OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018": 2018-11-04, Ozimek FALLAWAY - Opole opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT
 i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT
 i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018
Ozimek, 4.11.2018r.
Organizator: Szkoła Tańca JiM Parasiewicz
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E+F, Standard-4
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
16-18, Mistrz. Okręgu, Latin
16-18, Mistrz. Okręgu, Standard
16-20, Mistrz. Okręgu, Latin
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
12-13, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    4
   3 AKTAN - Wrocław              2
   4 AMETYST - Lubań              1
   5 ASTRA - Szczecin             1
   6 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    2
   7 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
   8 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    9
   9 DANCE TEAM - Wrocław         1
  10 DANCELOOK - Gliwice          3
  11 ESKADRA - Pabianice          2
  12 ETIUDA - Radomsko            3
  13 FALLAWAY - Opole            14
  14 FORUM - Zabrze               5
  15 IGLICA - Wrocław             6
  16 IMPULS - Chorzów             2
  17 ISKRA - Praszka              2
  18 KTT REWIA - Racibórz         1
  19 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  20 MAESTRO - Opole             12
  21 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  22 MASTER DANCE - Gliwice       4
  23 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  24 MIX - Rybnik                 1
  25 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  26 RETRO - Kępno                2
  27 RONDO - Rybnik               3
  28 RÓŻA - Olesno                2
  29 SEMPRE - Kraków              1
  30 SKT AGH - Kraków             1
  31 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław    2
  32 SKYDANCE - Wrocław           1
  33 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  34 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    2
  35 SUKCES - Jaworzno            1
  36 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    7
  37 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    6
  38 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
D       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik                     1/   7
  32         2 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała          2/   7
  36         3 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko                  3/   7
  34         4 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          4/   7
  37         5 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          5/   7
  38         6 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole                   6/   7
  35         7 Polok Cezary, Sekita Aleksandra                    FALLAWAY - Opole                   7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 22375 3.0 33461 3.0 32462 2.0 54263 4.0 31457 4.5 11476 4.0 11434 2.0 11415 1.0   23.5    2
  33 11116 1.0 11225 1.0 11221 1.0 11311 1.0 17316 1.0 37317 2.0 35516 4.0 46536 5.0   16.0    1
  34 33721 2.0 54613 4.0 24714 3.0 25722 2.0 24725 4.5 25655 6.0 24657 6.0 25657 6.0   33.5    4
  35 66442 5.0 45744 5.0 45633 4.0 46457 6.0 76663 7.0 76762 7.0 77763 7.0 77774 7.0   48.0    7
  36 44233 4.0 22152 2.0 56155 6.0 32135 3.0 65142 3.0 64134 3.0 46242 3.0 34242 3.0   27.0    3
  37 55557 6.0 66336 6.0 63347 5.0 63546 5.0 53571 6.0 53541 5.0 53321 1.0 62321 2.0   36.0    5
  38 77664 7.0 77577 7.0 77576 7.0 77674 7.0 42234 2.0 42223 1.0 62175 5.0 53163 4.0   40.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
D       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Krawiec Michał, Kupczyk Edyta                      SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo          1/   8
  52         2 Janus Miłosz, Orządała Malwina                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          2/   8
  51         3 Grobelny Bartosz, Kwoka Zofia                      SKYDANCE - Wrocław                 3/   8
  50         4 Ciura Franciszek, Stadnik Wiktoria                 A+S - Częstochowa                  4/   8
  54         5 Rybczyński Mikołaj, Duszyńska Antonia              FALLAWAY - Opole                   5/   8
  55         6 Tkacz Jan, Hołoś Daria                             RETRO - Kępno            i         6/   8
  49         7 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          7/   8
  56         8 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze                     8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  49 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5   X    1   XX   2    XX  2    19          
