OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XLV Puchar Wieczystego": 2018-12-16, Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT małopolski, okręg Małopolski




  
  
  XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego






  
  
  
-

                          XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego                          
                              "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"                              

Turniej

Nazwa turnieju, organizator i obsługa turnieju
Lista klubów par uczestniczących w turnieju

Klasy/kategorie i style


ZESTAWIENIA ZBIORCZE          
 Wyniki i tabele 



Do 9            WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Do 9            WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Do 9            QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Do 9            CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Do 9            SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Do 9            JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.10-11 OPEN  JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.12-13 OPEN  QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


KAT.14-15 OPEN  QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


16-18 Open      QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Dorośli 2       CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Dorośli 2       SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Dorośli 2       RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Dorośli 2       PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Dorośli 2       JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Pow. 18 Open    QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 1 Open   QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 2 Open   CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 2 Open   SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 2 Open   RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 2 Open   PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 2 Open   JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 3 Open   QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   CHA CHA CHA    
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   SAMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   RUMBA          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   PASODOBLE      
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   JIVE           
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   WALC ANGIELSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   TANGO          
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   WALC WIEDEŃSKI 
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   FOKSTROT       
 Wyniki 
 Tabela 


Senior 4 Open   QUICKSTEP      
 Wyniki 
 Tabela 


Tańce Narodowe      
 Wyniki i tabele 




_Na początek

          -----  NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU  -----          

--------------------------------------------------------------------------------
|                                                                              |
| Nazwa turnieju: XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego                 |
|                 "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"                         |
|                                                                              |
| Miejsce i data: Kraków, 14-16 grudzień 2018 r.                               |
|                                                                              |
| Organizator:    Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT, Zarząd Główny PTT           |
|                                                                              |
| Kierownik organizacyjny turnieju:                                            |
|                 Janusz Biały, Dariusz Dragan                                 |
|                                                                              |
| Kierownik artystyczny turnieju:                                              |
|                 Maria Nowak                                                  |
--------------------------------------------------------------------------------

_Na początek

                           -----  LISTA KLUBÓW  -----                           
                         par uczestniczących w turnieju                         

                -----------------------------------------------
                | Lp.| Klub                 | Miejscowość     |
                |----|----------------------|-----------------|
                |  1.| AKSEL                | Rzeszów         |
                |  2.| ASTRA                | Szczecin        |
                |  3.| Akademia Tańca TABOR | Jelenia Góra    |
                |  4.| ArtDance             | Kraków          |
                |  5.| BAWINEK              | Kraków          |
                |  6.| BLUE CLASSIC         | Warszawa        |
                |  7.| CANTINERO            | Tomaszów Maz.   |
                |  8.| CENTRUM TAŃCA        | Radom           |
                |  9.| CHAMPION TEAM        | Wrocław         |
                | 10.| CIEŚLAK              | Jelenia Góra    |
                | 11.| CLASSIC DANCESPORT W |                 |
                | 12.| DANCE TEAM           | Dobrzeń Wielki  |
                | 13.| DANCE TEAM           | Wrocław         |
                | 14.| DANCECLUB            | Szczecin        |
                | 15.| DANCELOOK            | Gliwice         |
                | 16.| DUET                 | Warszawa        |
                | 17.| DŻET                 | Rzeszów-Boguchw |
                | 18.| Diamant-Elite        |                 |
                | 19.| ESKADRA              | Pabianice       |
                | 20.| ETIUDA               | Radomsko        |
                | 21.| EVOLUTION            | Kraków          |
                | 22.| FANTAZJA             | Kraków          |
                | 23.| FINEZJA              | Poznań          |
                | 24.| FRASZKA              | Kamienna Góra   |
                | 25.| GALA                 | Mielec          |
                | 26.| GASIEK               | Rzeszów         |
                | 27.| GEMAR                | Wrocław         |
                | 28.| GRACJA               | Zielona Góra    |
                | 29.| Golden club          |                 |
                | 30.| IDEA                 | Kraków          |
                | 31.| IGLICA               | Wrocław         |
                | 32.| JEDYNKA              | Łódź            |
                | 33.| JUST DANCE           | Stalowa Wola    |
                | 34.| K-STUDIO             | Krosno          |
                | 35.| KICK                 | Kielce          |
                | 36.| Kuźnia Tańca         | Kraków          |
                | 37.| LEW                  | Legnica         |
                | 38.| LIDER                | Lublin          |
                | 39.| LORDANCE             | Wodzisław Śl.   |
                | 40.| LORENZO Katarzyna B. | Gaj Mały        |
                | 41.| Level Up             |                 |
                | 42.| MAESTRO              | Opole           |
                | 43.| MAGIC-DANCE          | Lublin          |
                | 44.| MARENGO              | Dąbrowa Górnicz |
                | 45.| MARGO                | Leszno          |
                | 46.| MASTER DANCE         | Gliwice         |
                | 47.| MCT                  | Wieliczka       |
                | 48.| NOWY STYL            | Bielsko-Biała   |
                | 49.| PASJA                | Lublin          |
                | 50.| PIETRZYK             | Wrocław         |
                | 51.| PODKARPACIE          | Jasło           |
                | 52.| POLINA'S DIAMONDS    | WARSZAWA        |
                | 53.| POLISH CLUB          | Warszawa        |
                | 54.| PROFESSIONAL DANCE   | Głogoczów       |
                | 55.| PROJEKT NM           | Słubice         |
                | 56.| RAGTIME              | Kęty            |
                | 57.| RESPECT DANCE        | Skarżysko Kam.  |
                | 58.| RONDO                | Rybnik          |
                | 59.| ROYAL DANCE          | Szczecin        |
                | 60.| RYTM                 | Żory            |
                | 61.| SOKÓŁ                | Myślenice       |
                | 62.| ST MAJEWSKI Krzysztof|                 |
                | 63.| STTS                 | Kraków          |
                | 64.| STYL                 | Kraków          |
                | 65.| SUKCES               | Częstochowa     |
                | 66.| SUKCES               | Jaworzno        |
                | 67.| SZKOŁA TAŃCA SPARTA  | Opole           |
                | 68.| TAKT                 | Chełm           |
                | 69.| TAKT                 | Legnica         |
                | 70.| THOMAS DANCE         | Kraków          |
                | 71.| WIR                  | Mysłowice       |
                | 72.| ZORBA                | Częstochowa     |                
                -----------------------------------------------
                

_Na początek

                           -----  ZESTAWIENIA ZBIORCZE  -----                                      

          
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Do 9 w stylu: KOMBINACJA 6T
               Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |    8  | Kamil           Spodniewski         | DANCECLUB           |
|       |       | Sandra          Antosik             | Szczecin            |
|   2   |    4  | Nataniel        Kosecki             | ESKADRA             |
|       |       | Liwia           Kozuń               | Pabianice           |
|   3   |   10  | Mikołaj         Tereszkiewicz       | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Alicja          Farbaniec           |                     |
|   4   |    3  | Franciszek      Kalinka             | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Maria           Srebrzyńska         |                     |
|   5   |    1  | Franciszek      Gagat               | GALA                |
|       |       | Sara            Łagowska            | Mielec              |
|   6   |   11  | Ernest          Welsant             | MARGO               |
|       |       | Adrianna        Zawiślak            | Leszno              |
|   7   |    7  | Kacper          Olejarz             | RAGTIME             |
|       |       | Marta           Wiewiórka           | Kęty                |
|   8   |    9  | Mateusz         Srebrzyński         | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Katarzyna       Szot                |                     |
|   9   |    2  | Adam            Grzonka             | LORDANCE            |
|       |       | Marlena         Maciuga             | Wodzisław Śl.       |
|  10   |    6  | Bartosz         Musioł              | DANCE TEAM          |
|       |       | Michalina       Ziomek              | Dobrzeń Wielki      |
|  11   |    5  | Kacper          Kącik               | EVOLUTION           |
|       |       | Zuzanna         Serafin             | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                       XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                       

                   -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                   
                      Klasa: Do 9 w stylu: KOMBINACJA 6T
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10                   

------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA   | JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |    8  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 |  7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |    4  |     2.0 |     4.0 |     2.0 |     4.0 |     4.0 |     3.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   10  |     4.0 |     2.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     5.0 | 20.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |    3  |     5.0 |     8.0 |     4.0 |     2.0 |     2.0 |     1.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |    1  |     7.0 |     7.0 |     6.0 |     6.0 |     6.0 |     4.0 | 36.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   11  |     3.0 |     3.0 |     7.0 |     9.0 |     8.0 |     7.0 | 37.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |    7  |     9.0 |     6.0 |     8.5 |     5.0 |     5.0 |     9.0 | 42.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |    9  |     8.0 |     5.0 |     8.5 |     7.5 |     7.0 |    10.5 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |    2  |     6.0 |     9.0 |     5.0 |    10.0 |     9.5 |     8.0 | 47.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |    6  |    10.0 |    10.0 |    11.0 |    11.0 |     9.5 |     6.0 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |    5  |    11.0 |    11.0 |    10.0 |     7.5 |    11.0 |    10.5 | 61.0 |
------------------------------------------------------------------------------------
 


                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: KAT.10-11 OPEN w stylu: KOMBINACJA 8T
               Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   22  | Andrii          Kushch              | Golden club         |
|       |       | Anastasiia      Zborovska           |                     |
|   2   |   19  | Bartosz         Hass                | DANCE TEAM          |
|       |       | Nikola          Bilińska            | Wrocław             |
|   3   |   27  | Natan           Tabor               | Akademia Tańca TABOR|
|       |       | Michalina       Surleta             | Jelenia Góra        |
|   4   |   25  | Bartosz         Szymczyk            | POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       | Aurelia         Wierciszewska       | WARSZAWA            |
|   5   |   17  | Szymon          Gabrysz             | IGLICA              |
|       |       | Weronika        Włodarczyk          | Wrocław             |
|   6   |   21  | Jakub           Kisielewski         | ASTRA               |
|       |       | Zuzanna         Piela               | Szczecin            |
|   7   |   16  | Maciej          Farbaniec           | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Olga            Zygarowicz          |                     |
|   8   |   29  | Grzegorz        Witoszek            | RYTM                |
|       |       | Nina            Leszczyńska         | Żory                |
|   9   |   26  | Mikołaj         Szymczyk            | POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       | Kornelia        Wierciszewska       | WARSZAWA            |
|  10   |   14  | Rostislav       Borbot              | MAESTRO             |
|       |       | Anastazja       Podborowska         | Opole               |
|  11   |   18  | Ksawier         Goździerski         | LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       | Magdalena       Michalska           | Gaj Mały            |
|  12   |   31  | Sebastian       Świerczek           | THOMAS DANCE        |
|       |       | Weronika        Nowicka             | Kraków              |
|  13   |   20  | Piotr           Karasiak            | ESKADRA             |
|       |       | Aleksandra Wero Fuks                | Pabianice           |
|  14   |   30  | Miłosz          Łojewski            | KICK                |
|       |       | Joanna Edyta    Kwiecień            | Kielce              |
|  15   |   23  | Stanisław       Ojczyk              | THOMAS DANCE        |
|       |       | Nadia           Grabka              | Kraków              |
|  16   |   28  | Dmitro          Vdovichenko         | Diamant-Elite       |
|       |       | Aleksandra      Borysova            |                     |
|  17   |   24  | Konstanty       Posłowski           | KICK                |
|       |       | Wiktoria        Trocińska           | Kielce              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                                 XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                                 

                             -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                             
                      Klasa: KAT.10-11 OPEN w stylu: KOMBINACJA 8T
                            Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                             

