OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Grand Prix Seniorów PTT": 2021-06-05, Przeźmierowo SENIOR DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Grand Prix Seniorów PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Grand Prix Seniorów PTT

Przeźmierowo, 05.06.2021 r.
Organizator: SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 1, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 1, D, Latin
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 3, D, Latin
SENIOR 4, D, Standard
SENIOR 1, B, Standard
SENIOR 1, B, Latin
SENIOR 3, B, Standard
SENIOR 1, GP Senior, Standard
SENIOR 1, GP Senior, Latin
SENIOR 2, GP Senior, Standard
SENIOR 2, GP Senior, Latin
SENIOR 3, GP Senior, Standard
SENIOR 3, GP Senior, Latin
SENIOR 4, GP Senior, Latin
SENIOR 1, C, Standard
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 3, A, Standard
SENIOR 3, A, Latin
25-29, Open, Standard
SENIOR 4, GP Senior, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            3
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   3 ALFA-ASTRA - Stargard        4
   4 ASTRA - Szczecin             8
   5 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   6 CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI    5
   7 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    2
   8 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
   9 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
  10 CLASSIC - Warszawa           2
  11 DANCE IMPERIUM - Poznań      6
  12 DANCE TEAM - Wrocław         1
  13 DANCECLUB - Szczecin         4
  14 DANCELOOK - Gliwice          5
  15 DCS BRWINÓW                  4
  16 DIAMENT - Wrocław            1
  17 DZIUPLA - Poznań             3
  18 ELITE DANCE - Szczecin       4
  19 ESENS - Wrocław              1
  20 ESKADRA - Pabianice          3
  21 FAN - Toruń                  1
  22 FILEMON - Szamotuły          7
  23 FINEZJA - Poznań             6
  24 FRASZKA - Kamienna Góra      1
  25 GRACJA - Zielona Góra        8
  26 IGLICA - Wrocław             4
  27 IMPULS - Prochowice          3
  28 JEDYNKA - Łódź               3
  29 KADRYL - Białystok           4
  30 KIEPURA - Wrocław            6
  31 King Dance - Koszalin        3
  32 ŁDK - Łódź                   2
  33 NOWY STYL - Bielsko-Biała    5
  34 POEZJA - Kościan             5
  35 REPLAY - Złotoryja           2
  36 RONDO - Rybnik               2
  37 RÓŻA - Olesno                2
  38 S.T. ATLAS                   3
  39 SEMPRE - Kraków              4
  40 SENIOR DANCE STUDIO - Poz    8
  41 SŁOŃCE - Poznań              1
  42 SMOOTH DANCE - Wrocław       4
  43 ST LINESTUDIO - Strzelce     2
  44 Śląski Klub Taneczny - Ka    6
  45 TANGO - Gdynia               4
  46 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             1/   4
   4         2 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław    dolnośląski          2/   4
   2         3 Kniaziev Yevhen, Chrzanowska Patrycja              POEZJA - Kościan          wielkopolski         3/   4
   3         4 Manna Przemysław, Linkiewicz-Manna Eliza           ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   1 1113113 1.0 1121112 1.0 1112111 1.0    3.0    1
   2 3222232 2.0 3443231 3.0 2433242 3.0    8.0    3
   3 4344341 4.0 4334444 4.0 3344434 4.0   12.0    4
   4 2431424 3.0 2212323 2.0 4221323 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             1/   5
   2         2 Kniaziev Yevhen, Chrzanowska Patrycja              POEZJA - Kościan          wielkopolski         2/   5
   5         3 Woźniak Adam, Woźniak Małgorzata                   DCS BRWINÓW               mazowiecki           3/   5
   4         4 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław    dolnośląski          4/   5
   3         5 Manna Przemysław, Linkiewicz-Manna Eliza           ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   1 1113111 1.0 1212112 1.0 1213112 1.0    3.0    1
   2 3221222 2.0 2121221 2.0 2121221 2.0    6.0    2
   3 5355545 5.0 3434544 4.0 3445455 5.0   14.0    5
   4 2544353 4.0 4545455 5.0 4534344 4.0   13.0    4
   5 4432434 3.0 5353333 3.0 5352533 3.0    9.0    3
       R                                 
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Walczak Grzegorz, Walczak Małgorzata               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   6
   6         2 Florczyk Maciej, Biniak Jolanta                    FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   6
   7         3 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         3/   6
