OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacji": 2018-05-13, Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra lubuski, okręg Lubuski

Dokumentacja zbiorcza 

KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA
Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kom

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA
Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kom
Zielona Góra, 13.05.2018r.
Organizator: Szkoła Tańca GRACJA Zielona Góra
Prowadzenie: Dominika Górska-Jabłońska, Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
12-13, GP Polski, Standard
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
12-13, E+F, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
14-15, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   2 AKSEL - Rzeszów              2
   3 ALFA-ASTRA - Stargard       10
   4 AMETYST - Lubań              2
   5 ANIMA DANZA - Głogów         2
   6 ASTRA - Szczecin            42
   7 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   8 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    3
   9 CHAMPION TEAM - Wrocław      9
  10 CIEŚLAK - Jelenia Góra       5
  11 DANCE TEAM - Wrocław         4
  12 DANCECLUB - Szczecin         9
  13 DANCELOOK - Gliwice          2
  14 DREAM - Poznań               3
  15 DUET - Warszawa              1
  16 DZIUPLA - Poznań             1
  17 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     2
  18 FANTAZJA - Skwierzyna        5
  19 FANTOM - Głogów              1
  20 FAST-STEP Warszawa           5
  21 FLAMENCO - Siemianowice      1
  22 GRACJA - Zielona Góra       51
  23 IGLICA - Wrocław            13
  24 IMPULS - Chorzów             1
  25 JEDYNKA - Łódź               1
  26 KIEPURA - Sosnowiec          1
  27 KS  DANCE MIX - Deszczno     2
  28 LATINA - Wolsztyn            4
  29 LIDER - Lublin               1
  30 Lviv                         9
  31 MAESTRO Opole                2
  32 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  33 MARGO - Leszno               9
  34 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  35 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  36 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  37 POEZJA - Kościan             3
  38 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    4
  39 POLISH CLUB - Warszawa       8
  40 RONDO - Rybnik               1
  41 ROYAL DANCE - Szczecin       5
  42 RYTM - Żory                  2
  43 SŁOŃCE - Poznań              2
  44 ST ALEKSANDRA URBAN - Now    1
  45 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  46 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  47 SUKCES - Częstochowa         1
  48 SUKCES - Jaworzno            1
  49 TABOR - Jelenia Góra         1
  50 UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl    1
  51 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
  11         2 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   9
   2         3 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   9
   9         4 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   9
  13         5 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno                                 5/   9
  12         6 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra                          6/   9
   5         7 OLIINYK DMYTRO, SOKOLOVA ALONA                     Lviv                      Ukraina              7/   9
   4         8 Możdżeń Dominik, Surman Paulina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   9
   1         9 ILCHYSHYN MARKIIAN, PUHACHOVA NATALIIA             Lviv                      Ukraina              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1      X   1     X    1 X    X   2 X    X   2 X   XXX  4    10          
   2 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XX X  X  4    28         4
   3 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    31       1-3
   4  XX      2  XXX X   4   XXX    3      X   1  XXXX    4    14          
   5 X  XXXX  5 X     X  2     X    1  XX   X  3 XX   XX  4    15          
   9 X XXXX   5 X   XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   X XX   3    26         5
  11 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5 X XXXX   5    31       1-3
  12  XX XXX  5  XXX XX  5  XX XXX  5    XXXX  4  XXX XX  5    24         6
  13 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    31       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 3456352 3.0 4246253 4.0 1226454 4.0 4536344 5.0 2245143 2.0   18.0    3
   3 1123431 2.0 1113111 1.0 2111341 1.0 2111421 1.0 1112221 1.0    6.0    1
   9 4665224 4.0 3665544 5.5 3665222 2.0 1665232 3.0 4564332 5.0   19.5    4
  11 2232116 1.0 2331336 2.0 4533136 3.0 3243156 4.0 5656656 6.0   16.0    2
  12 5344663 5.0 5554662 5.5 5354563 6.0 5454663 6.0 3323565 3.0   25.5    6
  13 6511545 6.0 6422425 3.0 6442615 5.0 6322515 2.0 6431414 4.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
   2         2 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   9
  13         3 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno                                 3/   9
  10         4 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   9
  12         5 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra                          5/   9
   9         6 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   9
   5         7 OLIINYK DMYTRO, SOKOLOVA ALONA                     Lviv                      Ukraina              7/   9
   4         8 Możdżeń Dominik, Surman Paulina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   9
   1         9 ILCHYSHYN MARKIIAN, PUHACHOVA NATALIIA             Lviv                      Ukraina              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1     X    1   X X    2          0          0          0     3          
   2 XX  X X  4 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5    26         5
   3 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
   4 XXXX X   5  X XX    3          0  X X     2  X       1    11          
   5    XX X  3 X    XX  3 XXXXX X  6 X X X X  4 X XXXXX  6    22          
   9 XXX  XX  5 XXX  X   4 XXXXXX   6 XXXX X   5 XX XX    4    24         6
  10 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32         2
  12 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XX XXX  5  XX XXX  5  XXXXXX  6    28         4
  13  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    30         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 1551234 3.0 1541254 4.0 2441314 3.0 1251214 1.0 2342334 2.0   13.0    2
   3 3112313 1.0 4112311 1.0 3132231 1.0 2122341 2.0 1121211 1.0    6.0    1
   9 6645556 6.0 6656546 6.0 6656666 6.0 6646435 5.5 5256456 5.0   28.5    6
  10 2464141 4.0 2364133 2.0 4564142 4.0 4565152 4.0 3665162 6.0   20.0    4
  12 5236665 5.0 5235462 5.0 5325425 5.0 5434666 5.5 6434625 4.0   24.5    5
  13 4323422 2.0 3423625 3.0 1213553 2.0 3313523 3.0 4513543 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Dziedzic Michał, Czopnik Emilia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   7
  17         2 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   7
  10         3 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   7
  18         4 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   7
  14         5 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   7
  16         6 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/   7
  15         7 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 3344772 4.0 2234742 4.0 4224623 2.0 2213572 2.0 2223633 2.0   14.0    3
  14 6632446 5.0 4442466 5.0 5432466 4.0 6652466 6.0 5552476 5.0   25.0    5
  15 4757657 7.0 7756577 7.0 6755737 7.0 7745637 7.0 6745747 7.0   35.0    7
