OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW "WIELKOPOLAN CUP 2021"": 2021-03-20, Przeźmierowo k/Poznania SENIOR DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW
 I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW "WIELKOPOLAN CUP 2021"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW
 I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW "WIELKOPOLAN CUP 2021"
Przeźmierowo, 20.03.2021 r.
Organizator: SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
SENIOR 1, D, Latin
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Latin-4
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
SENIOR 3, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            2
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        5
   3 All About Dance Studio -    10
   4 AMETYST - Lubań              2
   5 ANIMA DANZA - Głogów         4
   6 ASTRA - Szczecin            10
   7 DANCE CENTER - Kluczbork     3
   8 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
   9 DANCE PROJECT- Wrocław       3
  10 DANCE TEAM - Wrocław         2
  11 DANCECLUB - Szczecin         6
  12 DCS BRWINÓW                  1
  13 DREAM - Poznań               7
  14 DZIUPLA - Poznań             7
  15 ELITE DANCE - Szczecin       1
  16 ESENS - Wrocław              2
  17 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     3
  18 FANTAZJA - Skwierzyna        5
  19 FILEMON - Szamotuły          1
  20 FINEZJA - Poznań             5
  21 GRACJA - Zielona Góra        7
  22 IGLICA - Wrocław             2
  23 ISKRA - Świdwin              1
  24 JEDYNKA - Łódź               2
  25 KS  DANCE MIX - Deszczno     4
  26 KUBA DANCE STUDIO - Biela    2
  27 LATINA - Wolsztyn            4
  28 LORENZO - Gaj Mały           8
  29 MARGO - Leszno              13
  30 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  31 OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA       2
  32 POEZJA - Kościan             5
  33 PROJEKT NM - Słubice         4
  34 ROYAL DANCE - Szczecin       3
  35 SENIOR DANCE STUDIO - Poz    3
  36 SŁOŃCE - Poznań              1
  37 STEP DANCE - Koluszki        1
  38 Szkoła Tańca Sparta - Opo    2
  39 Śląska Szkoła Tańca - Kat    3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Bartman Jakub, Mizielińska Dobrosława              All About Dance Studio -  zachodniopom         1/   6
  42         2 Janik Dariusz, Chrzanowska Kinga                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   6
  41         3 Wojtun Igor, Libner Zofia                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   6
  38         4 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   6
  39         5 Jakub Wiśniewski, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          5/   6
  40         6 Różycki Mikołaj, Daś Zuzanna                       POEZJA - Kościan          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  37 2112511 1.0 2112312 2.0 1112212 1.0    4.0    1
  38 3353445 4.0 3455455 5.0 3553344 4.0   13.0    4
  39 5524254 5.0 5544544 4.0 6434555 5.0   14.0    5
  40 6666666 6.0 4666666 6.0 5666666 6.0   18.0    6
  41 4435323 3.0 6323223 3.0 4345433 3.0    9.0    3
  42 1241132 2.0 1231131 1.0 2221121 2.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Wojtun Igor, Libner Zofia                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          1/   6
  37         2 Bartman Jakub, Mizielińska Dobrosława              All About Dance Studio -  zachodniopom         2/   6
  38         3 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   6
  39         4 Jakub Wiśniewski, Suchecka Aleksandra              KUBA DANCE STUDIO - Biela dolnośląski          4/   6
  43         5 Purkiewicz Aleksander, Stańczyk Barbara            STEP DANCE - Koluszki     łódzki               5/   6
  40         6 Różycki Mikołaj, Daś Zuzanna                       POEZJA - Kościan          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  37 1214322 2.0 3222333 2.0 5323222 2.0    6.0    2
  38 5341133 3.0 5434154 4.0 3434344 4.0   11.0    3
  39 6433544 4.0 4543442 3.0 4555565 5.0   12.0    4
  40 4665666 6.0 6666666 6.0 6666656 6.0   18.0    6
  41 2122211 1.0 2111211 1.0 2111111 1.0    3.0    1
  43 3556455 5.0 1355525 5.0 1242433 3.0   13.0    5
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Jasiński Michał, Podfigurna Kalina                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  50         2 Kudlaszyk Oskar, Gawelska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   6
  47         3 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   6
  48         4 Czerwiński Bartosz, Wyszecka Dobrosława            All About Dance Studio -  zachodniopom         4/   6
  53         5 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              5/   6
