OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa": 2021-06-06, Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa

Kraków 06-06-2021
Organizator: PTT Okręg Małopolski, GM Kraków,OSiR Kolna, MFTSaltatio
Prowadzenie: Ada Wantuch
Muzyka: 
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   2 AKSEL - Rzeszów              6
   3 BAWINEK - Kraków             3
   4 CUBANA - Nowy Targ           3
   5 DANCECLUB - Szczecin         2
   6 EMOTION Dance Academy Ośw    1
   7 GALA - Mielec                1
   8 GOLDEN DANCE - Przemyśl      2
   9 GRACJA - Krosno              4
  10 IMPERIA - Kraków             7
  11 JUST DANCE - Stalowa Wola    5
  12 KLASA - Tarnów               4
  13 K-STUDIO Krosno              2
  14 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  15 LATINO - Żabno               5
  16 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    2
  17 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  18 MDANCE - Przemyśl            1
  19 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  20 OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA       2
  21 PERFECT DANCE - Kraków       6
  22 PERFECT STYL - Kraków        3
  23 SOKÓŁ - Myślenice            1
  24 ST IMPRESJA Kęty             2
  25 STTS Kraków                  2
  26 SUKCES - Jaworzno            1
  27 THOMAS DANCE - Kraków        2
  28 WIR - Mysłowice              1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Maliszczak Łukasz, Wolanin Martyna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   2
   1         2 Dyka Maciej, Wojtyczko Zofia                       CUBANA - Nowy Targ        małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 2222222 2,0 1222222 2,0 2222222 2,0 1222222 2,0 2222222 2,0 2222222 2,0   12.0    2
   2 1111111 1,0 2111111 1,0 1111111 1,0 2111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    6.0    1
                                         R                                   
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów            małopolski           1/   6
   5         2 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   6
  10         3 Socha Bruno, Kania Amelia                          PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   6
   9         4 Otto Adam, Wolny Jadwiga                           OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              4/   6
   7         5 Jaróg Robert, Sięka Iga                            CUBANA - Nowy Targ        małopolski           5/   6
   8         6 Marcinkowski Krystian, Kmieć Emilia                LATINO - Żabno            małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 3133511 3,0 1156411 1,0 3143612 2,0 1336212 2,0 1223211 1,0    9.0    2
   6 4211134 1,0 2433233 2,0 2621121 1,0 2423121 1,0 5552122 2,0    7.0    1
   7 6655355 5,0 5641155 5,0 4465234 3,0 6251455 5,0 4331354 3,0   21.0    5
   8 2362666 6,0 4262666 6,0 1352566 6,0 4562566 6,0 2464466 5,0   29.0    6
   9 5446243 4,0 6315344 4,0 6236453 5,0 5145343 3,0 6146543 4,0   20.0    4
  10 1524422 2,0 3524522 3,0 5514345 4,0 3614634 4,0 3615635 6,0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Otto Adam, Wolny Jadwiga                           OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              1/   9
  11         2 Babula Kacper, Minorczyk Erita                     GALA - Mielec             podkarpacki          2/   9
  12         3 Salamon Tymoteusz, Romaniszyn Klaudia              PERFECT STYL - Kraków     małopolski           3/   9
  13         4 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   9
   7         5 Jaróg Robert, Sięka Iga                            CUBANA - Nowy Targ        małopolski           5/   9
   5         6 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   9
  10         7 Socha Bruno, Kania Amelia                          PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           7/   9
   6         8 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów            małopolski           8/   9
   8         9 Marcinkowski Krystian, Kmieć Emilia                LATINO - Żabno            małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   5  XX X X  4  XX X X  4 XX X  X  4 XX X  X  4 XX XXXX  6    22       5-6
   6  XX  X   3 XXX  X   4  XXX     3  XX XX   4   XXX    3    17          
   7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    29         3
   8 XX  XX   4      X   1      X   1  X       1 X  XXX   4    11          
   9 X  XX X  4 X  XX X  4 X  XX X  4 X XXXXX  6 X X X X  4    22       5-6
  10 X  X XX  4 X  X X   3 XXXXXX   6 X   XX   3  X   X   2    18          
  11 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         1
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6    31         2
  13 X XX X   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX  X  5    28         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 5365664 6,0 6163355 6,0 5366455 6,0 5564455 6,0 6364653 6,0   30.0    6
   7 6242245 4,0 5252534 5,0 6453334 4,0 3256243 4,0 5152344 5,0   22.0    5
   9 1456322 3,0 2545221 1,0 1134111 1,0 2335321 1,0 1436121 1,0    7.0    1
  11 2113153 1,0 4314143 2,0 4515643 5,0 6112634 3,0 3225535 3,0   14.0    2
  12 3524511 2,0 3636612 3,0 3642522 3,0 4643112 2,0 4543412 4,0   14.0    3
  13 4631436 5,0 1421466 4,0 2221266 2,0 1421566 5,0 2611266 2,0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           1/   9
  18         2 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   9
