OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021": 2021-03-21, Żółkiewka TOP - ART - Lublin lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

VI Gala Tańca TOP-ART Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
 Żółkiewka 2021

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VI Gala Tańca TOP-ART Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
 Żółkiewka 2021
Żółkiewka, 21.03.2021 r.
Organizator: Szkoła Tańca TOP-ART Lublin
Prowadzenie: Anna Bocian - Lublin
Muzyka: Jarosław Michałek- Kraków
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIR DANCE - Warszawa         1
   2 Akademia Tańca - Kielce      3
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    5
   4 Akademia Tańca PLESKOT -     2
   5 AKSEL - Rzeszów              3
   6 AnaDens Łódź                 1
   7 BALANS - Lublin              4
   8 BALLROOM - Lublin           13
   9 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
  10 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
  11 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
  12 DANCE POINT - Biała Podla    1
  13 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
  14 FAST-STEP Warszawa           8
  15 GALA - Mielec                3
  16 GASIEK - Rzeszów             2
  17 GOLDEN DANCE - Przemyśl     15
  18 GRACJA - Krosno             10
  19 ISKRA - Międzyrzec Podlas   10
  20 JUMP - Janów Lubelski       10
  21 JUST DANCE - Stalowa Wola    7
  22 KADRYL - Białystok           1
  23 KLASA - Tarnów               5
  24 Klub Tańca STRETTO - RADZ    3
  25 MAGIC-DANCE - Lublin         8
  26 MDANCE - Przemyśl            6
  27 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  28 MYKA - Zamość                5
  29 PERFECT DANCE - Kraków       1
  30 RESPECT DANCE Skarżysko-K    3
  31 RS - WARSZAWA                6
  32 RYTM - Chełm                 5
  33 SAMBA - Tarnobrzeg           8
  34 SUKCES - Jaworzno            1
  35 TAKT - Chełm                16
  36 TOP - ART - Lublin          11
  37 UKS KORDASZEWSCY             1
  38 ZAMEK - Biała Podlaska       3
  39 ZAMEK - Lublin              19
  40 ZŁOTA PARA - Dębica          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Pawlak Leon, Tryka Hanna                           ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   6
  25         2 Piwiński Tymon, Lato Nadia                         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   6
  22         3 Brożyna Franciszek, Rzadkowska Weronika            Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         3/   6
  27         4 Zawistowski Marcel, Świętochowska Adrianna         FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   6
  26         5 Siedlanowski Daniel, Semeryło Blanka               DANCE POINT - Biała Podla lubelski             5/   6
  23         6 Jakubczak Damian, Ostrowska Michalina              TOP - ART - Lublin        lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 35354 3.5 35554 5.0 35534 3.0 15463 3.0 16523 3.0 14653 3.0   20.5    3
  23 66445 5.0 64445 4.0 44455 4.0 54355 5.0 55365 6.0 45266 6.0   30.0    6
  24 11211 1.0 11212 1.0 12212 2.0 23211 1.0 22211 1.0 23312 2.0    8.0    1
  25 22122 2.0 22121 2.0 21121 1.0 31132 2.0 31132 2.0 31121 1.0   10.0    2
  26 43666 6.0 43636 3.0 63646 6.0 62626 6.0 63446 4.0 62435 4.0   29.0    5
  27 54533 3.5 56363 6.0 56363 5.0 46544 4.0 44654 5.0 56544 5.0   28.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Duchna Bartosz, Galas-Bandyk Janina                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   2
  49         2 Jamróz Franciszek, Wilczyńska Weronika             TAKT - Chełm              lubelski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  48 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  49 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Augustyniak Krystian, Ujma Marta                   ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   3
  71         2 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec                                  2/   3
  70         3 Wiertel Mieszko, Mianowana Oliwia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  69 3211121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2222222 2.0 2211212 2.0 2211211 1.0    8.0    1
  70 2333333 3.0 2222323 2.0 2322333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3323333 3.0   17.0    3
  71 1122212 2.0 3333232 3.0 3233222 2.0 1111111 1.0 1122121 1.0 1132122 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  11
  79         2 Kuchta Bartosz, Ładnowska Maja                     MYKA - Zamość             lubelski             2/  11
  77         3 Kossakowski Oskar, Drzażdżyńska Oliwia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  11
  83         4 Radzieńczak Adam, Jamróz Aleksandra                TAKT - Chełm              lubelski             4/  11
  81         5 Pacławski Kamil, Zybińska Zofia                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  11
  76         6 Giemza Stanisław, Czajkowska Paulina               ZAMEK - Lublin            lubelski             6/  11
  73         7 Babiak Miłosz, Głuszko Maria                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/  11
  75       8-9 Furtak Maksymilian, Gałan Gabriela                 ZAMEK - Lublin            lubelski           8-9/  11
  80       8-9 Ostański Szymon, Gałęzowska Maja                   BALLROOM - Lublin         lubelski           8-9/  11
  74     10-11 Chwedoruk Jan, Tymoszuk Karolina                   ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski         10-11/  11
  84     10-11 Świderski Mateusz, Szwed Lena                      BALLROOM - Lublin                          10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  73   X   X  2     XXX  3 X X XXX  5 X  X  X  3     X    1 XXXX  X  5    19          
  74 XX X  X  4  X   XX  3   X  X   2   X  X   2 X    XX  3   X      1    15          
  75       X  1   XX     2    X  X  2 XXX XXX  6  X  XX   3   X X    2    16          
  76  X XXX   4    X     1 XXXX X   5 XXXX X   5   X      1 XX X XX  5    21         5
  77 X X XXX  5  XX XXX  5      XX  2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5    31         2
  78 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  79 XXXX X   5 X  XX    3 XXXXX    5  XX X X  4 XXXXXXX  7  XX XXX  5    29       3-4
  80     X    1 X XX X   4  X  X    2    XX    2   XXX    3 X  XXX   4    16          
  81  XXX X   4 XXXX X   5 XX XX    4      XX  2 X  X  X  3 X   X    2    20         6
  83 XXXXX    5 XXXXX X  6 X XXX X  5    X     1 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29       3-4