  16 5566223 6.0 5577335 6.0 3577355 5.0 4377325 4.0 4367355 4.0   25.0    6
  17 1125335 2.0 1125224 1.0 2146244 3.0 3126244 3.0 3136224 3.0   12.0    2
  18 2211564 1.0 3611653 3.0 7611572 6.0 5531753 5.0 7611562 6.0   21.0    4
  20 7473111 3.0 6363111 2.0 1363111 1.0 1464111 1.0 1474111 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   7
  18         2 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   7
  14         3 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   7
  11         4 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   7
  17         5 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   7
  15         6 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   7
  16         7 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 7632463 5.0 3722376 4.0 3722356 3.0 4712365 4.0 5711375 5.0   21.0    4
  14 4224256 2.0 4233255 3.0 4215264 4.0 5423246 3.0 7325254 3.0   15.0    3
  15 5757737 7.0 6447727 7.0 6536645 5.0 3536757 6.0 3446637 4.0   29.0    6
  16 3366575 6.0 5376563 5.0 5467773 7.0 6677673 7.0 4573763 6.0   31.0    7
  17 6511624 4.0 7655644 6.0 7654537 6.0 7355534 5.0 6657446 7.0   28.0    5
  18 2475342 3.0 2561432 2.0 1371422 2.0 2261422 2.0 2262522 2.0   11.0    2
  19 1143111 1.0 1114111 1.0 2143111 1.0 1144111 1.0 1134111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
F       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław                               1/  10
  30         2 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/  10
  28         3 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  10
  23         4 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  10
  31         5 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  10
  25         6 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  10
  26         7 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  10
  21         8 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra                          8/  10
  27         9 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  10
  32        10 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  21          0   X      1      X   1     XX   2     XX   2     6          
  22 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  23 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29       3-5
  25 XX  XX   4 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXX      3 XXX      3    22       6-7
  26  XXXXXX  6  X  XXX  4   X X X  3  X XX X  4  X XXXX  5    22       6-7
  27   X      1   XX     2   X      1          0          0     4          
  28 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29       3-5
  30 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33         2
  31 XX XXX   5 XXX XX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29       3-5
  32       X  1          0       X  1          0          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 1251111 1.0 3221111 1.0 2311111 1.0 2121111 1.0 3121111 1.0    5.0    1
  23 6473324 4.0 6443224 4.0 6453334 4.0 3564334 4.0 4643344 4.0   20.0    4
  25 2536677 6.0 1657677 6.0 3567577 7.0 4637577 6.0 1557677 6.0   31.0    6
  26 7725466 7.0 7774456 7.0 7736645 6.0 7776766 7.0 7776765 7.0   34.0    7
  28 5312742 3.0 5112732 2.0 5122752 3.0 6312642 3.0 6312533 3.0   14.0    3
  30 3144233 2.0 4336343 3.0 1244223 2.0 1243223 2.0 2234222 2.0   11.0    2
  31 4667555 5.0 2565565 5.0 4675466 5.0 5455455 5.0 5465456 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               
D       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   6
  38         2 Tabor Natan, Surleta Michalina                     TABOR - Jelenia Góra      dolnośląski          2/   6
  34         3 Gabrysz Szymon, Kałużna Hania                      ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   6
  37         4 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/   6
  33         5 Borbot Rostislav, Podborowska Anastazja            MAESTRO Opole             opolski              5/   6
  35         6 MOKH ROSTYSLAV, MOKH ANASTASIA                     Lviv                      Ukraina              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 4534555 5.0 3554455 5.0 3453555 5.0 3454355 4.0 3533566 5.0 4654556 5.0 3353655 5.0 3554555 5.0   39.0    5
  34 2425443 4.0 4435344 4.0 5545344 4.0 5545544 5.0 4354433 3.0 1343333 3.0 4544333 3.0 4343332 3.0   29.0    3
  35 6666666 6.0 6666666 6.0 6666466 6.0 6666666 6.0 5446354 4.0 5566464 6.0 5666466 6.0 6666466 6.0   46.0    6
  36 3111211 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 2222221 2.0 3222221 2.0 2212221 2.0 2112221 2.0   12.0    1
  37 5343334 3.0 5323533 3.0 4324633 3.0 4333433 3.0 6665645 6.0 6435645 4.0 6435544 4.0 5435644 4.0   30.0    4
  38 1252122 2.0 2242222 2.0 2232122 2.0 2222222 2.0 1111112 1.0 2111112 1.0 1121112 1.0 1221113 1.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
F       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław                               1/  10
  30         2 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/  10
  41         3 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/  10
  28         4 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  10
  25         5 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  10
  31         6 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/  10
  21         7 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra                          7/  10
  26         8 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  10
  23         9 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  10
  27        10 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  21   XX X   3   X  X   2  XX  X   3   X  X   2   XXXXX  5    15          
  22 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  23 X        1 X  X     2    X  X  2 XX       2          0     7          
  25  XXXXXX  6   X X X  3 X        1   X X X  3  XX   X  3    16         6
  26       X  1 XX    X  3   X   X  2  X    X  2 XX       2    10          
  27          0          0     X    1    X     1          0     2          
  28 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    31         4
  30 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  31 XX XXXX  6  X XXXX  5 XX XXX   5 XX XXX   5 XX XXX   5    26         5
  41 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 2111111 1.0 2121211 1.0 1111121 1.0 1111211 1.0 1141111 1.0    5.0    1
  25 4556635 5.5 3656635 6.0 5656535 5.0 5656646 6.0 3655545 5.0   27.5    5
  28 6444464 4.0 6344454 4.0 6443354 4.0 6443564 4.0 5434464 4.0   20.0    4
  30 1223252 2.0 1212162 2.0 2322262 2.0 3324352 3.0 2212252 2.0   11.0    2
  31 5365546 5.5 5465546 5.0 4565646 6.0 4565435 5.0 6566636 6.0   27.5    6
  41 3632323 3.0 4533323 3.0 3234413 3.0 2232123 2.0 4323323 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               1/   9
  47         2 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   9
  50         3 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski               3/   9
  52         4 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   9
  44         5 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   9
  46         6 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   9
  45         7 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   9
  49         8 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         8/   9
  48         9 OLIINYK ROMAN, ZAYATS ANASTASIA                    Lviv                      Ukraina              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  44 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    43         4
  45 X XX X     4    X X     2   XX XXX   5    X XX X  4   XX X  X  4    19          
