OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ": 2018-10-06, N. Sącz AXIS - Nowy Sącz małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

25 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
25 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu

Nowy Sącz, Hala MOSiR, 2018-10-06
Organizator: AXIS - Nowy Sącz, MCK Sokół Nowy Sącz
Prowadzenie: Berkowicz Adam
Muzyka: DJ
Obsługa medyczna: ;--->
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, C, Standard
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AXIS - Nowy Sącz             5
   2 A-Z - Przemyśl               3
   3 CUBANA - Nowy Targ           2
   4 ELIDA - Mielec               2
   5 EVOLUTION - Kraków           2
   6 GRACJA - Krosno              4
   7 KLASA - Tarnów               5
   8 K-STUDIO Krosno              2
   9 Kuźnia Tańca Kraków          2
  10 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  11 LATINO - Żabno               5
  12 LORDANCE - Wodzisław Śl.     5
  13 Modern                       5
  14 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  15 PERFECT - Będzin             2
  16 PERFECT DANCE - Kraków       1
  17 STARDANCE - Kraków           2
  18 SUKCES - Jaworzno            1
  19 SzT  eMiKa - Tarnów          9
  20 THOMAS DANCE - Kraków        2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów                1/   4
  74         2 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl                     2/   4
  76         3 Morawa Aleksander, Sznajder Agnieszka              CUBANA - Nowy Targ                 3/   4
  73         4 Boda Kamil, Pańczyk Natalia                        SzT  eMiKa - Tarnów                4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 4424232 4,0 3332343 3,0 4344444 4,0 3343343 3,0 4444441 4,0 4344443 4,0 4334422 4,0 4233342 3,0   29.0    4
  74 2131113 1,0 1111112 1,0 1222122 2,0 1111112 1,0 2212213 2,0 2412122 2,0 3412233 2,0 2412433 2,0   13.0    2
  75 3213341 2,0 4224221 2,0 3111211 1,0 4422221 2,0 1131132 1,0 3131211 1,0 1141111 1,0 1121111 1,0   11.0    1
  76 1342424 3,0 2443434 4,0 2433333 3,0 2234434 4,0 3323324 3,0 1223334 3,0 2223344 3,0 3344224 4,0   27.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Suszek Witold, Suszek Natalia                      SUKCES - Jaworzno                  1/   9
  84         2 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                Kuźnia Tańca Kraków                2/   9
  79         3 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów                3/   9
  81         4 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków                 4/   9
  82         5 Zaboiotskyi Dmytro, Mishchan Uliana                Modern                             5/   9
  83         6 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                     6/   9
  85         7 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów                7/   9
  87         8 Tomasiak Wiktor, Fecko Julia                       AXIS - Nowy Sącz                   8/   9
  80         9 Seleznyuk Nazar, Behal Vladyslava                  Modern                             9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  79 XXXXX    5  XXXXX   5 X XXXX   5 XXX XX   5 X XXXXX  6    26         3
  80    X XX  3 X XXXXX  6 XX XXX   5  X   XX  3  X  XX   3    20          
  81 X  XXX   4 X  X X   3 X XX XX  5 X XXXX   5 X XX X   4    21       6-8
  82 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXX X  5 XX X  X  4    27         2
  83 XXXXX X  6 X   XXX  4       X  1  XX XXX  5  XX XXX  5    21       6-8
  84  X  XXX  4  X  X X  3  X  XXX  4 XX X XX  5 XX  XXX  5    21       6-8
  85   X  XX  3  XXX XX  5  XXX XX  5  XXX XX  5  XXXXXX  6    24         4
  86 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X  XX X  4 X XXX    4    28         1
  87 XXXX     4 XXX      3 XXX XX   5 XXXXX    5 XXXX  X  5    22         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 6721616 8,0 7643515 4,0 6863611 6,0 2752511 1,0 3722712 2,0   21.0    3
  81 7873523 5,0 6874662 6,0 7774445 5,0 7837123 3,0 4845344 3,0   22.0    4
  82 2468375 6,0 2285241 2,0 4257254 3,0 5346876 7,0 5578286 8,0   26.0    5
  83 5257732 4,0 4367783 8,0 5686822 7,0 3278742 4,0 7364823 4,0   27.0    6
  84 4184268 2,0 5132354 3,0 2131363 2,0 6163235 2,0 6153571 5,0   14.0    2
  85 8646444 3,0 8558436 5,0 8448736 8,0 8524454 6,0 8636435 6,0   28.0    7
  86 1312151 1,0 1711128 1,0 1312178 1,0 1681688 8,0 1281158 1,0   12.0    1
  87 3535887 7,0 3426877 7,0 3525587 4,0 4415367 5,0 2417667 7,0   30.0    8
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno                    1/   6
  21         2 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.           2/   6
  22         3 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.           3/   6
  24         4 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno                     4/   6
  25         5 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    STARDANCE - Kraków                 5/   6
