OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Klas A,B,C": 2018-03-10, Ostrowiec Świętokrzyski TWIST - Ostrowiec Św. świętokrzyski, okręg Świętokrzyski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa PTT klas A, B, C Młodzieży i Par Dorosłych


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa PTT klas A, B, C Młodzieży i Par Dorosłych

Ostrowiec Świętokrzyski Hala KSZO 10.03.2018
Organizator: PTT, PTT Okręg Świętokrzyski, Studio Tańca TWIST
Prowadzenie: Ada Wantuch - Kraków
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   4 AKSEL - Rzeszów              5
   5 ALFA-ASTRA - Stargard        1
   6 ArtDance - Kraków            2
   7 ASTRA - Szczecin             7
   8 BAWINEK - Kraków             5
   9 BRASIL - WARSZAWA            2
  10 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
  11 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
  12 CENTRUM TAŃCA - Radom        6
  13 CHAMPION TEAM - Wrocław      4
  14 CORTE TOP DANCE - Warszaw    2
  15 DANCE TEAM - Wrocław         2
  16 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    1
  17 DANCECLUB - Szczecin         3
  18 DANCELOOK - Gliwice          1
  19 DUET - Warszawa              2
  20 DZIUPLA - Poznań             1
  21 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    4
  22 ELIDA - Mielec               1
  23 ESKADRA - Pabianice          1
  24 ETIUDA - Radomsko            3
  25 EVOLUTION - Kraków           1
  26 FALLAWAY Opole               1
  27 FAST-STEP Warszawa           1
  28 FINEZJA - Poznań             1
  29 FLAMENCO - Siemianowice      2
  30 FORUM - Zabrze               4
  31 GASIEK - Rzeszów             3
  32 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  33 GRACJA - Zielona Góra        7
  34 IDEA - Kraków                1
  35 IGLICA - Wrocław             4
  36 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  37 JUMP - Janów Lubelski        1
  38 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  39 KADRYL - Białystok           1
  40 KLASA - Tarnów               1
  41 Kuźnia Tańca Kraków          3
  42 LIDER - Lublin               5
  43 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  44 MAESTRO Opole                1
  45 MAGIC-DANCE - Lublin         2
  46 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  47 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    5
  48 MASTER DANCE - Gliwice       2
  49 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  50 Mistrzowska Akademia Tane    1
  51 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  52 POLISH CLUB - Warszawa       1
  53 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  54 RESPECT DANCE Skarżysko-K    4
  55 ROYAL DANCE - Szczecin       2
  56 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    2
  57 RUDAN - Nowa Ruda            1
  58 SEMPRE - Kraków              1
  59 SENSO - Rzeszów              1
  60 SŁOŃCE - Poznań              2
  61 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  62 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  63 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    5
  64 STYL - Kraków                1
  65 SUKCES - Jaworzno            1
  66 UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl    1
  67 WIKA - Olsztyn               1
  68 ZAMEK - Lublin               1
  69 ZORBA - Mykanów              3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
H       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/  46
  16         2 Kotkowski Kewin, Lipowska Olga                     SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  46
   1         3 Antos Adrian, Ludkiewicz Katarzyna                 CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/  46
  18         4 Kreczko Karol, Marcinkiewicz Oliwia                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  46
  46         5 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/  46
  41         6 Weronowski Miłosz Jakub, Żłobecka Aleksandra       RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         6/  46
  45         7 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski              7/  46
  14         8 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           8/  46
   7         9 Fronc Jeremiasz, Drabczyk Karolina                 ArtDance - Kraków         małopolski           9/  46
   3     10-11 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski       10-11/  46
  20     10-11 Lesiak Grzegorz, Woźny Milena                      ROYAL DANCE STUDIO - WARS mazowiecki       10-11/  46
  42        12 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  46
  13        13 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              13/  46
  23        14 Matuszek Grzegorz, Wysocka Aleksandra              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         14/  46
  25     15-16 Mohana Adam, Kowalczyk Julia                       ETIUDA - Radomsko         łódzki           15-16/  46
  37     15-16 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom     15-16/  46
  10        17 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        17/  46
  19     18-20 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki       18-20/  46
  39     18-20 Szczypczyk Adam, Jaworek Gabriela                  ArtDance - Kraków         małopolski       18-20/  46
  43     18-20 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      18-20/  46
  40        21 Szumacher Artur, Walczak Aleksandra                ROYAL DANCE STUDIO - WARS mazowiecki          21/  46
  47        22 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola                     22/  46
  34        23 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma        23/  46
  33        24 Piątkowski Jakub, Martyna Oliwia Luiza             BAWINEK - Kraków          małopolski          24/  46
  32        25 Piotrowski Jakub, Wojciuch Laura                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              25/  46
  12        26 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         26/  46
  17        27 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Mykanów           śląski              27/  46
   5     28-31 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski          28-31/  46
  15     28-31 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY Opole            opolski          28-31/  46
  21     28-31 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski         28-31/  46
  26     28-31 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski         28-31/  46
   2        32 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          32/  46
  24     33-34 Mazur Grzegorz, Kołosowska Julia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           33-34/  46
  36     33-34 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski       33-34/  46
