OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018": 2018-11-04, Lublin LIDER - Lublin lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018

Lublin 04 listopada 2018
Organizator: TKS Lider Lublin
Prowadzenie: 
Muzyka: 
Obsługa medyczna: Zapewniono
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow.18, Open, Standard
Pow.18, Open, Latin
Pow. 15, E+F, Latin-4
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    5
   2 AKSEL - Rzeszów              1
   3 ASTRA - Szczecin             5
   4 A-Z - Przemyśl              10
   5 BALANS - Lublin              1
   6 BALLROOM - Lublin            5
   7 BLUE CLASSIC - Warszawa      3
   8 BRASIL - WARSZAWA            1
   9 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    7
  10 CENTRUM TAŃCA - Radom        8
  11 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań    1
  12 CREATIVE DANCE - Kobyłka     3
  13 DUET - Warszawa              1
  14 ELITE DANCE - Warszawa       2
  15 EM STUDIO - Opole Lubelsk    3
  16 EMOTION - Góra Kalwaria      5
  17 FAST-STEP Warszawa          11
  18 GALA - Mielec                1
  19 GOLDEN DANCE - Przemyśl      3
  20 GRACJA - Krosno              1
  21 IMPULS - Biłgoraj            1
  22 JUMP - Janów Lubelski        8
  23 JUST DANCE - Stalowa Wola    3
  24 KORDASZEWSCY - Garwolin      6
  25 K-STUDIO Krosno              2
  26 LATINO - Żabno               3
  27 Latino Dance Studio - Lub    1
  28 LIDER - Lublin               8
  29 MAGIC-DANCE - Lublin         5
  30 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  31 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  32 PASJA - Lublin               5
  33 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    1
  34 POLISH CLUB - Warszawa       1
  35 PRESTIGE - Białystok         1
  36 RESPECT DANCE Skarżysko-K    4
  37 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    1
  38 START - Płońsk               1
  39 STTS Kraków                  2
  40 TAKT - Chełm                 5
  41 TOP - ART - Lublin           4
  42 ZAMEK - Biała Podlaska       4
  43 ZAMEK - Lublin              12
  44 ZAMEK - Szydłowiec           3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa                         1/   6
  45         2 Grzeluk Mateusz, Czyż Aleksandra                   TAKT - Chełm                                   2/   6
  47         3 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec                                  3/   6
  49         4 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin                                 4/   6
  48         5 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria                        5/   6
  50         6 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno                                 6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 2212124 1.0 2512141 1.0 1231151 1.0 1122143 1.0 4666666 6.0 4244354 4.0 5334324 4.0 4444135 3.0   21.0    2
  46 4321332 2.0 4131323 3.0 5522232 2.0 4341231 2.0 5432211 2.0 3521111 1.0 2422231 1.0 3221211 1.0   14.0    1
  47 1143263 3.0 1223262 2.0 2445344 4.0 2633352 3.0 1544353 4.0 1363543 3.0 1251653 3.0 1553453 4.0   26.0    3
  48 6634445 4.0 5464535 5.0 4654616 5.0 6465426 6.0 2153435 3.0 5456436 5.0 4566545 5.0 5366646 6.0   39.0    5
  49 3556651 5.0 3646454 4.0 6166463 6.0 3256564 5.0 3311142 1.0 2112262 2.0 3113162 2.0 2112362 2.0   27.0    4
  50 5465516 6.0 6355616 6.0 3313525 3.0 5514615 4.0 6225524 5.0 6635625 6.0 6645416 6.0 6635524 5.0   41.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin                               1/   6
  55         2 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin                                 2/   6
  56         3 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin                           3/   6
  53         4 Gałązka Aleks, Jastrzębska Zuzanna                 FAST-STEP Warszawa                             4/   6
  54         5 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków                                    5/   6
  57         6 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin                             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 2554335 4.0 3354335 3.0 2244335 3.0 4354335 4.0 4254425 4.0   18.0    4
  54 6233656 5.0 6235646 5.0 5325626 5.0 5235626 5.0 6335646 5.0   25.0    5
  55 3322122 2.0 2422212 2.0 3452242 2.0 2422243 2.0 2422232 2.0   10.0    2
  56 4445444 3.0 5643454 4.0 4533453 4.0 3543452 3.0 3543353 3.0   17.0    3
  57 5666563 6.0 4566563 6.0 6666564 6.0 6666564 6.0 5666564 6.0   30.0    6
  58 1111211 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin                           1/   6
  54         2 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków                                    2/   6
  58         3 Bilski Kajetan, Koczkodaj Natalia                  ASTRA - Szczecin                               3/   6
  55         4 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin                                 4/   6
  57         5 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin                             5/   6