  51         6 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  47 4362545 4.0 4233542 3.0 4353453 3.0 6222552 2.0   12.0    3
  48 3421322 1.0 6464431 4.0 3464524 4.0 5565323 6.0   15.0    4
  49 6233213 2.0 5121213 1.0 5111112 1.0 2111411 1.0    5.0    1
  50 1156431 3.0 1312324 2.0 2242331 2.0 1453236 3.0   10.0    2
  51 5614664 6.0 3655656 6.0 1636646 6.0 4646644 5.0   23.0    6
  53 2545156 5.0 2546165 5.0 6525265 5.0 3334165 4.0   19.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Jasiński Michał, Podfigurna Kalina                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   8
  42         2 Janik Dariusz, Chrzanowska Kinga                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   8
  50         3 Kudlaszyk Oskar, Gawelska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   8
  47         4 Adamczak Karol, Wojtasińska Adrianna               DREAM - Poznań            wielkopolski         4/   8
  48         5 Czerwiński Bartosz, Wyszecka Dobrosława            All About Dance Studio -  zachodniopom         5/   8
  54         6 Borkowski Łukasz, Kasicka Alicja                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  51         7 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   8
  55         8 Kulawiecki Maciej, Popowska Patrycja               KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  42  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXX   6    24         3
  47 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXX  X  5    22       5-6
  48 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X X XX  4    25         2
  49 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    27         1
  50 XX  XX   4 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXXXX   6    22       5-6
  51 X X  XX  4 X     X  2 X        1 X XXXXX  6    13          
  54  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X   XXX  4    23         4
  55 X  XX    3     X X  2     XX   2 XXX X X  5    12          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  42 6122215 2.0 4123214 2.0 6123222 2.0 4112222 1.0    7.0    2
  47 3654662 6.0 1552643 3.0 4635645 6.0 1334533 3.0   18.0    4
  48 2345333 3.0 5466432 5.0 1454536 4.0 6456646 6.0   18.0    5
  49 5411121 1.0 3311121 1.0 5211111 1.0 2523111 2.0    5.0    1
  50 1263556 5.0 2234556 4.0 3362363 3.0 5241365 4.0   16.0    3
  54 4536444 4.0 6645365 6.0 2546454 5.0 3665454 5.0   20.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Nowak Jakub, Janiszewska Emilia                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          1/   5
  62         2 Prętki Aleksander, Ratuszniak Alina                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   5
  60         3 Obiora Damian, Mocek Maja                          MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   5
  61         4 Przewoźny Michał, Chojan Martyna                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         4/   5
  58         5 Kłobus Dawid, Chwirot Milena                       FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  58 4555544 5.0 5554544 5.0 5444443 4.0 5455554 5.0 5455534 5.0 5425554 5.0   29.0    5
  59 3221131 2.0 3312232 2.0 3313232 3.0 2111132 1.0 3112111 1.0 3141111 1.0   10.0    1
  60 2333222 3.0 2133323 3.0 2232321 2.0 1332423 3.0 2321222 2.0 2313243 3.0   16.0    3
  61 5444455 4.0 4245455 4.0 4555554 5.0 4544315 4.0 4544455 4.0 4534435 4.0   25.0    4
  62 1112313 1.0 1421111 1.0 1121115 1.0 3223241 2.0 1233343 3.0 1252322 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Spodniewski Kamil, Sidor Michalina                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  11
 106         2 Sęk Jędrzej, Rafaląt Anna                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  11
 104         3 Sucholas Błażej, Nawrocka Natalia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/  11
 102         4 Sobczyk Michał, Woźniczko Aleksandra               ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  11
  95         5 Buczyński Marcel, Przybek Wiktoria                 KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              5/  11
 101         6 Piec Gustaw, Korzeniewicz Selena                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  11
  98         7 Kunce Maksymilian, Harendarz Zuzanna               MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  11
 100         8 Nowak Antonino, Koronowska-Roszak Dominika         ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         8/  11
  97      9-10 Janas Michał, Kupińska Hanna                       FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski           9-10/  11
  99      9-10 Mandziuk Antoni, Olejniczak Michalina              FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski           9-10/  11
