OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic": 2018-09-09, Myślenice SOKÓŁ - Myślenice małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Myślenice Dabce Festival Myślenice 2018

Myślenice ; 9 września 2018 roku
Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Myślenicach
Prowadzenie: Monika Sakowska, Arkadiusz Deierling
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E+F, Kombinacja 8T
12-13, D, Latin
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 18, RISING STARS, Latin
16-18, RISING STARS, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec  1
   2 AKSEL - Rzeszów              3
   3 A-Z - Przemyśl               1
   4 BAWINEK - Kraków             7
   5 ESKADRA - Pabianice          2
   6 FORUM - Zabrze               3
   7 GASIEK - Rzeszów             1
   8 GRACJA - Zielona Góra        1
   9 IGLICA - Wrocław             2
  10 K-STUDIO Krosno              2
  11 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  12 RONDO - Rybnik               1
  13 RYTM - Żory                  1
  14 SEMPRE - Kraków              1
  15 UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 1
  16 WIR - Mysłowice              1
  17 ZŁOTA PARA - Dębica          1
  18 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       
F       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 164         1 Cyran Juliusz  Karol, Sosna Amelia                 RONDO - Rybnik            śląski               1/   5
 163         2 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   5
 165         3 Gembara Konrad, Wargala Jessica                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   5
 167         4 Krasoń Karol, Bednarczyk Wiktoria                  ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          4/   5
 166         5 Grzesiowski Igor, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163 2422233 2.0 2523345 3.0 3322231 2.0 4533235 3.0 4333153 3.0 4123133 2.0 3343122 2.0 5344133 3.0   20.0    2
 164 1311114 1.0 1311112 1.0 1511115 1.0 1111112 1.0 1111311 1.0 1211211 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0    8.0    1
 165 4153351 3.0 3252551 2.0 2453552 5.0 2452554 5.0 2242522 2.0 2332525 3.0 2252533 3.0 2232422 2.0   25.0    3
 166 5245445 5.0 5144423 4.0 5235324 3.0 5344443 4.0 3454445 4.0 3454454 4.0 5524455 5.0 4553545 5.0   34.0    5
 167 3534522 4.0 4435234 5.0 4144443 4.0 3225321 2.0 5525234 5.0 5545342 5.0 4435344 4.0 3425354 4.0   33.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       
F       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 183         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   5
 181         2 Fehr Michał, Pelczar Emilia                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   5
 182         3 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               3/   5
 184         4 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   5
 185         5 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 181 3213222 1.0 3425123 2.0 4324122 2.0 2325223 2.0 3444142 4.0   11.0    2
 182 4125113 2.0 5143512 3.0 3155511 3.0 3133411 3.0 5123411 1.0   12.0    3
 183 1432344 3.0 1212234 1.0 1212443 1.0 1212334 1.0 1312234 2.0    8.0    1
 184 2341535 4.0 4331345 4.0 5431334 4.0 4451145 4.0 2231325 3.0   19.0    4
 185 5554451 5.0 2554451 5.0 2543255 5.0 5544552 5.0 4555553 5.0   25.0    5
                                   R                             
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       
F       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               
G       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 172         1 Kruk Dawid, Naramska Maria                         FORUM - Zabrze            śląski               1/   7
 171         2 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
 170         3 Depta Artur, Błaszczyk Sandra                      FORUM - Zabrze            śląski               3/   7
 174         4 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              4/   7
 169         5 Czerny Szymon, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   7
 173         6 Lozinszek Artur, Szewczyk Julia                    WIR - Mysłowice           śląski               6/   7
 175         7 Zglinicki Dawid, Furman Daria                      FORUM - Zabrze            śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169 2323413 2.0 4326425 3.0 6247457 6.0 6336777 7.0 7174254 5.0 5323473 3.0 1225476 4.0 2215566 5.0   35.0    5
 170 5454545 5.0 3745743 4.0 3776235 5.0 3677333 3.0 6727143 4.0 1532564 4.5 4433251 2.0 4324251 2.0   29.5    3
 171 1531221 1.0 1111114 1.0 1111112 1.0 1221111 1.0 2532715 2.0 2254625 4.5 3647717 6.0 3536737 6.0   22.5    2
 172 6242352 4.0 2252231 2.0 2322721 2.0 2142422 2.0 1311322 1.0 3411112 1.0 2314323 1.0 1153112 1.0   14.0    1
 173 4666666 6.0 5533567 5.0 4634364 3.0 4714255 4.0 4445576 6.0 7675357 6.0 6562134 5.0 6671324 4.0   39.0    6
 174 7177777 7.0 7467376 7.0 5465546 4.0 7465666 6.0 5253461 3.0 6146231 2.0 5151542 3.0 5442443 3.0   35.0    4
 175 3715134 3.0 6674652 6.0 7553673 7.0 5553544 5.0 3666637 7.0 4767746 7.0 7776665 7.0 7767675 7.0   49.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
F       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           1/   7
  26         2 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   7
  28         3 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   7
  27         4 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   7
  31         5 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   7
  29         6 Gryń Karol, Łaszczyk Joanna                        SEMPRE - Kraków           małopolski           6/   7
  25         7 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  25 7765745 7.0 6476753 7.0 6366632 6.0 7355764 5.0   25.0    7
  26 1343314 3.0 1232164 2.0 5441153 3.0 3441132 3.0   11.0    2
  27 6652451 5.0 7753531 5.0 4732371 2.0 2633351 4.0   16.0    4
  28 2421127 1.0 3341346 3.0 7677447 7.0 5112417 2.0   13.0    3
  29 4576636 6.0 4665427 6.0 2215565 5.0 6567576 7.0   24.0    6
  30 3217272 2.0 2124272 1.0 1124226 1.0 1224223 1.0    5.0    1
  31 5134563 4.0 5517615 4.0 3553714 4.0 4776645 6.0   18.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               Polska
F       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   3
  25         2 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   3
  26         3 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  25 1222322 2.0 1212212 2.0 1222312 2.0 2122312 2.0    8.0    2
  26 3333233 3.0 2323333 3.0 3133223 3.0 3333133 3.0   12.0    3
  27 2111111 1.0 3131121 1.0 2311131 1.0 1211221 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: RISING STARS, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                    Słowenia             Polska
B       Melnikova                 Anna                      Rosja                Polska
C       Pokrovskaja               Jana                      Rosja                Polska
D       Wang                      Manfred                   Chiny                Polska
E       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
H       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
I       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: RISING STARS, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Noworyta Mariusz, Fatyga Justyna                   BAWINEK - Kraków          małopolski           1/   2
  64         2 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: RISING STARS, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  64 221121222 2.0 122122121 2.0 121121221 1.0 121122211 1.0 122122222 2.0    8.0    2
  65 112212111 1.0 211211212 1.0 212212112 2.0 212211122 2.0 211211111 1.0    7.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: RISING STARS, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Spasitseva                Katusha                   Ukraina              Polska
B       Melnikova                 Anna                      Rosja                Polska
C       Wang                      Manfred                   Chiny                Polska
D       Duknauskas                Vytautas                  Litwa                Polska
E       Swetik                    Marek                     Czechy               Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: RISING STARS, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
  69         2 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
  70         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: RISING STARS, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  68 111111212 1.0 121111212 1.0 121111212 1.0 121111221 1.0 131111211 1.0    5.0    1
  69 223222121 2.0 213222121 2.0 213232121 2.0 212232113 2.0 223232123 2.0   10.0    2
  70 332333333 3.0 332333333 3.0 332323333 3.0 333323332 3.0 312323332 3.0   15.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238