OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa": 2018-05-13, Chrzanów WIR - Mysłowice małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "CHRZANÓW 2018"
O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "CHRZANÓW 2018"
O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa
Chrzanów, 13 maja 2018r.
Organizator: Szkoła Tańca WIR Mysłowice
Prowadzenie: Ada Wantuch Kraków
Muzyka: Artur Dąbek - Piła Kościelecka / WIR Ci Przaje /
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 3ARTE - Gliwice              2
   2 A+S - Częstochowa            1
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   4 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    5
   5 BALLARE - Częstochowa        2
   6 BAWINEK - Kraków             3
   7 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   8 CUBANA - Nowy Targ           1
   9 DANCE TEAM - Wrocław         1
  10 DANCELOOK - Gliwice          6
  11 EMOTION - Góra Kalwaria      4
  12 ESKADRA - Pabianice          2
  13 EVOLUTION - Kraków           8
  14 FORUM - Zabrze               5
  15 GALA - Mielec                2
  16 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  17 IGLICA - Wrocław             2
  18 IMPULS - Chorzów             6
  19 INSPIRACJA - Wrocław         2
  20 ISKRA Praszka                1
  21 JEDYNKA - Łódź               1
  22 KIEPURA - Sosnowiec          5
  23 KLASA - Tarnów               1
  24 K-STUDIO Krosno              8
  25 KTT REWIA - Racibórz         1
  26 Kuźnia Tańca Kraków          4
  27 LATINO - Żabno               1
  28 LORDANCE - Wodzisław Śl.    13
  29 MAESTRO Opole                6
  30 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    4
  31 MASTER DANCE - Gliwice       3
  32 Mistrzowska Akademia Tane    5
  33 NOWY STYL - Bielsko-Biała    4
  34 PERFECT - Będzin             5
  35 PERFECT DANCE - Kraków       2
  36 RAGTIME - Kęty               1
  37 RONDO - Rybnik               6
  38 RYTM - Żory                  5
  39 SEMPRE - Kraków              4
  40 SKT AGH - Kraków             3
  41 SŁOŃCE - Poznań              1
  42 SOKÓŁ - Myślenice            1
  43 ST CIEPŁY - Jaworzno         3
  44 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  45 STARDANCE - Kraków           1
  46 STYL - Kraków                1
  47 SUKCES - Jaworzno            1
  48 Szkoła Tańca SPARTA Opole    5
  49 SzT  eMiKa - Tarnów          7
  50 WIR - Mysłowice              8
  51 ZORBA - Częstochowa          3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Klar Mikołaj, Kalynowycz Daria                     JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   7
  19         2 Proszowski Hubert, Dydo Emilia                     KLASA - Tarnów            małopolski           2/   7
  20         3 Skowronek Krzysztof, Misz Oliwia                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   7
  17         4 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/   7
  21         5 Ternka Patryk, Siwoń Natalia                       KTT REWIA - Racibórz      śląski               5/   7
  18         6 Nykiel Filip, Janas Oliwia                         LATINO - Żabno            małopolski           6/   7
  15         7 Czechowski Patryk, Czechowska Amelia               WIR - Mysłowice           śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 76577 7.0 43766 6.0 37767 7.0 36467 7.0 36677 6.0 36577 7.0   40.0    7
  16 22121 1.0 31221 1.0 51232 2.0 61131 1.0 12232 2.0 11133 1.0    8.0    1
  17 33412 3.0 62513 2.0 62611 1.0 54753 4.0 77744 7.0 55642 5.0   22.0    4
  18 64765 6.0 77477 7.0 15576 6.0 17574 5.0 25565 5.0 67366 6.0   35.0    6
  19 55643 4.0 26354 4.0 46153 5.0 42222 2.0 41111 1.0 22211 2.0   18.0    2
  20 11334 2.0 14145 3.0 73444 4.0 23346 3.0 63453 4.0 43754 4.0   20.0    3
  21 47256 5.0 55632 5.0 24325 3.0 75615 6.0 54326 3.0 74425 3.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik            śląski               1/   6
  47         2 Janus Miłosz, Orządała Malwina                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   6
  48         3 Pajerski Bartosz, Kurzak Barbara                   CUBANA - Nowy Targ        małopolski           3/   6
  45         4 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   6
  49         5 Ryszka Seweryn, Makuch Joanna                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   6
  50         6 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  45 6666666 6.0 5346466 6.0 3444455 4.0 1235443 3.0 2122564 3.0 1211133 1.0   23.0    4
  46 1111131 1.0 1132121 1.0 1111141 1.0 2616121 1.0 1516151 1.0 3423251 3.0    8.0    1
  47 5554555 5.0 4654655 5.0 5655566 5.0 5122255 2.0 3231226 2.0 2132314 2.0   21.0    2
  48 3422213 2.0 3211212 2.0 4233214 3.0 6544316 6.0 6464443 4.0 5355465 5.0   22.0    3
  49 2333324 3.0 2423334 3.0 2322332 2.0 3461562 5.0 5345335 6.0 6666546 6.0   25.0    5
  50 4245442 4.0 6565543 4.0 6566623 6.0 4353634 4.0 4653612 5.0 4544622 4.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 KIEPURA - Sosnowiec                            1/   4
  54         2 Janus Jakub, Pielka Weronika                       PERFECT - Będzin          śląski               2/   4
  56         3 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno                                3/   4
  53         4 Fehr Michał, Pelczar Emilia                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 3324342 3.0 2344433 3.0 4434424 4.0 1344434 4.0 4444334 4.0   18.0    4
