OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ": 2018-12-02, WARSZAWA-WESOŁA FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 -
FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 -
FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ
WARSZAWA-WESOŁA,   dn. 2-12-2018
Organizator: FAST-STEP Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
8-9, Open, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, E+F, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   10
   2 BALLROOM - Lublin            4
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa      7
   4 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW   11
   5 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   6 CREATIVE DANCE - Kobyłka     3
   7 DANCE TEAM - Wrocław         1
   8 DUET - Warszawa              1
   9 ELITE DANCE - Warszawa       3
  10 EMOTION - Góra Kalwaria      8
  11 ETIUDA - Radomsko            1
  12 FAST-STEP Warszawa          10
  13 FINEZJA - Poznań             1
  14 JEDYNKA - Łódź               2
  15 JUMP - Janów Lubelski        2
  16 KORDASZEWSCY - Garwolin      5
  17 LIDER - Lublin               2
  18 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    2
  19 PRESTIGE - Białystok         1
  20 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    1
  21 RS - WARSZAWA                1
  22 RYTM - Żory                  1
  23 SHOW TIME - Płock            3
  24 START - Płońsk              11
  25 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    2
  26 SUKCES - Jaworzno            1
  27 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       2
  28 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    2
  29 TAKT - Chełm                 2
  30 TICO - Opoczno               1
  31 WIKA - Olsztyn               1
  32 ZAMEK - Biała Podlaska       8
  33 ZAMEK - Lublin               1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Gaworek Szymon, Bilińska Natalia                   START - Płońsk            mazowiecki           1/  15
  56         2 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           2/  15
  49         3 Barczyński Wiktor, Gajowy Oliwia                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/  15
  53         4 Drozdecki Jan, Klonowska Dominika                  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         4/  15
  60         5 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  15
  59         6 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/  15
  54         7 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           7/  15
  63         8 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           8/  15
  58         9 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           9/  15
  52        10 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          10/  15
  57        11 Małecki Filip, Grabowska Barbara                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki          11/  15
  61        12 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski            12/  15
  62        13 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki          13/  15
  50        14 Denarski Korneliusz, Pulchny Karolina              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          14/  15
  51        15 Diaków Paweł, Gumińska Zuzanna                     WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49 X XXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    51         4
  50 X X XXX  5 XXX XXX  6 X XXX X  5 X  XXXX  5     XX   2 X   XX   3 X   X    2 X   XXX  4    32          
  51 X   XX   3 X   XX   3   X XX   3 X X XX   4  X  XX   3   X X    2 X  XXX   4 X XXXX   5    27          
  52  XXXXXX  6 XX X X   4  X X XX  4          0 XXXXX X  6 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6    37        12
  53 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         3
  54 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XX X XX  5    48         8
  55  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5  XXrXXX  5  XXXXXX  6    50       5-6
  56 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  57 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXX X  6 XX    X  3 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    47         9
  58 XXXXXXX  7  X  XXX  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5    X X   2 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXX   5    43     10-11
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX    X  3    50       5-6
  60  XXXXXX  6 XXXX XX  6 X    X   2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49         7
  61 XX  X    3 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    43     10-11
  62 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XX   X  3  X       1  XX      2    35          
