OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”": 2018-06-24, Jarosław TAKT - Jarosław podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”

Jarosław, 24.06.2018
Organizator: Szkoła Tańca "TAKT", Urząd Miasta Jarosławia
Prowadzenie: Ada Wantuch - Kraków
Muzyka: Zbigniew Zieliński - Rzeszów
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKSEL - Rzeszów             18
   3 A-Z - Przemyśl              10
   4 BALANS - Lublin              1
   5 BAWINEK - Kraków             2
   6 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
   7 ELIDA - Mielec               1
   8 EVOLUTION - Kraków           2
   9 FENIKS - Białystok           1
  10 FORUM - Zabrze               1
  11 GALA - Mielec                2
  12 GASIEK - Rzeszów             1
  13 GOLDEN DANCE - Przemyśl     10
  14 GRACJA - Krosno              5
  15 IGLICA - Wrocław             2
  16 JUMP - Janów Lubelski        2
  17 JUST DANCE - Stalowa Wola    2
  18 KLASA - Tarnów               2
  19 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  20 K-STUDIO Krosno              9
  21 Kuźnia Tańca Kraków          2
  22 LIDER - Lublin               2
  23 MAGIC-DANCE - Lublin         1
  24 PASJA - Lublin               1
  25 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  26 SAMBA - Tarnobrzeg           2
  27 SEMPRE - Kraków              1
  28 SHOW DANCE - Rzeszów         5
  29 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  30 STUDIO CHILLOUT - Przemyś    1
  31 SzT  eMiKa - Tarnów          3
  32 TAKT - Chełm                 3
  33 TAKT - Jarosław             11
  34 TOP - ART - Lublin           1
  35 WIR - Mysłowice              1
  36 ZAMEK - Lublin               7
  37 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   7
  78         2 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów            małopolski           2/   7
  79         3 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   7
  82         4 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   7
  81         5 Wiatrowski Karol, Węgrzyn Zuzanna                  ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   7
  77         6 Gołąb Bartosz, Pawełek Patrycja                    TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   7
  76         7 Brzozowski Kacper, Puławska Zofia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  76 5367777 7.0 5456627 6.0 7677735 7.0 7677477 7.0 7776457 7.0 6777776 7.0   41.0    7
  77 2736625 6.0 6644436 4.0 5744577 6.0 6753246 5.0 6664266 6.0 7656254 6.0   33.0    6
  78 3213341 2.0 7513251 3.0 6413651 3.0 4445732 3.0 4433741 3.0 4534622 3.0   17.0    2
  79 6541416 3.0 1121312 1.0 2131214 2.0 2532654 4.0 2542534 4.0 2462537 4.0   18.0    3
  80 1622134 1.0 3332143 2.0 1222122 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    7.0    1
  81 4175563 5.0 4267564 5.0 4355446 4.0 5366565 6.0 5357675 5.0 3345465 5.0   30.0    5
  82 7454252 4.0 2775775 7.0 3566363 5.0 3224323 2.0 3225323 2.0 5223343 2.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   PASJA - Lublin            lubelski             1/  11
  99         2 Kruk Dawid, Naramska Maria                         FORUM - Zabrze            śląski               2/  11
  97         3 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/  11
  94         4 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm              lubelski             4/  11
 103         5 Pabian Sebastian, Gałwa Aleksandra                 ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  11
 104         6 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/  11
 101         7 Mostowiec Adrian, Żywicka Paulina                  ZAMEK - Lublin            lubelski             7/  11
  98         8 Gierczak Oliwier, Nowiczuk Amelia                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/  11
  95         9 Łobos Dominik, Kaczmarzyk Hanna                    SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          9/  11
  96        10 Borys Jakub, Walczak Gabriela                      TAKT - Jarosław           podkarpacki         10/  11
 105        11 Szybiak Michał Tomasz, Kołodziej Jagoda            TAKT - Jarosław           podkarpacki         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  94  XXXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7  XX X X  4 XXX   X  4 X X  X   3    29         2