  54 2232424 2.0 3232322 2.0 3242333 3.0 2221323 2.0 2223423 2.0   11.0    2
  56 4443233 4.0 4423244 4.0 2323242 2.0 4433242 3.0 3332242 3.0   16.0    3
  57 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 3112111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Fehr Michał, Pelczar Emilia                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   3
  56         2 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno                                2/   3
  55         3 Pielka Krzysztof, Rytwińska Aleksandra             PERFECT - Będzin          śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 3131112 1.0 3131123 2.0 3111112 1.0 3111113 1.0 2131112 1.0    6.0    1
     R                                   R           R           
  55 1313333 3.0 1313331 3.0 2323321 2.5 2322331 3.0 1323331 3.0   14.5    3
  56 2222221 2.0 2222212 1.0 1232233 2.5 1233222 2.0 3212223 2.0    9.5    2
                                                     R           
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/   9
  67         2 Suszek Witold, Suszek Natalia                      KIEPURA - Sosnowiec       śląski               2/   9
  62         3 Kunecki Kamil, Makuszewska Maja                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          3/   9
  63         4 Kłosowski Tomasz, Sioła Oliwia                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               4/   9
  64         5 Lozinszek Artur, Szewczyk Julia                    WIR - Mysłowice           śląski               5/   9
  65         6 Nowakowski Łukasz, Rudzka Monika                   MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/   9
  61         7 Czerny Szymon, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               7/   9
  66         8 Piwowarczyk Tomasz, Kałucka Julia                  STARDANCE - Kraków        małopolski           8/   9
  68         9 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 X XXXX   5  X X X   3  X       1      X   1 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX    5   XXXX   4    32          
  62 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    50       1-2
  63 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49         3
  64 X  XXX   4 X XX X   4   X XXX  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6    42         5
  65 XX    X  3  XXXXXX  6 XX XX X  5  X  X    2  XX XX   4  X X XX  4 XX X XX  5 XX XX X  5    34         6
  66  XX XXX  5 X   X X  3 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX    X  3      X   1    XX    2 X        1    27          
  67  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XX XX  4 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7    48         4
  68          0          0          0          0          0   X XX   3      X   1          0     4          
  69 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5    50       1-2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62 6554252 4.0 5543222 3.0 6341222 2.0 5621222 2.0 3252613 2.0 2465544 5.0 2555241 4.0 4322213 2.0   24.0    3
  63 2442464 3.0 3456564 5.0 2455655 5.0 3356364 5.0 1323365 3.0 1552263 2.0 1344114 2.0 1131434 3.0   28.0    4
  64 4635626 6.0 4635636 6.0 4624443 4.0 4543433 4.0 4636224 4.0 3643426 4.0 5622525 5.0 5543625 5.0   38.0    5
  65 5366545 5.0 6264445 4.0 3266566 6.0 6465655 6.0 6415436 5.0 6326615 6.0 6263666 6.0 6665366 6.0   44.0    6
  67 3213111 1.0 2322153 2.0 5533114 3.0 2112116 1.0 5564542 6.0 4234351 3.0 3436432 3.0 2216142 1.0   20.0    2
  69 1121333 2.0 1111311 1.0 1112331 1.0 1234541 3.0 2141151 1.0 5111132 1.0 4111353 1.0 3454551 4.0   14.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski               1/  16
  84         2 Purgal Adam, Wodzisławska Kinga                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  16
  83         3 Pawlik Mikołaj, Kucia Karolina                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/  16
  76         4 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/  16
  74         5 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  16
  85         6 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski               6/  16
  86         7 Grajewski Mateusz, Wojtych Dominika                WIR - Mysłowice           śląski               7/  16
  92         8 Skoczek Mateusz, Idzik Beata                       SKT AGH - Kraków                               8/  16
  73         9 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               9/  16
  72        10 Bonar Kamil, Kuleta Magdalena                      SEMPRE - Kraków           małopolski          10/  16
  87        11 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski          11/  16
  77        12 Kurzelowski Paweł, Szpor Maria                     Mistrzowska Akademia Tane śląski              12/  16
  80        13 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski              13/  16
  82        14 Olewiński Dominik, Pałyska Dominika Agnies         EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki          14/  16
  79        15 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              15/  16
  78        16 Majewski Przemysław, Szala Liwia                   FORUM - Zabrze            śląski              16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  72   XX XX  4  XX X X  4 XXXXX X  6 XXXX XX  6    20        11