  53         6 Gałązka Aleks, Jastrzębska Zuzanna                 FAST-STEP Warszawa                             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53                                                             Z         6
  54 3223441 3.0 4343333 4.0 4332124 3.0 4123125 2.0 5125225 2.0   14.0    2
  55 2532333 2.0 2524242 3.0 2445245 4.0 3435344 4.0 2432343 3.0   16.0    4
  56 5111115 1.0 3211115 1.0 3111311 1.0 1212212 1.0 3211111 1.0    5.0    1
  57 4455254 5.0 5455554 5.0 5554452 5.0 5544453 5.0 4553554 5.0   25.0    5
  58 1344522 4.0 1132421 2.0 1223533 2.0 2351531 3.0 1344432 4.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola                      1/  10
  62         2 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz                      2/  10
  65         3 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski                          3/  10
  68         4 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa                             4/  10
  60         5 Boś Remigiusz, Lis Zuzanna                         LIDER - Lublin                                 5/  10
  66         6 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      6/  10
  63         7 Mostowiec Adrian, Żywicka Paulina                  ZAMEK - Lublin                                 7/  10
  64         8 Motyka Maciej, Pastuszka Wiktoria                  ZAMEK - Szydłowiec                             8/  10
  67         9 Widz Bartłomiej, Widz Sandra                       JUMP - Janów Lubelski                          9/  10
  59        10 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów                               10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  59   XX     2 X        1    X  X  2     X    1     X    1 X  XXX   4    11          
  60 XX X XX  5 X  X  X  3 X X XXX  5      XX  2 XXX  XX  5 XXX  XX  5    25       6-7
  61 XXXXXXX  7  XX   X  3 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XX XX X  5 X  X XX  4    31       3-4
  62 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX  X  5  XXX  X  4    36         1
  63 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXX X   4 X XXXX   5   XXXXX  5 X  XX X  4    31       3-4
  64 X   X    2 X   XX   3 XXX XX   5 X X X X  4 X   X    2   X X    2    18          
  65 X X X    3 XXXXXXX  7          0 XXX XXX  6 XXXX XX  6  X XXX   4    26         5
  66  X XXXX  5  X XXXX  5 XX XX X  5 XX XX    4  X  XX   3 XXX      3    25       6-7
  67          0   X      1          0  XXX X   4 XXXX X   5  XXXXXX  6    16          
  68  XX  XX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXX XX  5   XXXXX  5 XXX XXX  6    33         2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  60 3365643 4.5 5666652 6.0 5665653 6.0 3435633 4.0 3544533 3.0 4512233 2.0   25.5    5
  61 2212114 1.0 3112116 1.0 1111115 1.0 1141111 1.0 2263126 2.0 1356425 4.0   10.0    1
  62 1451432 2.0 2241333 2.0 4353244 4.0 4262226 2.0 6352245 5.0 6165146 5.0   20.0    2
  63                                                                         Z         7
  65 4643256 4.5 4334445 3.0 3432436 3.0 2553555 6.0 1121354 1.0 2231554 3.0   20.5    3
  66 5134561 3.0 6523561 5.0 6244561 5.0 5324362 3.0 5436461 6.0 5644662 6.0   28.0    6
  68 6526325 6.0 1455224 4.0 2526322 2.0 6616444 5.0 4615612 4.0 3423311 1.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin                        1/   7
  81         2 Sitek Sebastian, Adamiec Wiktoria                  RESPECT DANCE Skarżysko-K                      2/   7
  78         3 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      3/   7
  79         4 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski                          4/   7
  82         5 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA                              5/   7
  80         6 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski                          6/   7
  70         7 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin                                 7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 4744674 5.0 7744766 7.0 3556773 5.0 7577774 7.0 7777765 7.0   31.0    7
  78 6313226 3.0 6313243 2.0 5433235 3.0 5233215 3.0 5343213 3.0   14.0    3
  79 3427741 4.0 3437411 4.0 4264641 4.0 4646641 4.0 3456642 4.0   20.0    4
  80 7675565 7.0 2675355 5.0 6777456 7.0 3465456 5.0 4664556 6.0   30.0    6
  81 2161332 1.0 5151134 3.0 2122314 2.0 2121133 1.0 2131134 2.0    9.0    2
  82 5536157 6.0 4566577 6.0 7645567 6.0 6754367 6.0 6525377 5.0   29.0    5
  88 1252413 2.0 1222622 1.0 1311122 1.0 1312522 2.0 1212421 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Kuleta Adrian, Frąckiewicz Kinga                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      1/   5
  86         2 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      2/   5
  84         3 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      3/   5
  79         4 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski                          4/   5
  87         5 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl                                 5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 4433442 4.0 3423452 4.0 2233542 3.5 3544452 4.0 4423545 4.0   19.5    4
