OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018": 2018-09-09, Myśłenice SOKÓŁ - Myślenice małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018

Myślenice ; 9 września 2018 roku
Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Myślenicach
Prowadzenie: Monika Sakowska, Monika Pavlovic, Janusz Myka
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 9, WDC AL, Standard-3
10-11, WDC AL, Standard-4
12-13, WDC AL, Standard
16-20, WDC AL, Standard
14-15, WDC AL, Standard
16-18, WDC AL, Standard
Pow. 18, WDC AL, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 China                        4
   2 AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec  1
   3 AKSEL - Rzeszów              1
   4 ArtDance - Kraków            2
   5 Asteria                      2
   6 ASTRA - Szczecin             2
   7 BAWINEK - Kraków             3
   8 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
   9 DUET - Warszawa              1
  10 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
  11 EDENIA                       2
  12 ESKADRA - Pabianice          1
  13 FANTAZJA - Kraków            1
  14 GRACJA - Zielona Góra        2
  15 IDEA - Kraków                1
  16 IGLICA - Wrocław             4
  17 IMPULS - Chorzów             1
  18 Jedynka Łódź                 1
  19 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  20 KICK - Kielce                1
  21 K-STUDIO Krosno              3
  22 LATINA - Wolsztyn            1
  23 Maxim                        2
  24 Maximum                     12                      
  25 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  26 My style                     1
  27 MYKA - Zamość                1
  28 Optimum Dance Club           1
  29 POLISH CLUB - Warszawa       2
  30 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  31 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  32 RONDO - Rybnik               2
  33 RYTM - Żory                  2
  34 SOKÓŁ - Myślenice            1
  35 SUKCES - Częstochowa         1
  36 SUKCES - Jaworzno            5
  37 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  38 UkrDanceTeam                 1
  39 ZAMEK - Lublin               1
  40 ZORBA - Częstochowa          2  
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: WDC AL, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Swetik                    Marek                     Czechy               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
F       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
G       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: WDC AL, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   3
  32         2 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   3
  33         3 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: WDC AL, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  32 1331212 2.0 1212222 2.0 2221223 2.0    6.0    2
  33 2223323 3.0 3333333 3.0 3333332 3.0    9.0    3
  34 3112131 1.0 2121111 1.0 1112111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: WDC AL, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Duknauskas                Vytautas                  Litwa                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: WDC AL, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Pishyi Mykyta, Bentsa Sofiia                       MAXIMUM                   Ukraina              1/   2
  35         2 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: WDC AL, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  35 2222222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
  36 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                    Słowenia             
B       Pokrovskaja               Jana                      Rosja                
C       Swetik                    Marek                     Czechy               
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Shevtsov Aleks, Kiyko Polina                       UkrDanceTeam              Ukraina              1/   9
  39         2 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           ArtDance - Kraków         małopolski           2/   9
  41         3 Shchochka Roman, Rozhkova Zlata                    My style                  Ukraina              3/   9
  40         4 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   9
  43         5 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   9
  44         6 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         6/   9
  38         7 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/   9
  13         8 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/   9
   3         9 Gembara Konrad, Wargala Jessica                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   3          0      X   1      X   1          0      X   1     3          
  13   X XX   3     X    1     X    1     X    1    XX X  3     9          
  38 XX X X   4 XX       2  X XX    3    XXX   3          0    12          
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  42 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
  43 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5    28         5
  44  X  X X  3   XXX X  4 X X   X  3 XXX   X  4 XXX X X  5    19         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 2431333 2.0 3421345 3.0 3232422 2.0 3131322 2.0 2231423 2.0   11.0    2
  40 4554212 4.0 4545232 4.0 2565214 4.0 4554213 4.0 4564214 4.0   20.0    4
  41 3343454 3.0 2353413 2.0 4441143 3.0 2422144 3.0 3443132 3.0   14.0    3
  42 1112121 1.0 1112121 1.0 1113351 1.0 1213451 1.0 1112351 1.0    5.0    1
  43 5225646 5.0 5234554 5.0 5324536 5.0 5345536 5.0 5325546 5.0   25.0    5
  44 6666565 6.0 6666666 6.0 6656665 6.0 6666665 6.0 6656665 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                    Słowenia             