  84 X   XXX  4 XX  X X  4  X   XX  3 XX  X    3  X       1          0    15          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  76 5455436 4.0 6463455 6.0 6454535 5.0 6664644 6.0 6556645 6.0 6223535 3.0   30.0    6
  77 2546625 5.0 2646624 4.0 3666624 6.0 2222525 2.0 2422524 2.0 3432624 2.0   21.0    3
  78 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  79 3232343 2.0 3232242 2.0 2232353 2.0 3356352 3.0 3363452 4.0 4366242 4.0   17.0    2
  81 6664562 6.0 5555536 5.0 5543446 4.0 5543236 5.0 4634366 5.0 2644466 5.0   30.0    5
  83 4323254 3.0 4324363 3.0 4325262 3.0 4435463 4.0 5245233 3.0 5555353 6.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         1/   6
 150         2 Włodarczyk Wiktor, Rzadkowska Marika               Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         2/   6
 148         3 Werner Bartosz, Kozłowska Hanna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   6
 146         4 Cyper Sebastian, Łoś Julia                         TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   6
 147         5 Pogrebniak Szymon, Skrzypczak Nicola               RYTM - Chełm              lubelski             5/   6
 149         6 Wychowaniak Adam, Gacek Ewa                        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145 1122111 1.0 1131111 1.0 1122111 1.0 1131111 1.0 1212121 1.0 1112131 1.0 3113121 1.0 3111121 1.0    8.0    1
 146 6533223 2.0 6523235 2.0 6413222 2.0 6413242 2.0 6543645 5.0 6443656 6.0 5334644 4.0 5333655 5.0   28.0    4
 147 3655362 5.0 3656366 6.0 3666355 6.0 2666353 6.0 3455462 4.0 3565463 4.0 2565462 5.0 1555463 4.0   40.0    5
 148 4241646 4.0 2442624 3.0 2541646 4.0 3552524 4.0 2331334 3.0 2331215 2.0 1441235 3.0 2442214 2.0   25.0    3
 149 5366535 6.0 4265542 5.0 4255534 5.0 5245635 5.0 5666556 6.0 5656544 5.0 6656556 6.0 6666546 6.0   44.0    6
 150 2414454 3.0 5314453 4.0 5334463 3.0 4324466 3.0 4124213 2.0 4224322 3.0 4222313 2.0 4224332 3.0   23.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Chudy Karolina                                     JUMP - Janów Lubelski     lubelski             1/  10
 115         2 Malczewska Karina                                  MYKA - Zamość             lubelski             2/  10
 110         3 Gielarek Nadia                                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/  10
 114         4 Magdziarz Magdalena                                TOP - ART - Lublin        lubelski             4/  10
 113         5 Kośmider Oliwia                                    ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             5/  10
 117         6 Stasieczek Wiktoria                                Akademia Tańca PLESKOT -  lubelski             6/  10
 118         7 Wiśniewska Blanka                                  Klub Tańca STRETTO - RADZ mazowiecki           7/  10
 112         8 Kowalewska Emilia                                  ZAMEK - Lublin            lubelski             8/  10
 109      9-10 Gałat Julia                                        Akademia Tańca PLESKOT -  lubelski          9-10/  10
 116      9-10 Samul Zofia                                        UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki        9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 108 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5    37       2-3
 109 X  XX    3 X        1 X   X X  3          0 X  X  X  3 X    X   2    12          
 110 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5   XXXXX  5   XXX X  4    33         4
 112    X  X  2 X  X XX  4    X     1    X  X  2   XX X   3   XX     2    14          
 113  XX XX   4   X  X   2  XX  X   3  XX XX   4  XX XX   4  XX  X   3    20         6
 114 XXX XXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7    37       2-3
 115 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         1
 116    X  X  2   XXXX   4   XX X   3 X        1 X        1       X  1    12          
 117 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5  X  X    2 XX  XXX  5    30         5
 118          0  X       1          0 XXXX X   5 XXX  XX  5 XXXXXX   6    17          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 108 1121162 1.0 1131162 1.0 1231152 2.0 1141151 1.0 1131151 1.0 2122152 1.0    7.0    1
 110 4313445 4.0 3322225 3.0 3322525 3.0 4513422 3.0 3643433 4.0 3553361 4.0   21.0    3
 113 5455636 5.0 4655646 6.0 5656636 6.0 5425515 5.0 5312515 3.0 5311515 2.0   27.0    5
 114 3542224 3.0 6444334 4.0 6444264 4.0 2352244 4.0 4455364 5.0 4234234 3.0   23.0    4
 115 2234311 2.0 2213411 2.0 2113311 1.0 3234333 2.0 2224222 2.0 1445423 5.0   14.0    2
 117 6666553 6.0 5566553 5.0 4565443 5.0 6666666 6.0 6566646 6.0 6666646 6.0   34.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Adaszewska Aniela                                  BALANS - Lublin           lubelski             1/  11
 127         2 Stadnik Wiktoria                                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  11
 124         3 Michta Amelia                                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/  11
 126         4 Soja Urszula                                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  11
 123         5 Marciniuk Aleksandra                               ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             5/  11
 129         6 Wiącek Anna                                        ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             6/  11
 131         7 Żur Dominika                                       AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           7/  11
 130         8 Wójcik Hanna                                       AnaDens Łódź              łódzki               8/  11
 125         9 Puławska Zofia                                     ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  11
 122        10 Indyka Zuzanna                                     KLASA - Tarnów            małopolski          10/  11
 128        11 Szafraniec Judyta                                  TOP - ART - Lublin        lubelski            11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
 122   X  XX  3 X   X X  3   X  XX  3 X X  XX  4       X  1       X  1     X    1          0    16          
 123 XX XXXX  6 XXX  XX  5 XX XXXX  6 XX   XX  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX  XXX  5    44         2
 124 XXXX X   5 X X  XX  4 X     X  2   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    43         3
 125  XXXXXX  6  XXXX X  5    X  X  2 X  X     2    X     1    X     1    X  X  2    X     1    20          
