OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018": 2018-12-01, Bochnia Cor et Animus małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018

Bochnia 2018-12-01
Organizator: Cor et Animus
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
SENIOR 1, E+F, Standard-4
SENIOR 1, E+F, Latin-4
SENIOR 1, D, Standard
SENIOR 2, E+F, Standard-4
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 3, E+F, Standard-4
SENIOR 3, E+F, Latin-4
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 3, D, Latin
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów             13
   4 ArtDance - Kraków            1
   5 A-Z - Przemyśl              10
   6 BALANS - Lublin              6
   7 BALLROOM - Lublin            3
   8 BAWINEK - Kraków             2
   9 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
  10 CENTRUM TAŃCA - Radom        1
  11 Cor et Animus                2
  12 CUBANA - Nowy Targ           5
  13 Dancers United - WARSZAWA    2
  14 DIAMENT - Wrocław            1
  15 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  16 ETIUDA - Radomsko            2
  17 EUFORIA Dance Kraków         1
  18 EVOLUTION - Kraków           9
  19 FANTAZJA - Kraków            6
  20 GALA - Mielec                1
  21 GASIEK - Rzeszów             2
  22 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  23 GRACJA - Krosno              3
  24 GRACJA - Zielona Góra        2
  25 IGLICA - Wrocław             5
  26 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  27 JEDYNKA - Łódź               2
  28 JUMP - Janów Lubelski        1
  29 JUST DANCE Wieliczka         1
  30 KICK - Kielce                3
  31 KLASA - Tarnów               4
  32 K-STUDIO Krosno              1
  33 Kuźnia Tańca Kraków          9
  34 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  35 LATINO - Żabno               3
  36 LEW - Legnica                2
  37 LORDANCE - Wodzisław Śl.     5
  38 ŁDK - Łódź                   2
  39 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  40 MASTER DANCE - Gliwice       2
  41 NDK - Nowa Sól               2
  42 PERFECT DANCE - Kraków       1
  43 PIETRZYK - Wrocław           3
  44 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  45 RONDO - Rybnik               1
  46 RYTM - Żory                  2
  47 SEMPRE - Kraków              9
  48 SENSO - Rzeszów              2
  49 SKT AGH - Kraków             1
  50 SOKÓŁ - Myślenice            2
  51 ST CIEPŁY - Jaworzno         3
  52 STTS Kraków                  1
  53 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     1
  54 STYL - Kraków                1
  55 SUKCES - Jaworzno            2
  56 SWING Żywiec-Kuków           1
  57 SzT  eMiKa - Tarnów         12
  58 THOMAS DANCE - Kraków        5
  59 WIR - Mysłowice              4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Kotkowski Nikodem, Pijet Maja                      JEDYNKA - Łódź                     1/   7
  11         2 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków              2/   7
   7         3 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów                     3/   7
   9         4 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     SzT  eMiKa - Tarnów                4/   7
  14         5 Szafran Adam, Kosowska Martyna                     ST CIEPŁY - Jaworzno               5/   7
  12         6 Sadowski Jan, Borek Eliza                          Kuźnia Tańca Kraków                6/   7
  13         7 Sawicki Wojciech, Pawlikowska Anna                 SOKÓŁ - Myślenice                  7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   7 23215 2,0 44163 4,0 34213 3,0 54435 4,0 74377 7,0 35335 3,0   23.0    3
   8 12171 1,0 32541 2,0 13121 1,0 12111 1,0 12111 1,0 22421 2,0    8.0    1
   9 44356 5,0 63224 3,0 55544 5,0 46642 3,0 25645 5,0 63642 4,0   25.0    4
  11 31532 3,0 11312 1,0 21332 2,0 21226 2,0 51223 2,0 11113 1,0   11.0    2
  12 76624 6,0 56675 6,0 76676 6,0 63753 6,0 46452 3,5 54254 5,0   32.5    6
  13 67767 7,0 77757 7,0 67767 7,0 77367 7,0 67736 6,0 47566 6,0   40.0    7
  14 55443 4,0 25436 5,0 42455 4,0 35574 5,0 33564 3,5 76777 7,0   28.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Jaróg Robert, Sięka Iga                            CUBANA - Nowy Targ                 1/   9
  25         2 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce            k         2/   9
  30         3 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno          3/   9
  31         4 Zielony Jakub, Skrobol Martyna                     RYTM - Żory                        4/   9
  27         5 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                FANTAZJA - Kraków                  5/   9
  23         6 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów                     6/   9
  29         7 Morawiec Michał, Niziurska Julia                   EVOLUTION - Kraków                 7/   9
  24         8 Budzik Tomasz, Fasula Marzena                      SzT  eMiKa - Tarnów                8/   9
