OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior": 2018-05-12, Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra lubuski, okręg Lubuski

Dokumentacja zbiorcza 

KONWALIOWY Turniej Tańca
MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
KONWALIOWY Turniej Tańca
MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior
Zielona Góra 12.05.2018r.
Organizator: Szkoła Tańca GRACJA Zielona Góra
Prowadzenie: Dominika Górska- Jabłońska, Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E+F, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 1, C, Standard
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 3, E, Latin-4
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 1, GP Polski, Latin
SENIOR 1, GP Polski, Standard
SENIOR 2, GP Polski, Latin
SENIOR 2, GP Polski, Standard
SENIOR 3, GP Polski, Latin
SENIOR 3, GP Polski, Standard
B, Open, SCHOLARSHIP ST
A, Open, SCHOLARSHIP LA
C, Open, SCHOLARSHIP ST
B, Open, SCHOLARSHIP LA
C, Open, SCHOLARSHIP LA
A, Open, SCHOLARSHIP ST
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   14
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   4 ALEX - Żagań                 2
   5 ALFA-ASTRA - Stargard        1
   6 ANIMA DANZA - Głogów         2
   7 ASTRA - Koszalin             3
   8 ASTRA - Szczecin            24
   9 BLUE CLASSIC - Warszawa      1
  10 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
  11 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
  12 CT BLANKA WINIARSKA - Poz    2
  13 DANCE CENTER - Poznań        6
  14 DANCECLUB - Szczecin         1
  15 DIAMENT - Wrocław            2
  16 DZIUPLA - Poznań             3
  17 ELITE DANCE - Szczecin       4
  18 ESENS - Wrocław              2
  19 FAN - Toruń                  2
  20 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     4
  21 FANTOM - Głogów              1
  22 FINEZJA - Poznań            13
  23 FRASZKA - Kamienna Góra      2
  24 GEMAR - Wrocław              4
  25 GRACJA - Zielona Góra       32
  26 IGLICA - Wrocław             5
  27 IMPULS - Prochowice          4
  28 JEDYNKA - Łódź               2
  29 KADRYL - Białystok           2
  30 LATINA - Wolsztyn            4
  31 LEW - Legnica                3
  32 LORENZO Katarzyna Białek     4
  33 Lviv                         9
  34 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  35 MARGO - Leszno              11
  36 MASTER DANCE - Gliwice       2
  37 NDK - Nowa Sól              10
  38 OKRĘG POMORSKI PTT           1
  39 POEZJA - Kościan             1
  40 RIVIERA Warszawa             1
  41 RONDO - Rybnik               1
  42 ROYAL DANCE - Szczecin       1
  43 RYTM - Żory                  1
  44 S.T. Krystian Krzemiński     4
  45 SŁOŃCE - Poznań              2
  46 ST ALEKSANDRA URBAN - Now    5
  47 ST LEWANDOWSKI Bernard       2
  48 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    2
  49 STUDIO TAŃCA ART DANCE -     2
  50 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  51 Szkoła Tańca SPARTA Opole    1
  52 TAKT - Legnica               2
  53 TANGO - Gdynia               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         1/   9
  74         2 Gabrysz Szymon, Kałużna Hania                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          2/   9
  94         3 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory                                    3/   9
  80         4 Topolewski Tomasz, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   9
  77         5 MOKH ROSTYSLAV, MOKH ANASTASIA                     Lviv                      Ukraina              5/   9
  73         6 Cybul Marcel, Nowacka Kinga                        LEW - Legnica             dolnośląski          6/   9
  75         7 Gorzyński Maciej, Piechowiak Emilia                FINEZJA - Poznań          wielkopolski         7/   9
  79         8 Skulski Igor, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   9
  78         9 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  73 XXXXX  5 X X X  3 X  XX  3   X X  2 XXXX   4 XXXXX  5    22         5
  74 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    28         2
  75   X X  2 XXXXX  5  X     1 X X X  3   X X  2     X  1    14          
  76 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    29         1
  77 XXXX   4    X   1   X    1 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    21         6
  78        0    X   1   XX   2        0        0  X     1     4          
  79  X X   2  X     1 XX  X  3  X X   2     X  1 XX  X  3    12          
  80 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XX X   3 X XX   3    25       3-4
  94 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 X XX   3    25       3-4
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 34556 5.0 35656 5.5 34555 5.0 55666 6.0 64666 6.0 65456 6.0   33.5    6
  74 52231 2.0 42123 2.0 13131 1.0 23414 3.0 23114 2.0 13214 2.0   12.0    2
  76 41112 1.0 51512 1.0 51212 2.0 62332 2.0 52422 3.0 31121 1.0   10.0    1
  77 65665 6.0 64465 5.5 65366 6.0 44253 4.0 45343 4.0 44663 4.0   29.5    5
  80 26324 4.0 26234 4.0 46624 4.0 36525 5.0 36555 5.0 56345 5.0   27.0    4
  94 13443 3.0 13341 3.0 22443 3.0 11141 1.0 11231 1.0 22532 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Mecha Kamil, Witkowska Wiktoria                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  14
  83         2 Krężel Mateusz, Staniszewska Maria                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  14
  87         3 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/  14
  86         4 OLIINYK DMYTRO, SOKOLOVA ALONA                     Lviv                      Ukraina              4/  14
  92         5 Wilk Tobiasz, Wallicht Leticja                     LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         5/  14
  91         6 VOZNYI YURII, SENYK OLENA                          Lviv                      Ukraina              6/  14
  93         7 Zyber-Moszak Amadeusz, Nowak Paulina               MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  14
  89         8 Szymański Filip, Rakowska Katarzyna                ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          8/  14
  82         9 ILCHYSHYN MARKIIAN, PUHACHOVA NATALIIA             Lviv                      Ukraina              9/  14
  88        10 Szczepaniak Mikołaj, Duszyńska Oliwia              LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        10/  14
  90        11 TARNAVSKYI ROMAN, GANACHIVSKA KAROLINA             Lviv                      Ukraina             11/  14
  81        12 HOTSULENKO ANDRII, MARTYNIV LILIIA                 Lviv                      Ukraina             12/  14
  62        13 Toropchyn Yurii, Zeleniukh Anna                    Lviv                      Ukraina             13/  14
