OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic": 2018-09-08, Myślenice SOKÓŁ - Myślenice małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018
Myslenice Dance Festival - MDF 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018
Myslenice Dance Festival - MDF 2018
Myślenice ; 8 września 2018 roku
Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Myślenicach
Prowadzenie: Monika Sakowska, Arkadiusz Deierling
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 18, RISING STARS, Standard
16-18, RISING STARS, Standard
SCHOLARSHIP, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 China                        2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec  4
   3 ASTRA - Szczecin             3
   4 A-Z - Przemyśl               6
   5 BAWINEK - Kraków            10
   6 CENTRUM TAŃCA FIESTA Kęd.-K. 1
   7 DANCELOOK - Gliwice          4
   8 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    5
   9 EUFORIA Dance Kraków         1
  10 EVOLUTION - Kraków           3
  11 FANTAZJA - Kraków            1
  12 GRACJA - Krosno              2
  13 IGLICA - Wrocław             4
  14 IMPULS - Chorzów             1
  15 KICK - Kielce                2
  16 Kuźnia Tańca Kraków          3
  17 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  18 Maxim                        1
  19 Maximum                      6
  20 MIX - Rybnik                 1
  21 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  22 PERFECT - Będzin             1
  23 RYTM - Żory                  1
  24 SEMPRE - Kraków              2
  25 SOKÓŁ - Myślenice            5
  26 SUKCES - Jaworzno            1
  27 SzT  eMiKa - Tarnów          3
  28 WIR - Mysłowice              2
  29 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
D       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
E       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   8
 137         2 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               2/   8
 136         3 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   8
 131         4 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   8
 132         5 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   8
 135         6 Chabros Mateusz, Wcisło Agnieszka                  SEMPRE - Kraków           małopolski           6/   8
 134         7 Szyrszeń Dominik, Urbańska Natalia                 SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           7/   8
 138         8 Szczepaniec Krzysztof, Madejska Natalia Karolin    BAWINEK - Kraków          małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 131      XX  2 XXX   X  4 XX X XX  5 X XXX X  5  XXXXXX  6    22         6
 132 X X X    3 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7    28       4-5
 133 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         2
 134 XX X  X  4  X  X X  3  XX XXX  5 XX X XX  5 X  X XX  4    21          
 135 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX    5    31         3
 136 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXX XXX  6    28       4-5
 137 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34         1
 138  XXXXXX  6   XX X   3      X   1  X   X   2      X   1    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 131 6623446 5.0 4632615 5.0 6423424 4.0 5353534 4.0 6355413 4.0   22.0    4
 132 5232654 4.0 3253426 3.0 5242516 5.0 4445616 5.0 5244636 5.0   22.0    5
 133 2156111 1.0 2126133 1.0 1115133 1.0 1112122 1.0 1112122 1.0    5.0    1
 135 1464523 3.0 6445542 6.0 4366645 6.0 3266453 3.0 4466545 6.0   24.0    6
                 R                                               
 136 4545265 6.0 1514364 4.0 2634262 3.0 6634265 6.0 2633364 3.0   22.0    3
 137 3311332 2.0 5361251 2.0 3551351 2.0 2521341 2.0 3521251 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   4
 133         2 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   4
 131         3 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   4
 134         4 Szyrszeń Dominik, Urbańska Natalia                 SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 131 3224124 3.0 4413234 3.0 2322334 3.0 3323234 3.0 1112131 1.0   13.0    3
 132 1331212 1.5 2141111 1.0 4233111 2.0 2111311 1.0 3231212 2.0    7.5    1
 133 2112331 1.5 1222322 2.0 1111223 1.0 1232123 2.0 2323323 3.0    9.5    2
 134 4443443 4.0 3334443 4.0 3444442 4.0 4444442 4.0 4444444 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
C       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Małecki Dawid, Cwalina Sara                        RYTM - Żory               śląski               1/   7
 143         2 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               2/   7
 144         3 Wojtasiewicz Jacek, Wolska Zuzanna                 PERFECT - Będzin          śląski               3/   7
 140         4 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   7
 145         5 Zając Maciej, Marek Dominika                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   7
 139         6 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/   7
 141         7 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna Maria          SEMPRE - Kraków           małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 6562636 6.0 5334433 4.0 5165546 5.0 6446637 6.0 6646637 6.0   27.0    6
