OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018": 2018-05-12, Skołoszów k. Radymna GOLDEN DANCE - Przemyśl podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego  Puchar Wójta Gminy Radymno
„GOLDEN DANCE”  2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego  Puchar Wójta Gminy Radymno
„GOLDEN DANCE”  2018
Skołoszów k. Radymna, 12.05.2018
Organizator: Studio Tańca oraz Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskieg
Prowadzenie: Ada Wantuch - Kraków
Muzyka: Agnieszka Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 9, H, Komb. PL 4T
Do 9, G, Kombinacja 6TPL
10-11, H, Komb. JV 4T
10-11, G, Kombinacja 6T
12-13, H, Kombinacja 4TJV
12-13, G, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, G, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów             16
   2 A-Z - Przemyśl              16
   3 BALLROOM - Lublin            2
   4 DŻET - Rzeszów-Boguchwała   12
   5 ELIDA - Mielec               3
   6 EMOTION - Góra Kalwaria      2
   7 GALA - Mielec               10
   8 GASIEK - Rzeszów            10
   9 GOLDEN DANCE - Przemyśl     36
  10 GRACJA - Krosno             11
  11 JUST DANCE - Stalowa Wola    7
  12 KLASA - Tarnów               5
  13 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  14 K-STUDIO Krosno              7
  15 LATINO - Żabno               4
  16 LIDER - Lublin               3
  17 MAGIC-DANCE - Lublin         4
  18 PASJA - Lublin               4
  19 SAMBA - Tarnobrzeg           5
  20 SHOW DANCE - Rzeszów         5
  21 STARDANCE - Kraków           1
  22 STUDIO CHILLOUT - Przemyś    3
  23 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  24 TAKT - Jarosław             14
  25 ZAMEK - Lublin               1
  26 ZŁOTA PARA - Dębica          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Kitor Oliwier, Janowska Hanna                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   6
   5         1 Marzec Antoni, Zakielarz Maria                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   6
   6         1 Wiercioch Jakub, Wiercioch Urszula                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   6

   1         2 Franków Adrian, Olszańska Otylia                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   6
   2         2 Grzywacz Aleksander, Jędruch Julia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   6
   3         2 Kijanka Dawid, Głuszko Maria                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6TPL
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6TPL
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec             podkarpacki          1/   2
  10         2 Pochwat Jan, Biskupska Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Babula Kacper, Minorczyk Erita                     GALA - Mielec             podkarpacki          1/  11
  15         1 Kostka Antoni, Zybinska Zofia                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/  11
  16         1 Krzanowski Bartosz, Brzozowska Maja                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/  11
  17         1 Rybak Kajetan, Sosin Patrycja                      KLASA - Tarnów            małopolski           1/  11
  18         1 Rzeźnik Dawid, Czyrny Zuzanna                      GALA - Mielec             podkarpacki          1/  11
  23         1 Łukaczyk Filip, Szymczak Kinga                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/  11

  14         2 Bajcer Mikołaj, Jachyra Marlena                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  11
  19         2 Weimer Karol, Muszyńska Martyna                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  11
  20         2 Wojtaszek Kacper, Pyżalska Marta                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/  11
  21         2 Łocha Antoni, Krupa Marlena                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  11
  22         2 Łocha Julian, Pusz Łucja                           GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Głowacz Michał, Dzięgielowska Emilia               GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/  10
  30         1 Krygowski Jan, Majda Natalia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/  10
  35         1 Folta Karol, Sosin Kamila                          KLASA - Tarnów                                 1/  10

  27         2 Baran Szymon, Zubilewicz Karolina                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/  10
  28         2 Filip Tomasz, Filip Izabela                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  10
  32         2 Pacławski Kamil, Janusz Wiktoria                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  10
  33         2 Wilk Wiktor, Midura Amelia                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/  10

  26         3 Babiak Miłosz, Bukowska Malwina                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  10
