OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT "O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla"": 2018-10-07, Przemyśl A-Z - Przemyśl podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT
Przemyska Gala Taneczna-XIX OTTT "O Puchar Prezydenta Miasta Przemysla

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT
Przemyska Gala Taneczna-XIX OTTT "O Puchar Prezydenta Miasta Przemysla
Przemyśl, 07.10.2018
Organizator: Szkoła Tańca "A-Z", Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca, Okręg PTT
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Agnieszka Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
8-9, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 6T
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
12-13, Mistrz. Okręgu, Standard
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
16-20, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
16-18, Mistrz. Okręgu, Standard
16-18, Mistrz. Okręgu, Latin
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów             28
   2 A-Z - Przemyśl              20
   3 BALLROOM - Lublin            3
   4 BAWINEK - Kraków             3
   5 DŻET - Rzeszów-Boguchwała   19
   6 ELIDA - Mielec               1
   7 EVOLUTION - Kraków           2
   8 GALA - Mielec                9
   9 GASIEK - Rzeszów            10
  10 GOLDEN DANCE - Przemyśl     11
  11 GRACJA - Krosno              9
  12 JUST DANCE - Stalowa Wola    3
  13 KORDASZEWSCY - Garwolin      4
  14 K-STUDIO Krosno             15
  15 LIDER - Lublin               2
  16 MAGIC-DANCE - Lublin         1
  17 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  18 PASJA - Lublin               1
  19 PW DANCE - Rzeszów           1
  20 SHOW DANCE - Rzeszów         3
  21 SzT  eMiKa - Tarnów          4
  22 TAKT - Chełm                 3
  23 TAKT - Jarosław              5
  24 THOMAS DANCE - Kraków        2
  25 TOP - ART - Lublin           3
  26 ZŁOTA PARA - Dębica          3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Krasoń Karol, Bednarczyk Wiktoria                  ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          1/   5
  29         2 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   5
  28         3 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski             3/   5
  26         4 Partyka Piotr, Mardosiewicz Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   5
  27         5 Pańko Gabriel, Dudek Dorota                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  24 1112121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111313 1.0 2111212 1.0 2122321 1.0    6.0    1
  26 3534333 3.0 5333344 3.0 3325334 3.0 5344442 4.0 4354454 5.0 3444445 4.0   22.0    4
  27 4453542 4.0 3454532 4.0 4443543 4.0 4555554 5.0 3445543 4.0 5555553 5.0   26.0    5
  28 5345454 5.0 4545455 5.0 5554455 5.0 3222131 2.0 5223131 2.0 4311132 2.0   21.0    3
  29 2221215 2.0 2222223 2.0 2232222 2.0 2433225 3.0 1532325 3.0 1233214 3.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   5
  35         2 Wołczański Michał, Lasek Aleksandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   5
  33         3 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           3/   5
  32         4 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   5
  36         5 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  32 4554355 5.0 4555355 5.0 3454345 4.0 2453345 4.0 2444344 4.0   22.0    4
  33 5333211 3.0 5234413 3.0 2323424 3.0 3124423 2.0 4323425 3.0   14.0    3
  34 1211422 1.0 1111221 1.0 1111211 1.0 1311111 1.0 1111211 1.0    5.0    1
  35 2122143 2.0 2322144 2.0 4232153 2.0 4232254 3.0 3232153 2.0   11.0    2
  36 3445534 4.0 3443532 4.0 5545532 5.0 5545532 5.0 5555532 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   8
  37         2 Fehr Michał, Pelczar Emilia                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   8
  34         3 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   8
  39         4 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          4/   8
  36         5 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             5/   8
  32         6 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   8
  33         7 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           7/   8
  35         8 Wołczański Michał, Lasek Aleksandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  32 X X  X   3 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6 X  X X   3    23         6
  33 XX       2  X       1   XX     2 XXX      3  XXXX X  5    13          
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XrXXXXX  6 XXXXXXX  7    34         4
  35   XXX X  4 X   X    2 X   X    2     X    1 X        1    10          
  36  X XXXX  5   XXXXX  5 XX  XXX  5  X XXXX  5  XX XXX  5    25         5