  28         9 Michalecki Miłosz, Woźniak Gabriela                A-Z - Przemyśl                     9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  23    XX  2 XX  X  3 XX     2 XXX    3 XXX X  4 XXX X  4    18         6
  24   XX   2    XX  2    X   1 X XXX  4        0 XX X   3    12          
  25 XXXXX  5  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 X X X  3    25       2-4
  26 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XX XX  4 XXXXX  5    28         1
  27 XXXX   4 XX XX  4  XXXX  4 XX XX  4  XXXX  4 XXXXX  5    25       2-4
  28  X  X  2 X X    2 X   X  2  X     1 X  X   2        0     9          
  29 XXX    3 XXXX   4   X    1    X   1 X X X  3   XXX  3    15          
  30 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXX   4  X X   2    25       2-4
  31 X   X  2   X X  2 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    23         5
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  23 45645 4,5 45665 6,0 56366 6,0 25455 5,0 25365 5,0 35355 5,0   31.5    6
  25 21231 1,5 33434 3,0 63532 3,0 52222 2,0 11211 1,0 13522 2,0   12.5    2
  26 32314 3,0 21121 1,0 21111 1,0 11313 1,0 52533 3,0 21113 1,0   10.0    1
  27 54456 4,5 64346 4,0 44645 5,0 64534 4,0 46444 4,0 64234 3,0   24.5    5
  30 13122 1,5 52212 2,0 32224 2,0 43666 6,0 64656 6,0 42666 6,0   23.5    3
  31 66563 6,0 16553 5,0 15453 4,0 36141 3,0 33122 2,0 56441 4,0   24.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Pajerski Bartosz, Kurzak Barbara                   CUBANA - Nowy Targ                 1/   8
  40         2 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno                     2/   8
  37         3 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec                      3/   8
  39         4 Rachoń Stanisław, Hennessy Emilia                  EVOLUTION - Kraków                 4/   8
  35         5 Malec Bartosz, Niewola Wiktoria                    SzT  eMiKa - Tarnów                5/   8
  41         6 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno                    6/   8
  36         7 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów                     7/   8
  34         8 Klimek Maksymilian, Mendel Martyna                 THOMAS DANCE - Kraków              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  34  X     1  XX    2  X X   2 X  X   2 XX X   3 X X X  3  X  X  2   XX   2    17          
  35  XXXX  4 XX XX  4 XXXXX  5 XXX X  4    XX  2 X X    2 X  X   2 XXXX   4    27         6
  36 X      1     X  1 X   X  2        0 X X X  3 XX XX  4 XXX X  4 X X X  3    18          
  37 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXX X  4    37       2-3
  38 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 X XXX  4 XX XX  4    37       2-3
  39 XXXXX  5 XXXXX  5 X X    2 XXXXX  5 XXXXX  5  X XX  3 XXXXX  5 XX XX  4    34         4
  40 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    39         1
  41 X XXX  4 X XX   3 XXXXX  5  XXXX  4 XXX    3 XXXX   4 XXXX   4  XXXX  4    31         5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 53442 3,0 52565 6,0 31446 3,0 41645 4,0 45246 5,0 35656 6,0 55656 6,0 24365 4,0   37.0    5
  37 34535 4,0 45422 3,0 63663 6,0 63433 3,0 31652 3,0 11531 1,0 11531 1,0 33221 2,0   23.0    3
  38 11221 1,0 34351 2,0 14221 2,0 24111 1,0 12411 1,0 24242 2,0 44213 2,0 65634 6,0   17.0    1
  39 65654 5,0 63634 5,0 46355 5,0 35554 5,0 54523 4,0 42313 3,0 62342 3,0 51452 3,0   33.0    4
  40 42313 2,0 11213 1,0 22112 1,0 12222 2,0 23334 2,0 63424 4,0 33424 4,0 12513 1,0   17.0    2
  41 26166 6,0 26146 4,0 55534 4,0 56366 6,0 66165 6,0 56165 5,0 26165 5,0 46146 5,0   41.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno                  1/   5
  47         2 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory                        2/   5
  45         3 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków              3/   5
  48         4 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków                        4/   5
  44         5 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl                     5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  44 5554355 5,0 5534555 5,0 3455255 5,0 5545355 5,0 4545245 5,0   25.0    5
  45 3322224 2,0 3352414 3,0 5233423 2,0 4253434 4,0 5254433 4,0   15.0    3
  47 2233543 3,0 2223143 2,0 2542344 4,0 1332123 2,0 3332154 3,0   14.0    2
  48 4445431 4,0 4445322 4,0 4324511 3,0 3424542 3,0 2423521 2,0   16.0    4
  49 1111112 1,0 1111231 1,0 1111132 1,0 2111211 1,0 1111312 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów                   1/   4
  50         2 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz          2/   4
  44         3 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl                     3/   4
  45         4 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  44 3333334 3,0 2413434 3,0 4424444 4,0 3433444 4,0 3413334 3,0   17.0    3