  84 2114333 3.0 2115333 3.0 1114333 2.0 1232333 3.0 2215334 3.0   14.0    3
  85 5522111 1.0 5531121 2.0 4421111 1.0 4113121 1.0 3332121 2.0    7.0    1
  86 1341224 2.0 1242214 1.0 3342225 3.5 2321215 2.0 5141212 1.0    9.5    2
  87 3255555 5.0 4354545 5.0 5555454 5.0 5455544 5.0 1554453 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   PASJA - Lublin                                 1/  12
  93         2 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok                           2/  12
  98         3 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin                           3/  12
  96         4 Pieprzyk Mateusz, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin                                 4/  12
  90         5 Guc Jakub, Kolasa Wiktoria                         BALLROOM - Lublin                              5/  12
 101         6 Gogół Marek, Adaszewska Aniela                     EM STUDIO - Opole Lubelsk                      6/  12
  92         7 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski                          7/  12
  94         8 Kraśnik Kacper, Szołek Nina                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        8/  12
  91         9 Jakubowski Dominik, Pieprzyk Weronika              ZAMEK - Lublin                                 9/  12
 100        10 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa                       10/  12
  99        11 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm                                  11/  12
  97        12 Reut Dominik, Rusinek Patrycja                     BALANS - Lublin                               12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90   XX  X  3   X   X  2 XX   X   3  XX      2 XXXXX X  6 X XXX    4 XXX  X   4   X XXX  4    28       4-6
  91 XXX   X  4     XXX  3   XX XX  4 XX X  X  4   X  XX  3      XX  2      X   1      X   1    22          
  92     XX   2 XX XXX   5  X   X   2      X   1 X X      2 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX  X   4    27          
  93  X XX    3  X   X   2  X  X    2  X XXX   4  X XXX   4 XX XX    4 X  XX    3  XXXXXX  6    28       4-6
  94 XX  XXX  5 XX XX    4  XXXX    4 XX  XX   4    X     1 X        1  X XXX   4 XX  X    3    26          
  95 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXX  X  5 X X X X  4    47         1
  96 X X      2   XX  X  3   X   X  2 X XXX X  5  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6    35       2-3
  97   X  XX  3   X  XX  3    X  X  2      XX  2     XXX  3   X XXX  4   X      1   X      1    19          
  98  XXX X   4 X XX     3 X XXXXX  6 XXX  XX  5 X XX XX  5  XXXXXX  6    X XX  3    X XX  3    35       2-3
  99 X  X XX  4 X X      2 X XX  X  4   X      1 X   XX   3      X   1     X X  2 X  X  X  3    20          
 100     X    1 XX XX    4 XX  X    3    XX    2  X  X    2  X  X    2 X  XX    3 XX XX    4    21          
 101 XX XX    4  X XXXX  5 X   XX   3 XXXXX X  6 XX       2          0  XXXX X  5  X XX    3    28       4-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 3436564 5.0 5426664 5.0 3555565 5.0 4545526     3436536 5.0 3624536 4.0 3235636 3.0 4544436 5.0   32.0    5
  93 5652125 6.0 4253225 3.0 4444324 3.0 5453155     4252224 2.0 4241124 2.0 4561224 4.0 5451322 3.0   23.0    2
  95 1113311 1.0 1112111 1.0 1111113 1.0 2111213     1111112 1.0 1112213 1.0 1412313 1.0 1216114 1.0    7.0    1
  96 4345446 3.0 6645556 6.0 6632646 6.0 6336644     2524463 3.0 2456652 5.0 2324152 2.0 2122243 2.0   27.0    4
  98 6224652 4.0 2334433 2.0 2223251 2.0 1222361     5365341 4.0 6335341 3.0 6146441 5.0 3335551 4.0   24.0    3
 101 2561233 2.0 3561342 4.0 5366432 4.0 3664432     6643655 6.0 5563465 6.0 5653565 6.0 6663665 6.0   34.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa                             1/  11
 103         2 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      2/  11
 111         3 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin                              3/  11
 105         4 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin                              4/  11
 109         5 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/  11
 106         6 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl                                 6/  11
 113         7 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa                             7/  11
 104         8 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl                                 8/  11
 107      9-10 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                              9-10/  11
 108      9-10 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      ZAMEK - Szydłowiec                          9-10/  11
 112        11 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria                       11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 103     XXX  3 XXXXX X  6 XX  X X  4 X XXXX   5 XX XXXX  6    24       2-3
 104 XXXX X   5 XXXX     4 X        1 XX  X X  4 X     X  2    16          
 105   X  XX  3       X  1 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    23         4
 106   XX  X  3 X XX XX  5  XXXXXX  6 X X X X  4 X XX     3    21         5
