OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice": 2018-03-10, Prusice k/Wrocławia IMPRESSIONANTE - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

II OTTT POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY PRUSICE


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
II OTTT POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY PRUSICE

Prusice, 10.03.2018r.
Organizator: Studio Tańca IMRESSIONANTE
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Latin
12-13, D, Standard
14-15, E+F, Kombinacja 8T
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 3ARTE - Gliwice              1
   2 4STEP - Wrocław              2
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   4 AKTAN - Wrocław              1
   5 AMETYST - Lubań              3
   6 ANIMA DANZA - Głogów         1
   7 ASTRA - Szczecin             5
   8 BALLARE - Częstochowa        2
   9 CIEŚLAK - Jelenia Góra       7
  10 CT WYPYCH - Kalisz           4
  11 DANCE CENTER Kluczbork       2
  12 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    3
  13 DIAMENT - Wrocław            1
  14 DREAM - Poznań               3
  15 DZIUPLA - Poznań             3
  16 ESKADRA - Pabianice          6
  17 FILEMON - Szamotuły          2
  18 FLAMENCO - Siemianowice      1
  19 GRACJA - Zielona Góra       20
  20 IGLICA - Wrocław            13
  21 IMPRESSIONANTE - Wrocław     2
  22 INES - Wrocław               1
  23 INSPIRACJA - Wrocław         6
  24 JEDYNKA - Łódź               2
  25 KIEPURA - Sosnowiec          1
  26 KTT REWIA - Racibórz         1
  27 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    1
  28 LATINA - Wolsztyn            2
  29 LORDANCE - Wodzisław Śl.     4
  30 LORENZO Katarzyna Białek     2
  31 MAESTRO Opole                7
  32 MARGO - Leszno              10
  33 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  34 PIETRZYK - Wrocław           2
  35 POEZJA - Kościan             3
  36 RONDO - Rybnik               1
  37 RUDAN - Nowa Ruda            1
  38 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław    5
  39 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  40 ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk    3
  41 Szkoła Tańca SPARTA Opole    2
  42 TABOR - Jelenia Góra         1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     TABOR - Jelenia Góra      dolnośląski          1/   7
  27         2 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         2/   7
  28         3 Karasiak Piotr, Fuks Aleksandra Wero               ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   7
  26         4 Banasiak Jakub, Krakowczyk Pola                    4STEP - Wrocław           dolnośląski          4/   7
  32         5 Zagulski Igor, Wojciechowska Monika                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   7
  29         6 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/   7
  30         7 Skulski Igor, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 52425 4.0 54354 5.0 44424 4.0 65454 4.0 44446 4.0 44755 5.0   26.0    4
  27 35342 3.0 25243 3.0 23243 2.0 23342 3.0 22322 2.0 22312 2.0   15.0    2
  28 23263 2.0 33532 2.0 65332 3.0 42223 2.0 33233 3.0 53234 3.0   15.0    3
  29 77556 6.5 66767 6.0 77777 7.0 74776 7.0 65757 6.0 65566 6.0   38.5    6
  30 66774 6.5 77675 7.0 56666 6.0 56565 5.0 77675 7.0 76677 7.0   38.5    7
  31 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11121 1.0    6.0    1
  32 44637 5.0 42426 4.0 32555 5.0 37637 6.0 56564 5.0 37443 4.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Dobersztyn Juliusz, Bigelmajer Alicja              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  11
  45         2 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  11
  49         3 Woźniak Maciej, Capar Hanna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  11
  40         4 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              4/  11
  47         5 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              5/  11
  42         6 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              6/  11
  48         7 Winkiel Hubert, Zakrzewska Kornelia                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  11
  44         8 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          8/  11