  96        11 Błażejczyk Patryk, Kłobus Zuzanna                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  95 X   XX   3 X   X    2 XX  XX   4 XXX  XX  5 XX   XX  4 XXX   X  4    22         6
  96          0          0          0   X      1          0   X      1     2          
  97 X XXX    4       X  1 X  X     2     X    1     X    1 X        1    10          
  98  X X X   3  XXXXX   5   XX XX  4    X     1    X     1    X     1    15          
  99 X        1   XX     2 X   X    2 X   XX   3 X        1 X        1    10          
 100      XX  2      X   1          0 X    X   2  XX XX   4   X XX   3    12          
 101  XXXX X  5 XX  XXX  5  XXXXXX  6  XXXX X  5 X XXX X  5  X XXXX  5    31         5
 102 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    35         4
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    41         1
 104 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  X XXXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    38         2
 106  XX  XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    36         3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  95 4465646 6.0 2565656 6.0 4664646 6.0 2655551 5.0 3343531 3.0 4663552 5.0   31.0    5
 101 3554464 5.0 6453365 5.0 5556464 5.0 4466665 6.0 4664665 6.0 3556666 6.0   33.0    6
 102 6633353 4.0 3624243 3.0 6423253 4.0 6514446 4.0 5535456 5.0 6435445 4.0   24.0    4
 103 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 5232223 2.0 1222113 1.0 2221123 2.0    8.0    1
 104 5322522 2.0 5332432 2.0 3335532 3.0 3343334 3.0 6456242 4.0 5344231 3.0   17.0    3
 106 2246235 3.0 4246524 4.0 2242325 2.0 1121112 1.0 2111324 2.0 1112314 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/  10
 113         2 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/  10
 115         3 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About Dance Studio -  zachodniopom         3/  10
 118         4 Wójcik Samuel, Tarejło Aleksandra                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/  10
 116         5 Topolewski Tomasz, Turbo Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  10
 110         6 Gołuch Tomasz, Pilek Magdalena                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/  10
 114         7 Rogoziewicz Wiktor, Sławińska Anna                 ESENS - Wrocław           dolnośląski          7/  10
 109         8 Borowiec Adam, Dzik Zofia                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  10
 111         9 Jarmuszkiewicz David, Wojciechowska Joanna         DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         9/  10
 112        10 Kusak Ernest, Siwiela Michalina                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109 X   XX   3 X   X    2 X X X    3 X X      2 X   X    2          0     X    1     X    1    14          
 110  XXX     3 XX XX X  5 XX XX X  5  XXXX    4 X  XX X  4  X XXXX  5 X  X X   3 XX XXX   5    34         6
 111  XX   X  3 X X      2  XX X    3  X XX    3          0          0 X        1 X        1    13          
 112    XX    2   X X    2    XX    2     X    1  X       1 X        1 X        1          0    10          
 113 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    49         3
 114 X   X X  3 X  X X   3      XX  2      XX  2  XX XXX  5 X XXXX   5 XXXXXXX  7  XX X X  4    31          
 115 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    50         2
 116  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7   XXXX   4 XXXXXXX  7  XXXX X  5 X XX XX  5    45         4
 117 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    51         1
 118 X X  XX  4  X   XX  3 X    XX  3 X    XX  3 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    39         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110 6444364 4.0 5546463 6.0 5655456 6.0 4565566 5.0 4466566 6.0 6456656 6.0 5566446 6.0 6555346 5.0   44.0    6
 113 1211232 1.0 1222212 2.0 2111512 1.0 1121122 1.0 2531433 2.0 4521534 4.0 4321635 4.0 5321634 4.0   19.0    2
 115 4535455 5.0 4335554 4.0 4324344 3.0 3233353 3.0 3244252 4.0 2233141 2.0 2234252 2.0 3244252 3.0   26.0    3
 116 5353116 3.0 6464126 3.0 3466125 4.0 5444215 4.0 5652345 5.0 5665465 5.0 6655364 5.0 4666465 6.0   35.0    5
 117 3122541 2.0 2111341 1.0 1232261 2.0 2312441 2.0 6113121 1.0 3112222 1.0 3112121 1.0 1112121 1.0   11.0    1
 118 2666623 6.0 3653635 5.0 6543633 5.0 6656634 6.0 1325614 3.0 1344313 3.0 1443513 3.0 2433513 2.0   33.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Majewski Mateusz, Marecka Amelia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  14         2 Pluskota Stanisław, Łuszczek Zofia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
  13         3 Okupniak Jakub, Andrzejewska Michalina             DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   6