  95 X   X X  3  XX X X  4 XXX XXX  6    X  X  2    X X   2       X  1    18          
  96 XX   X   3 XX   X   3 X  X     2 X X  X   3   X  X   2     XXX  3    16          
  97 XX XXXX  6  X   XX  3 XX  X    3 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXX     4    28       3-4
  98  X X  X  3 XX X  X  4   XX  X  3  XXX X   4  X XX X  4  X X  X  3    21          
  99   X X    2  XXXXXX  6   XXX X  4 XXXXX X  6  XXXX X  5  XXXX X  5    28       3-4
 101 XXXX XX  6 XXXX X   5  X X X   3      X   1   XX     2 XXXXXX   6    23          
 102 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    39         1
 103 X X  X   3 X X XX   4  XX XX   4 X   XXX  4 X X XXX  5 X XXXX   5    25         5
 104  XXXX    4    XX    2 X    XX  3 XX XX    4 XX XXX   5 XX XXXX  6    24         6
 105          0          0          0          0 X        1          0     1          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  94 3422242 2.0 2424233 3.0 2523244 3.0 1616255 6.0 5616255 5.0 5514664 6.0   25.0    4
  97 5266454 5.0 6363664 6.0 5264533 4.0 2151532 2.0 1151634 2.0 1262346 2.0   21.0    3
  99 6333523 3.0 4242422 2.0 6332422 2.0 5432321 3.0 4433423 3.0 6631253 3.0   16.0    2
 102 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 3225113 1.0 6222112 1.0 2146111 1.0    6.0    1
 103 2544335 4.0 3535355 4.0 3445365 5.0 6564444 5.0 3564341 4.0 4453522 5.0   27.0    5
 104 4655666 6.0 5656546 5.0 4656656 6.0 4343666 4.0 2345566 6.0 3325435 4.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/   5
   3         2 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   5
   4         3 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   5
   2         4 Pięciak Oliwier, Marszałek Martyna                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   5
   1         5 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 5544445 4.0 5545455 5.0 5545555 5.0 5544355 5.0 5545345 5.0   24.0    5
   2 3422334 3.0 4413544 4.0 4433344 4.0 2413244 3.0 4434254 4.0   18.0    4
   3 1333222 2.0 3232333 3.0 2211133 2.0 3231123 2.0 2222133 2.0   11.0    2
   4 2255553 5.0 1354222 2.0 1354422 3.0 1355432 4.0 1353522 3.0   17.0    3
   5 4111111 1.0 2121111 1.0 3122211 1.0 4122511 1.0 3111411 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   6
   6         2 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   6
   2         3 Pięciak Oliwier, Marszałek Martyna                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   6
   4         4 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   6
   7         5 Pyrek Karol, Łabno Zuzanna                         KLASA - Tarnów            małopolski           5/   6
   1         6 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 6664455 6.0 6645466 6.0 6645366 6.0 6654464 6.0 6644463 5.0   29.0    6
   2 5243316 3.0 3254315 3.0 1254545 3.0 5246633 4.0 5236522 3.0   16.0    3
                     R           R                       R       
   3 1132522 1.0 1122224 1.0 2123233 2.0 1122242 2.0 1122116 1.0    7.0    1
   4 3455263 5.0 5463551 5.0 3462652 4.0 4433315 3.0 4463244 4.0   21.0    4
                               R                       R         
   6 2311144 2.0 2311133 2.0 4311111 1.0 2311121 1.0 2311331 2.0    8.0    2
   7 4526631 4.0 4536642 4.0 5536424 5.0 3565556 5.0 3555655 6.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Sobczyk Oktawiusz, Michnicka Martyna               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   8
  10         2 Boda Kamil, Pańczyk Natalia                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   8
  11         3 Fus Filip, Januszewska Kornelia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   8
  17         4 Świątek Bartosz, Popiel Martyna                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   8
  13         5 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          5/   8
  16         6 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          6/   8
  12       7-8 Kraśnik Kacper, Szołek Nina                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki        7-8/   8
