OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA "WIWAT WAKACJE 2018"": 2018-06-23, WARSZAWA Amfiteatr Parku Sowińskiego Wolskie Centrum Kultury mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR
BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA "WIWAT WAKACJE 2018"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR
BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA "WIWAT WAKACJE 2018"
WARSZAWA,   dn. 2018-06-23
Organizator: Wolskie Centrum Kultury
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
14-15, E+F, Kombinacja 8T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    6
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      5
   3 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   4 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
   5 DREAM DANCE - WARSZAWA       3
   6 DZIUPLA - Poznań             1
   7 ELITE DANCE - Warszawa       2
   8 ESKADRA - Pabianice          3
   9 ETIUDA - Radomsko            1
  10 FAST-STEP Warszawa           7
  11 FINEZJA - Poznań             2
  12 IMPET TEAM WARSZAWA          2
  13 JEDYNKA - Łódź               1
  14 Kuźnia Tańca Kraków          2
  15 LORENZO Katarzyna Białek     1
  16 MAGIC-DANCE - Lublin         1
  17 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    4
  18 PRESTIGE - Białystok         1
  19 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  20 SHOW TIME - Płock            1
  21 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  22 START - Płońsk               5
  23 WIKA - Olsztyn               3
  24 ZAMEK - Lublin               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
D       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   3
  23         2 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   3
  22         3 Kaniewski Grzegorz, Kusina Natalia                 IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 3323332 3.0 2322122 2.0 2321123 2.0 2313322 3.0 3313322 3.0   13.0    3
  23 2231211 2.0 3233331 3.0 3232312 3.0 3231111 1.0 2222111 1.0   10.0    2
  24 1112123 1.0 1111213 1.0 1113231 1.0 1122233 2.0 1131233 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Kaniewski Grzegorz, Kusina Natalia                 IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           1/   2
  23         2 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 1211212 1.0 2211212 2.0 1211221 1.0 1211111 1.0 1212212 2.0    7.0    1
  23 2122121 2.0 1122121 1.0 2122112 2.0 2122222 2.0 2121121 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   3
  26         2 Pasternak Bartosz, Zejmowicz Justyna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
  25         3 Grzesiak Tomasz, Ziętara Wiktoria                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  25 2322133 3.0 2132133 3.0 2332233 3.0 2333233 3.0   12.0    3
  26 3131322 2.0 3221311 1.0 3221322 2.0 3122311 2.0    7.0    2
  27 1213211 1.0 1313222 2.0 1113111 1.0 1211122 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   3
  26         2 Pasternak Bartosz, Zejmowicz Justyna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
  25         3 Grzesiak Tomasz, Ziętara Wiktoria                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  25 2333333 3.0 3312333 3.0 3333332 3.0 3322122 2.0   11.0    3
  26 3111222 2.0 2121122 1.0 1111123 1.0 1131333 3.0    7.0    2
  27 1222111 1.0 1233211 2.0 2222211 2.0 2213211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   8
  77         2 Sobczyk Oktawiusz, Michnicka Martyna               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
  80         3 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
  81         4 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   8
  76         5 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         5/   8
  79         6 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   8
  74         7 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             7/   8
  75         8 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 X   XXX  4      XX  2   XX     2 X XX X   4 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXX X   5 XXXXXXX  7    36          
  75    X     1 X  X     2    X     1 X  XX    3    X  X  2   XX     2  XXXX X  5    XX    2    18          
  76 XXXXXX   6  XXXX    4 XX XXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    45         4
  77 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X  XX  4    51         2
  78 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    54         1
  79 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   XX  4 XX  X    3 XX   X   3 XX  X    3 XXX  X   4    38         6
  80 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5    50         3
