OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna": 2018-10-06, LESZNO MARGO - Leszno wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

FESTIWAL TAŃCA POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA LESZNA


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
FESTIWAL TAŃCA POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA LESZNA

Leszno 6.10.2018
Organizator: Szkoła Tańca MARGO
Prowadzenie: Klaudia Borowska
Muzyka: Radosław Mojsym
Obsługa medyczna: ZAPEWNIONA
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
SENIOR 1, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard        3
   2 ANIMA DANZA - Głogów         3
   3 ASTRA - Szczecin             3
   4 CHAMPION TEAM - Wrocław      6
   5 DANCE TEAM - Wrocław         2
   6 DREAM - Poznań               3
   7 DZIUPLA - Poznań             7
   8 FAST-STEP Warszawa           2
   9 FILEMON - Szamotuły          2
  10 GRACJA - Zielona Góra       23
  11 IGLICA - Wrocław            10
  12 IMPRESS - Dzierżoniów        2
  13 ISKRA - Praszka              1
  14 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    3
  15 LATINA - Wolsztyn           18
  16 LORENZO Katarzyna Białek     3
  17 MARGO - Leszno              21
  18 POEZJA - Kościan             6
  19 PROJEKT NM - Słubice         4
  20 RETRO - Kępno                1
  21 ROYAL DANCE - Szczecin       4
  22 SKYDANCE - Wrocław           1
  23 SŁOŃCE - Poznań              4
  24 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  25 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  26 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Hasiów Szymon, Salwierak Klaudia                   KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              1/  13
  14         2 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          2/  13
  13         3 Drapiewski Aleksander, Nowak Julia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  13
  17         4 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/  13
  16         5 Kowalski Łukasz, Ratajszczak Marianna              MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  13
  22         6 Tkacz Jan, Hołoś Daria                             RETRO - Kępno             wielkopolski         6/  13
  12         7 Bryła Tadeusz, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/  13
  18         8 Raś Mikołaj, Garstka Zuzanna                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         8/  13
  19         9 Sobecki Emil, Śliwińska Martyna                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         9/  13
  21        10 Tenenbaum Nikodem, Błaszczak Nikola                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  13
  11        11 Adamczak Karol, Piechocka Lidia                    DREAM - Poznań            wielkopolski        11/  13
  20        12 Sowa Aleksander, Midziak Olga                      IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski         12/  13
  23        13 Włodarczyk Łukasz, Wita Wiktoria                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  11 XX X X   4  X   X   2          0  X   X   2      X   1  X       1    10          
  12     X    1  XX  X   3  X X XX  4 X XX X   4      X   1 X  X X   3    16          
  13 X X X X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7   XXX    3 XX XX X  5  X XX X  4    29         4
  14 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  X X  X  3  XXX     3 XXXXXXX  7    33         3
  15 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X  XXX  4  X XXXX  5 XXX XXX  6    34         2
  16   X   X  2 X XX  X  4 X X   X  3 X X  XX  4 X X   X  3 X X   X  3    19         6
  17  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X X XX  4    36         1
  18  XX  X   3          0          0 X   XXX  4 XX  X    3 X X XX   4    14          
  19    XX    2 X   X    2 X X X X  4     X    1 X        1  XX X    3    13          
  20       X  1          0          0 XX       2 X XX X   4          0     7          
  21 X     X  2          0          0 X XX     3   X X X  3 X XXX    4    12          
  22 XX XXX   5    XXXX  4  X XXXX  5  X XX X  4  XXXXXX  6    X X   2    26         5
  23   X      1          0          0   X      1          0       X  1     3          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  13 1344312 3.0 4344335 3.0 3354225 3.0 5334321 3.0 3454332 3.0 2453232 4.0   19.0    3
  14 5151131 1.0 6123121 2.0 6132132 2.0 6123443 4.0 6111456 4.0 4112414 1.0   14.0    2
  15 2215224 2.0 1212212 1.0 1213311 1.0 1415112 1.0 2226111 1.0 3225141 2.0    8.0    1
  16 3436665 5.0 2556663 6.0 2546664 6.0 4546654 5.0 5635644 5.0 5536653 5.0   32.0    5
  17 4522446 4.0 5431446 4.0 4421446 4.0 2251235 2.0 1342223 2.0 1341325 3.0   19.0    4