 126    X     1 X XX X   4 XXXX X   5 XX X X   4  XX XX   4 XXXX     4  XX  X   3  XX XX   4    29         5
 127  XX X X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7  XX      2  X XX X  4    40         4
 128 X   X    2 XX  X    3 XXX X    4  XX X X  4     X    1          0          0          0    14          
 129 XX X X   4  X X     2  X       1  X       1 XX X XX  5 XX   XX  4 XXXX XX  6 XXXX  X  5    28         6
 130 X X X X  4     X    1   X X    2   X X    2 X  XX    3     X    1 X  XX X  4 XXX XXX  6    23          
 131          0 X  X X   3 X  XXX   4 X  XX    3   XXXX   4   XXXX   4 X XXXX   5 X XX X   4    27          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 5522221 2.0 3332222 2.0 3211112 1.0 3142121 2.0 3433212 2.0 3431222 2.0 3321121 1.0 6332253 3.0   15.0    1
 123 2153543 3.0 5155333 3.0 5154443 4.0 5254443 4.0 6566563 6.0 6656563 6.0 4644552 4.0 4456431 4.0   34.0    5
 124 4645454 5.0 2643554 5.0 4645656 5.0 4633666 6.0 1611121 1.0 1512111 1.0 1513213 2.0 1511112 1.0   26.0    3
 126 6334335 4.0 4224445 4.0 2333334 3.0 2325334 3.0 2344346 3.0 2325355 3.0 2236665 6.0 2223324 2.0   28.0    4
 127 1411112 1.0 1411111 1.0 1422221 2.0 1411212 1.0 5225434 4.0 5264434 5.0 5455344 5.0 3645546 5.0   24.0    2
 129 3266666 6.0 6566666 6.0 6566565 6.0 6566555 5.0 4152655 5.0 4143646 4.0 6162436 3.0 5164665 6.0   41.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
 155         2 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             2/   4
 165         3 Żabicki Julian, Krystek Julia                      ZŁOTA PARA - Dębica                            3/   4
 153         4 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 153 2444434 4.0 2444434 4.0 2443444 4.0 4444444 4.0 3444444 4.0   20.0    4
 154 1222121 2.0 1111111 1.0 3222211 2.0 3211131 1.0 2221111 1.0    7.0    1
 155 4111212 1.0 3222222 2.0 4111122 1.0 2122212 2.0 1112222 2.0    8.0    2
 165 3333343 3.0 4333343 3.0 1334333 3.0 1333323 3.0 4333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
 153         2 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             2/   4
 155         3 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             3/   4
 165         4 Żabicki Julian, Krystek Julia                      ZŁOTA PARA - Dębica                            4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 153 1222342 2.0 1122332 2.0 1223333 3.0 2222223 2.0 1221222 2.0   11.0    2
 154 3111121 1.0 2211111 1.0 3111121 1.0 1111111 1.0 2112111 1.0    5.0    1
 155 2433233 3.0 4433243 3.0 2442242 2.0 3333442 3.0 4443444 4.0   15.0    3
                 R                                               
 165 4344414 4.0 3344424 4.0 4334414 4.0 4444334 4.0 3334333 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163         1 Świderski Szymon, Brogowska Emilia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             1/   8
 158         2 Muśnicki Bartosz, Biernacka Julianna               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   8
 160         3 Skowron Oliwier, Dobrowolska Iga                   RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   8
 162         4 Zarosa Krystian, Stępniak Maja                     ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   8
 159         5 Olbrot Paweł, Niedźwiedź Natalia                   ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   8
 156         6 Bakalarz Mateusz, Nalepa Weronika                  TOP - ART - Lublin        lubelski             6/   8
 157         7 Kaniewski Michał, Popek Dominika                   RYTM - Chełm              lubelski             7/   8
 161         8 Tatara Franciszek, Choińska Oliwia                 TAKT - Chełm              lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 156 XX  XX   4 X   X X  3 X   X    2 XX XXX   5 XXXXXX   6 rXXXXX   5    25         6
 157     X X  2   X  XX  3  XXXXXX  6  XX   X  3       X  1 X X  XX  4    19          
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
 159 XXXX XX  6 XX X X   4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37       4-5
 160 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX X X  5    37       4-5
 161  XXX     3  XXXX    4          0      X   1      X   1    X     1    10          
 162 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    40         3
 163 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 156 6555453 6.0 6646261 6.0 6646463 6.0 6256453 5.5 6264341 3.0 1253341 3.0   29.5    6
 158 4411136 2.0 4511126 1.0 4411126 2.0 4421241 2.0 5421253 2.0 3311153 2.0   11.0    2
 159 5344545 5.0 3263445 4.0 5365654 5.0 5534325 4.0 2535526 6.0 2444625 4.0   28.0    5
 160 3236364 4.0 2335612 3.0 3234331 3.0 2345566 5.5 3346464 4.0 6536464 5.0   24.5    3
 162 2663621 3.0 5452554 5.0 2553545 4.0 3663632 3.0 4653632 5.0 5665536 6.0   26.0    4
 163 1122212 1.0 1124333 2.0 1122212 1.0 1112114 1.0 1112115 1.0 4122212 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 175         1 Sala Mateusz, Mieszkowicz Anna                     GALA - Mielec                                  1/  10
 167         2 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość             lubelski             2/  10
 166         3 Babiak Paweł, Janusz Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  10
 171         4 Wojciechowski Kacper, Kolińska Sylwia              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  10
 173         5 Łabuś Wojciech, Gałaś Oliwia                       TAKT - Chełm              lubelski             5/  10
 168         6 Chajkowski Adam, Poziemska Kalina                  ZAMEK - Lublin            lubelski             6/  10
 170         7 Szabat Jakub, Jargiło Julia                        JUMP - Janów Lubelski     lubelski             7/  10
 176         8 Pach Mateusz, Doniec Natalia                       PERFECT DANCE - Kraków                         8/  10
 169         9 Luchowski Kacper, Tatara Maria                     TAKT - Chełm              lubelski             9/  10
 172        10 Wójcik Adam, Litwiniuk Anastazja                   ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XX X  4 XX X XX  5 XX X  X  4 XX XX X  5    45         3
 167  XXXXXX  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5    48         2
 168  XXXX    4  X X XX  4  XXX X   4  XXX X   4 XX  X    3 X XX     3   XXX X  4 X XXX X  5    31         6
 169    X XX  3 X  X  X  3    X  X  2 X  X X   3   XX XX  4  XXXXX   5      X   1    X     1    22          
 170          0   X  X   2 XXX X X  5 X   X    2 XXXX X   5  XXXX X  5  XX XX   4  XXX X   4    27          