  85        14 Niedzielski Kacper, Majchrzak Klaudia              MARGO - Leszno            wielkopolski        14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CH       S        R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  62   X    1        0        0        0        0        0        0   X    1     2          
  81 XX     2  X     1        0        0     X  1 XX     2     X  1        0     7          
  82 X      1 XX     2        0        0 XXXXX  5    XX  2 X  X   2 X X    2    14          
  83  XXXX  4 X XXX  4 XX X   3 XXXXX  5 XX     2  X XX  3 XX XX  4 XXXX   4    29         2
  84 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    37         1
  85        0        0  X     1        0        0        0        0        0     1          
  86 XX X   3 XX X   3 XXXXX  5 XXXXX  5  XX X  3 XX  X  3  X r   1  X     1    24         5
  87 XXX    3 XXX    3  XX X  3 XXXXX  5 X XX   3 XXX    3 XXX X  4 XX XX  4    28         3
  88   X X  2   XXX  3   XX   2        0   X    1   X    1   X    1   XX   2    12          
  89        0     X  1     X  1  X  X  2 X  XX  3   XX   2   XXX  3  X XX  3    15          
  90 XX     2 X      1 X X    2 X      1        0        0 X X    2 X      1     9          
  91    XX  2   XXX  3 XX XX  4 XX X   3 XX X   3 XX  X  3 XX XX  4 X X X  3    25         4
  92   XXX  3   X    1 X X X  3   X X  2  XX    2 X XXX  4   XX   2  X  X  2    19         6
  93   XXX  3  XXXX  4   XX   2   XX   2    XX  2   XX   2  X     1    XX  2    18          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  83 23235 2.0 33225 2.0 33556 4.5 33345 3.0 22441 2.0 22241 2.0 22222 2.0 43211 2.0   19.5    2
  84 12111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11111 1.0 11112 1.0 11122 1.0 11111 1.0 11122 1.0    8.0    1
  86 31443 3.0 22544 3.0 22213 2.0 22522 2.0 63665 6.0 43566 6.0 53566 5.0 52666 6.0   33.0    4
                                                                    R                
  87 55562 5.0 66462 6.0 55462 4.5 44463 4.0 54323 3.0 34434 3.0 34444 3.0 24343 3.0   31.5    3
  91 64626 6.0 44636 4.0 64645 6.0 65656 6.0 35536 5.0 55615 4.0 66635 6.0 36535 4.0   41.0    6
  92 46354 4.0 55353 5.0 46334 3.0 56234 5.0 46254 4.0 66353 5.0 45353 4.0 65454 5.0   35.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  11
   4         2 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         2/  11
  24         3 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  11
   1         4 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  11
  50         5 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  11
  25         6 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  11
  61         7 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              7/  11
  45         8 Bąk Dominik, Ilczak Agnieszka                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/  11
  12         9 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  11
  26        10 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        10/  11
  15        11 OLIINYK ROMAN, ZAYATS ANASTASIA                    Lviv                      Ukraina             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1  X XXXX  5  X X XX  4  X X XX  4  X X XX  4  X XXXX  5    22         5
   2 XXX  X   4 XXX XX   5 XX       2 XXXX X   5 XXX XX   5    21         6
   4 XXXX XX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
  12    XX    2   X X X  3   X X X  3     X    1 XX XX    4    13          
  15          0   X X    2   X      1   X      1 X        1     5          
  24 XXX XX   5 XXXX X   5 X XX X   4 XXX XXX  6 XXXX XX  6    26         2
  25 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X  X XX  4    XXXX  4    25       3-4
  26   X   X  2   X      1   X X    2   X      1   X      1     7          
  45     XX   2  X   X   2 XXX XX   5  X  XX   3   X XX   3    15          
  50 X XXX X  5 X XXX X  5  XXX  X  4 XXXXX X  6 XXXX  X  5    25       3-4
  61 XX X  X  4 XX X XX  5 XX XXXX  6 X  XX X  4       X  1    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4363531 4.0 5363552 4.0 6365552 5.0 6566562 6.0 6363543 4.0   23.0    4
   2 2235143 2.0 2235114 2.0 2136125 2.0 2135224 2.0 1116116 1.0    9.0    1
   4 3124412 1.0 3141421 1.0 4222431 3.0 4222433 3.0 3252321 2.0   10.0    2
  24 1416324 3.0 1416233 3.0 1514213 1.0 1313111 1.0 2434232 3.0   11.0    3
  25 6641656 6.0 4652646 6.0 5651646 6.0 5651646 5.0 5641655 6.0   29.0    6
  50 5552265 5.0 6524365 5.0 3443364 4.0 3444355 4.0 4525464 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  11
  12         2 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  11
  26         3 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/  11
   4         4 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         4/  11
  24         5 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  11
  41         6 Podolski Michał, Zborowska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  11
  25         7 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  11
  36         8 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         8/  11
   1         9 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  11
  34        10 Grygiel Dawid, Włodarczyk Agata                    MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  11
  15        11 OLIINYK ROMAN, ZAYATS ANASTASIA                    Lviv                      Ukraina             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1    XX X  3  X XX X  4     X X  2   X   X  2      XX  2    13          
   2 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
   4 XX X XX  5 X  X X   3 X  XXXX  5 XX X X   4 X  X X   3    20         4
  12 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XX X  4    28         2
  15 XXX      3   X   X  2   X      1 X X X    3 X     X  2    11          
  24 XXX X X  5 X X X    3 X X XXX  5   X   X  2  XX X    3    18         6
  25 X XXXXX  6  XX  XX  4  X X     2    X X   2   X XX   3    17          
  26  X  XX   3  X XXX   4  X   XX  3 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    23         3
  34  X  X    2 X XXX    4  X X     2  X X     2  X X     2    12          
  36    X X   2 X        1 XXXX X   5  XX X    3  XXXXX   5    16          
  41   X      1  X  XXX  4 XXX X    4 XXX XXX  6 XXX   X  4    19         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 3112621 1.0 3121541 1.0 1132221 1.0 1132321 1.0 1132521 1.0    5.0    1
   4 2363435 3.0 2464615 4.0 2365416 4.0 2463615 5.0 2453216 3.0   19.0    4
  12 1621214 2.0 1612334 2.0 3621332 2.0 4521533 2.0 3311433 2.0   10.0    2
  24 5435562 5.0 6355462 5.0 6413553 5.0 6214454 3.0 6226652 6.0   24.0    5
  26 6254143 4.0 4243123 3.0 4244144 3.0 5355142 4.0 5664344 4.0   18.0    3
  41 4546356 6.0 5536256 6.0 5556665 6.0 3646266 6.0 4545165 5.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Alencynowicz Błażej, Masłowska Klaudia             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  10
