OK,
ukryj
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o użytkowaniu serwisu, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym - szczegóły...

Wyniki turnieju

"VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej": 2018-05-12, Wrocław, Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 43 SKTT ISKRA PWr- Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej
Wrocław, 12 maja 2018
Organizator: SKTT ISKRA PW
Prowadzenie: Michał Szymański
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKTAN - Wrocław              1
   4 AMETYST - Lubań              2
   5 ATHINA - Oława               2
   6 CHAMPION TEAM - Wrocław      4
   7 CT WYPYCH - Kalisz           3
   8 DANCE TEAM - Wrocław         1
   9 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    3
  10 DIAMENT - Wrocław            3
  11 DREAM - Poznań               3
  12 FALLAWAY Opole               3
  13 FAST-STEP Warszawa           1
  14 FORUM - Zabrze               7
  15 IGLICA - Wrocław             6
  16 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  17 IMPRESSIONANTE - Wrocław     1
  18 INES - Wrocław               1
  19 INSPIRACJA - Wrocław         3
  20 ISKRA Praszka                1
  21 JEDYNKA - Łódź               1
  22 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    2
  23 LORDANCE - Wodzisław Śl.     4
  24 MAESTRO Opole                4
  25 MARGO - Leszno               1
  26 PIETRZYK - Wrocław           2
  27 RETRO - Kępno                5
  28 SKT AGH - Kraków             1
  29 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław   15
  30 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
  31 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    2
  32 ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk    2
  33 Szkoła Tańca SPARTA Opole    3
  34 UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl    3
  35 WIR - Mysłowice              2
  36 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         
E       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Błach                     Marta           II        Kraków               
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              1/  11
  21         2 Cetner Adam, Rotko Gabriela                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  11
  20         3 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              3/  11
  28         4 Rybczyński Mikołaj, Duszyńska Antonia              FALLAWAY Opole            opolski              4/  11
  27         5 Okulicz-Kozaryn Artur, Korszeń Karolina            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          5/  11
  31         6 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         6/  11
  30         7 Tkacz Jan, Hołoś Daria                             RETRO - Kępno             wielkopolski         7/  11
  25         8 Mądry Mateusz, Łuczak Nikola                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski          8/  11
  24         9 Krawiec Michał, Kupczyk Edyta                      Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              9/  11
  22        10 Hasiów Szymon, Salwierak Klaudia                   KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski             10/  11
  23        11 Kowalski Łukasz, Ratajszczak Marianna              MARGO - Leszno            wielkopolski        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  20 XXX   X  4 X XXX X  5 XX XX X  5 X X   X  3 X XXX X  5 XXXXX    5    27         4
  21 X XXXX   5  XXX  X  4   XXX X  4 XXX X X  5 XXX X    4 XXXXX X  6    28         3
  22  X   X   2 XX   XX  4      XX  2  X   X   2   X  X   2  X   X   2    14          
  23 X  X  X  3 X        1    X XX  3 XX       2          0          0     9          
  24 XX   X   3 XX  X    3 XX X X   4   X  X   2 X X XX   4   X XX   3    19          
  25   XXX X  4   XX     2 X XXX X  5   XXX X  4 X  X  X  3 X X   X  3    21          
  27    XXX   3  XXXXX   5 XXX  X   4    XXX   3 XX XXX   5 X  X XX  4    24         6
  28   XXXX   4 X X XXX  5  XX XXX  5 XXXX XX  6 XX X XX  5  XXXXXX  6    31         2
  29 XXX X X  5  X XXXX  5 X   X    2 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    32         1
  30  X XX X  4    XXX   3 XXXXX    5    XX    2  XX X X  4 XX  X X  4    22          
  31 XXX  XX  5 XXX  XX  5  XX  X   3 XX XXXX  6  X X XX  4    X X   2    25         5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  20 6126232 1.0 4115252 1.0 3115241 1.0 1436354 3.0 5356354 6.0 4566556 6.0   18.0    3
  21 2655151 4.0 1543331 3.0 1521332 2.0 3343241 2.0 2141132 1.0 5455244 4.0   16.0    2
  27 1563615 5.0 2454526 5.0 2463526 4.5 2665515 6.0 1465545 5.0 1343632 3.0   28.5    5
  28 3431323 2.0 6231413 2.0 6334414 3.0 4551633 5.0 6624423 4.0 2221323 2.0   18.0    4