  45 4444443 4,0 3244243 4,0 3343233 3,0 4344233 3,0 4244243 4,0   18.0    4
  50 1221211 1,0 4331311 2,0 2211311 1,0 2212311 2,0 2332421 2,0    8.0    2
                 R                                               
  51 2112122 2,0 1122122 1,0 1132122 2,0 1121122 1,0 1121112 1,0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Kurzak Konrad, Melnyk Daria                        CUBANA - Nowy Targ                 1/   4
  57         2 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa          2/   4
  55         3 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź                     3/   4
  56         4 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  54 2212111 1,0 1112111 1,0 2212111 1,0 2212211 2,0 2411312 1,5 2112312 2,0    8.5    1
  55 4434333 3,0 3434343 3,0 4434343 4,0 3333334 3,0 3134233 3,0 3343233 3,0   19.0    3
  56 3343444 4,0 4343424 4,0 3343424 3,0 4444443 4,0 4342424 4,0 4424444 4,0   23.0    4
  57 1121222 2,0 2221232 2,0 1121232 2,0 1121122 1,0 1223141 1,5 1231121 1,0    9.5    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków                 1/   7
  67         2 Woźniak Sebastian, Tętnowska Marlena               CUBANA - Nowy Targ                 2/   7
  65         3 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski              3/   7
  64         4 Kalata Aleksander, Kiczka Natalia                  CUBANA - Nowy Targ                 4/   7
  62         5 Guc Jakub, Kolasa Wiktoria                         BALLROOM - Lublin                  5/   7
  63         6 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów                6/   7
  61         7 Czarnota Adrian, Sanetra Gabriela                  SWING Żywiec-Kuków                 7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 2411142 1,0 1411251 1,0 1311311 1,0 3311411 1,0 1227511 1,0 2114411 1,0 1116311 1,0 1116221 1,0    8.0    1
  61 7563524 5,0 7767567 7,0 7747466 7,0 7656776 7,0 4746777 7,0 1746756 6,0 2737665 6,0 2757675 7,0   52.0    7
  62 6772477 7,0 6635736 6,0 6465525 5,0 6475557 6,0 7461155 5,0 7535345 5,0 7562456 5,0 7435746 5,0   44.0    5
  63 4644365 4,0 5244475 5,0 5174677 6,0 5127365 5,0 6632666 6,0 6667667 7,0 6654577 7,0 6663557 6,0   46.0    6
  64 3236253 3,0 2576142 4,0 2626132 2,0 1544142 4,0 5355243 4,0 3453274 4,0 4425744 4,0 5574464 4,0   29.0    4
  65 5357716 6,0 3352614 3,0 3533744 4,0 4733633 3,0 3514332 2,0 5321122 2,0 5343123 3,0 4321133 3,0   26.0    3
  67 1125631 2,0 4123323 2,0 4252253 3,0 2262224 2,0 2173424 3,0 4272533 3,0 3271232 2,0 3242312 2,0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin                  1/  15
  70         2 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW          2/  15
  81         3 Suszek Witold, Suszek Natalia                      SUKCES - Jaworzno                  3/  15
  82         4 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl            4/  15
  71         5 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl                     5/  15
  80         6 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                 6/  15
  79       7-8 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                   7-8/  15
  83       7-8 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków           7-8/  15
  77         9 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno                    9/  15
  78        10 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków                10/  15
  68        11 Adamczyk Seweryn, Podlejska Oliwia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.          11/  15
  73        12 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów               12/  15
  76        13 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów                   13/  15
  75        14 Kłosowski Tomasz, Sioła Oliwia                     ST CIEPŁY - Jaworzno              14/  15
  74        15 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce            k        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  68  XXXX    4  X XXXX  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    27        12
  70 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7    33       2-3
  71 XXXXXXX  7  XXX X   4  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30       5-7
  72 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34         1
  73 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XX X   4 X X  XX  4 XXXXXXX  7    28      9-11
  74 XX  XXX  5 XXX  X   4 XXX      3 XXXXX    5   X      1    18          
  75 X  XX    3 XXXXX    5 X  XXX   4 X  XXX   4 X  X  X  3    19          
  76  X   XX  3   X X X  3 XXX  XX  5  XXX XX  5  XXXXX   5    21          
  77 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXXXXX   6    29         8
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XX X  4 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30       5-7
  79 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33       2-3