  50 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXX X  4 XXX X  4    27       3-4
  51 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29         1
  52  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    28         2
  53 XX  X  3  X     1  X X   2 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    20         6
  54 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5    27       3-4
  55 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5 XX XX  4 X  X   2    23         5
  56   X X  2        0        0    X   1    X   1  XXX   3     7          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 42436 5.0 21534 2.0 11525 1.0 31556 4.0 41565 5.0 31555 4.0   21.0    4
  51 21254 2.0 53125 3.0 62154 5.0 24132 2.0 54244 4.0 54234 3.0   19.0    3
  52 63325 4.0 12311 1.0 23312 2.0 52314 3.0 23312 2.0 23312 2.0   14.0    2
  53 14611 1.0 34453 4.0 44431 4.0 13421 1.0 12421 1.0 12421 1.0   12.0    1
  54 36163 3.0 46262 5.0 36263 3.0 65263 5.0 35153 3.0 65163 5.0   24.0    5
  55 55542 6.0 65646 6.0 55646 6.0 46645 6.0 66636 6.0 46646 6.0   36.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.           1/   9
  59         2 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice             2/   9
  65         3 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków                   3/   9
  61         4 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik                     4/   9
  62         5 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice             5/   9
  63         6 Danielski Artur, Nawłoka Wioletta                  DANCE TEAM - Wrocław               6/   9
  58         7 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze                     7/   9
  60         8 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno                      8/   9
  57         9 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  57 X X X X  4 X        1 X        1      XX  2     8          
  58   XX X   3   XXX    3 X XX     3 X XXX X  5    14          
  59 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X    4 XXXXX    5    22       4-5
  60   XX     2   X  XX  3 XX   XX  4 XX   XX  4    13          
  61 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXX XXX  6    24       2-3
  62 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XXXXX   5    24       2-3
  63 XX XX X  5 XX XXX   5    XXXX  4    X     1    15         6
  64 XXrrXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         1
  65  X   X   2 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    22       4-5
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  59 2414155 4.0 2116145 2.0 2115164 2.0 1112154 1.0    9.0    2
  61 6136432 3.0 5453422 4.0 6456422 4.0 4553413 4.0   15.0    4
        R                                            
  62 5525623 5.0 4532634 5.0 5542635 5.0 5626635 5.0   20.0    5
  63 4643566 6.0 6665566 6.0 4664546 6.0 6465566 6.0   24.0    6
  64 1362311 1.0 1221211 1.0 1323211 1.0 3244221 2.0    5.0    1
       R                                             
  65 3251244 2.0 3344353 3.0 3231353 3.0 2331342 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik                     1/   6
  58         2 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze                     2/   6
  62         3 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice             3/   6
  59         4 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice             4/   6
  60         5 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno                      5/   6
  57         6 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  57 4666355 6.0 5666465 6.0 5656466 6.0 6666446 6.0   24.0    6
  58 2333626 3.0 2323336 2.0 2221332 2.0 2221231 2.0    9.0    2
  59 5224444 4.0 4142544 4.0 4444545 4.0 4443663 4.0   16.0    4
  60 6455561 5.0 6455653 5.0 6565654 5.0 5554555 5.0   20.0    5
  61 1111112 1.0 1211112 1.0 1113111 1.0 1112112 1.0    4.0    1
  62 3542233 2.0 3534221 3.0 3332223 3.0 3335324 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
B       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
F       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz               1/   8
  71         2 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    DANCELOOK - Gliwice                2/   8
  68         3 Golla Patryk, Rosa Martyna                         FALLAWAY - Opole                   3/   8
  66         4 Białecki Kacper, Rachtan Marta                     FORUM - Zabrze                     4/   8