  63 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49   XX X   3   X XXX  4 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXXXX  5 X X XX   4 X XX XX  5 XXXXXX   6    39       3-5
  52    X     1          0    X     1          0     XX   2  X XX X  4    XXXX  4  X X XX  4    16          
  53 XXX  XX  5 X  X XX  4 XXX  XX  5 XXXXX X  6 X XX     3 XX XX X  5 XXXXX X  6 X XXX X  5    39       3-5
  54  X   XX  3 XX X XX  5 X XXXX   5 X X  X   3 X    XX  3   X  X   2 XX   XX  4          0    25          
  55  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX  X  4  XXX XX  5  XXr X   3  XXX X   4    43         2
  56 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XX   XX  4 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    45         1
  57 X        1   X      1   X   X  2 XXX   X  4     X    1   X      1          0  XX      2    12          
  58 X X X    3  X    X  2   XXX    3    XXX   3  X   X   2    XXX   3    XX    2          0    18          
  59 XXX X X  5 XXX X X  5       X  1  XX X X  4 XXXX  X  5 XX X  X  4  XXXX X  5 X     X  2    31         6
  60    XXX   3   XXXX   4    X X   2 X  XXX   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    39       3-5
  61     X    1          0  X  X    2          0  X       1   X      1 X        1     X    1     7          
  63 XX XX X  5 XX XX    4 XX  X    3  X X     2 X   X X  3 X        1          0 X   XXX  4    22          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49 4426124 3.0 5226136 3.0 6425225 4.0 5525125 5.0 5416236 4.0 3515136 3.0 4614136 3.0 3515136 3.0   28.0    3
  53 1342233 2.0 3331224 2.0 3231331 2.0 3431432 2.0 6564355 6.0 5424455 5.0 5322564 4.0 5422555 5.0   28.0    4
  55 2111312 1.0 2112311 1.0 1112112 1.0 2112211 1.0 3231444 3.0 6231544 4.0 6241645 5.0 6231443 4.0   20.0    1
  56 3554555 5.0 1544562 4.0 2363553 3.0 1353543 3.0 1123611 1.0 1143212 1.0 1133313 2.0 1143312 1.0   20.0    2
  59 5235461 4.0 6465453 5.5 5546444 5.0 6246364 4.0 4355562 5.0 4366663 6.0 3555452 6.0 4356664 6.0   41.5    6
  60 6663646 6.0 4653645 5.5 4654666 6.0 4664656 6.0 2642123 2.0 2652321 2.0 2466221 1.0 2664221 2.0   30.5    5
                                                                                           R         
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Daraż Adam, Mrowicka Paulina                       JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   6
  70         2 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   6
  67         3 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   6
  65         4 Baran Michał, Wydurska Izabela                     START - Płońsk            mazowiecki           4/   6
  68         5 Stobiecki Bartosz, Kotarba Zuzanna                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   6
  66         6 Czyż Damian, Piórkowska Paulina                    SHOW TIME - Płock         mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 4444435 4.0 4544325 4.0 6565545 5.0 5565335 4.0 6445415 4.0   21.0    4
  66 6556566 6.0 5466566 6.0 5656466 6.0 6446566 6.0 5556366 6.0   30.0    6
  67 2331322 2.0 3321431 3.0 3321211 2.0 4321423 3.0 3311532 3.0   13.0    3
  68 5665654 5.0 6655652 5.0 4442654 4.0 3653654 5.0 4664654 5.0   24.0    5
  69 1113111 1.0 1113113 1.0 1113132 1.0 1112111 1.0 1132141 1.0    5.0    1
  70 3222243 3.0 2232244 2.0 2234323 3.0 2234242 2.0 2223223 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Kuleta Adrian, Frąckiewicz Kinga                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/  10
  65         2 Baran Michał, Wydurska Izabela                     START - Płońsk            mazowiecki           2/  10
  76         3 Jędro Jacek, Haremska Emiliana                     FINEZJA - Poznań                               3/  10
  71         4 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  10
  73         5 Jędrzejczak Bartosz, Sobolewska Karolina           ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           5/  10
  75         6 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/  10
  67         7 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski             7/  10
  66         8 Czyż Damian, Piórkowska Paulina                    SHOW TIME - Płock         mazowiecki           8/  10
  72         9 Janczarek Karol, Klimczewska Zofia                 START - Płońsk            mazowiecki           9/  10
  68        10 Stobiecki Bartosz, Kotarba Zuzanna                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  65  XXX XX  5 XXX  XX  5  X XXXX  5  X XX X  4 XXXXX X  6    25       5-6
  66      XX  2   XXX X  4 X     X  2 X X XXX  5   r  X   1    14          
  67   XX X   3  XXXXX   5   XXXX   4  XXX     3  XXX X   4    19          
  68     X    1   X      1     X    1   X      1     X    1     5          
  71 XXX      3 XX XXXX  6 XXXX XX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    27       3-4
  72 X   X X  3 X     X  2          0          0       X  1     6          