  16         4 Staniak Oliwier, Andrzejczak Nikola                All About Dance Studio -  zachodniopom         4/   6
  15         5 Polański Gracjan, Zielińska Agata                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   6
  11         6 Kaczmarek Antoni, Naskręt Laura                    POEZJA - Kościan          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  11 6645666 6.0 6646666 6.0 5666666 6.0 6556455 5.0 2664666 6.0 5666666 6.0   35.0    6
  12 3254222 3.0 5112252 1.0 4143142 3.0 1112124 1.0 3133111 1.0 3123221 1.0   10.0    1
  13 2436434 4.0 1225523 2.0 1222523 1.0 5425533 4.0 5315335 3.0 6544445 5.0   19.0    3
  14 1511141 1.0 3531331 3.0 3411231 2.0 4333341 3.0 6421454 4.0 4311332 3.0   16.0    2
  15 5363555 5.0 4464445 5.0 6355355 5.0 3664666 6.0 1242242 2.0 1232154 2.0   25.0    5
  16 4122313 2.0 2353114 4.0 2534414 4.0 2241212 2.0 4556523 5.0 2455513 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Kuźlak Marcin, Staniszewska Monika                 DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         1/   3
  19         2 Jaszczak Szymon, Jaszczak Anna                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         2/   3
  21         3 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 1313311 1.0 1322321 2.0 1222221 2.0 1312221 2.0 1322221 2.0    9.0    2
  20 3131123 3.0 2111112 1.0 2111113 1.0 2121113 1.0 2111112 1.0    7.0    1
  21 2222232 2.0 3233233 3.0 3333332 3.0 3233332 3.0 3233333 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Burdziuk Krzysztof, Burdziuk Justyna               DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   7
  29         2 Walczak Grzegorz, Walczak Małgorzata               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   7
  25         3 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               3/   7
  26         4 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         4/   7
  30         5 Wiktorowicz Bogdan, Wiktorowicz Bogumiła           DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/   7
  28         6 Sawicz Zbigniew, Ilnicka Aneta                     DANCE CENTER - Kluczbork  opolski              6/   7
  27         7 Olejnik Konrad, Urbańska-Olejnik Agnieszka         POEZJA - Kościan          wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  24 4112111 1.0 3111131 1.0 1111221 1.0    3.0    1
  25 1341443 3.0 5242324 3.0 3363633 3.0    9.0    3
  26 6453564 5.5 1434553 4.0 2432444 4.0   13.5    4
  27 7777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0   21.0    7
  28 5536356 5.5 4566666 6.0 5646556 6.0   17.5    6
  29 3224622 2.0 2323212 2.0 4224112 2.0    6.0    2
  30 2665235 4.0 6655445 5.0 6555365 5.0   14.0    5
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Kniaziev Yevhen, Chrzanowska Patrycja              POEZJA - Kościan          wielkopolski         1/   5
  28         2 Sawicz Zbigniew, Ilnicka Aneta                     DANCE CENTER - Kluczbork  opolski              2/   5
  26         3 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         3/   5
  32         4 Manna Przemysław, Linkiewicz-Manna Eliza           ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   5
  33         5 Stachurski Władysław, Stachurska Barbara           ISKRA - Świdwin           zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  26 1324332 3.0 1323232 3.0 1124232 2.0    8.0    3
  28 2233123 2.0 2132123 2.0 2432113 3.0    7.0    2
  31 3111211 1.0 3211311 1.0 3211321 1.0    3.0    1
  32 4452544 4.0 4444544 4.0 4343444 4.0   12.0    4
  33 5545455 5.0 5555455 5.0 5555555 5.0   15.0    5
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   4
  36         2 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   4
  37         3 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         3/   4
  38         4 Typański Paweł, Pawlak Wiesława                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 1121111 1.0 1111211 1.0 1134321 2.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  36 4433423 3.5 2242142 2.0 2221143 1.0 2333444 3.5 2243233 3.0   13.0    2
  37 2214232 2.0 3334434 4.0 3312232 3.0 3422222 2.0 3434444 4.0   15.0    3
  38 3342344 3.5 4423323 3.0 4443414 4.0 4244333 3.5 4322322 2.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Burdziuk Krzysztof, Burdziuk Justyna               DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   6
  41         2 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   6
  39         3 Jabłoński Piotr, Jabłońska Sylwia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   6
  40         4 Kashyna Adam, Kashyna Marta                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   6
  38         5 Typański Paweł, Pawlak Wiesława                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   6