  67         5 Białowąs Wiktor, Daria Kaniowska                   AMETYST - Lubań                    5/   8
  72         6 Sierka Filip, Palac Wiktoria                       AKTAN - Wrocław                    6/   8
  70         7 Kühn Tomasz, Błach Manuela                         UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko          7/   8
  69         8 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno            i         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  66 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXXXX   6    34         5
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXX XX  5 X XX XX  5    37       2-4
  68 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5    37       2-4
  69     XX   2   X  X   2   X      1   X  XX  3 XXX XX   5 XXX XXX  6    19          
  70 X XX XX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X  X  X  3       X  1     X X  2    23          
  71 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  72  X X     2  XXXX    4  X   X   2 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXXXX    5    24         6
  73 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6    37       2-4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  66 3666554 6.0 2366556 6.0 3566565 6.0 2325646 4.0 1325646 4.0 1116325 2.0   28.0    4
  67 4534446 4.0 6655434 5.0 6354434 4.0 6256433 5.0 6654325 5.0 6655446 6.0   29.0    5
  68 6323333 3.0 4533363 3.0 5433353 3.0 4513354 3.0 4413454 3.0 5422563 4.0   19.0    3
  71 1112222 2.0 1112222 2.0 1112222 2.0 1131221 1.0 2131132 1.0 2363231 3.0   11.0    2
  72 5245665 5.0 5244645 4.0 4645646 5.0 5444565 6.0 5546563 6.0 4534654 5.0   31.0    6
  73 2451111 1.0 3421111 1.0 2221111 1.0 3662112 2.0 3262211 2.0 3241112 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Bielas Adam, Białek Julia                          AKTAN - Wrocław                    1/   9
  77         2 Kruk Dawid, Naramska Maria                         FORUM - Zabrze                     2/   9
  81         3 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko                  3/   9
  78         4 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław                   4/   9
  76         5 Gruszecki Wojciech, Melnarowicz Oliwia             CHAMPION TEAM - Wrocław            5/   9
  75         6 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo          6/   9
  82         7 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów                   7/   9
  80         8 Pabian Sebastian, Gałwa Aleksandra                 ZORBA - Częstochowa                8/   9
  79         9 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 X XXX    4 XXX  XX  5 XX XXX   5 XX XXXX  6  X X XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    45       1-2
  75 XX   XX  4    XX    2 X  XXXX  5  X  XX   3 X XXXX   5 XXXXX X  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7    37         6
  76 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X X XX   4 X X      2 XXX  XX  5 XX X XX  5 XXX  X   4    38         5
  77  X XXX   4 X  XX    3   XX XX  4 X XXXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXXXXXX  7    40         4
  78 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX X   4 X XXXX   5   XXXXX  5    X X   2    42         3
  79   X XXX  4       X  1       X  1 X  X  X  3    XX X  3    XX X  3    XX X  3 X XXX X  5    23          
  80  X  X X  3 XXXXXX   6  XXXX    4  XX X X  4 XXX XXX  6   X X    2   X X    2  X XX X  4    31          
  81 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  X X XX  4 XXXX XX  6  X   XX  3    45       1-2
  82 XXXX     4 XXX  XX  5 XXX X X  5  XXXX X  5 XXX X X  5 XX   X   3 XXX XX   5 X X X    3    35          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 2525351 3.0 2126211 1.0 1123221 1.0 2155251 3.0 6212223 1.0 6135222 2.0 4112621 1.0 6142321 1.5   13.5    1
                                                                                 R                   
  75 3666622 6.0 5664655 6.0 6666543 6.0 6666625 6.0 5565334 5.0 4563446 6.0 5563255 6.0 1666654 6.0   47.0    6
  76 4444235 5.0 3245434 4.0 3235652 3.0 3234536 4.0 2456565 6.0 2424563 4.0 1326546 4.0 2434536 4.0   34.0    5
  77 5252116 2.0 4452126 5.0 4552115 5.0 4522113 2.0 1341152 2.0 1351155 3.0 3451134 3.0 4221163 1.5   23.5    2
  78 1111444 1.0 1511342 2.0 2311436 2.0 1311342 1.0 4633446 4.0 5642334 5.0 6634463 5.0 5515245 5.0   25.0    4
  81 6333563 4.0 6333563 3.0 5444364 4.0 5443464 5.0 3124611 3.0 3216611 1.0 2245312 2.0 3353412 3.0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz          1/   6