  28        35 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             35/  46
  22        36 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         36/  46
   8     37-38 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom     37-38/  46
  30     37-38 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski           37-38/  46
   9        39 Grabas Patryk, Dudek Wioletta                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         39/  46
  29        40 Ogonowski Jakub, Czaja Julia                       RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        40/  46
  35        41 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań          wielkopolski        41/  46
  31        42 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         42/  46
   4     43-45 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki      43-45/  46
   6     43-45 Drzazga Daniel, Sendecka Aleksandra                SEMPRE - Kraków           małopolski       43-45/  46
  27     43-45 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski         43-45/  46
  44        46 Zając Maciej, Marek Dominika                       EVOLUTION - Kraków        małopolski          46/  46
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1  XXXXXXX   7  XXXXXXXX  8  XX XXXXX  7  XXXX XXX  7  XXXX  XX  6    35         4
   2    X X  X  3            0      X     1 XX  XXXXX  7     XX  X  3    14          
   3     X  XX  3  XXXX  X   5  X XXX X   5   X  XXXX  5    XXXXXX  6    24         9
   4  X         1            0            0            0            0     1          
   5       X    1 X     X    2  X XXXX    5     X      1            0     9          
   6            0            0    X       1    X       1            0     2          
   7 XX X XX X  6 XX   XX X  5  XX  XX    4   X  XX    3   XXXXX    5    23     10-11
   8     X X    2            0       X    1      XX    2       X    1     6          
   9            0            0  X         1  X  X      2            0     3          
  10    X X     2    XX      2    XX      2 XX XX   X  5 XX X       3 B  14          
  11 XXX XXX    6 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    38         2
  12  X X   X   3    XXX  X  4    X       1    X    X  2   XX       2    12          
  13  X  X  XX  4 XX    X X  4 XX X XX    5    XX X X  4    X  X    2    19        15
  14  XXX XX X  6 XXXX XXXX  8 X X  XX    4 X    XXX   4 X    XXX   4    26         8
  15  XXXX      4 X X X      3  X X    X  3 XX  X      3            0    13          
  16 X  XX XX   5 X XXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 X  XXXXXX  7    36         3
  17 X X        2            0   X X  X   3 X X  X     3 X X   X    3    11          
  18 X X  XX X  5 X X X  XX  5 X X  X XX  5 XXXXX  XX  7 XXXXXX  X  7    29         7
  19     X  X   2            0   X    X   2            0       X    1 B   5          
  20 X     XX   3 XX     X   3 X      X   2 X   X  X   3 X     XX   3 B  14          
  21         X  1    X       1  X XX      3    XX      2        X   1     8          
  22   X        1       XX   2 X     X    2            0        X   1     6          
  23 X X   X    3  X  X   X  3        X   1       X    1            0 B   8          
  24   XX  X    3            0      X  X  2            0            0     5          
  25 X XX X X   5   X    X   2   X     X  2   X  X X   3 XXX X  X   5 B  17          
  26  X XXX     4    X  X    2     XXX    3    X  XX   3  XXX XX X  6    18          
  27            0            0            0            0            0     0          
  28 X    X     2     XX     2   X XX     3     X      1  X  XX     3    11          
  29 X X  X     3            0            0   X  X X   3            0     6          
  30            0    XXX     3            0            0  X         1     4          
  31            0            0            0            0            0     0          
  32            0            0 X X X      3            0  X     X   2     5          
  33     X   X  2  X         1 X   X  XX  4      X  X  2      X  X  2 B  11          
  34 X       X  2 XXX     X  4 X       X  2 X       X  2 X    X  X  3 B  13          
  35            0         X  1            0     X      1            0     2          
  36    X  X    2 X    X     2            0      X     1 X          1     6          
  37    XXX  X  4 XX XXXXXX  8  X XXX  X  5 XXXXXXXXX  9  XXXX  XX  6    32       5-6
  39   X    X   2   X XX X   4   X   X    2      XX    2   X XX     3 B  13          
  40   X  X XX  4   XX XXX   5 X X X  XX  5 X X    X   3 X X XXXX   6    23     10-11
  41 XX  X  X   4 XX   XX    4 X  X  X    3  X X  X    3 XXXX  X X  6    20     13-14
  42 XX XX  XX  6  X  X X    3 XX XX  XX  6 XX  X      3 X X X      3    21        12
  43  X  X   X  3  XX   XXX  5  X    XXX  4  XXX    X  4  X      X  2 B  18          
  44            0            0   X        1            0            0     1          
  45 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    41         1
  46 XXXX XXXX  8 X XX   XX  5 X XX   XX  5 XXXX   XX  6 XXXXXX XX  8    32       5-6
  47  X    XX   3   XX XX    4  X    XXX  4  XX  X     3  X X XXXX  6    20     13-14
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   2 X    X XX  4         X  1      X     1     XX     2   X  X  X  3    11          
   4            0            0            0            0  X  X      2     2          
   5     X      1 X  XX      3  XXXX  X   5  X  X      2  X  X  XX  4    15          
   6            0            0            0    X       1    X       1     2          
   8            0  XX  X     3     X      1   X        1  X  X      2     7          
   9  XX        2      X     1  X   X     2      X     1            0     6          
  10  X XX  X   4 XX XX   X  5 XX XX  XX  6 XX XX  X   5 X  X       2    22         6
  12    XX      2   XXX  X   4   XX   XX  4    X   XX  3  X X X X   4    17          
  15 X XX XX    5  X X  X    3    XX X    3    X       1    X XX    3    15          
  17 X  X    X  3 X      XX  3 X       X  2 XXX X   X  5 X X     X  3    16          
  19 X X   XX   4   X  XXXX  5     X  X   2 XXX X XXX  7        X   1    19       7-9
  20 X   X XXX  5 X   X XX   4 X  X  XX   4 X     XXX  4 XX XX XXX  7    24       3-4
  21   XX       2 XX X X     4 X          1 XXXXX      5 X X   X    3    15          
  22       XX   2   X    X   2        X   1        X   1   X    X   2     8          
  23     XXX    3 XXXXXX XX  8 X XX  XXX  6  X X XXX   5 XXX X XX   6    28         2
  24      XXXX  4       X    1       X    1       X    1   XX X     3    10          
  25 XXXX X XX  7 X X XX X   5 XXXXXX  X  7 XXX   XXX  6 X  XX  XX  5    30         1
  26  X X  X    3    X XX    3    X XX    3    X  X    2   XX XX    4    15          
  27      X     1            0   X        1            0            0     2          