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   22  |     1.0 |     2.0 |     4.0 |     3.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   19  |     3.0 |     4.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     1.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   27  |     4.0 |     3.0 |     3.0 |     4.0 |     3.0 |     3.0 |     3.5 |     3.0 | 26.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   25  |     2.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     8.0 |     5.0 |     6.0 |     5.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   17  |     6.0 |     6.0 |     6.0 |     7.0 |     4.0 |     4.0 |     3.5 |     4.0 | 40.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   21  |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     6.0 |     6.0 |     5.0 |     6.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   16  |     8.0 |     7.0 |     7.0 |     8.0 |     5.0 |     7.5 |    13.0 |     9.0 | 64.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   29  |     9.5 |     9.5 |     8.0 |     9.0 |     8.0 |     7.5 |     7.0 |    12.0 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   26  |     7.0 |     8.0 |    10.5 |     6.0 |     8.0 |    11.5 |    11.5 |    12.0 | 74.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   14  |     9.5 |     9.5 |    10.5 |    11.0 |    12.0 |     9.5 |     8.0 |    12.0 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   18  |    11.5 |    11.5 |    13.5 |    14.0 |    10.0 |     9.5 |     9.5 |     9.0 | 88.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   31  |    14.5 |    13.5 |     9.0 |    14.0 |    12.0 |    11.5 |    11.5 |     7.0 | 93.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   20  |    17.0 |    16.0 |    13.5 |    11.0 |    15.0 |    15.0 |     9.5 |    14.0 |111.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   30  |    11.5 |    11.5 |    12.0 |    14.0 |    16.5 |    16.0 |    14.5 |    15.5 |111.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   23  |    14.5 |    17.0 |    15.5 |    17.0 |    12.0 |    13.0 |    14.5 |     9.0 |112.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   28  |    13.0 |    15.0 |    15.5 |    11.0 |    16.5 |    14.0 |    16.5 |    15.5 |117.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   24  |    16.0 |    13.5 |    17.0 |    16.0 |    14.0 |    17.0 |    16.5 |    17.0 |127.0 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                   Klasa: KAT.12-13 OPEN w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  21,  Liczba klubów:  16               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   54  | Andrii          Liashenko           | Golden club         |
|       |       | Viktoriia       Oshyiko             |                     |
|   2   |   42  | Maksymilian     Serafin             | STYL                |
|       |       | Weronika        Majerowska          | Kraków              |
|   3   |   39  | Piotr           Protasiewicz        | GRACJA              |
|       |       | Amelia          Kaczmarek           | Zielona Góra        |
|   4   |   43  | Andriy          Shcherbakov         | IGLICA              |
|       |       | Ilona           Skulska             | Wrocław             |
|   5   |   46  | Wojciech        Woźniak             | RESPECT DANCE Skarży|
|       |       | Patrycja        Michalska           |                     |
|   6   |   56  | Artem           Zinchenko           | IGLICA              |
|       |       | Maria           Staniszewska        | Wrocław             |
|   7   |   41  | Antoni          Sabat               | styl Kraków         |
|       |       | Anna            Jamróz              |                     |
|   8   |   53  | Antoni          Grydziuszko         | ROYAL DANCE         |
|       |       | Martyna         Doktorczyk          | Szczecin            |
|   9   |   50  | Oskar           Wiernio             | MAGIC-DANCE         |
|       |       | Paulina         Dąbek               | Lublin              |
|  10   |   44  | Jakub           Szwed               | MCT Wieliczka       |
|       |       | Inga            Mazur               |                     |
|  11   |   36  | Tymofii         Kharin              |                     |
|       |       | Viazovyk        Yelyzaveta          |                     |
|  12   |   45  | Jakub           Wiltowski           | IGLICA              |
|       |       | Ksenia          Adamska             | Wrocław             |
|  13   |   34  | Michał          Ciopała             | MCT Wieliczka       |
|       |       | Julia           Nawalany            |                     |
|  14   |   52  | Maksymilian     Galwas              | RYTM                |
|       |       | Julia           Borowska            | Żory                |
|  15   |   47  | Jan             Zielinski           | MARGO               |
|       |       | Aleksandra      Zawiślak            | Leszno              |
|  16   |   51  | Michał          Fehr                | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Emilia          Pelczar             |                     |
|  17   |   37  | Kacper          Konczewski          | GASIEK              |
|       |       | Antonina Mira   Jemioła             | Rzeszów             |
|  18   |   55  | Jakub           Nikiel              | NOWY STYL           |
|       |       | Oliwia          Nykiel              | Bielsko-Biała       |
|  19   |   38  | Dawid           Mordka              | JUST DANCE          |
|       |       | Iga             Bober               | Stalowa Wola        |
|  20   |   40  | Ignacy          Rzeszut             | IGLICA              |
|       |       | Daria           Kowalska            | Wrocław             |
|  21   |   35  | Łukasz          Goch                | STTS Kraków         |
|       |       | Karolina        Rożniata            |                     |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                     Klasa: KAT.12-13 OPEN w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  21,  Liczba klubów:  16                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   54  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 |     2.0 |  7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   42  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |  8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   39  |     4.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 | 16.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   43  |     5.0 |     5.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   46  |     3.0 |     4.0 |    10.0 |     6.0 |     5.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   56  |     7.0 |     6.0 |     6.0 |     5.0 |     7.0 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   41  |     6.0 |    12.0 |     8.0 |     7.0 |     6.0 | 39.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   53  |    13.0 |     7.0 |     5.0 |    10.0 |     8.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   50  |     8.5 |     8.5 |    10.0 |    10.0 |    11.5 | 48.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   44  |    11.0 |     8.5 |    12.0 |    10.0 |     9.5 | 51.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   36  |    12.0 |    14.0 |    10.0 |    10.0 |    13.0 | 59.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   45  |    10.0 |    15.5 |     7.0 |    10.0 |    18.0 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   34  |    14.5 |    10.0 |    19.5 |    15.0 |    11.5 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   52  |     8.5 |    18.0 |    14.5 |    15.0 |    15.5 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   47  |    14.5 |    12.0 |    17.0 |    13.0 |    15.5 | 72.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   51  |    16.0 |    12.0 |    13.0 |    15.0 |    18.0 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   37  |    17.5 |    15.5 |    19.5 |    18.0 |     9.5 | 80.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   55  |    17.5 |    18.0 |    14.5 |    21.0 |    14.0 | 85.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   38  |    20.0 |    18.0 |    17.0 |    18.0 |    21.0 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   40  |    20.0 |    21.0 |    17.0 |    20.0 |    18.0 | 96.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   35  |    20.0 |    20.0 |    21.0 |    18.0 |    20.0 | 99.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: KAT.12-13 OPEN w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  11               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   42  | Maksymilian     Serafin             | ArtDance            |
|       |       | Weronika        Majerowska          | Kraków              |
|   2   |   43  | Andriy          Shcherbakov         | IGLICA              |
|       |       | Ilona           Skulska             | Wrocław             |
|   3   |   39  | Piotr           Protasiewicz        | GRACJA              |
|       |       | Amelia          Kaczmarek           | Zielona Góra        |
|   4   |   46  | Wojciech        Woźniak             | RESPECT DANCE Skarży|
|       |       | Patrycja        Michalska           |                     |
|   5   |   45  | Jakub           Wiltowski           | IGLICA              |
|       |       | Ksenia          Adamska             | Wrocław             |
|   6   |   38  | Dawid           Mordka              | JUST DANCE          |
|       |       | Iga             Bober               | Stalowa Wola        |
|   7   |   41  | Antoni          Sabat               | styl Kraków         |
|       |       | Anna            Jamróz              |                     |
|   8   |   48  | Kajetan         Barłoga             | GASIEK              |
|       |       | Wiktoria        Ryś                 | Rzeszów             |
|   9   |   37  | Kacper          Konczewski          | GASIEK              |
|       |       | Antonina Mira   Jemioła             | Rzeszów             |
|  10   |   44  | Jakub           Szwed               | MCT Wieliczka       |
|       |       | Inga            Mazur               |                     |
|  11   |   36  | Tymofii         Kharin              |                     |
|       |       | Viazovyk        Yelyzaveta          |                     |
|  12   |   34  | Michał          Ciopała             | MCT Wieliczka       |
|       |       | Julia           Nawalany            |                     |
|  13   |   40  | Ignacy          Rzeszut             | IGLICA              |
|       |       | Daria           Kowalska            | Wrocław             |
|  14   |   47  | Jan             Zielinski           | MARGO               |
|       |       | Aleksandra      Zawiślak            | Leszno              |
|  15   |   49  | Jakub           Miękina             | THOMAS DANCE        |
|       |       | Katarzyna       Babraj              | Kraków              |
|  16   |   35  | Łukasz          Goch                | STTS Kraków         |
|       |       | Karolina        Rożniata            |                     |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: KAT.12-13 OPEN w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  11                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   42  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   43  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     3.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   39  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     2.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   46  |     4.0 |     4.0 |     7.0 |     4.0 |     4.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   45  |     5.0 |     5.0 |     4.0 |     5.0 |     5.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   38  |     6.0 |     8.5 |     6.0 |     8.5 |     6.0 | 35.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   41  |     8.0 |     8.5 |     9.0 |     6.0 |     9.5 | 41.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   48  |     8.0 |    12.5 |     5.0 |     8.5 |     9.5 | 43.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   37  |     8.0 |     8.5 |    11.0 |    10.5 |     7.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   44  |    10.0 |     6.0 |     9.0 |    10.5 |     9.5 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   36  |    13.0 |    11.0 |    12.0 |     7.0 |     9.5 | 52.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   34  |    11.5 |     8.5 |     9.0 |    12.0 |    12.0 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   40  |    11.5 |    12.5 |    15.0 |    13.0 |    13.0 | 65.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   47  |    16.0 |    14.5 |    13.0 |    14.0 |    14.0 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   49  |    14.0 |    16.0 |    14.0 |    16.0 |    15.5 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   35  |    15.0 |    14.5 |    16.0 |    15.0 |    15.5 | 76.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                   Klasa: KAT.14-15 OPEN w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  24,  Liczba klubów:  19               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   69  | Szymon          Rencławowicz        | POLISH CLUB         |
|       |       | Julia           Wiewiórka           | Warszawa            |
|   2   |   83  | Kyrylo          Stupachenko         | Akademia Tańca TABOR|
|       |       | Marcelina       Matusiak            | Jelenia Góra        |
|   3   |   82  | Marek           Sobala              | POLISH CLUB         |
|       |       | Victoria        Zielonka            | Warszawa            |
|   4   |   65  | Michał          Kamiński            | GASIEK              |
|       |       | Olga Gabriela   Piejko              | Rzeszów             |
|   5   |   84  | Miłosz          Szczotka            | PASJA               |
|       |       | Karolina        Jemielniak          | Lublin              |
|   6   |   80  | Michał          Dziedzic            | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Emilia          Czopnik             | Wrocław             |
|   7   |   78  | Szymon          Arczewski           | ETIUDA              |
|       |       | Nikola          Majchrzak           | Radomsko            |
|   8   |   63  | Jakub           Gędłek              | ArtDance            |
|       |       | Maria           Jaworek             | Kraków              |
|   9   |   74  | Bartosz         Łyszczarz           | DŻET                |
|       |       | Martyna         Skóra               | Rzeszów-Boguchw     |
|  10   |   71  | Dominik         Sopoćko             | POLISH CLUB         |
|       |       | Wiktoria        Kwiatkowska         | Warszawa            |
|  11   |   66  | Kacper          Kleczaj             | RESPECT DANCE Skarży|
|       |       | Julia           Kulińska            |                     |
|  12   |   85  | Szymon          Dudek               | STYL                |
|       |       | Karolina        Kaczówka            | Kraków              |
|  13   |   60  | Michał          Bólad               | ArtDance            |
|       |       | Amelia          Pawlikowska         | Kraków              |
|  14   |   59  | Denis           Bykovets            |                     |
|       |       | Aksinia         Pryheba             |                     |
|  15   |   67  | Dmytrii         Leonenko            | Level Up            |
|       |       | Sofia           Vashulenko          |                     |
|  16   |   73  | Filip           Woźniak             | BLUE CLASSIC        |
|       |       | Justyna         Derezińska          | Warszawa            |
|  17   |   62  | Dawid           Dębski              | GRACJA              |
|       |       | Julita          Łotyszonek          | Zielona Góra        |
|  18   |   68  | Daniel          Lipiński            | ROYAL DANCE         |
|       |       | Julia Magdalena Tyjewska            | Szczecin            |
|  19   |   70  | Oliwer          Sarafin             | ASTRA               |
|       |       | Magdalena       Oleba               | Szczecin            |
|  20   |   72  | Jakub           Ungert              | TAKT                |
|       |       | Patrycja        Koziej              | Chełm               |
|  21   |   79  | Maciej          Boguta              | EVOLUTION           |
|       |       | Alicja          Woźniczka           | Kraków              |
|  22   |   81  | Aleksander      Korbut              | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Dominika        Dorycka             |                     |
|  23   |   64  | Jan             Jarosz              | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Wiktoria        Dudek               |                     |
|  24   |   61  | Kacper          Dziadosz            | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Emilia          Farbaniec           |                     |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                     Klasa: KAT.14-15 OPEN w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  24,  Liczba klubów:  19                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   69  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   83  |     2.0 |     3.0 |     2.0 |     3.0 |     2.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   82  |     3.0 |     2.0 |     3.0 |     2.0 |     4.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   65  |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     3.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   84  |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     7.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   80  |     7.5 |     6.0 |     8.0 |     6.0 |     5.0 | 32.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   78  |     6.0 |     8.0 |     6.0 |     7.0 |     8.0 | 35.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   63  |     7.5 |     9.0 |     7.0 |     8.0 |     6.0 | 37.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   74  |    10.0 |     7.0 |    12.0 |    10.0 |     9.0 | 48.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   71  |    14.5 |    10.0 |    14.5 |     9.0 |    12.5 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   66  |    10.0 |    14.5 |     9.5 |    16.0 |    12.5 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   85  |    10.0 |    14.5 |    14.5 |    13.5 |    12.5 | 65.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   60  |    14.5 |    11.0 |     9.5 |    19.0 |    16.0 | 70.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   59  |    14.5 |    18.0 |    11.0 |    11.5 |    16.0 | 71.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   67  |    12.0 |    18.0 |    14.5 |    16.0 |    12.5 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   73  |    17.5 |    18.0 |    22.0 |    11.5 |    10.0 | 79.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   62  |    17.5 |    12.0 |    19.0 |    13.5 |    18.0 | 80.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   68  |    14.5 |    14.5 |    14.5 |    16.0 |    21.0 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   70  |    21.0 |    14.5 |    17.0 |    18.0 |    16.0 | 86.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  20   |   72  |    21.0 |    22.5 |    19.0 |    21.0 |    21.0 |104.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  21   |   79  |    21.0 |    20.5 |    22.0 |    21.0 |    21.0 |105.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  22   |   81  |    23.5 |    20.5 |    19.0 |    23.5 |    21.0 |107.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  23   |   64  |    19.0 |    24.0 |    22.0 |    23.5 |    21.0 |109.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  24   |   61  |    23.5 |    22.5 |    24.0 |    21.0 |    24.0 |115.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: KAT.14-15 OPEN w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  13               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   63  | Jakub           Gędłek              | ArtDance            |
|       |       | Maria           Jaworek             | Kraków              |
|   2   |   77  | Hubert          Stopyra             | DŻET                |
|       |       | Wiktoria        Cwynar              | Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   69  | Szymon          Rencławowicz        | POLISH CLUB         |
|       |       | Julia           Wiewiórka           | Warszawa            |
|   4   |   65  | Michał          Kamiński            | GASIEK              |
|       |       | Olga Gabriela   Piejko              | Rzeszów             |
|   5   |   59  | Denis           Bykovets            |                     |
|       |       | Aksinia         Pryheba             |                     |
|   6   |   67  | Dmytrii         Leonenko            | Level Up            |
|       |       | Sofia           Vashulenko          |                     |
|   7   |   62  | Dawid           Dębski              | GRACJA              |
|       |       | Julita          Łotyszonek          | Zielona Góra        |
|   8   |   64  | Jan             Jarosz              | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Wiktoria        Dudek               |                     |
|   9   |   76  | Denys           Likhachov           | Golden club         |
|       |       | Polina          Yushchenko          |                     |
|  10   |   71  | Dominik         Sopoćko             | POLISH CLUB         |
|       |       | Wiktoria        Kwiatkowska         | Warszawa            |
|  11   |   72  | Jakub           Ungert              | TAKT                |
|       |       | Patrycja        Koziej              | Chełm               |
|  12   |   68  | Daniel          Lipiński            | ROYAL DANCE         |
|       |       | Julia Magdalena Tyjewska            | Szczecin            |
|  13   |   74  | Bartosz         Łyszczarz           | DŻET                |
|       |       | Martyna         Skóra               | Rzeszów-Boguchw     |
|  14   |   60  | Michał          Bólad               | ArtDance            |
|       |       | Amelia          Pawlikowska         | Kraków              |
|  15   |   66  | Kacper          Kleczaj             | RESPECT DANCE Skarży|
|       |       | Julia           Kulińska            |                     |
|  16   |   73  | Filip           Woźniak             | BLUE CLASSIC        |
|       |       | Justyna         Derezińska          | Warszawa            |
|  17   |   61  | Kacper          Dziadosz            | K-STUDIO Krosno     |
|       |       | Emilia          Farbaniec           |                     |
|  18   |   70  | Oliwer          Sarafin             | ASTRA               |
|       |       | Magdalena       Oleba               | Szczecin            |
|  19   |   75  | Oleh            Kovtun              | Golden club         |
|       |       | Myroslava       Yatsiura            |                     |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: KAT.14-15 OPEN w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  13                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   63  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   77  |     2.0 |     7.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   69  |     3.0 |     2.0 |     3.0 |     3.0 |     4.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   65  |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     3.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   59  |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     6.0 |     7.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   67  |     8.5 |     3.0 |    14.0 |     5.0 |     6.0 | 36.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   62  |     7.0 |     8.5 |    10.0 |     7.0 |     5.0 | 37.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   64  |     6.0 |     6.0 |     6.0 |    13.5 |     8.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   76  |     8.5 |    10.0 |     9.0 |     8.0 |     9.5 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   71  |    10.0 |    14.0 |    12.0 |     9.0 |    11.0 | 56.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   72  |    12.5 |    12.0 |    12.0 |    11.0 |    12.0 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   68  |    11.0 |     8.5 |    12.0 |    17.5 |    16.5 | 65.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |   74  |    12.5 |    19.0 |    15.0 |    10.0 |     9.5 | 66.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |   60  |    14.0 |    17.5 |     7.5 |    15.5 |    13.0 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |   66  |    15.0 |    11.0 |    16.5 |    12.0 |    14.5 | 69.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |   73  |    18.0 |    17.5 |     7.5 |    13.5 |    16.5 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |   61  |    16.5 |    14.0 |    18.0 |    15.5 |    14.5 | 78.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  18   |   70  |    16.5 |    14.0 |    19.0 |    17.5 |    18.5 | 85.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  19   |   75  |    19.0 |    16.0 |    16.5 |    19.0 |    18.5 | 89.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                     Klasa: 16-18 Open w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:   9,  Liczba klubów:   9               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  102  | Karol           Pieczyrak           | SUKCES              |
|       |       | Zuzanna         Nowak               | Jaworzno            |
|   2   |  101  | Aleksander      Ziuziański          | MARENGO             |
|       |       | Weronika        Junak               | Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   91  | Daniel          Myślicki            | DANCECLUB           |
|       |       | Natalia         Koss                | Szczecin            |
|   4   |   90  | Jakub           Mazur               | GASIEK              |
|       |       | Wiktoria        Kozłowska           | Rzeszów             |
|   5   |   99  | Szymon          Mieszczak           | NOWY STYL           |
|       |       | Adrianna        Sepioło             | Bielsko-Biała       |
|   6   |   89  | Wojciech        Lipnicki            | DANCELOOK           |
|       |       | Marta           Gryczka             | Gliwice             |
|   7   |   88  | Dmytro          Kushch              | Golden club         |
|       |       | Nataliia        Kolomiiets          |                     |
|   8   |  100  | Jakub           Roman               | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Oliwia          Szarek              |                     |
|   9   |   87  | Maxwell         Ignaszewski         | MARGO               |
|       |       | Agata           Włodarczyk          | Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: 16-18 Open w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:   9,  Liczba klubów:   9                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  102  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  101  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   91  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     4.0 | 16.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   90  |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     6.0 |     3.0 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   99  |     5.0 |     5.0 |     6.0 |     4.0 |     6.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   89  |     6.0 |     6.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   88  |     8.0 |     8.0 |     7.5 |     8.0 |     7.0 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  100  |     8.0 |     8.0 |     7.5 |     7.0 |     9.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   87  |     8.0 |     8.0 |     9.0 |     9.0 |     8.0 | 42.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 16-18 Open w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  12,  Liczba klubów:  11               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |   97  | Borys           Zawierucha          | RYTM                |
|       |       | Martyna         Mach                | Żory                |
|   2   |   95  | Daniel          Mrozek              | CHAMPION TEAM       |
|       |       | Julia           Domaradzka          | Wrocław             |
|   3   |   96  | Przemysław      Wręczycki           | SUKCES              |
|       |       | Magdalena       Lang                | Częstochowa         |
|   4   |   77  | Hubert          Stopyra             | DŻET                |
|       |       | Wiktoria        Cwynar              | Rzeszów-Boguchw     |
|   5   |   89  | Wojciech        Lipnicki            | DANCELOOK           |
|       |       | Marta           Gryczka             | Gliwice             |
|   6   |   91  | Daniel          Myślicki            | DANCECLUB           |
|       |       | Natalia         Koss                | Szczecin            |
|   7   |   90  | Jakub           Mazur               | GASIEK              |
|       |       | Wiktoria        Kozłowska           | Rzeszów             |
|   8   |   92  | Illia           Chyzhma             |                     |
|       |       | Liliia          Serdyukova          |                     |
|   9   |   98  | Mikołaj         Włoch               | SOKÓŁ               |
|       |       | Katarzyna       Kosińska            | Myślenice           |
|  10   |   88  | Dmytro          Kushch              | Golden club         |
|       |       | Nataliia        Kolomiiets          |                     |
|  11   |   93  | Kajetan         Knaś                | Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       | Kinga           Biskup              |                     |
|  12   |   87  | Maxwell         Ignaszewski         | MARGO               |
|       |       | Agata           Włodarczyk          | Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: 16-18 Open w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  12,  Liczba klubów:  11                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |   97  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |   95  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |   96  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |   77  |     8.0 |     7.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |   89  |     6.0 |     4.0 |     7.0 |     5.0 |     5.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |   91  |     4.0 |     5.0 |     6.0 |     6.0 |     6.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   90  |     7.0 |     6.0 |     5.0 |     7.0 |     7.5 | 32.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |   92  |     5.0 |     8.0 |     8.0 |     9.0 |     7.5 | 37.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |   98  |    11.5 |     9.0 |    10.5 |     8.0 |    10.5 | 49.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |   88  |     9.5 |    11.0 |    10.5 |    10.5 |     9.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |   93  |     9.5 |    11.0 |    10.5 |    10.5 |    10.5 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |   87  |    11.5 |    11.0 |    10.5 |    12.0 |    12.0 | 57.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Dorośli 2 w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  137  | Paweł           Mroczka             | AKSEL               |
|       |       | Kamila          Rogala              | Rzeszów             |
|   2   |  136  | Andrzej         Hull                | IDEA                |
|       |       | Barbara         Kucharczyk          | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                       Klasa: Dorośli 2 w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  137  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 |     2.0 |  7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  136  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     1.0 |     1.0 |  8.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                    Klasa: Pow. 18 Open w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  13               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  200  | Volodymyr       Sharapov            | DUET                |
|       |       | Kateryna        Tykhonova           | Warszawa            |
|   2   |  126  | Mateusz         Ostrowski           | DŻET                |
|       |       | Marzena         Dudek               | Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |  130  | Mikołaj         Tama                | CLASSIC DANCESPORT W|
|       |       | Marta           Kuląg               |                     |
|   4   |  132  | Przemysław      Zdziech             | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Natalia         Dziedziczak         | Radom               |
|   5   |  117  | Przemysław      Figurski            | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Karolina        Szymańska           | Radom               |
|   6   |  119  | Szymon          Harazim             | POLISH CLUB         |
|       |       | Kinga           Harazim             | Warszawa            |
|   7   |  116  | Maksymilian     Duraj               | STYL                |
|       |       | Joanna          Chwastowska         | Kraków              |
|   8   |  128  | Mateusz         Spychalski          | IGLICA              |
|       |       | Nikola          Bogucka             | Wrocław             |
|   9   |  125  | Damian          Machnio             | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Julia           Kutera              | Radom               |
|  10   |  131  | Michał          Trytko              | DANCELOOK           |
|       |       | Zuzanna         Izdebska            | Gliwice             |
|  11   |  121  | Lorenzo         Izzo                | LIDER               |
|       |       | Magdalena       Lubaszewska         | Lublin              |
|  12   |  118  | Piotr           Głogowski           | CENTRUM TAŃCA       |
|       |       | Wioletta        Płaza               | Radom               |
|  13   |  106  | Oskar           Jurek               | PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       | Dominika        Dobranowska         | Głogoczów           |
|  14   |  115  | Przemysław      Brzeziński          | RONDO               |
|       |       | Karolina        Krzysztofczyk       | Rybnik              |
|  15   |  123  | Szymon          Kieresz             | MARGO               |
|       |       | Marta           Sobasik             | Leszno              |
|  16   |  129  | Maciej          Słodownik           | PROJEKT NM          |
|       |       | Klaudia         Kozinoga            | Słubice             |
|  17   |  122  | Miron           Kahl                | MARGO               |
|       |       | Kasandra        Adamczyk            | Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 18 Open w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  13                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  200  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 |  6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  126  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     1.0 |  9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  130  |     3.0 |     4.0 |     3.0 |     3.0 |     4.0 | 17.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  132  |     4.0 |     3.0 |     4.0 |     4.0 |     3.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  117  |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 | 25.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  119  |     8.5 |     7.0 |     6.0 |     6.0 |     6.0 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  116  |     6.0 |     8.0 |     8.5 |     8.5 |     8.0 | 39.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  128  |     7.0 |     6.0 |     8.5 |    10.0 |     8.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  125  |     8.5 |    10.5 |    11.0 |     8.5 |     8.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  131  |    11.0 |    10.5 |     8.5 |     7.0 |    10.5 | 47.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  121  |    10.0 |     9.0 |     8.5 |    11.0 |    10.5 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  12   |  118  |    13.0 |    12.0 |    12.0 |    12.5 |    12.5 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  13   |  106  |    15.5 |    13.0 |    14.0 |    12.5 |    12.5 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  14   |  115  |    12.0 |    14.0 |    13.0 |    14.0 |    15.0 | 68.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  15   |  123  |    14.0 |    15.0 |    15.5 |    16.0 |    14.0 | 74.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  16   |  129  |    15.5 |    16.0 |    17.0 |    15.0 |    16.5 | 80.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  17   |  122  |    17.0 |    17.0 |    15.5 |    17.0 |    16.5 | 83.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 18 Open w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:   8               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  110  | Patryk          Dębski              | JEDYNKA             |
|       |       | Justyna         Klepczarek          | Łódź                |
|   2   |  112  | Dariusz         Kierat              | ZORBA               |
|       |       | Agnieszka       Galewicz            | Częstochowa         |
|   3   |  133  | Michał          Lozinszek           | WIR                 |
|       |       | Julia           Maślanka            | Mysłowice           |
|   4   |  113  | Jakub           Koguciuk            | JEDYNKA             |
|       |       | Daria           Gawlik              | Łódź                |
|   5   |  109  | Patryk          Czarnota            | RONDO               |
|       |       | Milena          Chosta              | Rybnik              |
|   6   |  107  | Łukasz          Blacha              | BAWINEK             |
|       |       | Beata           Szafraniec          | Kraków              |
|   7   |   89  | Wojciech        Lipnicki            | DANCELOOK           |
|       |       | Marta           Gryczka             | Gliwice             |
|   8   |  111  | Marek           Kaczmarczyk         | FANTAZJA            |
|       |       | Małgorzata      Kaczmarczyk         | Kraków              |
|   9   |  106  | Oskar           Jurek               | PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       | Dominika        Dobranowska         | Głogoczów           |
|  10   |  108  | Karol           Bronowski           | PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       | Natalia         Gancarz             | Głogoczów           |
|  11   |  134  | Adam            Argier              | DANCELOOK           |
|       |       | Jennifer        Zemełka             | Gliwice             |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Pow. 18 Open w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:   8                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  110  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  112  |     3.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  133  |     2.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  113  |     5.5 |     5.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  109  |     4.0 |     4.0 |     5.0 |     5.0 |     6.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  107  |     5.5 |     6.0 |     7.0 |     6.0 |     7.5 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |   89  |     9.5 |     7.0 |     6.0 |     7.0 |     5.0 | 34.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  111  |     7.5 |     8.5 |     8.0 |     8.0 |     7.5 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   9   |  106  |     7.5 |     8.5 |    10.5 |     9.0 |     9.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  10   |  108  |    11.0 |    10.5 |     9.0 |    10.5 |    10.0 | 51.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|  11   |  134  |     9.5 |    10.5 |    10.5 |    10.5 |    11.0 | 52.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                    Klasa: Senior 1 Open w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  149  | Rafał           Głowacki            | AKSEL               |
|       |       | Justyna         Pietrucha - Głowacka| Rzeszów             |
|   2   |  142  | Łukasz          Sałata              | FINEZJA             |
|       |       | Joanna          Krysztofiak         | Poznań              |
|   3   |  152  | Adam            Szafrański          | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       | Marta           Gawrońska           | Opole               |
|   4   |  151  | Przemysław      Malendowicz         | ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       | Barbara         Pawlik              |                     |
|   5   |  141  | Manfred         Haerer              | PIETRZYK            |
|       |       | Arleta          Piotrowska          | Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                     Klasa: Senior 1 Open w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  149  |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |  7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  142  |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     2.0 |  8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  152  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  151  |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 | 20.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  141  |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 | 25.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Senior 1 Open w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  142  | Łukasz          Sałata              | FINEZJA             |
|       |       | Joanna          Krysztofiak         | Poznań              |
|   2   |  145  | Tomasz          Jaworek             | ArtDance            |
|       |       | Anna            Tarnowska Jaworek   | Kraków              |
|   3   |  143  | Wojciech        Andrzejewski        | FRASZKA             |
|       |       | Karolina        Homoncik            | Kamienna Góra       |
|   4   |  141  | Manfred         Haerer              | PIETRZYK            |
|       |       | Arleta          Piotrowska          | Wrocław             |
|   5   |  146  | Piotr           Liszka              | BAWINEK             |
|       |       | Agnieszka       Piech               | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Senior 1 Open w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  142  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  145  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  143  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     4.0 | 16.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  141  |     5.0 |     4.0 |     5.0 |     4.0 |     3.0 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  146  |     4.0 |     5.0 |     4.0 |     5.0 |     5.0 | 23.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                    Klasa: Senior 2 Open w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  157  | Wojciech        Łysik               | CANTINERO           |
|       |       | Iwona           Żelazna-Łysik       | Tomaszów Maz.       |
|   2   |  155  | Janusz          Krukar              | PODKARPACIE         |
|       |       | Agata           Skiba               | Jasło               |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                     Klasa: Senior 2 Open w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  157  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  155  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                    Klasa: Senior 3 Open w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:   7,  Liczba klubów:   5               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  164  | Wojciech        Skarka              | MASTER DANCE        |
|       |       | Barbara         Skarka              | Gliwice             |
|   2   |  160  | Wiesław         Chyliński           | RONDO               |
|       |       | Małgorzata      Chylińska           | Rybnik              |
|   3   |  162  | Zbigniew        Daniel              | FANTAZJA            |
|       |       | Anna            Daniel              | Kraków              |
|   4   |  161  | Mariusz         Ciopała             | RAGTIME             |
|       |       | Maria           Ciopała             | Kęty                |
|   5   |  166  | Aleksander Wito Zawadzki            | FANTAZJA            |
|       |       | Ewa             Zawadzka            | Kraków              |
|   6   |  163  | Janusz          Mazur               | GEMAR               |
|       |       | Renata          Saj-Mazur           | Wrocław             |
|   7   |  165  | Marek           Sułowski            | FANTAZJA            |
|       |       | Joanna          Sułowska            | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                     Klasa: Senior 3 Open w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:   7,  Liczba klubów:   5                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  164  |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |  7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  160  |     2.0 |     1.0 |     2.0 |     1.0 |     2.0 |  8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  162  |     3.0 |     3.0 |     6.0 |     3.0 |     3.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  161  |     5.0 |     5.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  166  |     4.0 |     4.0 |     3.0 |     6.0 |     6.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  163  |     6.0 |     6.0 |     5.0 |     5.0 |     5.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  165  |     7.0 |     7.0 |     7.0 |     7.0 |     7.0 | 35.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Senior 3 Open w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:   8,  Liczba klubów:   6               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  164  | Wojciech        Skarka              | MASTER DANCE        |
|       |       | Barbara         Skarka              | Gliwice             |
|   2   |  161  | Mariusz         Ciopała             | RAGTIME             |
|       |       | Maria           Ciopała             | Kęty                |
|   3   |  160  | Wiesław         Chyliński           | RONDO               |
|       |       | Małgorzata      Chylińska           | Rybnik              |
|   4   |  167  | Zygmunt         Kozak               | TAKT                |
|       |       | Barbara         Kozak               | Legnica             |
|   5   |  163  | Janusz          Mazur               | GEMAR               |
|       |       | Renata          Saj-Mazur           | Wrocław             |
|   6   |  162  | Zbigniew        Daniel              | FANTAZJA            |
|       |       | Anna            Daniel              | Kraków              |
|   7   |  166  | Aleksander Wito Zawadzki            | FANTAZJA            |
|       |       | Ewa             Zawadzka            | Kraków              |
|   8   |  165  | Marek           Sułowski            | FANTAZJA            |
|       |       | Joanna          Sułowska            | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Senior 3 Open w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:   8,  Liczba klubów:   6                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  164  |     2.0 |     1.0 |     3.0 |     2.0 |     1.0 |  9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  161  |     3.0 |     3.0 |     1.0 |     1.0 |     2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  160  |     1.0 |     2.0 |     2.0 |     4.0 |     3.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  167  |     7.0 |     6.0 |     4.0 |     3.0 |     6.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   5   |  163  |     5.0 |     5.0 |     7.0 |     5.0 |     5.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   6   |  162  |     6.0 |     4.0 |     8.0 |     6.0 |     4.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   7   |  166  |     4.0 |     7.5 |     5.0 |     8.0 |     8.0 | 32.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   8   |  165  |     8.0 |     7.5 |     6.0 |     7.0 |     7.0 | 35.5 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                    Klasa: Senior 4 Open w stylu: LATIN
               Liczba wszystkich par:   4,  Liczba klubów:   4               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  173  | Krzysztof       Nowak               | LEW                 |
|       |       | Danuta          Nowak               | Legnica             |
|   2   |  175  | Tadeusz         Stasiewicz          | CIEŚLAK             |
|       |       | Anna            Stasiewicz          | Jelenia Góra        |
|   3   |  174  | Tadeusz         Pasierb             | DANCELOOK           |
|       |       | Teresa          Pasierb             | Gliwice             |
|   4   |  172  | Roman           Gołąbek             | FANTAZJA            |
|       |       | Emilia          Nowińska-Gołąbek    | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                     Klasa: Senior 4 Open w stylu: LATIN
                Liczba wszystkich par:   4,  Liczba klubów:   4                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA   | RUMBA   | PASODOBL| JIVE    | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  173  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  175  |     2.0 |     3.0 |     2.0 |     3.0 |     2.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  174  |     3.0 |     2.0 |     3.0 |     2.0 |     3.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   4   |  172  |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 |     4.0 | 20.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
                   XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                    

                -----  WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Senior 4 Open w stylu: STANDARD
               Liczba wszystkich par:   3,  Liczba klubów:   3               