  85         2 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          2/   6
  86         3 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole                    3/   6
  83         4 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole                   4/   6
  87         5 Wrzesiński Artur, Pecyna Zuzanna                   ISKRA - Praszka                    5/   6
  84         6 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 5355454 5.0 4445454 4.0 4444354 4.0 4454544 4.0 4644544 4.0   21.0    4
  84 6466666 6.0 6666666 6.0 6566666 6.0 6566666 6.0 6466666 6.0   30.0    6
  85 1643241 3.0 2323242 2.0 2323242 2.0 3323232 2.0 2323252 2.0   11.0    2
  86 3232333 2.0 3232323 3.0 3232433 3.0 2232453 3.0 3232333 3.0   14.0    3
  87 4524525 4.0 5554535 5.0 5655525 5.0 5645325 5.0 5555425 5.0   24.0    5
  88 2111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          1/   4
  83         2 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole                   2/   4
  86         3 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole                    3/   4
  84         4 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 3333342 3.0 2222222 2.0 1122221 1.0 2133222 2.0 2233232 2.0   10.0    2
  84 4444434 4.0 4434444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  85 1221111 1.0 1111111 1.0 2213112 2.0 1211111 1.0 1111121 1.0    6.0    1
  86 2112223 2.0 3343333 3.0 3331333 3.0 3322333 3.0 3322313 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz          1/   5
  85         2 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          2/   5
  91         3 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY - Opole                   3/   5
  92         4 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   DANCELOOK - Gliwice                4/   5
  89         5 Warsitz Jakub, Brzozowska Agata                    MAESTRO - Opole                    5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 3232242 2.0 4232234 2.0 4232232 2.0 2242344 3.0 3542323 3.0   12.0    2
  88 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  89 5553355 5.0 5543555 5.0 5544555 5.0 5554555 5.0 5453555 5.0   25.0    5
  91 4425424 4.0 3324423 3.0 3325314 3.0 4323223 2.0 2324242 2.0   14.0    3
  92 2344533 3.0 2455342 4.0 2453443 4.0 3435432 4.0 4235434 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry          1/   3
  83         2 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole                   2/   3
  89         3 Warsitz Jakub, Brzozowska Agata                    MAESTRO - Opole                    3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 3233322 3.0 2223322 2.0 2223332 2.0 3232232 2.0 2223332 2.0   11.0    2
  89 2322233 2.0 3332233 3.0 3332223 3.0 2323323 3.0 3332223 3.0   14.0    3
  90 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Piechota Dominik, Żółkiewska Katarzyna             DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          1/   2
  94         2 Szczerbiński Łukasz, Jurczyszyn Elwira             ASTRA - Szczecin         m         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 1121211 1.0 1121112 1.0 1122221 2.0 2121222 2.0 2111212 1.0    7.0    1
  94 2212122 2.0 2212221 2.0 2211112 1.0 1212111 1.0 1222121 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław                   1/   3
  38         2 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole                   2/   3
  35         3 Polok Cezary, Sekita Aleksandra                    FALLAWAY - Opole                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 3323333 3.0 3333333 3.0 1222222 2.0 3333333 3.0 3333323 3.0   14.0    3
  38 2232212 2.0 1222212 2.0 3333333 3.0 1222122 2.0 1222232 2.0   11.0    2
  95 1111121 1.0 2111121 1.0 2111111 1.0 2111211 1.0 2111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław                   1/   3
  35         2 Polok Cezary, Sekita Aleksandra                    FALLAWAY - Opole                   2/   3
  38         3 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 3232222 2.0 3332222 2.0 3232322 2.0 2222222 2.0 3223212 2.0   10.0    2
  38 2323333 3.0 2223333 3.0 2323233 3.0 3333333 3.0 2332333 3.0   15.0    3
  95 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch          1/   7
 101         2 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę          2/   7
 100         3 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo          3/   7
  98         4 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO - Opole                    4/   7
  96         5 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo          5/   7