 140 5255514 5.0 2256527 5.0 4346633 4.0 4252446 4.0 3252464 4.0   22.0    4
 141 7777777 7.0 7777776 7.0 7773777 7.0 7777775 7.0 7777775 7.0   35.0    7
 142 1316151 1.0 3425141 3.0 1511251 1.0 1313151 1.0 2413341 2.0    8.0    1
 143 2121465 2.0 4141214 1.0 2232415 2.0 2131312 2.0 1121226 1.0    8.0    2
 144 3643342 4.0 1512362 2.0 3624122 3.0 3624523 3.0 4534112 3.0   15.0    3
 145 4434223 3.0 6663655 6.0 6457364 6.0 5565264 5.0 5365553 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   7
 140         2 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   7
 146         3 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   7
 149         4 Rusin Mateusz, Ślósarz Milena                      Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   7
 150         5 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/   7
 147         6 Maciejczyk Jan, Suder Anna                         EUFORIA Dance Kraków      małopolski           6/   7
 148         7 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 2113115 1.0 3211122 1.0 5121122 1.0 5121221 1.0 3151213 1.5    5.5    1
 140 5676643 5.5 2434216 2.0 3536213 2.0 1454114 3.0 1533121 1.5   14.0    2
 146 4232221 2.0 5153551 5.0 4363331 3.0 3315642 2.0 5315642 3.0   15.0    3
 147 7364566 5.5 7345663 6.0 7244566 6.0 7246465 6.0 7246557 6.0   29.5    6
 148 6751777 7.0 6672777 7.0 6772775 7.0 4762776 7.0 4772775 7.0   35.0    7
 149 1425452 3.0 1526445 3.0 1415647 4.0 2633557 4.0 2624466 4.0   18.0    4
 150 3547334 4.0 4767334 4.0 2657454 5.0 6577333 5.0 6467334 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   9
 156         2 Kołodziej Marcin, Wojaczek Magdalena               MIX - Rybnik              śląski               2/   9
 150         3 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           3/   9
 158         4 Seweryn Daniel, Topolska Paulina                   BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   9
 157         5 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   9
 146         6 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   9
 154         7 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   9
 148         8 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          8/   9
 153         9 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 146 XXXX X   5  XXXXX   5  XXX  X  4 XXXX X   5 X XX  X  4    23         5
 148 XX X  X  4 X     X  2 XX  X X  4  XX   X  3 XXXX X   5    18          
 150   XX  X  3   XXXX   4 X  XXXX  5 X XXXXX  6  XXXXXX  6    24         4
 153   X X X  3   X XXX  4 XXX      3 X X X    3  XX X X  4    17          
 154  XXXXX   5 XX X X   4 XXX  X   4  X XX X  4   X  X   2    19          
 155 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31         1
 156 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X  XXX   4    29         2
 157 XX  XXX  5 XX  X X  4   XXXXX  5    XXX   3 XX XX X  5    22         6
 158 X   XXX  4 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX  XXX  5    27         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 146 4623633 3.0 5621315 4.0 5634656 6.0 2621656 6.0 4534555 5.0   24.0    6
 150 6351451 4.0 4252551 6.0 6562562 5.0 6236332 2.0 6321321 1.0   18.0    3
 155 2114542 1.0 1115662 1.0 3111331 1.0 4142563 3.0 2112663 2.0    8.0    1
 156 1432316 2.0 2533126 2.0 2226213 2.0 1314211 1.0 1445212 3.0   10.0    2
 157 3546264 5.0 6444444 5.0 1443425 3.0 5453424 4.0 5666436 6.0   23.0    5
 158 5265125 6.0 3366233 3.0 4355144 4.0 3565145 5.0 3253144 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
F       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
G       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski           1/   6
 161         2 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   6
 154         3 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
 160         4 Noworyta Mariusz, Fatyga Justyna                   BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   6
 162         5 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   6
 153         6 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 153 5564336 6.0 4665566 6.0 3665566 6.0 5566565 6.0 2666654 6.0   30.0    6
 154 3332451 2.0 5343332 3.0 5441423 3.0 4331313 3.0 6431433 4.0   15.0    3
 159 1211144 1.0 1111151 1.0 1122131 1.0 3112132 1.0 3122121 1.0    5.0    1
 160 4146565 5.0 2236215 2.0 4256215 5.0 1255444 4.0 1253245 3.0   19.0    4
 161 6625223 4.0 6524423 4.0 6513342 2.0 6623221 2.0 5514312 2.0   14.0    2
 162 2453612 3.0 3452644 5.0 2334654 4.0 2444656 5.0 4345566 5.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
B       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Suszek Witold, Suszek Natalia                      SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   8
 113         2 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   8
 116         3 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               3/   8
 110         4 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   8
 114         5 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   8
 115         6 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           6/   8
 112         7 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/   8