  28     X      1  X         1  X  XX  X  4     X      1     XX     2     9          
  29   X  X     2      X     1       X    1            0       X    1     5          
  30            0     X      1   X  X     2     XX     2     X X    2     7          
  31            0   X        1   X        1            0      X     1     3          
  32  X  X X X  4    X  X    2  XXX XX    5   XX XX X  5    X X     2    18          
  33 XX X  X X  5       X X  2 X   XXX X  5  X X X  X  4 XX      X  3    19       7-9
  34 X X     X  3 X   XX  X  4 XX  X   X  4 X    XX X  4 XX    X X  4    19       7-9
  35     X      1  X  X      2  X         1            0            0     4          
  36  XXX X     4   X        1   X        1 X X  X     3   X        1    10          
  39  X  XX X   4  X X  XXX  5      XXX   3  XX XXXX   6 X   XXXXX  6    24       3-4
  43 XXX    XX  5 XXX   XXX  6 XX     XX  4 X X    XX  4  XX    XX  4    23         5
  44            0            0            0            0            0     0          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX X  8  XXXXXX    6 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8  XXXXX     5    36       2-3
   3   X XXXXX  6    X  XXX  4    XX XXX  5   X XX X   4    XX XXX  5    24         8
   7   X  XX    3  XXXXXXXX  8   XXXXXXX  7 X XXXXX X  7  XXXXXXXX  8    33       4-5
  10 XX  XX     4 XX  X      3 XX  X      3 XX  XX     4 XX  XX     4    18          
  11 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XX  XX  6 XX XXX XX  7 XXXX X XX  7    36       2-3
  13  X XX X    4 XXXX   X   5 XX    X X  4  XX X      3 XX X  XX   5    21     12-13
  14   XX XXX   5  XXXXXX    6    X XXX   4  X X XXX   5  XXX XX    5    25         7
  16 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    42         1
  18 X XX    X  4 X XX XX X  6   X    X   2 X X  XXXX  6 X   XXX X  5    23         9
  19        XX  2 X     X X  3 X X X X    4   X   XXX  4 X X X  X   4    17          
  20 X  XX  X   4 X XX   X   4 XX X   XX  5 X  X   XX  4 X  X X X   4    21     12-13
  23      XXX   3     XXXX   4 X X XXXX   6       XX   2 X   XXXX   5    20          
  25    X       1   XXXX X   5 XXXX    X  5   XXX X X  5   XX   X   3    19          
  33     X   X  2         X  1  X   X  X  3  X         1  X      X  2     9          
  34 XX  X   X  4 X       X  2  X         1         X  1 X       X  2    10          
  37  X XX  X   4      X  X  2   XX  X    3  X XXXX X  6    XX X X  4    19          
  39   X XXX    4   X  XXX   4   X  XX    3     XXX    3   X   X X  3    17          
  40 X X  X XX  5   X XX X   4        X   1 X X    X   3   X X  X   3    16          
  41 XX  X X    4 XX X  X    4 XX   XXX   5 XX X  XXX  6  X   XX    3    22     10-11
  42 XX XX  X   5 XX  X      3 XX XXX     5 XX XX      4 XX  X XX   5    22     10-11
  43  XX  X XX  5  X     X   2   X X   X  3 X X    X   3  XX    XX  4    17          
  45 X X  XX X  5 XX X XXXX  7 XXXXXXX X  8 XX XXXX    6 XXXX XX X  7    33       4-5
  46 XXXX X XX  7 XX  X   X  4   XXXX XX  6  XXX  X X  5 XXXXXX  X  7    29         6
  47  X X  X    3  XX X   X  4  X   X     2   X  X     2            0    11          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXX XX XX  7  XXXXXX X  7  XXXXXXX   7  XXXX   X  5  XXXXXXXX  8    34         2
   3   XXX   X  4      X XX  3    X   X   2      X     1    X       1    11          
   7      XX    2      X     1      XX X  3   X XXX    4 X    XX X  4    14          
  11  X XXX     4 XXXXXX X   7 XXXXXXX    7 XX XX X X  6 XXXXX X X  7    31         3
  13       X    1       X    1            0            0        X   1     3          
  14   X   XX   3    XXXXX   5    X XXX   4   XX XXX   5    X XX    3    20          
  16 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7 X X X XXX  6 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7    36         1
  18 X XX    X  4 X XXX  XX  6 X XX   XX  5 X XXX XXX  7 X XX X XX  6    28         4
  20 X      X   2 X      XX  3        XX  2 X      XX  3        X   1    11          
  41 XX X XXX   6 XXX  XX    5 XXX  XX    5  XX  XXX   5 X X X XX   5    26         5
  42     X  X   2            0  X  X   X  3  X         1  XX X      3     9          
  45 XXXXXXX X  8 XXX        3 XX  XX     4 XXX  X  X  5  XX  X     3    23          
  46  XX     X  3  XXXX X X  6 XXXXX   X  6 X  XX  X   4 XX XX   X  5    24         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 612213454 3,0 611132355 2,0 311123234 1,0 512123435 2,0 322334445 4,0   12,0    3
  11 233132345 2,0 135241264 3,0 125251145 2,0 125311152 1,0 115111133 1,0    9,0    1
  16 124424212 1,0 222315421 1,0 232444413 3,0 231554314 3,0 233452212 2,0   10,0    2
  18 541345521 4,0 553454513 4,0 643335521 4,0 453242621 4,0 451243621 3,0   19,0    4
  41 455661136 5,0 346563146 5,0 466562356 6,0 366465266 6,0 666665366 6,0   28,0    6
  46 366556663 6,0 464626632 6,0 554616662 5,0 644636543 5,0 544526554 5,0   27,0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
H       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Gavva Luka, Wrótniak Anna                          MASTER DANCE - Gliwice    śląski               1/  61
  68         2 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               2/  61
 108         3 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/  61
  56         4 Bolek Michał, Radwan Oliwia                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  61
  73         5 Karczewicz Adrian, Rubik Iga                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  61
  87         6 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  61
  83         7 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/  61
  80       8-9 Machnio Damian, Salamaga Julia                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki         8-9/  61
  90       8-9 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin                               8-9/  61
  85        10 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski              10/  61
  79     11-12 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski           11-12/  61
  95     11-12 Pędziwiatr Adrian, Rykowska Aleksandra             CORTE TOP DANCE - Warszaw mazowiecki       11-12/  61
  59     13-15 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski      13-15/  61
  76     13-15 Kopaczyński Michał, Meńko Monika                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      13-15/  61
  89     13-15 Oberda Jakub, Oworuszko Dominika                   LIDER - Lublin            lubelski         13-15/  61
  63        16 Gapiński Dominik, Suchoń Paulina                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          16/  61
  58        17 Cygan Jakub, Stolarska Kinga                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         17/  61