  20         6 Burnagiel Filip, Baran Martyna                     AXIS - Nowy Sącz                   6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 6466634 6,0 6466646 6,0 6646646 6,0 6466546 6,0 5466666 6,0   30.0    6
  21 1512253 2,0 1321223 2,0 1331333 2,0 2311233 2,0 2351323 3,0   11.0    2
  22 4133311 3,0 5143332 3,0 5163452 4,0 5132322 3,0 3212232 2,0   15.0    3
  23 2621122 1,0 2612111 1,0 2422211 1,0 1543111 1,0 1533111 1,0    5.0    1
  24 5245445 4,0 4235454 4,0 4215164 3,0 4254464 4,0 6124444 4,0   19.0    4
  25 3354566 5,0 3554565 5,0 3554525 5,0 3625655 5,0 4645555 5,0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.           1/  11
  29         2 Kuś Dawid, Terlikowska Maja                        PERFECT - Będzin                   2/  11
  28         3 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                Kuźnia Tańca Kraków                3/  11
  23         4 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno                    4/  11
  25         5 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    STARDANCE - Kraków                 5/  11
  22         6 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.           6/  11
  24         7 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno                     7/  11
  20         8 Burnagiel Filip, Baran Martyna                     AXIS - Nowy Sącz                   8/  11
  26      9-10 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                 9-10/  11
  30      9-10 Tomasiak Wiktor, Fecko Julia                       AXIS - Nowy Sącz                9-10/  11
  27        11 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                    11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  20  XX      2  X X     2  XX  X   3  X   X   2  XX  X   3    12          
  21 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         1
  22 X   XX   3   XXXXX  5    XXXX  4    XXX   3 X  XX X  4    19         6
  23  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X X X X  4    29         4
  24  XX   X  3   X   X  2 X X      2  XX   X  3  XX   X  3    13          
  25 XXXXXXX  7 XXX X    4 X XXX    4 X X  XX  4 XXX      3    22         5
  26          0      X   1  X   XX  3     X    1    XXX   3     8          
  27 X  X     2 X     X  2          0   X      1      X   1     6          
  28 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    30         3
  29 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         2
  30  X       1          0      XX  2 XX X  X  4    X     1     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 2321331 1,0 1311231 1,0 2121345 1,0 1111234 1,0 2121222 1,0    5.0    1
  22 6655454 5,0 6566454 6,0 6446523 5,0 6355563 6,0 5355655 5,0   27.0    6
  23 1414522 2,0 2424523 4,0 1614461 4,0 2526121 2,0 6616336 6,0   18.0    4
  25 5246665 6,0 4255666 5,0 4355656 6,0 4444656 5,0 3443564 4,0   26.0    5
  28 3163116 3,0 5143315 3,0 5263114 3,0 5263315 3,0 4264413 3,0   15.0    3
  29 4532243 4,0 3632142 2,0 3532232 2,0 3632442 4,0 1532141 2,0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Klimek Maksymilian, Mendel Martyna                 THOMAS DANCE - Kraków              1/   5
  38         2 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów                     2/   5
  39         3 Mruk Arkadiusz, Jacher Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów                3/   5
  40         4 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno          4/   5
  41         5 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno                    5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  37 2151131 1,0 2112211 1,0 2152111 1,0 1131111 1,0 1322111 1,0 1321111 1,0    6.0    1
  38 1322325 2,0 1231144 2,0 1241232 2,0 2542224 2,0 2441242 2,0 3532223 3,0   13.0    2
  39 3443514 4,0 3553425 4,0 3414425 4,0 3313445 4,0 3213334 3,0 2213332 2,0   21.0    3
  40 5234242 3,0 5344332 3,0 5323343 3,0 4454553 5,0 5554455 5,0 5445554 5,0   24.0    4
  41 4515453 5,0 4425553 5,0 4535554 5,0 5225332 3,0 4135523 4,0 4154445 4,0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów                1/   3
  33         2 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                     2/   3
  35         3 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów                     3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 2232232 2,0 2222211 2,0 2112222 2,0 2122222 2,0 2222222 2,0   10.0    2
  34 1111111 1,0 1111122 1,0 1221111 1,0 1211111 1,0 1111111 1,0    5.0    1
  35 3323323 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków              1/   6
  33         2 Staśko Gabriel, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno                     2/   6
  32         3 Skowronek Krzysztof, Misz Oliwia                   LORDANCE - Wodzisław Śl.           3/   6
  29         4 Myshynskyi Vitally, Tushchuk Oleksandra            Modern                             4/   6
  34         5 Surga Adrian, Sajdak Emilia                        KLASA - Tarnów                     5/   6