   9         4 Szczeblewski Witold, Janiszewska Manuela           FAN - Toruń               kujawsko-pom         4/   6
  11         5 Wiktorowicz Bogdan, Wiktorowicz Bogumiła           DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/   6
   8         6 Olejnik Konrad, Urbańska-Olejnik Agnieszka         POEZJA - Kościan          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   6 1314231 2.0 3335232 3.0 3313131 2.0    7.0    2
   7 4232122 1.0 2112123 2.0 5525225 5.0    8.0    3
   8 5565456 5.0 6666666 6.0 6666666 6.0   17.0    6
   9 2443344 4.0 4453345 4.0 1444343 3.0   11.0    4
  10 3121513 3.0 1221411 1.0 2151412 1.0    5.0    1
  11 6656665 6.0 5544554 5.0 4232554 4.0   15.0    5
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Banasiak Marcin, Banasiak Agnieszka                4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   6
  13         2 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         2/   6
  16         3 Sowiński Paweł, Szubert Aurelia                    POEZJA - Kościan          wielkopolski         3/   6
   7         4 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         4/   6
  15         5 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
   6         6 Florczyk Maciej, Biniak Jolanta                    FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   6 6666565 6.0 5565565 6.0 6455364 5.0   17.0    6
   7 5244422 3.0 6342223 3.0 5666433 6.0   12.0    4
  12 1111211 1.0 1111112 1.0 4111112 1.0    3.0    1
  13 3332333 2.0 2234331 2.0 1234241 2.0    6.0    2
  15 2555156 5.0 4456644 5.0 2542625 4.0   14.0    5
  16 4423644 4.0 3623456 4.0 3323556 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Walczak Grzegorz, Walczak Małgorzata               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   7
  21         2 Gońda Mirosław, Gońda Barbara                      SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         2/   7
  19         3 Młotek Andrzej, Wiśniewska Anna                    IMPULS - Prochowice       dolnośląski          3/   7
  17         4 Adam Ryszard, Jałtuszewska-Adam Krystyna           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   7
  22         5 Wypych Piotr, Wypych Anna                          DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/   7
  18         6 Kaczmarski Ireneusz, Kaczmarska Izabela            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   7
  20         7 Bugajczyk Krzysztof, Bugajczyk Agnieszka           DCS BRWINÓW               mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  10 1211135 1.0 1221322 2.0 1111623 1.0    4.0    1
  17 2456453 4.0 7777777 7.0 4467355 4.0   15.0    4
  18 5635774 6.0 4556564 6.0 6556464 5.0   17.0    6
  19 3322211 2.0 3633133 3.0 2333231 3.0    8.0    3
  20 6777667 7.0 5365456 5.0 5675577 7.0   19.0    7
  21 4163322 3.0 2112211 1.0 3222112 2.0    6.0    2
  22 7544546 5.0 6444645 4.0 7744746 6.0   15.0    5
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Młotek Andrzej, Wiśniewska Anna                    IMPULS - Prochowice       dolnośląski          1/   4
  17         2 Adam Ryszard, Jałtuszewska-Adam Krystyna           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   4
  14         3 Koterba Hieronim, Koterba Dorota                   CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         3/   4
  18         4 Kaczmarski Ireneusz, Kaczmarska Izabela            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  14 1323334 3.0 4442223 4.0 4432332 3.0   10.0    3
  17 2134123 2.0 3134334 3.0 1123124 2.0    7.0    2
       R                                 
  18 4442442 4.0 2323442 2.0 3344443 4.0   10.0    4
  19 3211211 1.0 1211111 1.0 2211211 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             1/   5
   4         2 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław    dolnośląski          2/   5
  23         3 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   5
  13         4 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         4/   5
  24         5 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   1 1122111 1.0 2223111 1.0 2222121 1.0 2122111 1.0    4.0    1
   4 3213423 2.0 5114523 3.0 3113513 2.0 3234525 3.0   10.0    2
  13 4345535 5.0 3455334 5.0 4355444 4.0 4355343 4.0   18.0    4
  23 2551244 3.0 1341245 2.0 1441235 3.0 1441234 2.0   10.0    3
  24 5434352 4.0 4532452 4.0 5534352 5.0 5513452 5.0   18.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   4