  57     18-20 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski           18-20/  61
  69     18-20 Iwaszuk Mateusz, Korzeniowska Anna                 CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski      18-20/  61
 105     18-20 Szuba Michał, Gmochowska Justyna                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       18-20/  61
  52     21-22 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski          21-22/  61
  61     21-22 Figaszewski Waldemar, Tronczyńska Agnieszka        ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom     21-22/  61
 104        23 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski             23/  61
  98        24 Sitek Sebastian, Kutera Julia                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        24/  61
 106        25 Wojciechowski Stanisław, Janczewska Julia          STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          25/  61
  53     26-28 Alencynowicz Błażej, Masłowska Klaudia             ASTRA - Szczecin          zachodniopom     26-28/  61
  82     26-28 Mazur Jakub, Janiga Aleksandra                     GASIEK - Rzeszów          podkarpacki      26-28/  61
 110     26-28 Łopatka Przemysław, Olczyk Weronika                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki       26-28/  61
  74     29-30 Kliminowski Amadeusz, Lisowiec Aleksandra          RUDAN - Nowa Ruda         dolnośląski      29-30/  61
 101     29-30 Skórski Marcel, Rut Amelia                         RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk     29-30/  61
  67     31-33 Grabowski Wojciech, Lipiec Marta                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki       31-33/  61
  77     31-33 Kwiatkowski Aleksander, Łach Wiktoria              Mistrzowska Akademia Tane śląski           31-33/  61
 100     31-33 Skupień Łukasz, Pietrzyk Sylwia                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       31-33/  61
  93        34 Pogorzelski Piotr, Cuber Gabriela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          34/  61
 102        35 Stański Mateusz, Krupa Katarzyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         35/  61
  62     36-38 Frach Dominik, Wójcicka Julka                      ZORBA - Mykanów           śląski           36-38/  61
  92     36-38 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      36-38/  61
 103     36-38 Szczur Bartłomiej, Nowak Magdalena                 FORUM - Zabrze            śląski           36-38/  61
  86     39-40 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski          39-40/  61
 109     39-40 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski      39-40/  61
  54        41 Bełz Nicolas, Słowiak Adrianna                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski          41/  61
 111        42 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              IMPET TEAM WARSZAWA                           42/  61
  51     43-44 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski         43-44/  61
  99     43-44 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      43-44/  61
  60     45-46 Faliński Przemysław, Denarska Julia                CORTE TOP DANCE - Warszaw mazowiecki       45-46/  61
  91     45-46 Piłat Jędrzej, Baryliszyn Maria                    MAESTRO Opole             opolski          45-46/  61
  81     47-48 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski          47-48/  61
  84     47-48 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski       47-48/  61
  55        49 Bociański Kacper, Kończyńska Wiktoria              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        49/  61
  66     50-52 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski         50-52/  61
  71     50-52 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       50-52/  61
  88     50-52 Noworyta Mariusz, Fatyga Justyna                   BAWINEK - Kraków          małopolski       50-52/  61
  65        53 Gazda Janusz, Knyś Anna                            LIDER - Lublin            lubelski            53/  61
  72        54 Józefowicz Daniel, Intrys Joanna                   BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki          54/  61
  70        55 Jagielski Karol, Kowalczyk Milena                  DUET - Warszawa           mazowiecki          55/  61
  78     56-57 Kwiecień Konrad, Rachwał Magdalena                 BAWINEK - Kraków          małopolski       56-57/  61
  96     56-57 Sajdak Jerzy, Piętal Ola                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom     56-57/  61
  94        58 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski              58/  61
  97        59 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              59/  61
  75     60-61 Konarzewski Jakub, Kot Nikola                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom     60-61/  61
 107     60-61 Zakrzewski Dorian, Zielińska Beata                 FORUM - Zabrze            śląski           60-61/  61
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  51    XX  X   3   X X X    3  X XX  XX  5  X X X X   4 X  X       2 B  17          
  52 XXXXXXXX   8 XX X   XX  5   XX XXXX  6 X XXXXX    6    XXXXXX  6    31     26-30
  53 X XXX   X  5 XXX XXXXX  8 XXXXXXX X  8  XXXXXX X  7 XXX XXXX   7    35     15-16
  54  XX XXXXX  7  XX X  X   4  XX XXXX   6  XX    X   3  XX XX XX  6    26     37-39
  55     XX X   3   X XX X   4     XX X   3 X   X  X   3 X X XX X   5    18          
  56 XXX X XXX  7 X XX XXXX  7 XXX X XXX  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    38     10-11
  57 XXXXXXX X  8  XXXX XX   6 XX  XXX    5  X X   X   3 XXXXXXX X  8    30     31-32
  58 XXXXXXX X  8 XXXX XXXX  8 XX X XXXX  7 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8    39       5-9
  59   X  X     2 XXXXXXX X  8 X XXX   X  5  XXX  XX   5 XXXXX XX   7    27     35-36
  60 X      XX  3 XX XX  XX  6    X   XX  3 XXX  X X   5 X XXX  X   5 B  22          
  61 X XXXXX X  7    XXXX    4 X XXX XXX  7 XXXXXXX X  8 X XXXXX X  7    33     21-23
  62 X      XX  3 XX XXXX    6 X   XX     3 X  X X X   4 XXXXX      5 B  21          
  63 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXX XXX  7 X   XX XX  5 XXXXXXXXX  9    39       5-9
  64 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    42       1-3
  65  X     XX  3        XX  2  XX X XXX  6    X XX    3  X XX X    4    18          
  66 XXX XXXX   7     X XX   3 X    X X   3 XX X X X   5        X   1    19          
  67  XXXX XX   6 XXXXX X    6 X XXX XX   6 XXXXX X X  7 XXX  XXXX  7    32     24-25
  68 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       1-3
  69 XXX XXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    40         4
  70 X  XXXX X  6 XXX X      4 X   XX     3 XXXXXX  X  7 XXX        3    23          
  71 XX X XX X  6 X    X XX  4  X  X X X  4  X    XXX  4    X XXXX  5    23          