-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary|           Imię i Nazwisko           |   Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
|   1   |  173  | Krzysztof       Nowak               | LEW                 |
|       |       | Danuta          Nowak               | Legnica             |
|   2   |  174  | Tadeusz         Pasierb             | DANCELOOK           |
|       |       | Teresa          Pasierb             | Gliwice             |
|   3   |  172  | Roman           Gołąbek             | FANTAZJA            |
|       |       | Emilia          Nowińska-Gołąbek    | Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------
 
 
                     XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego                     

                 -----  TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW  -----                 
                      Klasa: Senior 4 Open w stylu: STANDARD
                Liczba wszystkich par:   3,  Liczba klubów:   3                 

--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO   | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   1   |  173  |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |     1.0 |  5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   2   |  174  |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 |     2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
|   3   |  172  |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 |     3.0 | 15.0 |
--------------------------------------------------------------------------
 
 
          
                
_Na początek


                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC ANGIELSKI                    
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   2   |   F   |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   3   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|   4   |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   5   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|   6   |   F   |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   8   | 1/2 F |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
|  9-10 | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
|  9-10 | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
| 11-12 | 1/2 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
| 11-12 | 1/2 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
|  13   | 1/2 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
| 14-15 | 1/4 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
| 14-15 | 1/4 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
|  16   | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
|  17   | 1/4 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC ANGIELSKI                   
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|XX  XXXXXXX  9|    9    9    !| 14|
| 16|X XXXXXXXXX 10|   10   6-8   !| 16|
| 17|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 17|
| 18|XXXXX X  X   7|    7   10    !| 18|
| 19|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 19|
| 20| X        X  2|    2   17     | 20|
| 21| XXXXXXXXXX 10|   10   6-8   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 22|
| 23|X X     X X  4|    4  14-15   | 23|
| 24|X X  X       3|    3   16     | 24|
| 25|X XXXXXXXXX 10|   10   6-8   !| 25|
| 26|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 27|
| 28| XX  X XX X  6|    6  11-13  !| 28|
| 29|   XXXXX X   6|    6  11-13  !| 29|
| 30|XX XX  XX    6|    6  11-13  !| 30|
| 31| X X  X  X   4|    4  14-15   | 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|X         X  2|    2   9-10   | 14|
| 16|X   X    X   3|    3    8     | 16|
| 17| XXXXXXXX X  9|    9    3    !| 17|
| 18|X            1|    1  11-12   | 18|
| 19|XXX XXXX X   8|    8   4-5   !| 19|
| 21| XXX  XXXXX  8|    8   4-5   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 22|
| 25|  XX X XXXX  7|    7    6    !| 25|
| 26| X XXX       4|    4    7     | 26|
| 27| XXXXXXXXXX 10|   10    2    !| 27|
| 28|             0|    0   13     | 28|
| 29|      X X    2|    2   9-10   | 29|
| 30|X            1|    1  11-12   | 30|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 17|32556666666 6.0|  6.0  6  | 17|
| 19|65431421143 3.0|  3.0  3  | 19|
| 21|46644555555 5.0|  5.0  5  | 21|
| 22|13222112312 1.0|  1.0  1  | 22|
| 25|24313243231 2.0|  2.0  2  | 25|
| 27|51165334424 4.0|  4.0  4  | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN TANGO                         
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   2   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   3   |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|   5   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|   6   |   F   |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
|   8   | 1/2 F |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|  9-10 | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
|  9-10 | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
| 11-12 | 1/2 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
| 11-12 | 1/2 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
| 13-14 | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
| 13-14 | 1/4 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
|  15   | 1/4 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
|  16   | 1/4 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
|  17   | 1/4 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN TANGO                        
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|X X XX X X   6|    6   12    !| 14|
| 16|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 16|
| 17| XXXXXXXX X  9|    9    9    !| 17|
| 18|XXXXX  XX X  8|    8  10-11  !| 18|
| 19|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 19|
| 20|XX           2|    2   16     | 20|
| 21|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 22|
| 23|             0|    0   17     | 23|
| 24| X XX    X   4|    4  13-14   | 24|
| 25|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 25|
| 26|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 27|
| 28|     XX X    3|    3   15     | 28|
| 29|  XX XXXXXX  8|    8  10-11  !| 29|
| 30|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-8   !| 30|
| 31|X     X  XX  4|    4  13-14   | 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|     X       1|    1   9-10   | 14|
| 16|X   X    X   3|    3    7     | 16|
| 17|XXXXXXXXX X 10|   10   3-4   !| 17|
| 18|             0|    0  11-12   | 18|
| 19| XXX XXXXX   8|    8    6    !| 19|
| 21|XXXX XXXXXX 10|   10   3-4   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 22|
| 25|XXXXX XX XX  9|    9    5    !| 25|
| 26|    X     X  2|    2    8     | 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 27|
| 29|        X    1|    1   9-10   | 29|
| 30|             0|    0  11-12   | 30|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 17|43666636666 6.0|  6.0  6  | 17|
| 19|65424442142 4.0|  4.0  4  | 19|
| 21|56535565455 5.0|  5.0  5  | 21|
| 22|34243111323 2.0|  2.0  2  | 22|
| 25|22111223231 1.0|  1.0  1  | 25|
| 27|11352354514 3.0|  3.0  3  | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI                    
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   2   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|   3   |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   5   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|   6   |   F   |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
|   8   | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
|   9   | 1/2 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
| 10-11 | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
| 10-11 | 1/2 F |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|  12   | 1/2 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
| 13-14 | 1/4 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
| 13-14 | 1/4 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
| 15-16 | 1/4 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
| 15-16 | 1/4 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
|  17   | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI                   
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|XXX XXX X X  8|    8   10    !| 14|
| 16|XXXXXXXX XX 10|   10   7-8   !| 16|
| 17| XXXXXXXXXX 10|   10   7-8   !| 17|
| 18|X   X X X    4|    4  13-14   | 18|
| 19|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 19|
| 20|   X   X XX  4|    4  13-14   | 20|
| 21|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 22|
| 23|X X X        3|    3  15-16   | 23|
| 24|   X X       2|    2   17     | 24|
| 25|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 25|
| 26|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 27|
| 28|       XX X  3|    3  15-16   | 28|
| 29|XXXX XXXXX   9|    9    9    !| 29|
| 30|XX X X X XX  7|    7   11    !| 30|
| 31| XX X X XX   6|    6   12    !| 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|     X       1|    1  10-11   | 14|
| 16|X X X    X   4|    4    7     | 16|
| 17|XX XXX XX    7|    7    6    !| 17|
| 19| XXXXXXXXXX 10|   10   2-3   !| 19|
| 21| XXX XXXXX   8|    8    5    !| 21|
| 22|XXX X XXXXX  9|    9    4    !| 22|
| 25|XXXXX XXXXX 10|   10   2-3   !| 25|
| 26|          X  1|    1  10-11   | 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 27|
| 29|   X XX      3|    3    8     | 29|
| 30|             0|    0   12     | 30|
| 31|X         X  2|    2    9     | 31|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 17|34666536666 6.0|  6.0  6  | 17|
| 19|43412442111 2.0|  2.0  2  | 19|
| 21|56535665555 5.0|  5.0  5  | 21|
| 22|25344323324 4.0|  4.0  4  | 22|
| 25|62221111242 1.0|  1.0  1  | 25|
| 27|11153254433 3.0|  3.0  3  | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN QUICKSTEP                       
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   2   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|   3   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   4   |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   5   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|   6   |   F   |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   7   | 1/2 F |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|   8   | 1/2 F |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
|   9   | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
| 10-12 | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
| 10-12 | 1/2 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
| 10-12 | 1/2 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
| 13-15 | 1/2 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
| 13-15 | 1/2 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
| 13-15 | 1/2 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
|  16   | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
|  17   | 1/4 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN QUICKSTEP                      
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|XXX XXXXXXX 10|   10   6-7   !| 14|
| 16|XXXXXXXX XX 10|   10   6-7   !| 16|
| 17| XXXXXX XXX  9|    9   8-10  !| 17|
| 18|  X X X  XX  5|    5  12-15  !| 18|
| 19| X XXXXXXXX  9|    9   8-10  !| 19|
| 20|XXXX   X     5|    5  12-15  !| 20|
| 21|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 22|
| 23|X            1|    1   17     | 23|
| 24|     X  X    2|    2   16     | 24|
| 25|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 25|
| 26|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 27|
| 28|X X X   XX   5|    5  12-15  !| 28|
| 29|   X  XXXX   5|    5  12-15  !| 29|
| 30|XXXX XXXX X  9|    9   8-10  !| 30|
| 31|XX XXX X  X  7|    7   11    !| 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|X            1|    1  10-12   | 14|
| 16|  X X  X X   4|    4    8     | 16|
| 17| XXXXX    X  6|    6    7     | 17|
| 18|             0|    0  13-15   | 18|
| 19| XX XXX XXX  8|    8   4-5   !| 19|
| 20|X            1|    1  10-12   | 20|
| 21|  XX  XXXXX  7|    7    6    !| 21|
| 22|XXXXXXXX XX 10|   10    1    !| 22|
| 25|XX XXXXX XX  9|    9   2-3   !| 25|
| 26|XX X XXXX X  8|    8   4-5   !| 26|
| 27| XXXXXXXXX   9|    9   2-3   !| 27|
| 28|        X    1|    1  10-12   | 28|
| 29|X       X    2|    2    9     | 29|
| 30|             0|    0  13-15   | 30|
| 31|             0|    0  13-15   | 31|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 19|34523433111 2.0|  2.0  2  | 19|
| 21|56455555565 5.0|  5.0  5  | 21|
| 22|43332222424 3.0|  3.0  3  | 22|
| 25|62211111232 1.0|  1.0  1  | 25|
| 26|25646664656 6.0|  6.0  6  | 26|
| 27|11164346343 4.0|  4.0  4  | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                     Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN CHA CHA CHA                      
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   2   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|   3   |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|   5   |   F   |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
|   6   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|  7-9  | 1/2 F |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|  7-9  | 1/2 F |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|  7-9  | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
|  10   | 1/2 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
| 11-13 | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
| 11-13 | 1/2 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
| 11-13 | 1/2 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
|  14   | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
|  15   | 1/4 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
| 16-17 | 1/4 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
| 16-17 | 1/4 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                    Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN CHA CHA CHA                     
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|XXX XXX XXX  9|    9   7-10  !| 14|
| 16|XXX  X X X   6|    6  12-13  !| 16|
| 17| XXXXXXXXXX 10|   10    6    !| 17|
| 18|XX XXXXXX X  9|    9   7-10  !| 18|
| 19|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 19|
| 20|XXX    X     4|    4   15     | 20|
| 21|XXXXX  XXXX  9|    9   7-10  !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 22|
| 23|XXX     XXX  6|    6  12-13  !| 23|
| 24|   XXXX X    5|    5   14     | 24|
| 25|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 25|
| 26|X XXXXXX XX  9|    9   7-10  !| 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 27|
| 28|      X      1|    1  16-17   | 28|
| 29|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 29|
| 30|   X         1|    1  16-17   | 30|
| 31|   XXXXXXXX  8|    8   11    !| 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|             0|    0  11-13   | 14|
| 16|XX  XX   X   5|    5    6    !| 16|
| 17|XXXXX XXXXX 10|   10   3-4   !| 17|
| 18|X    X       2|    2   10     | 18|
| 19| XXXXXXXXXX 10|   10   3-4   !| 19|
| 21| XXX  XXXXX  8|    8    5    !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 22|
| 23|             0|    0  11-13   | 23|
| 25|X      X  X  3|    3   7-9    | 25|
| 26|  X XX       3|    3   7-9    | 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 27|
| 29|   X  X X    3|    3   7-9    | 29|
| 31|             0|    0  11-13   | 31|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 16|43655646664 5.0|  5.0  5  | 16|
| 17|24424435522 4.0|  4.0  4  | 17|
| 19|32112213335 2.0|  2.0  2  | 19|
| 21|56566564456 6.0|  6.0  6  | 21|
| 22|65331152111 1.0|  1.0  1  | 22|
| 27|11243321243 3.0|  3.0  3  | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN SAMBA                         
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   2   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|   3   |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|   5   |   F   |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   6   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|  7-8  | 1/2 F |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
|  7-8  | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
|  9-10 | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
|  9-10 | 1/2 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
| 11-12 | 1/2 F |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
| 11-12 | 1/2 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
|  13   | 1/4 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
|  14   | 1/4 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
|  15   | 1/4 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
|  16   | 1/4 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
|  17   | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN SAMBA                        
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14| XXXXXX XXX  9|    9   10    !| 14|
| 16|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-7   !| 16|
| 17|XXXXX XXXXX 10|   10   8-9   !| 17|
| 18|XXXX  XXX X  8|    8   11    !| 18|
| 19|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-7   !| 19|
| 20|     X   X   2|    2   15     | 20|
| 21|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-7   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-7   !| 22|
| 23|XXX    X X   5|    5   13     | 23|
| 24|             0|    0   17     | 24|
| 25|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-7   !| 25|
| 26|X XXXXXXXXX 10|   10   8-9   !| 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-7   !| 27|
| 28|X   X X X    4|    4   14     | 28|
| 29|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-7   !| 29|
| 30|     X       1|    1   16     | 30|
| 31| X XXX X  X  6|    6   12    !| 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|        XX   2|    2   9-10   | 14|
| 16|XX  X    XX  5|    5   7-8    | 16|
| 17|X XXXX XX X  8|    8   3-4   !| 17|
| 18|X    X       2|    2   9-10   | 18|
| 19| XX  XXXX X  7|    7   5-6   !| 19|
| 21| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXX  10|   10   1-2   !| 22|
| 25|XXXX X X X   7|    7   5-6   !| 25|
| 26|      X      1|    1  11-12   | 26|
| 27| XXXX XX XX  8|    8   3-4   !| 27|
| 29|   XX X X X  5|    5   7-8    | 29|
| 31|X            1|    1  11-12   | 31|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 17|63223545636 4.0|  4.0  4  | 17|
| 19|32412214322 2.0|  2.0  2  | 19|
| 21|45665436563 6.0|  6.0  6  | 21|
| 22|14131161111 1.0|  1.0  1  | 22|
| 25|26546653255 5.0|  5.0  5  | 25|
| 27|51354322444 3.0|  3.0  3  | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN RUMBA                         
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   2   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|  3-4  |   F   |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|  3-4  |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   5   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|   6   |   F   |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   7   | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
|   8   | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
|  9-10 | 1/2 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
|  9-10 | 1/2 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
| 11-12 | 1/2 F |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
| 11-12 | 1/2 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
|  13   | 1/4 F |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
| 14-15 | 1/4 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
| 14-15 | 1/4 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
| 16-17 | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
| 16-17 | 1/4 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN RUMBA                        
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 14|
| 16|XXXXX    X   6|    6   13     | 16|
| 17| XXXXXXXXXX 10|   10   5-7   !| 17|
| 18|X XXXXXX  X  8|    8   10    !| 18|
| 19|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 19|
| 20|X XX X XX X  7|    7  11-12  !| 20|
| 21|XXX X XXXXX  9|    9   8-9   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 22|
| 23|X X  X   X   4|    4  14-15   | 23|
| 24| X   X       2|    2  16-17   | 24|
| 25|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 25|
| 26| XXXX XXXXX  9|    9   8-9   !| 26|
| 27| XXXXXXXXXX 10|   10   5-7   !| 27|
| 28|      X X    2|    2  16-17   | 28|
| 29|XX XXXXXXXX 10|   10   5-7   !| 29|
| 30|X    XX X    4|    4  14-15   | 30|
| 31|XX XX  X XX  7|    7  11-12  !| 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|    XX  X    3|    3    8     | 14|
| 17|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 17|
| 18|X            1|    1   9-10   | 18|
| 19| XX XXXXXXX  9|    9    5    !| 19|
| 20|X            1|    1   9-10   | 20|
| 21|XXXX XXXXXX 10|   10   3-4   !| 21|
| 22|XXXXXXXX XX 10|   10   3-4   !| 22|
| 25| XXX   X XX  6|    6    6    !| 25|
| 26|             0|    0  11-12   | 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 27|
| 29|   XX X X    4|    4    7     | 29|
| 31|             0|    0  11-12   | 31|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 17|24332546644 3.5|  3.5 3-4 | 17|
| 19|12123211322 2.0|  2.0  2  | 19|
| 21|56655465553 5.0|  5.0  5  | 21|
| 22|35211122111 1.0|  1.0  1  | 22|
| 25|43546653266 6.0|  6.0  6  | 25|
| 27|61464334435 3.5|  3.5 3-4 | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN JIVE                         
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  14                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   19  |Bartosz         Hass                |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Nikola          Bilińska            |Wrocław             |
|   2   |   F   |   22  |Andrii          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Anastasiia      Zborovska           |                    |
|   3   |   F   |   27  |Natan           Tabor               |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Michalina       Surleta             |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |   17  |Szymon          Gabrysz             |IGLICA              |
|       |       |       |Weronika        Włodarczyk          |Wrocław             |
|   5   |   F   |   25  |Bartosz         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Aurelia         Wierciszewska       |WARSZAWA            |
|   6   |   F   |   21  |Jakub           Kisielewski         |ASTRA               |
|       |       |       |Zuzanna         Piela               |Szczecin            |
|   7   | 1/2 F |   31  |Sebastian       Świerczek           |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Weronika        Nowicka             |Kraków              |
|  8-10 | 1/2 F |   16  |Maciej          Farbaniec           |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Olga            Zygarowicz          |                    |
|  8-10 | 1/2 F |   18  |Ksawier         Goździerski         |LORENZO Katarzyna Bi|
|       |       |       |Magdalena       Michalska           |Gaj Mały            |
|  8-10 | 1/2 F |   23  |Stanisław       Ojczyk              |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Nadia           Grabka              |Kraków              |
| 11-13 | 1/2 F |   14  |Rostislav       Borbot              |MAESTRO             |
|       |       |       |Anastazja       Podborowska         |Opole               |
| 11-13 | 1/2 F |   26  |Mikołaj         Szymczyk            |POLINA'S DIAMONDS   |
|       |       |       |Kornelia        Wierciszewska       |WARSZAWA            |
| 11-13 | 1/2 F |   29  |Grzegorz        Witoszek            |RYTM                |
|       |       |       |Nina            Leszczyńska         |Żory                |
|  14   | 1/4 F |   20  |Piotr           Karasiak            |ESKADRA             |
|       |       |       |Aleksandra Wero Fuks                |Pabianice           |
| 15-16 | 1/4 F |   28  |Dmitro          Vdovichenko         |Diamant-Elite       |
|       |       |       |Aleksandra      Borysova            |                    |
| 15-16 | 1/4 F |   30  |Miłosz          Łojewski            |KICK                |
|       |       |       |Joanna Edyta    Kwiecień            |Kielce              |
|  17   | 1/4 F |   24  |Konstanty       Posłowski           |KICK                |
|       |       |       |Wiktoria        Trocińska           |Kielce              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN JIVE                        
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|XXXXXXXXXX  10|   10   6-8   !| 14|
| 16|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 16|
| 17|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 17|
| 18|X XX XXXX X  8|    8   10    !| 18|
| 19|XXX XXXXXXX 10|   10   6-8   !| 19|
| 20| X    XX XX  5|    5   14     | 20|
| 21|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 22|
| 23|XXXX    X X  6|    6  12-13  !| 23|
| 24|             0|    0   17     | 24|
| 25|XXXXX  XXXX  9|    9    9    !| 25|
| 26|  XXXXX X X  7|    7   11    !| 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 27|
| 28|     XX  X   3|    3  15-16   | 28|
| 29| X XX XX X   6|    6  12-13  !| 29|
| 30|X   XX       3|    3  15-16   | 30|
| 31|XXXXXX XXXX 10|   10   6-8   !| 31|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 14|             0|    0  11-13   | 14|
| 16|X   X        2|    2   8-10   | 16|
| 17| XXXXXXXXXX 10|   10    3    !| 17|
| 18|X    X       2|    2   8-10   | 18|
| 19| XX XXXXXXX  9|    9   4-5   !| 19|
| 21| XXX  XXXX   7|    7    6    !| 21|
| 22|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 22|
| 23|X     X      2|    2   8-10   | 23|
| 25|XXXX X XXXX  9|    9   4-5   !| 25|
| 26|             0|    0  11-13   | 26|
| 27|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 27|
| 29|             0|    0  11-13   | 29|
| 31|   XX     X  3|    3    7     | 31|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.10-11 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 17|55343535643 4.0|  4.0  4  | 17|
| 19|22231111221 1.0|  1.0  1  | 19|
| 21|46624464566 6.0|  6.0  6  | 21|
| 22|13112243112 2.0|  2.0  2  | 22|
| 25|34556656354 5.0|  5.0  5  | 25|
| 27|61465322435 3.0|  3.0  3  | 27|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                     Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN CHA CHA CHA                      
                  Liczba wszystkich par:  21,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   54  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   2   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |STYL                |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   3   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   4   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   5   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   6   |   F   |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|   7   | 1/2 F |   56  |Artem           Zinchenko           |IGLICA              |
|       |       |       |Maria           Staniszewska        |Wrocław             |
|  8-9  | 1/2 F |   50  |Oskar           Wiernio             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Paulina         Dąbek               |Lublin              |
|  8-9  | 1/2 F |   52  |Maksymilian     Galwas              |RYTM                |
|       |       |       |Julia           Borowska            |Żory                |
|  10   | 1/2 F |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|  11   | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  12   | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  13   | 1/4 F |   53  |Antoni          Grydziuszko         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Martyna         Doktorczyk          |Szczecin            |
| 14-15 | 1/4 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
| 14-15 | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
|  16   | 1/4 F |   51  |Michał          Fehr                |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Pelczar             |                    |
| 17-18 | 1/4 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
| 17-18 | 1/4 F |   55  |Jakub           Nikiel              |NOWY STYL           |
|       |       |       |Oliwia          Nykiel              |Bielsko-Biała       |
| 19-21 | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
| 19-21 | 1/4 F |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
| 19-21 | 1/4 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                    Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN CHA CHA CHA                     
                                 Liczba par:  21                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|  X XX X  X  5|    5  14-15   | 34|
| 35|X   X        2|    2  19-21   | 35|
| 36| XXX XX X X  7|    7   9-12  !| 36|
| 37|    XX X     3|    3  17-18   | 37|
| 38|    X  X     2|    2  19-21   | 38|
| 39|X XXXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 39|
| 40| XX          2|    2  19-21   | 40|
| 41|XXXXXXXX X   9|    9   3-6   !| 41|
| 42|X XX XXXXXX  9|    9   3-6   !| 42|
| 43| X  XXXXXXX  8|    8   7-8   !| 43|
| 44|XXXXX X  X   7|    7   9-12  !| 44|
| 45|X XXXXX  XX  8|    8   7-8   !| 45|
| 46|XXXX  XXX    7|    7   9-12  !| 46|
| 47| X X X  XX   5|    5  14-15   | 47|
| 50|XX XXX XXXX  9|    9   3-6   !| 50|
| 51|X     X X X  4|    4   16     | 51|
| 52|XX    XXXXX  7|    7   9-12  !| 52|
| 53| XX   X XXX  6|    6   13     | 53|
| 54|XXXXXX XXXX 10|   10   1-2   !| 54|
| 55|   XX X      3|    3  17-18   | 55|
| 56|XXXX X XXXX  9|    9   3-6   !| 56|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 36|X            1|    1   12     | 36|
| 39|XXXXX X XX   8|    8   3-4   !| 39|
| 41|  X  XXXXX   6|    6    6    !| 41|
| 42|XXXXXXXX  X  9|    9   1-2   !| 42|
| 43|  XXXXXXX X  8|    8   3-4   !| 43|
| 44| X   X       2|    2   11     | 44|
| 45|    X    XX  3|    3   10     | 45|
| 46|XXXX  X X X  7|    7    5    !| 46|
| 50|XX    XX     4|    4   8-9    | 50|
| 52| X     XXX   4|    4   8-9    | 52|
| 54|X XXXX XXXX  9|    9   1-2   !| 54|
| 56|   XXX   XX  5|    5    7     | 56|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 39|23636644522 4.0|  4.0  4  | 39|
| 41|56442356666 6.0|  6.0  6  | 41|
| 42|32163412211 2.0|  2.0  2  | 42|
| 43|65355535354 5.0|  5.0  5  | 43|
| 46|44524263443 3.0|  3.0  3  | 46|
| 54|11211121135 1.0|  1.0  1  | 54|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN SAMBA                         
                  Liczba wszystkich par:  21,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   54  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   2   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |STYL                |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   5   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   6   |   F   |   56  |Artem           Zinchenko           |IGLICA              |
|       |       |       |Maria           Staniszewska        |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |   53  |Antoni          Grydziuszko         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Martyna         Doktorczyk          |Szczecin            |
|  8-9  | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  8-9  | 1/2 F |   50  |Oskar           Wiernio             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Paulina         Dąbek               |Lublin              |
|  10   | 1/2 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
| 11-13 | 1/4 F |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
| 11-13 | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
| 11-13 | 1/4 F |   51  |Michał          Fehr                |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Pelczar             |                    |
|  14   | 1/4 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
| 15-16 | 1/4 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
| 15-16 | 1/4 F |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
| 17-19 | 1/8 F |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
| 17-19 | 1/8 F |   52  |Maksymilian     Galwas              |RYTM                |
|       |       |       |Julia           Borowska            |Żory                |
| 17-19 | 1/8 F |   55  |Jakub           Nikiel              |NOWY STYL           |
|       |       |       |Oliwia          Nykiel              |Bielsko-Biała       |
|  20   | 1/8 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
|  21   | 1/8 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN SAMBA                        
                                 Liczba par:  21                                 

      Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|XXXX X    X  6|    6  12-16  !| 34|
| 35| X           1|    1   20     | 35|
| 36|XXX X   X X  6|    6  12-16  !| 36|
| 37|    XXXXXXX  7|    7   7-11  !| 37|
| 38|X  X   X     3|    3  17-19   | 38|
| 39|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 39|
| 40|             0|    0   21     | 40|
| 41|   XXXXX X   6|    6  12-16  !| 41|
| 42| XXXXXXXXXX 10|   10   2-3   !| 42|
| 43|X XX XXXXXX  9|    9   4-5   !| 43|
| 44|XXX   XXXX   7|    7   7-11  !| 44|
| 45|XXX XXX   X  7|    7   7-11  !| 45|
| 46|XXXXX X X    7|    7   7-11  !| 46|
| 47|X XXX   XX   6|    6  12-16  !| 47|
| 50|XX X XXXX X  8|    8    6    !| 50|
| 51| XXXXX XXXX  9|    9   4-5   !| 51|
| 52|    X X  X   3|    3  17-19   | 52|
| 53|XX   XXXX X  7|    7   7-11  !| 53|
| 54|XXXXXXX XXX 10|   10   2-3   !| 54|
| 55|    X  X X   3|    3  17-19   | 55|
| 56|  XX X X XX  6|    6  12-16  !| 56|
----------------------------------------
      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|X XXXX   XX  7|    7    8    !| 34|
| 36| X XX   X    4|    4   14     | 36|
| 37|    X   X    2|    2  15-16   | 37|
| 39|XXXX XXXXXX 10|   10   3-5   !| 39|
| 41|  X  XXXX    5|    5  11-13   | 41|
| 42|XXXX XXXXXX 10|   10   3-5   !| 42|
| 43|XXXX XXXXXX 10|   10   3-5   !| 43|
| 44|XX    XXXX   6|    6   9-10  !| 44|
| 45|   XX        2|    2  15-16   | 45|
| 46|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 46|
| 47|X XXX  X     5|    5  11-13   | 47|
| 50|XX   XX  XX  6|    6   9-10  !| 50|
| 51|XX  XX    X  5|    5  11-13   | 51|
| 53| XX X XXXXX  8|    8   6-7   !| 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 54|
| 56|  XXXXXX XX  8|    8   6-7   !| 56|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|    X    X   2|    2   10     | 34|
| 39|XXXXXX   XX  8|    8   4-5   !| 39|
| 42| XXXXXXXX X  9|    9   2-3   !| 42|
| 43|  XXXXXXX X  8|    8   4-5   !| 43|
| 44| X   XX X    4|    4   8-9    | 44|
| 46|XXXX  X  XX  7|    7    6    !| 46|
| 50|XX     XX    4|    4   8-9    | 50|
| 53|XX X   X X   5|    5    7     | 53|
| 54|X XXXXXXXXX 10|   10    1    !| 54|
| 56|X X XXXXXXX  9|    9   2-3   !| 56|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 39|23434343434 3.0|  3.0  3  | 39|
| 42|41152212311 2.0|  2.0  2  | 42|
| 43|56343436555 5.0|  5.0  5  | 43|
| 46|34525555643 4.0|  4.0  4  | 46|
| 54|12211121122 1.0|  1.0  1  | 54|
| 56|65666664266 6.0|  6.0  6  | 56|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN RUMBA                         
                  Liczba wszystkich par:  21,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   54  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   2   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |STYL                |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   5   |   F   |   53  |Antoni          Grydziuszko         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Martyna         Doktorczyk          |Szczecin            |
|   6   |   F   |   56  |Artem           Zinchenko           |IGLICA              |
|       |       |       |Maria           Staniszewska        |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|   8   | 1/2 F |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|  9-11 | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  9-11 | 1/2 F |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|  9-11 | 1/2 F |   50  |Oskar           Wiernio             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Paulina         Dąbek               |Lublin              |
|  12   | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  13   | 1/2 F |   51  |Michał          Fehr                |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Pelczar             |                    |
| 14-15 | 1/4 F |   52  |Maksymilian     Galwas              |RYTM                |
|       |       |       |Julia           Borowska            |Żory                |
| 14-15 | 1/4 F |   55  |Jakub           Nikiel              |NOWY STYL           |
|       |       |       |Oliwia          Nykiel              |Bielsko-Biała       |
| 16-18 | 1/4 F |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
| 16-18 | 1/4 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
| 16-18 | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
| 19-20 | 1/4 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
| 19-20 | 1/4 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
|  21   | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN RUMBA                        
                                 Liczba par:  21                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|    XX       2|    2  19-20   | 34|
| 35|X            1|    1   21     | 35|
| 36| XXXX XXXXX  9|    9   5-8   !| 36|
| 37|       XX    2|    2  19-20   | 37|
| 38|    X  X X   3|    3  16-18   | 38|
| 39|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 39|
| 40|X X     X    3|    3  16-18   | 40|
| 41| XXX XXXXXX  9|    9   5-8   !| 41|
| 42|XXXX XXXXXX 10|   10   3-4   !| 42|
| 43| XXXXXXXXXX 10|   10   3-4   !| 43|
| 44|XX X  XX  X  6|    6  10-13  !| 44|
| 45|X  XXX X X   6|    6  10-13  !| 45|
| 46|XX XX XX XX  8|    8    9    !| 46|
| 47|  XX    X    3|    3  16-18   | 47|
| 50|XXXXXXX X X  9|    9   5-8   !| 50|
| 51|XX   XX X X  6|    6  10-13  !| 51|
| 52| X    X  XX  4|    4  14-15   | 52|
| 53|XXX XX   X   6|    6  10-13  !| 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 54|
| 55|X X XX       4|    4  14-15   | 55|
| 56|  XXXXXXXXX  9|    9   5-8   !| 56|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 36| X  X   X    3|    3   9-11   | 36|
| 39| XXX  XX XX  7|    7   3-5   !| 39|
| 41|X     X XX   4|    4    8     | 41|
| 42|XXXXXXXXX X 10|   10    1    !| 42|
| 43|X XX XXXX    7|    7   3-5   !| 43|
| 44| X   X       2|    2   12     | 44|
| 45|X   X  X XX  5|    5    7     | 45|
| 46|  XXX        3|    3   9-11   | 46|
| 50|XX        X  3|    3   9-11   | 50|
| 51|             0|    0   13     | 51|
| 53|XX X X X X   6|    6    6    !| 53|
| 54|  XXXXXXXXX  9|    9    2    !| 54|
| 56|  X XXX XXX  7|    7   3-5   !| 56|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 39|13435353433 3.0|  3.0  3  | 39|
| 42|21122212212 2.0|  2.0  2  | 42|
| 43|44244426644 4.0|  4.0  4  | 43|
| 53|56556565565 5.0|  5.0  5  | 53|
| 54|32311131121 1.0|  1.0  1  | 54|
| 56|65663644356 6.0|  6.0  6  | 56|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN PASODOBLE                       
                  Liczba wszystkich par:  21,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |STYL                |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   2   |   F   |   54  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   5   |   F   |   56  |Artem           Zinchenko           |IGLICA              |
|       |       |       |Maria           Staniszewska        |Wrocław             |
|   6   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   7   | 1/2 F |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|  8-12 | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  8-12 | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  8-12 | 1/2 F |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|  8-12 | 1/2 F |   50  |Oskar           Wiernio             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Paulina         Dąbek               |Lublin              |
|  8-12 | 1/2 F |   53  |Antoni          Grydziuszko         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Martyna         Doktorczyk          |Szczecin            |
|  13   | 1/2 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
| 14-16 | 1/4 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
| 14-16 | 1/4 F |   51  |Michał          Fehr                |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Pelczar             |                    |
| 14-16 | 1/4 F |   52  |Maksymilian     Galwas              |RYTM                |
|       |       |       |Julia           Borowska            |Żory                |
| 17-19 | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
| 17-19 | 1/4 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
| 17-19 | 1/4 F |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
|  20   | 1/4 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
|  21   | 1/4 F |   55  |Jakub           Nikiel              |NOWY STYL           |
|       |       |       |Oliwia          Nykiel              |Bielsko-Biała       |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN PASODOBLE                      
                                 Liczba par:  21                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|X   XX X     4|    4  14-16   | 34|
| 35|    X  X  X  3|    3  17-19   | 35|
| 36| X XX   XXX  6|    6   9-11  !| 36|
| 37|    X   XX   3|    3  17-19   | 37|
| 38|   XX   X    3|    3  17-19   | 38|
| 39|XXXX XXXXXX 10|   10   4-5   !| 39|
| 40|X X          2|    2   20     | 40|
| 41|X  XXXXXXXX  9|    9   6-8   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 42|
| 43|XXXX XXXXXX 10|   10   4-5   !| 43|
| 44| XX   XX X   5|    5  12-13  !| 44|
| 45| XXXXX X     6|    6   9-11  !| 45|
| 46| XXXXXXXX X  9|    9   6-8   !| 46|
| 47|X XX  X X    5|    5  12-13  !| 47|
| 50| X  XX  XXX  6|    6   9-11  !| 50|
| 51|X    XX   X  4|    4  14-16   | 51|
| 52|XXX      X   4|    4  14-16   | 52|
| 53|XXXX XXX XX  9|    9   6-8   !| 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 54|
| 55|      X      1|    1   21     | 55|
| 56|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 56|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 36|    X    X   2|    2   8-12   | 36|
| 39|XXXX  XX XX  8|    8    4    !| 39|
| 41|X     XXX    4|    4    7     | 41|
| 42| XXXXXXXXXX 10|   10    3    !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 43|
| 44| X   X       2|    2   8-12   | 44|
| 45|X         X  2|    2   8-12   | 45|
| 46|X XXXX       5|    5    6    !| 46|
| 47|             0|    0   13     | 47|
| 50|       XX    2|    2   8-12   | 50|
| 53| X X         2|    2   8-12   | 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 54|
| 56|  X XXX XXX  7|    7    5    !| 56|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 39|13426343433 3.0|  3.0  3  | 39|
| 42|31132112112 1.0|  1.0  1  | 42|
| 43|44343434644 4.0|  4.0  4  | 43|
| 46|56554666556 6.0|  6.0  6  | 46|
| 54|22211221221 2.0|  2.0  2  | 54|
| 56|65665555365 5.0|  5.0  5  | 56|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN JIVE                         
                  Liczba wszystkich par:  21,  Liczba klubów:  16                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |STYL                |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   2   |   F   |   54  |Andrii          Liashenko           |Golden club         |
|       |       |       |Viktoriia       Oshyiko             |                    |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   5   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   6   |   F   |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|   7   |   F   |   56  |Artem           Zinchenko           |IGLICA              |
|       |       |       |Maria           Staniszewska        |Wrocław             |
|   8   | 1/2 F |   53  |Antoni          Grydziuszko         |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Martyna         Doktorczyk          |Szczecin            |
|  9-10 | 1/2 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
|  9-10 | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
| 11-12 | 1/2 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
| 11-12 | 1/2 F |   50  |Oskar           Wiernio             |MAGIC-DANCE         |
|       |       |       |Paulina         Dąbek               |Lublin              |
|  13   | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  14   | 1/4 F |   55  |Jakub           Nikiel              |NOWY STYL           |
|       |       |       |Oliwia          Nykiel              |Bielsko-Biała       |
| 15-16 | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
| 15-16 | 1/4 F |   52  |Maksymilian     Galwas              |RYTM                |
|       |       |       |Julia           Borowska            |Żory                |
| 17-19 | 1/4 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
| 17-19 | 1/4 F |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
| 17-19 | 1/4 F |   51  |Michał          Fehr                |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Pelczar             |                    |
|  20   | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
|  21   | 1/4 F |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN JIVE                        
                                 Liczba par:  21                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|X X XXXX X   7|    7   10    !| 34|
| 35|    X        1|    1   20     | 35|
| 36| X X   XXXX  6|    6  11-13  !| 36|
| 37|XX  X   XXX  6|    6  11-13  !| 37|
| 38|             0|    0   21     | 38|
| 39|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 39|
| 40|  XX  X      3|    3  17-19   | 40|
| 41|X X XXXXXXX  9|    9   4-6   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 42|
| 43| X X XXXXXX  8|    8   7-9   !| 43|
| 44|XXX   XX X   6|    6  11-13  !| 44|
| 45|X   XX       3|    3  17-19   | 45|
| 46|XXXX X XX X  8|    8   7-9   !| 46|
| 47|X  XX   X    4|    4  15-16   | 47|
| 50| XXXXXXX XX  9|    9   4-6   !| 50|
| 51|XX   X       3|    3  17-19   | 51|
| 52|  X  X  X X  4|    4  15-16   | 52|
| 53| XXX  XXXXX  8|    8   7-9   !| 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 54|
| 55|X XXX X      5|    5   14     | 55|
| 56| X XXXXXXXX  9|    9   4-6   !| 56|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|        XX   2|    2  11-12   | 34|
| 36|             0|    0   13     | 36|
| 37|X   X   X    3|    3   9-10   | 37|
| 39| XXXXX X XX  8|    8   3-4   !| 39|
| 41|X  X  X XX   5|    5   6-7   !| 41|
| 42| XXXXXXX  X  8|    8   3-4   !| 42|
| 43|XXXXXXXX  X  9|    9    2    !| 43|
| 44|XX   X       3|    3   9-10   | 44|
| 46|  XX  X X X  5|    5   6-7   !| 46|
| 50|       X X   2|    2  11-12   | 50|
| 53|XX     X X   4|    4    8     | 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 54|
| 56|  X XXX X X  6|    6    5    !| 56|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 39|13347443433 3.0|  3.0  3  | 39|
| 41|65533676767 6.0|  6.0  6  | 41|
| 42|31112112512 1.0|  1.0  1  | 42|
| 43|54456334644 4.0|  4.0  4  | 43|
| 46|47664567255 5.0|  5.0  5  | 46|
| 54|22221221121 2.0|  2.0  2  | 54|
| 56|76775755376 7.0|  7.0  7  | 56|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC ANGIELSKI                    
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |ArtDance            |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   2   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   5   |   F   |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|   6   |   F   |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
|  7-9  | 1/2 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
|  7-9  | 1/2 F |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|  7-9  | 1/2 F |   48  |Kajetan         Barłoga             |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Ryś                 |Rzeszów             |
|  10   | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
| 11-12 | 1/2 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
| 11-12 | 1/2 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
|  13   | 1/4 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  14   | 1/4 F |   49  |Jakub           Miękina             |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Katarzyna       Babraj              |Kraków              |
|  15   | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
|  16   | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC ANGIELSKI                   
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|  X XX XXXX  7|    7  11-12  !| 34|
| 35|X X  X X     4|    4   15     | 35|
| 36|X  X XXX  X  6|    6   13     | 36|
| 37| X XX X XXX  7|    7  11-12  !| 37|
| 38|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 38|
| 39|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 39|
| 40|X XXXXXXXX   9|    9    8    !| 40|
| 41|XXXXX XXXXX 10|   10   6-7   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 43|
| 44|XXXXXXX XXX 10|   10   6-7   !| 44|
| 45|XX  XX XXXX  8|    8   9-10  !| 45|
| 46|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 46|
| 47|XX   X       3|    3   16     | 47|
| 48| XXXX X XXX  8|    8   9-10  !| 48|
| 49| XXX  XX     5|    5   14     | 49|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|        X    1|    1  11-12   | 34|
| 37|X  X X  X    4|    4   7-9    | 37|
| 38| X XXXX X    6|    6   5-6   !| 38|
| 39|X X XXXX XX  8|    8    4    !| 39|
| 40| X           1|    1  11-12   | 40|
| 41|XX X   X     4|    4   7-9    | 41|
| 42| XXXXXXXXXX 10|   10   1-3   !| 42|
| 43|XXX XXXXXXX 10|   10   1-3   !| 43|
| 44|      X  X   2|    2   10     | 44|
| 45|X X    XXXX  6|    6   5-6   !| 45|
| 46|XXXXXXXX XX 10|   10   1-3   !| 46|
| 48|  XXX     X  4|    4   7-9    | 48|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 38|56356656666 6.0|  6.0  6  | 38|
| 39|14233345253 3.0|  3.0  3  | 39|
| 42|43111111111 1.0|  1.0  1  | 42|
| 43|31642222424 2.0|  2.0  2  | 43|
| 45|65525564542 5.0|  5.0  5  | 45|
| 46|22464433335 4.0|  4.0  4  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN TANGO                         
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |ArtDance            |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   2   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   5   |   F   |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|   6   |   F   |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  7-10 | 1/2 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
|  7-10 | 1/2 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
|  7-10 | 1/2 F |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
|  7-10 | 1/2 F |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|  11   | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
| 12-13 | 1/2 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
| 12-13 | 1/2 F |   48  |Kajetan         Barłoga             |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Ryś                 |Rzeszów             |
| 14-15 | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
| 14-15 | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
|  16   | 1/4 F |   49  |Jakub           Miękina             |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Katarzyna       Babraj              |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN TANGO                        
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|  X   XXXXX  6|    6  12-13  !| 34|
| 35|XX   X  XX   5|    5  14-15   | 35|
| 36|X XXXXXXXXX 10|   10   4-6   !| 36|
| 37|X XXXXX X X  8|    8  10-11  !| 37|
| 38|XX XXXXXXXX 10|   10   4-6   !| 38|
| 39|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 39|
| 40|XXXXX XX X   8|    8  10-11  !| 40|
| 41| XXXXXX      6|    6  12-13  !| 41|
| 42| XXXXXXXXXX 10|   10   4-6   !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 43|
| 44|XXXXX X XXX  9|    9   7-9   !| 44|
| 45|XX XXX XXXX  9|    9   7-9   !| 45|
| 46|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 46|
| 47|XX   X X X   5|    5  14-15   | 47|
| 48|XXXXX XXX X  9|    9   7-9   !| 48|
| 49|  X  X X  X  4|    4   16     | 49|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|      X  XX  3|    3   7-10   | 34|
| 36| X   X       2|    2   11     | 36|
| 37|    XXX      3|    3   7-10   | 37|
| 38|  XX    X    3|    3   7-10   | 38|
| 39|X X XX XXXX  8|    8    4    !| 39|
| 40|             0|    0  12-13   | 40|
| 41|XX     X     3|    3   7-10   | 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 43|
| 44|XX XX X XX   7|    7    5    !| 44|
| 45|  XX   XX X  5|    5    6    !| 45|
| 46|XXXXXXXX XX 10|   10    3    !| 46|
| 48|             0|    0  12-13   | 48|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 39|14223335263 3.0|  3.0  3  | 39|
| 42|32111111111 1.0|  1.0  1  | 42|
| 43|41342222322 2.0|  2.0  2  | 43|
| 44|63665656655 6.0|  6.0  6  | 44|
| 45|56554464446 5.0|  5.0  5  | 45|
| 46|25436543534 4.0|  4.0  4  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI                    
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |ArtDance            |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   2   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|   5   |   F   |   48  |Kajetan         Barłoga             |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Ryś                 |Rzeszów             |
|   6   |   F   |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
|   7   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|  8-10 | 1/2 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
|  8-10 | 1/2 F |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|  8-10 | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  11   | 1/2 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
|  12   | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  13   | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
|  14   | 1/4 F |   49  |Jakub           Miękina             |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Katarzyna       Babraj              |Kraków              |
|  15   | 1/4 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
|  16   | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI                   
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|  X XXXXX X  7|    7  11-12  !| 34|
| 35|      XX     2|    2   16     | 35|
| 36|X XXXXX   X  7|    7  11-12  !| 36|
| 37| XXXXXXXXXX 10|   10   5-9   !| 37|
| 38| XXXXXXXXX   9|    9   10    !| 38|
| 39|XXXXX XXXXX 10|   10   5-9   !| 39|
| 40|X  X     X   3|    3   15     | 40|
| 41|XXXXXXXXXX  10|   10   5-9   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 43|
| 44|XXXXX XXXXX 10|   10   5-9   !| 44|
| 45|XXXXXX XXXX 10|   10   5-9   !| 45|
| 46|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 46|
| 47|XX   X  XXX  6|    6   13     | 47|
| 48|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 48|
| 49|XX   X    X  4|    4   14     | 49|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|      X XXX  4|    4   8-10   | 34|
| 36|   X         1|    1   12     | 36|
| 37|    XXX      3|    3   11     | 37|
| 38|XX XXX       5|    5   6-7   !| 38|
| 39|XXX    XXX   6|    6    5    !| 39|
| 41|X X    X X   4|    4   8-10   | 41|
| 42| XXXXXXXXXX 10|   10    1    !| 42|
| 43|XXX XX  XXX  8|    8    3    !| 43|
| 44|X     XXX    4|    4   8-10   | 44|
| 45| X X X X  X  5|    5   6-7   !| 45|
| 46|XXXXX XX XX  9|    9    2    !| 46|
| 48|  XXXXX X X  7|    7    4    !| 48|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 38|65435374767 6.0|  6.0  6  | 38|
| 39|14353527455 3.0|  3.0  3  | 39|
| 42|43111111111 1.0|  1.0  1  | 42|
| 43|51622232324 2.0|  2.0  2  | 43|
| 45|37546665232 4.0|  4.0  4  | 45|
| 46|22767743676 7.0|  7.0  7  | 46|
| 48|76274456543 5.0|  5.0  5  | 48|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN FOKSTROT                       
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |ArtDance            |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   2   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   3   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   4   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   5   |   F   |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|   6   |   F   |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|   7   | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  8-9  | 1/2 F |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
|  8-9  | 1/2 F |   48  |Kajetan         Barłoga             |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Ryś                 |Rzeszów             |
| 10-11 | 1/2 F |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
| 10-11 | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  12   | 1/2 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
|  13   | 1/4 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
|  14   | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
|  15   | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
|  16   | 1/4 F |   49  |Jakub           Miękina             |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Katarzyna       Babraj              |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN FOKSTROT                      
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|  XXX X XXX  7|    7   12    !| 34|
| 35| X   X       2|    2   15     | 35|
| 36|XXXXXXXXX X 10|   10   6-9   !| 36|
| 37|X  XXXXXXXX  9|    9  10-11  !| 37|
| 38| XXXXXXXXXX 10|   10   6-9   !| 38|
| 39|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 39|
| 40|X  X X X XX  6|    6   13     | 40|
| 41|XXX XXXXXX   9|    9  10-11  !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 43|
| 44|XXXXX XXXXX 10|   10   6-9   !| 44|
| 45|XXXXXXX XXX 10|   10   6-9   !| 45|
| 46|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 46|
| 47|XX     X     3|    3   14     | 47|
| 48|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 48|
| 49|  X          1|    1   16     | 49|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|         X   1|    1   12     | 34|
| 36|XX X X       4|    4    7     | 36|
| 37|      X   X  2|    2  10-11   | 37|
| 38|   XXX       3|    3   8-9    | 38|
| 39|XXXXXXXX X   9|    9    4    !| 39|
| 41|X X X  XX    5|    5   5-6   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 43|
| 44|      X X    2|    2  10-11   | 44|
| 45| X   X X XX  5|    5   5-6   !| 45|
| 46|XXXXX XXXXX 10|   10    3    !| 46|
| 48|  X     X X  3|    3   8-9    | 48|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 39|13254344352 3.0|  3.0  3  | 39|
| 41|66633466664 6.0|  6.0  6  | 41|
| 42|24111111111 1.0|  1.0  1  | 42|
| 43|42342232223 2.0|  2.0  2  | 43|
| 45|55425655545 5.0|  5.0  5  | 45|
| 46|31566523436 4.0|  4.0  4  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN QUICKSTEP                       
                  Liczba wszystkich par:  16,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   42  |Maksymilian     Serafin             |ArtDance            |
|       |       |       |Weronika        Majerowska          |Kraków              |
|   2   |   F   |   39  |Piotr           Protasiewicz        |GRACJA              |
|       |       |       |Amelia          Kaczmarek           |Zielona Góra        |
|   3   |   F   |   43  |Andriy          Shcherbakov         |IGLICA              |
|       |       |       |Ilona           Skulska             |Wrocław             |
|   4   |   F   |   46  |Wojciech        Woźniak             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Patrycja        Michalska           |                    |
|   5   |   F   |   45  |Jakub           Wiltowski           |IGLICA              |
|       |       |       |Ksenia          Adamska             |Wrocław             |
|   6   |   F   |   38  |Dawid           Mordka              |JUST DANCE          |
|       |       |       |Iga             Bober               |Stalowa Wola        |
|   7   |   F   |   37  |Kacper          Konczewski          |GASIEK              |
|       |       |       |Antonina Mira   Jemioła             |Rzeszów             |
|  8-11 | 1/2 F |   36  |Tymofii         Kharin              |                    |
|       |       |       |Viazovyk        Yelyzaveta          |                    |
|  8-11 | 1/2 F |   41  |Antoni          Sabat               |styl Kraków         |
|       |       |       |Anna            Jamróz              |                    |
|  8-11 | 1/2 F |   44  |Jakub           Szwed               |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Inga            Mazur               |                    |
|  8-11 | 1/2 F |   48  |Kajetan         Barłoga             |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Ryś                 |Rzeszów             |
|  12   | 1/2 F |   34  |Michał          Ciopała             |MCT Wieliczka       |
|       |       |       |Julia           Nawalany            |                    |
|  13   | 1/4 F |   40  |Ignacy          Rzeszut             |IGLICA              |
|       |       |       |Daria           Kowalska            |Wrocław             |
|  14   | 1/4 F |   47  |Jan             Zielinski           |MARGO               |
|       |       |       |Aleksandra      Zawiślak            |Leszno              |
| 15-16 | 1/4 F |   35  |Łukasz          Goch                |STTS Kraków         |
|       |       |       |Karolina        Rożniata            |                    |
| 15-16 | 1/4 F |   49  |Jakub           Miękina             |THOMAS DANCE        |
|       |       |       |Katarzyna       Babraj              |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN QUICKSTEP                      
                                 Liczba par:  16                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|XXXXX XXXXX 10|   10   7-10  !| 34|
| 35|       X     1|    1  15-16   | 35|
| 36|XXXXXXXXX X 10|   10   7-10  !| 36|
| 37| XXXXXX  X   7|    7   12    !| 37|
| 38|XXXXXXX XXX 10|   10   7-10  !| 38|
| 39|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 39|
| 40|XX   X X  X  5|    5   13     | 40|
| 41|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 42|
| 43|X XXXXXXXXX 10|   10   7-10  !| 43|
| 44|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 44|
| 45|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 45|
| 46|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 46|
| 47|XX      X    3|    3   14     | 47|
| 48|  XXXXXXXXX  9|    9   11    !| 48|
| 49|         X   1|    1  15-16   | 49|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 34|      X  X   2|    2   12     | 34|
| 36|X  X   X     3|    3   8-11   | 36|
| 37|X X     X X  4|    4   5-7   !| 37|
| 38| X   XX X    4|    4   5-7   !| 38|
| 39|XXXXX XX XX  9|    9    4    !| 39|
| 41|    X XX     3|    3   8-11   | 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 42|
| 43|XXXXXX XXXX 10|   10   2-3   !| 43|
| 44|      X XX   3|    3   8-11   | 44|
| 45| X X X    X  4|    4   5-7   !| 45|
| 46|XXXXXX XXXX 10|   10   2-3   !| 46|
| 48|  X XX       3|    3   8-11   | 48|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.12-13 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 37|74477666776 7.0|  7.0  7  | 37|
| 38|66626475447 6.0|  6.0  6  | 38|
| 39|12242337622 2.0|  2.0  2  | 39|
| 42|35111111111 1.0|  1.0  1  | 42|
| 43|41333222333 3.0|  3.0  3  | 43|
| 45|57765754554 5.0|  5.0  5  | 45|
| 46|23554543265 4.0|  4.0  4  | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                     Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN CHA CHA CHA                      
                  Liczba wszystkich par:  24,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   2   |   F   |   83  |Kyrylo          Stupachenko         |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Marcelina       Matusiak            |Jelenia Góra        |
|   3   |   F   |   82  |Marek           Sobala              |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Victoria        Zielonka            |Warszawa            |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   84  |Miłosz          Szczotka            |PASJA               |
|       |       |       |Karolina        Jemielniak          |Lublin              |
|   6   |   F   |   78  |Szymon          Arczewski           |ETIUDA              |
|       |       |       |Nikola          Majchrzak           |Radomsko            |
|  7-8  | 1/2 F |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|  7-8  | 1/2 F |   80  |Michał          Dziedzic            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Emilia          Czopnik             |Wrocław             |
|  9-11 | 1/2 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
|  9-11 | 1/2 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
|  9-11 | 1/2 F |   85  |Szymon          Dudek               |STYL                |
|       |       |       |Karolina        Kaczówka            |Kraków              |
|  12   | 1/2 F |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 13-16 | 1/4 F |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
