426 6.0 3545636 5.0 3644336 3.0 4656536 6.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Maślak Jakub, Wojdowska Julia                      POEZJA - Kościan          wielkopolski         1/   8
 122         2 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   8
 119         3 Prażak Maksymilian, Piechocka Lidia                MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   8
 115         4 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   8
 117         5 Kozelan Jakub, Piekarska Agnieszka                 FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   8
 116         6 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   8
 109         7 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         7/   8
 110         8 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 109 XX XXX   5 XXXX     4 XXXX  X  5 XX       2 X        1    17          
 110  X    X  2  XX XX   4  XX  X   3  XXXXX   5    X X   2    16          
 115 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 116 XXXX X   5 XXXX XX  6  X XXXX  5  X X XX  4 XXXXXXX  7    27         5
 117  XX X X  4 XX  X X  4 XXX X X  5 XXX X X  5 XXX X X  5    23         6
 118 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       3-4
 119 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         2
 122 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6    31       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 3252524 3.5 4263635 4.0 3163435 4.0 3143433 3.0 3162425 4.0   18.5    4
 116 6364666 6.0 5655554 6.0 5246653 5.0 5466656 6.0 5656664 6.0   29.0    6
 117 5426452 5.0 6336462 5.0 6355562 6.0 6355562 5.0 6345552 5.0   26.0    5
 118 1611143 1.0 1411141 1.0 1611244 2.0 4521245 4.0 1521143 1.0    9.0    1
 119 2145335 3.5 2122316 2.0 4422326 3.0 2232314 2.0 2233216 2.0   12.5    3
 122 4533211 2.0 3544223 3.0 2534111 1.0 1614121 1.0 4414331 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Wargin Kamil, Cygan Wiktoria                       UKS ISKRA - Piła          wielkopolski         1/   5
 128         2 Szyszka Michał, Szyszka Magdalena                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   5
 126         3 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/   5
 127         4 Jędro Jacek, Jędro Emiliana                        FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   5
 123         5 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 123 5555555 5.0 4545554 5.0 2424552 5.0 2534553 5.0 3435353 3.0   23.0    5
 125 2132124 1.5 3211125 1.0 3541144 4.0 5222225 2.0 1212122 1.0    9.5    1
 126 1413412 3.0 1152232 2.0 1135221 1.0 1155442 4.0 2124545 4.0   14.0    3
 127 3344343 4.0 2334443 4.0 4313433 2.0 4313334 3.0 5353414 5.0   18.0    4
 128 4221231 1.5 5423311 3.0 5252315 3.0 3441111 1.0 4541231 2.0   10.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
F       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   5
 130         2 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   5
 120         3 Grydziuszko Antoni, Koch Lena                      ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   5
 125         4 Wargin Kamil, Cygan Wiktoria                       UKS ISKRA - Piła          wielkopolski         4/   5
 129         5 Kucharski Damian, Ryś Zuzanna                      DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 4133233 3.0 4333224 3.0 3124123 1.0 4144144 4.0 5155244 5.0   16.0    3
 123 2244511 2.0 3225513 2.0 2542442 4.0 1222512 1.0 2212532 1.0   10.0    1
 125 5555324 5.0 5554432 5.0 5235311 3.0 5333321 2.0 4323311 2.0   17.0    4
 129 3421445 4.0 2441355 4.0 4451555 5.0 2551453 5.0 3441455 4.0   22.0    5
 130 1312152 1.0 1112141 1.0 1313234 2.0 3415235 3.0 1534123 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19