   1         2 Kanka Kacper, Klein-Kaska Anna                     TANGO - Gdynia            pomorski             2/   4
  24         3 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         3/   4
   4         4 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               SMOOTH DANCE - Wrocław    dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   1 1113211 1.0 2223211 2.0 2223211 2.0 1122311 1.0    6.0    2
   4 4444444 4.0 4434444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   16.0    4
  23 3231123 2.0 1111123 1.0 1111122 1.0 2211123 2.0    6.0    1
  24 2322332 3.0 3342332 3.0 3332333 3.0 3333232 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Jabłoński Piotr, Jabłońska Sylwia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   9
  12         2 Banasiak Marcin, Banasiak Agnieszka                4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/   9
  28         3 Burdziuk Krzysztof, Burdziuk Justyna               DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   9
  24         4 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         4/   9
  29         5 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               5/   9
  13         6 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         6/   9
  26         7 Kashyna Adam, Kashyna Marta                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/   9
  16         8 Sowiński Paweł, Szubert Aurelia                    POEZJA - Kościan          wielkopolski         8/   9
  27         9 Bolbotenko Vadym, Bolbotenko Inga                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  12 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXX   5    25         3
  13 XXX XXX  6   X X X  3  X XXX   4 X   X X  3    16       6-7
  16    X     1  XXXX    4  XXXX    4 XXXX X   5    14          
  24 X X X    3 XXXX  X  5 X X X X  4  XXX  X  4    16       6-7
  25 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    26       1-2
  26  XXXXXX  6  X  XXX  4  X    X  2 XX XX X  5    17         5
  27          0 X  XXX   4 X  X X   3      X   1     8          
  28 XXXX XX  6 X  X X   3 X XX XX  5 X XXXXX  6    20         4
  29 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    26       1-2
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 3131223 1.0 4131343 2.0 3141614 3.0 4341635 2.0    8.0    2
  13 5467144 3.0 6467226 6.0 6664135 6.0 6666327 6.0   21.0    6
  24 7645375 6.0 5744461 4.0 7533561 4.0 5424462 3.0   17.0    4
  25 6312412 2.0 2316112 1.0 4315223 2.0 1113113 1.0    6.0    1
  26 4274767 7.0 7275577 7.0 5777377 7.0 7277274 7.0   28.0    7
  28 2753651 5.0 3653754 5.0 2252442 1.0 3552551 4.0   15.0    3
  29 1526536 4.0 1522635 3.0 1426756 5.0 2735746 5.0   17.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Banasiak Marcin, Banasiak Agnieszka                4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   5
  25         2 Jabłoński Piotr, Jabłońska Sylwia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   5
  24         3 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         3/   5
  26         4 Kashyna Adam, Kashyna Marta                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   5
   7         5 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz                      5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   7 4554435 4.5 5555455 5.0 5555455 5.0 5255434 4.5   19.0    5
  12 3111321 1.0 3112134 3.0 2111213 1.0 4112113 1.0    6.0    1
  24 2332242 3.0 2331222 2.0 3322132 3.0 2521242 2.0   10.0    3
  25 1225113 2.0 1224311 1.0 1234321 2.0 1434321 3.0    8.0    2
  26 5443554 4.5 4443543 4.0 4443544 4.0 3343555 4.5   17.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/   3
  30         2 Typański Paweł, Pawlak Wiesława                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   3
  19         3 Młotek Andrzej, Wiśniewska Anna                    IMPULS - Prochowice       dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  19 3333223 3.0 3333323 3.0 3233333 3.0 3333332 3.0   12.0    3
  29 1212311 1.0 1212111 1.0 1312212 2.0 1212213 2.0    6.0    1
  30 2121132 2.0 2121232 2.0 2121121 1.0 2121121 1.0    6.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Szydłowski Przemysław, Abelyan Ruzanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   3
  32         2 Kuźlak Marcin, Staniszewska Monika                 DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   3
  31         3 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 3333332 3.0 2323321 3.0 2332122 3.0 2332121 1.5 2333233 3.0   13.5    3