  38         9 Baran Kamil, Górka Oliwia                          CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          9/  11
  43     10-11 Kowalski Łukasz, Ratajszczak Marianna              MARGO - Leszno            wielkopolski     10-11/  11
  46     10-11 Okulicz-Kozaryn Artur, Korszeń Karolina            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski      10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  38  X X   2 X XXX  4  XXX   3        0     X  1     X  1    11          
  40  XXX   3  X     1 XXXXX  5  XXX   3 XX X   3  X X   2    17         6
  41 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4    27         1
  42 XXX X  4 XXX    3 XX  X  3  XXX   3 XX X   3 XXX    3    19         4
  43 X   X  2 X   X  2     X  1 X   X  2     X  1     X  1     9          
  44   X    1  X X   2    X   1  X X   2 XX X   3 XXXX   4    13          
  45  XXXX  4   XXX  3   XX   2 X X X  3 X XXX  4 X XXX  4    20         3
  46 X      1        0        0 X X X  3  XX    2  XXX   3     9          
  47    XX  2 X XXX  4 X X X  3    XX  2   XXX  3 X XXX  4    18         5
  48 X  XX  3 XXXX   4 XX     2 XX X   3   X X  2        0    14          
  49 XXX    3  X  X  2 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XX XX  4    23         2
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 22412 2.0 53433 3.0 22415 3.0 63645 6.0 63656 6.0 43645 5.0   25.0    4
  41 13221 1.0 11111 1.0 11133 1.0 42162 2.0 32264 3.0 51354 4.0   12.0    1
  42 35366 6.0 24366 5.0 35666 6.0 24456 5.0 55545 5.0 66566 6.0   33.0    6
  45 66133 3.0 46222 2.0 44221 2.0 36234 3.0 24133 2.0 24212 1.0   13.0    2
  47 44555 5.0 65554 6.0 66542 5.0 55323 4.0 46422 4.0 35121 2.0   26.0    5
  49 51644 4.0 32645 4.0 53354 4.0 11511 1.0 11311 1.0 12433 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław           dolnośląski          1/   7
  56         2 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
  58         3 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   7
  55         4 Metack Julian, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   7
  57         5 Tołoczko Przemysław, Krauze Wiktoria               ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          5/   7
  53         6 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   7
  54         7 Kuliński Karol, Adamska Martyna                    KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  52 74512 4.0 42462 4.0 12361 1.0 13471 2.0 22352 2.0 11115 1.0 32343 2.0 23323 1.0   17.0    1
  53 52635 5.0 63645 6.0 73455 5.0 72555 5.0 41666 6.0 42666 6.0 41666 6.0 41676 5.0   44.0    6
  54 47777 7.0 57777 7.0 57777 7.0 67767 7.0 77777 7.0 57777 7.0 77777 7.0 66757 7.0   56.0    7
  55 33341 2.0 75331 3.0 65632 6.0 54312 3.0 65424 4.0 63423 3.0 66415 5.0 55514 4.0   30.0    4
  56 61154 3.0 11113 1.0 41124 2.0 31234 1.0 33135 3.0 24334 2.0 14234 3.0 14235 2.0   17.0    2
  57 15466 6.0 24556 5.0 34546 4.0 25646 6.0 56513 5.0 36552 5.0 53521 4.0 32442 3.0   38.0    5
  58 26223 1.0 36224 2.0 26213 3.0 46123 4.0 14241 1.0 75241 4.0 25152 1.0 77161 6.0   22.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
 108         2 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   9
 106         3 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   9
 112         4 Czech Patryk, Włodarczyk Weronika                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   9
 110         5 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   9
 104         6 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   9
 103         7 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   9
 105         8 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   9
 109         9 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 103 XX XXX   5  X XXX   4  X X X   3   XX X   3 XX XXX   5    20          
 104   XXXXX  5 X  X XX  4 X X X X  4 X   XXX  4 X XXXXX  6    23       5-6
 105 XX  XX   4   X      1  X XXX   4  X  X    2    XXX   3    14          
 106 XXXX  X  5 XXX X X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5    25         4
 107 XrXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 108 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         2
 109 XX X     3 XX       2 XX       2  X X     2  X       1    10          