  90         2 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/  10
  87         3 Figaszewski Waldemar, Tronczyńska Agnieszka        ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/  10
  81         4 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  10
  69         5 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/  10
  62         6 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         6/  10
  71         7 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  10
  89         8 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  10
  36         9 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         9/  10
  73        10 Szpakowicz Robert, Dubicka Emilia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  36          0     X    1  X X     2  X X     2          0     5          
  62  XXX X   4  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXXXXX  6    27         5
  69 XX XXXX  6 XXX XXX  6 X  X XX  4  XX  XX  4  X   XX  3    23         6
  71 XX X  X  4 XX XX    4 XXX X    4 XX  XX   4 X X X    3    19          
  73   X      1          0          0          0   XX     2     3          
  81 XXXXXXX  7 X XX XX  5   XX XX  4 X XXXXX  6 XXXX XX  6    28         4
  83 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  87 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  89     X    1     X    1   X X    2 X        1 X   X    2     7          
  90 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6    31         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 5254565 5.0 6443566 6.0 6334665 6.0 6254566 6.0 5153556 5.0   28.0    6
  69 6366644 6.0 5256444 5.0 5466453 5.0 5442444 4.0 6665444 6.0   26.0    5
  81 4611336 3.0 4522625 4.0 4612526 4.0 4626632 5.0 4521635 4.0   20.0    4
  83 3422113 2.0 2111113 1.0 1121214 1.0 3111115 1.0 3334112 3.0    8.0    1
  87 2545422 4.0 3665232 3.0 2245332 2.0 2563321 2.0 1246223 2.0   13.0    3
  90 1133251 1.0 1334351 2.0 3553141 3.0 1335253 3.0 2412361 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   7
  62         2 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   7
  71         3 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   7
  75         4 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   7
  79         5 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/   7
  73         6 Szpakowicz Robert, Dubicka Emilia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   7
  76         7 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 5312713 2.0 5322213 2.0 5121211 1.0 6112713 2.0 6325623 4.0   11.0    2
  69 2147322 1.0 2115652 1.0 2216644 3.0 2223321 1.0 2112411 1.0    7.0    1
  71 1236441 3.0 1237331 3.0 1332122 2.0 1336152 3.0 1243152 2.0   13.0    3
  73 3465164 4.0 6654476 6.0 4557466 6.0 5557576 6.0 4534576 5.0   27.0    6
  75 6521536 5.0 4441745 4.0 3444355 4.0 3441234 4.0 3451234 3.0   20.0    4
  76 7754677 7.0 3766567 7.0 7763777 7.0 7774667 7.0 7677767 7.0   35.0    7
  79 4673255 6.0 7573124 5.0 6675533 5.0 4665445 5.0 5766345 6.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   3
  99         2 Wiczyński Rafał, Zamelczyk Agnieszka               DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         2/   3
  96         3 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 1111112 1.0 2121212 2.0 1111111 1.0 1221111 1.0 1131111 1.0    6.0    1
  96 3332333 3.0 3332333 3.0 3333333 3.0 3312233 3.0 2322233 3.0   15.0    3
  99 2223221 2.0 1213121 1.0 2222222 2.0 2133322 2.0 3213322 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
  97         2 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          2/   4
  95         3 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   4
  96         4 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 3322333 3.0 3313343 3.0 3333333 3.0 3322333 3.0 3331333 3.0   15.0    3
  96 4444444 4.0 4444434 4.0 4424444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  97 1131121 1.0 1121122 1.0 2212222 2.0 2233222 2.0 2222221 2.0    8.0    2
  98 2213212 2.0 2232211 2.0 1141111 1.0 1111111 1.0 1113112 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Tworek Piotr, Izydorczyk-Tworek Anna               STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               1/   7
 107         2 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         2/   7
 111         3 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           NDK - Nowa Sól            lubuski              3/   7
 110         4 Nadolny Robert, Kubalska Agata                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   7
 102         5 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             5/   7
 109         6 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin          zachodniopom         6/   7
 108         7 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 102 6265654 5.0 5265465 5.0 6365646 6.0 6256355 5.0 6455375 5.0   26.0    5
 107 2451522 2.0 4351624 4.0 2133324 2.0 4342424 4.0 1142524 2.0   14.0    2
 108 7776477 7.0 7676776 7.0 7676577 7.0 7775577 7.0 7676667 7.0   35.0    7
 109 5627746 6.0 6537547 6.0 5757755 5.0 5667766 6.0 5567756 6.0   29.0    6
 110 1533365 4.0 3742353 3.0 3542263 4.0 2531142 2.0 3331142 3.0   16.0    4
 111 4144233 3.0 2124232 2.0 4224432 3.0 3124633 3.0 4224433 4.0   15.0    3
 112 3312111 1.0 1413111 1.0 1411111 1.0 1413211 1.0 2713211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Wieroński Cezary, Zejmowicz Izabela                RIVIERA Warszawa          mazowiecki           1/   5
 103         2 Drożdżyński Jarosław, Karpińska Aleksandra         FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   5
 102         3 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             3/   5
 105         4 Mituś Antoni, Mituś Olga                           DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          4/   5
 104         5 Karczmar Roman, Karczmar Anna                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 102 1324231 2.0 1313242 3.0 5353242 3.0 2354244 4.0 5454555 5.0   17.0    3
 103 3232123 3.0 2241123 1.0 1221121 1.0 3231122 2.0 3231122 2.0    9.0    2
 104 4453554 4.0 5434554 4.0 3435555 5.0 5445555 5.0 4345444 4.0   22.0    5
 105 5545345 5.0 4555415 5.0 2544413 4.0 4522313 3.0 2523333 3.0   20.0    4
 106 2111412 1.0 3122331 2.0 4112334 2.0 1113431 1.0 1112211 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   8
 116         2 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              2/   8
 115         3 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              3/   8
 129         4 Wawrynowicz Grzegorz, Wawrynowicz Elżbieta         ALEX - Żagań              lubuski              4/   8
 117         5 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica             dolnośląski          5/   8
 128         6 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           6/   8