  81  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XXXXXX  6   XXXX   4  XX XXX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6    44         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76 5662465 6.0 5663566 6.0 4353366 4.0 5453566 6.0 5664222 5.0 4354231 2.0 5344311 4.0 5354211 3.0   36.0    5
  77 2123146 2.0 3112143 2.0 2112133 1.0 2122243 2.0 4523344 4.0 2623444 4.0 1413255 3.0 1633456 4.0   22.0    2
  78 1211521 1.0 4221622 1.0 5421511 3.0 4211621 1.0 1211511 1.0 1131312 1.0 3131424 1.0 2222322 1.0   10.0    1
  79 4355654 5.0 2356255 5.0 3566445 5.0 3566354 5.0 2456455 6.0 5566555 6.0 2556566 6.0 3446645 6.0   44.0    6
  80 3536212 3.0 1445311 3.0 1245222 2.0 1335112 3.0 3145633 3.0 3245623 3.0 4265642 5.0 4165534 5.0   27.0    3
  81 6444333 4.0 6534434 4.0 6634654 6.0 6644435 4.0 6332166 2.0 6412166 5.0 6622133 2.0 6511163 2.0   29.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
D       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   8
  84         2 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   8
  87         3 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           3/   8
  88         4 Kłos Wojciech, Kotowicz Martyna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   8
  93         5 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           5/   8
  92         6 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   8
  86         7 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk            mazowiecki           7/   8
  91         8 Szor Hubert, Rozbicka Zuzanna                      DREAM DANCE - WARSZAWA    mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  84 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7    39         2
  86    X     1     X    1      XX  2 X XXXX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    22          
  87 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXX    4  XXXXXX  6    35       3-4
  88 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XX    4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    34         5
  90 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    41         1
  91  XX X    3 X X X    3 X X XX   4  XX   X  3  XX X    3   X      1    17          
  92 X XXXXX  6  XXX XX  5  XXX XX  5 X  XX    3 X XXXXX  6 X  XXX   4    29         6
  93 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5    35       3-4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  84 3322435 2.0 3222345 2.0 3222354 3.0 3444445 4.0 2442433 3.0 2343423 2.0   16.0    2
  87 2541243 3.0 2531254 3.0 2631232 2.0 4351253 2.0 5251365 4.0 6551155 4.0   18.0    3
  88 4434322 4.0 5444421 4.0 5456545 5.0 5525331 3.0 4323222 2.0 4424312 3.0   21.0    4
  90 1113111 1.0 1113112 1.0 1113111 1.0 1112122 1.0 1114141 1.0 1112231 1.0    6.0    1
  92 5665666 6.0 6666566 6.0 6565666 6.0 2633566 5.0 3635656 6.0 3635666 6.0   35.0    6
  93 6256554 5.0 4355633 5.0 4344423 4.0 6266614 6.0 6566514 5.0 5266544 5.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
D       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   8
  99         2 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   8
 103         3 Wilford James, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
 101         4 Gaworek Szymon, Białołęcka Katarzyna               START - Płońsk            mazowiecki           4/   8
 102         5 Małecki Filip, Grabowska Barbara                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki           5/   8
 100         6 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           6/   8
  98         7 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   8
  97         8 Diaków Paweł, Gumińska Zuzanna                     WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
  97          0     X    1     X    1          0   X XXX  4   X      1   X      1 X X   X  3    11          
  98 XX XX X  5 XX  X X  4 XX       2 XX       2 XX   X   3 XX   XX  4 XX   X   3  X  X    2    25          
  99 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54       2-3
 100 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XXXX  5    49         4
 101 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX     3   XXX    3 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    46         5
 102  XXXXX   5  XXX X   4   XXXXX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 X XX X   4    41         6
 103 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54       2-3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96 1211244 1.0 3211151 1.0 1211153 1.0 3211142 1.0 2121222 2.0 3112121 1.0 3311121 1.0 3311121 1.0    9.0    1