  79         6 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko          6/   7
  99         7 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO - Opole                    7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 2677773 7.0 2677734 7.0 2777622 6.0 2574652 4.0 3776653 6.0   30.0    6
  96 4256357 6.0 5265355 5.0 6166336 5.0 6267435 6.0 6267432 4.0   26.0    5
  97 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  98 7734246 4.0 7343267 4.0 5423267 3.0 3625367 5.0 4523367 5.0   21.0    4
  99 5525565 5.0 6756576 6.0 7645775 7.0 7746776 7.0 7655576 7.0   32.0    7
 100 6443634 3.0 4524642 3.0 4554554 4.0 4433524 3.0 2434745 3.0   16.0    3
 101 3362422 2.0 3432423 2.0 3332443 2.0 5352243 2.0 5342224 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
F       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław                   1/   8
  97         2 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch          2/   8
 101         3 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę          3/   8
  99         4 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO - Opole                    4/   8
  96         5 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo          5/   8
  98         6 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO - Opole                    6/   8
 100         7 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo          7/   8
  79         8 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  79   X   X  2   X      1     X X  2       X  1       X  1     7          
  96    XXXX  4 X   XXX  4 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XX XX X  5    25         6
  97 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  98 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X X  5 X X XX   4 X X XXX  5    27         5
  99 XXX      3 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    28         4
 100 XX XXX   5 XXXX X   5 XX X XX  5  XXX     3  XXX X   4    22          
 101 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         3
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 2465364 4.0 4465364 4.0 3665166 6.0 3565366 6.0 3465365 5.0   25.0    5
  97 5222112 2.0 2222112 2.0 2223322 2.0 2323222 2.0 1112121 1.0    9.0    2
  98 4556255 6.0 3646255 5.0 4546255 5.0 4656154 5.0 4644254 4.0   25.0    6
  99 6644446 5.0 5534646 6.0 6454644 4.0 5444645 4.0 6556646 6.0   25.0    4
 101 3133623 3.0 6353433 3.0 5332533 3.0 6232533 3.0 5233533 3.0   15.0    3
 102 1311531 1.0 1111521 1.0 1111411 1.0 1111411 1.0 2321412 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
G       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Zużałek Szymon, Lenarczyk Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          1/   8
 108         2 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów                   2/   8
 106         3 Kucharski Damian, Sadowska Magdalena               IGLICA - Wrocław                   3/   8
 104         4 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          4/   8
 107         5 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków                    5/   8
 103         6 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko                  6/   8
 105         7 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice                7/   8
 109         8 Zarzycki Gabriel, Arczyńska Daria                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 103 XX XX X  5 X  XX X  4 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    26         6
 104 X X XX   4 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    27         5
 105  XX   X  3  XX   X  3  XX   X  3   X  XX  3  X   XX  3    15          
 106 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7    30         4
 107 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    31         3
 108 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 109   XXXX   4  XX XX   4    XXX   3     X    1    XX    2    14          
 110 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 3662364 5.0 2652665 6.0 2662562 6.0 4664353 5.0 1652455 5.0   27.0    6
 104 6545246 6.0 5236213 3.0 5256213 3.0 6255216 6.0 5223113 1.0   19.0    4
 106 2351422 2.0 4363424 4.0 4333446 4.0 2313545 3.0 2315534 4.0   17.0    3
 107 4236535 4.0 3545546 5.0 3545635 5.0 3446634 4.0 4566646 6.0   24.0    5
 108 1424653 3.0 1411351 1.0 1421351 1.0 1521461 2.0 3441361 3.0   10.0    2
 110 5113111 1.0 6124132 2.0 6114124 2.0 5132122 1.0 6134222 2.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
F       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Polański Bartosz, Laska Natalia                    IGLICA - Wrocław                   1/  11