  80 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6    28      9-11
  81 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6    32         4
  82 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XX XX  5    30       5-7
  83   XX  X  3 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28      9-11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  68   X      1          0   X X    2   X X    2    X     1     6          
  70 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    30         2
  71  XXX XX  5  XX XX   4  XX  X   3  XX X    3  XX XXX  5    20       4-5
  72 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    32         1
  73 X        1 X    X   2       X  1    X     1          0     5          
  77  XX      2  XXX X   4  XX  X   3  X       1 XXX X    4    14          
  78    X     1   X      1 X        1 X  X  X  3 X     X  2     8          
  79 XX  XX   4 XX  XXX  5 XX XXX   5      XX  2      X   1    17          
  80 X XXX X  5 X XX  X  4 X  XXXX  5 X  XXX   4   XXXX   4    22         3
  81  XX XX   4  X XX    3 X X X    3  XX XX   4 XXX XXX  6    20       4-5
  82 X  X XX  4 X    XX  3   XX  X  3 X XX XX  5 X XX  X  4    19         6
  83     X X  2  X XX X  4  X XX X  4 XX  X X  4  X XX    3    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 1432464 3,0 2442342 3,0 2421162 1,0 2352132 1,0 3333262 2,0   10.0    2
  71 5325355 5,0 5325624 4,0 5334646 5,0 4224626 4,0 6226644 5,0   23.0    5
  72 3143111 1,0 1236431 2,0 1146321 2,0 1465241 3,0 1464111 1,0    9.0    1
  80 4564536 6,0 6563166 6,0 6563455 6,0 5643455 6,0 5651425 6,0   30.0    6
  81 6216223 2,0 4114215 1,0 4215233 3,0 6116313 2,0 4115336 3,0   11.0    3
  82 2651642 4,0 3651553 5,0 3652514 4,0 3531564 5,0 2542553 4,0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
A       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
B       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
C       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
F       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
G       Smoroń-Krawczyk           Małgorzata      III       Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce            k         1/  10
  70         2 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW          2/  10
  72         3 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin                  3/  10
  78         4 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków                 4/  10
  73         5 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów                5/  10
  77         6 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno                    6/  10
  71       7-8 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl                   7-8/  10
  76       7-8 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów                  7-8/  10
  68      9-10 Adamczyk Seweryn, Podlejska Oliwia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.        9-10/  10
  75      9-10 Kłosowski Tomasz, Sioła Oliwia                     ST CIEPŁY - Jaworzno            9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  68    XX    2   XX     2   XXX X  4   XXX X  4 X XX     3    15          
  70 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33         1
  71 XXX XXX  6 XXX  XX  5          0      XX  2   X XX   3    16          
  72 XX XrXX  5   XX XX  4 XXXXXXX  7 XXXXrXX  6 XXXX  X  5    27       2-3
  73 XX X  X  4 X  X  X  3 X X XXX  5   XXrXX  4 X   XXX  4    20         5
  74 X  XX X  4 XX XX X  5 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXrXX  6    27       2-3
  75   X XX   3   XXXX   4    XX    2 X   X    2  X XXX   4    15          
  76  XX      2  XX X X  4  XX   X  3 XXX      3  XX X X  4    16          
  77  XXXXXX  6 XX  XX   4 XX   X   3 XX  XX   4  X X     2    19         6
  78 X X  X   3 XX  XX   4 XXXXXX   6  X XXX   4 X X XXX  5    22         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 1253321 2,0 2264311 1,0 3263512 3,0 1664312 2,0 1364312 2,0   10.0    2
  72 4431632 3,0 5411452 4,0 2511451 1,0 6411641 4,0 5411551 3,0   15.0    3
         R                               R   R                   
  73 3545555 5,0 4525244 5,0 5426344 4,0 5335553 6,0 6526434 5,0   25.0    5
                                             R                   
  74 2112143 1,0 1133633 2,0 1134133 2,0 2122124 1,0 2132223 1,0    7.0    1
                     R                                           
  77 6326464 4,0 6346565 6,0 4345665 5,0 4246465 5,0 3245665 6,0   26.0    6
  78 5664216 6,0 3652126 3,0 6652226 6,0 3553236 3,0 4653146 4,0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Samsonenko Mikołaj, Kowalska Maja                  AKSEL - Rzeszów                    1/   5
  85         2 Owczarek Krzysztof, Malej Aleksandra               ETIUDA - Radomsko                  2/   5
  89         3 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice             3/   5