  31         3 Niemiec Jakub, Grzywacz Wiktoria                   A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  10
  34         3 Hop Hubert, Pusz Zofia                             GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4TJV
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4TJV
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra Nico             JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          1/   2

  36         2 Drabik Wiktor, Landa Gabriela                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Bukowski Michał, Zakrzewska Aleksandra             GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/  10
  43         1 Gniewek Mateusz, Cieniek Aleksandra                AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  10

  47         2 Nowak Filip, Para Klaudia                          DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/  10
  48         2 Pańko Gabriel, Dudek Dorota                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  10
  49         2 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  10

  42         3 Bórzyński Stanisław, Stefan Julia                  TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/  10
  44         3 Michalecki Miłosz, Woźniak Gabriela                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  10
  45         3 Misior Patryk, Skubida Wiktoria                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  10
  46         3 Niedźwiedź Bartosz, Zagrobelna Emilia              GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  10
  50         3 Szulich Jakub, Barszcz Amelia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   7
  57         2 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          2/   7
  58         3 Płaza Maciej, Leszczewska Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   7
  53         4 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   7
  56         5 Krasoń Karol, Wiater Izabela                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          5/   7
  54         6 Frączek Iwo, Łyszczarz Anna                        GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/   7
  55         7 Gołąb Bartosz, Pawełek Patrycja                    TAKT - Jarosław           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  53 4546635 5.0 4545614 4.0 3516555 4.0 4325663 4.0 2136664 4.0 3455756 5.0   26.0    4
  54 6665546 6.0 6667566 6.0 5465646 5.0 5573746 6.0 7575376 7.0 7576665 7.0   37.0    6
  55 7773777 7.0 5776777 7.0 6673777 7.0 6662555 5.0 6661545 6.0 6661337 6.0   38.0    7
  56 5457454 4.0 7454435 5.0 7757464 6.0 7757217 7.0 5757217 5.0 5737414 4.0   31.0    5
  57 3111222 2.0 3121242 1.0 4221122 1.0 3234174 3.0 4323153 2.0 4214273 2.0   11.0    2
  58 2334363 3.0 1332123 2.0 2332213 2.0 2446322 2.0 3444732 3.0 2342542 3.0   15.0    3
  59 1222111 1.0 2213351 3.0 1144331 3.0 1111431 1.0 1212421 1.0 1123121 1.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Lech Krystian, Szwagiel Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   5

  62         2 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   5
  63         2 Droździel Natalia, Łącka Paulina                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   5

  64         3 Kotyla Dominik, Fedurczak Marcelina                TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   5
  67         3 Łocha Szymon, Błaszczyszyn Karolina                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   3
  74         2 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   3
  75         3 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 1222212 2.0 1122212 2.0 2112222 2.0 2111212 1.0 2112211 1.0    8.0    2
  75 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  76 2111121 1.0 2211121 1.0 1221111 1.0 1222121 2.0 1221122 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   3
  75         2 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   3
  76         3 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 1232221 2.0 1121111 1.0 1232121 2.0 1132211 1.0 1122321 2.0    8.0    1
  75 2323332 3.0 3233332 3.0 2323332 3.0 2323332 3.0 2333232 3.0   15.0    2
  76 3111113 1.0 2312223 2.0 3111213 1.0 3211123 2.0 3211113 1.0 R          
                             R     R     RR    R     R     R     
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          1/   8
  80         2 Fus Filip, Januszewska Kornelia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   8
  82         3 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski           3/   8
  81         4 Jakubowski Dominik, Pieprzyk Weronika              ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   8
  83         5 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   8
  78         6 Borys Jakub, Walczak Gabriela                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   8