  32 2222113 2.0 1232213 2.0 1223213 2.0 1223213 1.5 1222122 2.0    9.5    2
  33 1111221 1.0 3111132 1.0 3111331 1.0 3111332 3.0 3111311 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              1/   9
  40         2 Kazimirski Jan, Szarecka Agnieszka                 S.T. ATLAS                mazowiecki           2/   9
  39         3 Dziok Rafał, Teśluk Elwira                         GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   9
  38         4 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   9
  41         5 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         5/   9
  37         6 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   9
  36         7 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         7/   9
  15         8 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   9
  35         9 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  15 XX       2 X  X  X  3 XXXX XX  6 X   X X  3 X   XX   3    17          
  34  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6    30       1-2
  35    X     1      X   1  X   XX  3   XX X   3   XX     2    10          
  36 XXXXXX   6 XX XXXX  6 X  XX    3          0  X X XX  4    19          
  37 XXXX  X  5  XX X    3 X XXX    4 XXXXXXX  7 X  XXX   4    23         6
  38  X  XXX  4 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5    28       3-4
  39 X X XXX  5 XXXXXXX  7     XX   2 XXX XXX  6  XX XXX  5    25         5
  40 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXX XX  6    30       1-2
  41 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XX XXX  5  X XX X  4 XXXXXXX  7    28       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 1241332 1.0 1321334 2.0 1341341 3.0 1321232 1.0 2211242 1.0    8.0    1
  37 5633226 3.0 5663266 6.0 4552456 5.0 5563366 5.0 5633366 6.0   25.0    6
  38 2456463 6.0 2556451 5.0 3464562 4.0 2454541 4.0 4455451 4.0   23.0    4
  39 4365154 5.0 3245123 3.0 2235123 2.0 4235124 3.0 3364124 3.0   16.0    3
  40 3122615 2.0 4112515 1.0 6113215 1.0 3112413 2.0 1142515 2.0    8.0    2
  41 6514541 4.0 6434642 4.0 5626634 6.0 6646655 6.0 6526633 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Łakus Grzegorz, Łakus Beata                        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   6
  34         2 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              2/   6
  36         3 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   6
  37         4 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
  38         5 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/   6
  35         6 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 2135242 2.0 1214221 2.0 4424321 2.0 4414621 3.0 2223422 2.0   11.0    2
  35 6456523 5.0 5436633 4.0 6256633 6.0 6366553 6.0 5444664 5.0   26.0    6
  36 4323634 3.0 4322544 3.0 2345546 4.0 3243446 4.0 3352545 3.0   17.0    3
  37 3664366 6.0 6653365 6.0 3532465 3.0 2532265 2.0 6636356 6.0   23.0    4
  38 5542455 4.0 3565456 5.0 5663254 5.0 5655334 5.0 4565233 4.0   23.0    5
  42 1211111 1.0 2141112 1.0 1111112 1.0 1121112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Czylok Mariusz, Czylok Alicja                      NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   3
  38         2 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   3
  30         3 Typański Paweł, Pawlak Wiesława                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 3333333 3.0 3333333 3.0 3133323 3.0 3322322 3.0 3322312 2.5   14.5    3
  38 2222122 2.0 1222122 2.0 1322231 2.0 1233131 2.0 2233231 2.5   10.5    2
  43 1111211 1.0 2111211 1.0 2211112 1.0 2111213 1.0 1111123 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   3
  45         2 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               2/   3
  44         3 Barciak Andrzej, Barciak Wiesława                  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 1132111 1.0 1122111 1.0 1122111 1.0 1121111 1.0 1132121 1.0    5.0    1
  44 2323333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 2313322 2.0 3323333 3.0   14.0    3
  45 3211222 2.0 2211222 2.0 2211222 2.0 3232233 3.0 2211212 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
B       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                łódzki               1/   3
  52         2 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         2/   3
  53         3 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 1311111 1.0 1113211 1.0 1212212 2.0 1113331 1.0 1113311 1.0    6.0    1