  88         4 Sroka Patryk, Pacześniak Laura                     SENSO - Rzeszów                    4/   5
  87         5 Sarnowski Bruno, Nowiczuk Amelia                   A-Z - Przemyśl                     5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  85 2343112 2,0 3142132 2,0 2224122 2,0    6.0    2
  86 1214521 1,0 4211221 1,0 4112211 1,0    3.0    1
  87 5122344 4,0 5434555 5,0 5543555 5,0   14.0    5
  88 4555455 5,0 1355444 4,0 3355444 4,0   13.0    4
  89 3431233 3,0 2523313 3,0 1431333 3,0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Sarnowski Bruno, Nowiczuk Amelia                   A-Z - Przemyśl                     1/   5
  86         2 Samsonenko Mikołaj, Kowalska Maja                  AKSEL - Rzeszów                    2/   5
  85         3 Owczarek Krzysztof, Malej Aleksandra               ETIUDA - Radomsko                  3/   5
  90         4 Kapusta Tomasz, Bojek Sara                         Kuźnia Tańca Kraków                4/   5
  88         5 Sroka Patryk, Pacześniak Laura                     SENSO - Rzeszów                    5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  85 3333214 3,0 3431313 3,0 1223213 2,0    8.0    3
  86 1111342 1,0 1113242 2,0 5311332 3,0    6.0    2
  87 2222131 2,0 2322121 1,0 2132121 1,0    4.0    1
  88 4555455 5,0 4254454 4,0 3554554 5,0   14.0    5
  90 5444523 4,0 5545535 5,0 4445445 4,0   13.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Ćwiek Wiktor, Zejmowicz Justyna                    Dancers United - WARSZAWA          1/   4
  94         2 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno                     2/   4
  96         3 Gryń Karol, Łaszczyk Joanna                        SEMPRE - Kraków                    3/   4
  95         4 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków                 4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  94 2222121 2,0 2123342 2,0 2223222 2,0 1122122 2,0    8.0    2
  95 4443443 4,0 3444233 4,0 4442333 3,0 3444233 3,0   14.0    4
  96 3134234 3,0 4232424 3,0 3334444 4,0 4333444 4,0   14.0    3
  97 1311312 1,0 1311111 1,0 1111111 1,0 2211311 1,0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice             1/   3
  93         2 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków                   2/   3
  94         3 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno                     3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  89 2221132 1,0 2132131 1,5 1111211 1,0 2111221 1,0    4.5    1
  93 1112323 2,0 1213213 1,5 2232133 2,0 1233133 3,0    8.5    2
  94 3333211 3,0 3321322 3,0 3323322 3,0 3322312 2,0   11.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Chabros Mateusz, Wcisło Agnieszka                  SEMPRE - Kraków                    1/   3
 100         2 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów                2/   3
  98         3 Musioł Szymon, Śliwieńska Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 3322222 2,0 1113221 1,0 2323233 3,0 3123233 3,0 2223333 3,0   12.0    3
  99 2111313 1,0 3231312 2,0 3111322 2,0 2211121 1,0 3111111 1,0    7.0    1
 100 1233131 3,0 2322133 3,0 1232111 1,0 1332312 2,0 1332222 2,0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów                    1/   7
 102         2 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków                    2/   7
 104         3 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl                     3/   7
 103         4 Korlatowicz Piotr, Szylar Joanna                   EVOLUTION - Kraków                 4/   7
  95         5 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków                 5/   7
  98         6 Musioł Szymon, Śliwieńska Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.           6/   7
  97         7 Ćwiek Wiktor, Zejmowicz Justyna                    Dancers United - WARSZAWA          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 3664572 6,0 3576675 7,0 7576664 6,0 6562676 6,0 6673754 6,0   31.0    5
  97 2173121 2,0 1121111 1,0 1221111 1,0 7371111 1,0 5411141 1,0 R          
       RR                                R RR                    
  98 6526237 5,0 5634747 6,0 5647777 7,0 2427767 7,0 7337567 7,0   32.0    6
 101 1311715 1,0 4217423 2,0 2113423 2,0 4214353 3,0 1124315 2,0   10.0    1
 102 7242463 3,0 6445362 4,0 3354256 4,0 1143434 2,0 4255672 5,0   18.0    2
 103 4755344 4,0 7363256 5,0 6465535 5,0 5656525 5,0 3766423 4,0   23.0    4
 104 5437656 7,0 2752534 3,0 4732342 3,0 3735242 4,0 2542236 3,0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Skalski Paweł Olaf, Janiga Aleksandra              DŻET - Rzeszów-Boguchwała          1/   6
 109         2 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz          2/   6
 110         3 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   Kuźnia Tańca Kraków                3/   6
 104         4 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl                     4/   6