  22 6663553 6.0 3665554 5.0 5665553 5.0 3662566 6.0 4563565 6.0 6664566 6.0   34.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Kubaczyk Jakub, Drzymała Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   3
  29         2 Musiał Jakub, Wojtun Lena                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          2/   3
  26         3 Duda Karol, Moder Wiktoria                         LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  26 3323233 3.0 3333333 3.0 3333233 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   18.0    3
  27 1111111 1.0 1121112 1.0 1111111 1.0 2222122 2.0 2222122 2.0 2222122 2.0    9.0    1
  29 2232322 2.0 2212221 2.0 2222322 2.0 1111211 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Słowik Szymon, Karcewicz Roksana                   ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   8
  33         2 Gruszecki Wojciech, Melnarowicz Oliwia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   8
  34         3 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   8
  36         4 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   8
  39         5 Wilk Tobiasz, Wallicht Leticja                     LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         5/   8
  32         6 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   8
  35         7 Plackowski Jakub, Ryks Magdalena                   POEZJA - Kościan          wielkopolski         7/   8
  37         8 Szczepaniak Mikołaj, Duszyńska Oliwia              LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32  XXXX X  5 X XXX X  5 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6   X  X   2 X X  X   3    39         6
  33 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    53         2
  34 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   X  XX  3  X X XX  4 XXXXXXX  7  X XXXX  5    45         4
  35 X   X    2 X   XX   3 XXXXX    5 X        1 XX XX    4 X XX     3 XX XX X  5 XXXXX X  6    29          
  36  X X XX  4 XX  XXX  5  XXX XX  5  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXXXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    43         5
  37 X X  XX  4 XXXX     4 X X      2 X X   X  3 X X      2 X X X X  4   X      1 X        1    21          
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
  39 XXXXXX   6 XXXXXXX  7   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 5564645 5.0 5654646 6.0 3533625 3.0 6523654 5.0 5664665 6.0 1666665 6.0 4664665 6.0 5665666 6.0   43.0    6
  33 1222423 2.0 1432532 3.0 1322361 2.0 1432432 2.0 1221523 2.0 2221421 1.0 1222433 2.0 3221534 2.0   16.0    2
  34 3433131 3.0 2211125 1.0 2211133 1.0 2211123 1.0 6556414 5.0 6544513 4.0 6345522 4.0 6554412 5.0   24.0    3
  36 6355564 4.0 6346363 4.0 4445544 5.0 4356245 4.0 4435256 4.0 5332354 3.0 5433254 3.0 4433255 4.0   31.0    4
  38 2111312 1.0 3123211 2.0 5154412 4.0 5144311 3.0 2112131 1.0 3113132 2.0 3111111 1.0 1112121 1.0   15.0    1
  39 4646256 6.0 4565454 5.0 6666256 6.0 3665566 6.0 3343342 3.0 4455246 5.0 2556346 5.0 2346343 3.0   39.0    5
                                                                                            R        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Śmiałkowski Mikołaj, Jaszek Weronika               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   9
  49         2 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emilia                 PROJEKT NM - Słubice      lubuski              2/   9
  43         3 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/   9
  52         4 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły                            4/   9
  44         5 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   9
  47         6 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   9
  48         7 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski         7/   9
  45         8 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski         8/   9
  42         9 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  42 XXX      3          0          0  X       1     4          
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    27       1-2
  44 X XXXXX  6 XXX      3 XXXXXX   6 XXXXXX   6    21         5
  45          0  X    X  2       X  1  XX   X  3     6          
  46 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       1-2
  47   XXX X  4  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXXXX   5    20         6
  48 XXXXXXX  7 X  XXX   4 XX  X X  4 X     X  2    17          
  49  X XXX   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X  XXXX  5    22         4
  52 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    24         3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  43 3345521 3.0 3134452 4.0 3333562 2.0 5431352 3.0   12.0    3
  44 5234466 5.0 5215566 5.0 5445455 5.0 4544565 5.0   20.0    5