  85         7 Łobos Dominik, Kaczmarzyk Hanna                    SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          7/   8
  84         8 Szybiak Michał Tomasz, Kołodziej Jagoda            TAKT - Jarosław           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  78 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5    35         4
  79 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  80 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41       2-3
  81 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41       2-3
  82 X X XX   4 X X XX   4 X X XXX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    31         6
  83 XXXXX X  6 XX XX X  5 XX XX    4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    33         5
  84       X  1          0          0      XX  2  X       1      X   1     5          
  85  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X       1      XX  2  X X  X  3    24          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  78 1554516 5.0 5645546 5.0 3456545 5.0 3635615 6.0 4556426 5.0 4546534 5.0   31.0    6
  79 4113125 1.0 4211332 3.0 5212323 3.0 1212123 1.0 1123243 1.0 1234213 2.0   11.0    1
  80 2322332 2.0 1522223 2.0 1521116 1.0 2463244 4.0 2332535 2.0 2122142 1.0   12.0    2
  81 5246443 4.0 3134111 1.0 2134231 2.0 5546552 5.0 5415352 4.0 5655356 6.0   22.0    4
  82 3635251 3.0 2456455 4.0 4345452 4.0 4124436 3.0 3244614 3.0 3313625 3.0   20.0    3
  83 6461664 6.0 6363664 6.0 6663664 6.0 6351361 2.0 6661161 6.0 6461461 4.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             1/  10
  93         2 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             2/  10
  88         3 Brożyna Kamil, Saja Oliwia                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/  10
  89         4 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  10
  95         5 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/  10
  97         6 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             6/  10
  94         7 Piwowarczyk Tomasz, Kałucka Julia                  STARDANCE - Kraków        małopolski           7/  10
  92         8 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          8/  10
  91         9 Kraśnik Kacper, Szołek Nina                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/  10
  96        10 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88 XX X     3     X    1 X  X X   3   X X    2 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6    33         6
  89 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X  XXXX  5 X   XXX  4 X   XXX  4 X    X   2 XX  XXX  5    38         4
  90 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
  91    X XX  3  XX      2  XX X X  4  XX X    3  XX X X  4  XX  X   3  X X     2  XXX X   4    25          
  92 X X      2 X    X   2 X X XX   4 XX   X   3  X   X   2  X XXXX  5    X XX  3 XX  XXX  5    26          
  93 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXXXX   6    49         2
  94  XX XXX  5   XXX X  4  X XXX   4   XXX X  4   X X    2   XXX X  4  XX X X  4       X  1    28          
  95  XXX     3 XXXX X   5 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXX  X  5 X XXXXX  6   XX     2    37         5
  96     X X  2     X X  2          0  X   XX  3    X     1          0       X  1          0     9          
  97 X XXXXX  6 XX X XX  5 X X XXX  5 X  X  X  3 X  X XX  4 XX  X X  4 XXX XXX  6 XXXXX X  6    39         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88 2633566 6.0 4642436 5.0 3514354 4.0 3514435 4.0 1422222 2.0 1511112 1.0 1541312 1.0 1451211 1.0   24.0    3
  89 3465324 4.0 2153324 2.0 1362415 3.0 2242313 1.0 2566334 4.0 3466344 3.0 2666156 6.0 2666354 6.0   29.0    4
  90 6221212 1.0 6311211 1.0 6231222 1.0 6331266 3.0 5111411 1.0 6234535 5.0 6113524 3.0 6212522 2.0   17.0    1
  93 4112135 2.0 3224155 3.0 4123136 2.0 5123144 2.0 4234145 3.0 2122223 2.0 3232235 2.0 3123136 3.0   19.0    2
  95 1544641 3.0 1435642 4.0 2445641 5.0 1455621 5.0 6643666 6.0 5643666 6.0 5354643 5.0 5544645 5.0   39.0    5
  97 5356453 5.0 5566563 6.0 5656563 6.0 4666552 6.0 3355553 5.0 4355451 4.0 4425461 4.0 4335463 4.0   40.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
 102         2 Sarna Jakub, Kowalska Maja                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
 103         3 Zwoliński Jakub, Starzyńska Aurelia                STUDIO CHILLOUT - Przemyś                      3/   4
 100         4 Czechowicz Jakub, Czerniecka Aleksandra            SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 100 4444444 4.0 4443444 4.0 4444444 4.0   12.0    4
 101 2111111 1.0 1132332 2.0 2111121 1.0    4.0    1
 102 1333232 3.0 2211121 1.0 1232232 2.0    6.0    2
 103 3222323 2.0 3324213 3.0 3323313 3.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Zwoliński Jakub, Starzyńska Aurelia                STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki          1/   4