| 13-16 | 1/4 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 13-16 | 1/4 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 13-16 | 1/4 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
| 17-18 | 1/4 F |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
| 17-18 | 1/4 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  19   | 1/4 F |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 20-22 | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
| 20-22 | 1/4 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 20-22 | 1/4 F |   79  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 23-24 | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 23-24 | 1/4 F |   81  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                    Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN CHA CHA CHA                     
                                 Liczba par:  24                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|  XX  XXX    5|    5  13-16   | 59|
| 60|X   XXX  X   5|    5  13-16   | 60|
| 61|             0|    0  23-24   | 61|
| 62|   X   X  X  3|    3  17-18   | 62|
| 63|XXXXXX  XXX  9|    9   5-7   !| 63|
| 64| X       X   2|    2   19     | 64|
| 65|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 65|
| 66|X  XXXX   X  6|    6  10-12  !| 66|
| 67|XXXX X XX    7|    7   8-9   !| 67|
| 68|XX X   XX    5|    5  13-16   | 68|
| 69|XX XXXXXXXX 10|   10   3-4   !| 69|
| 70|         X   1|    1  20-22   | 70|
| 71|X   X  X XX  5|    5  13-16   | 71|
| 72|      X      1|    1  20-22   | 72|
| 73|  X X X      3|    3  17-18   | 73|
| 74|  X XX  XXX  6|    6  10-12  !| 74|
| 78| XX XXX  X   6|    6  10-12  !| 78|
| 79| X           1|    1  20-22   | 79|
| 80|XXXX XXXX X  9|    9   5-7   !| 80|
| 81|             0|    0  23-24   | 81|
| 82|X XXXXXXX X  9|    9   5-7   !| 82|
| 83|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 83|
| 84| XXXXXXXXXX 10|   10   3-4   !| 84|
| 85|XXX    XXXX  7|    7   8-9   !| 85|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 63| X    XX X   4|    4   7-8    | 63|
| 65|X XXXXX XX   8|    8   3-5   !| 65|
| 66|   XX   X    3|    3   9-11   | 66|
| 67|    X  X     2|    2   12     | 67|
| 69| XXXXXX XXX  9|    9   1-2   !| 69|
| 74| X      X X  3|    3   9-11   | 74|
| 78|X X X  X X   5|    5    6    !| 78|
| 80|XXX   X      4|    4   7-8    | 80|
| 82|XX X XXXX X  8|    8   3-5   !| 82|
| 83|XXXXXX XX X  9|    9   1-2   !| 83|
| 84|X XX XXX XX  8|    8   3-5   !| 84|
| 85|     X   XX  3|    3   9-11   | 85|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 65|35214524245 4.0|  4.0  4  | 65|
| 69|61141311131 1.0|  1.0  1  | 69|
| 78|26336665566 6.0|  6.0  6  | 78|
| 82|44552143414 3.0|  3.0  3  | 82|
| 83|12423232322 2.0|  2.0  2  | 83|
| 84|53665456653 5.0|  5.0  5  | 84|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN SAMBA                         
                  Liczba wszystkich par:  24,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   2   |   F   |   82  |Marek           Sobala              |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Victoria        Zielonka            |Warszawa            |
|   3   |   F   |   83  |Kyrylo          Stupachenko         |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Marcelina       Matusiak            |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   84  |Miłosz          Szczotka            |PASJA               |
|       |       |       |Karolina        Jemielniak          |Lublin              |
|   6   |   F   |   80  |Michał          Dziedzic            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Emilia          Czopnik             |Wrocław             |
|   7   |   F   |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
|   8   | 1/2 F |   78  |Szymon          Arczewski           |ETIUDA              |
|       |       |       |Nikola          Majchrzak           |Radomsko            |
|   9   | 1/2 F |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|  10   | 1/2 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  11   | 1/2 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|  12   | 1/2 F |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
| 13-16 | 1/4 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
| 13-16 | 1/4 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 13-16 | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
| 13-16 | 1/4 F |   85  |Szymon          Dudek               |STYL                |
|       |       |       |Karolina        Kaczówka            |Kraków              |
| 17-19 | 1/4 F |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
| 17-19 | 1/4 F |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 17-19 | 1/4 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 20-21 | 1/4 F |   79  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 20-21 | 1/4 F |   81  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
| 22-23 | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 22-23 | 1/4 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|  24   | 1/4 F |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN SAMBA                        
                                 Liczba par:  24                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|  X X X      3|    3  17-19   | 59|
| 60|  XXXXXX X   7|    7   8-10  !| 60|
| 61|        X    1|    1  22-23   | 61|
| 62|X XXX     X  5|    5   12    !| 62|
| 63|XX  XXXXXXX  9|    9   5-7   !| 63|
| 64|             0|    0   24     | 64|
| 65|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 65|
| 66| XX  XX      4|    4  13-16   | 66|
| 67|  XX  X      3|    3  17-19   | 67|
| 68|XX     X X   4|    4  13-16   | 68|
| 69|XXXXXXXXX X 10|   10   3-4   !| 69|
| 70|  XX     XX  4|    4  13-16   | 70|
| 71|X    XX XXX  6|    6   11    !| 71|
| 72|       X     1|    1  22-23   | 72|
| 73|XX X         3|    3  17-19   | 73|
| 74|XX  XXX X X  7|    7   8-10  !| 74|
| 78| X XXX XXX   7|    7   8-10  !| 78|
| 79|  X    X     2|    2  20-21   | 79|
| 80|XXXXXX XXXX 10|   10   3-4   !| 80|
| 81|       X X   2|    2  20-21   | 81|
| 82|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 82|
| 83|XXXXX X XXX  9|    9   5-7   !| 83|
| 84|XX XXXXXX X  9|    9   5-7   !| 84|
| 85|     X  XXX  4|    4  13-16   | 85|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 60|  X          1|    1   11     | 60|
| 62|             0|    0   12     | 62|
| 63|   X   X X   3|    3    9     | 63|
| 65|XXXXXXX XXX 10|   10   2-3   !| 65|
| 69|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 69|
| 71|       X X   2|    2   10     | 71|
| 74| X  X X X X  5|    5   6-7   !| 74|
| 78|  X XX X     4|    4    8     | 78|
| 80|XX  X X X    5|    5   6-7   !| 80|
| 82|XXXX X XXXX  9|    9    4    !| 82|
| 83|XXXXXXXXX X 10|   10   2-3   !| 83|
| 84|X  X XX  XX  6|    6    5    !| 84|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 65|26253614346 4.0|  4.0  4  | 65|
| 69|51142221221 1.0|  1.0  1  | 69|
| 74|75777577677 7.0|  7.0  7  | 74|
| 80|47516765565 6.0|  6.0  6  | 80|
| 82|33331153114 2.0|  2.0  2  | 82|
| 83|12424332433 3.0|  3.0  3  | 83|
| 84|64665446752 5.0|  5.0  5  | 84|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN RUMBA                         
                  Liczba wszystkich par:  24,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   2   |   F   |   83  |Kyrylo          Stupachenko         |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Marcelina       Matusiak            |Jelenia Góra        |
|   3   |   F   |   82  |Marek           Sobala              |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Victoria        Zielonka            |Warszawa            |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   84  |Miłosz          Szczotka            |PASJA               |
|       |       |       |Karolina        Jemielniak          |Lublin              |
|   6   |   F   |   78  |Szymon          Arczewski           |ETIUDA              |
|       |       |       |Nikola          Majchrzak           |Radomsko            |
|   7   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   8   | 1/2 F |   80  |Michał          Dziedzic            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Emilia          Czopnik             |Wrocław             |
|  9-10 | 1/2 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|  9-10 | 1/2 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
|  11   | 1/2 F |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
|  12   | 1/2 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
| 13-16 | 1/4 F |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 13-16 | 1/4 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 13-16 | 1/4 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
| 13-16 | 1/4 F |   85  |Szymon          Dudek               |STYL                |
|       |       |       |Karolina        Kaczówka            |Kraków              |
|  17   | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
| 18-20 | 1/4 F |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
| 18-20 | 1/4 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 18-20 | 1/4 F |   81  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
| 21-23 | 1/4 F |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 21-23 | 1/4 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 21-23 | 1/4 F |   79  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
|  24   | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN RUMBA                        
                                 Liczba par:  24                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| XXXX X X    6|    6  11-12  !| 59|
| 60|  X XXXXXX   7|    7   9-10  !| 60|
| 61|             0|    0   24     | 61|
| 62|   XX        2|    2  18-20   | 62|
| 63|X XXXXXXXXX 10|   10   3-4   !| 63|
| 64|  X          1|    1  21-23   | 64|
| 65|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 65|
| 66|XX   XXXX X  7|    7   9-10  !| 66|
| 67| XXXX X      5|    5  13-16   | 67|
| 68| X    XXXX   5|    5  13-16   | 68|
| 69|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 69|
| 70|X  X     X   3|    3   17     | 70|
| 71|XX  XXX      5|    5  13-16   | 71|
| 72| X     X     2|    2  18-20   | 72|
| 73|          X  1|    1  21-23   | 73|
| 74|X X XXXXX X  8|    8   5-8   !| 74|
| 78| XXXX   XX   6|    6  11-12  !| 78|
| 79|       X     1|    1  21-23   | 79|
| 80|X XX X XXXX  8|    8   5-8   !| 80|
| 81| X        X  2|    2  18-20   | 81|
| 82|X XXXX X XX  8|    8   5-8   !| 82|
| 83|XX XXX  XXX  8|    8   5-8   !| 83|
| 84|XXXX XXXXXX 10|   10   3-4   !| 84|
| 85|X    XX  XX  5|    5  13-16   | 85|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|         X   1|    1   11     | 59|
| 60|  X      X   2|    2   9-10   | 60|
| 63|   X   XXXX  5|    5   6-7   !| 63|
| 65|XXXXXXXX XX 10|   10   2-3   !| 65|
| 66|  X X        2|    2   9-10   | 66|
| 69|XX XXXX XXX  9|    9    4    !| 69|
| 74|             0|    0   12     | 74|
| 78|X X  X XX    5|    5   6-7   !| 78|
| 80| X  X X      3|    3    8     | 80|
| 82|XX X XXXX X  8|    8    5    !| 82|
| 83|XXXXXXXXX X 10|   10   2-3   !| 83|
| 84|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 84|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 63|76677767677 7.0|  7.0  7  | 63|
| 65|43344514345 4.0|  4.0  4  | 65|
| 69|51122421221 1.0|  1.0  1  | 69|
| 78|27566675766 6.0|  6.0  6  | 78|
| 82|35431133113 3.0|  3.0  3  | 82|
| 83|12213242434 2.0|  2.0  2  | 83|
| 84|64755356552 5.0|  5.0  5  | 84|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN PASODOBLE                       
                  Liczba wszystkich par:  24,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   2   |   F   |   82  |Marek           Sobala              |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Victoria        Zielonka            |Warszawa            |
|   3   |   F   |   83  |Kyrylo          Stupachenko         |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Marcelina       Matusiak            |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   84  |Miłosz          Szczotka            |PASJA               |
|       |       |       |Karolina        Jemielniak          |Lublin              |
|   6   |   F   |   80  |Michał          Dziedzic            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Emilia          Czopnik             |Wrocław             |
|   7   |   F   |   78  |Szymon          Arczewski           |ETIUDA              |
|       |       |       |Nikola          Majchrzak           |Radomsko            |
|   8   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   9   | 1/2 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  10   | 1/2 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
| 11-12 | 1/2 F |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
| 11-12 | 1/2 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 13-14 | 1/4 F |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
| 13-14 | 1/4 F |   85  |Szymon          Dudek               |STYL                |
|       |       |       |Karolina        Kaczówka            |Kraków              |
| 15-17 | 1/4 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
| 15-17 | 1/4 F |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 15-17 | 1/4 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
|  18   | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
|  19   | 1/4 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 20-22 | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 20-22 | 1/4 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 20-22 | 1/4 F |   79  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 23-24 | 1/4 F |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 23-24 | 1/4 F |   81  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN PASODOBLE                      
                                 Liczba par:  24                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| XXX    XXX  6|    6  10-12  !| 59|
| 60|    X X      2|    2   19     | 60|
| 61|       X     1|    1  20-22   | 61|
| 62| X  X  X XX  5|    5  13-14   | 62|
| 63|XXX  XXXXXX  9|    9   6-7   !| 63|
| 64|             0|    0  23-24   | 64|
| 65|X XXXX XX X  8|    8    8    !| 65|
| 66|X X  XX      4|    4  15-17   | 66|
| 67| XX  XX      4|    4  15-17   | 67|
| 68| X    X XX   4|    4  15-17   | 68|
| 69|X XXXXXXXXX 10|   10   2-5   !| 69|
| 70|X  X     X   3|    3   18     | 70|
| 71|XXXXXX  XXX  9|    9   6-7   !| 71|
| 72|    X        1|    1  20-22   | 72|
| 73|XXXX X    X  6|    6  10-12  !| 73|
| 74|X  XXXXX     6|    6  10-12  !| 74|
| 78| X XX  XXXX  7|    7    9    !| 78|
| 79|       X     1|    1  20-22   | 79|
| 80|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 80|
| 81|             0|    0  23-24   | 81|
| 82|XX XXXXXXXX 10|   10   2-5   !| 82|
| 83|X XXXXXXXXX 10|   10   2-5   !| 83|
| 84|XXXXXXXXX X 10|   10   2-5   !| 84|
| 85| XX   X XX   5|    5  13-14   | 85|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|             0|    0  11-12   | 59|
| 63| X   XXX XX  6|    6   6-8   !| 63|
| 65|X XXXXXXX    8|    8   3-4   !| 65|
| 69|XXXXXXX XXX 10|   10    1    !| 69|
| 71| X    XX XX  5|    5    9     | 71|
| 73|             0|    0  11-12   | 73|
| 74|        X    1|    1   10     | 74|
| 78|X XXXX X     6|    6   6-8   !| 78|
| 80|XXX X X XX   7|    7    5    !| 80|
| 82|XX X X XXXX  8|    8   3-4   !| 82|
| 83|XXXXXX XX X  9|    9    2    !| 83|
| 84|  XXX X  XX  6|    6   6-8   !| 84|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 63|67778777668 8.0|  8.0  8  | 63|
| 65|43344523345 4.0|  4.0  4  | 65|
| 69|71122211221 1.0|  1.0  1  | 69|
| 78|56566868876 7.0|  7.0  7  | 78|
| 80|38655686757 6.0|  6.0  6  | 80|
| 82|25411132133 2.0|  2.0  2  | 82|
| 83|12233444414 3.0|  3.0  3  | 83|
| 84|84887355582 5.0|  5.0  5  | 84|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN JIVE                         
                  Liczba wszystkich par:  24,  Liczba klubów:  19                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   2   |   F   |   83  |Kyrylo          Stupachenko         |Akademia Tańca TABOR|
|       |       |       |Marcelina       Matusiak            |Jelenia Góra        |
|   3   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   4   |   F   |   82  |Marek           Sobala              |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Victoria        Zielonka            |Warszawa            |
|   5   |   F   |   80  |Michał          Dziedzic            |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Emilia          Czopnik             |Wrocław             |
|   6   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   7   | 1/2 F |   84  |Miłosz          Szczotka            |PASJA               |
|       |       |       |Karolina        Jemielniak          |Lublin              |
|   8   | 1/2 F |   78  |Szymon          Arczewski           |ETIUDA              |
|       |       |       |Nikola          Majchrzak           |Radomsko            |
|   9   | 1/2 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
|  10   | 1/2 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 11-14 | 1/2 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
| 11-14 | 1/2 F |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
| 11-14 | 1/2 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
| 11-14 | 1/2 F |   85  |Szymon          Dudek               |STYL                |
|       |       |       |Karolina        Kaczówka            |Kraków              |
| 15-17 | 1/4 F |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
| 15-17 | 1/4 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 15-17 | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
|  18   | 1/4 F |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
| 19-23 | 1/4 F |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 19-23 | 1/4 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 19-23 | 1/4 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 19-23 | 1/4 F |   79  |Maciej          Boguta              |EVOLUTION           |
|       |       |       |Alicja          Woźniczka           |Kraków              |
| 19-23 | 1/4 F |   81  |Aleksander      Korbut              |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Dominika        Dorycka             |                    |
|  24   | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN JIVE                        
                                 Liczba par:  24                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XXX      X   4|    4  15-17   | 59|
| 60|      XXXX   4|    4  15-17   | 60|
| 61|       X     1|    1   24     | 61|
| 62|X   X     X  3|    3   18     | 62|
| 63|XXXXXXX  X   8|    8   6-8   !| 63|
| 64|  X      X   2|    2  19-23   | 64|
| 65|X XXX XXXX   8|    8   6-8   !| 65|
| 66|   X XXXX    5|    5  12-14  !| 66|
| 67| XX XXX      5|    5  12-14  !| 67|
| 68|   X    X    2|    2  19-23   | 68|
| 69|XXXXXX XXXX 10|   10   1-2   !| 69|
| 70| X X    XX   4|    4  15-17   | 70|
| 71|XXX XX   XX  7|    7   9-10  !| 71|
| 72|       XX    2|    2  19-23   | 72|
| 73| XX  XX   X  5|    5  12-14  !| 73|
| 74|XX XXXXXX X  9|    9   3-5   !| 74|
| 78|XX XXXX  X   7|    7   9-10  !| 78|
| 79|       X  X  2|    2  19-23   | 79|
| 80|X  XXXXXXXX  9|    9   3-5   !| 80|
| 81| X        X  2|    2  19-23   | 81|
| 82|X XXXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 82|
| 83|XXXXXXX X X  9|    9   3-5   !| 83|
| 84| XXXXXXX  X  8|    8   6-8   !| 84|
| 85|X X    XXXX  6|    6   11    !| 85|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 63|  X  X XXXX  6|    6    6    !| 63|
| 65|XXXXXXXXXX  10|   10   1-2   !| 65|
| 66|   X         1|    1  11-14   | 66|
| 67|    X        1|    1  11-14   | 67|
| 69|XXXXXXX XXX 10|   10   1-2   !| 69|
| 71|         X   1|    1  11-14   | 71|
| 73|         XX  2|    2   10     | 73|
| 74|    X XX     3|    3    9     | 74|
| 78|X X  XX      4|    4    8     | 78|
| 80|XX  X XXX X  7|    7   4-5   !| 80|
| 82|XX X X XX X  7|    7   4-5   !| 82|
| 83|XXXXXX XX    8|    8    3    !| 83|
| 84| XXX  X   X  5|    5    7     | 84|
| 85|         X   1|    1  11-14   | 85|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 63|65666665646 6.0|  6.0  6  | 63|
| 65|23333413353 3.0|  3.0  3  | 65|
| 69|41121321121 1.0|  1.0  1  | 69|
| 80|56455556535 5.0|  5.0  5  | 80|
| 82|34544142212 4.0|  4.0  4  | 82|
| 83|12212234464 2.0|  2.0  2  | 83|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC ANGIELSKI                    
                  Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   2   |   F   |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
|   6   |   F   |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|   7   |   F   |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|  8-9  | 1/2 F |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
|  8-9  | 1/2 F |   76  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
|  10   | 1/2 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  11   | 1/2 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 12-13 | 1/2 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 12-13 | 1/2 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
|  14   | 1/4 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|  15   | 1/4 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
| 16-17 | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 16-17 | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
|  18   | 1/4 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  19   | 1/4 F |   75  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC ANGIELSKI                   
                                 Liczba par:  19                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| XXXX X  XX  7|    7  10-13  !| 59|
| 60|XXXX     X   5|    5   14     | 60|
| 61|X   X   X    3|    3  16-17   | 61|
| 62|XXXXXX XXXX 10|   10   2-6   !| 62|
| 63| XXXXXXXXXX 10|   10   2-6   !| 63|
| 64|XXXXX XXXXX 10|   10   2-6   !| 64|
| 65|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 65|
| 66|     XXX X   4|    4   15     | 66|
| 67|XXX XXXXXXX 10|   10   2-6   !| 67|
| 68|XX   XXXX X  7|    7  10-13  !| 68|
| 69|XXXX  XX XX  8|    8   8-9   !| 69|
| 70|X   XX       3|    3  16-17   | 70|
| 71|X XX XXX  X  7|    7  10-13  !| 71|
| 72| X XXXX XXX  8|    8   8-9   !| 72|
| 73|   X X       2|    2   18     | 73|
| 74|X X XX XX X  7|    7  10-13  !| 74|
| 75|        X    1|    1   19     | 75|
| 76|XXXXX XXXX   9|    9    7    !| 76|
| 77| XXXXXXXXXX 10|   10   2-6   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| X  XXXX X   6|    6   4-7   !| 59|
| 62| XX  XXXX    6|    6   4-7   !| 62|
| 63| XXXXX XXXX  9|    9   1-2   !| 63|
| 64| XXXX   X X  6|    6   4-7   !| 64|
| 65|X  XXX X XX  7|    7    3    !| 65|
| 67| X X  XXX    5|    5   8-9    | 67|
| 68|X     X      2|    2   11     | 68|
| 69|X XXXXXX XX  9|    9   1-2   !| 69|
| 71|XX       X   3|    3   10     | 71|
| 72|          X  1|    1  12-13   | 72|
| 74|  X          1|    1  12-13   | 74|
| 76|X X  X  XX   5|    5   8-9    | 76|
| 77|X  XX X X X  6|    6   4-7   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 59|46766463475 5.0|  5.0  5  | 59|
| 62|67445775757 7.0|  7.0  7  | 62|
| 63|12632112341 1.0|  1.0  1  | 63|
| 64|33577657566 6.0|  6.0  6  | 64|
| 65|55323246224 4.0|  4.0  4  | 65|
| 69|74151331613 3.0|  3.0  3  | 69|
| 77|21214524132 2.0|  2.0  2  | 77|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN TANGO                         
                  Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   2   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   3   |   F   |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
|   6   |   F   |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|   7   | 1/2 F |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|  8-9  | 1/2 F |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|  8-9  | 1/2 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
|  10   | 1/2 F |   76  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
|  11   | 1/2 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
|  12   | 1/2 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
| 13-15 | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 13-15 | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
| 13-15 | 1/4 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  16   | 1/4 F |   75  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
| 17-18 | 1/4 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 17-18 | 1/4 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|  19   | 1/4 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN TANGO                        
                                 Liczba par:  19                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XX XXXXXXXX 10|   10   6-7   !| 59|
| 60|X         X  2|    2  17-18   | 60|
| 61| XX  X X X   5|    5  13-15   | 61|
| 62| X XXX   XX  6|    6  10-12  !| 62|
| 63|XXXXXXXXXX  10|   10   6-7   !| 63|
| 64| XXXX XX XX  8|    8   8-9   !| 64|
| 65|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 65|
| 66|X   X XXXX   6|    6  10-12  !| 66|
| 67|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 67|
| 68| XX  X  XXX  6|    6  10-12  !| 68|
| 69|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 69|
| 70|  XX  X X X  5|    5  13-15   | 70|
| 71|X XX  XX     5|    5  13-15   | 71|
| 72|XXXXX  XX X  8|    8   8-9   !| 72|
| 73|     XX      2|    2  17-18   | 73|
| 74|        X    1|    1   19     | 74|
| 75|X   XX       3|    3   16     | 75|
| 76|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 76|
| 77|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-5   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| XXXXX XXXX  9|    9   2-3   !| 59|
| 62|XX  X X      4|    4   8-9    | 62|
| 63|X X XX XX X  7|    7   4-6   !| 63|
| 64|  XX  XXXXX  7|    7   4-6   !| 64|
| 65|XX XXXXXXXX 10|   10    1    !| 65|
| 66| X           1|    1   11     | 66|
| 67| XXX XX XX   7|    7   4-6   !| 67|
| 68|XX  X  X     4|    4   8-9    | 68|
| 69|X XXXXX XXX  9|    9   2-3   !| 69|
| 72|             0|    0   12     | 72|
| 76|     X X     2|    2   10     | 76|
| 77|X XX  X  XX  6|    6    7     | 77|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 59|34423463455 5.0|  5.0  5  | 59|
| 63|51615112641 1.0|  1.0  1  | 63|
| 64|66566556536 6.0|  6.0  6  | 64|
| 65|45334244112 4.0|  4.0  4  | 65|
| 67|12142625364 3.0|  3.0  3  | 67|
| 69|23251331223 2.0|  2.0  2  | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI                    
                  Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   2   |   F   |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
|   6   |   F   |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|  7-8  | 1/2 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
|  7-8  | 1/2 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
|   9   | 1/2 F |   76  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
|  10   | 1/2 F |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
| 11-13 | 1/2 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 11-13 | 1/2 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
| 11-13 | 1/2 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|  14   | 1/4 F |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
|  15   | 1/4 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
| 16-17 | 1/4 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
| 16-17 | 1/4 F |   75  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
|  18   | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
|  19   | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI                   
                                 Liczba par:  19                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XX XXX XXXX  9|    9   5-7   !| 59|
| 60|XXXX  XX XX  8|    8   8-10  !| 60|
| 61|   X  X      2|    2   18     | 61|
| 62| XXX XXXXX   8|    8   8-10  !| 62|
| 63|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 63|
| 64|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 64|
| 65|XXXXX XX XX  9|    9   5-7   !| 65|
| 66|  X    X X   3|    3  16-17   | 66|
| 67|XX  XX   X   5|    5   14     | 67|
| 68|X X X X X X  6|    6  12-13  !| 68|
| 69|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 69|
| 70|        X    1|    1   19     | 70|
| 71|X  XXXXXXXX  9|    9   5-7   !| 71|
| 72|XXX X  X XX  7|    7   11    !| 72|
| 73|XX XXXX X X  8|    8   8-10  !| 73|
| 74| XX  X  X    4|    4   15     | 74|
| 75|  X XX       3|    3  16-17   | 75|
| 76|   X XXXX X  6|    6  12-13  !| 76|
| 77|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| XX X XXX X  7|    7   4-5   !| 59|
| 60| X   X X XX  5|    5   7-8    | 60|
| 62|    X X   X  3|    3   10     | 62|
| 63|X X  X XXXX  7|    7   4-5   !| 63|
| 64|  XX  X XXX  6|    6    6    !| 64|
| 65|X  XXXXXXX   8|    8    3    !| 65|
| 68|X            1|    1  11-13   | 68|
| 69|XXXXXXXX X   9|    9   1-2   !| 69|
| 71|          X  1|    1  11-13   | 71|
| 72|   X         1|    1  11-13   | 72|
| 73| X XXX X     5|    5   7-8    | 73|
| 76|XXX     X    4|    4    9     | 76|
| 77|XXXXXXX XX   9|    9   1-2   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 59|34424463465 5.0|  5.0  5  | 59|
| 63|22632111131 1.0|  1.0  1  | 63|
| 64|56566556546 6.0|  6.0  6  | 64|
| 65|65343244324 4.0|  4.0  4  | 65|
| 69|43251332213 3.0|  3.0  3  | 69|
| 77|11115625652 2.0|  2.0  2  | 77|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN FOKSTROT                       
                  Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   2   |   F   |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   4   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
|   6   |   F   |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
|   7   |   F   |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   8   | 1/2 F |   76  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
|   9   | 1/2 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  10   | 1/2 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
|  11   | 1/2 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|  12   | 1/2 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
| 13-14 | 1/4 F |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
| 13-14 | 1/4 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 15-16 | 1/4 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 15-16 | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 17-18 | 1/4 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 17-18 | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
|  19   | 1/4 F |   75  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN FOKSTROT                      
                                 Liczba par:  19                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|X XXX   XXX  7|    7  10-12  !| 59|
| 60|X   XX       3|    3  15-16   | 60|
| 61|  XX    X    3|    3  15-16   | 61|
| 62|XX X XXXXXX  9|    9   6-8   !| 62|
| 63|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 63|
| 64| X XX XXX    6|    6  13-14   | 64|
| 65| XXXXXXX XX  9|    9   6-8   !| 65|
| 66| XXX XXXXXX  9|    9   6-8   !| 66|
| 67|XXXX XXXXXX 10|   10   4-5   !| 67|
| 68|X X          2|    2  17-18   | 68|
| 69|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 69|
| 70|X        X   2|    2  17-18   | 70|
| 71|  XXX XXXXX  8|    8    9    !| 71|
| 72| XX XXXX X   7|    7  10-12  !| 72|
| 73|XX  XX X  X  6|    6  13-14   | 73|
| 74|XX  XXX X X  7|    7  10-12  !| 74|
| 75| X           1|    1   19     | 75|
| 76|X XXXXXXXXX 10|   10   4-5   !| 76|
| 77|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| XX X XXXXX  8|    8    4    !| 59|
| 62|X XX  XX X   6|    6   6-7   !| 62|
| 63|XXX  X XX X  7|    7    5    !| 63|
| 65|X  XXXXXXXX  9|    9    3    !| 65|
| 66|             0|    0   12     | 66|
| 67| XXX XX X    6|    6   6-7   !| 67|
| 69|X XXXXXXXXX 10|   10   1-2   !| 69|
| 71| X  X    X   3|    3    9     | 71|
| 72|          X  1|    1   11     | 72|
| 74|   X X       2|    2   10     | 74|
| 76|XX  X    X   4|    4    8     | 76|
| 77|XXXXXXXXX X 10|   10   1-2   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 59|65776472647 6.0|  6.0  6  | 59|
| 62|77565766776 7.0|  7.0  7  | 62|
| 63|22623111131 1.0|  1.0  1  | 63|
| 65|44454255324 4.0|  4.0  4  | 65|
| 67|36232637465 5.0|  5.0  5  | 67|
| 69|53141543213 3.0|  3.0  3  | 69|
| 77|11317324552 2.0|  2.0  2  | 77|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN QUICKSTEP                       
