OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018": 2018-10-07, ŚWIEBODZICE CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018,
PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018,
PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018
Świebodzice, 07.10.2018 r.
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Grzegorz Szymański,  Tomasz Zoń
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownictwo Medyczne - Paweł Paszek
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Komb. 6T 10G
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
8-9, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 6T
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
12-13, Mistrz. Okręgu, Standard
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
16-20, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 1, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 1, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              5
   2 Akademia Tańca TABOR - Je    8
   3 ANIMA DANZA - Głogów         1
   4 ARTS STUDIO - Oława          1
   5 ASTRA - Szczecin             2
   6 Bolero - Bolesławiec         1
   7 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    2
   8 CHAMPION TEAM - Wrocław     21
   9 CIEŚLAK - Jelenia Góra      15
  10 DANCE TEAM - Wrocław         6
  11 DREAM - Poznań               1
  12 ESKADRA - Pabianice          1
  13 FRASZKA - Kamienna Góra      2
  14 GEMAR - Wrocław              2
  15 IGLICA - Wrocław            13
  16 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  17 SKYDANCE - Wrocław           1
  18 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    2
  19 TAKT - Legnica               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb. 6T 10G
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
F       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
G       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                Polska
H       Stawiński                 Łukasz          III       Wrocław              Polska
I       Stryjczak                 Adrian          III       Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb. 6T 10G
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   5
  37         2 Zagulski Igor, Wojciechowska Monika                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   5
  33         3 Małunowicz Mateusz, Różańska Aleksandra            Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          3/   5
  35         4 Musiał Adrian, Tarejło Karolina                    ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   5
  34         5 Melski Alan, Skowron Hanna                         TAKT - Legnica            dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb. 6T 10G
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             CC            S             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 324423334 3.0 523522444 4.0 534543345 5.0 234322224 2.0 234333243 2.0 234432323 2.0   18.0    3
  34 545544445 4.0 455434355 5.0 345434454 4.0 545434445 4.0 555522335 5.0 525524435 5.0   27.0    5
  35 453355552 5.0 242355523 3.0 253355533 3.0 353555533 5.0 343455524 4.0 353345544 4.0   24.0    4
  36 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    6.0    1
  37 232232223 2.0 334243232 2.0 422222222 2.0 422243352 3.0 422244452 3.0 442253252 3.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
G       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
H       Stawiński                 Łukasz          III       Wrocław              Polska
I       Stryjczak                 Adrian          III       Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   4
  41         2 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław           dolnośląski          2/   4
  40         3 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
  39         4 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  39 232144443 4.0 242144444 4.0 242143433 3.0 243144343 4.0 342144443 4.0   19.0    4
  40 414431214 3.0 314421213 2.0 114331114 1.0 314332214 3.0 214421224 2.0   11.0    3
  41 341212131 1.0 431233332 3.0 421222221 2.0 431411131 1.0 431313131 3.0   10.0    2
  42 123323322 2.0 123312121 1.0 333414342 4.0 122223422 2.0 123232312 1.0   10.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
D       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
F       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
G       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
H       Stawiński                 Łukasz          III       Wrocław              Polska
I       Stryjczak                 Adrian          III       Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
  39         2 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  39 121122122 2.0 121121222 2.0 121121222 2.0 121121122 1.0 121212122 2.0    9.0    2