 108         5 Kumor Bartłomiej, Mitoraj Karolina                 K-STUDIO Krosno                    5/   6
 107         6 Kasprzycki Radosław, Zwolińska Justyna             STYL - Kraków                      6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 2326531 3,0 4525431 4,0 3525443 3,5 4425233 3,0 3424442 4,0   17.5    4
 107 6635656 6,0 6656656 6,0 6666656 6,0 6666656 6,0 6665666 6,0   30.0    6
 108 4454264 5,0 5434563 5,0 4454262 5,0 1544462 5,0 2556553 5,0   25.0    5
 109 5242115 2,0 3242225 2,0 1133325 2,0 3253325 2,0 4242315 3,0   11.0    2
 110 1563443 4,0 2363344 3,0 5342534 3,5 5132544 4,0 5133234 2,0   16.5    3
 111 3111322 1,0 1111112 1,0 2211111 1,0 2311111 1,0 1311121 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków                1/   6
 112         2 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom              2/   6
 113         3 Kaliński Krzysztof, Zawadzka Anna                  ArtDance - Kraków                  3/   6
 116         4 Ogonowski Jakub, Ziębora Kinga                     RESPECT DANCE Skarżysko-Kk         4/   6
 115         5 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków                    5/   6
 114         6 Maciejczyk Jan, Suder Anna                         EUFORIA Dance Kraków               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 5352236 3,0 3344325 2,0 3243242 2,0 3145241 2,0 2445231 2,0   11.0    2
 113 4535112 2,0 6435233 3,0 4435324 4,0 6533324 4,0 6532324 3,0   16.0    3
 114 6666665 6,0 5666666 6,0 6566666 6,0 5666666 6,0 4356666 6,0   30.0    6
 115 3224444 4,0 4223444 4,0 5324455 5,0 4324455 5,0 3224555 4,0   22.0    5
 116 1443553 5,0 2552552 5,0 2652533 3,0 2452533 3,0 5663443 5,0   21.0    4
 117 2111321 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1211112 1,0 1111112 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów                   1/   5
 120         2 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków                2/   5
 124         3 Stacha Kacper, Rytych Zuzanna                      LORDANCE - Wodzisław Śl.           3/   5
 125         4 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice                  4/   5
 123         5 Seweryn Daniel, Topolska Paulina                   BAWINEK - Kraków                   5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 3122115 1,0 1313312 1,0 1442513 4,0 3322533 2,0 2221533 2,0   10.0    2
 122 1311332 2,0 3224223 2,0 4113154 3,0 2111125 1,0 3112125 1,0    9.0    1
 123 5535444 5,0 4455555 5,0 3235425 5,0 5245454 5,0 4355454 5,0   25.0    5
 124 2453551 4,0 2532441 4,0 2524241 1,0 1534241 3,0 1434241 3,0   15.0    3
 125 4244223 3,0 5141134 3,0 5351332 2,0 4453312 4,0 5543312 4,0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków                   1/   6
 109         2 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz          2/   6
 126         3 Czarnik Kamil, Kawa Julia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          3/   6
 128         4 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów                     4/   6
 111         5 Skalski Paweł Olaf, Janiga Aleksandra              DŻET - Rzeszów-Boguchwała          5/   6
 120         6 Knaś Kajetan, Biskup Kinga                         Kuźnia Tańca Kraków                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 3464133 3,0 2265163 2,0 6353154 5,0 3453144 3,0 3452365 4,0   17.0    2
 111 1251354 2,0 1652244 4,0 5662235 6,0 4662365 6,0 1663144 3,0   21.0    5
 120 5523666 6,0 3524655 6,0 4234663 4,0 6144652 4,0 6324632 2,0   22.0    6
 126 4112545 4,0 5143536 5,0 1115446 3,0 2315436 2,0 4236456 5,0   19.0    3
 127 2635221 1,0 6331321 1,0 3541311 2,0 1231221 1,0 2141211 1,0    6.0    1
 128 6346412 5,0 4416412 3,0 2426522 1,0 5526513 5,0 5515523 6,0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów                1/   3
 133         2 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   PIETRZYK - Wrocław                 2/   3
 132         3 Kowalówka Jakub, Kowalówka Sabina                  Cor et Animus                      3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 131 1123311 1,0 3112131 1,0 1122232 1,0 1112112 1,0    4.0    1
 132 2331233 3,0 1221313 2,0 3331311 3,0 3331323 3,0   11.0    3
 133 3212122 2,0 2333222 3,0 2213123 2,0 2223231 2,0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków                    1/   3
 131         2 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów                2/   3
 135         3 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 131 2231221 2,0 1231321 2,0 1222122 2,0 1122211 1,0    7.0    2
 134 1123113 1,0 2113112 1,0 2111211 1,0 2211122 2,0    5.0    1
 135 3312332 3,0 3322233 3,0 3333333 3,0 3333333 3,0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Okulicz-Kozaryn Jarosław, Okulicz-Kozaryn Magdalen DIAMENT - Wrocław                  1/   4
 138         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław                   2/   4