                  Liczba wszystkich par:  19,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   63  |Jakub           Gędłek              |ArtDance            |
|       |       |       |Maria           Jaworek             |Kraków              |
|   2   |   F   |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |   65  |Michał          Kamiński            |GASIEK              |
|       |       |       |Olga Gabriela   Piejko              |Rzeszów             |
|   4   |   F   |   69  |Szymon          Rencławowicz        |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Julia           Wiewiórka           |Warszawa            |
|   5   |   F   |   62  |Dawid           Dębski              |GRACJA              |
|       |       |       |Julita          Łotyszonek          |Zielona Góra        |
|   6   |   F   |   67  |Dmytrii         Leonenko            |Level Up            |
|       |       |       |Sofia           Vashulenko          |                    |
|   7   |   F   |   59  |Denis           Bykovets            |                    |
|       |       |       |Aksinia         Pryheba             |                    |
|   8   |   F   |   64  |Jan             Jarosz              |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Wiktoria        Dudek               |                    |
|  9-10 | 1/2 F |   74  |Bartosz         Łyszczarz           |DŻET                |
|       |       |       |Martyna         Skóra               |Rzeszów-Boguchw     |
|  9-10 | 1/2 F |   76  |Denys           Likhachov           |Golden club         |
|       |       |       |Polina          Yushchenko          |                    |
|  11   | 1/2 F |   71  |Dominik         Sopoćko             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Wiktoria        Kwiatkowska         |Warszawa            |
|  12   | 1/2 F |   72  |Jakub           Ungert              |TAKT                |
|       |       |       |Patrycja        Koziej              |Chełm               |
|  13   | 1/4 F |   60  |Michał          Bólad               |ArtDance            |
|       |       |       |Amelia          Pawlikowska         |Kraków              |
| 14-15 | 1/4 F |   61  |Kacper          Dziadosz            |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Emilia          Farbaniec           |                    |
| 14-15 | 1/4 F |   66  |Kacper          Kleczaj             |RESPECT DANCE Skarży|
|       |       |       |Julia           Kulińska            |                    |
| 16-17 | 1/4 F |   68  |Daniel          Lipiński            |ROYAL DANCE         |
|       |       |       |Julia Magdalena Tyjewska            |Szczecin            |
| 16-17 | 1/4 F |   73  |Filip           Woźniak             |BLUE CLASSIC        |
|       |       |       |Justyna         Derezińska          |Warszawa            |
| 18-19 | 1/4 F |   70  |Oliwer          Sarafin             |ASTRA               |
|       |       |       |Magdalena       Oleba               |Szczecin            |
| 18-19 | 1/4 F |   75  |Oleh            Kovtun              |Golden club         |
|       |       |       |Myroslava       Yatsiura            |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN QUICKSTEP                      
                                 Liczba par:  19                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XX X X XXXX  8|    8    9    !| 59|
| 60| X XXX X     5|    5   13     | 60|
| 61|  X X X   X  4|    4  14-15   | 61|
| 62| XXX   XXXX  7|    7   10    !| 62|
| 63|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 63|
| 64|XXXXX XXX X  9|    9   7-8   !| 64|
| 65|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 65|
| 66|X     X XX   4|    4  14-15   | 66|
| 67|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 67|
| 68|      X X X  3|    3  16-17   | 68|
| 69|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 69|
| 70|         X   1|    1  18-19   | 70|
| 71|X X  XX  XX  6|    6  11-12  !| 71|
| 72|X X XXXX     6|    6  11-12  !| 72|
| 73| X XX        3|    3  16-17   | 73|
| 74|XXXXXX XXX   9|    9   7-8   !| 74|
| 75|     X       1|    1  18-19   | 75|
| 76|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 76|
| 77|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59| X     X XX  4|    4   6-8   !| 59|
| 62|X   X XX     4|    4   6-8   !| 62|
| 63|XXXXXX XX X  9|    9    3    !| 63|
| 64|      X XXX  4|    4   6-8   !| 64|
| 65|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 65|
| 67| XXX XX XX   7|    7   4-5   !| 67|
| 69|X  XXXXX X   7|    7   4-5   !| 69|
| 71|X         X  2|    2   11     | 71|
| 72|   X         1|    1   12     | 72|
| 74|  X XX       3|    3   9-10   | 74|
| 76| XX     X    3|    3   9-10   | 76|
| 77|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 77|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: KAT.14-15 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 59|66885682758 7.0|  7.0  7  | 59|
| 62|45646476647 5.0|  5.0  5  | 62|
| 63|32521111231 1.0|  1.0  1  | 63|
| 64|88768367885 8.0|  8.0  8  | 64|
| 65|54433255312 3.0|  3.0  3  | 65|
| 67|27274838566 6.0|  6.0  6  | 67|
| 69|73352544124 4.0|  4.0  4  | 69|
| 77|11117723473 2.0|  2.0  2  | 77|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA                        
                  Liczba wszystkich par:   9,  Liczba klubów:   9                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  102  |Karol           Pieczyrak           |SUKCES              |
|       |       |       |Zuzanna         Nowak               |Jaworzno            |
|   2   |   F   |  101  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   4   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   99  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|   6   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  7-9  | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|  7-9  | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|  7-9  | 1/2 F |  100  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA                       
                                 Liczba par:   9                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 87|       X  X  2|    2   7-9    | 87|
| 88|  X    X     2|    2   7-9    | 88|
| 89|XX XXXX  X   7|    7    6    !| 89|
| 90|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 90|
| 91|XXXXXXX XXX 10|   10   4-5   !| 91|
| 99|XXXXXXX XXX 10|   10   4-5   !| 99|
|100|       XX    2|    2   7-9    |100|
|101|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|101|
|102|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|102|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|56263652664 6.0|  6.0  6  | 89|
| 90|35355443433 4.0|  4.0  4  | 90|
| 91|13414564321 3.0|  3.0  3  | 91|
| 99|64546326556 5.0|  5.0  5  | 99|
|101|42622215245 2.0|  2.0  2  |101|
|102|21131131112 1.0|  1.0  1  |102|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA                           
                  Liczba wszystkich par:   9,  Liczba klubów:   9                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  102  |Karol           Pieczyrak           |SUKCES              |
|       |       |       |Zuzanna         Nowak               |Jaworzno            |
|   2   |   F   |  101  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   4   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   99  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|   6   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  7-9  | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|  7-9  | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|  7-9  | 1/2 F |  100  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA                          
                                 Liczba par:   9                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 87|      X      1|    1   7-9    | 87|
| 88|  X          1|    1   7-9    | 88|
| 89|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 89|
| 90|XX XXXXXXXX 10|   10   4-6   !| 90|
| 91|XXXXXX XXXX 10|   10   4-6   !| 91|
| 99|XXXXXXX XXX 10|   10   4-6   !| 99|
|100|       X     1|    1   7-9    |100|
|101|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|101|
|102|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|102|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|66363643565 6.0|  6.0  6  | 89|
| 90|35245354644 4.0|  4.0  4  | 90|
| 91|24614565423 3.0|  3.0  3  | 91|
| 99|53456426356 5.0|  5.0  5  | 99|
|101|42522212132 2.0|  2.0  2  |101|
|102|11131131211 1.0|  1.0  1  |102|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA                           
                  Liczba wszystkich par:   9,  Liczba klubów:   9                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  102  |Karol           Pieczyrak           |SUKCES              |
|       |       |       |Zuzanna         Nowak               |Jaworzno            |
|   2   |   F   |  101  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   4   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   5   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   6   |   F   |   99  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|  7-8  | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|  7-8  | 1/2 F |  100  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
|   9   | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA                          
                                 Liczba par:   9                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 87|         X   1|    1    9     | 87|
| 88| XX      X   3|    3   7-8    | 88|
| 89|XXXXXXXX  X  9|    9   5-6   !| 89|
| 90|XX XXXXXXXX 10|   10   2-4   !| 90|
| 91|XXXXXXXXX X 10|   10   2-4   !| 91|
| 99|XXXXXXX XXX 10|   10   2-4   !| 99|
|100|X      XX    3|    3   7-8    |100|
|101|  XXXXXXXXX  9|    9   5-6   !|101|
|102|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|102|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|46364541555 5.0|  5.0  5  | 89|
| 90|24535363433 4.0|  4.0  4  | 90|
| 91|35413655322 3.0|  3.0  3  | 91|
| 99|63256416666 6.0|  6.0  6  | 99|
|101|52621224144 2.0|  2.0  2  |101|
|102|11142132211 1.0|  1.0  1  |102|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE                         
                  Liczba wszystkich par:   9,  Liczba klubów:   9                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  102  |Karol           Pieczyrak           |SUKCES              |
|       |       |       |Zuzanna         Nowak               |Jaworzno            |
|   2   |   F   |  101  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   4   |   F   |   99  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|   5   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   6   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   7   | 1/2 F |  100  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
|   8   | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|   9   | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE                        
                                 Liczba par:   9                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 87|             0|    0    9     | 87|
| 88|  X          1|    1    8     | 88|
| 89| XXXXXXX XX  9|    9    6    !| 89|
| 90|XX XXXXXXXX 10|   10   4-5   !| 90|
| 91|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !| 91|
| 99|XXXXXXX XXX 10|   10   4-5   !| 99|
|100|X      XX    3|    3    7     |100|
|101|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|101|
|102|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|102|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|14364553655 5.0|  5.0  5  | 89|
| 90|55635464523 6.0|  6.0  6  | 90|
| 91|36413635334 3.0|  3.0  3  | 91|
| 99|43256326466 4.0|  4.0  4  | 99|
|101|62521212242 2.0|  2.0  2  |101|
|102|21142141111 1.0|  1.0  1  |102|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE                           
                  Liczba wszystkich par:   9,  Liczba klubów:   9                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  102  |Karol           Pieczyrak           |SUKCES              |
|       |       |       |Zuzanna         Nowak               |Jaworzno            |
|   2   |   F   |  101  |Aleksander      Ziuziański          |MARENGO             |
|       |       |       |Weronika        Junak               |Dąbrowa Górnicz     |
|   3   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   4   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   5   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   6   |   F   |   99  |Szymon          Mieszczak           |NOWY STYL           |
|       |       |       |Adrianna        Sepioło             |Bielsko-Biała       |
|   7   | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|   8   | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|   9   | 1/2 F |  100  |Jakub           Roman               |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Oliwia          Szarek              |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE                          
                                 Liczba par:   9                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 87| X     X     2|    2    8     | 87|
| 88|  X     XXX  4|    4    7     | 88|
| 89|XXXXXXXXX X 10|   10   3-4   !| 89|
| 90|XX XXXXX X   8|    8    6    !| 90|
| 91|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !| 91|
| 99|XXXXXXX XXX 10|   10   3-4   !| 99|
|100|       X     1|    1    9     |100|
|101|X XXXXX XXX  9|    9    5    !|101|
|102|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|102|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|45254554633 5.0|  5.0  5  | 89|
| 90|34425363442 3.0|  3.0  3  | 90|
| 91|26513645354 4.0|  4.0  4  | 91|
| 99|53366426566 6.0|  6.0  6  | 99|
|101|62631212225 2.0|  2.0  2  |101|
|102|11142131111 1.0|  1.0  1  |102|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI                      
                  Liczba wszystkich par:  12,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   97  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
|   2   |   F   |   95  |Daniel          Mrozek              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Domaradzka          |Wrocław             |
|   3   |   F   |   96  |Przemysław      Wręczycki           |SUKCES              |
|       |       |       |Magdalena       Lang                |Częstochowa         |
|   4   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   5   |   F   |   92  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
|   6   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   7   | 1/2 F |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   8   | 1/2 F |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|  9-10 | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|  9-10 | 1/2 F |   93  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 11-12 | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
| 11-12 | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI                     
                                 Liczba par:  12                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 77|X X  X       3|    3    8     | 77|
| 87|X            1|    1  11-12   | 87|
| 88| X   X       2|    2   9-10   | 88|
| 89|X XXX XXXXX  9|    9    4    !| 89|
| 90|X  XX    X   4|    4    7     | 90|
| 91| X XXXXXX X  8|    8    5    !| 91|
| 92| XX   XXX    5|    5    6    !| 92|
| 93|       X  X  2|    2   9-10   | 93|
| 95|XXXXXXX XXX 10|   10   2-3   !| 95|
| 96| XXXXXXXXXX 10|   10   2-3   !| 96|
| 97|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 97|
| 98|         X   1|    1  11-12   | 98|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|66454646546 6.0|  6.0  6  | 89|
| 91|52533535653 4.0|  4.0  4  | 91|
| 92|35666464435 5.0|  5.0  5  | 92|
| 95|23111223321 2.0|  2.0  2  | 95|
| 96|44345352264 3.0|  3.0  3  | 96|
| 97|11222111112 1.0|  1.0  1  | 97|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO                           
                  Liczba wszystkich par:  12,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   97  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
|   2   |   F   |   95  |Daniel          Mrozek              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Domaradzka          |Wrocław             |
|   3   |   F   |   96  |Przemysław      Wręczycki           |SUKCES              |
|       |       |       |Magdalena       Lang                |Częstochowa         |
|   4   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   5   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   6   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   7   | 1/2 F |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   8   | 1/2 F |   92  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
|   9   | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
| 10-12 | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
| 10-12 | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 10-12 | 1/2 F |   93  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO                          
                                 Liczba par:  12                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 77|X   XX  X X  5|    5    7     | 77|
| 87|X            1|    1  10-12   | 87|
| 88| X           1|    1  10-12   | 88|
| 89|  XXX X XX   6|    6    6    !| 89|
| 90|X  XXX X XX  7|    7    5    !| 90|
| 91| XXXXXXXXXX 10|   10   1-3   !| 91|
| 92| XX   X   X  4|    4    8     | 92|
| 93|X            1|    1  10-12   | 93|
| 95|XXXXXXXXX X 10|   10   1-3   !| 95|
| 96| XXX XXXXXX  9|    9    4    !| 96|
| 97|XXXXXXXXXX  10|   10   1-3   !| 97|
| 98|       X X   2|    2    9     | 98|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|43455654445 4.0|  4.0  4  | 89|
| 90|65664445656 6.0|  6.0  6  | 90|
| 91|54543536564 5.0|  5.0  5  | 91|
| 95|12122223211 2.0|  2.0  2  | 95|
| 96|36336362333 3.0|  3.0  3  | 96|
| 97|21211111122 1.0|  1.0  1  | 97|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI                      
                  Liczba wszystkich par:  12,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   97  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
|   2   |   F   |   95  |Daniel          Mrozek              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Domaradzka          |Wrocław             |
|   3   |   F   |   96  |Przemysław      Wręczycki           |SUKCES              |
|       |       |       |Magdalena       Lang                |Częstochowa         |
|   4   |   F   |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   5   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   6   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   7   | 1/2 F |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   8   | 1/2 F |   92  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
|  9-12 | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
|  9-12 | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
|  9-12 | 1/2 F |   93  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
|  9-12 | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI                     
                                 Liczba par:  12                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 77|XX XX   X X  6|    6    6    !| 77|
| 87|          X  1|    1   9-12   | 87|
| 88| X           1|    1   9-12   | 88|
| 89|  X  XX XX   5|    5    7     | 89|
| 90|X  XXX XXXX  8|    8    5    !| 90|
| 91| XXXXXXX XX  9|    9   3-4   !| 91|
| 92|XXX   X      4|    4    8     | 92|
| 93|X            1|    1   9-12   | 93|
| 95|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 95|
| 96|  XXXXXXXXX  9|    9   3-4   !| 96|
| 97|XXXXXXXXXX  10|   10    2    !| 97|
| 98|       X     1|    1   9-12   | 98|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 77|44453434554 4.0|  4.0  4  | 77|
| 90|66534566445 5.0|  5.0  5  | 90|
| 91|53645645666 6.0|  6.0  6  | 91|
| 95|11112223232 2.0|  2.0  2  | 95|
| 96|35366352321 3.0|  3.0  3  | 96|
| 97|22221111113 1.0|  1.0  1  | 97|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT                         
                  Liczba wszystkich par:  12,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   97  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
|   2   |   F   |   95  |Daniel          Mrozek              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Domaradzka          |Wrocław             |
|   3   |   F   |   96  |Przemysław      Wręczycki           |SUKCES              |
|       |       |       |Magdalena       Lang                |Częstochowa         |
|   4   |   F   |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   5   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   6   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|   7   |   F   |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|   8   |   F   |   98  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
|   9   | 1/2 F |   92  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
| 10-11 | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 10-11 | 1/2 F |   93  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
|  12   | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT                        
                                 Liczba par:  12                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 77|X    XX X X  5|    5   5-8   !| 77|
| 87|             0|    0   12     | 87|
| 88| X           1|    1  10-11   | 88|
| 89|  XX XX X    5|    5   5-8   !| 89|
| 90|   XX  X XX  5|    5   5-8   !| 90|
| 91|X XXXXXX XX  9|    9    4    !| 91|
| 92|XXX X        4|    4    9     | 92|
| 93|X            1|    1  10-11   | 93|
| 95|XXXXXXXXXX  10|   10   2-3   !| 95|
| 96| XXXXXXXXXX 10|   10   2-3   !| 96|
| 97|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !| 97|
| 98| X     XXXX  5|    5   5-8   !| 98|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 77|46363535854 4.0|  4.0  4  | 77|
| 89|54576466437 5.0|  5.0  5  | 89|
| 90|77745678545 7.0|  7.0  7  | 90|
| 91|63634747766 6.0|  6.0  6  | 91|
| 95|12111223221 2.0|  2.0  2  | 95|
| 96|35457352373 3.0|  3.0  3  | 96|
| 97|21222111112 1.0|  1.0  1  | 97|
| 98|88888884688 8.0|  8.0  8  | 98|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP                         
                  Liczba wszystkich par:  12,  Liczba klubów:  11                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |   97  |Borys           Zawierucha          |RYTM                |
|       |       |       |Martyna         Mach                |Żory                |
|   2   |   F   |   95  |Daniel          Mrozek              |CHAMPION TEAM       |
|       |       |       |Julia           Domaradzka          |Wrocław             |
|   3   |   F   |   96  |Przemysław      Wręczycki           |SUKCES              |
|       |       |       |Magdalena       Lang                |Częstochowa         |
|   4   |   F   |   77  |Hubert          Stopyra             |DŻET                |
|       |       |       |Wiktoria        Cwynar              |Rzeszów-Boguchw     |
|   5   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   6   |   F   |   91  |Daniel          Myślicki            |DANCECLUB           |
|       |       |       |Natalia         Koss                |Szczecin            |
|  7-8  | 1/2 F |   90  |Jakub           Mazur               |GASIEK              |
|       |       |       |Wiktoria        Kozłowska           |Rzeszów             |
|  7-8  | 1/2 F |   92  |Illia           Chyzhma             |                    |
|       |       |       |Liliia          Serdyukova          |                    |
|   9   | 1/2 F |   88  |Dmytro          Kushch              |Golden club         |
|       |       |       |Nataliia        Kolomiiets          |                    |
| 10-11 | 1/2 F |   93  |Kajetan         Knaś                |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Kinga           Biskup              |                    |
| 10-11 | 1/2 F |   98  |Mikołaj         Włoch               |SOKÓŁ               |
|       |       |       |Katarzyna       Kosińska            |Myślenice           |
|  12   | 1/2 F |   87  |Maxwell         Ignaszewski         |MARGO               |
|       |       |       |Agata           Włodarczyk          |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP                        
                                 Liczba par:  12                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 77|XX  XXX  XX  7|    7   5-6   !| 77|
| 87|             0|    0   12     | 87|
| 88| X  X        2|    2    9     | 88|
| 89|  XX XXXXX   7|    7   5-6   !| 89|
| 90|X  X   X XX  5|    5   7-8    | 90|
| 91|X XXXXXXX X  9|    9   3-4   !| 91|
| 92| XX X   X X  5|    5   7-8    | 92|
| 93|X            1|    1  10-11   | 93|
| 95|XXXXXXX XXX 10|   10   1-2   !| 95|
| 96| XXX XXXXXX  9|    9   3-4   !| 96|
| 97|XXXXXXXXXX  10|   10   1-2   !| 97|
| 98|       X     1|    1  10-11   | 98|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 77|65363534454 4.0|  4.0  4  | 77|
| 89|43555355546 5.0|  5.0  5  | 89|
| 91|54634646665 6.0|  6.0  6  | 91|
| 95|12112222221 2.0|  2.0  2  | 95|
| 96|36446463333 3.0|  3.0  3  | 96|
| 97|21221111112 1.0|  1.0  1  | 97|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: DOROŚLI 2 CHA CHA CHA                        
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  137  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  136  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: DOROŚLI 2 CHA CHA CHA                       
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DOROŚLI 2 CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|136|22221221121 2.0|  2.0  2  |136|
|137|11112112212 1.0|  1.0  1  |137|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: DOROŚLI 2 SAMBA                           
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  137  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  136  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: DOROŚLI 2 SAMBA                          
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DOROŚLI 2 SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|136|22222122111 2.0|  2.0  2  |136|
|137|11111211222 1.0|  1.0  1  |137|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: DOROŚLI 2 RUMBA                           
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  137  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
|   2   |   F   |  136  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: DOROŚLI 2 RUMBA                          
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DOROŚLI 2 RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|136|22221211222 2.0|  2.0  2  |136|
|137|11112122111 1.0|  1.0  1  |137|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: DOROŚLI 2 PASODOBLE                         
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  136  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
|   2   |   F   |  137  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: DOROŚLI 2 PASODOBLE                        
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DOROŚLI 2 PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|136|12211111111 1.0|  1.0  1  |136|
|137|21122222222 2.0|  2.0  2  |137|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: DOROŚLI 2 JIVE                            
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  136  |Andrzej         Hull                |IDEA                |
|       |       |       |Barbara         Kucharczyk          |Kraków              |
|   2   |   F   |  137  |Paweł           Mroczka             |AKSEL               |
|       |       |       |Kamila          Rogala              |Rzeszów             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: DOROŚLI 2 JIVE                           
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DOROŚLI 2 JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|136|12221211111 1.0|  1.0  1  |136|
|137|21112122222 2.0|  2.0  2  |137|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: DO 9 WALC ANGIELSKI                         
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |    8  |Kamil           Spodniewski         |DANCECLUB           |
|       |       |       |Sandra          Antosik             |Szczecin            |
|   2   |   F   |    4  |Nataniel        Kosecki             |ESKADRA             |
|       |       |       |Liwia           Kozuń               |Pabianice           |
|   3   |   F   |   11  |Ernest          Welsant             |MARGO               |
|       |       |       |Adrianna        Zawiślak            |Leszno              |
|   4   |   F   |   10  |Mikołaj         Tereszkiewicz       |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Alicja          Farbaniec           |                    |
|   5   |   F   |    3  |Franciszek      Kalinka             |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Maria           Srebrzyńska         |                    |
|   6   |   F   |    2  |Adam            Grzonka             |LORDANCE            |
|       |       |       |Marlena         Maciuga             |Wodzisław Śl.       |
|   7   |   F   |    1  |Franciszek      Gagat               |GALA                |
|       |       |       |Sara            Łagowska            |Mielec              |
|   8   | 1/2 F |    9  |Mateusz         Srebrzyński         |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Katarzyna       Szot                |                    |
|   9   | 1/2 F |    7  |Kacper          Olejarz             |RAGTIME             |
|       |       |       |Marta           Wiewiórka           |Kęty                |
|  10   | 1/2 F |    6  |Bartosz         Musioł              |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Michalina       Ziomek              |Dobrzeń Wielki      |
|  11   | 1/2 F |    5  |Kacper          Kącik               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Zuzanna         Serafin             |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: DO 9 WALC ANGIELSKI                        
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: DO 9 WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|  1|XX XX XX  X  7|    7    5    !|  1|
|  2| X  XX XXX   6|    6   6-7   !|  2|
|  3|X XXXXX XXX  9|    9    3    !|  3|
|  4|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|  4|
|  5|             0|    0   11     |  5|
|  6|X            1|    1   10     |  6|
|  7|  X  X X     3|    3    9     |  7|
|  8|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|  8|
|  9|     XXX  X  4|    4    8     |  9|
| 10|XXXXX   XXX  8|    8    4    !| 10|
| 11| XXX  X XX   6|    6   6-7   !| 11|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DO 9 WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|  1|77677566576 7.0|  7.0  7  |  1|
|  2|26756742747 6.0|  6.0  6  |  2|
|  3|55212675423 5.0|  5.0  5  |  3|
|  4|13545223355 2.0|  2.0  2  |  4|
|  8|42161111131 1.0|  1.0  1  |  8|
| 10|31424454612 4.0|  4.0  4  | 10|
| 11|64333337264 3.0|  3.0  3  | 11|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: DO 9 WALC WIEDEŃSKI                         
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |    8  |Kamil           Spodniewski         |DANCECLUB           |
|       |       |       |Sandra          Antosik             |Szczecin            |
|   2   |   F   |   10  |Mikołaj         Tereszkiewicz       |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Alicja          Farbaniec           |                    |
|   3   |   F   |   11  |Ernest          Welsant             |MARGO               |
|       |       |       |Adrianna        Zawiślak            |Leszno              |
|   4   |   F   |    4  |Nataniel        Kosecki             |ESKADRA             |
|       |       |       |Liwia           Kozuń               |Pabianice           |
|   5   |   F   |    9  |Mateusz         Srebrzyński         |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Katarzyna       Szot                |                    |
|   6   |   F   |    7  |Kacper          Olejarz             |RAGTIME             |
|       |       |       |Marta           Wiewiórka           |Kęty                |
|   7   |   F   |    1  |Franciszek      Gagat               |GALA                |
|       |       |       |Sara            Łagowska            |Mielec              |
|   8   | 1/2 F |    3  |Franciszek      Kalinka             |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Maria           Srebrzyńska         |                    |