  40 212211211 1.0 212212111 1.0 212212111 1.0 212212211 2.0 212121211 1.0    6.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
C       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                Polska
D       Stawiński                 Łukasz          III       Wrocław              Polska
E       Stryjczak                 Adrian          III       Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Baran Kamil, Górka Oliwia                          CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   5
  52         2 Chen Filip, Kozdraś Wanessa                        CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   5
  53         3 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Wrocław           dolnośląski          3/   5
  55         4 Zalewski Mariusz, Nadbrzeska Martyna               4STEP - Wrocław           dolnośląski          4/   5
  54         5 Sowa Aleksander, Midziak Olga                      IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 21121 1.0 21111 1.0 21122 1.0 22131 2.0 21131 1.0 11231 1.0    7.0    1
  52 12212 2.0 12432 2.0 12431 2.0 11222 1.0 12242 2.0 22142 2.0   11.0    2
  53 33455 5.0 33343 3.0 33244 4.0 33444 4.0 33313 3.0 34325 3.0   22.0    3
  54 44544 4.0 45555 5.0 45555 5.0 55555 5.0 44554 4.0 43554 5.0   28.0    5
  55 55333 3.0 54224 4.0 54313 3.0 44313 3.0 55425 5.0 55413 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                Polska
F       Stawiński                 Łukasz          III       Wrocław              Polska
G       Stryjczak                 Adrian          III       Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   4
  59         2 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   4
  60         3 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
  57         4 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 3114443 3.5 2213444 4.0 3123444 4.0 3243444 4.0 3244444 4.0   19.5    4
  58 2221112 1.0 3321132 1.0 1211112 1.0 2321112 1.0 2111112 1.0    5.0    1
  59 1333234 2.0 1134223 2.0 2344333 3.0 1414223 2.0 1422323 2.0   11.0    2
  60 4442321 3.5 4442311 3.0 4432221 2.0 4132331 3.0 4333231 3.0   14.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
C       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
D       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              Polska
E       Sygiet                    Piotr Jerzy     II        Oława                Polska
F       Stawiński                 Łukasz          III       Wrocław              Polska
G       Stryjczak                 Adrian          III       Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   4
  58         2 Kaczmarek Michał, Górka Agata                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   4
  61         3 Dygoń Mikołaj, Homenda Maja                        CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   4
  59         4 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 1212213 2.0 1113322 2.0 1113312 1.0 1112322 1.0 2113323 2.0    8.0    1
  58 2121122 1.0 2222233 3.0 2321233 3.0 3221133 2.0 1221132 1.0   10.0    2
  59 4344444 4.0 3444444 4.0 3244444 4.0 2334444 4.0 4434444 4.0   20.0    4
  61 3433331 3.0 4331111 1.0 4432121 2.0 4443211 3.0 3342211 3.0   12.0    3
                                           R                     
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          Polska
E       Lewandowski               Leszek          I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Antos Adrian, Yermak Sofiia                        CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   3
  64         2 Kucharski Damian, Sadowska Magdalena               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
  65         3 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 2121111 1.0 2111121 1.0 3111121 1.0 3212121 1.0 3121231 1.0    5.0    1
  64 3332322 3.0 3332213 3.0 2232213 2.0 2133213 2.5 2233112 2.0   12.5    2
  65 1213233 2.0 1223332 2.0 1323332 3.0 1321332 2.5 1312323 3.0   12.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Banasiak Tomasz, Sztela Julia                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   6
  27         2 Stępień Aleksander, Pawliszak Nikola               CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   6
  67         3 Nowak Jakub, Tomkowicz Sara                        SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          3/   6
  68         4 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               4/   6
  26         5 Olkowski Jan, Sroczyńska Aleksandra                4STEP - Wrocław           dolnośląski          5/   6
  25         6 Niciejewski Franciszek, Homoncik Marika            FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  23 2111211 1.0 2121235 1.0 2211113 1.0 2233221 2.0 1123431 2.0 2112411 1.0    8.0    1