 101         2 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
 102         3 Sarna Jakub, Kowalska Maja                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   4
 100         4 Czechowicz Jakub, Czerniecka Aleksandra            SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 100 4444444 4.0 4444443 4.0 4444333 4.0   12.0    4
 101 3332132 3.0 3222121 1.0 2322121 2.0    6.0    2
 102 1221221 1.0 1331232 3.0 3233444 3.0    7.0    3
 103 2113313 2.0 2113314 2.0 1111212 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   4
 109         2 Wolf Tomasz, Smolińska Antonina                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   4
 106         3 Błaszczyszyn Karol, Sielska Jagoda                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   4
 107         4 Kłusek Wiktor, Olech Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 106 3221221 2.0 3222224 3.0 3331231 3.0 3322323 3.0 4434424 4.0 3424422 3.0   18.0    3
 107 4344444 4.0 4343443 4.0 4443444 4.0 4444441 4.0 3342343 3.0 4342244 4.0   23.0    4
 108 2113113 1.0 2114312 2.0 1112313 1.0 1111114 1.0 1111112 1.0 1111113 1.0    7.0    1
 109 1432332 3.0 1431131 1.0 2224122 2.0 2233232 2.0 2223231 2.0 2233331 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   4
 114         2 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   4
 112         3 Biały Michał, Gaweł Karolina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   4
 113         4 Kuźniar Igor, Pasterz Emilia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112 3332343 3.0 4333343 3.0 4234233 3.0 4333434 3.0 4334244 4.0 4334433 4.0 4334434 4.0 2334442 4.0   28.0    3
 113 4444434 4.0 3444434 4.0 3443444 4.0 3444343 4.0 3443131 3.0 3442242 3.0 3443342 3.0 3443321 3.0   28.0    4
 114 2113212 2.0 2222211 2.0 1111311 1.0 1211212 1.0 2222323 2.0 2221314 2.0 2212223 2.0 1212233 2.0   14.0    2
 115 1221121 1.0 1111122 1.0 2322122 2.0 2122121 2.0 1111412 1.0 1113121 1.0 1121111 1.0 4121114 1.0   10.0    1
                                                         R                                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  11
 122         2 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/  11
 126         3 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  11
 128         4 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  11
 121         5 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  11
 119         6 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/  11
 125         7 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/  11
 124         8 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  11
 118      9-10 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-10/  11
 127      9-10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-10/  11
 120        11 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 118  X       1   X      1          0          0 X X  XX  4     6          
 119 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX   XX  4 XX   XX  4 XX  XXX  5    24       4-5
 120          0   X   X  2  X       1  X       1          0     4          
 121 X  XX X  4 XX XX    4 XXXXXX   6 X XXXX   5 XX XX    4    23         6
 122  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXX  X  5    28         2
 123 XXX  X   4 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX X   4    27         3
 124   XX XX  4      XX  2   X  XX  3    XX X  3   X XXX  4    16          
 125 X X XX   4 X    X   2 X XXXX   5 X XXXX   5 X XXXX   5    21          
 126  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    31         1
 127 X XXX    4     X    1          0   X      1          0     6          
 128 XXXX  X  5 XXXXXXX  7   XXX X  4 XX    X  3  XXXX X  5    24       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 119 1566146 6.0 1466164 5.0 5666366 6.0 5566466 6.0 5566163 6.0   29.0    6
 121 2654565 5.0 4555556 6.0 3555153 5.0 3654253 5.0 2655554 5.0   26.0    5
 122 5111231 1.0 5231231 2.0 6332641 3.0 6421331 2.0 6331231 3.0   11.0    2
 123 4223613 2.0 2112613 1.0 1213515 2.0 1215615 1.0 4212616 1.0    7.0    1
 126 3442324 3.0 3643325 3.0 4441424 4.0 2343522 3.0 1424322 2.0   15.0    3
 128 6335452 4.0 6324442 4.0 2124232 1.0 4132144 4.0 3143445 4.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  12
 129         2 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             2/  12
 120         3 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki          3/  12
 119         4 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  12
 121         5 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  12
 122         6 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/  12
 123         7 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  12
 127         8 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  12
 124      9-11 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-11/  12