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  32 5645665 5.0 5445666 6.0 6655656 6.0 5444556 5.0 5665656 6.0   28.0    6
  34 2414432 3.0 2214533 2.0 3414544 4.0 3515442 4.0 1314441 3.0   16.0    3
  36 6366556 6.0 6366442 5.0 5366465 5.0 6666664 6.0 6256562 5.0   27.0    5
  37 3221244 2.0 3532255 3.0 2232233 2.0 1222123 1.0 3431334 2.0   10.0    2
  38 1133111 1.0 1123111 1.0 1121111 1.0 2131231 2.0 2123113 1.0    6.0    1
  39 4552323 4.0 4651324 4.0 4543322 3.0 4353315 3.0 4542225 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Grata Bartłomiej, Guzy Kamila                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
  43         2 Samsonenko Mikołaj, Kowalska Maja                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   4
  44         3 Sarna Jakub, Kopeć Julia                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   4
  45         4 Sarnowski Bruno, Nowiczuk Amelia                   A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  42 1121212 1.0 1111212 1.0 1111214 1.0    3.0    1
  43 2212131 2.0 2324141 2.0 2223141 2.0    6.0    2
  44 3433444 4.0 3232334 3.0 3432422 3.0   10.0    3
  45 4344323 3.0 4443423 4.0 4344333 4.0   11.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             1/   5
  42         2 Grata Bartłomiej, Guzy Kamila                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   5
  43         3 Samsonenko Mikołaj, Kowalska Maja                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
  45         4 Sarnowski Bruno, Nowiczuk Amelia                   A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   5
  44         5 Sarna Jakub, Kopeć Julia                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  42 3112125 2.0 3313221 3.0 2243242 2.0    7.0    2
  43 2321342 3.0 2222342 2.0 3314534 4.0    9.0    3
  44 4554554 5.0 5535554 5.0 5555455 5.0   15.0    5
  45 5435433 4.0 4444435 4.0 4432323 3.0   11.0    4
  46 1243211 1.0 1151113 1.0 1121111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   5
  49         2 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec             podkarpacki          2/   5
  52         3 Pochwat Jan, Biskupska Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
  55         4 Wiercioch Jakub, Wiercioch Urszula                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   5
  50         5 Kitor Oliwier, Janowska Hanna                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  49 2222223 2.0 2212223 2.0 2212224 2.0 2222224 2.0 2222121 2.0 2222223 2.0   12.0    2
  50 5345434 4.0 5535555 5.0 3445543 4.0 5555535 5.0 5535555 5.0 5555554 5.0   28.0    5
  52 3454552 5.0 4353432 3.0 5354432 3.0 3333442 3.0 4343433 3.0 3333332 3.0   20.0    3
  54 1111111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1111212 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  55 4533345 3.0 3444344 4.0 4533355 5.0 4444353 4.0 3454344 4.0 4444445 4.0   24.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   6
  60         2 Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   6
  63         3 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec             podkarpacki          3/   6
  64         4 Żabicki Julian, Krystek Julia                      ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          4/   6
  59         5 Grata Nikodem, Lato Natalia                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   6
  62         6 Krygowski Jan, Majda Natalia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58 1511121 1.0 1111123 1.0 1111135 1.0 1111115 1.0 1111113 1.0 1111113 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    8.0    1
  59 4322412 2.0 6432414 4.0 4534342 4.0 4545451 4.0 6555335 5.0 6525245 5.0 4324346 4.0 5434445 4.0   32.0    5
  60 2453234 3.0 2324336 2.0 3425216 3.0 2423222 2.0 4334452 4.0 3333354 2.0 6535554 5.0 4545566 5.0   26.0    2
  62 6666666 6.0 5666665 6.0 5666664 6.0 6666664 6.0 5666666 6.0 5666666 6.0 5666665 6.0 6666653 6.0   48.0    6
  63 5134555 5.0 3555542 5.0 2352523 2.0 5354536 5.0 2442524 3.0 2452532 3.0 3242223 2.0 2222224 2.0   27.0    3
  64 3245343 4.0 4243251 3.0 6243451 5.0 3232343 3.0 3223241 2.0 4244421 4.0 2453431 3.0 3353332 3.0   27.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Guc Jakub, Kolasa Wiktoria                         BALLROOM - Lublin         lubelski             1/   6
  70         2 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   6
  72         3 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   6
  67         4 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   6
  71         5 Lech Krystian, Szwagiel Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   6
  73         6 Łobos Dominik, Kaczmarzyk Hanna                    SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  67 6565524 4.5 6565642 5.0 4666643 6.0 4545444 4.0 5554646 5.0 4554645 5.0   29.5    4