  14       7-8 Reut Dominik, Rusinek Patrycja                     BALANS - Lublin           lubelski           7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X  XXXX  5   XXXXX  5  XX X X  4 XXX X X  5   X XXX  4 X XXXXX  6    41         4
  11    X XX  3 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    46         2
  12 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X   X X  3 X X X X  4 XX       2  X XX    3    38          
  13 X XXXXX  6 X XXXXX  6   XXXX   4 X X XXX  5 X XX X   4 X XX XX  5 X XXX    4 X XXXXX  6    40         5
  14  XX X    3  X X X   3 XXX      3 XX       2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    38          
  15 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    52         1
  16 XX XXXX  6  X XX X  4 XX XXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XX XXXX  6  X   XX  3    42         3
  17 XXX  X   4 XXX   X  4 XXX   X  4 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX X   5    39         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 2242253 3.0 2512323 2.0 6313322 2.0 5412221 2.0 5634354 5.0 1624354 3.0 5624433 5.0 3614362 3.0   25.0    2
  11 1613131 1.0 3624142 3.0 4655244 5.0 2534142 3.0 6443243 3.0 6463265 6.0 6463265 6.0 6433133 2.0   29.0    3
  13 5524325 4.0 4443436 4.0 1532431 3.0 4623436 4.0 2521566 6.0 4511536 4.5 1531346 3.0 5521256 6.0   34.5    5
  15 3131412 2.0 1131211 1.0 2121116 1.0 1151315 1.0 1162132 1.0 2242143 1.0 2352152 1.0 1352411 1.0    9.0    1
  16 6366566 6.0 6356564 6.0 5466665 6.0 6366564 6.0 4256411 4.0 5356411 4.5 4246511 4.0 4266524 5.0   41.5    6
  17 4455644 5.0 5265655 5.0 3244553 4.0 3245653 5.0 3315625 2.0 3135622 2.0 3115624 2.0 2145645 4.0   29.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/  11
  24         2 Paradysz Korneliusz, Urbanek Sandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/  11
  21         3 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  11
  20         4 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  11
  28         5 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  11
  27         6 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  11
  25       7-8 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski         7-8/  11
  29       7-8 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki        7-8/  11
  22      9-11 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki       9-11/  11
  23      9-11 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-11/  11
  26      9-11 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki       9-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  20     XXX  3 X   X X  3 X  XXXX  5   XXX X  4     XXX  3    18       5-6
  21 XXX XXX  6 X  X XX  4 X XX XX  5   X  XX  3   XX  X  3    21         3
  22   X   X  2 XXrX  X  4 X X   X  3 XXXX     4 X X X    3    16          
  23 X X      2   XX     2 XXXX     4 X XX     3 XXXX X   5    16          
  24    XXX   3  X XXXX  5     XXX  3 X  XXX   4   XXXX   4    19         4
  25 XX       2 XXX XXX  6  X  X    2 XX  XX   4 XX  X    3    17          
  26 XXXX XX  6  XX  X   3  X    X  2  X   XX  3    X  X  2    16          
  27  X XXX   4  XX XXX  5 XXXXXXX  7  X  XXX  4  X  XXX  4    24         2
  28 XX XX    4 XX  X    3 XXX XX   5 XX    X  3 XX    X  3    18       5-6
  29  XXX  X  4 X XX     3    X     1   XXX X  4 XXXX X   5    17          
  30 X XXXXX  6   XXXX   4  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    28         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 2633241 3.0 4643321 2.0 4362336 3.0 6656654 6.0 5654546 5.0   19.0    4
  21 6412622 2.0 5512543 4.0 5524561 5.0 5523343 3.0 4422331 3.0   17.0    3
  24 1556555 6.0 1434254 3.0 2643244 4.0 3432225 2.0 1333224 2.0   17.0    2
  27 4364333 4.0 6365432 5.0 6455612 6.0 4365431 4.0 6565463 6.0   25.0    6
  28 3145466 5.0 3156666 6.0 3136453 2.0 2244566 5.0 3246655 4.0   22.0    5
  30 5221114 1.0 2221115 1.0 1211125 1.0 1111112 1.0 2111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki          1/  12
  34         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  12
  25         3 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  12
  31         4 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  12
  21         5 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  12