 125      9-11 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki       9-11/  12
 130      9-11 Socha Adam, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki       9-11/  12
 118        12 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 118     X    1     X    1 X   XXX  4 X X  X   3       X  1    10          
 119 XX  X    3 XX  XXX  5 XX  X X  4 XX  XXX  5 XX  XX   4    21         5
 120   X XX   3 X   XX   3 XX   X   3  X XXX   4  XXXXXX  6    19         6
 121 XX  XXX  5 XX XX X  5 XXX X X  5 XXX X X  5 XX  X    3    23       2-4
 122 XXXX XX  6  XXX     3  XXX X   4  XXX  X  4 XXXX XX  6    23       2-4
 123 X XX X   4 X XX X   4 X XX XX  5 X X  X   3 X X      2    18          
 124    X X   2   X  XX  3   X  X   2    X     1   XX X   3    11          
 125 XX   XX  4 XX       2    XX    2     X    1    XX    2    11          
 126 X  XX X  4 X  XXXX  5 X  XX X  4 X  XX X  4 X XXXXX  6    23       2-4
 127  XX      2  XXX     3  X X     2  XX  XX  4  X  XX   3    14          
 129  XXX  X  4  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXX  X  5    26         1
 130   XXX X  4 r X  XX  3   X      1    X X   2       X  1    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 119 3365321 3.0 5666222 5.0 5656234 5.0 5546121 5.0 5365221 4.0   22.0    4
 120 5223434 4.0 2234135 3.0 3222121 1.0 3235235 3.0 3254132 2.0   13.0    3
 121 4536255 5.0 4545454 4.0 4535466 6.0 4454454 4.0 4646445 5.0   24.0    5
 122 6454666 6.0 6452666 6.0 6441555 4.0 6663666 6.0 6431566 6.0   28.0    6
 126 1641113 1.0 1323311 1.0 1364313 3.0 1321312 1.0 2522313 1.0    7.0    1
 129 2112542 2.0 3111543 2.0 2113642 2.0 2112543 2.0 1113654 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   9
 138         2 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   9
 134         3 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   9
 140         4 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          4/   9
 136         5 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   9
 139         6 Ryznar Marcin, Hudzik Hanna                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/   9
 133         7 Chamera Michał, Jemielniak Katarzyna               PASJA - Lublin            lubelski             7/   9
 137         8 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           8/   9
 135         9 Gniewek Bartosz, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 133  XX X X  4  X    X  2  X    X  2 XX       2 XX  X    3    13          
 134 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
 135    X     1     X    1   X   X  2          0   X X    2     6          
 136 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
 137      X   1    X XX  3     XX   2   X X    2      XX  2    10          
 138 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX X XX  5    31         4
 139 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXXX    5  XXXXXX  6  XXXX    4    26         5
 140 X XX XX  5 XXX  XX  5 X  X XX  4 XXXX XX  6 X XX XX  5    25         6
 141 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 134 4461531 4.0 4251331 3.0 4351234 4.0 4151122 1.0 2131234 2.0   14.0    3
 136 1346462 5.0 1546563 5.0 1534555 5.0 1463556 5.0 1543455 4.0   24.0    5
 138 2524113 1.0 2413212 1.0 5616311 2.0 3316311 3.0 5316311 3.0   10.0    2
 139 6112346 3.0 6334446 4.0 6465666 6.0 6544665 6.0 6454566 6.0   25.0    6
 140 5655655 6.0 3665654 6.0 2243442 3.0 5625443 4.0 4665642 5.0   24.0    4
 141 3233224 2.0 5122125 2.0 3122123 1.0 2232234 2.0 3222123 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/  10
 138         2 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/  10
 128         3 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  10
 134         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  10
 136         5 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  10
 139         6 Ryznar Marcin, Hudzik Hanna                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/  10
 140         7 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          7/  10
 133         8 Chamera Michał, Jemielniak Katarzyna               PASJA - Lublin            lubelski             8/  10
 135         9 Gniewek Bartosz, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          9/  10
 137        10 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 128 XXXXX    5 XXX X    4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         3
 133  XX XXX  5  XX XXX  5  X   X   2  X  X    2  X   XX  3    17          
 134 XX    X  3    XX    2  X XX X  4 XX XXX   5 XXXXX    5    19         6
 135    X  X  2    X     1    X  X  2       X  1    XX    2     8          
 136 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX XX   5 X XXXXX  6 XXX XX   5    28         4
 137      X   1          0      X   1          0       X  1     3          
 138 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    31         2