 171 X X  XX  4   X X    2   X X    2   X X X  3  XXXXXX  6     XXX  3 XXXXXXX  7  XX XXX  5    32         5
 172 XX X     3 XX  XXX  5 XX       2  X    X  2 X        1 X   X    2 X        1 X        1    17          
 173 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X  X XX  4 X XX XX  5      X   1 X     X  2 XX XXXX  6 X X XXX  5    36         4
 175 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    53         1
 176 X   X    2     X    1 X   XX   3  XX X    3  XXXX X  5  XXX X   4   XXX    3  XXX X   4    25          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166 4453535 4.0 4455434 3.0 2355434 3.0 2334434 3.0 4365656 6.0 4264654 5.0 5256654 5.0 4354644 4.0   33.0    3
 167 1221112 1.0 1211122 1.0 1222223 2.0 1112122 1.0 1436221 2.0 1336321 2.0 1333321 3.0 1235321 2.0   14.0    2
 168 6334364 3.0 6363666 6.0 6433556 5.0 6445556 5.0 5553565 5.0 5423546 3.0 6544566 6.0 6513566 5.5   38.5    6
 171 5646443 5.0 5636353 5.0 5546362 4.0 3656363 6.0 3222134 3.0 6552235 6.0 2422235 2.0 3441235 3.0   34.0    4
 173 2565656 6.0 2544545 4.0 4664645 6.0 5563645 4.0 2644443 4.0 2645463 4.0 4665443 4.0 2666453 5.5   37.5    5
 175 3112221 2.0 3122211 2.0 3111111 1.0 4221211 2.0 6111312 1.0 3111112 1.0 3111112 1.0 5122112 1.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 189         1 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/  16
 188         2 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm              lubelski             2/  16
 179         3 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  16
 190         4 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/  16
 185         5 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski           5/  16
 187         6 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             6/  16
 182         7 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             7/  16
 177         8 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  16
 184         9 Miotła Kamil, Trafalska Ewa                        ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  16
 181        10 Hawrył Michał, Surowiec Lena                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski            10/  16
 193        11 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                     11/  16
 178        12 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki         12/  16
 186        13 Mróz Rafał, Gzik Hanna                             JUMP - Janów Lubelski     lubelski            13/  16
 183        14 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski          14/  16
 180        15 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          15/  16
 191        16 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski            16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 177  XXX  X  4 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    28       5-7
 178 XXX XXX  6 X    XX  3  XX X X  4 X    XX  3 X   X X  3    19          
 179  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5    31         3
 180   XX     2          0   X      1 X     X  2     XX   2     7          
 181 X   XX   3  XX XXX  5 XXXXXXX  7     XX   2  X XXXX  5    22         9
 182 XXXXX    5 XXXXXXX  7 X  X XX  4 XXXXX    5 XXXXXXX  7    28       5-7
 183     X    1 X X  X   3     XXX  3   X   X  2       X  1    10          
 184  XXX XX  5   XX     2 X XXXX   5  XXXX    4 XXXX X   5    21        10
 185 XX X XX  5 XX X  X  4 XX X  X  4 XX X XX  5 XXXX X   5    23         8
 186 X     X  2 X  X  X  3 X X  X   3   X  X   2 X X      2    12          
 187 X XXXXX  6 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXXXX   5    29         4
 188 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         2
 189 XXX XXX  6  XX XXX  5 XXX X X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    28       5-7
 190 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 191          0     X X  2    X     1     X    1 X     X  2     6          
 193 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X       1 XX X XX  5 XX       2    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 177    X     1 X XX X   4  XXX X   4 X  X X   3 X XXXX   5    17          
 179  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XX XXX  5  XXXXXX  6    29         3
 181     XX   2      X   1     XX   2          0      X   1     6          
 182 XXXXXX   6  X  X X  3 XX XX    4  XX XX   4 XX XX    4    21          
 184 X        1          0 X  X  X  3 X  X     2       X  1     7          
 185 XX   XX  4 XX   XX  4 XX    X  3 XX XX X  5 XXX XXX  6    22       5-6
 187  XXXXXX  6 XXXXX X  6   XXX X  4  XX   X  3   XX  X  3    22       5-6
 188 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       1-2
 189 X X XXX  5   XXXXX  5 X X XXX  5 X XXXXX  6 XX    X  3    24         4
 190 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    31       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 179 6123233 2.0 5254243 4.0 4152242 2.0 5155344 4.0 5133243 2.0   14.0    3
 185 4266654 5.0 4166655 5.0 5466664 6.0 4366662 6.0 4254634 4.0   26.0    5
 187 5654566 6.0 6643466 6.0 6545555 5.0 6544535 5.0 6566465 6.0   28.0    6
 188 2331412 1.0 2431522 2.0 3231413 3.0 3431413 2.0 3441512 3.0   11.0    2
 189 1445321 3.0 1312111 1.0 1314121 1.0 1212121 1.0 1312121 1.0    7.0    1
 190 3512145 4.0 3525334 3.0 2623336 4.0 2623256 3.0 2625356 5.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 192         1 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             1/  16
 189         2 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/  16
 179         3 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  16
 178         4 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/  16
 185         5 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski           5/  16
 182         6 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             6/  16
 191         7 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski             7/  16
 188         8 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm              lubelski             8/  16
 187         9 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  16
 177        10 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  16
 183     11-12 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski       11-12/  16
 190     11-12 Stępień Krystian, Kadej Oliwia                     ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski         11-12/  16