  27         6 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  12
  24         7 Paradysz Korneliusz, Urbanek Sandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          7/  12
  22       8-9 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki        8-9/  12
  26       8-9 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki        8-9/  12
  33        10 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         10/  12
  20        11 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki         11/  12
  23        12 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  20      XX  2 X    XX  3       X  1          0     XX   2     8          
  21 XXX X    4 XXXX  X  5  XX X X  4  XX X    3  XXXX    4    20         6
  22       X  1   X XX   3   X   X  2 X XX XX  5    X     1    12          
  23  X X     2    X     1      X   1          0  X X     2     6          
  24 X  XX    3 X  X X   3 X  XXX   4      X   1 X X X    3    14          
  25 XXXXXX   6 XXX X X  5 XXX XX   5 XXX      3 XX       2    21       4-5
  26 XXX   X  4   X      1 X  X     2    XXX   3      XX  2    12          
  27   X XX   3 XX  XXX  5 XXX r    3 XXXXX X  6 X X  XX  4    21       4-5
  31 X    XX  3  X XX X  4  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    24         3
  32 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33         1
  33    X X   2      X   1    X X   2      XX  2   X   X  2     9          
  34  XXXX X  5  XXXXX   5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 6433466 4.0 6446536 5.0 6445336 5.0 6465566 6.0 3444465 4.0   24.0    5
  25 2355544 3.0 2333425 3.0 3313545 3.0 2322215 2.0 1333344 3.0   14.0    3
  27 4646653 6.0 5665652 6.0 4656653 6.0 4656643 5.0 5655656 6.0   29.0    6
  31 5564335 5.0 4554344 4.0 5564424 4.0 5544334 4.0 6566213 5.0   22.0    4
  32 1222122 2.0 3122161 2.0 2122112 1.0 3131121 1.0 2112122 1.0    7.0    1
  34 3111211 1.0 1211213 1.0 1231261 2.0 1213452 3.0 4221531 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Grata Bartłomiej, Guzy Kamila                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   5
  38         2 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   5
  40         3 Sarna Jakub, Kowalska Maja                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
  41         4 Snopkowski Konrad, Baum Natalia                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   5
  37         5 Czechowicz Jakub, Czerniecka Aleksandra            SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  37 4534535 4.0 5544555 5.0 4554545 5.0   14.0    5
  38 2112222 2.0 1112232 2.0 2122231 2.0    6.0    2
  39 1221111 1.0 2221111 1.0 1211112 1.0    3.0    1
  40 3353443 3.0 3333423 3.0 3343423 3.0    9.0    3
  41 5445354 5.0 4455344 4.0 5435354 4.0   13.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             1/   5
  38         2 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   5
  39         3 Grata Bartłomiej, Guzy Kamila                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
  40         4 Sarna Jakub, Kowalska Maja                         AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   5
  37         5 Czechowicz Jakub, Czerniecka Aleksandra            SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  37 5555445 5.0 4555355 5.0 4525255 5.0   15.0    5
  38 2212333 2.0 1233434 3.0 1242421 1.0    6.0    2
  39 4344221 3.0 5324221 2.0 5331333 3.0    8.0    3
  40 3421554 4.0 2412543 4.0 3414542 4.0   12.0    4
  42 1133112 1.0 3141112 1.0 2153114 2.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   6
  50         2 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   6
  49         3 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             3/   6
  48         4 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          4/   6
  45         5 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   6
  47         6 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 4266632 4.0 5236636 6.0 5335446 5.0 5326421 3.0 4345452 5.0   23.0    5
  46 2121124 1.0 2123124 1.0 1116322 1.0 3144355 4.0 3113324 2.0    9.0    1
  47 1333545 2.0 1345462 4.0 2463565 6.0 6462564 6.0 6556566 6.0   24.0    6
  48 3545266 6.0 4654245 5.0 6524153 4.0 2215143 1.0 5222145 1.0   17.0    4