 110  XXXX X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6  XX X X  4    28         3
 112   X  XX  3   XXXXX  5   X XXX  4 XXX XXX  6 X X XXX  5    23       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 4565356 6.0 4566446 6.0 4665346 6.0 3665566 6.0 5564435 5.0   29.0    6
 106 1142664 4.0 1242664 4.0 1221664 2.0 1432455 4.0 1242646 3.0   17.0    3
 107 2611115 1.0 2311115 1.0 2312215 1.0 2221124 2.0 2311114 1.0    6.0    1
      R                                                          
 108 3234531 2.0 3123521 2.0 3134521 3.0 5114311 1.0 4123521 2.0   10.0    2
 110 6426422 5.0 5434333 3.0 5443452 4.0 6553642 5.0 6636352 6.0   23.0    5
 112 5353243 3.0 6655252 5.0 6556133 5.0 4346233 3.0 3455263 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Protasiewicz Piotr, Kaczmarek Amelia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
 110         2 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   9
 104         3 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   9
 106         4 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   9
 105         5 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   9
 111         6 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   9
 108         7 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   9
 109         8 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         8/   9
 103         9 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 103 X  X X   3 X        1   XX     2  XX  X   3 X   XX   3    12          
 104 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         2
 105 X XX X   4 XXX XX   5  X XXX   4 XXXXXX   6   XXXX   4    23       5-6
 106 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    30       3-4
 107 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 108    XXXX  4     XXX  3 X   XXX  4     X X  2       X  1    14          
 109  X XX    3    X     1 X XX     3  X X     2 XX XX    4    13          
 110 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X  XX  4 XXX XXX  6    30       3-4
 111  XX X X  4 XXXX  X  5 XX X  X  4 XXXXX X  6  XXX  X  4    23       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 4432522 3.0 3325411 2.0 2312112 1.0 6664642 6.0 2543412 4.0   16.0    3
 105 5655236 5.0 6652336 6.0 5666646 6.0 3543535 4.0 5464545 5.0   26.0    5
 106 2246354 4.0 2434264 3.0 4544453 4.0 2232253 3.0 4132253 3.0   17.0    4
 107 1111113 1.0 1111123 1.0 1223224 2.0 1311114 1.0 1221124 1.0    6.0    1
 110 3323441 2.0 5246542 4.0 3131331 3.0 4125321 2.0 3316331 2.0   13.0    2
 111 6564665 6.0 4563655 5.0 6455565 5.0 5456466 5.0 6655666 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Skolut Kamil, Szawernoga Natalia                   INES - Wrocław            dolnośląski          1/  11
 121         2 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  11
 119         3 Krężel Mateusz, Staniszewska Maria                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  11
 124         4 Suszek Witold, Suszek Natalia                      KIEPURA - Sosnowiec       śląski               4/  11
 126         5 Zyber-Moszak Amadeusz, Nowak Paulina               MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  11
 118         6 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         6/  11
 116         7 Bielas Adam, Białek Julia                          AKTAN - Wrocław           dolnośląski          7/  11
 120         8 Ludwiczak Sebastian, Fischbock Inga                DREAM - Poznań            wielkopolski         8/  11
 117         9 Buczakowski Szymon, Zielińska Daniela              RUDAN - Nowa Ruda         dolnośląski          9/  11
 122        10 Plackowski Jakub, Ryks Magdalena                   POEZJA - Kościan          wielkopolski        10/  11
 115        11 Bartman Jakub, Mizielińska Dobrosława              ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115  X   X   2  X  X    2  X       1     X    1          0          0          0          0     6          
 116 X XX     3    X     1 X        1 XX X     3 X XX  X  4 X XXXX   5  XXX X   4 XXXXX X  6    27          
 117    XX    2    XX    2    X     1    XX    2 XX  XX   4    X     1    X     1   XX X   3    16          
 118   XX XX  4   XX X   3 X X XXX  5   X  XX  3 XXX XXX  6 X  X XX  4 X X XXX  5 X  XXXX  5    35       5-6