B       Pokrovskaja               Jana                      Rosja                
C       Spasitseva                Katusha                   Ukraina              
D       Duknauskas                Vytautas                  Litwa                
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
G       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Aleksieiev Bohdan, Karas Olesia                    Maximum                   Ukraina              1/  17
  47         2 Beshkenadze Tymur, Volynets Anastasiia             Maximum                   Ukraina              2/  17
  59         3 Xin Xu, Yungi Wen                                                            Chiny                3/  17
  54         4 KRAVCHUK DANYLO, ALIEKSIEIEVA ANNA                 MAXIMUM                   Ukraina              4/  17
  58         5 Skorniakov Alexandr, Lavrinenko Agniya             Maximum                   Ukraina              5/  17
  53         6 Hand Oliver, Lysytsyna Anastasiia                  Maxim                     Ukraina              6/  17
  60         7 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               7/  17
  48         8 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           8/  17
  51         9 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  17
  49     10-11 Czarnota Patryk, Chosta Milena                     RONDO - Rybnik            śląski           10-11/  17
  61     10-11 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski      10-11/  17
  56        12 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski              12/  17
  55        13 Pavlinov Artem, Tolstaia Ekaterina                 Asteria                   Rosja               13/  17
  57        14 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski              14/  17
  52        15 Gura Tomasz, Wilk Klaudia                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         15/  17
  45        16 Adrian Janas, Weronika Blukacz                     Jedynka Łódź              łódzki              16/  17
  50        17 Droś Adrian, Nicpoń Marcelina                      SUKCES - Częstochowa      śląski              17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45  X X X   3      X   1  X   X   2      X   1      X   1     8          
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  48  XXXXXX  6 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXX X  6 X  XX X  4    27         8
  49 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XX X  X  4 XXX X X  5    26         9
  50          0          0    X     1          0    X     1     2          
  51 XX    X  3 XX  X X  4 XX XX X  5 XX XX X  5 XXXX  X  5    22        12
  52   X   X  2   XXX X  4   X  XX  3   X  XX  3  X X XX  4    16          
  53 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       4-5
  54  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         6
  55 XX XX    4 XX X X   4  X X     2 XX X X   4 XX  XX   4    18          
  56 X XXXXX  6 X X X X  4 X   X X  3 X XXX X  5 XXX X X  5    23        11
  57 XX  X    3  X   X   2 XXX XX   5   X XX   3   XXXX   4    17          
  58 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       4-5
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  60 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         7
  61 X XXXX   5 X XXXX   5 XXXXXX   6  XXXXX   5   XX X   3    24        10
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34         2
  48    XX X  3       X  1    X  X  2    XX X  3    XX    2    11          
  49          0          0 X        1          0          0     1          
  51  X       1  X    X  2  X    X  2       X  1       X  1     7          
  53 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXX X   5    27       3-4
  54  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX X   4  XX XXX  5    27       3-4
  56          0          0          0          0          0     0          
  58 X X  XX  4 X X  XX  4 XXX  X   4 XXX XXX  6 XXXX XX  6    24         5
  59 XXXXX    5 XXXXX    5   XXX    3 XXXXX    5 XXXXX    5    23         6
  60 X   XXX  4 X   XX   3 X  XXXX  5 X   XXX  4 X   XXX  4    20          
  61          0    X     1          0          0          0     1          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 5113311 1.0 4112321 1.0 5112211 1.0 5113211 1.0 3123221 1.0    5.0    1
  47 4541124 4.0 3451112 2.0 3421123 2.0 2441123 2.0 4442113 2.0   12.0    2
  53 1455536 5.0 1565635 6.0 2566546 6.0 1554546 6.0 2655536 5.0   28.0    6
  54 6224263 2.0 6224254 4.0 6344354 4.0 6235352 3.0 6214362 4.0   17.0    4
  58 2666642 6.0 5646443 5.0 4655632 5.0 3626634 4.0 5566644 6.0   26.0    5
  59 3332455 3.0 2333566 3.0 1233465 3.0 4362465 5.0 1331455 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                    Słowenia             
B       Pokrovskaja               Jana                      Rosja                
C       Wang                      Manfred                   Chiny                
D       Swetik                    Marek                     Czechy               
E       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
I       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  10
  79         2 Proskurin Maksim, Bortnikova Arina                 EDENIA                    Rosja                2/  10
  73         3 Apaev Maksim, Evstigneeva Margarita                Optimum Dance Club        Rosja                3/  10
  78         4 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             4/  10
  81         5 Sobala Marek, Wierciszewska Laura                  POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  10
  82         6 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  10
  83         7 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/  10