  25         6 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  24 3211131 1.0 3313162 2.0 3312153 3.0 4112142 2.0    8.0    1
  25 6452554 5.0 6566654 6.0 6546441 5.0 6566664 6.0   22.0    6
  38 2345315 3.0 4424445 5.0 2453334 4.0 3454356 5.0   17.0    5
  39 5123243 2.0 1255336 4.0 1134226 2.0 5323235 3.0   11.0    3
  40 4534422 4.0 5642223 3.0 5665665 6.0 2645523 4.0   17.0    4
  41 1666666 6.0 2131511 1.0 4221512 1.0 1231411 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Jabłoński Piotr, Jabłońska Sylwia                  ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   4
  28         2 Sawicz Zbigniew, Ilnicka Aneta                     DANCE CENTER - Kluczbork  opolski              2/   4
  40         3 Kashyna Adam, Kashyna Marta                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   4
  25         4 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  25 2444444 4.0 4444444 4.0 4444434 4.0 3444434 4.0   16.0    4
  28 4221121 1.0 3121231 1.5 3231343 3.0 4333243 3.0    8.5    2
  39 1113233 2.0 1213123 1.5 1113121 1.0 1122121 1.0    5.5    1
  40 3332312 3.0 2332312 3.0 2322212 2.0 2211312 2.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Sałach Marek, Sławińska Patrycja                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  10
  51         2 Włodarczak Kuba, Stam Zofia                        MARGO - Leszno            wielkopolski         2/  10
  46         3 Ratajczak Kacper, Bryl Aleksandra                  MARGO - Leszno            wielkopolski         3/  10
  44         4 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/  10
  43         5 Hernik Maciej, Kuśnierek Julia                     MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  10
  50         6 Surkov Kostiantyn, Kashyna Barbara                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/  10
  45         7 Pluskota Stanisław, Łuszczek Zofia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  10
  42         8 Grotkiewicz Piotr, Biadała Zuzanna                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  10
  49         9 Staniak Hubert, Wilde Amelia                       FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              9/  10
  48        10 Sobecki Emil, Śliwińska Martyna                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42      X   1      X   1          0 XX   X   3 X XX X   4 X XX XX  5   XXXX   4 XXX XX   5    23          
  43    X XX  3 X X X X  4 X XXXX   5     XXX  3  X XX X  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    37         4
  44 XXXX X   5 XX X XX  5 XX XXX   5 XX  XXX  5 XX  XX   4 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXX  X   4    40         3
  45  XXXX X  5  XXXX X  5  X X  X  3 X XX  X  4 XX    X  3  XX   X  3 XXXX  X  5   XX  X  3    31          
  46 XX  XXX  5     X    1 X   XXX  4    XXX   3  XX XXX  5 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    36         5
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
  48 X X X    3 X X      2   X      1   XX     2 X        1       X  1          0 X        1    11          
  49 X X      2 XXXX X   5  XXX  X  4  XXX     3   XXX    3 XX X     3   X      1    X     1    22          
  50 XXXXX X  6  X XXXX  5 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXXX XX  6     X    1          0    XX X  3    32         6
  51  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXXXX  5 XX XXXX  6  XXXXXX  6    48         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 5625644 6.0 5524644 5.0 5535665 6.0 6533634 4.0 4344644 3.0 6542633 5.0 6665626 6.0 3255633 3.0   38.0    5
  44 4463523 4.0 4452422 3.0 3464526 5.0 5465325 5.0 3465326 4.0 3255326 2.0 2554433 4.0 2646426 4.0   31.0    4
  46 3236365 3.0 3345365 4.0 4223453 3.0 3344553 3.0 2252265 2.0 4423255 3.0 4332355 3.0 5522355 6.0   27.0    3
  47 1111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    8.0    1
  50 2544256 5.0 2666556 6.0 1656344 4.0 2656466 6.0 5536433 5.0 2666544 6.0 5446544 5.0 6464544 5.0   42.0    6
  51 6352432 2.0 6233233 2.0 6342232 2.0 4221242 2.0 6623552 6.0 5334462 4.0 3223262 2.0 4333262 2.0   22.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   5
  57         2 Smuniewski Szymon, Jekel Aleksandra                All About Dance Studio -  zachodniopom         2/   5
  56         3 Rogala Tomasz, Saj Liliana                         OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              3/   5
  58         4 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          4/   5
  55         5 Kozłowski Jędrzej, Przepłata Weronika              FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 3334111 2.0 3123111 1.0 3334111 2.0 3324111 1.0 3334111 3.0    9.0    1
  55 4552555 5.0 4555555 5.0 4555545 5.0 4553555 5.0 4453545 5.0   25.0    5