 140         3 Wiewióra Łukasz, Wiewióra Judyta                   RONDO - Rybnik                     3/   4
 132         4 Kowalówka Jakub, Kowalówka Sabina                  Cor et Animus                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 132 4443444 4,0 3443344 4,0 4443434 4,0 4434443 4,0 4444444 4,0   20.0    4
 138 2211231 2,0 1221221 2,0 2222221 2,0 3242321 3,0 1232212 2,0   11.0    2
 139 1122112 1,0 2112112 1,0 1131112 1,0 1121114 1,0 2121121 1,0    5.0    1
 140 3334323 3,0 4334433 3,0 3314343 3,0 2313232 2,0 3313333 3,0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków                    1/   9
 142         2 Bajer Wojciech, Jagiełło-Bajer Barbara             THOMAS DANCE - Kraków              2/   9
 147         3 Kut Marcin, Kuraś-Kut Edyta                        AKSEL - Rzeszów                    3/   9
 135         4 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków                4/   9
 141         5 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin                    5/   9
 148         6 Motak Krzysztof, Motak Agnieszka                   SzT  eMiKa - Tarnów                6/   9
 144         7 Dębicki Jarosław, Kobzarska- Bar Barbara           PIETRZYK - Wrocław                 7/   9
 146         8 Kochański Jerzy, Mirosław Jolanta                  BALANS - Lublin                    8/   9
 145         9 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin                    9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 134 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    26         2
 135   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    25       3-4
 141 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    23         5
 142 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    25       3-4
 144    X X   2 X XXXXX  6 X        1  X  XX   3    12          
 145 XX       2          0  X       1          0     3          
 146   X      1   XX     2  XXX     3   X      1     7          
 147 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
 148 XX XXXX  6  X  XX   3 X  XXXX  5 X  XXXX  5    19         6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 134 3215122 2,0 6511115 1,0 3111121 1,0 2111123 1,0    5.0    1
 135 6626555 6,0 3322442 2,0 5522346 4,0 6522452 4,0   16.0    4
 141 5542666 5,0 1234654 4,0 6333554 5,0 4334666 5,0   19.0    5
 142 1131231 1,0 2146536 5,0 1245613 2,0 1245531 2,0   10.0    2
 147 4453413 3,0 5463321 3,0 2464232 3,0 3463214 3,0   12.0    3
 148 2364344 4,0 4655263 6,0 4656465 6,0 5656345 6,0   22.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Kochański Jerzy, Mirosław Jolanta                  BALANS - Lublin                    1/   4
 148         2 Motak Krzysztof, Motak Agnieszka                   SzT  eMiKa - Tarnów                2/   4
 144         3 Dębicki Jarosław, Kobzarska- Bar Barbara           PIETRZYK - Wrocław                 3/   4
 145         4 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin                    4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 144 3221324 2,0 2433244 4,0 1233133 3,0    9.0    3
 145 4444242 4,0 3342423 3,0 2444244 4,0   11.0    4
 146 2312433 3,0 1111332 1,0 3111322 1,0    5.0    1
 148 1133111 1,0 4224111 2,0 4322411 2,0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków                    1/   4
 135         2 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków                2/   4
 141         3 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin                    3/   4
 147         4 Kut Marcin, Kuraś-Kut Edyta                        AKSEL - Rzeszów                    4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 134 1111112 1,0 1121112 1,0 1122111 1,0 1112111 1,0    4.0    1
 135 2223341 2,0 2412241 2,0 2311242 2,0 3433444 4,0   10.0    2
 141 3432433 3,0 3333323 3,0 3433323 3,0 2321222 2,0   11.0    3
 147 4344224 4,0 4244434 4,0 4244434 4,0 4244333 3,0   15.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA                1/   5
 138         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław                   2/   5
 152         3 Waldron Michael, Zabochnicka Anita                 WIR - Mysłowice                    3/   5
 149         4 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków                    4/   5
 150         5 Sebastianowicz Wojciech, Sebastianowicz Iwona      NDK - Nowa Sól                     5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 5231313 2,0 2231324 2,0 2131323 2,0 2433223 3,0 5431422 4,0   13.0    2
 149 4312552 4,0 3414542 4,0 5424552 5,0 4222432 2,0 3323553 2,0   17.0    4
 150 3555245 5,0 5555253 5,0 3355244 4,0 5554344 4,0 4555144 5,0   23.0    5
 151 2424421 1,0 4323111 1,0 1512111 1,0 1111111 1,0 2212311 1,0    5.0    1
 152 1143134 3,0 1142435 3,0 4243435 3,0 3345555 5,0 1144235 3,0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149         1 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków                    1/   3