  80         8 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           8/  10
  74         9 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków         małopolski           9/  10
  75        10 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  73  XXX X X   5 XXXXXX XX  8 XXXX X XX  7 XX XXX X   6 XX X X X   5    31         5
  74  XX        2            0   XX  X    3  XX   X    3  XX   X    3    11          
  75            0            0            0            0            0     0          
  77 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  78 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8  XXXXXXX   7  XXXXXXX   7    39         3
  79 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  80 X  X X     3 XXX   X    4 XX      X  3 X  X    X  3 X X X  XX  5    18          
  81  XX X XXX  6  XXXXXXXX  8   X XXXXX  6  XX X XXX  6  XXX X XX  6    32         4
  82 X  XXXX X  6 X  X XX X  5 XX XXXX X  7 X  X XX X  5 X  XXXX X  6    29         6
  83 X   X XXX  5     X  XX  3     X  X   2 X X XX XX  6 X   X X X  4    20          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  73 314464644 4.0 313364434 3.0 313364634 3.0 313354554 3.0 313364545 3.0   16.0    3
  77 231312121 1.0 132211111 1.0 132221112 1.0 232211122 1.0 232211123 2.0    6.0    1
  78 453223536 3.0 454423646 4.0 454413246 4.0 455433636 5.0 465443656 5.5   21.5    4
  79 122141213 2.0 221152225 2.0 221142323 2.0 121142213 2.0 121122214 1.0    9.0    2
  81 645636452 5.0 645646552 6.0 646536551 5.0 644526341 4.0 654536331 4.0   24.0    5
  82 566555365 6.0 566535363 5.0 565655465 6.0 566665465 6.0 546655462 5.5   28.5    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Spasitseva                Katusha                   Ukraina              
B       Pokrovskaja               Jana                      Rosja                
C       Popov                     Stanislav                 Rosja                
D       Duknauskas                Vytautas                  Litwa                
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
H       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
I       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 KRAVCHUK DANYLO, ALIEKSIEIEVA ANNA                 MAXIMUM                   Ukraina              1/  14
  87         2 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  14
  58         3 Skorniakov Alexandr, Lavrinenko Agniya             Maximum                   Ukraina              3/  14
  84         4 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  14
  60         5 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               5/  14
  48         6 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/  14
  86         7 Martynenko Oleg, Semochko Kristi                   Maximum                   Ukraina              7/  14
  79         8 Proskurin Maksim, Bortnikova Arina                 EDENIA                    Rosja                8/  14
  85         9 Logachev Artem, Kovalchuk Viktoriia                MAXIMUM                   Ukraina              9/  14
  55        10 Pavlinov Artem, Tolstaia Ekaterina                 Asteria                   Rosja               10/  14
  51        11 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  14
  56        12 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski              12/  14
  70        13 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              13/  14
  88        14 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  48 X  XXX XX  6    XXXXXX  6    XXXXXX  6 X   XXXXX  6     XXXXX  5    29         6
  51            0   X        1   X  XX    3       X    1     X  X   2     7          
  54 XXXX XXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXX XX   7 X XXXX X   6 XXXX XXX   7    36         1
  55  XX        2  X         1  XX        2  XX   X    3  XX        2    10          
  56       X    1      X  X  2      X     1       X    1      X     1     6          
  58 XXXXX  XX  7 X  XX  XX  5 XX XXX X   6 XXXXXX X   7 XX XXXXXX  8    33         3
  60 X    XXXX  5 X XXX XXX  7 X   XXXXX  6    XXX XX  5 X XXXXXXX  8    31         5
  70     X      1            0            0            0            0     1          
  79  XXX       3  XX        2  XXX    X  4  XXX    X  4  XXX    X  4    17          
  84    XXXXXX  6  X  XXXXX  6    XX XXX  5  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8    32         4
  85 X   X XXX  5 X    X  X  3 X       X  2 X       X  2 X       X  2    14          
  86 XXX  X     4 XXXX  X    5 XXX        3 XXX     X  4 XXX        3    19          
  87  XXXXXX    6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 X  XX X    4    35         2
  88            0            0            0            0            0     0          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  48 555531555 5.0 563543653 6.0 565431665 6.0 565431656 6.0 566444656 6.0   29.0    6
  54 112343211 1.0 131262211 1.0 216364531 3.0 113263511 1.0 115233221 1.0    7.0    1
  58 244424323 3.0 216324425 3.0 134626416 4.0 224516323 3.0 224322513 3.0   16.0    3
  60 463666444 4.0 455636344 5.0 452555244 5.0 452654435 5.0 453666435 5.0   24.0    5
  84 636255632 6.0 644455532 4.0 643243322 2.0 636345242 4.0 641555342 4.0   20.0    4
  87 321112166 2.0 322111166 2.0 321112153 1.0 341122164 2.0 332111164 2.0    9.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Spasitseva                Katusha                   Ukraina              
B       Batagejl                  Jagoda                    Słowenia             
C       Popov                     Stanislav                 Rosja                
D       Duknauskas                Vytautas                  Litwa                
E       Swetik                    Marek                     Czechy               