 119 XXX X X  5 XXX   X  4  XX X X  4 XXX  XX  5 XXXXX X  6 XXX XXX  6  XXXX X  5  X X  X  3    38         4
 120  X XX    3 XX XXXX  6 X  X     2 X  XX    3  XX X    3   rX     1 X   X    2          0    20          
 121 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
 122     X    1 X        1     XX   2 X  X     2     X    1  X       1 XX       2  X  X    2    12          
 123 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6    51         2
 124 XXXX XX  6 X X  XX  4  XXX XX  5  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXX X X  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6    43         3
 126 X    XX  3  XX XXX  5 XXXXXXX  7  XX  XX  4    X X   2 XXX XXX  6  X X XX  4 X X XX   4    35       5-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118 4665656 6.0 6666656 6.0 2665636 6.0 4666646 6.0 3566445 6.0 2664424 4.0 3665634 6.0 3656444 6.0   46.0    6
 119 3444563 4.0 5444563 5.0 5233563 3.0 3243553 3.0 4333361 3.0 3332661 3.0 2432461 3.0 6433161 2.0   26.0    3
 121 1132122 1.0 1132132 2.0 3142121 2.0 2132322 2.0 5122113 1.0 5123343 2.0 5123523 2.0 5224623 3.0   15.0    2
 123 2311245 2.0 2211214 1.0 1511214 1.0 1311114 1.0 1411622 2.0 1411512 1.0 1311112 1.0 1311512 1.0   10.0    1
 124 6526411 5.0 4525321 3.0 6426342 4.0 5525431 4.0 6245254 4.0 6546155 6.0 4246255 4.0 2145255 4.0   34.0    4
 126 5253334 3.0 3353445 4.0 4354455 5.0 6454265 5.0 2654536 5.0 4255236 5.0 6554346 5.0 4562336 5.0   37.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
 134         2 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO Opole             opolski              2/   8
 131         3 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO Opole             opolski              3/   8
 136         4 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              4/   8
 133         5 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   8
 135         6 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   8
 130       7-8 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski        7-8/   8
 137       7-8 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski        7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 129 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 130 XXXXXX   6 X X X    3 X XXX    4   XXX    3 XXX X    4    20          
 131 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32         2
 133 X   XX   3 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XX X XX  5    26         5
 134  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6   XXX X  4  XXXXXX  6    27       3-4
 135  XXXXXX  6 XXX X    4 XXX X    4 XXX XX   5 XXX XX   5    24         6
 136 XXX   X  4 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6    27       3-4
 137 X  XX X  4  X XXXX  5    XXXX  4 XX X XX  5    X  X  2    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 129 1411111 1.0 1111111 1.0 1113221 1.0 3112231 1.0 1112121 1.0    5.0    1
 131 3242352 2.0 6352362 2.0 5642362 4.0 2633464 3.0 6543563 5.0   16.0    3
 133 2356243 3.0 2566524 5.0 3456543 6.0 5355512 6.0 2665232 3.0   23.0    5
 134 5623424 4.0 4433235 3.0 6531115 2.0 6521125 2.0 3221314 2.0   13.0    2
 135 6165666 6.0 3224456 4.0 2264456 5.0 1264356 5.0 5356456 6.0   26.0    6
 136 4534535 5.0 5645643 6.0 4325634 3.0 4446643 4.0 4434645 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Hojsan                    Radosław        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
 133         2 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   8
 135         3 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   8
 130         4 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   8
 134         5 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO Opole             opolski              5/   8
 137         6 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   8
 131         7 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO Opole             opolski              7/   8
 136         8 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 129 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 130 XXXXrX   5 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXX X   5 XXXX X   5    26         5
 131  XX XXX  5   XXXXX  5 X  XXXX  5    X  X  2  XX X    3    20          