  56 1423233 3.0 2432243 3.0 2423253 4.0 2431243 3.0 2521253 2.0   15.0    3
  57 2145322 1.0 1244322 2.0 1241422 1.0 1145422 2.0 1145432 4.0   10.0    2
  58 5211444 4.0 5311434 4.0 5112334 3.0 5212334 4.0 5212324 1.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   5
  56         2 Rogala Tomasz, Saj Liliana                         OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              2/   5
  59         3 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              3/   5
  57         4 Smuniewski Szymon, Jekel Aleksandra                All About Dance Studio -  zachodniopom         4/   5
  55         5 Kozłowski Jędrzej, Przepłata Weronika              FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 2235211 2.0 5244111 2.0 4112111 1.0 1131211 1.0 1111111 1.0    7.0    1
  55 5553345 5.0 3533345 4.0 5544345 5.0 2554355 5.0 2544355 4.0   23.0    5
  56 1121154 1.0 4111222 1.0 3231232 2.0 3212122 2.0 3222222 2.0    8.0    2
  57 4444422 4.0 1455453 5.0 2455423 4.0 5445443 4.0 5455544 5.0   22.0    4
  59 3312533 3.0 2322534 3.0 1323554 3.0 4323534 3.0 4333433 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         1/   2
  58         2 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 2212121 2.0 1111111 1.0 2111221 1.0 2211221 2.0 2211122 2.0    8.0    2
  62 1121212 1.0 2222222 2.0 1222112 2.0 1122112 1.0 1122211 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About Dance Studio -  zachodniopom         1/  13
  68         2 Hasiów Szymon, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  13
  75         3 Borkowski Łukasz, Kasicka Alicja                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  13
  71         4 Miałkas Eryk, Szymczak Julia                       LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/  13
  74         5 Biały Mikołaj, Konarska Katarzyna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/  13
  67         6 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         6/  13
  73         7 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         7/  13
  70         8 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              8/  13
  76         9 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              9/  13
  77        10 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski        10/  13
  66     11-12 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski     11-12/  13
  69     11-12 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski          11-12/  13
  65        13 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  65     X    1          0    X     1          0          0     2          
  66   XXX    3    X     1     X    1     X    1          0     6          
  67      XX  2 XXXX XX  6 X XX XX  5   XX  X  3  XX   X  3    19         6
  68 XXXXX X  6      XX  2 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         2
  69          0 X        1   XX X   3          0 X X      2     6          
  70          0 X X XX   4 XX  X    3 X        1 XXXX X   5    13          
  71 X XXX X  5  XX X X  4 X   XXX  4  X  X X  3   XXXXX  5    21         5
  72 XXX  XX  5 X X  XX  4  XXXXXX  6 XXXX XX  6  X  X X  3    24       3-4
  73 XX  XXX  5 XX XX    4  X  X    2  X  XX   3 X   X    2    16          
  74 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    32         1
  75  XXXXX   5   X X X  3 XX  X X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    24       3-4
  76  X X X   3  X X X   3      X   1 X    X   2 X    X   2    11          
  77 X        1  X XX    3   X      1 X XX     3    X     1     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 3362666 6.0 5542666 6.0 2542466 5.0 4561666 6.0 6563666 6.0   29.0    6
  68 5546341 5.0 3255121 2.0 4254321 3.0 2133122 1.0 2111311 1.0   12.0    2
  71 1625122 1.0 2626334 3.0 3626135 4.0 3655235 5.0 3636235 4.0   17.0    4
  72 2114415 2.0 1113415 1.0 1115513 1.0 1324413 3.0 1344523 3.0   10.0    1
  74 4253534 4.0 4334542 4.0 5463644 6.0 5446544 4.0 4455454 5.0   23.0    5
  75 6431253 3.0 6461253 5.0 6331252 2.0 6212351 2.0 5222142 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Zalewski Mariusz, Kalecińska Martyna               4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/  12
  70         2 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              2/  12
  69         3 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  12
  72         4 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About Dance Studio -  zachodniopom         4/  12
  67         5 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  12
  79         6 Słota Karol, Czajka Aleksandra                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/  12
  68         7 Hasiów Szymon, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  12