  69 4321341 3.0 4131333 3.0 6431234 3.0 1221212 1.0 1112223 1.0 1112134 1.0   12.0    1
  70 1232132 2.0 1422125 2.0 1212111 1.0 2312333 2.0 2221315 2.0 2433322 3.0   12.0    2
  71 5456466 6.0 5356566 6.0 2355566 5.0 3454661 5.0 3345462 4.0 3345553 4.0   30.0    5
  72 2113213 1.0 2213211 1.0 5123322 2.0 5133125 3.0 4433131 3.0 5221211 2.0   12.0    3
  73 3644655 4.5 3644454 4.0 3544455 4.0 6666556 6.0 6666554 6.0 6666466 6.0   30.5    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   PASJA - Lublin            lubelski             1/   9
  83         2 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   9
  80         3 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          3/   9
  77         4 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   9
  85         5 Świątek Bartosz, Popiel Martyna                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   9
  82         6 Wojnar Krystian, Szetela Emilia                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   9
  78         7 Kraśnik Kacper, Szołek Nina                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   9
  76         8 Garko Kamil, Grucela Maja                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   9
  84         9 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm              lubelski             9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76 X   X    2 XXX XX   5 X X      2 XXX      3 XXX   X  4 XX XX X  5 X  XX    3  X       1    25          
  77   XXX X  4  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46         3
  78 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX XXX   5 X  X X   3 X  X XX  4          0   X      1       X  1    26          
  80 X  XX X  4   XXX X  4  XXXXXX  6   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    45         4
  81 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         2
  82  XX  XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X XXX X  5 X XX X   4 X XX     3 X XX  X  4    38         5
  83 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  84  X   XX  3     X X  2     X X  2  X  X X  3  X       1  X    X  2  X   XX  3  XX XX   4    20          
  85 XXXX X   5 XX   X   3      X   1  X  XX   3  X  XX   3 XXX XX   5  X  XXX  4 X  XXXX  5    29         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 4346251 4.0 5345241 3.0 2232252 2.0 3332241 2.0 6655442 4.0 6645554 5.0 6345551 4.0 5653551 5.0   29.0    4
  80 3633425 3.0 4634523 4.0 4543331 4.0 4643352 4.0 2333311 3.0 1233411 2.0 4431612 3.0 2431412 1.5   24.5    3
  81 2211113 1.0 2211115 1.0 3311114 1.0 2221114 1.0 3212164 2.0 3522123 3.0 1222123 1.0 4124123 1.5   11.5    1
  82 6454664 6.0 3553464 5.0 5455666 5.0 6455666 6.0 4544656 6.0 5364665 6.0 3654466 6.0 6542666 6.0   46.0    6
  83 1122342 2.0 1122352 2.0 1124543 3.0 1114533 3.0 1121233 1.0 2111342 1.0 2113344 2.0 1316345 3.0   17.0    2
                                                                                            R        
  85 5565536 5.0 6466636 6.0 6666425 6.0 5566425 5.0 5466525 5.0 4456236 4.0 5566235 5.0 3265234 4.0   40.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          1/   5
  88         2 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   5
  89         3 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   5
  92         4 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   5
  90         5 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  88 1121332 1.0 2111531 1.0 2211342 2.0 3321541 2.0    6.0    2
  89 4444511 4.0 4435113 3.0 3534523 3.0 2435422 3.0   13.0    3
  90 5352454 5.0 5353455 5.0 4452254 4.0 5252355 5.0   19.0    5
  91 2215125 2.0 1224222 2.0 1123411 1.0 1114113 1.0    6.0    1
  92 3533243 3.0 3542344 4.0 5345135 5.0 4543234 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec             podkarpacki          1/   2
  93         2 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 2221221 2.0 2221221 2.0 2121222 2.0 1122121 1.0 2121111 1.0    8.0    2
  95 1112112 1.0 1112112 1.0 1212111 1.0 2211212 2.0 1212222 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
G       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 193         1 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   3
 171         2 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   3
 158         3 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 158 3333333 3.0 2323333 3.0 2223333 3.0 2223323 2.0 3323333 3.0   14.0    3
 171 2212212 2.0 3232222 2.0 3332222 2.0 3331232 3.0 2232222 2.0   11.0    2
 193 1121121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   5
  98         2 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          2/   5
 100         3 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/   5