 111         8 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110 XXX   X  4 XXXXX X  6  XX XXX  5 XXXX XX  6 X XX XX  5    26         6
 111    XXXX  4 X    X   2      X   1 XXX  XX  5  X  XX   3    15          
 112   XX XX  4  XXXX    4 X  XX X  4 XXXXXX   6 XXXXXX   6    24          
 113 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXX X  5    31         1
 114 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    30         2
 115 XXX XXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXX XXX  6    29         3
 116 XXXXX    5 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XX XX X  5 X  XXXX  5    27         5
 117 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7     X    1 XXXXXXX  7    28         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 5136344 4.0 4146332 3.0 5166322 2.0 4236541 4.0 5136521 2.0   15.0    4
 113 4421462 3.0 6431553 4.0 4231453 3.0 2121223 1.0 4242263 3.0   14.0    2
 114 2644636 5.0 1653664 6.0 2345534 5.0 1454352 3.0 2524456 5.0   24.0    5
 115 6555255 6.0 3515445 5.0 6414645 6.0 5515434 5.0 3615634 4.0   26.0    6
 116 3212123 1.0 5322126 2.0 3623166 4.0 3342165 2.0 6353345 6.0   15.0    3
 117 1363511 2.0 2264211 1.0 1552211 1.0 6663616 6.0 1461112 1.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
D       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
E       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
F       Heinze                    Monika          II        Kraków               Polska
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   5
 113         2 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
 111         3 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   5
 118         4 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/   5
 110         5 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 5545451 5.0 5445243 4.0 5545253 5.0 5545253 5.0 4555345 5.0   24.0    5
        R                                                        
 111 2234244 3.0 3252432 3.0 4353534 4.0 4353432 3.0 2344533 3.0   16.0    3
 112 3322115 2.0 2331111 1.0 3231111 1.0 1221111 1.0 3211112 1.0    6.0    1
 113 1113322 1.0 4113324 2.0 1112322 2.0 3112324 2.0 5133221 2.0    9.0    2
 118 4451533 4.0 1524555 5.0 2424445 3.0 2434545 4.0 1422454 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
E       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               Polska
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   6
 121         2 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   6
 125         3 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   6
 124         4 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              4/   6
 123         5 Papierok Krzysztof, Adamczyk Dagmara               DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   6
 118         6 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 6465366 6.0 6566666 6.0 6356626 6.0 6556655 6.0 6666665 6.0   30.0    6
 121 1514413 3.0 2423112 1.0 2423312 2.0 4422422 3.0 4421312 2.0   11.0    2
 122 2323255 2.0 1115453 3.0 1212445 1.0 1113213 1.0 2214223 1.0    8.0    1
 123 3246642 4.0 4344525 5.0 5564554 5.0 5345536 5.0 5335546 5.0   24.0    5
 124 5652521 5.0 5632341 4.0 4635261 4.0 3664361 4.0 1553431 4.0   21.0    4
 125 4131134 1.0 3251234 2.0 3141133 3.0 2231144 2.0 3142154 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Swetik                    Marek                                          Czechy
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
G       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   3
 114         2 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   3
 122         3 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 3122233 3.0 3122223 2.0 2121223 2.0 1111122 1.0 2111223 1.5    9.5    2
 121 2313112 1.5 1313111 1.0 1312111 1.0 2323211 2.0 1223112 1.5    7.0    1
 122 1231321 1.5 2231332 3.0 3233332 3.0 3232333 3.0 3332331 3.0   13.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: RISING STARS, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków         Polska
A       Spasitseva                Katusha                                  Ukraina
B       Pokrovskaja               Jana                                     Rosja
C       Popov                     Stanislav                                Rosja
D       Wang                      Manfred                                  China
E       Duknauskas                Vytautas                                 Litwa                
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz      Polska
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa    Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa       Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola   Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: RISING STARS, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Aleksieiev Bohdan, Karas Olesia                    Maximum                   Ukraina              1/   9
  63         2 KRAVCHUK DANYLO, ALIEKSIEIEVA ANNA                 MAXIMUM                   Ukraina              2/   9
  60         3 Beshkenadze Tymur, Volynets Anastasiia             Maximum                   Ukraina              3/   9