  31         6 Respekta Kamil, Kalinowska Dominika                AXIS - Nowy Sącz                   6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  29 3142221 2,0 6264366 6,0 6453456 5,0 4111324 1,0 4213233 3,0 4666543 5,5   22.5    4
  30 1523343 3,0 1411153 1,0 1211123 1,0 1242433 3,0 1131322 1,0 1111221 1,0   10.0    1
  31 6666666 6,0 5646635 5,0 5666665 6,0 6666666 6,0 5666665 6,0 5245666 5,5   34.5    6
  32 2211114 1,0 4553522 4,0 3534332 3,0 3424242 4,0 3544444 4,0 3424354 4,0   20.0    3
  33 4354532 4,0 2132211 2,0 2142211 2,0 5333111 2,0 6322111 2,0 6552112 2,0   14.0    2
  34 5435455 5,0 3325444 3,0 4325544 4,0 2555555 5,0 2455556 5,0 2333435 3,0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Pajerski Bartosz, Kurzak Barbara                   CUBANA - Nowy Targ                 1/   8
  49         2 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno                     2/   8
  44         3 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała          3/   8
  45         4 Malec Bartosz, Niewola Wiktoria                    SzT  eMiKa - Tarnów                4/   8
  51         5 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno                     5/   8
  48         6 Pielka Krzysztof, Margiel Kamila                   PERFECT - Będzin                   6/   8
  50         7 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno                    7/   8
  46         8 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów                     8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  X XX    3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X X XXX  5    47         3
  45 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         2
  46          0 X     X  2       X  1   X   X  2 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX XXXX  6    29          
  47 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
  48   XX XX  4 X XX XX  5 X XXXX   5 XX  XX   4 XXX XXX  6 X X  XX  4 XXX XX   5 X X XXX  5    38         5
  49 XXXXXX   6  X  XXX  4  X  X    2  XXXX X  5 XXXX XX  6 XX XX X  5 XX X  X  4 XXXX  r  4    36       6-7
  50 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X  X  X  3    X X   2 X  X XX  4  X X     2    36       6-7
  51 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XX XXX  5  XX X X  4  XX X    3  XXXXXX  6    44         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44 1142115 1,0 1231134 2,0 3133144 2,0 2463177 5,0 5334137 2,0 4543124 3,0 5332145 4,0 4733265 5,0   24.0    3
  45 3534541 4,0 4455417 4,0 4565535 5,0 4244452 4,0 3543355 5,0 2424567 4,0 1524327 3,0 2412351 2,0   31.0    4
  47 4221322 2,0 2122243 1,0 1251212 1,0 3131215 1,0 2222214 1,0 3232216 2,0 3243213 2,0 3224114 1,0   11.0    1
  48 5767777 7,0 6747775 7,0 6627657 6,0 5577646 6,0 4616721 4,0 5777735 7,0 4717732 5,0 6676726 6,0   48.0    6
  49 2355236 3,0 3363356 3,0 2442376 4,0 1622324 2,0 1151466 3,0 1111441 1,0 2151451 1,0 1151637 3,0   20.0    2
                                                                                               R     
  50 7476664 6,0 7576621 6,0 7376761 7,0 7756761 7,0 6777672 7,0 7666672 6,0 7676676 7,0 7567572 7,0   53.0    7
  51 6613453 5,0 5614562 5,0 5714423 3,0 6315533 3,0 7465543 6,0 6355353 5,0 6465564 6,0 5345443 4,0   37.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków             1/   6
  79         2 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów                2/   6
  82         3 Zaboiotskyi Dmytro, Mishchan Uliana                Modern                             3/   6
  88         4 Socha Adam, Nowak Maria                            K-STUDIO Krosno                    4/   6
  81         5 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków                 5/   6
  80         6 Seleznyuk Nazar, Behal Vladyslava                  Modern                             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 3522634 4,0 2312621 2,0 3412521 2,0 1313631 2,0 1254241 1,0   11.0    2
  80 4614255 5,0 5635246 5,0 6634256 6,0 6664446 6,0 5663666 6,0   28.0    6
                                           R           R         
  81 6456566 6,0 6554565 6,0 5555665 5,0 5525565 5,0 4325455 5,0   27.0    5
  82 2363341 2,0 3163154 3,0 2143134 3,0 2152154 1,0 6131524 4,0   13.0    3
                                           R                     
  88 5135422 3,0 4246333 4,0 4366343 4,0 4246213 4,0 2546112 2,0   17.0    4
  89 1241113 1,0 1421412 1,0 1221412 1,0 3431322 3,0 3412333 3,0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               Polska
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów                1/   3
  33         2 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                     2/   3
  35         3 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów                     3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 2113212 2,0 2222222 2,0 2222123 2,0 2222112 2,0 2211222 2,0   10.0    2
  34 1321121 1,0 1111111 1,0 1111211 1,0 1111221 1,0 1122111 1,0    5.0    1
  35 3232333 3,0 3333333 3,0 3333332 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238