 127         7 Grygiel Andrzej, Grygiel Dorota                    SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         7/   8
 131         8 Żołądziejewski Zbigniew, Ganecka Małgorzata        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 115 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       4-5
 116 XXXXXXX  7  X  XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       4-5
 117 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 127 X XX XX  5 X XX XX  5   X   X  2 X X   X  3 X X X    3    18          
 128  X XX    3  X XX    3  X XXX   4  X XXX   4  X XXXX  5    19         6
 129 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    33         3
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34       1-2
 131          0 X X      2 XXXX     4  XX      2          0     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 2413334 3.0 4312325 3.0 2413333 3.0 3414425 4.0 2424324 3.0   16.0    3
 116 4145443 4.0 2124144 2.0 4224245 4.0 4323354 3.0 1213142 2.0   15.0    2
 117 5254555 5.0 3443463 4.0 3356564 5.0 2245243 2.0 4566263 6.0   22.0    5
 128 6566666 6.0 5555556 5.0 6665656 6.0 6666666 6.0 6355456 5.0   28.0    6
 129 3632121 2.0 6666631 6.0 5541111 1.0 5552532 5.0 5642535 4.0   18.0    4
 130 1321212 1.0 1231212 1.0 1132422 2.0 1131111 1.0 3131611 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Serafin Artur, Serafin Alicja                      ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/  11
 118         2 Dziok Rafał, Matuszczak-Dziok Aleksandra           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  11
 117         3 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica             dolnośląski          3/  11
 115         4 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              4/  11
 120         5 Jaguszewski Marek, Jaguszewska Grażyna             FAN - Toruń               kujawsko-pom         5/  11
 123         6 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          6/  11
 119         7 Filip Grzegorz, Filip Izabella                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/  11
 116         8 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              8/  11
 122         9 Kimmel Marek, Borisovich Irina                     OKRĘG POMORSKI PTT        pomorski             9/  11
 125        10 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  11
 126        11 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 115 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXXX  7    30         2
 116 X X XXX  5          0          0 XX XXXX  6  XXXX    4    15          
 117    XX X  3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5    28         3
 118 XXXX X   5  XXXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 X XX X   4    27         4
 119 X  X X   3   XX X   3  X   XX  3    X X   2   XXXXX  5    16          
 120 XXXXX X  6 XX X  X  4 X XX  X  4 XXX   X  4 XX X XX  5    23         5
 122 XX   XX  4 X   X    2 XX  X    3 X X      2 X        1    12          
 123     X X  2 X  XX    3  XXXXX   5    XX X  3  X  XXX  4    17         6
 124  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 125  XXX     3  XX  XX  4 X     X  2          0          0     9          
 126          0          0          0          0          0     0          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 2536426 4.0 2536416 4.0 2535325 3.0 2446424 4.0 4435314 4.0   19.0    4
 117 3242343 3.0 4243243 3.0 6653443 4.0 5352243 3.0 5363231 3.0   16.0    3
 118 5323212 2.0 5422322 2.0 4422232 2.0 4613312 2.0 2622452 2.0   10.0    2
 120 4454655 5.0 3355655 5.0 3246666 6.0 3225666 6.0 3216646 5.0   27.0    5
 123 6665564 6.0 6664564 6.0 5364554 5.0 6564555 5.0 6554565 6.0   28.0    6
 124 1111131 1.0 1111131 1.0 1111111 1.0 1131131 1.0 1141123 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149         1 Wyrwas Przemysław, Wyrwas Lidia                    DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         1/  11
 138         2 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          2/  11
 134         3 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  11
 140         4 Zborowski Wojciech, Zborowska Beata                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  11
 136         5 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             5/  11
 148         6 Raszyński Robert, Raszyńska Agnieszka              FINEZJA - Poznań          wielkopolski         6/  11
 135       7-8 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom       7-8/  11
 147       7-8 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski            7-8/  11
 137      9-10 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski       9-10/  11
 141      9-10 Święcicki Dariusz, Święcicka Ewelina               ST ALEKSANDRA URBAN - Now lubuski           9-10/  11
 139        11 Sosiński Andrzej, Strycharz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
 134  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXX XX   5    17         2
 135 X  XX X  4     X X  2 XX X  X  4    10          
 136 XX  X X  4 X X XXX  5  XXXX X  5    14         5
 137   X      1 XX XXX   5     X    1     7          
 138  XXX XX  5  XXX XX  5 XXX  XX  5    15         4
 139          0          0          0     0          
 140 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X XXX  5    18         1
 141     XX   2     XX   2    XXX   3     7          
 147 X XX     3 XXX      3 X XX  X  4    10          
 148 XX   X   3 XX X     3 XXXXXX   6    12         6
 149 XXXXXXX  7  XXX XX  5  X X XX  4    16         3
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 134 2625333 3.0 3544454 4.0 5334423 3.0   10.0    3
 136 5466155 5.0 6355265 5.0 6445234 4.0   14.0    5
 138 1232642 2.0 1222532 2.0 1222652 2.0    6.0    2
 140 4343224 4.0 5433323 3.0 4556345 5.0   12.0    4
 148 6554566 6.0 4666646 6.0 3663566 6.0   18.0    6
 149 3111411 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       KADRYL - Białystok        podlaski             1/  12
 145         2 Olkowski Jarosław, Olkowska Olga                   4STEP - Wrocław           dolnośląski          2/  12
 146         3 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  12
 142         4 Bolbotenko Vadym, Bolbotenko Inga                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/  12
 134         5 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  12
 138         6 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          6/  12
 137         7 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          7/  12
 140         8 Zborowski Wojciech, Zborowska Beata                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  12
 141      9-10 Święcicki Dariusz, Święcicka Ewelina               ST ALEKSANDRA URBAN - Now lubuski           9-10/  12