  73 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5 X X XXX  5    28         2
  74 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  75 XXrXXXX  6 X  XXX   4 XXXX X   5 XXXX XX  6 XX XXXX  6    27       3-4
  76 XXXXXXX  7  X X     2 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXX     4    25       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 6146331 3.0 6132221 2.0 6162331 2.0 6156451 5.0 6122521 2.0   14.0    2
  71 4235525 4.0 3343335 3.0 4443524 4.0 4541324 4.0 3544345 4.0   19.0    4
  73 1552644 5.0 2665643 6.0 1636452 5.0 1234662 3.0 4436466 5.0   24.0    5
  74 3421113 1.0 1221112 1.0 2321113 1.0 2423113 1.0 1351113 1.0    5.0    1
  75 5364456 6.0 4456454 4.0 5554666 6.0 5665545 6.0 5665652 6.0   28.0    6
       R                                               R         
  76 2613262 2.0 5514566 5.0 3215245 3.0 3312236 2.0 2213234 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174         1 Arsenii Aleksieiev, Cuber Gabriela                 FAST-STEP Warszawa                             1/   5
  79         2 Godlewski Wiktor, Pospieszyńska Alicja             START - Płońsk            mazowiecki           2/   5
  78         3 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             3/   5
  80         4 Zbucki Patryk, Chalimoniuk Dominika                ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/   5
  77         5 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 5245153 5.0 5455154 5.0 5254154 5.0 5244154 4.0 5255154 5.0   24.0    5
  78 3452435 4.0 3141225 2.0 3131435 3.0 2132435 2.0 3131525 3.0   14.0    3
  79 2321244 2.0 2522343 3.0 1413342 2.0 3523242 3.0 2523242 2.0   12.0    2
  80 4534522 3.0 4334532 4.0 4345523 4.0 4355523 5.0 4344433 4.0   20.0    4
 174 1113311 1.0 1213411 1.0 2522211 1.0 1411311 1.0 1412311 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Buczyński Kamil, Kozłowska Hanna                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  16         2 Suvorov Nikita, Bekdas Blanka                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
  26         3 Sybicki Adam, Tomaszewska Maja                     START - Płońsk            mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  16 1322322 2.0 2332222 2.0 2222322 2.0 2222222 2.0 2322222 2.0 3232322 2.0   12.0    2
  26 3233233 3.0 3223333 3.0 3333233 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0 2323233 3.0   18.0    3
  81 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Jasiński Jakub, Szumiło Hanna                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             1/  13
 115         2 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             2/  13
 109         3 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           3/  13
 114         4 Olszewski Mateusz, Ostrowska Wiktoria              ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/  13
 120         5 Zajkowski Maciej, Dąbrowska Maja                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/  13
 119         6 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/  13
 117         7 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             7/  13
 110         8 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           8/  13
 113         9 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           9/  13
 121        10 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki          10/  13
 116        11 Pietruszewski Kacper, Zielińska Jagna Agata        SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom        11/  13
 112        12 Książek Damian, Schab Marta                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki          12/  13
 118        13 Rosiak Maksymilian Mat, Wierzchowska Agata         START - Płońsk            mazowiecki          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 109 X X  XX  4 XXXXXX   6  X    X  2 XXXX X   5 XXXXXX   6 X X XXX  5    28       3-5
 110 XXXX  X  5   X   X  2 X X XXX  5       X  1     X X  2   X   X  2    17          
 111 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    38       1-2
 112          0   X   X  2       X  1          0          0          0     3          
 113 X X XX   4     XX   2   X      1     X    1    XXX   3    XXX   3    14          
 114 XXX XXX  6 XXXX  X  5 X  X XX  4 X X  X   3  XXX     3 XXXXXXX  7    28       3-5
 115 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    38       1-2
 116  X       1          0          0 X        1  XX      2 XXX      3     7          
 117    XXXX  4 X    XX  3  XXXXX   5   XXXXX  5   X  XX  3  X       1    21          
 118          0          0          0          0          0          0     0          
 119    X  X  2 XX X  X  4 XX XX X  5 XXXX  X  5 XX    X  3 X  X  X  3    22         6
 120  X XX    3  X XXXX  5 XXXXXXX  7  X XXXX  5 X   XXX  4  X XXX   4    28       3-5