  49 5414411 3.0 6411513 2.0 3642614 3.0 4631616 5.0 2431613 3.0   16.0    3
  50 6652353 5.0 3562351 3.0 4251231 2.0 1553232 2.0 1664231 4.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   8
  48         2 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          2/   8
  53         3 Ziętkowski Kacper, Sawicka Julia                   FENIKS - Białystok        podlaski             3/   8
  51         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   8
  52         5 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   8
  47         6 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   8
  49         7 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             7/   8
  45         8 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45 XXX XX   5  X  XXX  4  X  X X  3  XX  X   3 XX   XX  4    19          
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 X  XXXX  5 X  XXXX  5    29         1
  47 X X XXX  5 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX X X  5    27         5
  48 X XXX    4 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXX   6    28       2-4
  49  X XXXX  5   XXXXX  5   XXXXX  5   XXXXX  5   XXXXX  5    25          
  51 XX X XX  5 X XX XX  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6    28       2-4
  52 XXXX  X  5 XX X  X  4 X XX XX  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    26         6
  53  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5  XXX XX  5    28       2-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 1642315 3.0 1642211 1.0 1262212 1.0 3261221 2.0 1262361 1.0    8.0    1
  47 2225444 4.0 6326653 6.0 4636556 6.0 5525543 4.0 6425422 4.0   24.0    6
  48 6311166 2.0 4211145 2.0 2411144 2.0 1312132 1.0 5311144 2.0    9.0    2
  51 5454632 5.0 2464524 4.0 6354423 4.0 4443314 3.0 4544215 5.0   21.0    4
  52 3563553 6.0 3555432 5.0 3543665 5.0 2656455 5.0 2653633 3.0   24.0    5
  53 4136221 1.0 5133366 3.0 5125331 3.0 6134666 6.0 3136556 6.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             1/   5
  56         2 Bilski Filip, Bilska Zuzanna                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  59         3 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   5
  60         4 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   5
  58         5 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  56 1211232 1.0 1331333 2.0 1142245 2.0 3351255 4.0    9.0    2
  57 4135114 3.0 4125125 1.0 5325134 4.0 5114123 1.0    9.0    1
  58 5522543 5.0 5512454 5.0 4554423 5.0 2532334 2.0   17.0    5
  59 3353351 2.0 3253241 3.0 2233352 3.0 4223442 3.0   11.0    3
  60 2444425 4.0 2444512 4.0 3411511 1.0 1445511 5.0   14.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Janik Seweryn, Rząsa Barbara                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
  62         2 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/   4
  63         3 Zwoliński Jakub, Starzyńska Aurelia                STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki          3/   4
  56         4 Bilski Filip, Bilska Zuzanna                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  56 4343312 3.5 4444434 4.0 4444444 4.0 4434344 4.0   15.5    4
       R                                             
  61 1112124 1.0 1122112 1.0 1111112 1.0 3122132 2.0    5.0    1
  62 2234243 3.5 3233243 3.0 3322221 2.0 2311221 1.0    9.5    2
  63 3421431 2.0 2311321 2.0 2233333 3.0 1243413 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          1/   4
  67         2 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             2/   4
  68         3 Gniadek-Zając Grzegorz, Zajda Dorota               BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   4
  66         4 Stadnik Kacper, Sabat Oliwia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 2213112 1.0 1213123 2.0 1113111 1.0 2223323 3.0 1233221 1.0    8.0    1
  66 1432424 4.0 3444444 4.0 3334444 4.0 1434444 4.0 3424444 4.0   20.0    4
  67 4321341 2.0 4322332 3.0 2421322 2.0 4311231 2.0 4311132 2.0   11.0    2
  68 3144233 3.0 2131211 1.0 4242233 3.0 3142112 1.0 2142313 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   9
  66         2 Stadnik Kacper, Sabat Oliwia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/   9