F       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Taylor Kyle, Skierska Izabela                                                Anglia               1/  21
  97         2 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           2/  21
  99         3 Myka Krzysztof, Ośródka Agnieszka                  MYKA - Zamość             lubelski             3/  21
 104         4 Yujie Tang, Yanzhen Zhu                                                      Chiny                4/  21
 103         5 Yefremchenkov Andrew, Siabro Anastasia             Maximum                   Ukraina              5/  21
  46         6 Aleksieiev Bohdan, Karas Olesia                    Maximum                   Ukraina              6/  21
 105         7 Lioli Yury, Berestova Oxana                                                                       7/  21
 100         8 Pernak Michał, Wójcicka Julka                      ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  21
  90      9-10 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski      9-10/  21
  91      9-10 Furman Jakub, Guzik Magdalena                      IDEA - Kraków             małopolski        9-10/  21
  47        11 Beshkenadze Tymur, Volynets Anastasiia             Maximum                   Ukraina             11/  21
  95        12 Kolano Michał, Maciołka Agnieszka                  BAWINEK - Kraków          małopolski          12/  21
  53        13 Hand Oliver, Lysytsyna Anastasiia                  Maxim                     Ukraina             13/  21
  96        14 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski              14/  21
  94        15 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski              15/  21
  98        16 Litewka Michał, Palak Natalia                      MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         16/  21
  89        17 Blacha Łukasz, Szafraniec Beata                    BAWINEK - Kraków          małopolski          17/  21
  49        18 Czarnota Patryk, Chosta Milena                     RONDO - Rybnik            śląski              18/  21
  64     19-21 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski       19-21/  21
  92     19-21 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski       19-21/  21
  93     19-21 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata          FANTAZJA - Kraków         małopolski       19-21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  46 XXX XX XX  7 XXXXXX XX  8 XXX XXXXX  8 XXX XX XX  7 XXX XX XX  7    37       8-9
  47 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX X XX  7 XXXX XXXX  8    39       6-7
  49            0            0     X      1            0            0     1          
  53 XXX  X X   5 XXXX X X   6 XXXX X X   6 XX XXX XX  7 XX   XXX   5    29          
  64            0            0            0            0            0     0          
  89            0   X        1   X        1            0            0     2          
  90 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 X XX XXXX  7 X XXXXXXX  8   XXXXXXX  7    37       8-9
  91 XX XX XXX  7  XX XXXXX  7  X XX XXX  6  X XX XXX  6  XXXX XXX  7    33        11
  92            0            0            0            0            0     0          
  93            0            0            0            0            0     0          
  94     X X    2     X X X  3            0 X X   X    3     X      1     9          
  95  XXXX X X  6  XX X X X  5  XXXX   X  5 XXXXX X X  7 XXXXX X X  7    30        12
  96  X X XX    4 XX XXX     5 XX  XXX    5  X  XXX X  5 XX XXX  X  6    25          
  97 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  98         X  1            0     X X X  3   XX       2         X  1     7          
  99 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8    40         5
 100 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8  XXXXXXX   7 XXXX XXX   7    39       6-7
 102 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 103 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         4
 104 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 105 X XX XXX   6 XXXX XXX   7 XXXXXX X   7 XXX  XXX   6 XXXXXXXX   8    34        10
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  46 XXX  X XX  6 XXX  X XX  6 XXX  X XX  6 XXX XX XX  7 XX  XX XX  6    31         6
  47        X   1        X   1        X   1        X   1        X   1     5          
  90    X       1   X        1            0    X X     2   XX  X    3     7          
  91     X      1    XX      2    XX      2     X X    2            0     7          
  95  X  X      2            0            0            0            0     2          
  97 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  99 X  XXXXXX  7 X   XXXXX  6 X   XXXXX  6 X  XXXXXX  7 X  XXXXXX  7    33       4-5
 100   XX  X    3   XX  X    3    X  X    2   XX  X    3   XX       2    13          
 102 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    42         2
 103 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XX X  X X  5 XXX XXX X  7    36         3
 104 XXX XX  X  6 XX XXX  X  6 XXX XXX X  7 XXX XX  X  6 XXXXXXX X  8    33       4-5
 105  XX   X    3  XX   X    3  XXX   X   4  XX    X   3  XX    X   3    16          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  46 446654636 6.0 546662656 6.0 556662646 6.0 456652556 5.0 645663656 6.0   29.0    6
  97 222212222 2.0 211215211 1.0 212315223 2.0 211213221 2.0 222315212 2.0    9.0    2
  99 355433343 3.0 364453433 3.0 363253332 3.0 334334343 3.0 354452333 3.0   15.0    3
 102 111141111 1.0 122131122 2.0 121131111 1.0 122141112 1.0 111141121 1.0    6.0    1
 103 564565465 5.0 455544365 5.0 445544465 5.0 565566465 6.0 466536465 5.0   26.0    5
 104 633326554 4.0 633326544 4.0 634426554 4.0 643425634 4.0 533224544 4.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238