  93         2 Piechota Dominik, Żółkiewska Katarzyna             DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          2/  11
 113         3 Czarnik Kamil, Kawa Julia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          3/  11
  91         4 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY - Opole                   4/  11
  85         5 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel          5/  11
  86         6 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole                    6/  11
 114         7 Kakakis Nikodem, Dominek Katarzyna                 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr          7/  11
  92         8 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   DANCELOOK - Gliwice                8/  11
 116         9 Ryterski Daniel, Maćkała Emilia                    ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr          9/  11
  89        10 Warsitz Jakub, Brzozowska Agata                    MAESTRO - Opole                   10/  11
  87        11 Wrzesiński Artur, Pecyna Zuzanna                   ISKRA - Praszka                   11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  85  XX X X  4  XX XXX  5  X  XXX  4  XXXXXX  6   XXXXX  5    24         4
  86 XXXX XX  6 X X   X  3 XX X XX  5 XXX  X   4 XXXX X   5    23       5-6
  87     X    1          0          0          0          0     1          
  89          0          0   X      1   X      1          0     2          
  91 XX XXXX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 X  XX X  4 XXXXX X  6    27         3
  92 X     X  2 XXX  XX  5 X     X  2 X     X  2 XX    X  3    14          
  93 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 113 X XXXX   5 X  XXX   4 X XXX    4 XXXXXX   6 X X X X  4    23       5-6
 114  X XXX   4  X XXX   4  XXXXX   5  X  X    2  X  XX   3    18          
 115 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 116   X      1   XX     2   X   X  2    X XX  3    X X   2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 5255552 5.0 4446553 5.0 3556532 5.0 5566552 5.0 6556332 5.0   25.0    5
  86 3346635 4.0 6535646 6.0 6645645 6.0 6645645 6.0 4645645 6.0   28.0    6
  91 6562463 6.0 5362462 3.0 5462463 4.0 4352463 4.0 5332563 3.0   20.0    4
  93 1411321 1.0 2221221 2.0 2221121 2.0 1211121 1.0 2221121 2.0    8.0    2
 113 4634246 3.0 3654335 4.0 4334356 3.0 3433236 3.0 3464456 4.0   17.0    3
 115 2123114 2.0 1113114 1.0 1113214 1.0 2124314 2.0 1113214 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
A       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
D       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
F       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz          1/   8
  90         2 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry          2/   8
  83         3 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole                   3/   8
 112         4 Ligenza Jakub, Makiejewska Natalia                 SUKCES - Jaworzno                  4/   8
  86         5 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole                    5/   8
 105         6 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice                6/   8
 111         7 Kołodziej Marcin, Wojaczek Magdalena               MIX - Rybnik                       7/   8
  89         8 Warsitz Jakub, Brzozowska Agata                    MAESTRO - Opole                    8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  83 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32       3-4
  86   XXXXX  5  XXXX X  5 XXXXX    5 X X X X  4 XXXX XX  6    25         6
  88 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  89   X      1 X X      2      X   1   X  X   2   X      1     7          
  90 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 105 XX XXXX  6 XXX XX   5 X   XXX  4 XXXXXXX  7  X XXX   4    26         5
 111 XX  XX   4  X X XX  4  XXX XX  5  X X     2 XX XXXX  6    21          
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X X X  4    32       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 3561433 3.0 3662333 3.0 3251322 2.0 3351332 3.0 3351333 3.0   14.0    3
  86 5633655 5.0 5543664 5.5 5543565 5.0 5633465 5.0 6643455 5.0   25.5    5
  88 1114211 1.0 1115111 1.0 1116111 1.0 1116111 1.0 1126211 1.0    5.0    1
  90 2222122 2.0 2421222 2.0 2324243 3.0 2422223 2.0 2212142 2.0   11.0    2
 105 6356566 6.0 4256556 5.5 6662656 6.0 6544656 6.0 5535666 6.0   29.5    6
 112 4445344 4.0 6334445 4.0 4435434 4.0 4265544 4.0 4464524 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238