 133 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         2
 134   XXX X  4 XXX X X  5 XXXX XX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6    27         4
 135 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         3
 136 X X XXX  5      XX  2    XXXX  4 X  XXX   4 X  X XX  4    19          
 137 XX X  X  4 XX XX X  5 XXXX  X  5 XXXXX X  6 X  XX X  4    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 129 1232111 1.0 1232111 1.0 3234111 1.0 2623221 1.0 1312121 1.0    5.0    1
 130 3411635 2.0 6521426 4.0 6521626 6.0 6412536 5.0 3641556 4.5   21.5    4
         R                                                       
 133 2356423 3.0 3354333 3.0 1456433 3.0 1254613 2.0 2123313 2.0   13.0    2
 134 6543364 5.0 5446554 5.0 5642364 5.0 5541364 6.0 6434434 3.0   24.0    5
 135 5125246 4.0 2113245 2.0 2113255 2.0 4136155 4.0 4256265 4.5   16.5    3
 137 4664552 6.0 4665662 6.0 4365542 4.0 3365442 3.0 5565642 6.0   25.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          1/  16
 158         2 Janaszczyk Jakub, Kudra Iga                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/  16
 173         3 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          3/  16
 164         4 Piskorski Patryk, Daniłów Oliwia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          4/  16
 174         5 Lasocki Sebastian, Gawlik Julia                    RONDO - Rybnik            śląski               5/  16
 156         6 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/  16
 165         7 Wielgocki Jakub, Sokołowska Martyna                CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         7/  16
 163         8 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          8/  16
 162      9-10 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski       9-10/  16
 166      9-10 Zgodzaj Jonasz, Jaskólska Oliwia                   BALLARE - Częstochowa     śląski            9-10/  16
 175        11 Merchel Julian, Merchel Anna                       3ARTE - Gliwice           śląski              11/  16
 154        12 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski         12/  16
 161        13 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         13/  16
 155     14-15 Bulenda Rafał, Chluba Nicole                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           14-15/  16
 160     14-15 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki           14-15/  16
 157        16 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski        16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 154 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX       2    21      9-11
 155  XX  XX  4  X XX X  4    X X   2  XXX     3    13          
 156 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XX   5 X XXXXX  6    24         6
 157      X   1     X    1     X    1  X  XXX  4     7          
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-2
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-2
 160 XXXXX    5   XX     2   XX X   3  rXX X   3    13          
 161 XX X  X  4 XX XXX   5    XX X  3  XXXX X  5    17          
 162 X X X X  4 XXX  XX  5 XXXXX X  6 X XX  X  4    19        12
 163  XXX XX  5  X XXXX  5 XXX  XX  5 XX XXXX  6    21      9-11
 164 X XXXX   5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X X XX   4    21      9-11
 165  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       3-4
 166 X   X X  3 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    22         8
 173 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6    25         5
 174 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       3-4
 175 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX XXXX  6    23         7
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 154     X    1          0    XX    2     X    1     4          
 156 X XXXX   5 X XXXX   5 X XX X   4     XX   2    16         6
 158 XXX XXX  6   XXXXX  5   X XXX  4 XXX XX   5    20         3
 159 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XX  X  4 XXXX  X  5    21       1-2
 162  X X  X  3   XX  X  3 X   X    2       X  1     9          
 163       X  1  X    X  2  XX   X  3  X X XX  4    10          