  46   XXXXXXX  7   X  XXXX  5 X X XX  X  5 X X X  X   4 X X XXX    5    26         6
  47 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-3
  48            0            0            0            0            0     0          
  49  X         1 XX  X      3  X         1  X         1  X     X   2     8          
  50 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  52 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    41         5
  53 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  44 543554455 5.0 554343555 5.0 444454556 4.0 545466566 5.5 545456555 5.0   24.5    5
  46 665666666 6.0 666665666 6.0 565565465 5.0 664654655 5.5 664564666 6.0   28.5    6
  47 122113223 1.0 223124313 2.0 231112231 1.0 133113212 2.0 133123213 2.0    8.0    2
  50 231231544 3.0 332432442 3.0 322241642 2.0 422241433 3.0 321242442 3.0   14.0    3
  52 456445132 4.0 445556234 4.0 656626324 6.0 356535344 4.0 456635334 4.0   22.0    4
  53 314322311 2.0 111211121 1.0 113333113 3.0 211322121 1.0 212311121 1.0    8.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  18
  71         2 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         2/  18
  66         3 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  18
  55         4 Gałązka Aleks, Jastrzębska Zuzanna                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  18
  61         5 Metack Julian, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  18
  69         6 Woźniak Maciej, Capar Hanna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  18
  54         7 Dobersztyn Juliusz, Bigelmajer Alicja              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  18
  56         8 Gmurkowski Mikołaj, Ryngier Katarzyna              ST ALEKSANDRA URBAN - Now lubuski              8/  18
  68         9 Tołoczko Przemysław, Krauze Wiktoria               ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          9/  18
  70        10 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  18
  64        11 STETSIUK ROMAN, SENYK KHRYSTYNA                    Lviv                      Ukraina             11/  18
  62        12 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  18
  65        13 Siczyński Jan, Andrzejewska Julia                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             13/  18
  63        14 Pawlus Mikołaj, Bałdyga Alicja                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom        14/  18
  60        15 Marzec Tomasz, Jabłońska Zuzanna                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        15/  18
  72     16-17 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski     16-17/  18
  73     16-17 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna                      16-17/  18
  59        18 Lochert Jan, Andrzejewska Julia                    KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6   X      1  X   XX  3    41     10-11
  55 X XXXXX  6   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         3
  56 XXXXXX   6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX  X  4   XXX X  4   XX  X  3 XXXXX X  6    41     10-11
  57 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  59          0 X  X X   3          0 X        1       X  1 X  X     2       X  1          0     8          
  60  X X X   3   X      1   XXX    3  X XX X  4      X   1 XX X     3 XX  X    3 XX   X   3    21          
  61 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    51         4
  62 XXXXXXX  7 XXXX     4 XXX XX   5 XXX XX   5 XXX XX   5  XX  X   3  XXX X   4 XXXXXX   6    39        12
  63  XX   X  3  X       1    X     1 X  X     2  XXXX    4 XX   XX  4 XXXXXXX  7   X      1    23          
  64 X  XXX   4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5  XXXXXX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XX   XX  4  XXX XX  5    43         9
  65  X X  X  3  XXX     3  X X XX  4     XXX  3 X XX  X  4   X   X  2 X XXXXX  6 X XXX    4    29          
  66 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    50         5
  68   XXX X  4   XXXXX  5 X XXXXX  6   XXXXX  5  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5    44         8
  69 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX  X X  4 XXX X X  5 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    45         7
  70 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5  X XXXX  5  X   XX  3 XX XXXX  6    47         6
  71 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
  72      X   1 X X XXX  5    X  X  2          0 X X XX   4     X    1    XX    2          0    15          
  73 X X      2 X        1          0          0    XX X  3   X  XX  3 X  XX    3    XX X  3    15          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 X X XXX  5 X  XX X  4 X   X    2 X X XX   4 X  X X   3 X     X  2 X X X X  4 X        1    25          
  55 XX  X    3 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X XXX  5 X X X    3 X XXX X  5 X XXX X  5    38         4
  56   X  XX  3    X  X  2 XX X  X  4 X  X  X  3   XX  X  3    X  X  2          0 XX X  X  4    21          
  57 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
  61  XXXX    4   X  X   2   XX X   3     XX   2    XXX   3  XXXX    4 XXXXXX   6    XXX   3    27         6
  62          0   X      1      X   1    X     1  XX      2      X   1   X      1   X  X   2     9          
  64    X     1   XX     2   X      1 X XX     3   X      1   X  X   2          0     X    1    11          
  66 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   X XXX  4  XXXX X  5 XXX X X  5 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XX XXX  5    45         2
  68 X        1     XX   2     X X  2   X X X  3   XX     2   XX X   3    X X   2   XX X   3    18          
  69  X XX X  4 XX  X    3 XX X     3  X X     2 XX XXXX  6 XX XX X  5 XX X XX  5 XX X  X  4    32         5
  70  XXX X   4  X   XX  3 XX  XX   4  X   X   2  X       1  X       1  X       1  X       1    17          
  71 X   XXX  4 XX X XX  5  XXXX X  5 XX   XX  4 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    40         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 5656353 5.0 1516141 1.0 3336114 2.0 1136124 1.0 3656235 6.0 3625366 6.0 4624426 4.0 3614645 4.0   29.0    4
  57 3311532 2.0 4622532 4.0 2112532 1.0 3415541 3.0 1111412 1.0 1111212 1.0 1111111 1.0 2121122 1.0   14.0    1
  61 6434426 4.0 6245426 5.0 5541325 5.0 6642236 5.0 5433346 3.0 4532435 3.0 3532245 3.0 4535336 5.0   33.0    5
  66 4525214 3.0 5431314 3.0 6425443 4.0 5221313 2.0 6545554 5.0 6446544 4.0 6445553 5.0 5442453 3.0   29.0    3
  69 1162665 6.0 3164665 6.0 1664666 6.0 2563665 6.0 4362663 4.0 5364653 5.0 5363664 6.0 6366564 6.0   45.0    6
  71 2243141 1.0 2353253 2.0 4253251 3.0 4354452 4.0 2224121 2.0 2253121 2.0 2256332 2.0 1253211 2.0   18.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  25         2 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
  23         3 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   7
  27         4 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   7
  75         5 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   7
  32         6 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   7
  21         7 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra                          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 7735347 6.0 6636456 6.0 5736476 7.0 7645476 7.0 7647466 6.0   32.0    7
  23 2542123 1.0 5452125 3.0 3552125 3.0 1563123 3.0 2452122 2.0   12.0    3
  25 3413435 3.0 3324332 2.0 2214243 2.0 4212342 2.0 5233243 3.0   12.0    2
  27 1154656 4.0 2145777 4.0 6147667 6.0 5136567 4.0 3125657 4.0   22.0    4
  28 6361214 2.0 1511211 1.0 1421311 1.0 2421211 1.0 1511311 1.0    6.0    1