 107 XXXX X   5   X  X   2   X      1  X   X   2      XX  2    12          
 108  X  X    2  X  X    2   X X    2 X X X    3  XX X    3    12          
 109 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XX X XX  5   XX     2  XX      2    20         6
 110 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 111 X  XX X  4 X  XX X  4 XX XXXX  6  X X XX  4 XX XXXX  6    24       2-3
 112     X    1      X   1   X  X   2          0          0     4          
 113 XX XX    4  X XXX   4    XX    2  X XXXX  5   XXXX   4    19          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 2364125 2.0 2165125 2.0 2355225 4.0 1254124 2.0 3255224 2.0   12.0    2
 105 1643551 5.0 1434462 3.0 1623463 3.0 3422442 4.0 1623463 4.0   19.0    4
 106 5136666 6.0 6343556 6.0 5234554 5.0 5635665 5.0 2534535 5.0   27.0    6
 109 3525434 4.0 4516334 4.0 6566646 6.0 6546556 6.0 6446656 6.0   26.0    5
 110 4212213 1.0 3222211 1.0 4112111 1.0 2113211 1.0 4112111 1.0    5.0    1
 111 6451342 3.0 5651643 5.0 3441332 2.0 4361333 3.0 5361342 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa                             1/  10
 103         2 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      2/  10
 105         3 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin                              3/  10
 118         4 Socha Adam, Nowak Maria                            K-STUDIO Krosno                                4/  10
 114         5 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria                        5/  10
 106         6 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl                                 6/  10
 111         7 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin                              7/  10
 108         8 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      ZAMEK - Szydłowiec                             8/  10
 104         9 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl                                 9/  10
 113        10 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa                            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 103 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6    30       2-3
 104 XXX  X   4 X XX     3  XX  X   3  XX  X   3  X       1    14          
 105 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX  X  5    30       2-3
 106 X XX  X  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  X X   3 X XXXX   5    24         4
 108  X  XX   3  XX X    3  XX X    3  XX X    3  XX X    3    15          
 110   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 111  X X  X  3  X X XX  4    X  X  2 X  XX X  4    XX X  3    16          
 113  X XX    3          0          0  X       1 X  X X   3     7          
 114 X X XXX  5  XX  X   3 XXX   X  4 X XXXXX  6 XXX  XX  5    23         5
 118 X  XXX   4 X   X X  3 X  XXX   4     XXX  3   X XXX  4    18         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 2342133 2.0 2241113 2.0 3312124 2.0 2221124 1.0 3212135 1.0    8.0    2
 105 3214552 3.0 1454661 4.0 1154433 3.0 1344351 3.0 1144351 3.0   16.0    3
 106 5653666 6.0 5533546 5.0 6541566 6.0 5452566 5.0 6635566 6.0   28.0    6
 110 1121241 1.0 3112222 1.0 2223242 1.0 3133213 2.0 2451214 2.0    7.0    1
 114 6466325 5.0 6326335 3.0 5436655 5.0 6516635 6.0 5366622 5.0   24.0    5
 118 4535414 4.0 4665454 6.0 4665311 4.0 4665442 4.0 4523443 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Pikuła Cezary, Furgała Karolina                    ELITE DANCE - Warszawa                         1/   4
 121         2 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      2/   4
 125         3 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl                                 3/   4
 122         4 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom                          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 2122412 2.0 1212422 2.0 1234222 2.0 3123322 2.0 3114411 1.0    9.0    2
 122 3344244 4.0 4343234 3.0 4443344 4.0 2344443 4.0 2343324 3.0   18.0    4
 123 1211131 1.0 2121111 1.0 2111411 1.0 1211111 1.0 1221232 2.0    6.0    1
 125 4433323 3.0 3434343 4.0 3322133 3.0 4432234 3.0 4432143 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Sitek Sebastian, Adamiec Wiktoria                  RESPECT DANCE Skarżysko-K                      1/   9
 128         2 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin                                 2/   9
 133         3 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom                          3/   9
 122         4 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom                          4/   9
 134         5 Ogonowski Jakub, Ziębora Kinga                     RESPECT DANCE Skarżysko-K                      5/   9
 126         6 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin                        6/   9
 129       7-8 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski                        7-8/   9
 131       7-8 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola                      7-8/   9