  46 1511114 1.0 2461113 1.0 1611213 1.0 2312113 1.0    4.0    1
  47 6623655 6.0 6642645 6.0 6522626 6.0 6623646 6.0   24.0    6
  49 4462242 4.0 4353231 2.0 4264131 3.0 3165231 2.0   11.0    2
  52 2156333 2.0 1526324 3.0 2156344 4.0 1256424 4.0   13.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Śmiałkowski Mikołaj, Jaszek Weronika               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   8
  52         2 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły                            2/   8
  43         3 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/   8
  50         4 Danielski Artur, Nawłoka Wioletta                  DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          4/   8
  44         5 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   8
  51         6 Mazur Marcel, Urban Greta                          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/   8
  45         7 Łukaszewski Kacper, Szlafka Zofia                  POEZJA - Kościan          wielkopolski         7/   8
  42         8 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  42  X X     2   X      1          0   XX     2     5          
  43 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       1-3
  44 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7    25         4
  45  X X  X  3  X XX X  4  X XX X  4  X XX    3    14          
  46 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       1-3
  50 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5    24         5
  51 XXXXXX   6 X X  X   3 X X XXX  5 XXXr XX  5    19         6
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    27       1-3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  43 2455562 4.0 2153421 3.0 1125423 2.0 2114541 1.0   10.0    3
  44 5266325 5.0 5564365 5.0 2264355 5.0 1253265 4.0   19.0    5
  46 1511111 1.0 1411113 1.0 3511211 1.0 3432413 3.0    6.0    1
  50 6334434 3.0 6336534 4.0 6433644 4.0 5325334 5.0   16.0    4
  51 4642656 6.0 4645646 6.0 4656566 6.0 4546656 6.0   24.0    6
                                            R        
  52 3123243 2.0 3222252 2.0 5342132 3.0 6661122 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  78         2 Tołoczko Przemysław, Krauze Wiktoria               ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          2/   5
  76         3 Metack Julian, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   5
  77         4 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   5
  75         5 Kuliński Karol, Adamska Martyna                    KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 1323114 2.0 3113111 1.0 3213112 1.0 1121123 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    9.0    1
  75 5555535 5.0 4455535 5.0 5555534 5.0 2545535 5.0 5555535 5.0 5555534 5.0 5555535 5.0 5555535 5.0   40.0    5
  76 2111241 1.0 1222343 2.0 2141443 3.0 5214452 4.0 2224453 3.0 2323445 3.0 2333443 3.0 1434444 4.0   23.0    3
  77 4434452 4.0 5334452 4.0 4434351 4.0 4433341 3.0 4432342 4.0 4444353 4.0 4444352 4.0 4343352 3.0   30.0    4
  78 3242323 3.0 2541224 3.0 1322225 2.0 3352214 2.0 3343224 2.0 3132222 2.0 3222224 2.0 3222223 2.0   18.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   7
 116         2 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   7
 115         3 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   7
 111         4 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   7
 113         5 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   7
 110         6 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   7
 112         7 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 3577557 6.0 2216346 3.0 2657756 6.0 2677766 6.0 2777766 7.0   28.0    6
 111 7733633 3.0 7765553 5.0 5424433 3.0 6355543 5.0 6366453 5.0   21.0    4
 112 5625776 7.0 6634677 7.0 7776677 7.0 7746677 7.0 7655677 6.0   34.0    7
 113 4366344 5.0 5577735 6.0 4365544 5.0 4534324 3.0 5544534 4.0   23.0    5
 114 1212121 1.0 1322121 1.0 1211121 1.0 1211111 1.0 1211121 1.0    5.0    1
 115 2444465 4.0 3443464 4.0 3543365 4.0 3463455 4.0 4423345 3.0   19.0    3
 116 6151212 2.0 4151212 2.0 6132212 2.0 5122232 2.0 3132212 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   6
 114         2 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   6
 111         3 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
 110         4 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
 112         5 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
 113         6 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 3624335 3.0 3644336 4.0 4433434 4.0 3424334 3.0 3434434 4.0   18.0    4
 111 4255441 4.0 4335541 3.0 3344351 3.0 4345441 4.0 5343341 3.0   17.0    3
 112 6443554 5.0 6563454 5.0 6655565 5.0 6666566 6.0 6566556 6.0   27.0    5
 113 5566666 6.0 5456665 6.0 5566646 6.0 5553655 5.0 4655665 5.0   28.0    6