  32 4627561 5.0 4763664 7.0 4673752 5.0 6754754 6.0 6764534 5.0   28.0    6
  75 5276772 7.0 7277543 5.0 7365534 4.0 3377635 5.0 4376775 7.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Grydziuszko Antoni, Okarska Kornelia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   9
  75         2 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   9
  28         3 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   9
  25         4 Gembara Konrad, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   9
  23         5 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   9
  26         6 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   9
  21         7 Brzozowski Grzegorz, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra                          7/   9
  32         8 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/   9
  27         9 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  21 X XXX    4   X X X  3   XXX X  4   X XXX  4  XXXX X  5    20          
  23 X  XXX   4 X  XXX   4 X XXXX   5 X  XXX   4 XXXXXX   6    23         5
  25 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXX   5   XXX X  4 XXXXXXX  7    29       3-4
  26 XXX  XX  5 XXX  X   4 XXX  XX  5 XXX  X   4 XX   XX  4    22         6
  27  X       1 XX       2 X  X     2  X X     2          0     7          
  28  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    31         2
  32 XX    X  3  X X  X  3  X XX X  4 XX X  X  4    X     1    15          
  41   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    29       3-4
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  23 6652456 6.0 5644454 4.0 6643264 4.0 5655464 5.0 6555465 5.0   24.0    5
  25 5543165 5.0 6553266 6.0 5555456 5.0 6544246 4.0 5442344 4.0   24.0    4
  26 2166624 4.0 4165625 5.0 4266535 6.0 4266635 6.0 3366536 6.0   27.0    6
  28 3431542 3.0 2431542 3.0 3411643 3.0 2433553 3.0 2611653 3.0   15.0    3
  41 1214211 1.0 1312111 1.0 1334111 1.0 1311311 1.0 1223211 1.0    5.0    1
  75 4325333 2.0 3226333 2.0 2122322 2.0 3122122 2.0 4134122 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Sobala Marek, Wierciszewska Laura                  POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  13
  77         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  13
  80         3 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           3/  13
  19         4 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  13
  79         5 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  13
  78         6 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  13
  10         7 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           7/  13
  20         8 Dziedzic Michał, Czopnik Emilia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          8/  13
  17         9 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  13
  15        10 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  13
  14        11 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  13
   3     12-13 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski          12-13/  13
  18     12-13 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski      12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   3            0            0            0            0            0     0          
  10  XX X X X  5  XX XX     4            0 X   X      2   X XX     3    14          
  14            0            0       X    1            0            0     1          
  15            0            0            0            0  X    X    2     2          
  17      X X   2        X   1  X         1        X   1        X   1     6          
  18            0            0            0            0            0     0          
  19 X  XX X X  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8 XX XXX XX  7    37         4
  20 X  X       2    X    X  2    X X     2    X       1 X XX XX    5    12          
  77 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  78  XXXXX X   6 XXX X XX   6 XXX X XXX  7  XX XXXXX  7  XX X X X  5    31         6
  79 XXX  XXXX  7 X  X XXXX  6 X XXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 X  X   XX  4    33         5
  80 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         3
  81 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  19 666444463 4.0 364444453 4.0 265444454 4.0 264444552 4.0 466444554 4.0   20.0    4
  77 242222225 2.0 232123225 2.0 432222235 2.0 431232225 2.0 233223225 2.0   10.0    2
  78 554656556 6.0 656555666 6.0 654556666 6.0 653555666 6.0 654555646 6.0   30.0    6
  79 435565634 5.0 545666534 5.0 546665523 5.0 546666434 5.0 545666433 5.0   25.0    5
  80 323333342 3.0 413332342 3.0 323333342 3.0 315323343 3.0 312332362 3.0   15.0    3
  81 111111111 1.0 121211111 1.0 111111111 1.0 122111111 1.0 121111111 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  19
  97         2 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/  19
  53         3 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               3/  19
  47         4 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  19
  98         5 Purczyński Wiktor, Staśkiewicz Alicja              GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  19
  52         6 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  19
  99         7 Sajdak Jerzy, Piętal Ola                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  19
 101         8 Sokołowski Kamil, Snopek Kaja                      CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          8/  19
  89         9 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  19
  91        10 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  19
  92        11 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  19
  85        12 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  19
  95        13 Bojarski Bartosz, Rychlica Katarzyna               DUET - Warszawa           mazowiecki          13/  19
 100        14 Skrobisz Emanuel, Zagórska Małgorzata              ZORBA - Częstochowa       śląski              14/  19
  88        15 Martin Jakub, Pluskota Olga                        ASTRA - Szczecin                              15/  19
  93        16 Szpakowicz Robert, Dubicka Emilia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             16/  19
  96        17 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        17/  19
  87        18 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        18/  19
  94        19 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski             19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  47 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       6-7
  52 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         8
  53 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  85 X XXX  XX  6 X    XXXX  5 X  X XXXX  6 X XXXX XX  7 X  X  XXX  5    29        11
  86 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-5
  87            0   X        1            0        X   1 X   X      2     4          
  88  X     X   2   X    X   2  XX X  XX  5        X   1   X    X   2    12          
  89 X XXXXX    6 XX XXXXXX  8 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7    35        10
  91 X  XXXX X  6 XX XXXX X  7 XX XXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    37         9
  92  XXX X XX  6 XXXXX      5  X   X X   3  X  X X    3  XX  X XX  5    22        12
  93 X   X X    3            0   XX  X    3   X        1 X  X  X    3    10          
  94      X     1            0            0    X       1            0     2          
  95       XX   2 XX XXXX    6 XX  XX X   5  X         1  X XXX     4    18          
  96  X X   X   3    X   X   2            0 X      X   2            0     7          