 127         9 Górny Marcin, Kurdziel Angelika                    Latino Dance Studio - Lub                      9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122 XX XX    4 X  XXX   4 XX XX    4 XXXXXX   6 X XXX    4    22         5
 126 X XX XX  5 X X   X  3   X  XX  3   XX XX  4   XX XX  4    19         6
 127     XXX  3     XXX  3          0     X X  2 XX   XX  4    12          
 128  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 129 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XX       2          0    18          
 131 X  X X   3 XX X XX  5 XXXX  X  5          0 XX XXX   5    18          
 132  XXXX X  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
 133 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    30         3
 134 XXX X X  5  XXXX    4   XXXXX  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5    26         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 6341456 4.0 2151466 4.0 3141465 4.0 4521466 5.0 3566446 5.0   22.0    4
 126 4635642 5.0 6635644 6.0 4656644 5.5 5666652 6.0 6645665 6.0   28.5    6
 128 1512214 1.0 3313222 2.0 1413212 1.0 6413233 2.0 5312232 3.0    9.0    2
 132 3423131 2.0 4522131 1.0 5232121 2.0 1242141 1.0 1231111 1.0    7.0    1
 133 5164323 3.0 1444313 3.0 2525333 3.0 3335314 3.0 2124323 2.0   14.0    3
 134 2256565 6.0 5266555 5.0 6364556 5.5 2154525 4.0 4453554 4.0   24.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                   1/   9
 142         2 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      2/   9
 153         3 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno                                 3/   9
 145         4 Nowiński Maksymilian, Szafraniec Julia             PASJA - Lublin                                 4/   9
 140         5 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin                                 5/   9
 146         6 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin                               6/   9
 143         7 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin                        7/   9
 141         8 Chamera Michał, Jemielniak Katarzyna               PASJA - Lublin                                 8/   9
 148         9 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin                        9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140 X  X XX  4 XXX XXX  6  XXXXXX  6  X   XX  3 XXXXXXX  7    26         3
 141  XX XXX  5      X   1 X    X   2   XXXXX  5 X    X   2    15          
 142 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXX   5    32         1
 143 X XX     3 X XX  X  4   X  X   2 XXXXXX   6 XXXX     4    19          
 145  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XX X    3  XXXX X  5    25       4-5
 146 XX XX X  5 XX XXXX  6  X XX X  4 XX XX X  5 XX  XXX  5    25       4-5
 147  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31         2
 148 X X XX   4  X X     2 X   XXX  4 XX    X  3       X  1    14          
 153 XX   X   3  XX XX   4 XXXX X   5 X XX X   4 XXXXXXX  7    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 5345413 4.0 5155512 5.0 6154315 5.0 5153414 4.0 4144216 4.0   22.0    5
 142 1533236 3.0 1242226 1.0 1331126 1.0 1432226 2.0 1231335 2.0    9.0    2
 145 3111364 2.0 4414355 4.0 3425454 4.0 6215355 5.0 6516463 6.0   21.0    4
 146 4466652 6.0 3366663 6.0 4666661 6.0 4666661 6.0 5655651 5.0   29.0    6
 147 6622141 1.0 6521131 2.0 5512233 2.0 2521132 1.0 3422142 1.0    7.0    1
 153 2254525 5.0 2633444 3.0 2243542 3.0 3344543 3.0 2363524 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Bochniak Mikołaj, Wicińska Amelia                  ZAMEK - Lublin                                 1/  13
 150         2 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl                                 2/  13
 141         3 Chamera Michał, Jemielniak Katarzyna               PASJA - Lublin                                 3/  13
 152         4 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno                                4/  13
 142         5 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      5/  13
 147         6 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                   6/  13
 149         7 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                                7/  13
 146         8 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin                               8/  13
 143         9 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin                        9/  13
 145        10 Nowiński Maksymilian, Szafraniec Julia             PASJA - Lublin                                10/  13
 153        11 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno                                11/  13
 148        12 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin                       12/  13
 151        13 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                                13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140  X X XX  4 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXX X  4 X XXXXX  6    26         1
 141  X X X   3 XX X  X  4 XX XX X  5 XX X XX  5  X XXX   4    21       5-6
 142 XXX X X  5 X X  XX  4 XXX XXX  6 X XXX X  5 X   X    2    22       3-4
 143   X   X  2  X       1 XX X  X  4  X  X    2 XXX  X   4    13          