 121          0     X    1          0  X  X    2 X  XX    3    XX    2     8          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 109 5444653 5.0 2154653 5.0 2143653 4.0 1432613 3.0 1322633 3.0 1221633 2.0   22.0    3
 111 3121136 2.0 3322315 2.0 6322115 1.0 3221231 2.0 6131111 1.0 5113111 1.0    9.0    1
 114 4355241 4.0 6436231 3.0 3556241 5.0 5366454 5.0 3445344 4.0 4445354 4.0   25.0    4
 115 1213322 1.0 4213124 1.0 5214326 3.0 2114126 1.0 4214225 2.0 3334225 3.0   11.0    2
 119 6566465 6.0 5565466 6.0 4465564 6.0 4545542 4.0 2556552 5.0 6556562 6.0   33.0    6
 120 2632514 3.0 1641542 4.0 1631432 2.0 6653365 6.0 5663466 6.0 2662446 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Hass Bartosz, Bilińska Nikola                      DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   8
 129         2 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/   8
 126         3 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
 125         4 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/   8
 128         5 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
 123         6 Grabiński Marcin, Koval Yelizavieta                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   8
 130         7 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski               7/   8
 127         8 Szor Hubert, Rozbicka Zuzanna                      CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 123 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X XX   4 X   XXX  4 X X XXX  5 X XXXXX  6    31         6
 124 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    39       1-3
 125 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XX XX  5 XX X XX  5 X  X XX  4    33         5
 126 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXX   6    39       1-3
 127  X   XX  3     X X  2   XXX X  4  X  X X  3     X X  2 XX    X  3    17          
 128 XXXXXX   6 XXXX X   5 XX XXXX  6 XXXX     4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    34         4
 129 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    39       1-3
 130  X       1 XX   X   3  X       1 XXXXXX   6 XXXX X   5 XXX X    4    20          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 123 5446345 5.0 6566545 5.0 4656645 6.0 3666244 4.0 4555255 5.0 4555355 5.0   30.0    6
 124 2212122 1.0 3112231 2.0 3111111 1.0 5111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    7.0    1
 125 1151634 3.0 2221113 1.0 1233534 3.0 1545665 6.0 1666564 6.0 3666664 6.0   25.0    4
 126 4624563 4.0 1444464 4.0 2444463 4.0 4433432 3.0 5432643 4.0 5343443 3.0   22.0    3
 128 3565456 6.0 5655656 6.0 6565256 5.0 2354556 5.0 3244336 3.0 2434536 4.0   29.0    5
 129 6333211 2.0 4333322 3.0 5322322 2.0 6222323 2.0 6323422 2.0 6222222 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             1/  10
 139         2 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/  10
 140         3 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/  10
 141         4 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  10
 133         5 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/  10
 138         6 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             6/  10
 134         7 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             7/  10
 132       8-9 Czuhan Jakub, Cybulska Aleksandra                  ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski           8-9/  10
 136       8-9 Siemianowski Mateusz, Woźniak Aleksandra           START - Płońsk            mazowiecki         8-9/  10
 135        10 Markiewicz Jakub, Maliszewska Agnieszka            SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 132 XX X XX  5      XX  2  X    X  2 XX  XXX  5    XX    2    16          
 133     X X  2 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X     X  2    23         3
 134    XX X  3 XX XX X  5 XX XXX   5   XXX    3  X XXX   4    20          
 135 X X XXX  5     X X  2     XX   2  X  X    2 X X X    3    14          
 136 XXX  X   4 XXX XX   5      X   1 X   XX   3  X  XX   3    16          
 137 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         1
 138 XXXXXX   6 X X      2 XXX XXX  6 XXX   X  4 X X  XX  4    22       4-5
 139  X  X    2  XXXXX   5  XXXX    4  XXXX X  5  XXXX X  5    21         6
 140 XXXXX X  6  X X  X  3 XXXX  X  5 X XX XX  5 XXXX XX  6    25         2
 141  XXX X   4 X XX XX  5 X XX  X  4   XX X   3 XXXX XX  6    22       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 133 4555236 6.0 2355436 5.0 3535226 4.0 4555346 5.0 3565446 5.0   25.0    5
 137 1113511 1.0 1112211 1.0 1214532 2.0 1112111 1.0 1111311 1.0    6.0    1
 138 3666444 5.0 5666655 6.0 2646365 6.0 2666664 6.0 2656665 6.0   29.0    6
 139 6234353 3.0 6234162 2.0 6123453 3.0 5224232 2.0 6224132 2.0   12.0    2
 140 2321162 2.0 4523543 4.0 5451111 1.0 6431453 4.0 4332254 3.0   14.0    3