  73 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5   XXXXX  5    23       7-8
  74 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    24         6
  75 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    26       3-5
  76 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  77  X XX X  4  XXX XX  5 XXXXXX   6 X X XX   4    19        12
  78     X    1          0          0          0     1          
  79 XXX XX   5   XXXX   4  XX XX   4  X  XX   3    16          
  80 XX XXXX  6 XX  XX   4    XX    2 XXXXXX   6    18          
  82 XXXXX    5 X  X  X  3 X XX  X  4 XX X XX  5    17          
  83 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    26       3-5
  84 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         2
  85  X X XX  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X X X X  4    21      9-10
  86 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    26       3-5
  87 X X X    3 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    21      9-10
  92 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  X XXXX  5  X XXXX  5    23       7-8
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  72   XXXX   4   X  XX  3      X   1   X  X   2    10          
  73  X       1 XXX X X  5  XX   X  3    X  X  2    11          
  74 X     X  2 X  XXX   4 X  X  X  3 XXXXXXX  7    16         4
  75 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XX X     3    22       1-2
  76  XXXXXX  6          0  X  XX   3 XX XXX   5    14         5
  77     X X  2  X       1     X    1          0     4          
  83 XXX XXX  6  X XXX   4 XXXXXXX  7  XXXX X  5    22       1-2
  84 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXX    5 X X XX   4    21         3
  85    X  X  2   X  XX  3  XX XXX  5     XXX  3    13       6-8
  86 XXX      3 XXX      3   XX     2 XXX X X  5    13       6-8
  87 X        1 X  X  X  3 X     X  2 X X   X  3     9          
  92    XXX   3    XXX   3 X  XXX   4  X X X   3    13       6-8
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  74 2833444 3.0 6535164 5.0 3542484 3.0 3651465 5.0   16.0    5
  75 1351221 1.0 1172771 1.0 1174661 4.0 1462542 3.0    9.0    1
  76 6162315 2.0 3481218 2.0 6361558 6.0 4235278 4.0   14.0    4
  83 4246153 4.0 4243433 4.0 5215173 1.0 5343351 2.0   11.0    3
  84 3428568 5.0 2324347 3.0 2436227 2.0 2117114 1.0   11.0    2
  85 7675772 7.0 7857552 6.0 4787342 5.0 6576633 6.0   24.0    6
  86 5517886 6.0 5618685 7.0 7628835 8.0 7728887 8.0   29.0    7
  92 8784637 8.0 8766826 8.0 8853716 7.0 8884726 7.0   30.0    8
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Pawlik Mikołaj, Kucia Karolina                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/  18
  89         2 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/  18
  72         3 Bonar Kamil, Kuleta Magdalena                      SEMPRE - Kraków           małopolski           3/  18
  80         4 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski               4/  18
  88         5 Gałek Albert, Strzelec Martyna                     SEMPRE - Kraków           małopolski           5/  18
  92         6 Skoczek Mateusz, Idzik Beata                       SKT AGH - Kraków                               6/  18
  90       7-8 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski        7-8/  18
  91       7-8 Korlatowicz Piotr, Szylar Joanna                   EVOLUTION - Kraków        małopolski         7-8/  18
  75         9 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski               9/  18
  74        10 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              10/  18
  76        11 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski              11/  18
  84        12 Purgal Adam, Wodzisławska Kinga                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              12/  18
  77        13 Kurzelowski Paweł, Szpor Maria                     Mistrzowska Akademia Tane śląski              13/  18
  73     14-15 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski           14-15/  18
  79     14-15 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski           14-15/  18
  82     16-17 Olewiński Dominik, Pałyska Dominika Agnies         EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki       16-17/  18
  85     16-17 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski           16-17/  18
  78        18 Majewski Przemysław, Szala Liwia                   FORUM - Zabrze            śląski              18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  72 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX X   5  X XXXX  5    23         5
  73 XX    X  3  X XXXX  5  X XX X  4  X    X  2    14          
  74 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    XX X  3 XXXXXXX  7    22       6-8
  75 XXXXXXX  7 X  X     2 XXX   X  4 XXXXXXX  7    20      9-10
  76  XXXX    4 XXXXXXX  7 X X  X   3 X XX     3    17        11
  77  XX X    3    XX    2 X XXX X  5 XX XXX   5    15          
  78     X    1 X        1      X   1          0     3          
  79 X XX XX  5 X  X XX  4 X    X   2   X  XX  3    14          
  80 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    25       3-4
  82 X    X   2          0 XX XXX   5 X XXXX   5    12          