  73         8 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         8/  12
  66         9 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         9/  12
  65     10-11 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski      10-11/  12
  71     10-11 Miałkas Eryk, Szymczak Julia                       LATINA - Wolsztyn         wielkopolski     10-11/  12
  78        12 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski             12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  65          0   XX X   3          0 X  X     2   X      1     6          
  66   XXX    3  XX X    3   X      1          0   XX     2     9          
  67 XXXXX X  6 XXXX  X  5   XXX X  4 XXX X    4 XX XX X  5    24         3
  68 XX XXXX  6    XX X  3 XX X XX  5    XX X  3       X  1    18          
  69 X   XXX  4   X XXX  4    X XX  3  XXX XX  5 XX XXXX  6    22         5
  70  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5    28         2
  71    X     1 X   X    2  X  X    2     X    1          0     6          
  72   X XXX  4 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5     XXX  3    23         4
  73 XX   X   3 X    X   2 X   X    2 X X  X   3 XXXXXX   6    16          
  78   X      1          0          0       X  1 X    X   2     4          
  79 XX  X    3  XXX     3 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXX X    4    21         6
  80 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 2443165 3.0 5454165 5.0 2564165 5.0 2654166 6.0 3553166 6.0   25.0    5
  69 5634344 4.0 3522343 3.0 5623343 3.0 4543453 4.0 6422531 3.0   17.0    3
  70 3321623 2.0 2311624 1.0 4312634 2.0 3311635 2.0 4111624 1.0    8.0    2
  72 4556412 5.0 4666412 4.0 3446411 4.0 5466511 5.0 2665442 4.0   22.0    4
  79 6265256 6.0 6245256 6.0 6255256 6.0 6235244 3.0 5346255 5.0   26.0    6
  80 1112531 1.0 1133531 2.0 1131522 1.0 1122322 1.0 1234313 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   7
  87         2 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   7
  89         3 Sarbak Kacper, Świniarska Dominika                 LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         3/   7
  85         4 Kozelan Jakub, Piekarska Agnieszka                 FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   7
  79         5 Słota Karol, Czajka Aleksandra                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/   7
  86         6 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         6/   7
  84         7 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 7747353 6.0 1733623 3.0 1435643 3.0 5433647 5.0 4667634 6.0   23.0    5
  83 6422425 2.0 4111315 1.0 5112315 2.0 2111313 1.0 3111313 1.0    7.0    1
  84 1633666 7.0 2566567 7.0 3776474 7.0 7754575 6.0 7554575 4.0   31.0    7
  85 4554742 3.0 3454742 4.0 4554732 5.0 4547722 4.0 5476722 5.0   21.0    4
  86 3365574 4.0 7645474 6.0 7663567 6.0 6665466 7.0 6743467 7.0   30.0    6
  87 2111111 1.0 6222251 2.0 6221221 1.0 3222251 2.0 1222251 2.0    8.0    2
  89 5276237 5.0 5377136 5.0 2347156 4.0 1376134 3.0 2335146 3.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Kucharski Damian, Ryś Zuzanna                      DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          1/   7
  86         2 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   7
  83         3 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   7
  76         4 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              4/   7
  87         5 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   7
  85         6 Kozelan Jakub, Piekarska Agnieszka                 FINEZJA - Poznań          wielkopolski         6/   7
  84         7 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  76 6175534 4.0 6175256 5.0 5164277 5.0 2163243 2.0 3174566 5.0   21.0    4
  83 5461645 5.0 3451434 3.0 4541424 3.0 5541624 3.0 5441413 3.0   17.0    3
  84 7734377 7.0 7727627 7.0 7735745 7.0 6725355 5.0 7525347 4.0   30.0    7
  85 4547753 6.0 4666745 6.0 3477632 4.0 4477532 4.0 4656632 6.0   26.0    6
  86 3353466 3.0 5544363 4.0 6252363 2.0 7354477 6.0 2263174 2.0   17.0    2
  87 1626222 2.0 2333572 2.0 2626556 6.0 3636766 7.0 6737755 7.0   24.0    5
  90 2212111 1.0 1212111 1.0 1313111 1.0 1212111 1.0 1312221 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         I         Głogów               Polska
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała                      1/   2
  36         2 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław                               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 1112111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111211 1.0    5.0    1
  36 2221222 2.0 2221222 2.0 2222222 2.0 2221222 2.0 2222122 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-03-06, 20:46:57