  97 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  98 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    43       6-7
  99 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    44       3-5
 100  XX     X  3  XX     X  3  XX        2  XX  XX X  5  X         1    14          
 101 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  47 X XX XXXX  7 X X  XXXX  6 X XX XXXX  7 X X X XXX  6 XXXXXXXXX  9    35         5
  52 XX    X    3  X X XXXX  6    X  XXX  4 XX X XX X  6 X     XXX  4    23         6
  53 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  85            0            0            0            0            0     0          
  86 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  89            0            0   X  X     2    X       1    X       1     4          
  91    X       1   X        1            0   X        1            0     3          
  92            0            0  X         1            0            0     1          
  97 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  98  XXXXXXXX  8 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXX XX X  7    39         4
  99 XXX XX XX  7 X X X  X   4  X  X      2  XX  X X   4  XX XX X   5    22          
 101     X      1  X XX      3 X   X      2     X      1     X      1     8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  47 353555644 5.0 243535633 3.0 243545632 5.0 443535554 5.0 143435222 2.0   20.0    4
  52 665666566 6.0 655666556 6.0 666666556 6.0 566666666 6.0 655666556 6.0   30.0    6
  53 422344335 3.0 322344445 4.0 412253445 4.0 322243333 3.0 422243643 4.0   18.0    3
  86 111113111 1.0 111112111 1.0 121124121 1.0 111112111 1.0 211112111 1.0    5.0    1
  97 244221223 2.0 464221222 2.0 355311214 2.0 255321422 2.0 366321334 3.0   11.0    2
  98 536432452 4.0 536453364 5.0 534432363 3.0 634454245 4.0 534554465 5.0   21.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   7
 102         2 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   7
 103         3 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   7
 105         4 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   7
  46         5 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   7
  45         6 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   7
  44         7 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  44                                                                       Z         7
  45 775666576 6.0 666666665 6.0 665656665 6.0 665666665 6.0 665666666 6.0   30.0    6
  46 346353355 5.0 455455456 5.0 456363456 5.0 456354456 5.0 344353355 4.0   24.0    5
 102 412122122 2.0 312212222 2.0 312212322 2.0 311222311 2.0 412224411 2.0   10.0    2
 103 533434633 3.0 533343343 3.0 533534243 3.0 533433233 3.0 533432233 3.0   15.0    3
 104 121211211 1.0 121121111 1.0 121121111 1.0 222111122 1.0 121111122 1.0    5.0    1
 105 254545444 4.0 244534534 4.0 244445534 4.0 144545544 4.0 256545544 5.0   21.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Koźba Michał, Stecewicz Faustyna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  10
 112         2 Sikorski Michał, Stępień Gabriela                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  10
 108         3 Deptuch Łukasz, Makowska Ewelina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  10
 120         4 Kuźlak Marcin, Niedośpiał Monika                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/  10
 110         5 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  10
 111         6 Piskorski Patryk, Daniłów Oliwia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          6/  10
 119         7 Słota Karol, Tadevosyan Michele                    DANCECLUB - Szczecin                           7/  10
 113       8-9 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom       8-9/  10
 114       8-9 TOROPCHYN YURII, MATSYSHEN ANASTASIA               Lviv                      Ukraina            8-9/  10
 116        10 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CH       S        R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 108 XX XX  4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4    17       2-4
 109 XXXXX  5 XXX X  4 XX XX  4 XXXXX  5    18         1
 110    XX  2 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    17       2-4
 111  XX    2 XXXX   4 XXX    3 X  XX  3    12         6
 112 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5 XXX X  4    17       2-4
 113 X  XX  3    XX  2     X  1     X  1     7          
 114  XX    2  X X   2 X      1  X X   2     7          
 116    X   1        0        0        0     1          
 119 X X X  3   X X  2   XXX  3   X    1     9          
 120 XXX X  4 X   X  2  XXXX  4 XXXXX  5    15         5
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 108 23651 3.0 12612 2.0 13511 1.0 42526 4.0   10.0    3
 109 32412 2.0 21151 1.0 21222 2.0 31243 2.0    7.0    1
 110 46535 5.0 46425 5.0 46655 5.0 16634 5.0   20.0    5
 111 64366 6.0 65566 6.0 65466 6.0 63465 6.0   24.0    6
 112 11144 1.0 33244 3.0 32143 3.0 24151 1.0    8.0    2
 120 55223 4.0 54333 4.0 54334 4.0 55312 3.0   15.0    4
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Koźba Michał, Stecewicz Faustyna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  11
 112         2 Sikorski Michał, Stępień Gabriela                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  11
 113         3 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/  11
 108         4 Deptuch Łukasz, Makowska Ewelina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  11
 110         5 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  11
 119         6 Słota Karol, Tadevosyan Michele                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/  11
 118         7 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              7/  11
 111         8 Piskorski Patryk, Daniłów Oliwia                   AMETYST - Lubań           dolnośląski          8/  11
 114         9 TOROPCHYN YURII, MATSYSHEN ANASTASIA               Lviv                      Ukraina              9/  11
 116        10 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski        10/  11
 117        11 Radoła Mateusz, Piechel Monika                     POEZJA - Kościan          wielkopolski        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 108 XX X   3 XX X   3 XXXXX  5 XXXXX  5    16         5
 109 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20         1
 110 XXXXX  5 XXXXX  5 X  X   2 XXXXX  5    17       3-4
 111        0 X X X  3  X  X  2 XX     2     7          
 112 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXX X  4    18         2
 113  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4    17       3-4
 114     X  1        0    X   1    X   1     3          
 116        0        0   X    1    X   1     2          
 117        0        0        0        0     0          
 118 X X X  3     X  1 XXX X  4     X  1     9          
 119 XXXX   4 XXXX   4   X    1 X X    2    11         6
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 108 42623 3.0 53614 3.5 31415 4.0 36523 4.0   14.5    4
 109 11251 1.0 11161 1.0 16231 1.0 21241 1.0    4.0    1
 110 65534 5.0 45533 6.0 64654 5.0 52655 5.0   21.0    5
 112 23142 2.0 24352 2.0 23142 2.0 14132 2.0    8.0    2
 113 54415 4.0 62425 3.5 42323 3.0 43314 3.0   13.5    3
 119 36366 6.0 36246 5.0 55566 6.0 65466 6.0   23.0    6
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         1/  10
 127         2 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  10
 132         3 Politański Waldemar, Kosicka Weronika              SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         3/  10
 126         4 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         4/  10