  83 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  84 X X XXX  5 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXX XX   5    22       6-8
  85  X X  X  3  XX   X  3 XXXX  X  5       X  1    12          
  88 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    25       3-4
  89 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         2
  90  X  XXX  4 XXX XXX  6 XX  X X  4 XXX XXX  6    20      9-10
  91 X XXXX   5   X XX   3   X XXX  4 X XX  X  4    16        12
  92  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X XXX   4    22       6-8
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  72 X   X    2 XXX X X  5 X X   X  3 X X  XX  4    14         6
  74       X  1    XXXX  4       X  1    X XX  3     9          
  75 X   X    2 X        1 XX X X   4 XX  X    3    10          
  76    XXX   3  X       1     X    1  X   X   2     7          
  80  XXXXX   5 XX XXX   5  X XXX   4 XXX XX   5    19       2-3
  83 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  84   X      1   X  X   2   X X    2  X       1     6          
  88 XX X  X  4 X XX X   4 XX X  X  4 X XX     3    15         5
  89 XXXX XX  6  XX      2  XXX XX  5 XXX   X  4    17         4
  90 XXX  XX  5 XX  X X  4 X        1    XX    2    12          
  91   X      1   XX  X  3 X X XX   4   XXX X  4    12          
  92  X XXXX  5    XXXX  4  XXXXXX  6    XXXX  4    19       2-3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  72 4456243 3.0 2144342 3.0 3454663 5.0 5656266 6.0   17.0    3
  80 5245316 4.0 4265436 5.0 5265536 6.0 1235425 3.0   18.0    4
  83 1322131 1.0 1321161 1.0 1342141 2.0 4121141 1.0    5.0    1
  88 3531565 5.0 3532654 4.0 2126454 4.0 3443654 5.0   18.0    5
  89 2114452 2.0 5416213 2.0 4611222 1.0 2314532 2.0    7.0    2
  92 6663624 6.0 6653525 6.0 6533315 3.0 6562313 4.0   19.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   5
 103         2 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
 100         3 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   5
 102         4 Rachoń Stanisław, Hennessy Emilia                  EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   5
 104         5 Tomczyk Filip, Frey Anita                          SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100 4223553 4.0 4313543 3.0 5434543 4.0 5414543 4.0 3311245 3.0 3112225 2.0 4321125 2.0 5212315 2.0   24.0    3
 101 2331324 2.0 2222112 2.0 2211112 1.0 3322112 2.0 1243311 1.0 4351313 3.0 2232311 1.0 2321121 1.0   13.0    1
 102 3444112 3.0 5444425 4.0 3343225 3.0 4233224 3.0 4554434 4.0 2445434 4.0 5455454 5.0 4455534 5.0   31.0    4
 103 1112231 1.0 1131351 1.0 1122431 2.0 1141431 1.0 2132153 2.0 1223141 1.0 1143233 3.0 1144242 3.0   14.0    2
 104 5555445 5.0 3555234 5.0 4555354 5.0 2555355 5.0 5425522 5.0 5534552 5.0 3514542 4.0 3533453 4.0   38.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Korzekwa Jakub, Susek Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               1/  13
 117         2 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   RAGTIME - Kęty            małopolski           2/  13
 115         3 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               3/  13
 110         4 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/  13
 107         5 Bryndza Patryk, Żarow Nadia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  13
 113         6 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/  13
 112         7 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/  13
 119         8 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           8/  13
 116         9 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           9/  13
 118        10 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski             10/  13
 111        11 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO Opole             opolski             11/  13
 108        12 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski             12/  13
 114        13 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO Opole             opolski             13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107 XXXXXXX  7   XXXXX  5          0     XX   2   XXX X  4    18         5
 108    X     1      X   1   XX X   3   XX     2    X     1     8          
 109 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXX X  4    30         1
 110   X  X   2    X  X  2 XXXXX X  6  XX X    3 XXXXXXX  7    20         4
 111   X  XX  3      XX  2  X       1 X X  X   3      X   1    10          
 112 XX  XXX  5 XXX  X   4      XX  2 X  X  X  3 X     X  2    16          
 113  X  XX   3 XXX X    4   XXXX   4    XXX   3 XXX      3    17         6
 114          0  X X     2   X X    2  X   X   2          0     6          
 115 X   X X  3 XX  XXX  5 XXX XX   5 XXXXX X  6 XX  XXX  5    24       2-3
 116    X     1 X  XX    3      XX  2 X   X    2  X X XX  4    12          
 117 XXXX     4 XXXX XX  6 XX X  X  4 XXXX  X  5 X XXXX   5    24       2-3
 118   X      1          0 X  X  X  3  X   XX  3 XXX  X   4    11          
 119 XX XX X  5  XX X    3 XX  X    3       X  1  X  X    2    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 5656355 5.0 6645525 5.0 6466533 5.0 6655655 5.0 6626665 6.0   26.0    5
 109 2411111 1.0 4312114 2.0 1311141 1.0 3111141 1.0 1111143 1.0    6.0    1
 110 4233643 4.0 5553653 4.0 3242215 2.0 2342533 3.0 5243311 2.0   15.0    4
 113 6544466 6.0 1466366 6.0 5655626 6.0 5266366 6.0 4352526 4.0   28.0    6