  99         4 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   5
 101         5 Krasoń Karol, Bednarczyk Wiktoria                  ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 1223321 1.0 2214321 2.0 1124222 1.0 1122211 1.0 1123111 1.0    6.0    1
  98 2311234 3.0 1131133 1.0 2211134 2.0 2211134 2.0 2211234 2.0   10.0    2
  99 4442443 4.0 4442444 4.0 3443543 4.0 4443442 4.0 4444443 4.0   20.0    4
 100 3134112 2.0 3323212 3.0 4332311 3.0 5334323 3.0 3332322 3.0   14.0    3
 101 5555555 5.0 5555555 5.0 5555455 5.0 3555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   6
 104         2 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
 102         3 Fehr Michał, Pelczar Emilia                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   6
  99         4 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   6
  98         5 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   6
 103         6 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 1322211 1.0 1221232 1.0 1221233 1.0 1311211 1.0 1111232 1.0    5.0    1
  98 5114126 2.0 6114155 5.0 6114156 5.0 6534146 5.0 5524116 5.0   22.0    5
  99 3546444 4.0 3336414 3.0 3536314 3.0 3146423 3.0 2435454 4.0   17.0    4
 102 2233353 3.0 4543363 4.0 2443541 4.0 2423352 2.0 3343343 3.0   16.0    3
 103 6655635 6.0 5655646 6.0 5655665 6.0 5655665 6.0 6666665 6.0   30.0    6
 104 4461562 5.0 2462521 2.0 4362422 2.0 4262534 4.0 4252521 2.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/  10
 109         2 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  10
 114         3 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/  10
 111         4 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/  10
 110         5 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  10
 113         6 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/  10
 108         7 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          7/  10
 115         8 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/  10
 107      9-10 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki       9-10/  10
 116      9-10 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki       9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107          0     X    1       X  1          0     X    1     3          
 108  XX XX   4 X X  XX  4 XXX  X   4  XXXXX   5 XXX  X   4    21          
 109 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 110 XX XXXX  6 XX XXX   5 X  XXX   4 XX XXXX  6 XXXXXX   6    27         5
 111 XX XXXX  6  X XXXX  5   XXXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28         4
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 113   XX  X  3 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXX   X  4 XXXX  X  5    23         6
 114 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6   XX XX  4    31         3
 115 X X      2          0          0   X      1       X  1     4          
 116          0   X      1  X       1          0     X    1     3          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 1221413 2.0 1222311 2.0 1221411 1.0 2321511 2.0 1321412 2.0    9.0    2
 110 3655544 5.0 4655535 4.0 3445565 5.0 3656456 6.0 4456346 5.0   25.0    5
 111 4363362 4.0 6464266 6.0 4563336 4.0 4464345 4.0 5565251 6.0   24.0    4
 112 2112126 1.0 2111123 1.0 2112142 2.0 1112223 1.0 2112123 1.0    6.0    1
 113 6546655 6.0 5346654 5.0 5356654 6.0 6245664 5.0 3234665 3.0   25.0    6
 114 5434231 3.0 3533442 3.0 6634223 3.0 5533132 3.0 6643534 4.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/  10
 112         2 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/  10
 117         3 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  10
 108         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  10
 113         5 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/  10
 111         6 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          6/  10
 110         7 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  10
 107         8 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          8/  10
 118         9 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          9/  10
 119        10 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107    X     1 XX    X  3       X  1      XX  2       X  1     8          
 108 XXXX  X  5  X X XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         4
 109 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34         2
 110 X   XX   3 X XXX    4 XX XXX   5  X XX    3 XX XX    4    19          
 111 XX  XX   4     XXX  3 X   XXX  4 X   XXX  4 X  XXXX  5    20         6
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 113  XXXX X  5 XXXXX    5  XXX     3 XXXXX X  6  XX      2    21         5