 150         2 Sebastianowicz Wojciech, Sebastianowicz Iwona      NDK - Nowa Sól                     2/   3
 138         3 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 3312332 3,0 3321331 3,0 2322332 3,0 3312333 3,0 3321232 3,0   15.0    3
 149 1221123 1,0 2112112 1,0 3211121 1,0 1221222 2,0 1212321 1,0    6.0    1
 150 2133211 2,0 1233223 2,0 1133213 2,0 2133111 1,0 2133113 2,0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Pacura Bogusław, Pacura Marta                      SzT  eMiKa - Tarnów                1/   5
 153         2 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                WIR - Mysłowice                    2/   5
 155         3 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                         3/   5
 157         4 Żołądziejewski Zbigniew, Ganecka Małgorzata        GRACJA - Zielona Góra              4/   5
 154         5 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław                   5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 153 5422444 4,0 3322433 3,0 3313322 2,0 3322223 2,0   11.0    2
 154 4554555 5,0 4554555 5,0 4541445 4,0 5454555 5,0   19.0    5
 155 1111321 1,0 2111322 2,0 5154554 5,0 4111444 4,0   12.0    3
 156 3233212 2,0 1233111 1,0 2222213 1,0 1233312 1,0    5.0    1
 157 2345133 3,0 5445244 4,0 1435131 3,0 2545131 3,0   13.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                WIR - Mysłowice                    1/   4
 158         2 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków                  2/   4
 154         3 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław                   3/   4
 155         4 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 153 1111111 1,0 2111111 1,0 1111211 1,0 1111111 1,0    4.0    1
 154 3323332 3,0 3332333 3,0 2333334 3,0 3434334 3,0   12.0    3
 155 4444444 4,0 4444444 4,0 4444443 4,0 4342443 4,0   16.0    4
 158 2232223 2,0 1223222 2,0 3222122 2,0 2223222 2,0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów                    1/   4
 152         2 Waldron Michael, Zabochnicka Anita                 WIR - Mysłowice                    2/   4
 163         3 Szczegielniak Paweł, Szczegielniak Grażyna         STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -           3/   4
 158         4 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków                  4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 1211111 1,0 1111112 1,0 3322232 3,0 4244443 4,0 1121123 1,0   10.0    2
 158 2333232 3,0 4344343 4,0 4444444 4,0 2332334 3,0 4334434 4,0   18.0    4
 162 3122423 2,0 3222424 2,0 1111313 1,0 1111211 1,0 3212312 2,0    8.0    1
 163 4444344 4,0 2433231 3,0 2233121 2,0 3423122 2,0 2443241 3,0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 164         1 Sadlik Jakub, Szmidtke Jolanta                     AKSEL - Rzeszów                    1/   4
 165         2 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków                  2/   4
 157         3 Żołądziejewski Zbigniew, Ganecka Małgorzata        GRACJA - Zielona Góra              3/   4
 158         4 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków                  4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 3444123 3,0 2444123 4,0 1332133 3,0 3434123 3,0 3434233 3,0   16.0    3
 158 4233244 4,0 4223234 3,0 4444444 4,0 4342234 4,0 4343324 4,0   19.0    4
 164 1112312 1,0 3112312 1,0 2113211 1,0 1113311 1,0 1111111 1,0    5.0    1
 165 2321431 2,0 1331441 2,0 3221322 2,0 2221442 2,0 2222442 2,0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica                      1/   4
 164         2 Sadlik Jakub, Szmidtke Jolanta                     AKSEL - Rzeszów                    2/   4
 165         3 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków                  3/   4
 162         4 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów                    4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 162 2233443 3,0 4434444 4,0 4422444 4,0 4433444 4,0 3343434 4,0   19.0    4
 164 1114111 1,0 1122212 2,0 1133121 1,0 1124222 2,0 1124212 2,0    8.0    2
 165 3342334 4,0 3343333 3,0 2241333 3,0 2341333 3,0 4432343 3,0   16.0    3
 168 4421222 2,0 2211121 1,0 3314212 2,0 3212111 1,0 2211121 1,0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Anna            I         Kraków               
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica                      1/   3
 164         2 Sadlik Jakub, Szmidtke Jolanta                     AKSEL - Rzeszów                    2/   3
 162         3 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów                    3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 162 3332133 3,0 2232233 3,0 2311323 2,5 2213333 3,0 3322333 3,0   14.5    3
 164 2123322 2,0 3123321 2,0 3123231 2,5 3132222 2,0 2133222 2,0   10.5    2
 168 1211211 1,0 1311112 1,0 1232112 1,0 1321111 1,0 1211111 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238