  24         3 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   9
  21         4 Brocławik Damian, Baum Natalia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   9
  17         5 Dziamba Krzysztof, Nowak Eliza                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   9
  23         6 Krawczyk Tomasz, Lelek Maria                       BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   9
  20         7 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           7/   9
  16         8 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          8/   9
  19         9 Szydłowski Szymon, Kica Karolina                   THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  16 X  X  X  3 X   XXX  4    XXX   3 X  XXX   4    14          
  17 XXXX XX  6     XXX  3  XX X    3   XXXXX  5    17         6
  18   XXXXX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    24         1
  19    X X   2  X XX    3  X XX X  4  X X  X  3    12          
  20  XXXXX   5 X XX X   4 X XX X   4   X XX   3    16          
  21 XXX X    4 XXX XXX  6 XXXX  X  5 XXXX  X  5    20         4
  22 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    23       2-3
  23 XXX XXX  6  XXX X   4 X  XXXX  5 XX   XX  4    19         5
  24 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXX    5    23       2-3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  17 4552435 5,0 5554645 5,0 5664535 5,0 3553645 5,0   20.0    5
  18 6411143 3,0 4411133 2,0 3411122 2,0 2311123 1,0    8.0    2
  21 3344522 4,0 3345412 4,0 4246644 4,0 6445532 4,0   16.0    4
  22 2125311 1,0 1226221 1,0 1322211 1,0 1224311 2,0    5.0    1
  23 5666666 6,0 6663566 6,0 6553466 6,0 5666466 6,0   24.0    6
  24 1233254 2,0 2132354 3,0 2135353 3,0 4132254 3,0   11.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Kamusiński Jan, Kapusta Maria                      KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   8
  16         2 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          2/   8
  18         3 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   8
  20         4 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/   8
  19         5 Szydłowski Szymon, Kica Karolina                   THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           5/   8
  26         6 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/   8
  17         7 Dziamba Krzysztof, Nowak Eliza                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/   8
  27         8 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  16 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6    22         5
  17 X XXXX   5   XXX    3  X XX    3 X X X    3    14          
  18 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         1
  19 XX XX X  5  X XXXX  5  X X XX  4 XX XXXX  6    20         6
  20 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXX   5    25       2-3
  25   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    25       2-3
  26 XXXXX    5 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7    23         4
  27  X   XX  3 XX   XX  4 X X  XX  4       X  1    12          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  16 3133511 2,0 2144521 2,0 1144411 1,0 2123512 1,0    6.0    2
  18 4614143 4,0 4313143 3,0 2213134 3,0 3412234 3,0   13.0    3
  19 5362464 5,0 5655664 6,0 4666653 6,0 4636363 4,0   21.0    5
  20 6225235 3,0 6232235 4,0 6332345 4,0 6344646 5,0   16.0    4
  25 2541322 1,0 3421412 1,0 5421222 2,0 5561121 2,0    6.0    1
  26 1456656 6,0 1566356 5,0 3555566 5,0 1255455 6,0   22.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Paczyński Mateusz, Królczyk Julia                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   5
  32         2 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   5
  31         3 Robak Jan, Piotrowicz Paulina                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   5
  30         4 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   5
  27         5 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  27 5545455 5,0 5553555 5,0 5555455 5,0 5555555 5,0 5554555 5,0   25.0    5
  30 2324311 2,0 4435421 4,0 4444222 4,0 4444422 4,0 4345222 4,0   18.0    4
  31 3253233 3,0 2222343 2,0 2332344 3,0 2333333 3,0 2423433 2,5   13.5    3
  32 4132544 4,0 3344234 3,0 3223533 2,0 3222244 2,0 3232344 2,5   13.5    2
  33 1411122 1,0 1111112 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Robak Jan, Piotrowicz Paulina                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   6
  36         2 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           2/   6
  35         3 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   6
  21         4 Brocławik Damian, Baum Natalia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   6
  34         5 Pyras Krzysztof, Jarek Emilia                      WIR - Mysłowice           śląski               5/   6
  30         6 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 3633432 2,0 4134344 4,0 4244343 3,0 4143544 4,0 4253544 5,0   18.0    4
  30 5542366 6,0 5526666 6,0 5532655 6,0 5622655 6,0 6566655 6,0   30.0    6
  31 4451113 3,0 2252111 1,0 3153211 1,0 2355123 2,0 2115211 1,0    8.0    1
  34 1316255 4,0 1343255 2,0 2415166 4,0 1416266 5,0 1434166 4,0   19.0    5
  35 2165621 1,0 3661532 3,0 1666432 5,0 3564311 3,0 3641433 3,0   15.0    3
  36 6224544 5,0 6415423 5,0 6321524 2,0 6231432 1,0 5322322 2,0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   5