 143      9-10 Chudziński Zbigniew, Chudzińska Aldona             POEZJA - Kościan          wielkopolski      9-10/  12
 135        11 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom        11/  12
 139        12 Sosiński Andrzej, Strycharz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
 134  XX X X  4  XXX     3  XXXX    4    11       6-7
 135 X    X   2      X   1 XX       2     5          
 136 XX X XX  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6    17         1
 137 X     X  2 XX  XXX  5  X XXXX  5    12       3-5
 138 XXXX  X  5 X     X  2 X X XXX  5    12       3-5
 139   X      1   XX     2    X     1     4          
 140     X    1  XXXX X  5   XXX X  4    10          
 141    XXXX  4       X  1   X XX   3     8          
 142 XXX  X   4 X X XXX  5 X   X X  3    12       3-5
 143    XX    2 XX XXX   5    X     1     8          
 145  XXXXXX  6    X X   2 XX   X   3    11       6-7
 146 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXX  XX  5    16         2
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 134 5425464 5.0 5426575 6.0 3426525 3.0   14.0    5
 136 3133111 1.0 1142111 1.0 1211111 1.0    3.0    1
 137 7657557 7.0 7577357 7.0 6677347 7.0   21.0    7
 138 6566772 6.0 4211642 2.0 7542772 6.0   14.0    6
 142 4772623 4.0 6663423 4.0 5155453 5.0   13.0    4
 145 1344335 3.0 2755234 3.0 2763234 2.0    8.0    2
 146 2211246 2.0 3334766 5.0 4334666 4.0   11.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Klimas Roman, Klimas Maria                         FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   3
 154         2 Szajkowski Jan, Szajkowska Helena                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   3
 152         3 Adam Ryszard, Jałtuszewska-Adam Krystyna           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 152 3222231 2.0 3333332 3.0 3333333 3.0    8.0    3
 153 1111112 1.0 1111111 1.0 1112211 1.0    3.0    1
 154 2333323 3.0 2222223 2.0 2221122 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   5
 153         2 Klimas Roman, Klimas Maria                         FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   5
 154         3 Szajkowski Jan, Szajkowska Helena                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   5
 155         4 Krzyszkowski Mariusz, Krzyszkowska Jolanta         DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   5
 152         5 Adam Ryszard, Jałtuszewska-Adam Krystyna           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 152 5555555 5.0 4354523 3.5 4355521 4.0   12.5    5
 153 2144121 2.0 3243242 2.0 1133232 2.0    6.0    2
 154 4432233 3.0 2425355 5.0 3412344 3.0   11.0    3
 155 3323444 4.0 5532434 3.5 5524455 5.0   12.5    4
 156 1211312 1.0 1111111 1.0 2241113 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Wiczyński Rafał, Zamelczyk Agnieszka               DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         1/   4
  96         2 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   4
 160         3 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   4
 157         4 Szczerbo-Niefiedowicz Marek, Szymkowiak Marzena    ST ALEKSANDRA URBAN - Now lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  96 3223222 2.0 1322322 2.0 1322222 2.0 1332223 2.0    8.0    2
  99 2111311 1.0 2111211 1.0 2111111 1.0 2111311 1.0    4.0    1
 157 4444444 4.0 3444444 4.0 3434444 4.0 3444444 4.0   16.0    4
 160 1332133 3.0 4233133 3.0 4243333 3.0 4223132 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          1/   5
 109         2 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin          zachodniopom         2/   5
 159         3 Wiewióra Łukasz, Wiewióra Judyta                   RONDO - Rybnik            śląski               3/   5
 157         4 Szczerbo-Niefiedowicz Marek, Szymkowiak Marzena    ST ALEKSANDRA URBAN - Now lubuski              4/   5
  96         5 Typański Paweł, Typańska Dorota                    FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  96 5535454 5.0 5445435 5.0 3535345 4.0 4535434 4.0   18.0    5
 109 2353342 2.0 2523222 2.0 2343232 3.0 2244242 2.0    9.0    2
 157 3144225 3.0 3254544 4.0 5454554 5.0 5453555 5.0   17.0    4
 158 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    4.0    1
 159 4422533 4.0 4332353 3.0 4222423 2.0 3321323 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149         1 Wyrwas Przemysław, Wyrwas Lidia                    DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         1/   6
 104         2 Karczmar Roman, Karczmar Anna                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 146         3 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
 140         4 Zborowski Wojciech, Zborowska Beata                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   6
 134         5 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   6
 163         6 Lubczyński Piotr, Lubczyńska Renata                ESENS - Wrocław           dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 104 6624322 3.0 6635321 4.0 4632432 3.0 3411221 1.0   11.0    2
 134 4353264 4.0 5456156 5.0 3244354 4.0 6654364 6.0   19.0    5
 140 1245143 2.0 1243543 3.0 2356646 5.0 1265546 5.0   15.0    4
 146 3532455 5.0 3324234 2.0 5525223 2.0 4323133 3.0   12.0    3
 149 2111611 1.0 2111412 1.0 1111111 1.0 2132612 2.0    5.0    1
 163 5466536 6.0 4562665 6.0 6463565 6.0 5546455 4.0   22.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 164         1 Cieplicki Władysław, Nieścior Dorota               ST ALEKSANDRA URBAN - Now lubuski              1/   6
 109         2 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ASTRA - Koszalin          zachodniopom         2/   6
 108         3 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   6
 147         4 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
 163         5 Lubczyński Piotr, Lubczyńska Renata                ESENS - Wrocław           dolnośląski          5/   6
 134         6 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 108 3626344 4.0 2326524 3.0 2526224 2.0 3626324 3.0   12.0    3
 109 2143121 2.0 3253332 2.0 3243631 3.0 2343531 2.0    9.0    2
 134 4355655 6.0 4465166 6.0 5364465 5.0 4465465 5.0   22.0    6
 147 6532262 3.0 5642243 4.0 4631143 4.0 5551243 4.0   15.0    4
 163 5264436 5.0 6534455 5.0 6455556 6.0 6234656 6.0   22.0    5
 164 1411513 1.0 1111611 1.0 1112312 1.0 1112112 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 170         1 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   7
 165         2 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
 169         3 Waldron Michael, Pawlak Wiesława                   STUDIO TAŃCA ART DANCE -  wielkopolski         3/   7
 168         4 Roszko Jerzy, Roszko Teresa                        ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   7
 125         5 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   7