 115 3165232 3.0 3134241 3.0 4124454 4.0 4423212 2.0 2435232 3.0   15.0    3
 117 1322524 2.0 2221432 1.0 2533362 3.0 1534424 4.0 3564454 5.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               1/  13
 110         2 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/  13
 116         3 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/  13
 149         4 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                             4/  13
 114         5 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO Opole             opolski              5/  13
 111         6 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO Opole             opolski              6/  13
 113       7-8 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski         7-8/  13
 120       7-8 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski             7-8/  13
 107         9 Bryndza Patryk, Żarow Nadia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               9/  13
 121        10 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki         10/  13
 112        11 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki          11/  13
 108        12 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski             12/  13
 109        13 Korzekwa Jakub, Susek Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107  XX XX   4  X   XX  3     X    1 X XXXX   5   X  X   2    15          
 108     X    1   X X    2     X    1  X X     2     XX   2     8          
 109       X  1   X  XX  3     X    1     X    1    X     1     7          
 110  XXX X   4 XX XX    4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XX X    3    24         2
 111    X XX  3 X XXX    4 X    XX  3   X  X   2 X XX XX  5    17         6
 112   X XX   3  X   X   2 XX   X   3      X   1       X  1    10          
 113   X      1   XXXX   4  XX      2  XXXX    4  XXXX X  5    16          
 114 XX X XX  5    X XX  3  X X XX  4      XX  2 XX X XX  5    19         4
 115 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXX  X  5 XX XX X  5 XXX X X  5    27         1
 116 XXXX  X  5  XX   X  3 X  X XX  4 XXX   X  4 XX XX X  5    21         3
 120 XX XXXX  6 XX       2   XXXXX  5 X    X   2 X        1    16          
 121 X   X    2 X        1  XXXX    4  X    X  2    XXX   3    12          
 149 X        1 X XXX X  5 X X   X  3 X XXX X  5 XXX  X   4    18         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 4211166 2.0 4216231 2.0 4315214 2.0 4246145 4.0 6225225 2.0   12.0    2
 111 5632654 6.0 5432652 4.0 6531646 6.0 5615614 5.0 5534612 5.0   26.0    6
 114 6364512 5.0 6641524 5.0 5146523 4.0 6424521 3.0 4156533 6.0   23.0    5
 115 1146241 1.0 1124143 1.0 2223161 1.0 2132253 1.0 2311161 1.0    5.0    1
 116 3555333 4.0 3555415 6.0 3462432 3.0 1363432 2.0 3662344 4.0   19.0    3
 149 2423425 3.0 2363366 3.0 1654355 5.0 3551366 6.0 1443456 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Kleczko Jakub, Bała Weronika                       SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   8
 127         2 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   8
 128         3 Weczerek Adrian, Kwoska Alicja                     RONDO - Rybnik            śląski               3/   8
 125         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   8
 126         5 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   8
 131         6 Papierok Krzysztof, Adamczyk Dagmara               DANCELOOK - Gliwice       śląski               6/   8
 129         7 Dziereń Kamil, Hoppe Amelia                        KIEPURA - Sosnowiec       śląski               7/   8
 121         8 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 121      X   1          0          0          0          0     1          
 125 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5    32       3-4
 126 XXXXXXX  7 XX XX    4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6    30         5
 127 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       3-4
 128  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    33         2
 129 XX X  X  4  XX XXX  5 X  X XX  4  XXX  X  4 XXX  XX  5    22          
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34         1
 131 X X XXX  5 XXXX XX  6  XX XX   4 X XXXX   5 XXXXXX   6    26         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 5255465 5.0 3441443 3.0 4451552 4.0 5534424 4.0 5642432 4.0   20.0    4
 126 6564646 6.0 5565656 6.0 5542445 5.0 4445646 5.0 4535645 5.0   27.0    5
 127 1312131 1.0 1314131 1.0 2624226 2.0 3212112 2.0 3324166 3.0    9.0    2
 128 3436224 3.0 4126264 4.0 3235133 3.0 2353363 3.0 2253323 2.0   15.0    3
 130 2121312 2.0 2252312 2.0 1116311 1.0 1121231 1.0 1111211 1.0    7.0    1
 131 4643553 4.0 6633525 5.0 6363664 6.0 6666555 6.0 6466554 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          1/   6
 125         2 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   6
 128         3 Weczerek Adrian, Kwoska Alicja                     RONDO - Rybnik            śląski               3/   6
 126         4 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   6
 118         5 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              5/   6
 132         6 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 2446231 3.0 2566261 6.0 4555263 5.0 6465432 5.0 6634421 4.0   23.0    5
 125 1634114 2.0 4641152 3.0 3632132 2.0 3551111 1.0 2452342 3.0   11.0    2