 181        13 Hawrył Michał, Surowiec Lena                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski            13/  16
 186        14 Mróz Rafał, Gzik Hanna                             JUMP - Janów Lubelski     lubelski            14/  16
 180     15-16 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       15-16/  16
 184     15-16 Miotła Kamil, Trafalska Ewa                        ZAMEK - Lublin            lubelski         15-16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 177  X X     2 XX X     3 X   X    2 XX X XX  5 X X XX   4    16        10
 178 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    29         5
 179   XX  X  3  XXX XX  5  XXX XX  5  XX XXX  5  XXX  X  4    22         8
 180  XX XX   4   X XX   3     X    1     X    1  X  XX   3    12          
 181  X   X   2  XXXXX   5  X   XX  3  X   X   2  X   X   2    14          
 182 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
 183   XXXX   4   XXX    3   XX     2   XXX    3   XXX    3    15          
 184   X   X  2  XX  X   3  XXX  X  4    X  X  2   X      1    12          
 185 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6    32       2-3
 186 X   XX   3 X X X X  4 X   X    2 X X XX   4          0    13          
 187 X XX  X  4    XX X  3  XXX XX  5    X X   2 XXXXXXX  7    21         9
 188 XX XX X  5 X  XX X  4 X XXXXX  6 X XXX X  5 X XXX X  5    25         7
 189 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X X XXX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    31         4
 190 X X  XX  4 XX       2 XX XXX   5 XX       2 X     X  2    15          
 191 XX XX    4 X X XXX  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX X XX  5    26         6
 192 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 177   X      1    XXX   3     X    1 X        1     X    1     7          
 178 XXX  XX  5 XXX   X  4 XX X XX  5 XXXX  X  5 XXXX XX  6    25         3
 179  XXX  X  4  XXX XX  5  XXX  X  4  XXX XX  5  X X XX  4    22       4-5
 182 XX  XXX  5 XX XXX   5 XXX X    4  XX XX   4  XX XX   4    22       4-5
 185  X  XXX  4  XX XXX  5  XX  XX  4  XX X X  4 XX  X X  4    21         6
 187    X     1   X  XX  3   XXX    3    X X   2   XXXX   4    13          
 188 X  XX    3 X  X     2 X  XXXX  5 X  XXX   4 X        1    15          
 189 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
 191 X XXXX   5 X   X    2 X  XXXX  5 X   XXX  4 X XX  X  4    20          
 192 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 178 3623454 3.0 2625564 5.0 1522463 2.5 1632544 4.0 1613343 3.0   17.5    4
 179 6144663 4.0 6133453 3.0 6143522 2.5 6244423 3.0 6144554 4.0   16.5    3
                                                     R           
 182 4565226 6.0 4564346 4.0 5464355 6.0 4556366 6.0 4555466 5.0   27.0    6
 185 5456535 5.0 5456635 6.0 4355644 5.0 5465655 5.0 5466625 6.0   27.0    5
 189 2312311 1.0 3212211 1.0 3616236 4.0 2111131 1.0 3332231 2.0    9.0    2
 192 1231142 2.0 1341122 2.0 2231111 1.0 3323212 2.0 2221112 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 198         1 Korecki Gabriel, Mazurowska Aniela                 RS - WARSZAWA             mazowiecki           1/   6
 197         2 Janczy Kacper, Płaneta Aleksandra                  SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/   6
 218         3 Chmykhalo Ruslan, Rudnicka Natalia                 BALLROOM - Lublin                              3/   6
 199         4 Łocha Antoni, Stecura Agnieszka                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   6
 196         5 Bojakowski Tomasz, Szczukiewicz Alicja             BALANS - Lublin           lubelski             5/   6
 195         6 Berdak Szymon, Filipiuk Aleksandra                 MYKA - Zamość             lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 195 6356335 5.0 6656446 6.0 6456446 5.0   16.0    6
 196 3445553 4.0 4323553 4.0 5665664 6.0   14.0    5
 197 1521242 2.0 1241232 1.5 1221332 2.0    5.5    2
 198 2114111 1.0 3515311 3.0 4512111 1.0    5.0    1
 199 4632624 3.0 5464665 5.0 3333555 4.0   12.0    4
 218 5263466 6.0 2132124 1.5 2144223 3.0   10.5    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 197         1 Janczy Kacper, Płaneta Aleksandra                  SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   6
 196         2 Bojakowski Tomasz, Szczukiewicz Alicja             BALANS - Lublin           lubelski             2/   6
 218         3 Chmykhalo Ruslan, Rudnicka Natalia                 BALLROOM - Lublin                              3/   6
 198         4 Korecki Gabriel, Mazurowska Aniela                 RS - WARSZAWA             mazowiecki           4/   6
 195         5 Berdak Szymon, Filipiuk Aleksandra                 MYKA - Zamość             lubelski             5/   6
 199         6 Łocha Antoni, Stecura Agnieszka                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 195 5546525 5.0 5645525 5.0 5656465 5.0   15.0    5
 196 1133253 2.0 1323254 3.0 1322121 1.0    6.0    2
 197 3211342 1.0 3111343 2.0 4111532 2.0    5.0    1
 198 4424131 3.0 4554131 4.0 3544243 4.0   11.0    4
 199 6655666 6.0 6466666 6.0 6465656 6.0   18.0    6
 218 2362414 4.0 2232412 1.0 2233314 3.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 205         1 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/  14
 209         2 Płodzień Adrian, Sułkowska Julia                   SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  14
 212         3 Wyszomirski Wiktor, Kolasa Wiktoria                BALLROOM - Lublin         lubelski             3/  14
 206         4 Kłos Przemysław, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          4/  14
 214         5 Zduńczuk Łukasz, Małyszek Agata                    TAKT - Chełm              lubelski             5/  14
 202         6 Butryn Grzegorz, Wach Aleksandra                   JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/  14
 200         7 Banasik Karol, Magdziarz Zuzanna                   RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         7/  14
 201         8 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          8/  14
 215         9 Brocławik Damian, Baum Natalia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/  14
 211        10 Wrona Łukasz, Śliczniak Weronika                   BALLROOM - Lublin         lubelski            10/  14
 208        11 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski            11/  14
 203        12 Chara Oskar, Woźniak Emilia                        MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         12/  14
 213        13 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski            13/  14