  29 4214444 3.0 3362165 4.0 4246165 4.5 5214122 1.0 4512211 2.0 3112111 1.0   15.5    1
  31 5342566 6.0 5626644 6.0 5652653 6.0 6122466 4.0 3233666 3.0 6634465 5.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Gałązka Aleks, Jastrzębska Zuzanna                 FAST-STEP Warszawa                             1/   3
  34         2 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   3
  35         3 Kuliński Karol, Adamska Martyna                    KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34 2222112 2.0 2111111 1.0 2122123 2.0 2122222 2.0 1122321 1.0 1113311 1.0 2213211 2.0 2112231 2.0   13.0    2
  35 3333333 3.0 3333333 3.0 3333332 3.0 3333333 3.0 3213232 3.0 3322222 2.0 3322332 3.0 3323322 3.0   23.0    3
  36 1111221 1.0 1222222 2.0 1211211 1.0 1211111 1.0 2331113 2.0 2231133 3.0 1131123 1.0 1231113 1.0   12.0    1
                                                           R           R           R           R     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/   5
 118         2 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski              2/   5
 121         3 Kowalewski Dawid, Ceglarska Ewelina                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   5
 120         4 Studnicki Patryk, Machnik Laura                    ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          4/   5
 117         5 Jarosz Michał, Miszczak Katarzyna                  ATHINA - Oława            dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 5355555 5.0 5324554 4.0 4524555 5.0 5215555 5.0 4514555 5.0   24.0    5
 118 3432433 3.0 3113242 2.0 3213131 2.0 2422111 1.0 3222121 1.0    9.0    2
 119 1121122 1.0 1441313 3.0 1131212 1.0 1151322 2.0 1441312 2.0    9.0    1
 120 4514244 4.0 4555435 5.0 5345424 4.0 4544434 4.0 5353434 4.0   21.0    4
 121 2243311 2.0 2232121 1.0 2452343 3.0 3333243 3.0 2135243 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/   9
 125         2 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   9
 123         3 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   9
 126         4 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    SKT AGH - Kraków          małopolski           4/   9
 124         5 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          5/   9
 122         6 Hofbauer Maciej, Śnieżek Julia                     INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          6/   9
 118         7 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski              7/   9
 117         8 Jarosz Michał, Miszczak Katarzyna                  ATHINA - Oława            dolnośląski          8/   9
 120         9 Studnicki Patryk, Machnik Laura                    ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 117 XXX X    4          0  XX X X  4  XX X    3  XX X X  4    15          
 118    XXX   3 X XXXX   5 X   X    2 X  XXX   4 X X XX   4    18       6-7
 119 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXX  X  5    30         2
 120 XX X     3  X   X   2 XX X X   4 X    X   2 X   X    2    13          
 122      XX  2 XX XXXX  6   X X X  3  X X XX  4    X XX  3    18       6-7
 123 X XXXXX  6 XXXX  X  5 XXXXXX   6 X XXX X  5 XX XXX   5    27         5
 124  XX X X  4 XXX X X  5 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    28         4
 125 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         1
 126 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    29         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 4757677 7.0 3337247 3.0 4777477 7.0 4657367 7.0 3547477 5.0   29.0    7
 119 1114321 1.0 2114431 1.0 1122721 1.0 1112721 1.0 1115551 1.0    5.0    1
 122 7675443 5.0 5755565 5.0 7553632 4.0 5763633 6.0 6766744 7.0   27.0    6
 123 2343152 2.0 1562154 4.0 2415165 3.0 2475176 5.0 2672166 6.0   20.0    3
 124 5436765 6.0 6426772 7.0 6336553 5.0 7326555 4.0 5424633 4.0   26.0    5
 125 3262514 3.0 4243613 2.0 3244314 2.0 3244214 2.0 4253212 2.0   11.0    2
 126 6521236 4.0 7671326 6.0 5661246 6.0 6531442 3.0 7331325 3.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               1/  15
  18         2 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         2/  15
 124         3 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław                      3/  15
  11         4 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          4/  15
   4         5 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               5/  15
  15         6 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          6/  15
   5       7-8 Bulenda Rafał, Chluba Nicole                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski             7-8/  15
  14       7-8 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski        7-8/  15