  25 6456646 6.0 4466544 4.0 4446544 3.0 3555555 5.0 4566555 6.0 4465566 6.0   30.0    6
  26 4664355 5.0 5554456 5.0 6355461 6.0 4444342 4.0 5635362 5.0 6656353 5.0   30.0    5
  27 1232433 2.0 1213313 2.0 1122332 2.0 1121414 1.0 2251213 1.0 1231132 2.0   10.0    2
  67 5545164 4.0 3342162 3.0 5563255 5.0 5312133 3.0 6414144 4.0 3324245 3.0   22.0    3
  68 3323522 3.0 6635621 6.0 3634626 4.0 6666666 6.0 3342626 3.0 5543624 4.0   26.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   3
  70         2 Gabrysz Szymon, Włodarczyk Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
  37         3 Zagulski Igor, Wojciechowska Monika                CIEŚLAK - Jelenia Góra                         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36 1111121 1.0 1112211 1.0 1112121 1.0 1222121 2.0 2212121 2.0 2211112 1.0 2212121 2.0 2212112 2.0   12.0    1
  37 3333332 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   24.0    3
  70 2222213 2.0 2221122 2.0 2221212 2.0 2111212 1.0 1121212 1.0 1122221 2.0 1121212 1.0 1121221 1.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
  73         2 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   3
  41         3 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Wrocław           dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  72 1121112 1.0 2112212 2.0 2122112 2.0 1121111 1.0 2112112 1.0    7.0    1
  73 2212221 2.0 1221121 1.0 1211221 1.0 2212222 2.0 1221221 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
  73         2 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   3
  40         3 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 3333323 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3323333 3.0 2333333 3.0   15.0    3
  72 1212131 1.0 1212221 2.0 1211121 1.0 1111121 1.0 1212121 1.0    6.0    1
  73 2121212 2.0 2121112 1.0 2122212 2.0 2232212 2.0 3121212 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Bolek Michał, Radwan Oliwia                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
  76         2 Pik Damian, Czerczak Aleksandra                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  75 2111111 1.0 2212122 2.0 1212112 1.0 1112121 1.0 1211111 1.0    6.0    1
  76 1222222 2.0 1121211 1.0 2121221 2.0 2221212 2.0 2122222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   3
  78         2 Andrzejewski Wojciech, Homoncik Karolina           FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          2/   3
  80         3 Szczytowski Andrzej, Maciejewska Danuta            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  78 2112211 1.0 2122212 2.0 2112112 1.0 2222112 2.0 2211212 2.0    8.0    2
  79 1221122 2.0 1211121 1.0 1221221 2.0 1111221 1.0 1122121 1.0    7.0    1
  80 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   3
  83         2 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          2/   3
  84         3 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 2222232 2.0 3223333 3.0 3122232 2.0 3222223 2.0 3332231 3.0   12.0    2
  84 3333323 3.0 2332222 2.0 2333323 3.0 2333332 3.0 2223323 2.0   13.0    3
  85 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   2
  83         2 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 2122111 1.0 1111111 1.0 1122111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  83 1211222 2.0 2222222 2.0 2211222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
  86         2 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   6
  87         3 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   6
  61         4 Dygoń Mikołaj, Homenda Maja                        CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   6
  59         5 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   6
  57         6 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 6566665 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  59 5645556 5.0 5553555 5.0 5545554 5.0 5555554 5.0 5555554 5.0   25.0    5
  61 1453341 3.0 2245333 3.0 4453345 4.0 2444345 4.0 2443345 4.0   18.0    4
  86 3121223 2.0 1111222 1.0 2121221 2.0 1121221 1.0 1122221 2.0    8.0    2
  87 4334432 4.0 4434441 4.0 3234433 3.0 4233433 3.0 4334432 3.0   17.0    3
  88 2212114 1.0 3322114 2.0 1312112 1.0 3312112 2.0 3211113 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Stupachenko Kyrylo, Matusiak Marcelina             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   5
  86         2 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
  89         3 Dziedzic Michał, Czopnik Emilia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   5
  87         4 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   5
  57         5 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 5555554 5.0 5555544 5.0 5555553 5.0 5555554 5.0 5555555 5.0   25.0    5