  52 3232222 2.0 2231122 2.0 2121121 1.0 2222222 2.0 3222122 2.0    9.0    2
  53 2123333 3.0 3322333 3.0 3333333 3.0 3331113 3.0 2331233 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Gałecki Marcin, Gałecka Natalia                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   2
  31         2 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 1121221 1.0 1112121 1.0 2212221 2.0 1212122 2.0 2121222 2.0    8.0    2
  46 2212112 2.0 2221212 2.0 1121112 1.0 2121211 1.0 1212111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Gałecki Marcin, Gałecka Natalia                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   4
  47         2 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   4
  48         3 Matczak Marcin, Budziejewska Małgorzata            ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   4
  41         4 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 4334344 4.0 4433344 4.0 4224243 4.0 4424344 4.0 2124343 3.0   19.0    4
  46 3112122 1.0 2121122 2.0 2113122 1.0 2111123 1.0 3212122 1.0    6.0    1
  47 2421231 2.0 1312211 1.0 3432431 3.0 3332231 3.0 1331234 2.0   11.0    2
  48 1243413 3.0 3244433 3.0 1341314 2.0 1243412 2.0 4443411 4.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
B       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             1/   2
  45         2 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 1212111 1.0 1222222 2.0 2222122 2.0 2222122 2.0 1222122 2.0    9.0    2
  49 2121222 2.0 2111111 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0 2111211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   3
  55         2 Zaborowski Marek, Tokłowicz Eliza                  SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         2/   3
  54         3 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 2111111 1.0 1111111 1.0 1131113 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  54 3333323 3.0 3232333 3.0 3323332 3.0 3233333 3.0 3233333 3.0   15.0    3
  55 1222232 2.0 2323222 2.0 2212221 2.0 2322222 2.0 2322222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Miszczuk Mateusz, Wessalowska Joanna               CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             1/   3
  48         2 Matczak Marcin, Budziejewska Małgorzata            ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   3
  47         3 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  47 3332332 3.0 3333232 3.0 3333333 3.0 3233232 3.0 2323222 2.0   14.0    3
  48 2223123 2.0 1222323 2.0 1222122 2.0 2322323 2.0 3232333 3.0   11.0    2
  56 1111211 1.0 2111111 1.0 2111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Homoncik Marek, Homoncik Karolina                  FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          1/   5
  59         2 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   5
  60         3 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          3/   5
  40         4 Kazimirski Jan, Szarecka Agnieszka                 S.T. ATLAS                mazowiecki           4/   5
  58         5 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 5443355 4.0 5433255 4.0 4453445 4.0 5433454 4.0 3432445 4.0   20.0    4
  57 1111121 1.0 1111131 1.0 1112151 1.0 1111131 1.0 1111121 1.0    5.0    1
  58 4555544 5.0 3555544 5.0 5544534 5.0 4555545 5.0 5555554 5.0   25.0    5
  59 2222212 2.0 4322312 2.0 2331312 2.0 2322212 2.0 4224212 2.0   10.0    2
  60 3334433 3.0 2244423 3.0 3225223 3.0 3244323 3.0 2343333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Bartecki Łukasz, Pawlak Małgorzata                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         1/   3
  62         2 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   3
  41         3 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  61 1112121 1.0 1111121 1.0 2112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  62 2221212 2.0 2222212 2.0 1221222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Basak Jarosław, Basak Beata                        DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   7
  59         2 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   7
  68         3 Wachowiak Artur, Wachowiak Izabela                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   7
  63         4 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   7
  66         5 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   7
  64         6 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               6/   7