 114 2332213 2.0 2222222 2.0 2122222 2.0 2232212 2.0 2122112 1.0    9.0    2
 115 1111122 1.0 1111113 1.0 1211113 1.0 1111123 1.0 1211223 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   7
  93         2 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
  94         3 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   7
  88         4 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   7
  87         5 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   7
  95         6 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   7
  92         7 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 5663537 6.0 5344324 4.0 7367445 6.0 7363522 3.0 5365522 5.0   24.0    5
  88 6775475 7.0 6675476 6.0 1673363 3.0 3674454 4.0 4574373 4.0   24.0    4
  91 1551111 1.0 1113111 1.0 2121111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  92 4436363 5.0 7456665 5.0 6755676 7.0 6756677 7.0 7757666 7.0   31.0    7
  93 7142244 4.0 4231242 2.0 3242224 2.0 2242243 2.0 2241234 2.0   12.0    2
  94 2214652 2.0 2522553 3.0 4534552 4.0 5425365 5.0 6423455 3.0   17.0    3
  95 3327726 3.0 3767737 7.0 5416737 5.0 4537736 6.0 3636747 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   6
  96         2 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   6
  91         3 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
  93         4 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
  95         5 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   6
  92         6 Kuźnik Damian, Olejnik Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  91 6123213 2.0 6135233 3.0 6224343 3.0 5233236 3.0 2123332 3.0   14.0    3
  92 4664664 6.0 4564664 6.0 5665666 6.0 4665665 6.0 4666565 6.0   30.0    6
  93 3441456 4.0 5453452 4.0 4353554 5.0 6454553 5.0 3334651 4.0   22.0    4
  94 5212322 1.0 2211311 1.0 3411221 2.0 3521321 2.0 5412123 1.0    7.0    1
  95 2556545 5.0 3646545 5.0 2546415 4.0 2316414 4.0 6545416 5.0   23.0    5
  96 1335131 3.0 1322126 2.0 1132132 1.0 1142142 1.0 1251244 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   3
 101         2 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   3
  99         3 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 3113332 3.0 3233332 3.0 3333332 3.0 3323332 3.0 3233332 3.0   15.0    3
 100 1332123 2.0 1311123 1.0 1111123 1.0 1111113 1.0 1111123 1.0    6.0    1
 101 2221211 1.0 2122211 2.0 2222211 2.0 2232221 2.0 2322211 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   8
 100         2 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   8
 103         3 Marcisz Piotr, Jakubowska Sandra                   SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         3/   8
  49         4 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emilia                 PROJEKT NM - Słubice      lubuski              4/   8
  48         5 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski         5/   8
 101         6 Zięba Jakub, Pułka Marta                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/   8
  47         7 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   8
 102         8 Kuźlak Marcin, Niedośpiał Monika                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  47  XX  XX  4  XX X X  4  XXX XX  5  XX  XX  4  XXX XX  5    22          
  48 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31       2-3
  49 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXX XX  5  XXXRXX  6  X    X  2    24         6
  99 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    31       2-3
 100 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X  XXX   4 XX XXX   5 XXXXXXX  7    28         4
 101    XXXX  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X XXXX   5    26         5
 102 X  XX X  4 X    X   2 X X XX   4 X XXX    4 X   X    2    16          
 103 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 1636563 6.0 1626453 4.0 3636654 6.0 5536663 5.0 3636462 4.0   25.0    5
  49 6155651 5.0 5145662 5.0 4144562 4.0 1143452 3.0 6143656 6.0   23.0    4
  99 3313342 2.0 3212141 1.0 2323341 3.0 3321241 1.0 1211141 1.0    8.0    1
 100 2541116 1.0 2451316 2.0 1551216 1.0 2452116 2.0 2552315 3.0    9.0    2
 101 5462425 4.0 6364525 6.0 6465425 5.0 6665525 6.0 5464524 5.0   26.0    6
 103 4224234 3.0 4533234 3.0 5212133 2.0 4214334 4.0 4325233 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
  84         2 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   6
  85         3 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              3/   6
  86         4 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   6
  81         5 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              5/   6
  82         6 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 2144531 3.0 1135541 4.0 4145565 5.0 2156554 5.0 2153555 5.0   22.0    5