 126 5322456 4.0 5322445 4.0 2364546 4.0 2334666 4.0 3325656 5.0   21.0    4
 127 3211522 1.0 3115313 1.0 5113311 1.0 4112223 2.0 5113134 2.0    7.0    1
 128 4153663 5.0 1253534 2.0 1241454 3.0 1223344 3.0 1241263 1.0   14.0    3
 132 6565345 6.0 6434626 5.0 6426625 6.0 5646555 6.0 4566515 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Tokarski Mieszko, Kilnar Anna                      3ARTE - Gliwice           śląski               1/   8
 135         2 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   8
 136         3 Szynal Daniel, Wysocka Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               3/   8
 138         4 Gałek Albert, Strzelec Martyna                     SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   8
 140         5 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   8
 142         6 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               6/   8
 139         7 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          7/   8
 141         8 Michalik Wojciech, Pfajfer Julia                   FORUM - Zabrze            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 135  XX   X  3 XXXXXXX  7 XXXX XX  6   XX  X  3   XXXXX  5    24       6-7
 136 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X  X X   3 XXXXXXX  7    29         2
 137 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXX X  6    31         1
 138  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX     3 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28       3-4
 139 X XXXXX  6   X XX   3 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       3-4
 140 XX XXXX  6 X XX X   4  X XXX   4  X XXX   4 XXXXXXX  7    25         5
 141 X XXX    4 XX  X X  4 X  XXXX  5 XXX XXX  6 X X      2    21          
 142 XX X XX  5 XX X XX  5 XXX X X  5 XXXXXXX  7  X   X   2    24       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 3731626 3.0 4623216 2.0 2642324 3.0 1523125 1.0 1224125 1.0   10.0    2
 136 2522115 2.0 2561561 4.0 1511211 1.0 2431331 2.0 3351631 3.0   12.0    3
 137 1216231 1.0 1415142 1.0 3124132 2.0 3617272 3.0 2416252 2.0    9.0    1
 138 5443542 4.0 5344433 3.0 5257763 5.0 4244463 4.0 4633563 5.0   21.0    4
 139 7655453 5.0 6757624 7.0 6776577 7.0 7766747 7.0 7777774 7.0   33.0    7
 140 6374764 6.0 7232775 6.0 7365655 6.0 6172614 5.0 5162316 4.0   27.0    5
 142 4167377 7.0 3176357 5.0 4433446 4.0 5355556 6.0 6545447 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    SKT AGH - Kraków          małopolski           1/   7
 143         2 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   7
 145         3 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   7
 144         4 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   7
 136         5 Szynal Daniel, Wysocka Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               5/   7
 137         6 Tokarski Mieszko, Kilnar Anna                      3ARTE - Gliwice           śląski               6/   7
 135         7 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 2711777 7.0 4726767 7.0 4615647 6.0 7736527 7.0 6717376 7.0   34.0    7
 136 3665242 4.0 2674476 6.0 2537465 5.0 1461636 4.0 3645767 6.0   25.0    5
 137 1556565 5.0 1567251 5.0 1776756 7.0 3574774 6.0 1554642 4.0   27.0    6
 143 6273423 3.0 7111622 1.0 5142322 2.0 4215352 2.5 2463134 2.0   10.5    2
 144 7447651 6.0 6355545 4.0 7454174 4.0 6127265 5.0 5376421 3.0   22.0    4
 145 5124134 2.0 3243133 2.0 6263533 3.0 5353141 2.5 7122555 5.0   14.5    3
 146 4332316 1.0 5432314 3.0 3321211 1.0 2642413 1.0 4231213 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Ligenza Jakub, Makiejewska Natalia                 KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/  15
   9         2 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  15
  14         3 Zając Maciej, Marek Dominika                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  15
   1         4 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  15
   3         5 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/  15
  11         6 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               6/  15
  15         7 Łądka Wiktor, Kolińska Julia                       RYTM - Żory               śląski               7/  15
   4       8-9 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski             8-9/  15
   7       8-9 Mazur Grzegorz, Kołosowska Julia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski             8-9/  15
   8        10 Małecki Dawid, Cwalina Sara                        RYTM - Żory               śląski              10/  15
  10     11-12 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski       11-12/  15
  12     11-12 Wojtasiewicz Jacek, Wolska Zuzanna                 PERFECT - Będzin          śląski           11-12/  15
   2     13-14 Banaszkiewicz Krzysztof, Napiórkowska Adrianna Ewa BAWINEK - Kraków          małopolski       13-14/  15
  13     13-14 Wrzesiński Artur, Pecyna Zuzanna                   ISKRA Praszka             opolski          13-14/  15
   5        15 Kondratiev Kostiantyn, Krzynówek Paulina           STYL - Kraków             małopolski          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXX   6 X  X XX  4 XXXXXXX  7    29       6-9
   2 XXX XXX  6 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X       1    26          