 167         6 Miller Leszek, Górecka Urszula                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   7
 166         7 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 125 4342176 5.0 3335233 2.0 4446164 4.0 4666755 6.0   17.0    5
 165 7234322 2.0 7443624 3.0 6333323 3.0 6323623 3.0   11.0    2
 166 5576767 7.0 4774377 7.0 3774677 7.0 5474477 5.0   26.0    7
 167 6667545 6.0 6667756 6.0 7667745 6.0 7757566 7.0   25.0    6
 168 3155253 4.0 2156145 4.0 2255556 5.0 3145244 4.0   17.0    4
 169 2421434 3.0 5522462 5.0 5521232 2.0 2532132 2.0   12.0    3
 170 1713611 1.0 1211511 1.0 1112411 1.0 1211311 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Porazik                   Jacek           III       Szczecin             Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Jaguszewski Marek, Jaguszewska Grażyna             FAN - Toruń               kujawsko-pom         1/  11
 129         2 Wawrynowicz Grzegorz, Wawrynowicz Elżbieta         ALEX - Żagań              lubuski              2/  11
 125         3 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  11
 165         4 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  11
 128         5 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           5/  11
 169         6 Waldron Michael, Pawlak Wiesława                   STUDIO TAŃCA ART DANCE -  wielkopolski         6/  11
 131         7 Żołądziejewski Zbigniew, Ganecka Małgorzata        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  11
 168         8 Roszko Jerzy, Roszko Teresa                        ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         8/  11
 156         9 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           FINEZJA - Poznań          wielkopolski         9/  11
 166        10 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski         10/  11
 167        11 Miller Leszek, Górecka Urszula                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 120 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6    24       1-2
 125 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5    24       1-2
 128 X   XXX  4 X    XX  3 X XXXXX  6 XX    X  3    16         6
 129  XXX XX  5   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    23         3
 131  XXXX    4 XXXX X   5  X X     2 X XXX    4    15          
 156 X    X   2      X   1    X X   2     XX   2     7          
 165   XXXXX  5 X XX XX  5 XXX XXX  6 X XXXXX  6    22         4
 166 X        1  X  X    2   X      1  X       1     5          
 167          0     X    1          0          0     1          
 168  XX      2 XXX X    4  X  X    2  XX X    3    11          
 169 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X  X  X  3 X XX XX  5    20         5
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 120 1112613 1.0 1112611 1.0 1122211 1.0 1121511 1.0    4.0    1
 125 6233524 3.0 4243436 3.0 3233123 2.0 3246655 6.0   14.0    3
 128 2664136 4.0 2665224 5.0 2465646 5.5 2464336 3.0   17.5    5
 129 3321345 2.0 6431145 4.0 6311335 3.0 5312124 2.0   11.0    2
 165 5545452 6.0 5324352 2.0 5544554 4.0 6633443 4.0   16.0    4
 169 4456261 5.0 3556563 6.0 4656462 5.5 4555262 5.0   21.5    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174         1 Połacieniec Marcin, Połacieniec Justyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   6
 178         2 Hamerliński Maciej, Nawrocka Katarzyna             FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   6
 173         3 Miklas Mikołaj, Tomczak Barbara                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   6
  98         4 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   6
 177         5 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   6
 179         6 Szafrański Adam, Gawrońska Marta                   Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 3352632 3.0 4552633 4.0 5532534 4.0 4443653 4.0 4533544 4.0   19.0    4
 173 2435553 4.0 2334452 3.0 3345352 3.0 3334462 3.0 3345462 3.0   16.0    3
 174 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
 177 4546445 5.0 5446545 5.0 4453645 5.0 5565545 5.0 5464655 5.0   25.0    5
 178 5223224 2.0 3223224 2.0 2126223 2.0 2222224 2.0 2122233 2.0   10.0    2
 179 6664366 6.0 6665366 6.0 6664466 6.0 6656336 6.0 6656326 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174         1 Połacieniec Marcin, Połacieniec Justyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   7
 175         2 Nadolny Robert, Piotrowska Agnieszka               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   7
 176         3 Robiński Arkadiusz, Rojszczak-Robińska Dorota      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   7
  98         4 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   7
 173         5 Miklas Mikołaj, Tomczak Barbara                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   7
  97         6 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          6/   7
  95         7 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 5574676 7.0 7476676 7.0 7776777 7.0 7777677 7.0 7777777 7.0   35.0    7
  97 6665367 6.0 5642567 6.0 5657466 6.0 6655456 6.0 6644456 6.0   30.0    6
  98 7336242 4.0 6227453 4.0 6242544 5.0 4446544 4.0 4226543 4.0   21.0    4
 173 4247754 5.0 4355745 5.0 4433633 4.0 5324763 5.0 5435662 5.0   24.0    5
 174 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 175 2723435 3.0 2734334 3.0 2324255 2.0 2232235 2.0 2352235 2.0   12.0    2
 176 3452523 2.0 3563222 2.0 3565322 3.0 3563322 3.0 3563324 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 187         1 Bartecki Łukasz, Pawlak Małgorzata                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         1/   8
 182         2 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 ST LEWANDOWSKI Bernard    dolnośląski          2/   8
 188         3 Choromański Grzegorz, Winiarska-Choromańska Agnies CT BLANKA WINIARSKA - Poz wielkopolski         3/   8
 189         4 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CT BLANKA WINIARSKA - Poz wielkopolski         4/   8
 107         5 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         5/   8
 111         6 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           NDK - Nowa Sól            lubuski              6/   8
 184         7 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   8
 183         8 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107 X  XX X  4 X X X X  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    28         4
 111  XXXXXX  6 XX    X  3 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XX X     3    23         6
 182 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 183  X   X   2   XX X   3  XX  X   3   X XX   3  XX  X   3    14          
 184 XXXXX X  6  XXXXXX  6    X  X  2   XX  X  3    XX X  3    20          