 145 X        1 X        1 X   X    2 XX  XXX  5 X   X X  3    12          
 146 XX  XXX  5 X  XXXX  5 XX    X  3      X   1 X  XX    3    17          
 147 X XXX X  5   XXXX   4   XXXXX  5   X   X  2   XXXXX  5    21       5-6
 148          0  X       1 XX       2          0          0     3          
 149 XXX  X   4 X X X    3   X  X   2 XXXX XX  6 XXX  X   4    19          
 150   XXXX   4   XXXX   4   XXXX   4 XXXXXX   6  XXX  X  4    22       3-4
 151    X     1    X     1          0          0          0     2          
 152 XXXXX X  6  XX XXX  5   XX X   3  XXXXX   5  XX  XX  4    23         2
 153     XX   2  X    X  2  X       1 X        1  X X  X  3     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 2531111 1.0 2522412 2.0 4521122 1.0 3542122 2.0 6521122 1.0    7.0    1
 141 3153632 3.0 3263336 3.0 1143636 3.0 2353633 3.0 1233243 3.0   15.0    3
 142 1446365 5.0 1436243 4.0 2355355 5.0 1425266 5.0 3445454 5.0   24.0    5
 147 5664554 6.0 4644664 5.0 5664563 6.0 5664555 6.0 5654566 6.0   29.0    6
 150 4322423 2.0 5311121 1.0 3412411 2.0 4211311 1.0 4312611 2.0    8.0    2
 152 6215246 4.0 6155555 6.0 6236244 4.0 6136444 4.0 2166335 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin                                 1/   7
 159         2 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom                          2/   7
 157         3 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin                                 3/   7
 160         4 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin                                 4/   7
 158         5 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola                      5/   7
 161         6 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola                        6/   7
 156         7 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              BLUE CLASSIC - Warszawa                        7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 156 4666677 7.0 6656775 6.0 4656777 7.0 3756777 7.0 5767777 7.0   34.0    7
 157 1735535 5.0 1424433 3.0 1515322 1.0 1514422 2.0 1415642 4.0   15.0    3
 158 7444454 4.0 4565126 5.0 7174454 5.0 6165545 5.0 6353455 5.0   24.0    5
 159 2111223 1.0 3131244 2.0 5222245 2.0 4432234 4.0 3522334 3.0   12.0    2
 160 6372342 3.0 5342552 4.0 2341533 4.0 5241353 3.0 4241223 2.0   16.0    4
 161 5557766 6.0 7777667 7.0 6767666 6.0 7677666 6.0 7676566 6.0   31.0    6
 162 3223111 2.0 2213311 1.0 3433111 3.0 2323111 1.0 2134111 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163         1 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin                           1/   9
 157         2 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin                                 2/   9
 167         3 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin                           3/   9
 166         4 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   9
 164         5 Brzeski Bruno, Krupa Marta                         POLISH CLUB - Warszawa                         5/   9
 159         6 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom                          6/   9
 156         7 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              BLUE CLASSIC - Warszawa                        7/   9
 165         8 Lesiak Grzegorz, Woźny Milena                      ROYAL DANCE STUDIO - WARS                      8/   9
 158         9 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola                      9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 156 XX  X    3  X XX X  4 XXX  XX  5  XXXXXX  6   X  X   2    20          
 157 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       1-2
 158 X  X     2          0  X       1       X  1  X  X X  3     7          
 159   XXXXX  5 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX XX    4  X X X   3    23       5-6
 163  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32       1-2
 164 XXXXXX   6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7    30         3
 165 XXX XXX  6     XXX  3       X  1 X        1 X   X X  3    14          
 166 XXXX XX  6 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXX X  5    29         4
 167    X  X  2 XXXXX    5 XXXXX    5   XXXXX  5 XXXX XX  6    23       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 1231643 3.0 1142422 2.0 1233321 2.0 1433222 2.0 1122213 2.0   11.0    2
 159 6163466 6.0 6265546 6.0 6166446 6.0 6266666 6.0 6566656 6.0   30.0    6
 163 4315131 2.0 3511113 1.0 4621112 1.0 2511111 1.0 3411121 1.0    6.0    1
 164 5446515 5.0 5456335 5.0 5355254 5.0 5355344 5.0 5645542 5.0   25.0    5
 166 3654352 4.0 4334664 4.0 2444565 4.0 4142435 3.0 4233435 3.0   18.0    4
 167 2522224 1.0 2623251 3.0 3512633 3.0 3624553 4.0 2354364 4.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow.18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow.18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 175         1 Gorczyca Marcin, Grasza Maria                      IMPULS - Biłgoraj                              1/   2