 210        14 Ryng Igor, Napiórkowska Daria                      Klub Tańca STRETTO - RADZ mazowiecki          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 200    XX    2 XX  XXX  5  X   X   2  X   XX  3    12          
 201 X XX  X  4 XXXX     4          0     X X  2    10          
 202  X X XX  4  X X XX  4 X  X  X  3 XX X     3    14         6
 203  X       1          0     X    1      X   1     3          
 205 XXX XXX  6 X X X X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    23         1
 206  XXXX    4   XXX    3 XXXXXX   6  XXXXX   5    18         5
 208      X   1  X   X   2      XX  2  X   X   2     7          
 209 X X X X  4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXX X  5    22         2
 210          0          0          0          0     0          
 211   X XX   3   X  XX  3   X      1   X      1     8          
 212 XXXX X   5 X XXX    4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    21         3
 213 X        1          0          0          0     1          
 214 XX X XX  5  X X XX  4  XXXXXX  6 X XXX X  5    20         4
 215     X X  2 X   X    2 XX   X   3 XX       2     9          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 202 6364646 6.0 6364636 6.0 4356666 6.0 4264656 6.0   24.0    6
 205 1111111 1.0 1212311 1.0 1212131 1.0 1313221 1.0    4.0    1
 206 5233424 3.0 5125464 4.0 5124425 3.0 5126415 4.0   14.0    4
 209 4526362 4.0 2536252 3.0 2535312 2.0 2535332 2.0   11.0    2
 212 2642233 2.0 3641123 2.0 6641253 5.0 6641143 3.0   12.0    3
 214 3455555 5.0 4453545 5.0 3463544 4.0 3452564 5.0   19.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 209         1 Płodzień Adrian, Sułkowska Julia                   SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/  15
 206         2 Kłos Przemysław, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  15
 201         3 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/  15
 212         4 Wyszomirski Wiktor, Kolasa Wiktoria                BALLROOM - Lublin         lubelski             4/  15
 205         5 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  15
 210         6 Ryng Igor, Napiórkowska Daria                      Klub Tańca STRETTO - RADZ mazowiecki           6/  15
 202         7 Butryn Grzegorz, Wach Aleksandra                   JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/  15
 208       8-9 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski           8-9/  15
 214       8-9 Zduńczuk Łukasz, Małyszek Agata                    TAKT - Chełm              lubelski           8-9/  15
 200        10 Banasik Karol, Magdziarz Zuzanna                   RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        10/  15
 216        11 Andrzejkiewicz Bartosz, Grzeszyk Karolina          ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski            11/  15
 211        12 Wrona Łukasz, Śliczniak Weronika                   BALLROOM - Lublin         lubelski            12/  15
 203     13-14 Chara Oskar, Woźniak Emilia                        MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki      13-14/  15
 217     13-14 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      13-14/  15
 213        15 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski            15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 200    X X   2 XX X XX  5 XXXXXXX  7 X  X  X  3    17     10-11
 201 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    26       1-2
 202 XXXX  X  5 XXXXX X  6  XXX  X  4 XXXX XX  6    21       6-7
 203 XX XX X  5 X   XXX  4 X  X     2    XXX   3    14          
 205 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26       1-2
 206 XXXXX X  6 XXXXX X  6          0 XXXXXXX  7    19         8
 208 XXX XX   5  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    24         3
 209 XX  X    3 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    22         5
 210   X  XX  3  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    21       6-7
 211  XXXXX   5   XXX    3   X X    2  XX XXX  5    15          
 212 X XXX X  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    23         4
 213 X   XX   3          0          0          0     3          
 214  X X XX  4  XXX X   4 XX XXX   5 XXXX     4    17     10-11
 216 XXX XXX  6 X   XX   3 XX XXXX  6 X   XX   3    18         9
 217   XX XX  4 XXXX  X  5   XX XX  4     X    1    14          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 200 X  X     2 X        1 X   XX   3          0     6          
 201 XXXXX X  6  XXX  X  4  X XXXX  5  XX XXX  5    20         4
 202  XXX X   4 XX X X   4  XXX     3  X X X   3    14          
 205 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X   XXX  4 X XXXXX  6    21       2-3
 206  XXXX X  5  XXXX X  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7    22         1
 208 XX XXX   5     XX   2   XXXX   4    X X   2    13          
 209 XXX X X  5 XXX X X  5 XXXXX X  6 XXX X X  5    21       2-3
 210  XX   X  3 XXXXX X  6 XXX   X  4 XXXXX X  6    19         5
 212     XXX  3  XX XXX  5 XXX  XX  5 X   XXX  4    17         6
 214 X    X   2 X XX X   4 X  X X   3 XXXX     4    13          
 216      X   1      X   1          0          0     2          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 201 3311655 3.0 3242423 3.0 2242535 4.0 1252524 2.0   12.0    3
 205 1666422 5.0 1663542 5.0 4664442 5.0 3643342 4.0   19.0    5
 206 5142346 4.0 5121256 1.0 5131354 3.0 2111255 1.0    9.0    2
 209 4225131 1.0 4315131 2.0 3323121 1.0 5335131 3.0    7.0    1
 210 6534564 6.0 6434665 6.0 6416666 6.0 6424666 6.0   24.0    6
 212 2453213 2.0 2556314 4.0 1555213 2.0 4566413 5.0   13.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 234         1 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             1/  17
 225         2 Paradysz Korneliusz, Czub Weronika                 GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/  17
 235         3 Szcześniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          3/  17
 239         4 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA                                  4/  17
 221         5 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             5/  17
 229         6 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             6/  17
 224         7 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski             7/  17
 228         8 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          8/  17
 227         9 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          9/  17