 117 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         3
 118   X   X  2   X      1   X      1   X      1   X      1     6          
 119      X   1  X   X   2       X  1          0      X   1     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 6443553 4.0 4454641 4.0 4356543 4.0 6354654 4.0 5344645 4.0   20.0    4
 109 1121212 1.0 1111212 1.0 1121211 1.0 2111111 1.0 1112211 1.0    5.0    1
 111 5666444 6.0 5665553 5.0 6565664 6.0 4566545 6.0 6655454 5.0   28.0    6
 112 3214121 2.0 3223125 2.0 3213122 2.0 3223222 2.0 3223132 2.0   10.0    2
 113 4355665 5.0 6346466 6.0 5444456 5.0 5445466 5.0 4466566 6.0   27.0    5
 117 2532336 3.0 2532334 3.0 2632335 3.0 1632333 3.0 2531323 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Gura Tomasz, Wilk Klaudia                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
 124         2 Micał Kamil, Krytak Małgorzata                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   3
 122         3 Cygan Jakub, Stolarska Kinga                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 3132332 3.0 3323331 3.0 3223332 3.0 3333332 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 123 2221113 1.0 2131113 1.0 2332113 2.0 2212113 2.0 1212112 1.0    7.0    1
 124 1313221 2.0 1212222 2.0 1111221 1.0 1121221 1.0 2121221 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   2
 125         2 Bomba Sebastian, Falda Karina                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 126 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/  10
 131         2 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             2/  10
 135         3 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  10
 130         4 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  10
 138         5 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  10
 139         6 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  10
 133       7-8 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki        7-8/  10
 134       7-8 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki        7-8/  10
 132         9 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/  10
 136        10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 130 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         2
 131 XXXXX    5 X XXX    4   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    26         3
 132 X   XXX  4 X    XX  3 X        1 X   X X  3 X    X   2    13          
 133 XX X XX  5    X XX  3    XXXX  4    X X   2    X XX  3    17          
 134  XX   X  3  X X     2 XXXX XX  6  X X  X  3  X X  X  3    17          
 135   XX X   3  XXXX X  5  XXX  X  4 X XXX X  5 XXXXX    5    22       5-6
 136   XXX    3     X    1     X X  2          0     X    1     7          
 137 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         1
 138      XX  2 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5    22       5-6
 139 XXX XXX  6 XXX XX   5 XX  XX   4  XX XXX  5   X XX   3    23         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 1244514 3.0 1244513 3.0 1244424 4.0 1354625 4.0 2354426 4.0   18.0    4
 131 2633361 2.0 2633361 2.0 6633361 3.0 4523261 3.0 3523361 3.0   13.0    2
 135 6321455 4.0 6311442 4.0 3422256 2.0 5232336 2.0 5232233 2.0   14.0    3
 137 3112123 1.0 3122124 1.0 4111113 1.0 2111112 1.0 1111112 1.0    5.0    1
 138 4455642 5.0 4455656 6.0 2365545 5.0 3466553 6.0 4465654 5.0   27.0    5
 139 5566236 6.0 5566235 5.0 5556632 6.0 6645444 5.0 6646545 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/  10
 131         2 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             2/  10
 142         3 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  10
 141         4 Socha Adam, Nowak Maria                            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  10
 140         5 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  10
 134         6 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  10
 133         7 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  10
 130         8 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/  10
 132         9 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/  10
 136        10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 130  XX  X   3  XX  XX  4   X  X   2   X   X  2 X X      2    13          
 131 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX    5 XX XX    4  XXXXXX  6    28         2
 132 X X   X  3   X      1  XX   X  3   X   X  2   X   X  2    11          
 133  X XXX   4 X  XXX   4    XXXX  4     XX   2     XXX  3    17          
 134 XX X     3 XX X  X  4 XX X XX  5 XXXX XX  6 XX XXX   5    23         6
 135 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33         1
 136 X     X  2       X  1 X     X  2 XX    X  3  X X     2    10          