 164 X  XXX   4 X  X X   3 X   XXX  4 XXXXXX   6    17         5
 165 XXXX X   5 XX  X    3 XXXX X   5 X  X     2    15          
 166          0 XX  X    3  X X     2 X XX  X  4     9          
 173 X XX  X  4 X XX XX  5 XX XXXX  6 X XXXXX  6    21       1-2
 174  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5  XX X    3    18         4
 175  X   X   2  X   X   2  X       1  X   XX  3     8          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 156 5654635 6.0 5565635 6.0 4656634 6.0 5666456 6.0   24.0    6
 158 4122341 1.0 4422113 2.0 5214311 2.0 4535314 5.0   10.0    2
 159 2211463 2.0 3111442 1.0 2321162 1.0 3311662 2.0    6.0    1
 164 1365516 5.0 1654526 5.0 1532425 3.0 1252133 1.0   14.0    4
 173 3443252 3.0 2343361 3.0 3463543 4.0 2443521 3.0   13.0    3
 174 6536124 4.0 6236254 4.0 6145256 5.0 6124245 4.0   17.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Janaszczyk Jakub, Kudra Iga                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/  18
 168         2 Hofbauer Maciej, Śnieżek Julia                     INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          2/  18
 172         3 Zborowski Wiktor, Muszkieta Marta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         3/  18
 156         4 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/  18
 169         5 Kubasik Szymon, Pacholicka Gabriela                IMPRESSIONANTE - Wrocław  dolnośląski          5/  18
 165         6 Wielgocki Jakub, Sokołowska Martyna                CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         6/  18
 159         7 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          7/  18
 160       8-9 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki             8-9/  18
 166       8-9 Zgodzaj Jonasz, Jaskólska Oliwia                   BALLARE - Częstochowa     śląski             8-9/  18
 163        10 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski         10/  18
 155     11-12 Bulenda Rafał, Chluba Nicole                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           11-12/  18
 167     11-12 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski     11-12/  18
 154        13 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski         13/  18
 157        14 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski        14/  18
 164        15 Piskorski Patryk, Daniłów Oliwia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski         15/  18
 162     16-17 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski      16-17/  18
 171     16-17 Sudacki Sebastian, Dudek Kornelia                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski      16-17/  18
 161        18 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 154 XX X X   4  X   XX  3 XX X  X  4 XX X X   4    15          
 155 XXX XXX  6 XXX  XX  5     XX   2 XXX XXX  6    19         9
 156 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    25       3-4
 157 XXX X    4    X X   2  XXXX    4  X  X X  3    13          
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    27         2
 159   XX     2 XXXX XX  6 XXXX X   5 X XXXX   5    18     10-11
 160 XXXXXXX  7  XX XX   4 XXXXXXX  7  XXXX X  5    23       5-7
 161    XX    2    X     1    XX    2  X X     2     7          
 162 X  X  X  3 XX  XXX  5     X    1 X  X     2    11          
 163  X  XXX  4 XX  X    3 XXX XXX  6  XX XXX  5    18     10-11
 164 X        1 X XX  X  4 X XXX X  5    XX    2    12          
 165 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    25       3-4
 166 XXX XXX  6  XXXX X  5 XXXXXX   6 X X XX   4    21         8
 167   XX X   3 X XXXXX  6 XX   XX  4 X X  XX  4    17        12
 168  XXXXXX  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXX  XX  5    23       5-7
 169 X   XXX  4 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    23       5-7
 171  XXX  X  4    XX    2    X  X  2    XX X  3    11          
 172 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 155       X  1       X  1    X     1 X  XX    3     6          
 156 XXX  X   4  X XXX   4   X XXX  4  XXX XX  5    17         4
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
 159   XXX    3  XXXX X  5   XX     2   XX     2    12          
 160  X  X    2  X       1 XXXXX    5   X X    2    10          