 141 5442625 4.0 3441324 3.0 4362644 5.0 3343525 3.0 5443523 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   8
 137         2 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             2/   8
 134         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   8
 136         4 Siemianowski Mateusz, Woźniak Aleksandra           START - Płońsk            mazowiecki           4/   8
 133         5 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   8
 138         6 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             6/   8
 135         7 Markiewicz Jakub, Maliszewska Agnieszka            SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              7/   8
 132         8 Czuhan Jakub, Cybulska Aleksandra                  ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 132  XX XXX  5 X  XXX   4   X XXX  4      XX  2 XX   XX  4    19          
 133 XXXX X   5  X X X   3 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         4
 134 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5    30         3
 135 X XXX    4  XXXX X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXX   4    25         5
 136   XX  X  3 XXXX  X  5 XXX      3 XXXXX    5 XXXX  X  5    21       6-7
 137 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         2
 138 XX  XXX  5 XXX XXX  6 X  XX X  4 X  X     2 XX XX    4    21       6-7
 139 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 133 5256747 7.0 5236266 6.0 5233764 4.0 5243754 4.0 6255355 5.0   26.0    5
 134 6664254 6.0 6653144 4.0 3554146 3.0 6436225 3.0 5533243 3.0   19.0    3
 135 7743436 4.0 7564327 7.0 7665337 7.0 7764347 7.0 7771136 6.0   31.0    7
 136 3432673 3.0 4442673 3.0 6442673 5.0 3552673 5.0 3642762 4.0   20.0    4
 137 2327521 2.0 1317732 2.0 2327522 2.0 2327532 2.0 2326524 2.0   10.0    2
 138 4575365 5.0 3775455 5.0 4776455 6.0 4675466 6.0 4467677 7.0   29.0    6
 139 1111112 1.0 2121511 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1114411 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   6
 152         2 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             2/   6
 154         3 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   6
 156         4 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   6
 150         5 Jakubowski Damian, Rosłonkiewicz Klaudia           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   6
 155         6 Wołek Jakub, Pawul Maria                           TICO - Opoczno            łódzki               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 150 3515242 4.0 3246653 4.0 3655553 5.0 4555651 5.0 5446653 5.0 4666653 6.0 4566654 5.0 6656663 6.0   40.0    5
 152 1323651 2.0 1312432 1.0 1212322 1.0 1212322 1.0 3332232 3.0 1522332 2.0 2313333 2.0 2563421 4.0   16.0    2
                                                                                           R         
 153 2252113 1.0 2424311 2.0 2324111 2.0 2434114 3.0 1123111 1.0 2313111 1.0 1242111 1.0 1232112 1.0   12.0    1
 154 5161324 3.0 4131244 3.0 5131234 3.0 5121233 2.0 2654345 4.0 5154246 4.0 5124245 4.0 3114245 3.0   26.0    3
 155 6436566 6.0 5655566 6.0 6466466 6.0 6666566 6.0 6565566 6.0 6445565 5.0 6455566 6.0 4445556 5.0   46.0    6
 156 4644435 5.0 6563125 5.0 4543645 4.0 3343445 4.0 4211424 2.0 3231424 3.0 3631422 3.0 5321334 2.0   28.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             1/   8
 162         2 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   8
 165         3 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   8
 159         4 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             4/   8
 164         5 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
 158         6 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           6/   8
 160         7 Kotarba Szymon, Mróz Maria                         AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   8
 163         8 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 158  XX X X  4   XXXX   4 XXXXXX   6  XXXXX   5 XX XXX   5    24       6-7
 159 XX XX X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    29       3-4
 160  XXX XX  5 XX  XXX  5 X XX  X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         5
 161 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6    30         2
 162 X XXXX   5 XX XXX   5 X  XXX   4 X X XXX  5 XX  XXX  5    24       6-7
 163 X   XX   3 XXXXX X  6 XX    X  3 XX       2   X      1    15          
 164 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6    31         1
 165 XXXX XX  6 X X  XX  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6    29       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 158 5632266 6.0 6741566 7.0 3321444 2.0 5611344 3.0 5661275 6.0   24.0    6
 159 4141554 2.0 3162655 5.0 4152155 4.0 3134575 4.0 4143364 4.0   19.0    4
 160 6264773 7.0 5224777 6.0 7264777 7.0 7362767 7.0 6452657 7.0   34.0    7
 161 7313335 1.0 7356222 3.0 6413532 3.0 6423622 2.0 7314721 1.0   10.0    1