  17         9 Sudacki Sebastian, Dudek Kornelia                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          9/  15
  16        10 Paździerkiewicz Jacek, Majewska Natalia            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski         10/  15
   7        11 Janik Dariusz, Cymanek Paula                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         11/  15
   6     12-13 Hojak Oskar, Skiba Magdalena                       RETRO - Kępno             wielkopolski     12-13/  15
   8     12-13 Kikut Grzegorz, Ozimek Marzena                     SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski      12-13/  15
  10        14 Kulik Tomasz, Gibes Karolina                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         14/  15
  19        15 Włodarz Jakub, Misiak Kaja                         RETRO - Kępno             wielkopolski        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6    19       5-6
   5 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    18         7
   6     X    1  XX  X   3   X X    2     6          
   7 X XX XX  5    X  X  2  X   X   2     9          
   8 X X      2 X  X     2 X    X   2     6          
  10    X     1     XX   2 X  X     2     5          
  11 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21         1
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    20       2-4
  14 XX  XX   4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    17         8
  15 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    20       2-4
  16  XX  XX  4  XX   X  3 XXXXX X  6    13      9-10
  17 XXXXX X  6 X   X X  3 X XX  X  4    13      9-10
  18  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    19       5-6
  19     X    1 X   X    2     X    1     4          
 124 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    20       2-4
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
   4  XXXXXX  6    XX    2   XXXXX  5    13         6
   5   XX X   3 X  X  X  3  XXX XX  5    11          
  11 XX XX    4  XXXXXX  6 XXX XXX  6    16       2-4
  12 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    18         1
  14  X   X   2 XXXXXXX  7  X  X    2    11          
  15 XXXXXXX  7  XX  XX  4 XXX XX   5    16       2-4
  16          0   X  X   2 X  X     2     4          
  17 X   X X  3 X   X    2    X  X  2     7          
  18 XXXX XX  6 XXXXXX   6 X X XX   4    16       2-4
 124 X XXX X  5 XX   XX  4 XX X XX  5    14         5
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   4 4512566 5.0 5663666 6.0 4461466 4.0   15.0    5
  11 6256153 4.0 6242144 3.0 6134322 3.0   10.0    4
  12 3135215 2.0 1111215 1.0 3222214 1.0    4.0    1
  15 5661644 6.0 4536532 5.0 5616645 6.0   17.0    6
  18 2423422 1.0 2325423 2.0 2545553 5.0    8.0    2
 124 1344331 3.0 3454351 4.0 1353131 2.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          1/  15
  18         2 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         2/  15
  11         3 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          3/  15
  12         4 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               4/  15
   7         5 Janik Dariusz, Cymanek Paula                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          5/  15
  17         6 Sudacki Sebastian, Dudek Kornelia                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          6/  15
  20         7 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               7/  15
   5         8 Bulenda Rafał, Chluba Nicole                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               8/  15
   4      9-10 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski            9-10/  15
  14      9-10 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski       9-10/  15
  10        11 Kulik Tomasz, Gibes Karolina                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         11/  15
   6     12-13 Hojak Oskar, Skiba Magdalena                       RETRO - Kępno             wielkopolski     12-13/  15
   8     12-13 Kikut Grzegorz, Ozimek Marzena                     SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski      12-13/  15
  19        14 Włodarz Jakub, Misiak Kaja                         RETRO - Kępno             wielkopolski        14/  15
  16        15 Paździerkiewicz Jacek, Majewska Natalia            DIAMENT - Wrocław         dolnośląski         15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
   4   XXXXX  5 XXX XXX  6  XX X    3    14         9
   5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20       3-4
   6  XXX     3    X     1 X  X     2     6          
   7 X X  X   3     X    1 XXXXXXX  7    11        10
   8       X  1    X XX  3  X X     2     6          