  72  X    X    2  XX   X    3 XXX X XXX  7  XXX  X    4  X XX X X  5    21          
  73 XX XXX XX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXX X  8 X XXXX XX  7    38     10-11
  74 XXX   XX   5 X X  XXXX  6   XX XXXX  6 X XX XXXX  7 X X  XXX   5    29        33
  75   X X      2   X X      2     X X    2  XX X X    4     X      1    11          
  76 XXXXXXXXX  9 X XX   XX  5 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X  XX XXX  6    36     13-14
  77 XXXX XXXX  8  X   XXXX  5    X XX X  4    X  X X  3    XXXXXX  6    26     37-39
  78  X X  X    3    X  X    2 XX X   X   4    XXX     3            0    12          
  79 X XXXXX X  7 XXXX XXXX  8 X  XXX XX  6 X   XXXXX  6 X XX XXXX  7    34     17-20
  80 X XX X  X  5 XXXXXX XX  8 X XX XXXX  7 X X  XXXX  6 X XX XXXX  7    33     21-23
  81  X    XX   3            0  XX XXX    5     XXX    3      XX    2 B  13          
  82   XXXX  X  5 XX XXXX    6 XXXXXX XX  8  XXXX  XX  6  XXXX X X  6    31     26-30
  83  XXX X X   5 X XX  XXX  6 X XX  XXX  6 X XX  XXX  6 XXXXX XXX  8    31     26-30
  84    XX      2 X    XX    3 X  X  X X  4 XXX X  XX  6 XXXXX   X  6 B  21          
  85 XXX  X XX  6 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    39       5-9
  86 XXXXXXX    7  X  X X X  4  X XXXX X  6 X X X X X  5 XX XXX  X  6    28        34
  87 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    42       1-3
  88  X X XX X  5 XXXX    X  5  X X X     3 XX   XX X  5 XXX  X  X  5    23          
  89 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX  XXX   6 XX XXXXXX  8  X XXXX X  6    37        12
  90 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XX   XXXX  6 XXXXXXXX   8    39       5-9
  91     XX     2  X  XXX    4  XX XX X   5      XX    2      X     1 B  14          
  92 X XXXXXXX  8 X  XX  XX  5 XXXXXXX X  8 X  XX XXX  6    X XXXX  5    32     24-25
  93  XXXXX  X  6    XXX     3     XX X   3 X X  XXXX  6   X XX X   4 B  22          
  94      X     1  X   X  X  3      X     1 X   XX     3         X  1     9          
  95 X XX  XXX  6 X XX XX X  6 XXXXX  XX  7 XXXXX      5 XXXXXXXXX  9    33     21-23
  96  X  XX X   4    X       1  XX XXX X  6  X  X X X  4    X  X X  3    18          
  97 XX      X  3  X   X     2  XX  XX    4  XX  X     3  X      X  2    14          
  98 X X X X    4 XX X X XX  6 X X XX X   5 XXXXXX XX  8 XXX XXX X  7    30     31-32
  99 XXXX X     5   X     X  2  X X       2 X XX   X   4 X XX X X   5 B  18          
 100 XXXX  XXX  7 XXX X XXX  7 XXX XXXX   7  XXXXXXXX  8 XXX   XX   5    34     17-20
 101 XX XXX XX  7 XXXXXXXXX  9  X X X XX  5  XXXX  XX  6  XXXXXXXX  8    35     15-16
 102  X X  XXX  5  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9  X X X X   4  X XXXXX   6    31     26-30
 103     X X    2 X  XXXX    5 XXX  XX    5 X   X X    3 XXX XXX    6 B  21          
 104 XX X XXXX  7 XXX  XXXX  7  XXX XXXX  7  XX  XX X  5  XXXXXXXX  8    34     17-20
 105  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXX   X  6 XXXXXXXXX  9 XX X   XX  5    36     13-14
 106 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X    XX X  4 XX XXXXXX  8  XX    XX  4    34     17-20
 107 X  X XXX   5   X XXX    4  X XX      3     X      1            0 Z   0          
 108 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7 XXXX  X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    39       5-9
 109   XXX XX   5  XXXXXXX   7 X XXX  X   5   XXX  X   4 XXX X  XX  6    27     35-36
 110  XX X  XX  5 XXXXX  X   6 XX XXX X   6 XXX X XXX  7 XXX XXXX   7    31     26-30
 111 XX    XX   4 X   X XXX  5 XXXXX X X  7 XXX X  XX  6 XX    XX   4    26     37-39
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  51  X  XXXX   5  X X  XXX  5  X XX  XX  5  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8    31       3-4
  55 XXX X  X   5     X  X   2 X   XX X   4     X  X   2 XX  XX X   5    18          
  60 X XX   X   4 X XX   XX  5 X XXX  X   5 X XXX  XX  6 X XXXX XX  7    27         5
  62 X  X XXX   5 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 X  X XXXX  6    35         1
  65  X X XXXX  6       X    1  X  X X X  4  X  X X    3       X X  2    16          
  66 XX     X   3 XX    X    3 X     X    2 X X  XX    4     XXXXX  5    17          
  70 X    X  X  3 X X  X     3 X XX       3 X X  X     3   X        1    13          
  71       X X  2  X     XX  3  X  X XXX  5      XXXX  4  X  X   X  3    17          
  72         X  1     X X X  3  X  X  X   3  X    XXX  4  X  X  XX  4    15          
  75   X        1  X  X      2  X         1  X      X  2            0     6          
  78  X XX      3    XXX     3  X         1     X      1 XX         2    10          
  81  X XXXXXX  7     X X    2    XXXX    4    X XX X  4    X XX X  4    21         9
  84 XXX X XXX  7 X X XX XX  6 X X  XX X  5 X      X   2 X X  XXX   5    25         7
  88   XX       2 XX X    X  4  XXX X  X  5 XX X       3 X XX       3    17          
  91     XXX    3 X X  XXXX  6  X   XX X  4  XX X   X  4  XX XXX    5    22         8
  93 X XXX  X   5   XXXXXX   6 X XX XXXX  7 X XXXXXX   7 XXXX XXX   7    32         2
  94   X     X  2   X        1   X  X     2     XX     2     XX     2     9          
  96     X X X  3   XX    X  3   X X      2    X       1    X       1    10          
  97     XX     2  X  XX     3        X   1            0  X         1     7          
  99 XXXX X     5 XXXX X X   6 X XX   XX  5 XXXX   X   5 X XX   XX  5    26         6
 103 XXXX XX X  7 XXXX XX    6 XX X XX    5 XXXXXXX X  8  XXXX X    5    31       3-4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  51     X      1  X XX  XX  5      X     1     X   X  2            0     9          
  52    XXXXX   5  XXXXX     5    XXXX X  5  XX X   X  4    XXXX    4    23     24-25
  53 X   XX     3 X   XX  X  4 X   XXX    4 XX  XXX X  6 XX  X X    4    21          
  54  XX  X     3   X X   X  3  XX  X  X  4   X    X   2   X        1    13          
  56 XXX X XXX  7 XXX   XX   5 XXX   XXX  6 X X   XX   4 XXXX  XX   6    28     15-17
  57 XX XXXX X  7  XXXX      4 XXXXX  X   6  XXX  X    4  XXX       3    24     21-23
  58 XX X XXXX  7  XXX XX X  6 XX X  X X  5 XXXX  XXX  7 XXXXXXX X  8    33       7-8
  59 X XXX XX   6 X XXX   X  5 XXX XXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX X   7    34       4-6
  60      X     1            0      X     1     X      1  X  X  X   3     6          
  61    XXXX X  5    X  X    2  X XX XXX  6 XX XX X X  6    XXXX X  5    24     21-23
  62 X   XX     3 XX  XX     4 XX  XXX    5      X     1   X  X     2    15          
  63 XXXX X XX  7 XX XXX XX  7 XX X X XX  6 XX X X X   5 XXXX X XX  7    32      9-10
  64 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         1
  67  X  XX XX  5   XX   XX  4    XX   X  3 X  X X  X  4   XX X     3    19          
  68 X X   XXX  5 XXX XXXXX  8 X X XXXXX  7 XXXXX XXX  8 X X X XXX  6    34       4-6