  82 6666666 6.0 6666656 6.0 6666646 6.0 6665666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  83 4211152 1.0 4242262 2.0 2221151 1.0 1211241 1.0 1211141 1.0    6.0    1
  84 1352445 5.0 3511115 1.0 3532314 3.0 5422112 2.0 5422212 2.0   13.0    2
  85 3425213 2.0 2354323 3.0 1354223 2.0 4343335 4.0 3344334 3.0   14.0    3
  86 5533324 4.0 5423434 5.0 5413432 4.0 3534423 3.0 4535423 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
  87         2 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   6
  88         3 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   6
  81         4 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              4/   6
  82         5 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   6
  84         6 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 1263231 1.0 1353452 4.0 5366663 6.0 1344362 3.0 2233344 3.0   17.0    4
  82 5624545 5.0 5664566 6.0 6653456 5.0 5533454 5.0 6652565 5.0   26.0    5
  83 2141352 2.0 2121213 1.0 4212211 2.0 4112213 1.0 1115111 1.0    7.0    1
  84 6435626 6.0 6536645 5.0 2544335 3.5 6665546 6.0 5566656 6.0   26.5    6
  87 4512164 4.0 4412134 3.0 1121142 1.0 3221135 2.0 4421233 2.0   12.0    2
  88 3356413 3.0 3245321 2.0 3435524 3.5 2456621 4.0 3344422 4.0   16.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   5
 120         2 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   5
 117         3 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   5
 121         4 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          4/   5
 119         5 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 4315553 5.0 5535423 5.0 5424111 1.0 5323221 2.0 5325312 2.0   15.0    3
 118 5251122 1.0 4121132 1.0 3131322 2.0 3111313 1.0 3151223 1.0    6.0    1
 119 2432444 4.0 2243554 4.0 4313555 5.0 4254454 4.0 4213444 4.0   21.0    5
 120 3143211 2.0 1354211 2.0 1255233 3.0 1435132 3.0 2444131 3.0   13.0    2
 121 1524335 3.0 3412345 3.0 2542444 4.0 2542545 5.0 1532555 5.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
F       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Kucharski Damian, Sadowska Magdalena               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
 117         2 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   6
 122         3 Buchowski Arkadiusz, Cebula Katarzyna              POEZJA - Kościan          wielkopolski         3/   6
 124         4 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   6
 119         5 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   6
 118         6 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 3132112 1.0 6233212 2.0 5323212 2.0 4236323 2.0 5436334 4.0   11.0    2
 118 2554565 6.0 2554666 6.0 1534666 6.0 3643665 6.0 3545656 6.0   30.0    6
 119 1665433 5.0 5662455 5.0 4656434 4.0 5464532 5.0 4623423 3.0   22.0    5
 122 5223356 3.0 1425333 3.0 3462343 3.0 6522144 3.0 2364242 2.0   14.0    3
 123 4316221 2.0 3116121 1.0 2115121 1.0 1115211 1.0 1112111 1.0    6.0    1
 124 6441644 4.0 4341544 4.0 6241555 5.0 2351456 4.0 6251565 5.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/  10
 129         2 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  10
 142         3 Myśliński Mateusz Łukasz, Słomczyńska Kaja         STUDIO KREACJI TAŃCA - By                      3/  10
 135         4 Olejnik Bartosz, Zaklińska Joanna                  ISKRA - Praszka           opolski              4/  10
 133         5 Czaczkowski Kacper, Skrzypek Patrycja              LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  10
 134         6 Frąckowiak Mateusz, Olbińska Oliwia                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/  10
 128         7 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  10
 130         8 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         8/  10
 131         9 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  10
 132        10 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 127 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 128 XXX XX  X  6 X   X  XX  4   X  X XX  4      X XX  3 X      X   2    19          
 129 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8    42         2
 130   X    XX  3   XX  X X  4 XX X       3    X   X   2    XXX  X  4    16          
 131  XXX XX    5            0 XXX        3  XX        2 XX         2    12          
 132            0     X      1            0     X      1  X         1     3          
 133 XX XX XXX  7 XXX XXXX   7     X XX   3 XX    X X  4   X   XX   3    24         6
 134 XXX XX  X  6 XXXX XXXX  8   XXXXXXX  7 XXXXXXXX   8  XXXXXXXX  8    37         4
 135  X XXXXX   6  X XXX  X  5 XX XXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    34         5