 123         5 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/  10
 118         6 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              6/  10
 124         7 Jaworski Michał, Gałka Sylwia                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              7/  10
 129         8 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         8/  10
 125         9 Kloc Piotr, Gwadera Julia                          FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              9/  10
 128        10 Zborowski Wiktor, Muszkieta Marta                  MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 118   XX X   3 X X   X  3 X XXX X  5 X X XXX  5 X X XXX  5    21       6-7
 123 X XXX X  5 X XXXXX  6 X   X X  3 X  XX X  4    XX X  3    21       6-7
 124 XX XX X  5 XX  XX   4 XX XXX   5 XXX   X  4 XX X X   4    22         5
 125    X     1    XX    2    X     1    X     1 X X      2     7          
 126 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXX XX  6    30       2-3
 127 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30       2-3
 128          0    X     1          0   X      1 X X X    3     5          
 129 XX   X   3  X       1  XX  X   3 XX X XX  5  X X     2    14          
 131 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33         1
 132  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX  XX   4  XX XXX  5    27         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 5664563 6.0 7754764 7.0 6754562 6.0 6644451 6.0 3544341 4.0   29.0    6
 123 2755275 4.0 4626275 5.0 3645275 5.0 3735273 4.0 4765272 6.0   24.0    5
 124 7573746 7.0 6577436 6.0 7576444 7.0 7576666 7.0 7677666 7.0   34.0    7
 126 6317357 5.0 2413347 3.0 5412357 4.0 5413337 3.0 6323427 3.0   18.0    4
 127 4241624 3.0 3241653 4.0 4331633 3.0 4252522 2.0 5231533 2.0   14.0    2
 131 1122412 1.0 1132511 1.0 1223716 2.0 1321714 1.0 2412715 1.0    6.0    1
 132 3436131 2.0 5365122 2.0 2167121 1.0 2167145 5.0 1156154 5.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
D       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
 130         2 Krawczyk Kacper, Chytra Klaudia                    ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   8
 129         3 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   8
 124         4 Jaworski Michał, Gałka Sylwia                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   8
 125         5 Kloc Piotr, Gwadera Julia                          FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              5/   8
 123         6 Chwiałkowski Filip, Skiba Maja                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/   8
 128         7 Zborowski Wiktor, Muszkieta Marta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   8
 126         8 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 123 X X X X  4 X X XX   4 X XXX X  5    XXXX  4 X X X X  4    21         6
 124 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 125 XXXX XX  6 XX X XX  5 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    29         5
 126  X X     2   XXX    3  X X     2  X       1 XX X     3    11          
 127  X XXXX  5  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         4
 128 X X XX   4 XX   XX  4 X X XX   4 X X X    3     XX   2    17          
 129 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXX XX  5    32         3
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 123 6663365 6.0 6563465 6.0 6552365 5.5 5563466 6.0 4553566 6.0   29.5    6
 124 1456112 1.0 4655114 4.0 3646434 3.0 4445324 4.0 6445433 4.0   16.0    4
 125 5541556 5.0 5342556 5.0 4363556 5.5 6654555 5.0 5664345 5.0   25.5    5
 127 2232234 2.0 1231342 1.0 2111111 1.0 3121112 1.0 3121214 2.0    7.0    1
 129 3115623 3.0 2116623 2.0 5435642 4.0 2216641 2.0 2236622 3.0   14.0    3
 130 4324441 4.0 3424231 3.0 1224223 2.0 1332233 3.0 1312151 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
E       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Sobala Marek, Wierciszewska Laura                  POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  11
  80         2 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/  11
  77         3 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  11
  79         4 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  11
 135         5 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  11
  78         6 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  11
  19         7 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  11
  18         8 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          8/  11
  14         9 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  11
   3     10-11 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski          10-11/  11
  15     10-11 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski          10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   3            0            0            0            0            0     0          
  14   X        1            0       X    1 X          1   X        1     4          
  15            0            0            0            0            0     0          
  18      X     1  X         1  X X       2      X     1 X  X       2     7          
  19  X X  XX   4  XXXXX X   6      XX    2  XX        2  X  XX     3    17          
  77 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         2
  78 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XXXXX XXX  8 XX X  XXX  6    38         5
  79 XXX XX XX  7 X X XXXXX  7 X X XX XX  6 XXXXXXXXX  9   X XXXXX  6    35         6
  80 XXXXXXX X  8 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         3
  81 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 135 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    40         4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  77 433341343 2.0 432251232 2.0 334341333 3.0 434541333 3.0 433551323 3.0   13.0    3
  78 656556656 6.0 655566655 6.0 656566556 6.0 656456456 6.0 655445466 5.0   29.0    6
  79 362623414 3.0 363625514 5.0 462625624 4.0 363624614 4.0 364626615 6.0   22.0    4
  80 224465262 4.0 224342363 3.0 221233261 2.0 222265262 2.0 212162241 2.0   13.0    2
  81 111112121 1.0 111113121 1.0 113112112 1.0 111112121 1.0 121213132 1.0    5.0    1
 135 545234535 5.0 546434446 4.0 545454445 5.0 545333545 5.0 546334554 4.0   23.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/  19
 102         2 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  19
 103         3 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  19
 139         4 Pieczyrak Karol, Nowak Zuzanna                     SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  19
  86         5 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  19
 140         6 Wójcik Christof, Sojska Karolina                   DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/  19
 105         7 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  19
 136       8-9 Koścień Bartosz, Hanulak Alicja                    SUKCES - Częstochowa      śląski             8-9/  19
 137       8-9 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski             8-9/  19
  92     10-11 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     10-11/  19
 138     10-11 Niedośpiał Marcin, Sarnowska Zofia                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski     10-11/  19
  91        12 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  19
  88        13 Martin Jakub, Pluskota Olga                        ASTRA - Szczecin                              13/  19
  87        14 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        14/  19