  10 XX  XX   4 X XXX X  5    X     1    10          
  11   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    17       7-8
  12 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    19       5-6
  14 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20       3-4
  15 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
  16 XX  X    3  X       1          0     4          
  17 XX XXXX  6 XXXX X   5 X XXXXX  6    17       7-8
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
  19    X X   2          0    X XX  3     5          
  20 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    19       5-6
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
   4 X X   X  3  X   XX  3  XX  XX  4    10          
   5 XXX X X  5   X X X  3   X X X  3    11       6-8
   7 XX XXX   5 XX X X   4 XX X     3    12         5
  11   XXXX   4  XXXXXX  6 XXXXXX   6    16         2
  12 XXXX XX  6   X XX   3   XX XX  4    13         4
  14     X X  2 XXX X X  5  X  X X  3    10          
  15  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    18         1
  17 X  X X   3 X  XX X  4 X  XXX   4    11       6-8
  18 XXXXX X  6 XX X     3 XXXXX    5    14         3
  20  X   X   2 XXXX X   5 XX   XX  4    11       6-8
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
   5 7438372 4.0 7818771 8.0 6828686 8.0   20.0    8
   7 6282658 7.0 5382568 5.0 5282548 6.0   18.0    5
  11 8653437 5.0 8234246 2.0 7143363 3.0   10.0    3
  12 1745723 3.0 2447633 3.0 2477724 4.0   10.0    4
  15 4524111 1.0 1623112 1.0 1636111 1.0    3.0    1
  17 5877564 8.0 4776455 6.0 4755452 5.0   19.0    6
  18 2311285 2.0 3551384 4.0 3511275 2.0    8.0    2
  20 3166846 6.0 6165827 7.0 8364837 7.0   20.0    7
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Purgal Adam, Wodzisławska Kinga                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   5
  20         2 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               2/   5
  23         3 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   5
  24         4 Piskorski Patryk, Daniłów Oliwia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          4/   5
  27         5 Stasiak Krzysztof, Wajman Eliza                    SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  20 1335224 3.0 1233114 2.0 2132314 2.0 1133213 2.0    9.0    2
  23 4221541 2.0 3321441 3.0 4323221 3.0 4322341 3.0   11.0    3
  24 3453353 4.0 4444353 4.0 3454453 4.0 3454454 4.0   16.0    4
  25 2112112 1.0 2112222 1.0 1211132 1.0 2211122 1.0    4.0    1
  27 5544435 5.0 5555535 5.0 5545545 5.0 5545535 5.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
B       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
C       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Piskorski Patryk, Daniłów Oliwia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          1/   4
  23         2 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   4
  25         3 Purgal Adam, Wodzisławska Kinga                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   4
  27         4 Stasiak Krzysztof, Wajman Eliza                    SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  23 3313121 3.0 2312121 2.0 3231312 3.0 2212231 2.0   10.0    2
  24 2141412 1.0 1221212 1.0 1322221 1.0 1121112 1.0    4.0    1
  25 1222243 2.0 3133343 3.0 2113143 2.0 3333343 3.0   10.0    3
  27 4434334 4.0 4444434 4.0 4444434 4.0 4444424 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Wrzesiński Artur, Pecyna Zuzanna                   ISKRA Praszka             opolski              1/   5
  29         2 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
  31         3 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          3/   5
  39         4 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań                                 4/   5
  30         5 Brzeziński Krzysztof, Lindberg Sara                SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 4444344 4.0 4314332 3.0 3312311 2.0 4313411 3.0 4222421 2.0   14.0    2
  30 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
  31 2222132 2.0 2233124 2.0 4123134 3.0 2244134 4.0 2344234 4.0   15.0    3
  32 3131211 1.0 3141211 1.0 2241422 1.0 3132322 2.0 3111112 1.0    6.0    1
  39 1313423 3.0 1422443 4.0 1434243 4.0 1421243 1.0 1433343 3.0   15.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski              1/   5
  33         2 Bąk Dominik, Ilczak Agnieszka                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  36         3 Sobania Andreas, Bartosiewicz Kinga                Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              3/   5
  35         4 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY Opole            opolski              4/   5
  29         5 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 5333323 2.0 4452322 3.0 5543522 5.0 5544322 5.0 1343322 3.0   18.0    5