  69 X XXX   X  5 X X X   X  4 XXX XX XX  7 X XXX   X  5 XXXXX X    6    27     18-19
  73 XX X   XX  5 XXX XX XX  7 XX XXX  X  6 X  XXX XX  6 XX XXXXX   7    31        11
  74  XX XXXX   6   X  XXX   4   X  XX    3   X  XXX   4   X   X X  3    20          
  76 XXXXX XXX  8 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 XXXX   X   5 XX XX XXX  7    34       4-6
  77  X XX X    4   XX XX    4  X XX X    4  X XX X    4     XXX    3    19          
  79 XXXXXX  X  7 X     XXX  4 X XXX XXX  7 XXX  XXXX  7 XXX    XX  5    30     12-13
  80 X XX   XX  5 X XX XXXX  7 X XX    X  4 X  X X  X  4 X  XXX  X  5    25        20
  81      X     1      XX    2            0      X     1      X     1     5          
  82  XXXXXXX   7  X  X X    3  XXX  X    4     X X    2  X XX X X  5    21          
  83  XXX  XXX  6  XXX  XXX  6   XX XXXX  6  XXX  XXX  6  XXX  XXX  6    30     12-13
  84            0            0 X   X      2 X      X   2      X     1     5          
  85 X  X    X  3 XXXX XXXX  8 XXX XX X   6 X    X XX  4 XXX XX XX  7    28     15-17
  86   XX X     3  X XX X    4  X  X  X   3    X  X    2      X X   2    14          
  87 XX X  XXX  6 X  X X XX  5 X XX XXXX  7 XXXXX XX   7 X XX XXXX  7    32      9-10
  89 XX X  XXX  6 X  XXXXX   6 XXXXXX X   7 XXX XXXXX  8 X  XX XXX  6    33       7-8
  90 XXX XX XX  7 XX  XXXXX  7 XXX  XXXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    37         3
  91  X         1      X     1     X      1      X     1  X  X      2     6          
  92    X X     2 X  X    X  3 X  XX      3 X  X X  X  4 X  X    X  3    15          
  93      X X   2   XX X X   4    X X X   3  X X X X   4  X  XX XX  5    18          
  95 X XX  X X  5 XXXX XX    6 X XX  X X  5 X XX XX    5 XXXXXXX X  8    29        14
  98 XX  XXXX   6 X   X      2 X  X XXXX  6  XXXX  XX  6 X  X  XX   4    24     21-23
  99   X        1   X    X   2   X    X   2    X   X   2   X    X   2     9          
 100 X X    X   3   X   XX   3  XX X XXX  6  XX   XX   4 X    X X   3    19          
 101  XX XXX X  6  XX XX XX  6     X      1      XX    2  X XX XX   5    20          
 102    XX  XX  4 XX X X     4  X X       2 X X X X    4 X       X  2    16          
 103    X  X    2  X  XXX    4  X X XX    4  X  X      2  X   XX    3    15          
 104  XX XXXXX  7  X  XXXX   5  X  XXXX   5  XX X  XX  5   XX XXXX  6    28     15-17
 105     X X X  3  XXX   X   4   X   XXX  4    XXXX X  5  XX XXXXX  7    23     24-25
 106 X X   X    3 XX XXXX X  7  X X    X  3    XXXXXX  6 XXXXX XXX  8    27     18-19
 108 XXXXXXXXX  9 XX X  X X  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXX  X  7    38         2
 109  XX    X   3   X X  XX  4   X        1   X   XXX  4   X     X  2    14          
 110 XXX   X    4 XX  X  XX  5 XXX X  X   5 XXX XX     5 X      X   2    21          
 111     XX  X  3 X     X X  3      X     1  X  XX     3            0    10          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  52   XX XX    4    XXX     3    XXXX    4    X X     2    XX X    3    16          
  56  X XX X    4   XXXXXX   6 XXX X XX   6 XXX X XXX  7 XXX X XX   6    29       3-5
  57  X X   XX  4  X X   X   3  X X   X   3  X X   X   3  XXX   X   4    17          
  58 X X   X X  4  X    X X  3  X  X X X  4  X    X X  3  X   XX X  4    18          
  59 XXX X X    5 X X X X    4 X X X   X  4 X X X  X   4   X XX     3    20          
  61  X  XXX X  5     X      1  X  XX  X  4  X  XXX    4     X X    2    16          
  63  XXX   XX  5 XX X   XX  5  X X X  X  4    X    X  2  X     XX  3    19          
  64 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         1
  68 X   XXXXX  6 XXX XXXXX  8 X X XXXXX  7 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8    36         2
  69 X X X   X  4 X X X X    4 X X X      3 X X   X    3 XXX        3    17          
  73  X X   XX  4 XXXX  X    5  X X  X    3 X XX XXXX  7 X XX XX X  6    25       7-8
  76 X XXXX X   6 X   X  XX  4     X XX   3 X   XX X   4 X   X  X   3    20          
  79 XX     XX  4 X    XX X  4   XX X XX  5 X  X   XX  4 X X   XXX  5    22     10-12
  80 X  X X  X  4 X X XX     4 X XXXX     5   XXXX  X  5 X XX X     4    22     10-12
  83   XX   XX  4   XX XXXX  6 X XX XXXX  7  X X X XX  5  XXXXX XX  7    29       3-5
  85 X   XX X   4   XX X XX  5 X X XX XX  6 XXX  X X   5 X   XX X   4    24         9
  87 X XX  X X  5  X X XX X  5 X  X  X X  4  X XX XX   5    X   XX  3    22     10-12
  89 XX  XXX    5 X  XX X    4 X     X    2 X  X XX    4 XX X XX    5    20          
  90  XX XX     4 XXX XX XX  7 XX  XX XX  6 XXX XXXX   7  XX XX X   5    29       3-5
  95 X   X X    3 XXXX XX    6 XXXX  XXX  7 XXXX  X X  6 XX X  X    4    26         6
  98    X X X   3            0    X   X   2   X X      2    X   XX  3    10          
 104   X  XXX   4  X     X   2  X   X X   3      X     1      XX    2    12          
 105  XX X  X   4  XX X  XX  5   X X      2  X  X X    3  X  X   X  3    17          
 106       X    1        X   1  X    X    2  X      X  2    X    X  2     8          
 108  X XXX  X  5  X X X  X  4  XXX X  X  5   XXX   X  4 X XXXXX X  7    25       7-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  56 XXX XXXX   7 XXX X  X   5 XXX X X    5 XXX X      4 X X X XXX  6    27       3-4
  64 X XX  XX   5 X  X  XX   4 X XXXXXXX  8 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9    33         1
  68 X X X XXX  6   X X XXX  5 X X XXXXX  7 X   XXXXX  6   X XXX    4    28         2
  73 X XX  X X  5   XX X  X  4   XX XX X  5 X XX  X X  5 X XX       3    22         6
  79        XX  2 X  X X  X  4         X  1    XX  X   3 X  XX   X  4    14          
  80 X XX X     4  XXXXX  X  6 XXXXX      5  X   X     2   XX X     3    20          
  83  X   X XX  4  X   XXXX  5  X   X X   3  X   XXX   4  X   XXXX  5    21          
  85  XX XX  X  5   X X  X   3     XX X   3 X X  X  X  4  X   X X   3    18          
  87  X XX X    4 XX XXXX    6 XX X  XXX  6  XXXX XX   6  X X   XX  4    26         5
  90  X  XX X   4  X  X XX   4  X  XX X   4  X  X  XX  4  X  X XX   4    20          
  95 X  X       2 X X   X    3 X  X  X    3 X  X  X X  4 X     X    2    14          
 108  X XXXX X  6 XX X X  X  5  XXX    X  4  XXX X  X  5 XXXXXX  X  7    27       3-4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  56 323615435 3,0 413516525 6,0 113535424 3,0 213535536 4,0 444554454 4,0   20,0    4
  64 114322143 1,0 326231166 1,0 424222162 1,0 434122263 2,0 113211163 1,0    6,0    1
  68 662531222 2,0 641642242 4,0 652611253 2,0 622611144 1,0 561633222 3,0   12,0    2
  73 551266556 6,0 562355333 3,0 361364346 5,0 361344422 3,0 252445636 5,0   22,0    5
  87 436454314 4,0 235464414 5,0 536456515 6,0 555466315 6,0 626366315 6,0   27,0    6
 108 245143661 5,0 154123651 2,0 245143631 4,0 146253651 5,0 335122541 2,0   18,0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