 162 3427147 3.0 2637114 1.0 1537216 1.0 2557116 6.0 2537136 3.0   14.0    2
 164 1756422 4.0 1515343 2.0 2645363 5.0 1746453 5.0 1726443 5.0   21.0    5
 165 2575611 5.0 4473431 4.0 5776621 6.0 4275231 1.0 3275512 2.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             1/   8
 158         2 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   8
 160         3 Kotarba Szymon, Mróz Maria                         AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   8
 162         4 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   8
 164         5 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
 140         6 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/   8
 163         7 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/   8
 161         8 Leszczyński Patryk, Kiełsznia Angelika             BALLROOM - Lublin         lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140  X X XX  4  X    X  2  X X XX  4  XXXXXX  6 XXX XXX  6    22       5-6
 158  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         2
 159 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 160 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX X   5 XXXX XX  6    30         4
 161 X  XX    3 XX XXXX  6 XXXX XX  6 X     X  2    X     1    18          
 162 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         3
 163 XXXXXXX  7   XX     2     X    1  XXXXXX  6  XXXXX   5    21          
 164 XXX X X  5 X X XXX  5 X X XXX  5 X   XXX  4 X   X X  3    22       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 6566562 6.0 6566562 6.0 6665464 6.0 6555561 5.0 6445321 4.0   27.0    6
 158 5311144 2.0 5412136 3.0 5211146 2.0 4222144 2.0 2212114 2.0   11.0    2
 159 3132231 1.0 1131221 1.0 2122231 1.0 2111222 1.0 1121232 1.0    5.0    1
 160 1423626 3.0 3224655 4.0 1334522 3.0 3344636 4.0 3333653 3.0   17.0    3
 162 2244415 4.0 2343413 2.0 3443613 4.0 1433413 3.0 4564546 5.0   18.0    4
 164 4655353 5.0 4655344 5.0 4556355 5.0 5666355 6.0 5656465 6.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Pikuła Cezary, Furgała Karolina                    ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/   4
  71         2 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   4
 167         3 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   4
  75         4 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 2331131 2.0 2331131 2.0 2342242 2.0 2222133 2.0 2221131 2.0   10.0    2
  75 4443414 4.0 4443423 4.0 4423123 3.0 4443324 4.0 4443414 4.0   19.0    4
 166 1112222 1.0 1112212 1.0 1111411 1.0 1111211 1.0 1112222 1.0    5.0    1
 167 3224343 3.0 3224344 3.0 3234334 4.0 3334442 3.0 3334343 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169         1 Gapiński Dominik, Suchoń Paulina                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   9
 171         2 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           2/   9
  78         3 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin            lubelski             3/   9
 170         4 Jagielski Karol, Kowalczyk Milena                  DUET - Warszawa           mazowiecki           4/   9
  77         5 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   9
 173         6 Malinowski Maciej, Rajkowska Paulina               START - Płońsk            mazowiecki           6/   9
 168         7 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki               7/   9
 167       8-9 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki         8-9/   9
 172       8-9 Lesiak Grzegorz, Woźny Milena                      ROYAL DANCE STUDIO - WARS mazowiecki         8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  77  X XXX   4 XX XX X  5 XXXXX    5  X XX X  4  XXXX X  5    23       5-6
  78 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         1
 167  X  X    2  X   X   2  X       1  XX X    3  X       1     9          
 168 X X XXX  5   X  XX  3   X XXX  4 X X XXX  5 X   XX   3    20          
 169 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    32       2-3
 170 X XX  X  4 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    29         4
 171 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
 172    X     1  X X     2    X     1    X     1 X XXX    4     9          
 173 XXX XXX  6 XXX XXX  6 X   XXX  4 X   XX   3  X  XXX  4    23       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 6263166 6.0 6353155 5.0 6344255 5.0 6333255 4.0 6342264 5.0   25.0    5
  78 3342423 3.0 4422322 3.0 4422312 3.0 4422333 3.0 2421313 2.0   14.0    3
 169 1121514 1.0 1131616 1.0 1131523 1.0 1141514 1.0 1163636 3.0    7.0    1
 170 4634642 4.0 3544533 4.0 2553634 4.0 2655422 5.0 4534422 4.0   21.0    4
 171 2415231 2.0 2215241 2.0 3215141 2.0 3214141 2.0 3215141 1.0    9.0    2
 173 5556355 5.0 5666464 6.0 5666466 6.0 5566666 6.0 5656555 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238