   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX X   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       3-4
   4 XXXX XX  6 X XX  X  4 XXX X X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    28     10-11
   5      X   1      X   1    X X   2       X  1    X     1     6          
   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
   7   XXXXX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6    29       6-9
   8 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XXX XX  5 XXX XX   5    29       6-9
   9 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         5
  10 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X X XX   4 XX XX X  5    28     10-11
  11   XXXX   4 XXX XXX  6 XX XX X  5 XXXXXX   6 X XXXXX  6    27        12
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X   X  3 XX XX X  5 XXXXXXX  7    29       6-9
  13 XXX X    4   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5    26          
  14 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32       3-4
  15 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 X  X  X  3  XX   X  3  X XX X  4 XX X X   4  XXXXXX  6    20         2
   3  XX X    3  X XX X  4  X       1  XXXX X  5 XXX XXX  6    19       3-4
   4 XX X  X  4 X X      2  XX X    3 XX X  X  4  X    X  2    15          
   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXX X  6    32         1
   7 X XX     3 X  X  X  3 X XX XX  5     XXX  3       X  1    15          
   8  X XX    3     XX   2   X XX   3   X XX   3    XXX   3    14          
   9 XX  XXX  5 X  XXXX  5 X        1 X   XXX  4 X   XX   3    18       5-6
  10     XX   2 XX  X    3  X XXXX  5  X   X   2          0    12          
  11      XX  2 X X  X   3 X X X X  4 XXXX X   5 X XX X   4    18       5-6
  12   X      1  XXXX    4 X  X     2 X        1 XX XX    4    12          
  14 X XXXX   5  X X X   3   X  X   2  XXXX    4 XXXX X   5    19       3-4
  15  XX  XX  4   X  XX  3 XX X XX  5   X   X  2   X   X  2    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 6462531 4.0 6542334 3.0 5336462 5.0 5662441 4.0 5452365 6.0   22.0    4
   3 5155424 5.0 5464523 5.0 6163524 4.0 6353524 5.0 4363431 3.0   22.0    5
   6 2314112 1.0 2221111 1.0 1411111 1.0 1111112 1.0 2221216 2.0    6.0    1
   9 1236263 2.0 1116252 2.0 2245353 3.0 2246263 2.0 1115154 1.0   10.0    2
  11 3643655 6.0 3655645 6.0 4554645 6.0 4535655 6.0 3536643 5.0   29.0    6
  14 4521346 3.0 4333466 4.0 3622236 2.0 3424336 3.0 6644522 4.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  10
  17         2 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/  10
  16         3 Bąk Dominik, Ilczak Agnieszka                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/  10
  20         4 Sobania Andreas, Bartosiewicz Kinga                Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              4/  10
  23         5 Wiernicki Adam, Belka Adrianna                     RONDO - Rybnik            śląski               5/  10
  24         6 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           6/  10
  19       7-8 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski         7-8/  10
  22       7-8 Wieczorek Grzegorz, Chmielińska Maja               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki         7-8/  10
  18         9 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           9/  10
  21        10 Słociński Emanuel, Benisz Klaudia                  RYTM - Żory               śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXX X  6 XX XX    4 XX XXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    28         2
  16 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X   X X  3 XX  X X  4   X XXX  4    23         4
  17 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  18   XX XX  4   X      1   XX X   3  XX   X  3 X X  X   3    14          
  19 X X  X   3 X XX XX  5  XXX XX  5      X   1    X  X  2    16          
  20 XX  X X  4  XXXX    4 XX XX    4  X XXX   4 XX XX    4    20         5
  21          0 XX X XX  5 X        1 X  X X   3  XXXX    4    13          
  22   X      1   X  XX  3   XX XX  4   XX XX  4 XX X  X  4    16          
  23 XX XXXX  6  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XX   XX  4    27         3
  24  XXXXX   5 X X X    3  XX X X  4 X X X    3 X X XX   4    19         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 2221315 1.0 1151164 1.0 4262134 3.0 1221111 1.0 2261114 1.0    7.0    1
  16 4314421 3.0 3612651 3.0 1611621 1.0 3112622 2.0 4432621 3.0   12.0    3
  17 1153234 2.0 2334243 2.0 3133213 2.0 4344235 3.0 1123333 2.0   11.0    2
  20 5542146 4.0 6463335 5.0 2544545 4.0 6433444 4.0 6314545 5.0   22.0    4
  23 3465552 5.0 4245522 4.0 5355352 5.0 2555363 5.0 3646262 4.0   23.0    5
  24 6636663 6.0 5526416 6.0 6426466 6.0 5666556 6.0 5555456 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   9
  33         2 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   9
  30         3 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               3/   9
  32         4 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   9
  29         5 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO Opole             opolski              5/   9
  28         6 Pyrzyński Mateusz, Murawska Wiktoria               LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/   9
  34         7 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               7/   9