  62         4 Hand Oliver, Lysytsyna Anastasiia                  Maxim                     Ukraina              4/   9
  57         5 Skorniakov Aleksander, Lavirnenko Agnina           Maximum                   Ukraina              5/   9
  65         6 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   9
  66         7 Kolano Michał, Maciołka Agnieszka                  BAWINEK - Kraków          małopolski           7/   9
  44       8-9 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski         8-9/   9
  64       8-9 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata          FANTAZJA - Kraków         małopolski         8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: RISING STARS, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  44   X        1            0            0            0            0     1          
  57 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7    40       4-5
  59 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       1-2
  60 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    43       1-2
  62 XX XXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    40       4-5
  63 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    42         3
  64   X        1            0            0            0            0     1          
  65  X XXX XX  6   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8    36         6
  66 X X X X X  5 XXX   X X  5  XXXX X X  6  XX     X  3  XX X X X  5    24          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: RISING STARS, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  57 254462343 4.5 255664546 5.0 254663532 5.0 256462233 2.0 454363544 5.0   21.5    5
  59 121111514 1.0 131121313 1.0 121111413 1.0 111111112 1.0 111121111 1.0    5.0    1
  60 533654121 2.0 444455221 4.0 343422121 2.0 444524421 4.0 336554322 3.0   15.0    3
  62 445243632 4.5 523342432 3.0 535234344 3.0 535233644 5.0 545242633 4.0   19.5    4
  63 312535256 3.0 312213154 2.0 412345255 4.0 322345356 3.0 222415266 2.0   14.0    2
  65 666326465 6.0 666536665 6.0 666556666 6.0 663656565 6.0 663636455 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: RISING STARS, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków         Polska
A       Spasitseva                Katusha                                  Ukraina
B       Batagejl                  Jagoda                                   Słowenia
C       Wang                      Manfred                                  China
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice        Polska
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz      Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław        Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa       Polska
H       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola   Polska
I       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: RISING STARS, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Martynenko Oleg, Semochko Kristi                   Maximum                   Ukraina              1/   5
  69         2 Logachev Artem, Lovalchuk Viktoriia                Maximum                   Ukraina              2/   5
  22         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   5
  20         4 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
  68         5 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: RISING STARS, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  20 444545554 4.0 344545554 4.0 444544544 4.0 334545544 4.0 344545554 4.5   20.5    4
  22 332323433 3.0 432323433 3.0 333323433 3.0 443323433 3.0 532223433 3.0   15.0    3
  67 111112211 1.0 111112111 1.0 121112212 1.0 112112211 1.0 211112211 1.0    5.0    1
  68 555454345 5.0 555454345 5.0 555455355 5.0 555454355 5.0 455454345 4.5   24.5    5
  69 223231122 2.0 223231222 2.0 212231121 2.0 221231122 2.0 123331122 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SCHOLARSHIP, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków         Polska
A       Spasitseva                Katusha                                  Ukraina
B       Batagejl                  Jagoda                                   Słowenia
C       Pokrovskaja               Jana                                     Rosja
D       Popov                     Stanislav                                Rosja
E       Wang                      Manfred                                  Chiny
F       Duknauskas                Vytautas                                 Litwa
G       Swetik                    Marek                                    Czechy
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice        Polska
I       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SCHOLARSHIP, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Jaszewski Tomasz, Dziubińska Magdalena                                       Polska               1/   2
 200         2 Gadko Konrad, Paszkiewicz Dorota                                             Polska               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SCHOLARSHIP, Klasa: Open, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 100 111111111 1.0 111112111 1.0 121212111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
 200 222222222 2.0 222221222 2.0 212121222 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238