 163 XX X     3       X  1      XX  2  X    X  2     8          
 165 XXXXXXX  7 XXXX     4 XX       2 XX   X   3    16         5
 166 X   X    2 X   X    2 XX  X    3 XX  X    3    10          
 167 X        1 X    X   2       X  1    X X   2     6          
 168   XX XX  4 X XX XX  5 XXXXXXX  7   X  XX  3    19         3
 169    XXXX  4  XX XXX  5      XX  2 X   X X  3    14         6
 172  XX  XX  4 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    22         2
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 156 4443544 4.0 5445665 6.0 6346345 5.0 4244543 4.0   19.0    4
 158 2211126 1.0 1221122 1.0 2411434 3.0 1311125 1.0    6.0    1
 165                                                 Z         6
 168 5332451 3.0 4112231 2.0 3122121 1.0 3132231 2.0    8.0    2
 169 6566262 6.0 6564453 5.0 4265253 4.0 5455354 5.0   20.0    5
 172 3624313 2.0 2633514 3.0 1533512 2.0 2523412 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 184         1 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/  10
 179         2 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER Kluczbork    opolski              2/  10
 168         3 Hofbauer Maciej, Śnieżek Julia                     INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          3/  10
 178         4 Adamczak Szymon, Tychmanowicz Weronika             FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         4/  10
 167         5 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski         5/  10
 186         6 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice                            6/  10
 183         7 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         7/  10
 180         8 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  10
 185         9 Wojciechowski Michał, Drabik Oliwia                MAESTRO Opole             opolski              9/  10
 181        10 Studnicki Patryk, Machnik Laura                    ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 167 X XXXXX  6      XX  2 XXXXXX   6 XX XXX   5  XXXXX   5    24         3
 168  XXXX X  5 XXXX     4  XXXXXX  6 XXXX  X  5 XX X     3    23       4-5
 178 XXX XX   5 XX  XXX  5 X   XXX  4 X   XXX  4 X X  XX  4    22         6
 179 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX X X  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6    30         2
 180 X    X   2     XXX  3    X XX  3  X XXXX  5      XX  2    15          
 181          0 XX X     3          0          0     XX   2     5          
 183 X XX X   4 X XXXX   5 X XX X   4 X XX X   4  XX XX   4    21          
 184 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 185  X X  X  3   X X    2  X  X    2  XX X    3 X  X  X  3    13          
 186  X  X X  3 XXXX  X  5 XXXXX X  6 X X   X  3 XXXXX X  6    23       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 167 4345435 3.0 4654536 5.0 5653535 4.0 5664366 6.0 3564626 6.0   24.0    5
                                              R                  
 168 5653643 5.0 5243424 3.0 4442352 3.0 4252651 4.0 5242463 3.0   18.0    3
 178 3566226 6.0 3466245 4.0 3366626 6.0 3445125 3.0 4655134 4.0   23.0    4
 179 2221362 2.0 2121352 2.0 2224244 2.0 2333432 2.0 2433351 2.0   10.0    2
 184 1112111 1.0 1312111 1.0 1111111 1.0 1111214 1.0 1111212 1.0    5.0    1
 186 6434554 4.0 6535663 6.0 6535463 5.0 6526543 5.0 6326545 5.0   25.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 178         1 Adamczak Szymon, Tychmanowicz Weronika             FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   6
 180         2 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 182         3 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz      śląski               3/   6
 173         4 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          4/   6
 179         5 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER Kluczbork    opolski              5/   6
 181         6 Studnicki Patryk, Machnik Laura                    ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 173 4253241 4.0 1454231 3.0 2454553 4.0 3353662 4.0 3663361 3.0   18.0    4
 178 1324414 3.0 2231313 1.0 4311112 1.0 2222115 1.0 2311213 2.0    8.0    1
 179 5545633 5.0 6545644 5.0 3646645 5.0 4546543 5.0 5446644 5.0   25.0    5
 180 2431322 2.0 4323122 2.0 1222221 2.0 1415221 2.0 1222122 1.0    9.0    2