 187 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34         1
 188 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6    31         3
 189 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XX  XX   4 XXX XX   5 XXXXXXX  7    27         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 6655453 5.0 5645353 5.0 5652454 5.0 5666554 6.0 5636552 5.0   26.0    5
 111 5446665 6.0 6564666 6.0 6566666 6.0 6543665 5.0 6545665 6.0   29.0    6
 182 4523242 3.0 3323242 2.0 4423232 2.0 4422232 2.0 4422243 2.0   11.0    2
 187 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 188 3362334 2.0 4452534 4.0 3244323 3.0 2234323 3.0 3253424 3.0   15.0    3
 189 2234526 4.0 2236425 3.0 2335545 4.0 3355446 4.0 2364336 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 182         1 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 ST LEWANDOWSKI Bernard    dolnośląski          1/   6
 185         2 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   6
 184         3 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   6
 186         4 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   6
 111         5 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           NDK - Nowa Sól            lubuski              5/   6
 183         6 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 5254445 4.0 3353545 4.0 5245445 5.0 5355445 5.0 5355545 5.0   23.0    5
 182 2111111 1.0 4114121 1.0 2121121 1.0 2131621 1.0 2111111 1.0    5.0    1
 183 4466656 6.0 5436656 6.0 6456656 6.0 6466566 6.0 6464666 6.0   30.0    6
 184 3323333 3.0 2222433 3.0 4313332 2.0 3214333 3.0 3223433 2.0   13.0    3
 185 1642222 2.0 1661212 2.0 1664513 4.0 1642112 2.0 1646322 3.0   13.0    2
 186 6535564 5.0 6545364 5.0 3532264 3.0 4523254 4.0 4532254 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 196         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   8
 195         2 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               2/   8
 193         3 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   8
 192         4 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław           dolnośląski          4/   8
 130         5 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           5/   8
 115         6 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              6/   8
 194         7 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          7/   8
 116         8 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 115 XXXXX X  6 X XX  X  4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X   X    2    24         6
 116          0          0    X     1          0  X       1     2          
 130 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX  XXX  5 X   XXX  4 X XXXXX  6    26         5
 192 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
 193 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 194  XXXXX   5  XXXXX   5  XXX X   4  XXX X   4  XXX XX  5    23          
 195 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
 196 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 4553665 5.0 4553666 6.0 2652666 6.0 2653666 6.0 3563666 6.0   29.0    6
 130 5666346 6.0 5665345 5.0 6566425 5.0 6564245 5.0 6656345 5.0   26.0    5
 192 2435554 4.0 3434554 4.0 3335552 3.0 3432552 2.0 2334552 3.0   16.0    4
 193 6244233 3.0 2241233 2.0 4244244 4.0 4245334 4.0 4242234 2.0   15.0    3
 195 3321422 2.0 6326422 3.0 5423333 2.0 5326423 3.0 5425423 4.0   14.0    2
 196 1112111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 196         1 Tatała Leszek, Tatała Anna                         CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  13
 192         2 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław           dolnośląski          2/  13
 170         3 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         3/  13
 199         4 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna                      NDK - Nowa Sól            lubuski              4/  13
 115         5 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski              5/  13
 118         6 Dziok Rafał, Matuszczak-Dziok Aleksandra           GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  13
 193         7 Hołota Zenon, Hołota Barbara                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  13
 197         8 Chrzuszcz Robert, Chrzuszcz Urszula                FANTOM - Głogów           dolnośląski          8/  13
 194         9 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          9/  13
 198        10 Oruba Andrzej, Bujnicka Magdalena                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          10/  13
 195        11 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski              11/  13
 123        12 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski         12/  13
 119        13 Filip Grzegorz, Filip Izabella                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 115 X    X   2  X    X  2 X XX XX  5   X  XX  3 X X  XX  4    16       6-7
 118  X    X  2  X    X  2  X XXXX  5  X XX X  4  XXX     3    16       6-7
 119          0          0          0          0          0     0          
 123          0          0          0 X        1          0     1          
 170  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 192 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X X X  4 XXXX X   5 X X XXX  5    27       3-4
 193 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    X     1    XX    2    20         5
 194   X  X   2 X    X   2   X   X  2    X XX  3 X  X XX  4    13          
 195 X X      2   X      1          0          0          0     3          
 196 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 197       X  1  XXXX X  5  X  X    2 XXX X    4  XX X    3    15          
 198    XX    2          0          0     X    1  X X     2     5          
 199 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXX   5 XXX XXX  6 XX  XXX  5    27       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 6752754 6.0 6742744 4.0 6737744 7.0 5736643 5.0 4645753 5.0   27.0    5
 118 7346645 5.0 7555655 5.0 7566557 6.0 6547556 6.0 7557646 7.0   29.0    6
 170 3433322 2.0 2334422 2.0 3144322 3.0 2353324 3.0 3732334 3.0   13.0    3
 192 2627233 3.0 3426233 3.0 2422133 2.0 3424132 2.0 2326222 2.0   12.0    2
 193 5574577 7.0 5661377 6.0 5371675 4.0 7661777 7.0 6461577 6.0   30.0    7
 196 1111111 1.0 1113111 1.0 1213211 1.0 1112211 1.0 1113111 1.0    5.0    1
 199 4265466 4.0 4277566 7.0 4655466 5.0 4275465 4.0 5274465 4.0   24.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
G       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Staniewicz Justyna, Jeschke Wojciech               DANSINN by Malitowski                          1/   4
  16         2 Bykowska Katarzyna, Urbański Paweł                                                                2/   4