 233        10 Perłak Filip, Pobidyńska Martyna                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         10/  17
 231        11 Grzegorczyk Dariusz, Rusinek Patrycja              ZAMEK - Lublin            lubelski            11/  17
 223        12 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki          12/  17
 232     13-14 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski         13-14/  17
 236     13-14 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski         13-14/  17
 220     15-16 Bożek Bartosz, Krasoń Anna                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki      15-16/  17
 230     15-16 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki      15-16/  17
 226        17 Partyka Piotr, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 220 X  X XX  4 X   XXX  4    XXXX  4 X        1 X  XX X  4    17          
 221  XXXXXX  6  X XX    3 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         5
 223   XXX X  4 XXXXXX   6 XX XXX   5 X  XX X  4 XXXX XX  6    25      9-10
 224 X X X X  4 X X X X  4 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX XXX  6    26         8
 225 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
 226  X XXX   4  X X  X  3 X  X  X  3 X  XX    3   XX X   3    16          
 227  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX    5   XX X   3 XXXXXX   6    27       6-7
 228 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX  XX  5  XXXXXX  6  X  XXX  4    27       6-7
 229 X XX XX  5 XXXX XX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    29         4
 230 XX  XXX  5   X  XX  3  X   XX  3  XX  XX  4  X    X  2    17          
 231 XXXXX X  6    X  X  2 X XXX X  5 X XXXXX  6 X XXX    4    23        11
 232 XXXX X   5 XXXXXX   6  XX  XX  4  X X X   3      XX  2    20          
 233 XX   X   3 XXX XXX  6   X XXX  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    25      9-10
 234 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 235  XXX  X  4   X XX   3 X X XX   4 XXX X X  5 XXXXX X  6    22        12
 236 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XX XX    4 XX    X  3 X        1    20          
 239 X XXX    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 221  X XXXX  5    XX    2    X     1    XXXX  4 X XXXXX  6    18         6
 223          0 XXXX     4     X X  2          0   X      1     7          
 224  X  X X  3  XX   X  3 X   X X  3   X  XX  3 XX  X X  4    16          
 225 XXXXXXX  7 XX XX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    31         1
 227 X  X     2    X XX  3  X X     2  X X     2  X X X   3    12          
 228  X   XX  3  X   X   2 XXX      3 XX   X   3  X   XX  3    14          
 229 X XX X   4 X  X  X  3 XX X X   4 XX XX    4 XXXX XX  6    21       3-4
 231  X  XX   3   X X    2   XX X   3 X        1   X      1    10          
 233 X X X    3   X XX   3   X X    2 X X X    3          0    11          
 234  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXX   6    30         2
 235 X X      2 XXX  X   4 XXX XXX  6  XX XXX  5     X X  2    19         5
 239 X XXX X  5 X   XXX  4 X    XX  3 X XX XX  5 X  XXX   4    21       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 221 5663533 6.0 5643544 5.0 5642534 5.0 6643344 4.0 6632424 4.0   24.0    5
 225 4254241 2.0 4265252 3.0 4235261 2.0 5236251 2.0 5244251 3.0   12.0    2
 229 2342666 4.0 2332613 2.0 3363655 6.0 2364666 6.0 2355646 6.0   24.0    6
 234 3111122 1.0 3111131 1.0 6111112 1.0 3111112 1.0 3111112 1.0    5.0    1
 235 6426315 3.0 6426325 4.0 2526443 4.0 4525533 5.0 4526333 2.0   18.0    3
 239 1535454 5.0 1554466 6.0 1454326 3.0 1452425 3.0 1463565 5.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 228         1 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          1/  14
 221         2 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             2/  14
 238         3 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             3/  14
 225         4 Paradysz Korneliusz, Czub Weronika                 GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/  14
 230         5 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  14
 229         6 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             6/  14
 215         7 Brocławik Damian, Baum Natalia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  14
 223       8-9 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki         8-9/  14
 239       8-9 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA                                8-9/  14
 227        10 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         10/  14
 226        11 Partyka Piotr, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         11/  14
 224        12 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski            12/  14
 237        13 Flisak Wojciech, Jacek Martyna                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         13/  14
 220        14 Bożek Bartosz, Krasoń Anna                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki         14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 215   X  XX  3   X  XX  3  XX  XX  4   X  X   2   X XX   3    15          
 220          0 X        1 X        1 X        1 X        1     4          
 221  XXX X   4  XXX X   4  XXX X   4  X X     2  X X X   3    17         4
 223  XX      2 X X X    3  XXX     3    X X   2 r XXXX   4    14          
 224 X    X   2 X    X   2 X        1       X  1 X     X  2     8          
 225 XX  X X  4  XX X X  4 X X XXX  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5    24         3
 226    XXX   3    X X   2     X    1    XXX   3   X      1    10          
 227  XXX  X  4  X X  X  3  X X     2  X X     2  X       1    12          
 228 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXX XXX  6  X XX X  4    28         1
 229 X  X X   3 XX X     3 X  XXX   4 X XXX    4 X  X     2    16       5-6
 230   X X X  3   X XXX  4          0  XX XXX  5  XX  XX  4    16       5-6
 237       X  1       X  1       X  1       X  1       X  1     5          
 238 XX XX    4 XXXXX    5 XX XXXX  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7    27         2
 239 X   X    2 X   X    2 X X X X  4 X     X  2 X XXX    4    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 221 5131516 4.0 4121526 1.0 4122516 2.0 2331616 2.0 6144416 3.0   12.0    2
 225 3356232 3.0 3256451 5.0 2256432 3.0 4146132 3.0 1266252 2.0   16.0    4
 228 4243121 1.0 5334112 2.0 5314221 1.0 1514321 1.0 5435341 4.0    9.0    1
 229 1564654 5.5 2645643 6.0 3663643 5.0 3665553 6.0 3653534 5.0   27.5    6
