OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św.": 2018-03-11, Ostrowiec Świętokrzyski TWIST - Ostrowiec Św. świętokrzyski, okręg Świętokrzyski

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św.
KSZO, ul. Świetokrzyska 11

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św.
KSZO, ul. Świetokrzyska 11
Ostrowiec Świetokrzyski, niedziela 11 marca 2018 r.
Organizator: TWIST Ostrowiec Świętokrzyski
Prowadzenie: Ada Wantuch - Kraków
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, E+F, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A-Z - Przemyśl               1
   2 BALLROOM - Lublin            3
   3 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    3
   4 ELITE DANCE - Warszawa       1
   5 EMOTION - Góra Kalwaria      3
   6 ETIUDA - Radomsko            2
   7 EVOLUTION - Kraków           1
   8 GASIEK - Rzeszów             2
   9 GOLDEN DANCE - Przemyśl      2
  10 GRACJA - Krosno              3
  11 JUMP - Janów Lubelski        1
  12 KICK - Kielce                3
  13 KLASA - Tarnów               2
  14 MAGIC-DANCE - Lublin         1
  15 PASJA - Lublin               2
  16 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  17 STARDANCE - Kraków           2
  18 TAKT - Chełm                 1
  19 ZAMEK - Lublin               3
  20 ZAMEK - Szydłowiec           1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   8
 166         2 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             2/   8
 165         3 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   8
 167         4 Wijas Jakub, Nowak Zuzanna                         KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   8
 164         5 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   8
 161         6 Fidler Jakub, Posłowska Jagoda                     KICK - Kielce             świętokrzysk         6/   8
 163         7 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/   8
 162         8 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów            małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 161 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5  XXX  X  4    25         5
 162  X  XX   3    XXX   3     XXX  3     XXX  3     XXX  3    15          
 163 X XXXXX  6 X   X    2 X X XX   4 X XXXX   5 X X XX   4    21          
 164 XX  X X  4 XXXX  X  5 XX X XX  5 XX X X   4 XX X XX  5    23         6
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXX   6    32         2
 166  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    30         4
 167 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 168 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    31         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 6555461 5,0 6564651 6,0 6663462 6,0 6654465 6,0 6664556 6,0   29,0    6
 164 5666656 6,0 4625565 5,0 4435655 5,0 4463643 4,0 4443665 5,0   25,0    5
 165 3334124 4,0 1343216 3,0 2344113 3,0 1235112 1,0 2335112 2,0   13,0    3
 166 4222245 2,0 5232133 2,0 5222246 2,0 5122234 3,0 5222233 3,0   12,0    2
 167 1443313 3,0 2456424 4,0 3556524 4,0 3546526 5,0 3556424 4,0   20,0    4
 168 2111532 1,0 3111342 1,0 1111331 1,0 2311351 2,0 1111341 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163         1 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   6
 165         2 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   6
 169         3 Nowiński Maksymilian, Szafraniec Julia             PASJA - Lublin            lubelski             3/   6
 161         4 Fidler Jakub, Posłowska Jagoda                     KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   6
 164         5 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   6
 162         6 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów            małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 5145453 5,0 5322421 2,0 6444232 4,0 5644352 5,0 6434346 4,0   20,0    4
 162 6666564 6,0 6666652 6,0 5565656 6,0 6556566 6,0 5556665 6,0   30,0    6
 163 1313121 1,0 1214133 1,0 1313141 1,0 1423131 2,0 1313122 2,0    7,0    1
 164 3252342 2,0 4153364 4,0 4156465 5,0 4265444 4,0 4265453 5,0   20,0    5
 165 2434236 3,0 2445245 5,0 2232313 2,0 2132213 1,0 2142211 1,0   12,0    2
 169 4521615 4,0 3531516 3,0 3621524 3,0 3311625 3,0 3621534 3,0   16,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/  14
 148         2 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/  14
 146         3 Nowak Szymon, Zawistowska Natalia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/  14
 142         4 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             4/  14
 145         5 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             5/  14
 154         6 Świątek Bartosz, Popiel Martyna                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          6/  14
 150         7 Winiarski Wiktor, Lelonek Zuzanna                  RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         7/  14
 144         8 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      ZAMEK - Szydłowiec        mazowiecki           8/  14