  93        15 Szpakowicz Robert, Dubicka Emilia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             15/  19
  52     16-17 Sokołowski Jan, Hedder Julia                       ASTRA - Szczecin          zachodniopom     16-17/  19
  85     16-17 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom     16-17/  19
  89        18 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             18/  19
  94        19 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski             19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  52     X X X  3 X     X X  3       X X  2         X  1         X  1    10          
  85  XXX X     4     XX     2            0    X X     2    X X     2    10          
  86 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  87 X   X      2  XX X      3 XXX X      4  X  X      2  X  X      2    13          
  88  XX        2  X    XX   3  XX XXXX   6 XXX X XX   6  XX XXX    5    22          
  89            0            0       XX   2       X    1 X     X    2     5          
  91 XX XXXXXX  8 X  X   XX  4 XXXX   XX  6  X     X   2  X X   X   3    23        12
  92  XXX XX X  6 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8    38         9
  93    X   XX  3        XX  2    X       1   X   XX   3   XX   X   3    12          
  94   X        1            0            0   XX       2            0     3          
 102 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 103 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 104 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       5-6
 105 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    44       5-6
 136 XX  XXXX   6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         8
 137 X X X  X   4 X XXXXXX   7 X  XXX X   5 X  XXX  X  5 X   X XXX  5    26     10-11
 138 X  X XXXX  6 XXXX XXX   7 X    X  X  3 X    X XX  4 X XX X XX  6    26     10-11
 139 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 140 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         7
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  86 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-3
  91            0            0            0            0            0     0          
  92   X        1   X        1   XX       2            0   X        1     5          
 102 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    44       2-3
 103  XXXXXXXX  8  XXXX XXX  7  XXXXXXXX  8  XXXX XXX  7  XXXXXXXX  8    38         4
 104 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 105 XX   X     3  X    X    2  X         1  X   X     2  X         1     9          
 136     X      1     X      1            0   X        1  X XX      3     6          
 137            0 X          1 X   X      2 X   X      2 X          1     6          
 138            0      X     1      X     1            0   X  XX    3     5          
 139 X XXXXXXX  8 X XXXX XX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 X X X  XX  5    37         5
 140 XX X XXXX  7 XX X XXXX  7 X    XXXX  5 X  X XXXX  6 X  X XXXX  6    31         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  86 454655334 5.0 454354435 5.0 444654335 5.0 445355235 4.0 454466335 5.0   24.0    5
 102 325131211 2.0 315241312 2.0 325242221 2.0 323241312 2.0 215242422 2.0   10.0    2
 103 632344555 4.0 632623253 3.0 532321454 3.0 534533554 5.0 633333254 3.0   18.0    3
 104 111212122 1.0 121112121 1.0 111113112 1.0 111112121 1.0 121111111 1.0    5.0    1
 139 243426643 3.0 243536644 4.0 253436643 4.0 252626643 3.0 342625643 4.0   18.0    4
 140 566563466 6.0 566465566 6.0 666565566 6.0 666464466 6.0 566554566 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
H       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Lech Bartosz, Kopaczyńska Kornelia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  15
 153         2 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/  15
 156         3 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               3/  15
 158         4 Wiatrowicz Marcin, Kuśnierz Sylwia                 MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          4/  15
 147         5 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/  15
 154         6 Sakun Fedor, Cieślak Patrycja                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          6/  15
 148         7 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski         7/  15
 146         8 Czarnota Patryk, Chosta Milena                     RONDO - Rybnik            śląski               8/  15
 155         9 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          9/  15
 143        10 Argier Adam, Sapińska Iwona                        MAESTRO Opole             opolski             10/  15
 149        11 Grabowski Damian, Kaczmarek Kinga                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  15
 150        12 Karpinski Marcin, Czerner Aleksandra               UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski             12/  15
 145        13 Bernat Marcin, Arcimowicz Adriana                  DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         13/  15
 152        14 Maślanka Mateusz, Rudkowska Julita                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         14/  15
 157        15 Tołpa Konrad, Grzelaczyk Nikola                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 143 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7  XXXXXXXX  8  XXXXX X   6 XXXXXXXX   8    37        10
 145 XX XXXXX   7 X  XXXX    5    XXX XX  5   XXXXX X  6     XXX X  4    27          
 146 XXX  XXXX  7 XXX   XXX  6 XXX  XXXX  7 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9    36        11
 147 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XX XXX X  6    41         7
 148 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         6
 149 XXXXX XXX  8 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX   XX  6    38       8-9
 150 XXXXX X    6 XXXXX X    6 XXX X XX   6 XX    XXX  5 XXXXXXXXX  9    32        12
 151 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 152   XX X  X  4   XX X XX  5    X X     2 X  X X     3    X X X   3    17          
 153 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 154 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-5
 155   X XXXXX  6 XXXXXXXXX  9 XX XXXX X  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    38       8-9
 156 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    44       4-5
 157      X     1            0 X X        2 X X    X   3 X X        2     8          
 158 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 143  X         1   X X      2   X        1   X        1   X        1     6          
 146 X       X  2  X         1  XX     X  3  XX        2  XX        2    10          
 147 XXX X X X  6 XXXXXXX X  8 XX XXXX X  7  X XXXX X  6 XX XX X X  6    33         5
 148 X   X X    3 X   X      2 X   X  X   3 X      XX  3 X    XX    3    14          
 149    X   X   2        X   1            0            0        X   1     4          
 150   X        1            0            0   X        1            0     2          
 151 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 153 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    40       3-4
 154    XXXXX   5    X XXXX  5 X  X  XX   4 X  XXXXX   6    XXXXXX  6    26         6
 155   X  X     2            0   X XXX    4     X      1     X      1     8          
 156 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         2
 158  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    40       3-4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 147 455666265 5.0 555656266 5.0 455655545 5.0 655666456 6.0 445666355 5.0   26.0    5
 151 211112111 1.0 121113111 1.0 111112111 1.0 111211111 1.0 121112111 1.0    5.0    1