  67         7 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 7214722 2.0 4244522 3.0 3151512 2.0 1211212 1.0 2221212 2.0   10.0    2
  63 2452653 4.0 1552773 5.0 4442673 5.0 3362654 3.0 3734453 3.0   20.0    4
  64 6545344 5.0 7765644 7.0 6676744 6.5 6656743 6.0 7466734 6.0   30.5    6
  65 1133131 1.0 6123131 1.0 1224131 1.0 2124131 2.0 1155141 1.0    6.0    1
  66 5626416 6.0 5436317 4.0 7315326 3.0 7735425 4.0 5612627 5.0   22.0    5
  67 3777567 7.0 2677466 6.0 5567467 6.5 4477566 7.0 6377576 7.0   33.5    7
  68 4361275 3.0 3311255 2.0 2733255 4.0 5543377 5.0 4543365 4.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   3
  64         2 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   3
  69         3 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 1121121 1.0 1111113 1.0 1211112 1.0 1112112 1.0 1111112 1.0    5.0    1
  64 2312212 2.0 2223222 2.0 2333323 3.0 2323333 3.0 3222233 2.0   12.0    2
  69 3233333 3.0 3332331 3.0 3122231 2.0 3231221 2.0 2333321 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                REPLAY - Złotoryja        dolnośląski          1/   3
  71         2 Pasierb Tadeusz, Pasierb Teresa                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   3
  44         3 Barciak Andrzej, Barciak Wiesława                  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  44 1333313 3.0 2333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 2333332 3.0   15.0    3
  71 2221122 1.0 1222212 2.0 1222212 2.0 2222212 2.0 1222213 2.0    9.0    2
  72 3112231 2.0 3111121 1.0 2111121 1.0 1111121 1.0 3111121 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Zaborowski Marek, Tokłowicz Eliza                  SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         1/   2
  54         2 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 1122212 2.0 2121222 2.0 2122222 2.0 2122222 2.0 2122222 2.0   10.0    2
  55 2211121 1.0 1212111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Kuźlak Marcin, Staniszewska Monika                 DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         1/   3
  48         2 Matczak Marcin, Budziejewska Małgorzata            ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   3
  31         3 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 1232323 2.5 3232333 3.0 2331333 3.0 2221223 2.0 3333332 3.0   13.5    3
  32 3111112 1.0 2111221 1.0 3212222 2.0 3112332 3.0 1112111 1.0    8.0    1
  48 2323231 2.5 1323112 2.0 1123111 1.0 1333111 1.0 2221223 2.0    8.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   6
  40         2 Kazimirski Jan, Szarecka Agnieszka                 S.T. ATLAS                mazowiecki           2/   6
  75         3 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   6
  39         4 Dziok Rafał, Teśluk Elwira                         GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
  73         5 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   6
  58         6 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 1223153 2.0 2345251 3.0 1565461 5.0 1666253 5.0 2356252 4.0   19.0    4
  40 4431532 3.0 3421533 2.0 5422622 2.0 3331521 2.0 3531631 3.0   12.0    2
  58 3666664 6.0 6666665 6.0 6656546 6.0 6555666 6.0 6664564 6.0   30.0    6
  73 6554346 5.0 4254346 5.0 4244255 4.0 4244334 4.0 4245345 5.0   23.0    5
  74 5112221 1.0 5112112 1.0 3111113 1.0 5112142 1.0 5113123 1.0    5.0    1
  75 2345415 4.0 1533424 4.0 2333334 3.0 2423415 3.0 1422416 2.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          1/   5
  76         2 Grzechnik Artur, Grzechnik Czesława                ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   5
  74         3 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         3/   5
  73         4 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   5
  66         5 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 1555154 5.0 2455144 4.0 2555235 5.0 4555435 5.0 2455235 4.0   23.0    5
  69 2422211 1.0 1222213 1.0 1221112 1.0 3421111 1.0 4521114 2.0    6.0    1
  73 5344525 4.0 5543555 5.0 5443554 4.0 5344544 4.0 5342553 5.0   22.0    4
  74 3133433 3.0 3134432 3.0 4134421 3.0 1132322 2.0 3233321 3.0   14.0    3
  76 4211342 2.0 4311321 2.0 3312343 2.0 2213253 3.0 1114442 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Wachowiak Artur, Wachowiak Izabela                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   6
  78         2 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         2/   6