 171         2 Bielecki Jakub, Winiarska Katarzyna                EM STUDIO - Opole Lubelsk                      2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow.18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 171 2222222 2.0 2122222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 175 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow.18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow.18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 180         1 Izzo Lorenzo, Lubaszewska Magdalena                LIDER - Lublin                                 1/   6
 178         2 Archacki Sebastian, Borkowska Julia                CENTRUM TAŃCA - Radom                          2/   6
 179         3 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom                          3/   6
 172         4 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin                                 4/   6
 181         5 Musiałkowski Piotr, Gaweł Paulina                  DUET - Warszawa                                5/   6
 182         6 Spręga Seweryn, Bobryk Karolina                    CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań                      6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow.18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 172 6455355 5.0 4265334 4.0 4355435 4.0 5145233 2.0 5345633 4.0   19.0    4
 178 5331432 2.0 2331443 2.0 3231344 3.0 3333445 4.0 2252256 2.0   13.0    2
 179 2644223 3.0 3654212 3.0 2644222 2.0 2654322 3.0 3434322 3.0   14.0    3
 180 1113111 1.0 1123121 1.0 1113111 1.0 1212111 1.0 1113111 1.0    5.0    1
 181 4226646 4.0 5416656 6.0 6426656 6.0 4526654 5.0 4626545 5.0   26.0    5
 182 3562564 6.0 6542565 5.0 5562563 5.0 6461566 6.0 6561464 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
G       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin                                 1/   3
  73         2 Frania Łukasz, Baran Patrycja                      JUMP - Janów Lubelski                          2/   3
  74         3 Sekuła Mateusz, Kwiatkowska Ewa                    CENTRUM TAŃCA - Radom                          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  70 1111312 1.0 1111313 1.0 1211312 1.0 2211311 1.0    4.0    1
  73 2332123 2.5 2222121 2.0 2122121 2.0 3132223 3.0    9.5    2
  74 3223231 2.5 3333232 3.0 3333233 3.0 1323132 2.0   10.5    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Piasta                    Ryszard                   Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz                   Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa                       Kraków               
E       Purchała                  Piotr                     Warszawa             
F       Buczma                    Konrad                    Lublin               
G       Oleszczyński              Michał                    Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek                     Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela                   BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta                     Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      1/   5
  28         2 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa                             2/   5
  27         3 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin                               3/   5
  26         4 Grabiński Marcin, Koval Yelizavieta                FAST-STEP Warszawa                             4/   5
  24         5 Szor Hubert, Rozbicka Zuzanna                      CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  24 4314145 4.0 4425145 5.0 3525245 5.0 5425355 5.0 5325455 5.0 5545455 5.0   29.0    5
  26 5433524 5.0 3541533 4.0 5243532 4.0 2152532 2.0 4244521 4.0 3134533 3.0   22.0    4
  27 3245233 3.0 2334224 3.0 1434124 3.0 1534113 3.0 1512113 1.0 1212111 1.0   14.0    3
  28 2121351 1.0 5212452 2.0 2311453 2.0 4213224 1.0 3433344 3.0 2423244 4.0   13.0    2
  29 1552412 2.0 1153311 1.0 4152311 1.0 3341441 4.0 2151232 2.0 4351322 2.0   12.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Piasta                    Ryszard                   Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz                   Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa                       Kraków               
E       Purchała                  Piotr                     Warszawa             
F       Buczma                    Konrad                    Lublin               
G       Oleszczyński              Michał                    Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek                     Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela                   BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta                     Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa                             1/  14
  17         2 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska                         2/  14
   9         3 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka                       3/  14
  22         4 Zajkowski Maciej, Dąbrowska Maja                   FAST-STEP Warszawa                             4/  14
  20         5 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria                        5/  14