  43         2 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   5
  44         3 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           3/   5
  41         4 Słomka Maciej, Sioła Oliwia                        MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           4/   5
  40         5 Goch Łukasz, Milewska Anna                         STTS Kraków               małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 5154555 5,0 5142145 4,0 5353255 5,0 5354344 4,0 5254554 5,0   23.0    5
  41 4345412 4,0 4354511 5,0 4245511 4,0 4245411 3,0 4445423 4,0   20.0    4
  42 1421133 1,0 1523322 2,0 1511122 1,0 3522133 2,0 2522212 2,0    8.0    1
  43 3233321 3,0 2435433 3,0 3132433 2,0 1133222 1,0 1133131 1,0   10.0    2
  44 2512244 2,0 3211254 1,0 2424344 3,0 2411555 5,0 3311345 3,0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           1/   6
  46         2 Mucha Paweł, Fatyga Agata                          IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   6
  40         3 Goch Łukasz, Milewska Anna                         STTS Kraków               małopolski           3/   6
  41         4 Słomka Maciej, Sioła Oliwia                        MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           4/   6
  45         5 Kutyła Radosław, Lis Weronika                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   6
  50         6 Szendera Julian, Grabska Sylwia                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 6124632 4,0 5124123 1,0 5126244 5,0 3123332 2,0 5122434 4,0   16.0    3
  41 3212454 3,0 3512444 5,0 4412423 4,0 4412444 4,0 4413322 3,0   19.0    4
  45 1455311 2,0 2256632 4,0 3263532 3,0 5256523 5,0 3355543 5,0   19.0    5
  46 5543223 5,0 4443311 3,0 2544111 1,0 2535211 1,0 1534111 1,0   11.0    2
  48 2331166 1,0 1331256 2,0 1331356 2,0 1341156 3,0 2241266 2,0   10.0    1
  50 4666545 6,0 6665565 6,0 6655665 6,0 6664665 6,0 6666655 6,0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Skalski Paweł, Drabczyk Karolina                   IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   4
  54         2 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty          małopolski           2/   4
  53         3 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           3/   4
  55         4 Legutko Tomasz, Legutko-Szewczyk Anna              BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 3232232 2,0 3332333 3,0 1322333 3,0 1233233 3,0 1233233 3,0   14.0    3
  54 2323323 3,0 1123221 2,0 2133222 2,0 2322322 2,0 3322322 2,0   11.0    2
  55 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0 4444444 4,0   20.0    4
  56 1111111 1,0 2211112 1,0 3211111 1,0 3111111 1,0 2111111 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Gralak Mateusz, Oleba Magdalena                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   7
  57         2 Ciosek Piotr, Balon Katarzyna                      PERFECT STYL - Kraków     małopolski           2/   7
  58         3 Danak Marcin, Noworolska Marcela                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   7
  59         4 Drzazga Daniel, Sendecka Aleksandra                IMPERIA - Kraków          małopolski           4/   7
  61         5 Matuszek Grzegorz, Indyk Aleksandra                AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   7
  53         6 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           6/   7
  62         7 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 5466777 6,0 7467776 7,0 7475676 6,0 7576577 7,0 7364676 6,0   32.0    6
  57 2113342 3,0 2112233 2,0 5124433 3,0 4113132 1,0 4113333 3,0   12.0    2
  58 3241114 2,0 3335412 3,0 3543212 2,0 3434413 4,0 2527212 2,0   13.0    3
  59 4554533 4,0 5554654 5,0 4332754 4,0 6621654 5,0 5642454 4,0   22.0    4
  60 1622221 1,0 1623121 1,0 1611121 1,0 1345221 2,0 1431121 1,0    6.0    1
  61 6335455 5,0 4241345 4,0 2256345 5,0 2252345 3,0 3255545 5,0   22.0    5
  62 7777666 7,0 6776567 6,0 6767567 7,0 5767766 6,0 6776767 7,0   33.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           1/   2
  56         2 Skalski Paweł, Drabczyk Karolina                   IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 2222222 2,0 1222122 2,0 2222222 2,0 2212222 2,0 2212122 2,0   10.0    2
  65 1111111 1,0 2111211 1,0 1111111 1,0 1121111 1,0 1121211 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
C       Smarzyńska                Beata           II        Kraków               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
F       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
G       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Duraj Maksymilian, Morawska Nicole                 PERFECT STYL - Kraków     małopolski           1/   4
  69         2 Fronc Jeremiasz, Wolska Zuzanna                    IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   4
  54         3 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty          małopolski           3/   4
  66         4 Banach Alan, Markiewicz Wiktoria                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 2133232 3,0 2333332 3,0 3324332 3,0 2334332 3,0 2443232 3,0   15.0    3
  66 4444444 4,0 4444444 4,0 4443444 4,0 4443444 4,0 4324444 4,0   20.0    4
  68 3311121 1,0 1111111 1,0 1112111 1,0 3112111 1,0 1111111 1,0    5.0    1
  69 1222313 2,0 3222223 2,0 2231223 2,0 1221223 2,0 3232323 2,0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-06-20, 10:00:19