  19         3 Żuchowska Ewa, Czarny Marcin                       DANCE TEAM Wrocław                             3/   4
  18         4 Trzepacz Barbara, Fogl Robert                      LET'S DANCE Academy                            4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 1211122 1.0 1211112 1.0 2221222 2.0 2221112 2.0 2222212 2.0    8.0    2
  18                                                             Z         4
  19 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  21 2122211 2.0 2122221 2.0 1112111 1.0 1112221 1.0 1111121 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
G       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Dziubińska Magdalena, Jaszewski Tomasz             GRACJA Zielona Góra                            1/   5
   8         2 Juszczak Lidia, Korolyov Żora                                                                     2/   5
   6         3 Skoczyńska Katarzyna, Modrzyński Przemysław                                                       3/   5
  27         4 Protasiewicz Katarzyna, Macios Patryk              GRACJA Zielona Góra                            4/   5
   7         5 Haremska Emilia, Jedro Jacek                                                                      5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   6 4435342 4.0 3335343 3.0 3334343 3.0 3335232 3.0 3325342 3.0   16.0    3
   7 5554555 5.0 5554555 5.0 5555555 5.0 5554555 5.0 5553555 5.0   25.0    5
   8 1222123 2.0 1211222 2.0 2222222 2.0 2222313 2.0 2231213 2.0   10.0    2
  10 2111211 1.0 2122111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1112121 1.0    5.0    1
  27 3343434 3.0 4443434 4.0 4443434 4.0 4443444 4.0 4444434 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
G       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Młyńska Marlena, Bodzioch Artur                                                                   1/   6
  43         2 Pomianowska Małgorzata, Borecki Jan                BAWINEK Kraków                                 2/   6
  40         3 Krzykwa Wojciech, Schodnik Renata                                                                 3/   6
  41         4 Ganecka Małgorzata, Kopaczyński Kazimierz          GRACJA Zielona Góra                            4/   6
  44         5 Wierzbińska Beata, Gavv Luka                       MASTER DANCE Gliwice                           5/   6
  39         6 Rudowska Krystyna, Michrowski Grzegorz             Integracyjny Klub Tańca                        6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 5655555 5.0 5656666 6.0 6666666 6.0 6666665 6.0 6666665 6.0   29.0    6
  40 1244634 4.0 3232443 3.0 1242433 3.0 1242443 3.0 2242434 3.0   16.0    3
  41 4433343 3.0 4344334 4.0 4334245 4.0 4334334 4.0 4334343 4.0   19.0    4
  42 2121122 1.0 1111112 1.0 3111112 1.0 2111122 1.0 1111112 1.0    5.0    1
  43 3312211 2.0 2523221 2.0 2423321 2.0 3423211 2.0 3423221 2.0   10.0    2
  44 6566466 6.0 6465555 5.0 5555554 5.0 5555556 5.0 5555556 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
G       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Wargala Joanna, Jaszewski Tomasz                   GRACJA Zielona Góra                            1/   9
  35         2 Skrzypczak Kinga, Mueller Robert                   Centrum Tańca Warszawa                         2/   9
  36         3 Mamo Christin, Masłowski Mieszko                   DANSINN by Malitowski                          3/   9
  24         4 Lipka Magdalena, Sar Wojciech                      DANSINN by Malitowski                          4/   9
  31         5 Paszkiewicz Dorota, Lewandowski Piotr              DANSINN by Malitowski                          5/   9
  34         6 Marcinkiewicz Dariusz, Szklarz Agnieszka           DANSINN by Malitowski                          6/   9
  26         7 Fatek-Śleboda Elwira, Choma Karol                  Polish Club                                    7/   9
  32         8 Kobierzycka-Bala Agnieszka, Czarny Marcin          DANCE TEAM Wrocław                             8/   9
  15         9 Długosz Katarzyna, Jeschke Wojciech                DANSINN by Malitowski                          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  11 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  15       X  1          0          0       X  1       X  1     3          
  24 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         3
  26   X X    2  X    X  2    XX X  3  X X  X  3  X  X X  3    13          
  31 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6    32         4
  32          0 XXX      3   XXX    3 X XX     3   XX     2    11          
  34 XX X X   4    XXX   3 XX   X   3  X  XX   3 XX  XX   4    17         6
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  36 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XX XX  5    31         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: B, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 1112212 1.0 1111112 1.0 1112222 1.0 1112222 2.0 1112122 1.0    6.0    1
  24 5454544 5.0 3554554 4.0 3554564 5.0 3553534 3.0 4654435 4.5   21.5    4
  31 4326455 4.0 5426465 5.0 5336455 4.0 5336445 4.5 5436544 4.5   22.0    5
  34 6665636 6.0 6665646 6.0 6463636 6.0 6464666 6.0 6363656 6.0   30.0    6
  35 2231121 2.0 2232221 2.0 2221311 2.0 2221111 1.0 2221211 2.0    9.0    2
  36 3543363 3.0 4343333 3.0 4645143 3.0 4645353 4.5 3545363 3.0   16.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
G       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Marcinkiewicz Halina, Kopczyński Adrian                                                           1/   3
  46         2 Zielińska Agnieszka, Choma Karol                   Polish Club                                    2/   3
  37         3 Polakowska Ewa, Masłowski Mieszko                  DANSINN by Malitowski                          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: C, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP LA
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  37                                                             Z         3
  46 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  47 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: A, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
G       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: A, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Długosz Katarzyna, Jeschke Wojciech                DANSINN by Malitowski                          1/   2
  20         2 Kochańska Agnieszka, Kopaczyński Kazimierz         GRACJA Zielona Góra                            2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: A, Klasa: Open, Styl: SCHOLARSHIP ST
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 1111111 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
  20 2222222 2.0 2222122 2.0 2222122 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-14, 21:42:11