  86 2234313 2.0 2441222 2.0 1132225 2.0 1221233 2.0 2144224 2.0   10.0    2
  87 1343441 3.0 1334455 4.0 2444442 4.0 3444442 4.0 1432432 3.5   18.5    4
  89 4422135 4.0 4223333 3.0 4323334 3.0 4333325 3.0 4313143 3.5   16.5    3
  90 3111222 1.0 3112111 1.0 3211111 1.0 2112111 1.0 3221311 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Konopiński Dawid, Szyc Klaudia                     CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             1/   9
  74         2 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   9
  95         3 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   9
  94         4 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          4/   9
  98         5 Sikora Maciej, Siemieniec Maria                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/   9
  96         6 Hamulecki Krzysztof Marci, Niepsujewicz Oliwia     ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski          6/   9
  97         7 Maślanka Mateusz, Rudkowska Julita                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          7/   9
  93         8 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          8/   9
  99         9 Tołpa Konrad, Grzelaczyk Nikola                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  93      X   1          0 X X  XX  4  X   X   2   X X X  3    10          
  94  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
  95 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    32         4
  96 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX X   5    26         5
  97 X        1  XXXXX   5    XXX   3     XX   2 XX XXX   5    16          
  98 X  XXXX  5 X  X  X  3 XX  XXX  5   XXXXX  5          0    18         6
  99  XX      2      X   1          0 X        1      XX  2     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 3352323 3.0 3222431 2.0 2242442 2.0 2141546 4.0 2162536 3.0   14.0    2
  92 1511231 1.0 1411212 1.0 1321214 1.0 1412213 1.0 1211211 1.0    5.0    1
  94 6143516 4.0 4143526 4.0 4134525 4.0 5233421 3.0 6433322 2.0   17.0    4
  95 2424142 2.0 2534144 3.0 3513151 3.0 3324132 2.0 3325144 4.0   14.0    3
  96 4235655 5.0 6365655 6.0 6456663 6.0 6566665 6.0 5546653 5.5   28.5    6
  98 5666464 6.0 5656363 5.0 5665336 5.0 4655354 5.0 4654465 5.5   26.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/  11
  92         2 Konopiński Dawid, Szyc Klaudia                     CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             2/  11
 106         3 Gułaj Sebastian, Drozd Wiktoria                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/  11
 107         4 Martoń Bartosz, Widz Marcelina                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/  11
 102         5 Chrzan Adrian, Toczek Paulina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  11
 103         6 Czarny Marcin, Węgrzynowska Marta                  DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          6/  11
  75       7-8 Bolek Michał, Radwan Oliwia                        IGLICA - Wrocław                             7-8/  11
  93       7-8 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski        7-8/  11
 100      9-10 Bednarczuk Mateusz, Kimliczko Marta                ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski       9-10/  11
 104      9-10 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski       9-10/  11
 101        11 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  75     X    1      XX  2     X X  2   X  XX  3       X  1     9          
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    34         2
  93          0   X X X  3  X   X   2  XX   X  3      X   1     9          
 100   X X X  3   XX     2          0   XX     2   X      1     8          
 101 X    X   2          0          0          0 XX    X  3     5          
 102  XXXXXX  6  X   XX  3  X X XX  4  X  XXX  4  XXXXXX  6    23         5
 103 XXXX     4 XX XX    4 X XXX X  5 X  XX X  4    X  X  2    19         6
 104       X  1 X X      2 X X      2 X        1 X   X    2     8          
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 106 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXX   6    31         3
 107 XX X X   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    29         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 3212312 2.0 2212433 2.0 3222334 2.5 3222343 2.0 3112311 1.0    9.5    2
 102 6556553 5.0 6556654 5.0 6555666 6.0 6566662 6.0 6454653 5.0   27.0    5
 103 5665665 6.0 5665565 6.0 5666553 5.0 4653556 5.0 5666565 6.0   28.0    6
 105 1121131 1.0 1121121 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1221122 2.0    6.0    1
 106 2433244 3.0 3333342 3.0 2333242 2.5 2434235 3.0 2333234 3.0   14.5    3
 107 4344426 4.0 4444216 4.0 4444415 4.0 5345424 4.0 4545446 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238