  14         6 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - Góra Kalwaria                        6/  14
  19         7 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska                         7/  14
  16         8 Olszewski Mateusz, Ostrowska Wiktoria              ZAMEK - Biała Podlaska                         8/  14
  11         9 Doliński Bartosz, Witkowska Natalia                TAKT - Chełm                                   9/  14
  10        10 Baran Szymon, Zubilewicz Karolina                  A-Z - Przemyśl                                10/  14
  25        11 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Kobyłka                      11/  14
  23        12 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Kobyłka                      12/  14
  12     13-14 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin                         13-14/  14
  35     13-14 Adaszewski Marek, Bryś Natalia                     EM STUDIO - Opole Lubelsk                  13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   9   X XX   3 XX  X X  4  XX X    3  X XX X  4  XXXXXX  6 X XXXXX  6    26         4
  10   X      1   X XX   3   X      1   X  X   2   XX     2   X      1    10          
  11  X XXXX  5          0 X     X  2 XXX X X  5     X    1     X X  2    15          
  12       X  1          0          0      X   1       X  1          0     3          
  14 X XXXX   5 XXXXXX   6 X XXXX   5 X     X  2          0 X    X   2    20         6
  16  X X  X  3          0 X  XXX   4 X X  X   3 X        1 XXXXXXX  7    18          
  17 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X  XX X  4 XX XX X  5 XX XX X  5    32         3
  18 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  X X XX  4    37         1
  19  XX  X   3  XX  XX  4  XX   X  3  XX  X   3  XX  X   3 XXX      3    19          
  20 XX       2 X  X  X  3 XX   X   3  X XXX   4 XXXXXXX  7  XXX X   4    23         5
  22 XXXXX X  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6  XXX  X  4  XX XXX  5 XXX XXX  6    33         2
  23          0          0          0 X   X    2 XX   X   3          0     5          
  25 X        1          0    X  X  2    X     1 X  X     2    XX    2     8          
  35          0    X  X  2  X       1          0          0          0     3          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   9 4213444 3.0 3233443 3.0 4234354 4.0 1534443 3.0 3514412 3.0 1514411 1.0   17.0    3
  14 3554535 5.0 2644524 4.0 2565563 5.0 6366664 6.0 5265664 6.0 5256565 5.0   31.0    6
  17 1662122 2.0 1362131 2.0 1642441 3.0 2452252 2.0 1651121 1.0 2641122 2.0   12.0    2
  18 2131211 1.0 4111212 1.0 3111112 1.0 3111111 1.0 6142333 2.0 6162656 6.0   12.0    1
  20 5345656 6.0 6556656 6.0 6356636 6.0 5623536 5.0 4323545 4.0 3323343 3.0   30.0    5
  22 6426363 4.0 5425365 5.0 5423225 2.0 4245325 4.0 2436256 5.0 4435234 4.0   24.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Piasta                    Ryszard                   Opole                
B       Kurzeja                   Dariusz                   Katowice             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Skoczeń - Citko           Ewa                       Kraków               
E       Purchała                  Piotr                     Warszawa             
F       Buczma                    Konrad                    Lublin               
G       Oleszczyński              Michał                    Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek                     Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela                   BIAŁYSTOK            
3       Kutuś                     Aneta                     Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Barczyński Wiktor, Gajowy Oliwia                   ZAMEK - Biała Podlaska                         1/   7
  38         2 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      2/   7
  39         3 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk                                 3/   7
  41         4 Wiatrowski Karol, Węgrzyn Zuzanna                  ZAMEK - Lublin                                 4/   7
  42         5 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin                             5/   7
  40         6 Toporek Norbert, Drabik Kamila                     RESPECT DANCE Skarżysko-K                      6/   7
  37         7 Brzozowski Kacper, Puławska Zofia                  ZAMEK - Lublin                                 7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  36 5233211 2.0 3221312 2.0 2221312 2.0 3711736 4.0 4421145 4.0 2211152 1.0   15.0    1
  37 4467564 6.0 7554663 5.0 6757633 6.0 7677475 7.0 6776477 7.0 7675366 7.0   38.0    7
  38 7611347 3.0 4343236 3.0 5343246 3.0 5532117 3.0 7262214 1.0 4343215 2.0   15.0    2
  39 1122133 1.0 1112121 1.0 1112121 1.0 6146543 5.0 5114756 5.5 6156447 5.0   18.5    3
  40 3754652 5.0 2435744 4.0 3534755 4.0 4465364 6.0 2537561 5.5 1567674 6.0   30.5    6
  41 2375425 4.0 5676475 6.0 4666464 5.0 2353622 2.0 1643333 2.0 3724723 4.0   23.0    4
  42 6546776 7.0 6767557 7.0 7475577 7.0 1224251 1.0 3355622 3.0 5432531 3.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238