 142 X  XX XX   5 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    39         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 127 413431121 1.0 313421211 1.0 222321111 1.0 421342111 1.0 312431211 1.0    5.0    1
 129 245114232 2.0 444114132 3.0 464114234 4.0 354114234 4.0 253113123 2.0   15.0    2
 133 552566516 5.0 565556525 5.0 535566526 5.0 566566525 6.0 646566536 6.0   27.0    5
 134 661645654 6.0 632645666 6.0 653655655 6.0 632655656 5.0 561645655 5.0   28.0    6
 135 136222363 3.0 256332454 4.0 146242363 3.0 145221363 2.0 135222362 3.0   15.0    4
 142 324353445 4.0 121263343 2.0 311433442 2.0 213433442 3.0 424354444 4.0   15.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/  13
 130         2 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/  13
 136         3 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/  13
 140         4 Nowak Patryk, Bajon Magdalena                      SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         4/  13
 129         5 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  13
 139         6 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  13
 137         7 Kakakis Nikodem, Dominek Katarzyna                 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          7/  13
 128         8 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         8/  13
 132         9 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/  13
 120        10 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  13
 138        11 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  13
 141        12 Wojdowski Jonasz, Strzemp Klaudia                  SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        12/  13
 131        13 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 120 XX   X     3    X       1 X    X  X  3 XX   XX X  5  X         1    13          
 127  XX XXXXX  7  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9    39       2-3
 128  X  X X X  4  XX  XX X  5  X    X X  3       X    1      XX X  3    16          
 129 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    42         1
 130 XXXXX XXX  8 XX XX  XX  6 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    39       2-3
 131            0            0            0            0            0     0          
 132     X  X   2    XX  X   3    XX  X   3    XX  X   3   XX   X   3    14          
 136 X XX XXX   6  XXXXXXX   7  XXXXXXX   7    XXXXXX  6     X XX   3    29       4-5
 137   XX X     3 X X        2 X XXXXX    6 XXX X      4 X X        2    17          
 138         X  1         X  1            0            0    XXX  X  4     6          
 139 XXXX XX X  7 XXX XXX X  7  X  X   X  3  XXXX   X  5 XX XXXX X  7    29       4-5
 140 X  XX  X   4 X    XXX   4 X XX  XX   5 X XX XXX   6 XXXX   X   5    24         6
 141            0 X          1 X          1            0            0     2          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 127 442452321 3.0 351252211 1.0 252551121 1.0 131351121 1.0 151431121 1.0    7.0    1
 129 634245256 5.0 645334355 5.0 646363464 5.0 616425455 5.0 625343246 4.0   24.0    5
 130 216114532 2.0 224125522 2.0 314126632 3.0 223112332 2.0 343114412 2.0   11.0    2
 136 551521115 1.0 412411136 3.0 433412216 2.0 452543213 3.0 564622355 5.0   14.0    3
 139 125633464 4.0 136643464 4.0 125635555 6.0 345664666 6.0 216556664 6.0   26.0    6
 140 363366643 6.0 563566643 6.0 561244343 4.0 564236544 4.0 432265533 3.0   23.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   2
 144         2 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 1111111 1.0 1111112 1.0 1111212 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0    5.0    1
 144 2222222 2.0 2222221 2.0 2222121 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Śmikiel                   Mateusz         II        Głogów               
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   4
 145         2 Bienert Paweł, Jankowska Sonia                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         2/   4
 144         3 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   4
 147         4 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 3233334 3.0 3234334 3.0 4233324 3.0 3234334 3.0 3133344 3.0   15.0    3
 145 1122222 2.0 1122222 2.0 1122232 2.0 1121222 2.0 1212222 2.0   10.0    2
 146 2311111 1.0 2311111 1.0 2411111 1.0 2312111 1.0 2321111 1.0    5.0    1
 147 4444443 4.0 4443443 4.0 3344443 4.0 4443443 4.0 4444433 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
C       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Miklas Mikołaj, Tomczak Barbara                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   2
 152         2 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 1122121 1.0 1222122 2.0 2222222 2.0 2122122 2.0 2122122 2.0    9.0    2
 154 2211212 2.0 2111211 1.0 1111111 1.0 1211211 1.0 1211211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181013-2238