 139  XXXX    4 XXXXXXX  7 XXXXX    5  XXX X   4  X X     2    22         5
 140 X XX X   4 X    XX  3 X X  XX  4 X X   X  3 X X  XX  4    18          
 141 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 4515443 3.0 4245333 3.0 4246342 3.0 4214323 2.0 4134331 3.0   14.0    3
 134 5463365 5.5 5463454 4.0 6663464 6.0 6553442 4.0 6552444 4.0   23.5    4
 136 2636634 4.0 2526525 5.0 2535655 5.0 2635555 5.0 2626665 6.0   25.0    5
 138 3352221 2.0 3652241 2.0 3452231 2.0 3462231 3.0 3363222 2.0   11.0    2
 139 6244556 5.5 6334666 6.0 5324526 4.0 5346666 6.0 5445556 5.0   26.5    6
 141 1121112 1.0 1111112 1.0 1111113 1.0 1121114 1.0 1211113 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Furtek Dawid, Pasieka Julia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   3
 143         2 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/   3
 144         3 Zyguła Piotr, Ciukaj Karolina                      LATINO - Żabno            małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 142 1111112 1.0 1111211 1.0 1121212 1.0 1111212 1.0    4.0    1
 143 2322231 2.0 2323132 2.0 2312121 2.0 2323131 2.0    8.0    2
 144 3233323 3.0 3232323 3.0 3233333 3.0 3232323 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          1/   4
 145         2 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/   4
 142         3 Furtek Dawid, Pasieka Julia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   4
 144         4 Zyguła Piotr, Ciukaj Karolina                      LATINO - Żabno            małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 142 2224444 4.0 2323344 3.0 2214334 3.0 2323423 3.0   13.0    3
 143 1331113 1.0 1234113 2.0 1331211 1.0 1132112 1.0    5.0    1
 144 3413321 3.0 4442232 4.0 3443143 4.0 4444344 4.0   15.0    4
                                               R     
 145 4142232 2.0 3111421 1.0 4122422 2.0 3211231 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             1/   7
 152         2 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
 154         3 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   7
 148         4 Bosak Kamil, Kolisz Dominika                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/   7
 150         5 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   7
 149         6 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   7
 151         7 Stadnik Kacper, Sabat Oliwia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 148 6473527 5.0 5365424 4.0 6344646 4.0 6164322 2.0 6135357 5.0   20.0    4
 149 5646265 6.0 6443242 3.0 7665452 5.0 7555236 5.0 7556643 6.0   25.0    6
 150 3234654 3.0 2534665 5.0 4477764 7.0 3433745 4.0 3444766 4.0   23.0    5
 151 4767773 7.0 4677773 7.0 5756573 6.0 5646663 6.0 5777572 7.0   33.0    7
 152 1312111 1.0 1122131 1.0 1232325 2.0 1777577 7.0 2362425 2.0   13.0    2
 153 2121336 2.0 3211317 2.0 2111111 1.0 2211111 1.0 1211111 1.0    7.0    1
 154 7555442 4.0 7756556 6.0 3523237 3.0 4322454 3.0 4623234 3.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Bahir Adam, Zając Oliwia                           STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki          1/   7
 152         2 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
 150         3 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   7
 156         4 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          4/   7
 151         5 Stadnik Kacper, Sabat Oliwia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          5/   7
 149         6 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   7
 148         7 Bosak Kamil, Kolisz Dominika                       GALA - Mielec             podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 148 5776657 7.0 7776767 7.0 7776557 7.0 7777666 7.0 7777777 7.0   35.0    7
 149 6641773 6.0 6643673 6.0 6543774 6.0 6643575 6.0 6654666 6.0   30.0    6
 150 1535232 3.0 1434344 3.0 2437363 3.0 2435752 4.0 3436553 5.0   18.0    3
 151 7464514 5.0 5562525 5.0 5664615 5.0 5564314 5.0 5561312 3.0   23.0    5
 152 2352126 1.0 2251116 1.0 1322136 2.0 1121247 2.0 1123135 2.0    8.0    2
 155 3123341 2.0 3115231 2.0 3211221 1.0 3312121 1.0 2212221 1.0    7.0    1
 156 4217465 4.0 4327452 4.0 4155442 4.0 4256433 3.0 4345444 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 160         1 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   6
 162         2 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   6
 156         3 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/   6
 163         4 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   6
 159         5 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          5/   6
 161         6 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 156 5565142 5.0 5565342 4.0 6262131 2.0 6363243 3.0 5464454 4.0   18.0    3
 159 6353425 4.0 4443435 3.0 5555345 5.0 5455336 6.0 6555336 5.0   23.0    5
 160 1124233 2.0 1232213 2.0 1141213 1.0 1612112 1.0 1121112 1.0    7.0    1
 161 3616366 6.0 3626666 6.0 2616466 6.0 2126465 4.0 2616265 6.0   28.0    6