  60         3 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   9
  73         4 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          4/   9
  70         5 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           5/   9
  72         6 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   9
  71         7 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   9
  74         8 Ujda Filip, Majchrowicz Karolina                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   9
  59         9 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski             9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  59 X  X     2 X  X  X  3 X  X     2  X X     2          0     9          
  60 XX  X X  4 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXXX  7    28         3
  66 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33         1
  69 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7    32         2
  70 X XX XX  5 X X XXX  5 X XXXXX  6 X   XX   3    XX    2    21         6
  71 XX XXX   5 XX X XX  5  X  XXX  4  X    X  2  X   XX  3    19          
  72  XXXXXX  6  XX X    3 XXX      3 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    25         5
  73  XXXXXX  6  XXX X   4  X X XX  4 X XXXXX  6 XXXX XX  6    26         4
  74   X X    2   XXX    3   X X    2 X XXXXX  6 X XXX    4    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 3455145 4.0 2325343 2.0 3543463 3.0 2663124 2.0 2666245 5.0   16.0    3
  66 2524222 2.0 4544212 4.0 2415312 2.0 3411213 1.0 4412111 1.0   10.0    2
  69 1131361 1.0 1131156 1.0 1121231 1.0 1135465 4.0 1131523 2.0    9.0    1
  70 5642436 5.0 5662461 6.0 5362145 4.0 4256352 5.0 3253362 3.0   23.0    5
  72 4316613 3.0 6416534 5.0 6634626 6.0 6522636 6.0 6524656 6.0   26.0    6
  73 6263554 6.0 3253625 3.0 4256554 5.0 5344541 3.0 5345434 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   6
  82         2 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   6
  78         3 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   6
  79         4 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   6
  81         5 Kumor Bartłomiej, Pniak Katarzyna                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   6
  73         6 Płaneta Jakub, Dziemidowicz Zuzanna Oliwia         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 4554626 6.0 4653636 6.0 6665655 6.0 6665536 6.0 6665666 6.0   30.0    6
  77 1211264 1.0 2231252 2.0 2111162 1.0 2111261 1.0 1141351 1.0    6.0    1
  78 5423455 5.0 6325424 4.0 5424326 5.0 3424112 2.0 3314112 2.0   18.0    3
  79 6635332 4.0 5542341 3.0 4533433 4.0 4533353 3.0 5553223 4.0   18.0    4
  81 3366511 3.0 3466513 5.0 3346511 3.0 1346424 4.0 4426535 5.0   20.0    5
  82 2142143 2.0 1114165 1.0 1252244 2.0 5252645 5.0 2232444 3.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
E       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
F       Wójcicki                  Gerard          I                              Polska
G       Dudek                     Waldemar        III       Jastrzębie Zdrój     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   7
  84         2 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   7
  78         3 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   7
  86         4 Matuszek Grzegorz, Wysocka Aleksandra              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   7
  87         5 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   7
  79         6 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   7
  83         7 Górski Piotr, Jaśkaniec Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 6213525 3.0 6311524 2.0 3221424 2.0 3211514 1.0 2221514 1.0    9.0    1
  78 2332441 2.0 3422462 3.0 2112541 1.0 6124453 4.0 7134441 4.0   14.0    3
  79 3666364 6.0 2566275 6.0 4666265 6.0 4666266 6.0 4656265 6.0   30.0    6
  83 7777776 7.0 7777737 7.0 7777777 7.0 7777647 7.0 6777777 7.0   35.0    7
  84 1141217 1.0 1133313 1.0 1434312 3.0 1543322 2.0 1563323 2.0    9.0    2
  86 4425152 4.0 5645151 5.0 5553153 4.0 5432171 3.0 5412156 5.0   21.0    4
  87 5554633 5.0 4254646 4.0 6345636 5.0 2355735 5.0 3345632 3.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238