 153         9 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             9/  14
 149        10 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki          10/  14
 151        11 Wołoszyn Kamil, Pituch Pola                        JUMP - Janów Lubelski     lubelski            11/  14
 143        12 Kazura Krystian, Pobidyńska Martyna                A-Z - Przemyśl            podkarpacki         12/  14
 147        13 Pieprzyk Mateusz, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski            13/  14
 152        14 Wrona Łukasz, Lis Zuzanna                          BALLROOM - Lublin         lubelski            14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X X XX  4 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         1
 142     XX   2 XX X     3  X   X   2          0 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         5
 143   X      1 X        1     X    1 XXX  X   4   X      1   X      1   X      1          0    10          
 144 X XX     3   XX     2 X XX     3   XX     2  X X     2  XXX XX  5 XXXX  X  5  X X X   3    25          
 145 X XX XX  5 X XX XX  5 XXXX XX  6 XX X XX  5 X  X XX  4 X   XX   3     XX   2 X   X X  3    33         4
 146  XXXXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6   XXX X  4   XXX X  4    X XX  3 X  X XX  4    XXXX  4    37         3
 147          0          0          0          0      X   1     X    1          0      X   1     3          
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  X X  X  3 XXX   X  4 XX    X  3  XXX XX  5    42         2
 149  XXX     3  XX X    3   XX     2   XXX    3          0    X     1    X  X  2    X  X  2    16          
 150 XX  X X  4  X  X X  3  X  X    2  X       1 XXX XX   5  XXXX    4  XXXX    4  XXX     3    26          
 151          0          0          0  X       1 XXX  X   4 XXX      3  XX  X   3 XXX      3    14          
 152          0          0          0          0          0          0          0          0     0          
 153  X    X  2      X   1 X X X X  4 XXX XXX  6  X  X X  3  X  X X  3    XX    2 X   X    2    23          
 154 X   XX   3 X   XXX  4 XX  XXX  5 X   XXX  4 X   X    2 X   XXX  4 X   XX   3 X X X    3    28         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 3141113 1,0 3131213 2,0 4322223 2,0 4231224 2,0 3421415 3,0 2411315 1,0 2321411 1,0 2321433 3,0   15,0    1
 142 6555556 5,0 6465456 6,0 6456544 5,0 6466555 6,0 6233123 2,0 5124126 2,0 5112124 2,0 4112116 1,0   29,0    4
 145 5323624 4,0 5623634 4,0 5543631 4,0 5523631 4,0 5566642 6,0 6556653 6,0 4566645 6,0 5554662 6,0   40,0    5
 146 4212432 2,0 2212521 1,0 2111412 1,0 2112412 1,0 4342536 4,0 4342542 4,0 6443533 4,0 6463525 5,0   22,0    3
 148 1434241 3,0 1344142 3,0 1234165 3,0 1344143 3,0 1114261 1,0 1233461 3,0 1234252 3,0 1235241 2,0   21,0    2
 154 2666365 6,0 4556365 5,0 3665356 6,0 3655366 5,0 2655354 5,0 3665234 5,0 3655366 5,0 3646354 4,0   41,0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 173         1 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   6
 171         2 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   6
 175         3 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   6
 176         4 Nowiński Maksymilian, Szafraniec Julia             PASJA - Lublin            lubelski             4/   6
 172         5 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   6
 174         6 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    STARDANCE - Kraków        małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 171 4114421 2,0 3114321 2,0 3132331 3,0 3114231 2,0 3113231 2,0   11,0    2
 172 6456656 6,0 6455663 6,0 5555565 5,0 5452565 4,0 5454563 4,0   25,0    5
 173 2332113 3,0 1321112 1,0 1311114 1,0 1321114 1,0 1321114 1,0    7,0    1
 174 3565364 5,0 4566455 5,0 6466452 6,0 6566452 5,0 6566442 5,0   26,0    6
 175 1221242 1,0 2242244 3,0 2223223 2,0 2233323 3,0 2232325 3,0   12,0    3
 176 5643535 4,0 5633536 4,0 4644646 4,0 4645646 6,0 4645656 6,0   24,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
D       Purchała                  Piotr           II        Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 173         1 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   5
 171         2 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   5
 177         3 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   5
 172         4 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   5
 174         5 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    STARDANCE - Kraków        małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 171 2233332 2,0 2223222 2,0 2223221 2,0 2223222 2,0 3222222 2,0   10,0    2
 172 4545544 4,0 4544554 4,0 4444544 4,0 4444554 4,0 5545454 5,0   21,0    4
 173 1111111 1,0 1111111 1,0 1111112 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 174 5454255 5,0 5455345 5,0 5555355 5,0 5555445 5,0 4454535 4,0   24,0    5
 177 3322423 3,0 3332433 3,0 3332433 3,0 3332333 3,0 2333343 3,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26