 153 122241422 2.0 212241423 2.0 222241323 2.0 222142332 2.0 212241424 2.0   10.0    2
 154 666555356 6.0 666565555 6.0 566566466 6.0 566555665 5.0 666555666 6.0   29.0    6
 156 334323533 3.0 334422332 3.0 344324232 3.0 344323223 3.0 334323232 3.0   15.0    3
 158 543434644 4.0 443334644 4.0 633433654 4.0 433434544 4.0 553434543 4.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Fiksa                     Marek           I         Warszawa             Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Kajak-Mosejcuk            Kamila          I         Wojcieszyn           Polska
I       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 173         1 Kopczyński Adrian, Mikołajewska Ewelina            POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  26
 161         2 Bartkiewicz Michał, Omyła Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  26
 175         3 Kuroczko Kamil, Janicka Sara                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/  26
 170         4 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  26
 165         5 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          5/  26
 178         6 Sar Wojciech, Pasek Monika                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/  26
 171         7 Kardasiński Damian, Syta Daria                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/  26
 183         8 Walczak Maciej, Piaseczna Anna                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/  26
 168         9 Główka Tomasz, Jureczko Marta                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           9/  26
 186        10 Zabrodzki Przemysław, Wawrzusiszyn Agata           POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          10/  26
 167        11 Gułaj Sebastian, Drozd Wiktoria                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         11/  26
 160        12 Barakowski Michał, Faber Agata                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              12/  26
 185        13 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                  LIDER - Lublin            lubelski            13/  26
 164        14 Dreling Mateusz, Przydział Katarzyna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          14/  26
 162        15 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          15/  26
 172        16 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        16/  26
 187        17 Wiercioch Mateusz, Bandelewicz Magdalena           DANCELOOK - Gliwice                           17/  26
 176        18 Labryga Paweł, Przywara Sara                       FLAMENCO - Siemianowice   śląski              18/  26
 179        19 Szczerbiński Łukasz, Jurczyszyn Elwira             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        19/  26
 159        20 Alencynowicz Błażej, Masłowska Klaudia             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        20/  26
 169        21 Harazim Szymon, Harazim Kinga                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          21/  26
 163     22-23 Chrzan Adrian, Toczek Paulina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      22-23/  26
 181     22-23 Uller Mateusz, Gromadzka Sara                      ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom     22-23/  26
 166     24-26 Gawlik Michał, Walczyk Karolina                    CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           24-26/  26
 174     24-26 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski          24-26/  26
 177     24-26 Pachuta Paweł, Szczęsna Małgorzata                 FANTOM - Głogów           dolnośląski      24-26/  26
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 159   X        1   X        1   X        1 X          1            0     4          
 160 XX XXXXXX  8  X X X X   4  X X XXX   5  X  XX  X  4 XX   XXXX  6    27        12
 161 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43       3-4
 162  X X   X   3  X X   XX  4 XX   XXXX  6  X X   XX  4  X X   XX  4    21          
 163            0     X      1            0            0            0     1          
 164 X  X XX X  5 X   XXX    4 X  XXX  X  5 X XXXXX X  7 X     X    2    23          
 165  XX XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       5-7
 166            0            0            0            0            0     0          
 167 XXX  X     4 XXX X X    5  XX X   X  4 XXX X X    5  XXXXXX    6    24        13
 168 XX X X XX  6 XX  XXXXX  7 XX XXX X   6 XX XXX XX  7 XX XXX XX  7    33         9
 169     X      1            0            0        X   1            0     2          
 170 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43       3-4
 171  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXX XX  8    42       5-7
 172 X   X X X  4 X   X X X  4 X XX    X  4 X       X  2   XXXXX X  6    20          
 173 XXXXXXXXX  9  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       5-7
 174            0            0            0            0            0     0          
 175 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
 176    X       1 X  X XX    4            0    X X     2            0     7          
 177            0            0            0            0            0     0          
 178 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9  XX XXXX   6 XXXXXXXXX  9    41         8
 179            0         X  1   X X X X  4            0            0     5          
 181            0   X        1            0            0            0     1          
 183 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    44       1-2
 185 X X XXXXX  7   XX X XX  5   X    X   2 X XXXXXXX  8 X XXX XXX  7    29        11
 186 XXXX   X   5 X  XX XX   5 XXXX XXX   7 XXXX  XX   6 XXXX XXX   7    30        10
 187   X X X    3  XX X X    4   X X X    3   X X X X  4   X X X    3    17          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 160            0            0       X    1     XX     2            0     3          
 161 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8    38         2
 165 XXX XXX X  7 XX  XXX X  6 XX  X X    4 XXX XX  X  6 XXX XXX X  7    30         5
 167     X      1   X        1     X      1            0     XX     2     5          
 168  X         1  X  XX     3  X X X     3 X          1 X  X       2    10          
 170 XXXXX XXX  8 XXXXX  XX  7 XXXXX  XX  7 X XXXXXX   7 XXXXX  XX  7    36         4
 171    X   X   2 X  XXX X   5     X  XX  3  X XX  X   4  X XX  XX  5    19          
 173 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX X XX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    40         1
 175 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXX   XX   5    37         3
 178 X XXXX     5   XXXX     4 X XXXX     5  XXXXXX X  7   XXXX     4    25         6
 183     XXX X  4     X X X  3   X XXX X  5     X   X  2     XXX X  4    18          
 185            0            0            0            0            0     0          
 186        X   1       XX   2       XX   2       XX   2       XX   2     9          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 161 133245221 2.0 133264322 2.0 133141311 1.0 133246121 2.0 143245122 2.0    9.0    2
 165 446634455 5.0 246632456 4.0 446633555 5.0 445634455 4.0 536534445 5.0   23.0    5
 170 554326534 4.0 664426534 5.0 554426433 4.0 654525634 5.0 654426634 4.0   22.0    4
 173 211161112 1.0 311151211 1.0 221262222 2.0 221162212 1.0 211151211 1.0    6.0    1
 175 322453343 3.0 422345143 3.0 312354144 3.0 312451343 3.0 322663353 3.0   15.0    3
 178 665512666 6.0 555513665 6.0 665515666 6.0 566313566 6.0 465312566 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26