H       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Zdziech Przemysław, Woźniak Kamila                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  38
 158         2 Voronin Konstantin, Zawadzka Ewelina               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/  38
 139         3 Klekowski Seweryn, Młynarczyk Weronika             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/  38
 129         4 Duraj Maksymilian, Chwastowska Joanna              STYL - Kraków             małopolski           4/  38
 122         5 Archacki Sebastian, Widlarz Patrycja               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  38
 157         6 Uller Mateusz, Gromadzka Sara                      ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/  38
 137         7 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  38
 151         8 Powichrowski Kacper, Frankiewicz Julia             AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               8/  38
 145         9 Mocek Mateusz, Mocek Magdalena                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         9/  38
 132        10 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          10/  38
 140        11 Korbanek Szymon, Korbanek Kornelia                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  38
 150        12 Pik Damian, Czerczak Aleksandra                    ESKADRA - Pabianice       łódzki              12/  38
 126     13-14 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki       13-14/  38
 141     13-14 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski          13-14/  38
 123        15 Bednarczuk Mateusz, Kimliczko Marta                ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski         15/  38
 143        16 Labryga Paweł, Przywara Sara                       FLAMENCO - Siemianowice   śląski              16/  38
 128        17 Czarny Marcin, Węgrzynowska Marta                  DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         17/  38
 149        18 Niedośpiał Marcin, Sarnowska Zofia                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        18/  38
 152        19 Rembelski Jakub, Bala Oliwia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          19/  38
 160        20 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              20/  38
 155        21 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     DANCELOOK - Gliwice       śląski              21/  38
 154        22 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              22/  38
 130     23-24 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski      23-24/  38
 147     23-24 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       IDEA - Kraków             małopolski       23-24/  38
 153        25 Szczerbiński Łukasz, Jurczyszyn Elwira             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        25/  38
 133        26 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski            26/  38
 121     27-28 Antosz Grzegorz, Kmieciak Ewelina                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom     27-28/  38
 127     27-28 Chrzan Adrian, Toczek Paulina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      27-28/  38
 125        29 Borówka Paweł, Roszkowska Maria                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        29/  38
 135     30-31 Kacprzak Kacper, Lato Weronika                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       30-31/  38
 138     30-31 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Mykanów           śląski           30-31/  38
 134     32-33 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski       32-33/  38
 146     32-33 Mroczka Paweł, Rogala Kamila                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      32-33/  38
 162     34-35 Piotrowski Patryk, Mazur Anna                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                  34-35/  38
 163     34-35 Rusin Przemysław, Stankowska Weronika              KLASA - Tarnów                             34-35/  38
 144        36 Maryniowski Maciej, Bil Paulina                    LIDER - Lublin            lubelski            36/  38
 142        37 Kuźniar Dawid, Adamiec Izabela                     SENSO - Rzeszów           podkarpacki         37/  38
 124        38 Blacha Łukasz, Szafraniec Beata                    BAWINEK - Kraków          małopolski          38/  38
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 121    X X     2     X  X   2  X XXX     4  X XXXX    5     XXX    3    16          
 122 XXX  XXXX  7     XX XX  4  XX XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XX XX  7    33         4
 123  XXX  X X  5 XXXXX XXX  8  XX X   X  4 XX    XXX  5 XXXX  XXX  7    29     10-11
 124            0     X      1            0            0            0     1          
 125         X  1  X      X  2            0            0            0     3          
 126 X XXXXXXX  8 X  X   XX  4 XX XX  XX  6 X  X XXXX  6 XX  XXXXX  7    31       5-7
 127        X   1  XX  X  X  4       X    1   X     X  2   XX  X    3    11          
 128    X XX X  4   X   X    2  XXX XX X  6 X X   X    3   X  X  X  3 B  18          
 129 XXXXX  X   6  XXXXX     5 X XXX  XX  6 XXXXXX X   7 X XXX X X  6    30       8-9
 130   X  XX X  4   X  XXXX  5       X X  2   XX  XXX  5   X   XX   3 B  19          
 132 XX     X   3 XX     X   3 XXX XX X   6 XX XXX X   6 XXX  X X   5    23        15
 133      X XX  3  X X    X  3         X  1       X X  2         X  1    10          
 134 XX         2     X  X   2            0   X  X  X  3       X    1     8          
 135    XX      2   XXX  X   4    X   X   2    X X X   3        XX  2    13          
 137 XXXXXXXX   8 X XX XX    5 XXXXXXX X  8 X XXX   X  5 X XXXXXXX  8    34         3
 138       X    1            0       X X  2  X XXXX X  6   XX  X    3    12          
 139 X XXXXX X  7  XXX XX X  6 XXXX XXXX  8 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8    36         2
 140   X XXX    4 X X XXXX   6 X X  XXX   5      XXX   3   X XXXXX  6    24        14
 141 XXXXXXXX   8 X X XXX X  6 X XXXXX    6  XX XXX    5 XX  X  X   4    29     10-11
 142            0            0            0            0            0     0          
 143 X     X X  3 X  X XX X  5 X  X  X X  4 X  X X  X  4 X  X XX X  5    21        16
 144       X    1  X         1            0            0     X      1     3          
 145  XX X XXX  6  XX X XXX  6  XX   XXX  5  XX X XXX  6 XXX XXXXX  8    31       5-7
 146      X     1    X    X  2 X          1      X X   2   X  X     2     8          
 147  X  XXXX   5   X X XX   4     X  X   2   X XX     3  X         1 B  15          
 149  X    X    2   X X X    3   X X X    3  X  X X    3  X  X X    3 B  14          
 150 X      XX  3 XX X XXXX  7 XX   XX X  5 X  X X XX  5 XX X XXXX  7    27        12