 140  XX X X  4 XXXXXX   6   X XXX  4  XXXXXX  6 XXXX X   5    25         4
 141 X XXXX   5 X XXXXX  6 XXXXX    5 X XXXX   5 X XXX X  5    26         3
 142    XXXX  4  X  XXX  4 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX  XXX  5    24         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 131 3132161 1.0 4531153 3.0 5441133 2.0 6322145 3.0 3343135 3.0   12.0    2
 134 4215635 4.0 5415635 5.0 2515665 5.0 2415566 5.5 5515553 6.0   25.5    6
 135 1361323 3.0 1162421 1.0 1152321 1.0 3563311 2.0 1262411 1.0    8.0    1
 140 6446544 5.0 6356542 6.0 3366542 4.0 5156633 5.5 4426644 4.0   24.5    5
 141 2654456 6.0 3644366 4.0 6624256 6.0 1641252 1.0 2634266 5.0   22.0    4
 142 5523212 2.0 2223214 2.0 4233414 3.0 4234424 4.0 6151322 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   8
 150         2 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          2/   8
 151         3 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   8
 148         4 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             4/   8
 147         5 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          5/   8
 145         6 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/   8
 149         7 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             7/   8
 140         8 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140  XX X    3 XXXXXX   6 XX XXX   5      X   1 X   XX   3    18          
 145   XX XX  4   XX XX  4   XX X   3  XXXXXX  6   XX XX  4    21         6
 146 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 147 X  XXX   4    X XX  3 X XXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6    25       4-5
 148 XXXX  X  5 XXX X    4 XXX X X  5 XXXXX    5 XXXXX X  6    25       4-5
 149 XX  XXX  5 XX  X X  4  X  X X  3 XX    X  3 XX  X X  4    19          
 150 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34         2
 151 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 145 6556642 6.0 6656642 6.0 6666632 6.0 6666643 6.0 6656644 6.0   30.0    6
 146 2422215 2.0 1332416 2.0 1231316 1.0 5231416 3.0 2421316 1.0    9.0    1
 147 4631556 5.0 4521555 5.0 2522144 2.0 4522355 5.0 5532452 5.0   22.0    5
 148 3345363 3.0 3443263 4.0 3344261 4.0 1444164 4.0 3243165 4.0   19.0    4
 150 1163121 1.0 2164121 1.0 5455453 5.0 2355221 1.0 1365231 2.0   10.0    2
 151 5214434 4.0 5215334 3.0 4113525 3.0 3113532 2.0 4114523 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   9
 152         2 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   9
 146         3 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   9
 148         4 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             4/   9
 145         5 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   9
 147         6 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          6/   9
 149         7 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             7/   9
 138         8 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/   9
 153         9 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 137 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 138  XX      2 X        1  X    X  2  X  X X  3  X    X  2    10          
 145 XXXXXX   6  XX  XX  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXX XXX  6    28         5
 146 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
 147    X XX  3 X  XXXX  5 X XXXX   5    XXX   3   XXXX   4    20         6
 148 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         4
 149     X X  2 XXXXX X  6 X     X  2 X X   X  3 X        1    14          
 152 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
 153 X  X     2    X     1    X  X  2 X  X     2    X     1     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 137 1112222 1.0 1113133 1.0 1111145 1.0 1112134 1.0 1112145 1.0    5.0    1
 145 2243655 5.0 5234652 4.0 6224553 4.0 6433555 5.0 3355452 6.0   24.0    5
 146 6434316 3.0 3352316 2.0 4455416 5.0 3354316 3.0 4226626 5.0   18.0    3
 147 5661543 6.0 2661445 5.0 3662324 3.0 5661642 6.0 5641514 4.0   24.0    6
 148 4325464 4.0 4425564 6.0 2536662 6.0 2226463 2.0 2534361 2.0   20.0    4
 152 3556131 2.0 6546221 3.0 5343231 2.0 4545221 4.0 6463233 3.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   6
 158         2 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             2/   6
 161         3 Rajek Hubert, Ciżman Joanna                        A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   6
 159         4 Furtek Dawid, Pasieka Julia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   6
 160         5 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   6
 156         6 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 156 6552543 5.0 6264663 6.0 6653665 6.0 5563664 6.0 2662664 6.0   29.0    6
 157 5113154 3.0 3111215 1.0 2111114 1.0 1111116 1.0 1111112 1.0    7.0    1