  31         8 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski               8/   9
  18         9 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  18 X  X     2 X  X XX  4  X   X   2      X   1 X    XX  3    12          
  27 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    31         1
  28     X X  2 XX  X    3 X X XXX  5  XXX XX  5  XXXXXX  6    21       6-7
  29 XXX XXX  6  XXX XX  5 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXX X    4    26         4
  30  XXX XX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X X  XX  4    27         3
  31 X XXXXX  6 XXXX     4 X X   X  3 X X X X  4    X  X  2    19          
  32 XXXX X   5 XXX XX   5 XXXX XX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    28         2
  33 XXXXXX   6 X XXX X  5 XX XX    4 X XXXX   5 XXXXX    5    25         5
  34  X XXXX  5  X  XXX  4  X XXXX  5  X  X X  3  X XXX   4    21       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  27 1117221 1.0 1112211 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  28 4736575 6.0 5467454 6.0 7757664 7.0 6663725 6.0 5344455 4.0   29.0    6
  29 6555756 7.0 6353535 5.0 5345525 4.0 5434534 3.0 6436664 6.0   25.0    5
  30 5442163 4.0 4646173 3.0 4633243 3.0 3746152 4.0 3655342 3.0   17.0    3
  32 2364634 5.0 2774346 4.0 3564376 5.0 2555466 5.0 4773527 5.0   24.0    4
  33 3621417 2.0 3521627 2.0 2422437 2.0 4222347 2.0 2221236 2.0   10.0    2
  34 7273342 3.0 7235762 7.0 6276752 6.0 7377673 7.0 7567773 7.0   30.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Szuba Michał, Gmochowska Justyna                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/  13
  35         2 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               2/  13
  27         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/  13
  36         4 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    IMPULS - Chorzów          śląski               4/  13
  37         5 Jadczak Jakub, Biskup Roksana                      ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  13
  38         6 Kot Szymon, Kudzielko Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               6/  13
  39         7 Kwiatkowski Aleksander, Łach Wiktoria              Mistrzowska Akademia Tane śląski               7/  13
  29         8 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO Opole             opolski              8/  13
  42         9 Wawrzyczny Paweł, Szymiczek Martyna                RONDO - Rybnik            śląski               9/  13
  44        10 Łądka Wiktor, Hanusek Paulina                      RYTM - Żory               śląski              10/  13
  28     11-12 Pyrzyński Mateusz, Murawska Wiktoria               LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           11-12/  13
  40     11-12 Noworyta Mariusz, Fatyga Justyna                   BAWINEK - Kraków          małopolski       11-12/  13
  43        13 Zakrzewski Dorian, Zielińska Beata                 FORUM - Zabrze            śląski              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  27 XXX X X  5 XX XXXX  6 XX XX    4 XX XXX   5 XXXXXX   6    26         3
  28          0  XX X    3   X      1 X X      2          0     6          
  29    X X   2 XX  X    3 XXXXX    5    XX X  3     X    1    14          
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  36    X XX  3 X X      2 XX  XXX  5 XXX XXX  6  X   X   2    18         4
  37 XX XX X  5  X  X X  3     XXX  3     X X  2    XXXX  4    17       5-6
  38  XX XX   4   X  XX  3   XX  X  3  XX  X   3 XX X  X  4    17       5-6
  39 X X XX   4    X X   2  X XXX   4    XX    2  XX XX   4    16          
  40 X        1    X     1          0    X     1 X X   X  3     6          
  41 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6    30         2
  42  X   XX  3 X  X XX  4 X     X  2 X     X  2    X  X  2    13          
  43    X     1      X   1      X   1      X   1      X   1     5          
  44   X      1   X      1   X      1  XX      2 X X      2     7          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  27 3163165 3.0 4163155 4.0 4365156 6.0 3364115 3.0 3265134 3.0   19.0    3
  35 2222443 2.0 1312232 2.0 2423222 2.0 2525223 2.0 1114242 1.0    9.0    2
  36 5646224 5.0 3536344 3.0 3136314 3.0 5432534 4.0 4443366 4.0   19.0    4
  37 4555332 4.0 6454563 5.0 5554563 5.0 6256442 5.0 6556453 6.0   25.0    5
  38 6434656 6.0 5645616 6.0 6641435 4.0 4643366 6.0 5632615 5.0   27.0    6
  41 1311511 1.0 2221421 1.0 1212641 1.0 1111651 1.0 2321521 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
F       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Brzeziński Przemysław, Krzysztofczyk Karolina      RONDO - Rybnik            śląski               1/   4
  49         2 Mocek Mateusz, Mocek Magdalena                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         2/   4
  48         3 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   4
  33         4 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 4423344 4.0 4433344 4.0 4434344 4.0 4443444 4.0 4432344 4.0   20.0    4
  47 1241211 1.0 1211221 1.0 2311221 1.5 1211221 1.0 2211211 1.0    5.5    1
  48 3334433 3.0 2344433 3.0 1243433 3.0 2334332 3.0 1344433 3.0   15.0    3
  49 2112122 2.0 3122112 2.0 3122112 1.5 3122113 2.0 3123122 2.0    9.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181013-2238