 230 6615445 5.5 6513334 3.0 6535364 6.0 6223465 5.0 4512665 6.0   25.5    5
 238 2422363 2.0 1462265 4.0 1441155 4.0 5452244 4.0 2321123 1.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 244         1 Rykała Tobiasz, Kunka Pola                         TAKT - Chełm              lubelski             1/   5
 243         2 Wójcik Hubert, Hawrył Wiktoria                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   5
 242         3 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             3/   5
 245         4 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             4/   5
 241         5 Kijowski Cezary, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 241 4545552 5.0 3555553 5.0 2555452 5.0 1555554 5.0 3555555 5.0   25.0    5
 242 2434245 4.0 5334325 3.0 5312314 3.0 4332321 3.0 5334222 3.0   16.0    3
 243 3152313 2.0 2442212 2.0 3244221 2.0 2243113 2.0 2243313 2.0   10.0    2
 244 1211121 1.0 1111131 1.0 1121143 1.0 3121232 1.0 1121131 1.0    5.0    1
 245 5323434 3.0 4223444 4.0 4433535 4.0 5414445 4.0 4412444 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 252         1 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  14
 248         2 Michałowski Szymon, Rupar Wiktoria                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          2/  14
 250         3 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  14
 243         4 Wójcik Hubert, Hawrył Wiktoria                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             4/  14
 246         5 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             5/  14
 247         6 Majewski Anton, Krysa Aleksandra                   RYTM - Chełm              lubelski             6/  14
 249         7 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             7/  14
 251         8 Reut Dominik, Orzeł Oliwia                         BALANS - Lublin           lubelski             8/  14
 254         9 Widz Bartłomiej, Gozdalska Agnieszka               JUMP - Janów Lubelski     lubelski             9/  14
 241        10 Kijowski Cezary, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         10/  14
 255        11 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         11/  14
 242     12-13 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski         12-13/  14
 253     12-13 Urbański Robert, Neska Zuzanna                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       12-13/  14
 236        14 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski            14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 236          0          0          0          0          0     0          
 241          0  X    X  2  X       1  X   X   2  XX  X   3     8          
 242     X    1          0     X X  2       X  1       X  1     5          
 243  XXXXX   5 XX  XX   4 X   XX   3 XX XXXX  6 X  X X   3    21       4-5
 246 XX X  X  4  X XX X  4    XX X  3  X X XX  4 XXXXX X  6    21       4-5
 247   XXXX   4 X XXX    4 X  X     2 X XX  X  4 X  X XX  4    18         6
 248 XXXX XX  6  XXX X   4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         1
 249 XX X X   4  X X  X  3  XXX XX  5     XX   2  X X  X  3    17          
 250 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XX    4 XXX XX   5    28       2-3
 251     X    1   X XX   3  XX XX   4   X XX   3     X    1    12          
 252  XX XXX  5 X XX XX  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXXXXX  6    28       2-3
 253 X     X  2 X    X   2 X        1          0          0     5          
 254 XXX   X  4 X   X X  3 X        1 X X      2 X        1    11          
 255          0   X      1   X      1 X X      2   X X    2     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 243 3565435 6.0 3525235 3.0 2446425 4.0 3546335 4.0 3455135 5.0   22.0    4
 246 4452354 4.0 5442356 5.0 5535566 5.0 6434446 3.0 2532666 6.0   23.0    5
 247 1641661 5.0 1661561 6.0 1662651 6.0 1662663 6.0 1641251 1.0   24.0    6
 248 6324513 3.0 6236613 2.0 6214312 2.0 5215212 2.0 6216512 2.0   11.0    2
 250 2233246 2.0 2353444 4.0 3353144 3.0 4353554 5.0 4364444 4.0   18.0    3
 252 5116122 1.0 4114122 1.0 4121233 1.0 2121121 1.0 5123323 3.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 258         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             1/   5
 255         2 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   5
 260         3 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             3/   5
 259         4 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          4/   5
 246         5 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 246 4345545 5.0 5455535 5.0 5554525 5.0 5555555 5.0 5555535 5.0   25.0    5
 255 2522254 2.0 1333454 4.0 1322254 2.0 1323344 2.0 2233354 3.0   13.0    2
 258 1111131 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 259 5234413 4.0 4224323 2.0 4245432 4.0 4234422 4.0 4444442 4.0   18.0    4
 260 3453322 3.0 3542242 3.0 3433343 3.0 3442233 3.0 3322223 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Głębocka                  Natalia                   Warszawa             
C       Fiszer                    Dawid                     Radomsko             
D       Pawlak                    Łukasz                    Lublin               
E       Włodarczyk                Piotr                     Łódź                 
F       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew                  Tarnobrzeg           
2       Sasor                     Dawid                     Chorzelów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 258         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             1/   6
 262         2 Stępień Michał, Skrzypek Klaudia                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   6
 245         3 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   6
 259         4 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          4/   6
 261         5 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             5/   6
 232         6 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 232 4655636 6.0 4656556 6.0 6656636 6.0 4655556 5.0 4645556 5.0   28.0    6
 245 2544422 4.0 3524322 3.0 4522322 3.0 2513323 3.0 5433123 3.0   16.0    3
 258 3121241 1.0 1141241 1.0 1141141 1.0 1141231 1.0 1151231 1.0    5.0    1
 259 5333314 2.0 5412434 4.0 5434454 4.0 3434444 4.0 2524344 4.0   18.0    4
 261 1266565 5.0 2265665 5.0 2365565 5.0 5366665 6.0 3366665 6.0   27.0    5
 262 6412153 3.0 6333113 2.0 3213213 2.0 6222112 2.0 6212412 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-03-06, 20:46:57