 158 2341335 2.0 4542141 3.0 1334231 2.0 4222231 2.0 3533243 2.0   11.0    2
 159 4226212 1.0 5436536 5.0 5246326 4.0 6446325 5.0 5246326 4.0   19.0    4
 160 1664661 6.0 1655454 4.0 4565452 5.0 2635453 4.0 4425555 5.0   24.0    5
 161 3435426 4.0 2323322 2.0 3422543 3.0 3354542 3.0 6354431 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Jelinek                   Jacek           III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   6
 162         2 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   6
 164         3 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          3/   6
 165         4 Stadnik Kacper, Sabat Oliwia                       TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   6
 156         5 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław           podkarpacki          5/   6
 163         6 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 156 6663665 6.0 4455556 5.0 4465465 5.0 6265365 6.0 4265364 5.0   27.0    5
 157 1112311 1.0 2311411 1.0 3512512 2.0 2611213 1.0 3511515 4.0    9.0    1
 162 3351154 3.0 5263142 3.0 1351131 1.0 3432421 2.0 2453221 2.0   11.0    2
 163 4425536 4.0 3626625 6.0 6226626 6.0 5546642 5.0 6646646 6.0   27.0    6
 164 2244222 2.0 1144233 2.0 2134244 3.0 1154156 4.0 1134152 1.0   12.0    3
 165 5536443 5.0 6532364 4.0 5643353 4.0 4323534 3.0 5322433 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169         1 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   7
 172         2 Micał Kamil, Krytak Małgorzata                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   7
 170         3 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   7
 168         4 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/   7
 173         5 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   7
 171         6 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/   7
 174         7 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec             podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 168 6467722 6.0 5344722 4.0 5444422 4.0 5354321 3.0 4353412 3.0   20.0    4
 169 1212113 1.0 1211213 1.0 1122114 1.0 1112214 1.0 1111323 1.0    5.0    1
 170 3645344 3.0 3533345 3.0 3633343 3.0 3433443 4.0 3544244 4.0   17.0    3
 171 5776666 7.0 6775466 6.0 6756566 5.0 6547666 5.5 6475566 5.0   28.5    6
 172 2121231 2.0 2122131 2.0 2211231 2.0 2221132 2.0 2222131 2.0   10.0    2
 173 7353455 4.0 7466554 5.0 7377655 6.0 7666555 5.5 7666655 6.0   26.5    5
 174 4534577 5.0 4657677 7.0 4565777 7.0 4775777 7.0 5737777 7.0   33.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 175         1 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
 169         2 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   3
 168         3 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 168 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 169 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2221222 2.0   10.0    2
 175 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 183         1 Wiatrowicz Marcin, Kuśnierz Sylwia                 MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          1/   6
 180         2 Litewka Michał, Palak Natalia                      MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          2/   6
 182         3 Orzechowski Filip, Wołowiec Gabriela               GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/   6
 179         4 Gura Tomasz, Wilk Klaudia                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   6
 181         5 Mierzwa Michał, Sobczyk Jagoda                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   6
 178         6 Cygan Jakub, Stolarska Kinga                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 178 5556653 5.0 6456662 6.0 6556665 6.0 6555664 5.5 5465554 5.0   27.5    6
 179 4445546 4.0 4645556 5.0 4445546 4.0 4444546 4.0 4544645 4.0   21.0    4
 180 2131235 2.0 3132125 2.0 2231122 2.0 2122122 1.0 3333233 3.0   10.0    2
 181 6663364 6.0 5563443 4.0 5664454 5.0 5666455 5.5 6656466 6.0   26.5    5
 182 3322422 3.0 1311231 1.0 3322231 3.0 3331331 3.0 2122321 2.0   12.0    3
 183 1214111 1.0 2224314 3.0 1113313 1.0 1213213 2.0 1211112 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 189         1 Ostrowski Mateusz, Dudek Marzena                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   3
 188         2 Nazaruk Michał, Widlarz Patrycja                   PW DANCE - Rzeszów        podkarpacki          2/   3
 185         3 Grabas Patryk, Dudek Wioletta                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 185 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 188 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2221222 2.0   10.0    2
 189 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238