 162 2241611 1.0 2111121 1.0 3334522 3.0 3241521 2.0 3233521 2.0    9.0    2
 163 4432554 3.0 6354554 5.0 4423654 4.0 4534654 5.0 4342643 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   7
 166         2 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   7
 160         3 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   7
 159         4 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki          4/   7
 168         5 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   7
 165         6 Grabas Patryk, Dudek Wioletta                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   7
 161         7 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 159 6551733 5.0 4651544 4.0 5652443 4.0 5541641 4.0 5541642 4.0   21.0    4
 160 1434226 3.0 2432123 3.0 1541122 1.0 1632134 3.0 2652334 3.0   13.0    3
 161 4675675 7.0 6776376 7.0 7775676 7.0 7775777 7.0 7776775 7.0   35.0    7
 165 2747357 6.0 5547467 5.5 4367367 6.0 4156456 5.0 4237457 5.0   27.5    6
 166 3223561 2.0 1123631 2.0 2214514 3.0 2327323 2.0 1424221 2.0   11.0    2
 167 5112112 1.0 3214212 1.0 3123231 2.0 3213212 1.0 3113113 1.0    6.0    1
 168 7366444 4.0 7365755 5.5 6436755 5.0 6464565 6.0 6365566 6.0   26.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 176         1 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski           1/   6
 171         2 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   6
 175         3 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   6
 172         4 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             4/   6
 173         5 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   6
 174         6 Nowak Marcel, Markiewicz Paulina                   PASJA - Lublin            lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 171 4221434 2.0 4221111 1.0 4223112 2.0 2221211 2.0 2222111 1.0    8.0    2
 172 6546355 5.0 6645243 4.0 6644255 5.0 6644344 3.0 5545352 4.0   21.0    4
 173 2354626 4.0 2456526 5.0 2556346 4.0 3456636 6.0 3456536 5.0   24.0    5
 174 5662562 6.0 5562665 6.0 5361664 6.0 5563465 5.0 6661465 6.0   29.0    6
 175 3435141 3.0 3334352 3.0 3435531 3.0 4335552 4.0 4334644 3.0   16.0    3
 176 1113213 1.0 1113434 2.0 1112423 1.0 1112123 1.0 1113223 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
C       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
D       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               
F       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Oberda Jakub, Oworuszko Dominika                   LIDER - Lublin            lubelski             1/  11
 163         2 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  11
 177         3 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/  11
 172         4 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             4/  11
 178         5 Mazur Jakub, Janiga Aleksandra                     GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  11
 175         6 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/  11
 173         7 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/  11
 171       8-9 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki        8-9/  11
 176       8-9 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski         8-9/  11
 180        10 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         10/  11
 174        11 Nowak Marcel, Markiewicz Paulina                   PASJA - Lublin            lubelski            11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 163 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 171       X  1     X X  2     XXX  3     X X  2     X X  2    10          
 172 X  X X   3 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    XXXX  4  XXXXXX  6    25         5
 173  X X     2  XXX     3  X X     2  X X     2    XX    2    11          
 174          0          0          0          0          0     0          
 175 XXX XXX  6 XX XXX   5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5    29         4
 176 X        1   X   X  2 X X   X  3 X X      2 XX       2    10          
 177 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
 178  XXXXX   5 XX   X   3  XX  X   3 XXX  X   4 XXX  X   4    19         6
 179 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 180   X X X  3       X  1          0          0          0     4          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 3243331 2.0 2242353 2.0 3253452 2.0 3142222 2.0 3243334 2.0   10.0    2
 172 6661242 4.0 6661141 4.0 4461241 4.0 4663451 4.0 4461421 4.0   20.0    4
 175 5355664 6.0 5554464 6.0 6544364 5.0 6456364 6.0 6656265 6.0   29.0    6
 177 2514415 3.0 3315636 3.0 2325535 3.0 2534535 3.0 2334642 3.0   15.0    3
 178 4436556 5.0 4436525 5.0 5636626 6.0 5325646 5.0 5525556 5.0   26.0    5
 179 1122123 1.0 1123212 1.0 1112113 1.0 1211113 1.0 1112113 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26