  75         3 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   6
  77         4 Lubczyński Piotr, Lubczyńska Renata                ESENS - Wrocław           dolnośląski          4/   6
  45         5 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               5/   6
  73         6 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 4666555 6.0 3664443 4.0 2652466 6.0 2664555 5.0 4665445 5.0   26.0    5
  68 5121312 1.0 1211212 1.0 1113212 1.0 3212222 2.0 2211221 1.0    6.0    1
  73 3354466 5.0 6536626 6.0 6344625 5.0 6535636 6.0 6536656 6.0   28.0    6
  75 1235224 3.0 2425334 3.0 5526344 4.0 1446314 4.0 1344314 3.0   17.0    3
  77 6543633 4.0 5342565 5.0 3231553 2.0 4323463 3.0 3423563 4.0   18.0    4
  78 2412141 2.0 4153151 2.0 4465131 3.0 5151141 1.0 5152132 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Pawlik Robert, Pawlik Barbara                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          1/   5
  49         2 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             2/   5
  73         3 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
  66         4 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   5
  45         5 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 5353555 5.0 5554555 5.0 5552455 5.0 5152544 5.0 5552455 5.0   25.0    5
  49 1121411 1.0 1131432 2.0 1341342 3.0 2541322 2.0 2241312 2.0   10.0    2
  66 2232233 3.0 3223223 3.0 2424534 4.0 3413455 4.0 1414243 4.0   18.0    4
  69 3514122 2.0 2312111 1.0 4215111 1.0 1325111 1.0 4125121 1.0    6.0    1
  73 4445344 4.0 4445344 4.0 3133223 2.0 4234233 3.0 3333534 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
  64         2 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   6
  79         3 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               3/   6
  67         4 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          4/   6
  49         5 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             5/   6
  78         6 Momot Przemysław, Momot Iwona                      CENTRUM TAŃCA BLANKA WINI wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  49 5635365 6.0 4535165 4.0 6625654 6.0 3425656 6.0 4426253 4.0   26.0    5
  64 2422621 1.0 3322421 2.0 2453322 2.0 5233221 2.0 3245321 2.0    9.0    2
  66 6513112 2.0 5413212 1.0 5111211 1.0 6112312 1.0 5513412 3.0    8.0    1
  67 1356243 3.0 1656353 5.0 4546433 4.0 2646533 4.0 1654544 5.0   21.0    4
  78 4261456 5.0 6261646 6.0 3262566 5.0 4561464 5.0 6361665 6.0   27.0    6
  79 3144534 4.0 2144534 3.0 1334145 3.0 1354145 3.0 2132136 1.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             1/   3
  72         2 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                REPLAY - Złotoryja        dolnośląski          2/   3
  79         3 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  49 1211212 1.0 1311112 1.0 1332212 2.0 1321112 1.0 1311212 1.0    6.0    1
  72 3332331 3.0 3222321 2.0 3111131 1.0 3112231 2.0 2122121 2.0   10.0    2
  79 2123123 2.0 2133233 3.0 2223323 3.0 2233323 3.0 3233333 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          1/   2
  80         2 Niezgoda Piotr, Mozelewska Karolina                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-29, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  80 2222222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               Polska
A       Bechyne                   Jolanta         I         Zielona Góra         Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Łaszczuk                  Andrzej         I         Szczecin             Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Pasierb Tadeusz, Pasierb Teresa                    DANCELOOK - Gliwice                            1/   4
  51         2 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                                     2/   4
  53         3 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra                         3/   4
  52         4 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           SENIOR DANCE STUDIO - Poz                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: GP Senior, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 3112124 2.0 1132123 2.0 2232322 2.0 1222222 2.0 2232232 2.0   10.0    2
  52 4334242 4.0 3323232 3.0 3323233 3.0 4434334 4.0 4424324 4.0   18.0    4
  53 2443333 3.0 4444444 4.0 4444444 4.0 3343443 3.0 3343443 3.0   17.0    3
  71 1221411 1.0 2211311 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19