  99 3642321 3.0 2643343 3.0 2644246 3.0 2543253 4.0 1352111 1.0 1351212 2.0 1152212 2.0 1262212 2.0   20.0    2
 100 4465166 6.0 5364464 4.0 6365335 6.0 6466536 6.0 4463464 4.0 4566566 6.0 4564544 4.0 4656565 6.0   42.0    6
 101 5334432 4.0 4432222 2.0 4536521 5.0 4335314 3.0 6634556 6.0 6634454 4.0 5435466 5.0 6544453 4.0   33.0    4
 102 6526555 5.0 6525535 5.0 5423464 4.0 5624465 5.0 5545645 5.0 5445645 5.0 6646655 6.0 5435646 5.0   40.0    5
 103 2153613 2.0 1156616 6.0 3152612 2.0 1152621 2.0 3216333 3.0 2223333 3.0 2223333 3.0 2123334 3.0   24.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   3
 108         2 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   3
 106         3 Grabowski Michał, Kwiatkowska Wiktoria             DREAM DANCE - WARSZAWA    mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 3233333 3.0 3323333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3323333 3.0   15.0    3
 107 2111111 1.0 2111111 1.0 2111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 108 1322222 2.0 1232222 2.0 1222122 2.0 2222222 2.0 2232222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
D       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   3
 106         2 Grabowski Michał, Kwiatkowska Wiktoria             DREAM DANCE - WARSZAWA    mazowiecki           2/   3
 108         3 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 2222222 2.0 2322322 2.0 1222222 2.0 1222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 107 1111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 3111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 108 3333333 3.0 3233233 3.0 3333333 3.0 2333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Kuleta Adrian, Frąckiewicz Kinga                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   6
 111         2 Godlewski Wiktor, Pospieszyńska Alicja             START - Płońsk            mazowiecki           2/   6
 110         3 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   6
 113         4 Jędrzejczak Bartosz, Sobolewska Karolina           ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           4/   6
 109         5 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   6
 112         6 Janczarek Karol, Klimczewska Zofia                 START - Płońsk            mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 4545236 5.0 4635336 5.0 4655436 5.0 4536324 4.0 5555336 5.0   24.0    5
 110 5226353 3.0 5126253 3.0 5526352 4.0 5325432 3.0 4326442 3.0   16.0    3
 111 2352522 2.0 2552621 2.0 2232521 2.0 1253543 2.0 2234613 2.0   10.0    2
 112 6164661 6.0 6363562 6.0 6363663 6.0 6462651 6.0 6462551 6.0   30.0    6
 113 3633444 4.0 3444444 4.0 3444245 3.0 2644166 5.0 3643265 4.0   20.0    4
 114 1411115 1.0 1211115 1.0 1111114 1.0 3111215 1.0 1111124 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
F       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   6
 123         2 Pikuła Cezary, Furgała Karolina                    ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           2/   6
 122         3 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   6
 118         4 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   6
 119         5 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         5/   6
 109         6 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 4664554 5.0 5563514 6.0 5666633 6.0 5666634 6.0 5666644 6.0   29.0    6
 118 2553326 4.0 2654336 5.0 2543115 2.0 1553215 3.0 2553333 3.0   17.0    4
 119 6141665 6.0 4231465 4.0 4231354 3.0 4341466 5.0 4241466 5.0   23.0    5
 121 1316412 1.0 3315622 2.0 3315221 1.0 3435322 2.0 3415512 4.0   10.0    1
 122 5422131 2.0 6422243 3.0 6422446 4.0 6222543 4.0 6332125 2.0   15.0    3
 123 3235243 3.0 1146151 1.0 1154562 5.0 2114151 1.0 1124251 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Kazyra                    Aleksandr                 Białoruś             Polska
B       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   5
 119         2 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         2/   5
 118         3 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/   5
 126         4 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   5
 124         5 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 1213255 3.0 2333355 3.0 2424355 4.0 2514455 4.0 2513242 2.0   16.0    3
 119 3121314 1.0 3121222 2.0 3131433 2.0 3121324 2.0 3221324 1.0    8.0    2
 124 4544542 4.0 5554544 5.0 5543544 5.0 5353543 5.0 5344553 5.0   24.0    5
 125 2432131 2.0 1212111 1.0 1212122 1.0 1232132 1.0 1132435 3.0    8.0    1
 126 5355423 5.0 4445433 4.0 4355211 3.0 4445211 3.0 4455111 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26