 151 X XXXX  X  6 XX XXX  X  6 X XXXX  X  6 XXXXX   X  6 XXXXXX  X  7    31       5-7
 152 XXX     X  4 X  X X     3 X    X X   3 X      XX  3 X  X    X  3 B  16          
 153 X  X    X  3 X       X  2     X XXX  4   XX    X  3    X X X   3    15          
 154   XX       2  XX   X    3 XXXX X     5   X  X     2    X X     2 B  14          
 155  X XXX X   5 XX X XX    5 XX   XXX   5  X X  X    3  X    X    2 B  20          
 157 XXXXX  X   6 XXXXXXXX   8  XXXXX X   6 XX XX  X   5  X XXX X   5    30       8-9
 158 XXXXXX  X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXXXXXXX   8 XXXXXX X   7    38         1
 159 XX  X XXX  6 XX     X   3 XX XX  X   5 XX  X XX   5 XXXXX  XX  7    26        13
 160     XX X   3 X  XX  X   4   XX  XX   4 X X    X   3 X          1 B  15          
 162  X XX      3            0  X XXX  X  5  X  X      2  X XX      3    13          
 163   X    X   2      X     1            0            0            0     3          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 121  X  XXXX   5     XX     2     XXX    3     XXX    3      XX    2    15          
 124        X   1            0            0            0       X    1     2          
 125  X         1 X       X  2 X          1 XX  XX  X  5 XX    X X  4    13          
 127 X    X     2  X   X  X  3 XX     XX  4   X  X X   3      XX X  3    15          
 128 XXXXXXXX   8  XXX XXX   6  XXX X XX  6 XXXXXXXXX  9   XX X XX  5    34         1
 130   X X XXX  5   X   X X  3   X XXXXX  6   X  XXX   4   X  X X   3    21         8
 133    X XX X  4    X X XX  4    X    X  2    X    X  2  X XX   X  4    16          
 134         X  1            0 X   X X    3 X     X X  3 X   XX     3    10          
 135        X   1 X X    X   3  X     X   2 X  X   X   3 X X    X   3    12          
 138    X    X  2 X XX       3   X     X  2   X X X    3   XX       2    12          
 142            0            0            0     X      1     XX     2     3          
 144  X         1  X         1            0  X     X   2        X   1     5          
 146 X          1  X  XX     3  X         1  X      X  2 XX  X      3    10          
 147 X  XXXX    5 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8   XX   X   3  X   XXX   4    28         3
 149   X X X X  4 XX  X XX   5   XXXXXX   6    XX X    3  XXXX XXX  7    25       4-7
 152 X XX  XXX  6 X XXX XXX  7 X XX  X    4 XX     XX  4 X XX    X  4    25       4-7
 153      X  X  2    X  X X  3    XXXX X  5   XX XX X  5 X  X  X X  4    19          
 154 XXXX X X   6  X XXX XX  6 XX X       3 XXXXXX     6  X XX  X   4    25       4-7
 155  XX XX     4   X XXX    4 XXX XXXXX  8 XX    X X  4 XXX  XX    5    25       4-7
 160 XXXXX XXX  8 XX XX XX   6 XXXXXX X   7 XXXXXX X   7 XX X   XX  5    33         2
 162  XXX       3   XX       2            0            0     X      1     6          
 163 X   X      2 X          1 X          1            0   X X      2     6          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 122  XXXXX  X  6 XX X X XX  6 XXXX X  X  6  XXXXX  X  6  X X X XX  5    29       8-9
 123  X X    X  3 XXXXX      5  XXX  XX   5  X     XX  3 XXX    XX  5    21          
 126 X   XX XX  5 X X XX  X  5 XX  XX  X  5 X   XXX    4 X  XXX XX  6    25          
 128  XXX X     4  XX  X     3  XX  XXX   5   X XXX    4   X  X     2    18          
 129 XXXX XXX   7  XXX XX    5 XXXXXX XX  8 XXXX  XXX  7 X XXX XXX  7    34       4-5
 130       X    1      X     1   X        1            0            0     3          
 132 XXX  X X   5 XXX  X XX  6 XXX  X X   5 XXX  XXX   6 XXX  X X   5    27     11-12
 137 XX  XXXXX  7 X XXXXX X  7 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX   X   5    35         3
 139 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 X XXX X X  6    34       4-5
 140 X XXXXXX   7 X X X XXX  6 XX   XXXX  6     XX XX  4  X   XXX   4    27     11-12
 141 XXX X      4  XX XX XX  6  X  X      2 XXXXXX  X  7 XX  XXX X  6    25          
 143 X  X  X X  4    X  XXX  4    X  X X  3 X  XX  XX  5    X XXX   4    20          
 145  XX X XXX  6 XX  X XXX  6 XX  X XXX  6 XXX  XXXX  7  XX X XXX  6    31       6-7
 147         X  1    X       1            0            0       X    1     3          
 149   X XXX    4  X  X X    3       X    1  XX   X    3     X X    2    13          
 150 XX X XXXX  7 X   X XX   4 XXXXXXXXX  9 XX X X X   5 XX     XX  4    29       8-9
 151 X X XX  X  5 X  XXX  X  5 X XXXX  X  6 X XXXX  X  6 X XXXX  X  6    28        10
 152    X   X   2    X X  X  3    X       1     X X    2 X XX  X    4    12          
 154            0  X         1            0   XX       2    X    X  2     5          
 155            0            0      X     1         X  1  XX XXX    5     7          
 157  X XXXXX   6  XXXXXXX   7  XXXXXXX   7  X X XXX   5  X XXXX X  6    31       6-7
 158 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7 X XXXXXXX  8 XXXXXXX    7 X XXX  XX  6    37         1
 159 XXXX  XX   6 XXXX  XXX  7 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7 XXXXXXXX   8    36         2
 160     X   X  2  X    XX   3     X      1        X   1  X  XX     3    10          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 122   X  XX X  4  X X XX X  5  X XX XXX  6  X X XX X  5  X X    X  3    23       6-7
 129  XXXX  X   5 X XXX XXX  7 XXXXX XX   7  XXXX XX   6 XXXXX  XX  7    32         2
 132  X   X X   3 XX   X X   4  XX  X     3 XX   X     3  X   X     2    15          
 137 X  X   XX  4 X XX X X   5 X  X XXX   5 X    X XX  4 XXX  X X   5    23       6-7
 139 X XXX X X  6   XXX X X  5    XX   X  3   XXX X X  5   XXXXX X  6    25         5
 140     XXX X  4      X X   2 X    X     2      X X   2 X     XX   3    13          
 145      XXXX  4     X X X  3   X   XXX  4   X   XXX  4       XXX  3    18          
 150  X         1  X   X     2  X      X  2 XX X       3  X      X  2    10          
 151 X XX    X  4 X  X    X  3 X  XXX  X  5 X  XX   X  4 X  XXX  X  5    21          
 157 XXXXXXX    7 XXXXXXX    7  XX  XX    4   X XXX    4   X XXX    4    26         4
 158 XXXXXX X   7 XXX X  X   5 X X XX X   5 XXX XX X   6 X XXXXXX   7    30         3
 159 XX  X XX   5  XX X XXX  6 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XX   7    34         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 122 747674554 6,0 666664542 7,0 656554421 5,0 665774231 6,0 545576532 4,0   28,0    5
 129 554145233 4,0 434145253 4,0 342146354 4,0 333256457 4,0 472124453 3,0   19,0    4
 137 276762646 7,0 377752635 5,0 577773645 7,0 477661724 7,0 337752726 6,0   32,0    7
 139 423327471 3,0 543226361 3,0 434215272 3,0 546135372 3,0 666245261 5,0   17,0    3
 157 665453367 5,0 755573476 6,0 765661567 6,0 754543566 5,0 754663677 7,0   29,0    6
 158 131231715 2,0 122331717 2,0 121432736 2,0 121322643 2,0 121331345 2,0   10,0    2
 159 312516122 1,0 211417124 1,0 213327113 1,0 212417115 1,0 213417114 1,0    5,0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26