  33 3455512 5.0 1225513 2.0 1125415 1.0 1152515 1.0 2232514 2.0   11.0    2
  35 1512434 3.0 3513434 4.0 2432333 2.0 2423433 4.0 5554435 5.0   18.0    4
  36 4241145 4.0 5341155 5.0 4251154 4.0 3331144 3.0 3121153 1.0   17.0    3
  37 2124251 1.0 2134241 1.0 3314241 3.0 4215251 2.0 4415241 4.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY Opole            opolski              1/   7
  41         2 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   7
  45         3 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   7
  46         4 Skrobisz Emanuel, Zagórska Małgorzata              ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   7
  47         5 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki                      5/   7
  44         6 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski               6/   7
  42         7 Okon Sebastian, Smolarek Agata                     IMPRESSIONANTE - Wrocław  dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 1457613 3.0 2547212 2.0 1446112 1.0 2456111 1.0 1543114 2.0    9.0    1
  41 4111171 1.0 5312351 3.0 3212633 2.0 6112725 2.0 4115656 5.0   13.0    2
  42 7234365 5.0 3154735 4.0 5137526 6.0 5267657 7.0 3367547 7.0   29.0    7
  44 5726257 7.0 1625563 6.0 4553464 5.0 3645562 5.0 6754362 6.0   29.0    6
  45 3362436 2.0 4466646 7.0 2364255 4.0 4333343 3.0 2236721 1.0   17.0    3
  46 2673524 4.0 6271127 1.0 7775747 7.0 1774434 4.0 5672433 4.0   20.0    4
  47 6545742 6.0 7733474 5.0 6621371 3.0 7521276 6.0 7421275 3.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   6
 104         2 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   6
 105         3 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO Opole             opolski              3/   6
 109         4 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  Szkoła Tańca SPARTA Opole opolski              4/   6
 106         5 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO Opole             opolski              5/   6
 107         6 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 3112621 1.0 3422421 2.0 3431321 2.0 4422321 2.0 3441322 2.0    9.0    2
 105 4264312 3.0 5566312 5.0 2154413 3.0 2356415 3.0 2363415 3.0   17.0    3
 106 2355265 5.0 2235264 3.0 6565166 6.0 6643264 5.0 4654266 6.0   25.0    5
 107 6626536 6.0 6614635 6.0 5646534 5.0 3535643 4.0 6525553 5.0   26.0    6
 108 1431153 2.0 1141143 1.0 1212252 1.0 1111132 1.0 1112141 1.0    6.0    1
 109 5543444 4.0 4353556 4.0 4323645 4.0 5264556 6.0 5236634 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Błach                     Marta           II        Kraków               Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO Opole             opolski              1/   9
 112         2 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   9
 111         3 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   9
 104         4 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   9
 114         5 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   9
 106         6 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO Opole             opolski              6/   9
 113         7 Skolut Kamil, Szawernoga Natalia                   INES - Wrocław            dolnośląski          7/   9
 110         8 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         8/   9
 107         9 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 104 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 X XXX X  5    29         1
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X X   4 X  XXXX  5 XX  XXX  5    28         2
 106  X XXXX  5 XX XX X  5 X  X     2 XX XX    4 XXXX XX  6    22         6
 107 X X      2 X X      2 X XX  X  4 X X  XX  4 X XX  X  4    16          
 110  XX  X   3  XX  X   3  XX XXX  5  XX   X  3 XXX      3    17          
 111 X X XXX  5  XXXXX   5 XXX XXX  6 XXXXXX   6  XXXXX   5    27       3-4
 112 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5  X  XXX  4    27       3-4
 113  X XXX   4  X XX X  4  XXXXX   5  XXX  X  4  X XXX   4    21          
 114 X  X  X  3 X  X XX  4 X  XX X  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    23         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 1423351 2.0 2452441 3.0 2543341 4.0 3344341 3.0 2554341 4.0   16.0    4
 105 3244434 4.0 1224325 1.0 3222432 2.0 1153234 2.0 1213434 1.0   10.0    1
 106 6332643 3.0 6631653 6.0 5431555 5.0 6531566 6.0 6621665 6.0   26.0    6
 111 5556226 6.0 3345236 2.0 4315224 3.0 2415422 1.0 4335212 2.0   14.0    3
 112 2165115 1.0 5166114 4.0 1156116 1.0 4266115 4.0 3166126 3.0   13.0    2
 114 4611562 5.0 4513562 5.0 6664663 6.0 5622653 5.0 5442553 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-14, 21:42:11