 181 6666566 6.0 3666566 6.0 5565366 6.0 6664456 6.0 6554556 6.0   30.0    6
 182 3112155 1.0 5112455 4.0 6133434 3.0 5131334 3.0 4135435 4.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   4
 153         2 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   4
 150         3 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
 151         4 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 150 3242222 2.0 3332323 3.0 3343233 4.0 3243243 4.0 3132434 3.0   16.0    3
 151 4434441 4.0 4444444 4.0 4212314 2.0 4332314 3.0 4444343 4.0   17.0    4
 152 2121133 1.0 1221231 2.0 1131141 1.0 1121131 1.0 2321121 1.5    6.5    1
 153 1313314 3.0 2113112 1.0 2424422 3.0 2414422 2.0 1213212 1.5   10.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   4
 153         2 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   4
 152         3 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   4
 150         4 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 150 4232224 3.0 4343424 4.0 3344334 3.0 3344434 4.0 4433432 4.0   18.0    4
 151 1111411 1.0 1111111 1.0 1221211 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    5.0    1
 152 3343333 4.0 3432242 3.0 4432443 4.0 2432343 3.0 3342343 3.0   17.0    3
 153 2424142 2.0 2224333 2.0 2113122 2.0 4223222 2.0 2224124 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 186         1 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice                            1/   9
 190         2 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   9
 191         3 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               3/   9
 193         4 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   9
 189         5 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   9
 188         6 Grygiel Dawid, Włodarczyk Agata                    MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   9
 185         7 Wojciechowski Michał, Drabik Oliwia                MAESTRO Opole             opolski              7/   9
 192         8 Mickiewicz Andrzej, Orłowska Natalia               AMETYST - Lubań           dolnośląski          8/   9
 183         9 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 183 X XXXXX  6      X   1 X XX     3 X  XX    3 X  XXX   4    17          
 185  XX X X  4 XXXXXXX  7 XX XX X  5 X     X  2 XX X  X  4    22       6-7
 186 XX XX X  5 X  X  X  3  X  XXX  4 XXXXXXX  7  XXX  X  4    23         5
 188 X XX X   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7    29         1
 189  XX  X   3 X XX XX  5   XX XX  4 XXXX XX  6  XX  XX  4    22       6-7
 190 XX X XX  5  XXXXXX  6 XXXXXX   6  X X X   3 X XXXX   5    25       3-4
 191 XXXXXXX  7 XXX X X  5  XXXXXX  6  XXXXX   5  XX XXX  5    28         2
 192 X X X    3 XXX X    4 XXX X    4 XXX X X  5 X X X    3    19          
 193  X XXXX  5  X XXX   4 XX   XX  4  XXXXXX  6 XX XXXX  6    25       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 185 7677611 7.0 5467271 6.0 5574174 6.0 4673572 7.0 5774674 7.0   33.0    7
 186 5261332 1.0 2251442 2.0 4261331 2.0 3361111 1.0 4461121 1.0    7.0    1
 188 1726165 6.0 3734355 4.0 2755516 5.0 2756327 6.0 1645342 4.0   25.0    6
 189 2514746 4.0 7613717 7.0 6616462 7.0 7214654 3.0 6316733 3.0   24.0    5
 190 6442477 5.0 1322626 1.0 1332747 3.0 1432443 2.0 3522556 5.0   16.0    2
 191 4133254 2.0 6146134 3.0 7127225 1.0 5127266 5.0 7137265 6.0   17.0    3
 193 3355523 3.0 4575563 5.0 3443653 4.0 6545735 4.0 2253417 2.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 197         1 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO Opole             opolski              1/   4
 195         2 Okon Sebastian, Smolarek Agata                     IMPRESSIONANTE - Wrocław  dolnośląski          2/   4
 194         3 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
 196         4 Pałka Rafał, Deckas Kornelia                       CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 194 4211324 2.0 4311314 3.0 2322332 3.0 4112323 3.0 4212234 3.0   14.0    3
 195 2122112 1.0 2123223 2.0 4213213 2.0 3223212 2.0 2334122 2.0    9.0    2
 196 3444433 4.0 3444432 4.0 3444444 4.0 2444434 4.0 3443413 4.0   20.0    4
 197 1333241 3.0 1232141 1.0 1131121 1.0 1331141 1.0 1121341 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238