|   9   | 1/2 F |    2  |Adam            Grzonka             |LORDANCE            |
|       |       |       |Marlena         Maciuga             |Wodzisław Śl.       |
|  10   | 1/2 F |    6  |Bartosz         Musioł              |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Michalina       Ziomek              |Dobrzeń Wielki      |
|  11   | 1/2 F |    5  |Kacper          Kącik               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Zuzanna         Serafin             |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: DO 9 WALC WIEDEŃSKI                        
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: DO 9 WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|  1|XXXXXXXX     8|    8   3-4   !|  1|
|  2|XX  X   X    4|    4    9     |  2|
|  3|   X XX  XX  5|    5    8     |  3|
|  4|XXXXX XXXXX 10|   10    2    !|  4|
|  5|             0|    0   11     |  5|
|  6|     X       1|    1   10     |  6|
|  7|X X X XXX    6|    6   6-7   !|  7|
|  8|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|  8|
|  9|  X  X XXXX  6|    6   6-7   !|  9|
| 10|XX XX  XXXX  8|    8   3-4   !| 10|
| 11| XXX XX  XX  7|    7    5    !| 11|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DO 9 WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|  1|75576746776 7.0|  7.0  7  |  1|
|  4|23435423324 4.0|  4.0  4  |  4|
|  7|56767662665 6.0|  6.0  6  |  7|
|  8|12241111231 1.0|  1.0  1  |  8|
|  9|37654574457 5.0|  5.0  5  |  9|
| 10|41312255512 2.0|  2.0  2  | 10|
| 11|64123337143 3.0|  3.0  3  | 11|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                           Klasa i Styl: DO 9 QUICKSTEP                            
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |    8  |Kamil           Spodniewski         |DANCECLUB           |
|       |       |       |Sandra          Antosik             |Szczecin            |
|   2   |   F   |    4  |Nataniel        Kosecki             |ESKADRA             |
|       |       |       |Liwia           Kozuń               |Pabianice           |
|   3   |   F   |   10  |Mikołaj         Tereszkiewicz       |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Alicja          Farbaniec           |                    |
|   4   |   F   |    3  |Franciszek      Kalinka             |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Maria           Srebrzyńska         |                    |
|   5   |   F   |    2  |Adam            Grzonka             |LORDANCE            |
|       |       |       |Marlena         Maciuga             |Wodzisław Śl.       |
|   6   |   F   |    1  |Franciszek      Gagat               |GALA                |
|       |       |       |Sara            Łagowska            |Mielec              |
|   7   | 1/2 F |   11  |Ernest          Welsant             |MARGO               |
|       |       |       |Adrianna        Zawiślak            |Leszno              |
|  8-9  | 1/2 F |    7  |Kacper          Olejarz             |RAGTIME             |
|       |       |       |Marta           Wiewiórka           |Kęty                |
|  8-9  | 1/2 F |    9  |Mateusz         Srebrzyński         |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Katarzyna       Szot                |                    |
|  10   | 1/2 F |    5  |Kacper          Kącik               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Zuzanna         Serafin             |Kraków              |
|  11   | 1/2 F |    6  |Bartosz         Musioł              |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Michalina       Ziomek              |Dobrzeń Wielki      |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                          Klasa i Styl: DO 9 QUICKSTEP                           
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: DO 9 QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|  1|XXXXXXX      7|    7   5-6   !|  1|
|  2|XX XX  XXX   7|    7   5-6   !|  2|
|  3|X XXX XXXXX  9|    9    4    !|  3|
|  4|XXXXX XXXXX 10|   10   1-3   !|  4|
|  5|     X       1|    1   10     |  5|
|  6|             0|    0   11     |  6|
|  7|  X  X X     3|    3   8-9    |  7|
|  8| XXXXXXXXXX 10|   10   1-3   !|  8|
|  9|      X X X  3|    3   8-9    |  9|
| 10|XX XXXXXXXX 10|   10   1-3   !| 10|
| 11|XXX  X   XX  6|    6    7     | 11|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DO 9 QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|  1|66665566564 6.0|  6.0  6  |  1|
|  2|45546652646 5.0|  5.0  5  |  2|
|  3|54112344423 4.0|  4.0  4  |  3|
|  4|13334223235 2.0|  2.0  2  |  4|
|  8|22251111151 1.0|  1.0  1  |  8|
| 10|31423435312 3.0|  3.0  3  | 10|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: DO 9 CHA CHA CHA                           
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |    8  |Kamil           Spodniewski         |DANCECLUB           |
|       |       |       |Sandra          Antosik             |Szczecin            |
|   2   |   F   |    3  |Franciszek      Kalinka             |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Maria           Srebrzyńska         |                    |
|   3   |   F   |   10  |Mikołaj         Tereszkiewicz       |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Alicja          Farbaniec           |                    |
|   4   |   F   |    4  |Nataniel        Kosecki             |ESKADRA             |
|       |       |       |Liwia           Kozuń               |Pabianice           |
|   5   |   F   |    7  |Kacper          Olejarz             |RAGTIME             |
|       |       |       |Marta           Wiewiórka           |Kęty                |
|   6   |   F   |    1  |Franciszek      Gagat               |GALA                |
|       |       |       |Sara            Łagowska            |Mielec              |
|  7-8  | 1/2 F |    5  |Kacper          Kącik               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Zuzanna         Serafin             |Kraków              |
|  7-8  | 1/2 F |    9  |Mateusz         Srebrzyński         |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Katarzyna       Szot                |                    |
|   9   | 1/2 F |   11  |Ernest          Welsant             |MARGO               |
|       |       |       |Adrianna        Zawiślak            |Leszno              |
|  10   | 1/2 F |    2  |Adam            Grzonka             |LORDANCE            |
|       |       |       |Marlena         Maciuga             |Wodzisław Śl.       |
|  11   | 1/2 F |    6  |Bartosz         Musioł              |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Michalina       Ziomek              |Dobrzeń Wielki      |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: DO 9 CHA CHA CHA                          
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: DO 9 CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|  1|XXXXXXX      7|    7   4-6   !|  1|
|  2|XX           2|    2   10     |  2|
|  3| XXXXX XXXX  9|    9    2    !|  3|
|  4|X XXX XX XX  8|    8    3    !|  4|
|  5|X XX XX      5|    5   7-8    |  5|
|  6|        X    1|    1   11     |  6|
|  7|  X XX XXXX  7|    7   4-6   !|  7|
|  8|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|  8|
|  9| X    XXX X  5|    5   7-8    |  9|
| 10|   XXX XXXX  7|    7   4-6   !| 10|
| 11|XX    X  X   4|    4    9     | 11|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DO 9 CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|  1|63466626455 6.0|  6.0  6  |  1|
|  3|42212332513 2.0|  2.0  2  |  3|
|  4|14355164364 4.0|  4.0  4  |  4|
|  7|36643555646 5.0|  5.0  5  |  7|
|  8|25131211232 1.0|  1.0  1  |  8|
| 10|51524443121 3.0|  3.0  3  | 10|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                             Klasa i Styl: DO 9 SAMBA                              
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |    8  |Kamil           Spodniewski         |DANCECLUB           |
|       |       |       |Sandra          Antosik             |Szczecin            |
|   2   |   F   |    3  |Franciszek      Kalinka             |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Maria           Srebrzyńska         |                    |
|   3   |   F   |   10  |Mikołaj         Tereszkiewicz       |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Alicja          Farbaniec           |                    |
|   4   |   F   |    4  |Nataniel        Kosecki             |ESKADRA             |
|       |       |       |Liwia           Kozuń               |Pabianice           |
|   5   |   F   |    7  |Kacper          Olejarz             |RAGTIME             |
|       |       |       |Marta           Wiewiórka           |Kęty                |
|   6   |   F   |    1  |Franciszek      Gagat               |GALA                |
|       |       |       |Sara            Łagowska            |Mielec              |
|   7   |   F   |    9  |Mateusz         Srebrzyński         |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Katarzyna       Szot                |                    |
|   8   | 1/2 F |   11  |Ernest          Welsant             |MARGO               |
|       |       |       |Adrianna        Zawiślak            |Leszno              |
|  9-10 | 1/2 F |    2  |Adam            Grzonka             |LORDANCE            |
|       |       |       |Marlena         Maciuga             |Wodzisław Śl.       |
|  9-10 | 1/2 F |    6  |Bartosz         Musioł              |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Michalina       Ziomek              |Dobrzeń Wielki      |
|  11   | 1/2 F |    5  |Kacper          Kącik               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Zuzanna         Serafin             |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                            Klasa i Styl: DO 9 SAMBA                             
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: DO 9 SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|  1|XX X XX   X  6|    6   6-7   !|  1|
|  2|X  X         2|    2   9-10   |  2|
|  3|XXXXX XXXX   9|    9   2-4   !|  3|
|  4| XXXX XXXXX  9|    9   2-4   !|  4|
|  5|     X       1|    1   11     |  5|
|  6| X        X  2|    2   9-10   |  6|
|  7|XXX XX XX    7|    7    5    !|  7|
|  8|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|  8|
|  9|  X   XXXXX  6|    6   6-7   !|  9|
| 10|X XXXX XXXX  9|    9   2-4   !| 10|
| 11|    XXX  X   4|    4    8     | 11|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DO 9 SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|  1|45543667666 6.0|  6.0  6  |  1|
|  3|51412333313 2.0|  2.0  2  |  3|
|  4|23254254445 4.0|  4.0  4  |  4|
|  7|17737441574 5.0|  5.0  5  |  7|
|  8|34121112232 1.0|  1.0  1  |  8|
|  9|76676776757 7.0|  7.0  7  |  9|
| 10|62365525121 3.0|  3.0  3  | 10|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                              Klasa i Styl: DO 9 JIVE                              
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:  10                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |    3  |Franciszek      Kalinka             |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Maria           Srebrzyńska         |                    |
|   2   |   F   |    8  |Kamil           Spodniewski         |DANCECLUB           |
|       |       |       |Sandra          Antosik             |Szczecin            |
|   3   |   F   |    4  |Nataniel        Kosecki             |ESKADRA             |
|       |       |       |Liwia           Kozuń               |Pabianice           |
|   4   |   F   |    1  |Franciszek      Gagat               |GALA                |
|       |       |       |Sara            Łagowska            |Mielec              |
|   5   |   F   |   10  |Mikołaj         Tereszkiewicz       |K-STUDIO Krosno     |
|       |       |       |Alicja          Farbaniec           |                    |
|   6   |   F   |    6  |Bartosz         Musioł              |DANCE TEAM          |
|       |       |       |Michalina       Ziomek              |Dobrzeń Wielki      |
|   7   | 1/2 F |   11  |Ernest          Welsant             |MARGO               |
|       |       |       |Adrianna        Zawiślak            |Leszno              |
|   8   | 1/2 F |    2  |Adam            Grzonka             |LORDANCE            |
|       |       |       |Marlena         Maciuga             |Wodzisław Śl.       |
|   9   | 1/2 F |    7  |Kacper          Olejarz             |RAGTIME             |
|       |       |       |Marta           Wiewiórka           |Kęty                |
| 10-11 | 1/2 F |    5  |Kacper          Kącik               |EVOLUTION           |
|       |       |       |Zuzanna         Serafin             |Kraków              |
| 10-11 | 1/2 F |    9  |Mateusz         Srebrzyński         |Kuźnia Tańca Kraków |
|       |       |       |Katarzyna       Szot                |                    |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                             Klasa i Styl: DO 9 JIVE                             
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: DO 9 JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|  1|XXXXXXX  XX  9|    9   3-4   !|  1|
|  2|       XX X  3|    3    8     |  2|
|  3|XXXXX XXXX   9|    9   3-4   !|  3|
|  4|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|  4|
|  5|        X    1|    1  10-11   |  5|
|  6|XXXXXXX   X  8|    8    5    !|  6|
|  7|  X    X     2|    2    9     |  7|
|  8|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|  8|
|  9|          X  1|    1  10-11   |  9|
| 10|X  X X XXX   6|    6    6    !| 10|
| 11| X  XXX  X   5|    5    7     | 11|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DO 9 JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|  1|15553446434 4.0|  4.0  4  |  1|
|  3|33114222112 1.0|  1.0  1  |  3|
|  4|54342133325 3.0|  3.0  3  |  4|
|  6|26666665646 6.0|  6.0  6  |  6|
|  8|42231311261 2.0|  2.0  2  |  8|
| 10|61425554553 5.0|  5.0  5  | 10|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA                       
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  200  |Volodymyr       Sharapov            |DUET                |
|       |       |       |Kateryna        Tykhonova           |Warszawa            |
|   2   |   F   |  126  |Mateusz         Ostrowski           |DŻET                |
|       |       |       |Marzena         Dudek               |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |  130  |Mikołaj         Tama                |CLASSIC DANCESPORT W|
|       |       |       |Marta           Kuląg               |                    |
|   4   |   F   |  132  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   5   |   F   |  117  |Przemysław      Figurski            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Karolina        Szymańska           |Radom               |
|   6   |   F   |  116  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
|   7   | 1/2 F |  128  |Mateusz         Spychalski          |IGLICA              |
|       |       |       |Nikola          Bogucka             |Wrocław             |
|  8-9  | 1/2 F |  119  |Szymon          Harazim             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Kinga           Harazim             |Warszawa            |
|  8-9  | 1/2 F |  125  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|  10   | 1/2 F |  121  |Lorenzo         Izzo                |LIDER               |
|       |       |       |Magdalena       Lubaszewska         |Lublin              |
|  11   | 1/2 F |  131  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
|  12   | 1/2 F |  115  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|  13   | 1/4 F |  118  |Piotr           Głogowski           |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Wioletta        Płaza               |Radom               |
|  14   | 1/4 F |  123  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
| 15-16 | 1/4 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 15-16 | 1/4 F |  129  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
|  17   | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA                      
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|106| XX  X   X   4|    4  15-16   |106|
|115|X XXX X X X  7|    7   12    !|115|
|116|XX XXXXXXX   9|    9   6-10  !|116|
|117| XXXXXXXXXX 10|   10   4-5   !|117|
|118|XX    XXX X  6|    6   13     |118|
|119| XXXXXXX XX  9|    9   6-10  !|119|
|121|XXXXXXX XXX 10|   10   4-5   !|121|
|122|             0|    0   17     |122|
|123|XX X X    X  5|    5   14     |123|
|125|X XXX XXXX   8|    8   11    !|125|
|126|X  XXXXXXXX  9|    9   6-10  !|126|
|128|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|128|
|129| XX    X X   4|    4  15-16   |129|
|130|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|130|
|131|X XXXX XXXX  9|    9   6-10  !|131|
|132|XXX XXXXX X  9|    9   6-10  !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-3   !|200|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|115|             0|    0   12     |115|
|116|X    X XXXX  6|    6   5-6   !|116|
|117| X XX X XXX  7|    7    4    !|117|
|119|X X  X X     4|    4   8-9    |119|
|121|  X XX       3|    3   10     |121|
|125|  X   XXX    4|    4   8-9    |125|
|126|XXXXXXXXX X 10|   10   1-2   !|126|
|128|XX X   X  X  5|    5    7     |128|
|130|XXXXXXX XXX 10|   10   1-2   !|130|
|131|  X      X   2|    2   11     |131|
|132| X XX XX X   6|    6   5-6   !|132|
|200|XX XXXX XXX  9|    9    3    !|200|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|116|65666666653 6.0|  6.0  6  |116|
|117|46355443365 5.0|  5.0  5  |117|
|126|21142222232 2.0|  2.0  2  |126|
|130|53423334446 3.0|  3.0  3  |130|
|132|34534555524 4.0|  4.0  4  |132|
|200|12211111111 1.0|  1.0  1  |200|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA                          
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  200  |Volodymyr       Sharapov            |DUET                |
|       |       |       |Kateryna        Tykhonova           |Warszawa            |
|   2   |   F   |  126  |Mateusz         Ostrowski           |DŻET                |
|       |       |       |Marzena         Dudek               |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |  132  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   4   |   F   |  130  |Mikołaj         Tama                |CLASSIC DANCESPORT W|
|       |       |       |Marta           Kuląg               |                    |
|   5   |   F   |  117  |Przemysław      Figurski            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Karolina        Szymańska           |Radom               |
|   6   |   F   |  128  |Mateusz         Spychalski          |IGLICA              |
|       |       |       |Nikola          Bogucka             |Wrocław             |
|   7   | 1/2 F |  119  |Szymon          Harazim             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Kinga           Harazim             |Warszawa            |
|   8   | 1/2 F |  116  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
|   9   | 1/2 F |  121  |Lorenzo         Izzo                |LIDER               |
|       |       |       |Magdalena       Lubaszewska         |Lublin              |
| 10-11 | 1/2 F |  125  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
| 10-11 | 1/2 F |  131  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
|  12   | 1/2 F |  118  |Piotr           Głogowski           |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Wioletta        Płaza               |Radom               |
|  13   | 1/4 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  14   | 1/4 F |  115  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|  15   | 1/4 F |  123  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
|  16   | 1/4 F |  129  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
|  17   | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA                         
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|106| XXX X   XX  6|    6   13     |106|
|115|  XXX XX     5|    5   14     |115|
|116|XXXXXXXXX    9|    9   8-11  !|116|
|117|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|117|
|118|XX X XXXXXX  9|    9   8-11  !|118|
|119| XXXXXXXXXX 10|   10   5-7   !|119|
|121|X  XXXXXXXX  9|    9   8-11  !|121|
|122|             0|    0   17     |122|
|123|X         X  2|    2   15     |123|
|125|XXX X XXXXX  9|    9   8-11  !|125|
|126|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|126|
|128|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|128|
|129| X           1|    1   16     |129|
|130|XXX XXXXXXX 10|   10   5-7   !|130|
|131|X XXXX  XXX  8|    8   12    !|131|
|132|XXXXXXXXXX  10|   10   5-7   !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|200|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|116|  XX X   X   4|    4    8     |116|
|117|XX XX XXXXX  9|    9   2-3   !|117|
|118|      X      1|    1   12     |118|
|119| XX XX X     5|    5    7     |119|
|121|  X XX       3|    3    9     |121|
|125|       XX    2|    2  10-11   |125|
|126|XX XX XXX X  8|    8    4    !|126|
|128|X  X   XXXX  6|    6   5-6   !|128|
|130|XXXX XX XXX  9|    9   2-3   !|130|
|131|  X  X       2|    2  10-11   |131|
|132|XX  X X  XX  6|    6   5-6   !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|200|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|117|55354553354 5.0|  5.0  5  |117|
|126|11222222212 2.0|  2.0  2  |126|
|128|66666666666 6.0|  6.0  6  |128|
|130|33543435425 4.0|  4.0  4  |130|
|132|44435344533 3.0|  3.0  3  |132|
|200|22111111141 1.0|  1.0  1  |200|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA                          
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  200  |Volodymyr       Sharapov            |DUET                |
|       |       |       |Kateryna        Tykhonova           |Warszawa            |
|   2   |   F   |  126  |Mateusz         Ostrowski           |DŻET                |
|       |       |       |Marzena         Dudek               |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |  130  |Mikołaj         Tama                |CLASSIC DANCESPORT W|
|       |       |       |Marta           Kuląg               |                    |
|   4   |   F   |  132  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   5   |   F   |  117  |Przemysław      Figurski            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Karolina        Szymańska           |Radom               |
|   6   |   F   |  119  |Szymon          Harazim             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Kinga           Harazim             |Warszawa            |
|  7-10 | 1/2 F |  116  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
|  7-10 | 1/2 F |  121  |Lorenzo         Izzo                |LIDER               |
|       |       |       |Magdalena       Lubaszewska         |Lublin              |
|  7-10 | 1/2 F |  128  |Mateusz         Spychalski          |IGLICA              |
|       |       |       |Nikola          Bogucka             |Wrocław             |
|  7-10 | 1/2 F |  131  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
|  11   | 1/2 F |  125  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|  12   | 1/2 F |  118  |Piotr           Głogowski           |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Wioletta        Płaza               |Radom               |
|  13   | 1/4 F |  115  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|  14   | 1/4 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 15-16 | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
| 15-16 | 1/4 F |  123  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
|  17   | 1/4 F |  129  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA                         
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|106|X XX     XX  5|    5   14     |106|
|115| X XXXX   X  6|    6   13     |115|
|116|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|116|
|117|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|117|
|118|XX XXX XX    7|    7   12    !|118|
|119|  XXXXXXXXX  9|    9    9    !|119|
|121|XXXXXXX XXX 10|   10   5-8   !|121|
|122|       X  X  2|    2  15-16   |122|
|123|X  X         2|    2  15-16   |123|
|125|XXXX  XXXX   8|    8  10-11  !|125|
|126|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|126|
|128|XXX XXXXXXX 10|   10   5-8   !|128|
|129| X           1|    1   17     |129|
|130|XXX XXXXXXX 10|   10   5-8   !|130|
|131|  XXXXXXXX   8|    8  10-11  !|131|
|132|XXX XXXXXXX 10|   10   5-8   !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|200|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|116|  XX     X   3|    3   7-10   |116|
|117|XX XX X XXX  8|    8   3-4   !|117|
|118|      X      1|    1   12     |118|
|119|XXX XX X  X  7|    7   5-6   !|119|
|121|X   XX       3|    3   7-10   |121|
|125|       X X   2|    2   11     |125|
|126|XXXXXXXXX X 10|   10    2    !|126|
|128|       XX X  3|    3   7-10   |128|
|130| XXX XX X X  7|    7   5-6   !|130|
|131|  X     XX   3|    3   7-10   |131|
|132|XX XXXXX X   8|    8   3-4   !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|200|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|117|35364653366 5.0|  5.0  5  |117|
|119|66456566653 6.0|  6.0  6  |119|
|126|22222212211 2.0|  2.0  2  |126|
|130|54543334435 3.0|  3.0  3  |130|
|132|43635445524 4.0|  4.0  4  |132|
|200|11111121142 1.0|  1.0  1  |200|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE                        
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  200  |Volodymyr       Sharapov            |DUET                |
|       |       |       |Kateryna        Tykhonova           |Warszawa            |
|   2   |   F   |  126  |Mateusz         Ostrowski           |DŻET                |
|       |       |       |Marzena         Dudek               |Rzeszów-Boguchw     |
|   3   |   F   |  130  |Mikołaj         Tama                |CLASSIC DANCESPORT W|
|       |       |       |Marta           Kuląg               |                    |
|   4   |   F   |  132  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   5   |   F   |  117  |Przemysław      Figurski            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Karolina        Szymańska           |Radom               |
|   6   |   F   |  119  |Szymon          Harazim             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Kinga           Harazim             |Warszawa            |
|   7   | 1/2 F |  131  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
|  8-9  | 1/2 F |  116  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
|  8-9  | 1/2 F |  125  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|  10   | 1/2 F |  128  |Mateusz         Spychalski          |IGLICA              |
|       |       |       |Nikola          Bogucka             |Wrocław             |
|  11   | 1/2 F |  121  |Lorenzo         Izzo                |LIDER               |
|       |       |       |Magdalena       Lubaszewska         |Lublin              |
| 12-13 | 1/2 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 12-13 | 1/2 F |  118  |Piotr           Głogowski           |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Wioletta        Płaza               |Radom               |
|  14   | 1/4 F |  115  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
|  15   | 1/4 F |  129  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
|  16   | 1/4 F |  123  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
|  17   | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE                       
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|106|X XX X   XX  6|    6  12-13  !|106|
|115|  XX XX   X  5|    5   14     |115|
|116|XXXXX XXXXX 10|   10   7-8   !|116|
|117|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !|117|
|118|X  X X XX X  6|    6  12-13  !|118|
|119| XXXX XXXXX  9|    9   9-10  !|119|
|121|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !|121|
|122|             0|    0   17     |122|
|123|X            1|    1   16     |123|
|125|XXXXXXXXXX  10|   10   7-8   !|125|
|126|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !|126|
|128| XX XXX XX   7|    7   11    !|128|
|129| X  X  X     3|    3   15     |129|
|130|XX  XXXXXXX  9|    9   9-10  !|130|
|131|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !|131|
|132|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-6   !|200|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|106|             0|    0  12-13   |106|
|116|X    X   X   3|    3   8-9    |116|
|117|   XX XXXXX  7|    7    5    !|117|
|118|             0|    0  12-13   |118|
|119|XXX X  X  X  6|    6    6    !|119|
|121|X            1|    1   11     |121|
|125|      XXX    3|    3   8-9    |125|
|126|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|126|
|128|   X      X  2|    2   10     |128|
|130| XXXXXX  XX  8|    8    4    !|130|
|131| XX  X  X    4|    4    7     |131|
|132|XXXXXXXXXX  10|   10    3    !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|200|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|117|65365653556 5.0|  5.0  5  |117|
|119|56654466664 6.0|  6.0  6  |119|
|126|11132222241 2.0|  2.0  2  |126|
|130|44523334325 3.0|  3.0  3  |130|
|132|33446545433 4.0|  4.0  4  |132|
|200|22211111112 1.0|  1.0  1  |200|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                          Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE                          
                  Liczba wszystkich par:  17,  Liczba klubów:  13                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  126  |Mateusz         Ostrowski           |DŻET                |
|       |       |       |Marzena         Dudek               |Rzeszów-Boguchw     |
|   2   |   F   |  200  |Volodymyr       Sharapov            |DUET                |
|       |       |       |Kateryna        Tykhonova           |Warszawa            |
|   3   |   F   |  132  |Przemysław      Zdziech             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Natalia         Dziedziczak         |Radom               |
|   4   |   F   |  130  |Mikołaj         Tama                |CLASSIC DANCESPORT W|
|       |       |       |Marta           Kuląg               |                    |
|   5   |   F   |  117  |Przemysław      Figurski            |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Karolina        Szymańska           |Radom               |
|   6   |   F   |  119  |Szymon          Harazim             |POLISH CLUB         |
|       |       |       |Kinga           Harazim             |Warszawa            |
|  7-9  | 1/2 F |  116  |Maksymilian     Duraj               |STYL                |
|       |       |       |Joanna          Chwastowska         |Kraków              |
|  7-9  | 1/2 F |  125  |Damian          Machnio             |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Julia           Kutera              |Radom               |
|  7-9  | 1/2 F |  128  |Mateusz         Spychalski          |IGLICA              |
|       |       |       |Nikola          Bogucka             |Wrocław             |
| 10-11 | 1/2 F |  121  |Lorenzo         Izzo                |LIDER               |
|       |       |       |Magdalena       Lubaszewska         |Lublin              |
| 10-11 | 1/2 F |  131  |Michał          Trytko              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Zuzanna         Izdebska            |Gliwice             |
| 12-13 | 1/2 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 12-13 | 1/2 F |  118  |Piotr           Głogowski           |CENTRUM TAŃCA       |
|       |       |       |Wioletta        Płaza               |Radom               |
|  14   | 1/4 F |  123  |Szymon          Kieresz             |MARGO               |
|       |       |       |Marta           Sobasik             |Leszno              |
|  15   | 1/4 F |  115  |Przemysław      Brzeziński          |RONDO               |
|       |       |       |Karolina        Krzysztofczyk       |Rybnik              |
| 16-17 | 1/4 F |  122  |Miron           Kahl                |MARGO               |
|       |       |       |Kasandra        Adamczyk            |Leszno              |
| 16-17 | 1/4 F |  129  |Maciej          Słodownik           |PROJEKT NM          |
|       |       |       |Klaudia         Kozinoga            |Słubice             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                         Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE                         
                                 Liczba par:  17                                 

      Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|106|XXXX X  XXX  8|    8  10-11  !|106|
|115|   XX X  XX  5|    5   15     |115|
|116|XXX  XXXXXX  9|    9   7-9   !|116|
|117|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|117|
|118|XXXX XXX     7|    7  12-13  !|118|
|119| XXXXXXX XX  9|    9   7-9   !|119|
|121|XX XX XXX    7|    7  12-13  !|121|
|122|             0|    0  16-17   |122|
|123|XXX X   XX   6|    6   14     |123|
|125|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|125|
|126|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|126|
|128|X XXXX XX X  8|    8  10-11  !|128|
|129|             0|    0  16-17   |129|
|130|X X XXXXXXX  9|    9   7-9   !|130|
|131| XXXXXXXXXX 10|   10   5-6   !|131|
|132|XX XXXXXXXX 10|   10   5-6   !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-4   !|200|
----------------------------------------
      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|106|       X     1|    1  12-13   |106|
|116|X  X X   X   4|    4   7-9    |116|
|117|   XX X X X  5|    5    6    !|117|
|118|      X      1|    1  12-13   |118|
|119|XXX XX X     6|    6    5    !|119|
|121|         XX  2|    2  10-11   |121|
|125| XX   XX     4|    4   7-9    |125|
|126|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|126|
|128|X       XXX  4|    4   7-9    |128|
|130| XXXXX  X X  7|    7    4    !|130|
|131|  X  X       2|    2  10-11   |131|
|132|XX XX XXXX   8|    8    3    !|132|
|200|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|200|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|117|45356653465 5.0|  5.0  5  |117|
|119|56565466654 6.0|  6.0  6  |119|
|126|11122222122 1.0|  1.0  1  |126|
|130|63643335536 4.0|  4.0  4  |130|
|132|34434544311 3.0|  3.0  3  |132|
|200|22211111243 2.0|  2.0  2  |200|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                     Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC ANGIELSKI                     
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:   8                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  110  |Patryk          Dębski              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Justyna         Klepczarek          |Łódź                |
|   2   |   F   |  133  |Michał          Lozinszek           |WIR                 |
|       |       |       |Julia           Maślanka            |Mysłowice           |
|   3   |   F   |  112  |Dariusz         Kierat              |ZORBA               |
|       |       |       |Agnieszka       Galewicz            |Częstochowa         |
|   4   |   F   |  109  |Patryk          Czarnota            |RONDO               |
|       |       |       |Milena          Chosta              |Rybnik              |
|  5-6  |   F   |  107  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
|  5-6  |   F   |  113  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|  7-8  | 1/2 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  7-8  | 1/2 F |  111  |Marek           Kaczmarczyk         |FANTAZJA            |
|       |       |       |Małgorzata      Kaczmarczyk         |Kraków              |
|  9-10 | 1/2 F |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  9-10 | 1/2 F |  134  |Adam            Argier              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Jennifer        Zemełka             |Gliwice             |
|  11   | 1/2 F |  108  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                    Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC ANGIELSKI                    
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| X X         2|    2   9-10   | 89|
|106|X X      X   3|    3   7-8    |106|
|107|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|107|
|108|             0|    0   11     |108|
|109|XXX XXX XX   8|    8    6    !|109|
|110| XXXXXXXXXX 10|   10    2    !|110|
|111|      X X X  3|    3   7-8    |111|
|112|XX XXXXX XX  9|    9   3-5   !|112|
|113|XXXXXX XX X  9|    9   3-5   !|113|
|133|  XXXXXXXXX  9|    9   3-5   !|133|
|134|X      X     2|    2   9-10   |134|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|46465366564 5.5|  5.5 5-6 |107|
|109|31122544445 4.0|  4.0  4  |109|
|110|22211112111 1.0|  1.0  1  |110|
|112|53344423233 3.0|  3.0  3  |112|
|113|14656655656 5.5|  5.5 5-6 |113|
|133|65533231322 2.0|  2.0  2  |133|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: POW. 18 OPEN TANGO                          
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:   8                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  110  |Patryk          Dębski              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Justyna         Klepczarek          |Łódź                |
|   2   |   F   |  112  |Dariusz         Kierat              |ZORBA               |
|       |       |       |Agnieszka       Galewicz            |Częstochowa         |
|   3   |   F   |  133  |Michał          Lozinszek           |WIR                 |
|       |       |       |Julia           Maślanka            |Mysłowice           |
|   4   |   F   |  109  |Patryk          Czarnota            |RONDO               |
|       |       |       |Milena          Chosta              |Rybnik              |
|   5   |   F   |  113  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   6   |   F   |  107  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
|   7   | 1/2 F |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|  8-9  | 1/2 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  8-9  | 1/2 F |  111  |Marek           Kaczmarczyk         |FANTAZJA            |
|       |       |       |Małgorzata      Kaczmarczyk         |Kraków              |
| 10-11 | 1/2 F |  108  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 10-11 | 1/2 F |  134  |Adam            Argier              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Jennifer        Zemełka             |Gliwice             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: POW. 18 OPEN TANGO                         
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|  XXX    X   4|    4    7     | 89|
|106|XX      X    3|    3   8-9    |106|
|107|XX X XX XXX  8|    8   5-6   !|107|
|108|    X        1|    1  10-11   |108|
|109|XXX  XXXX X  8|    8   5-6   !|109|
|110| XXXXXXXXXX 10|   10   1-2   !|110|
|111|X     X X    3|    3   8-9    |111|
|112|XXXXXXXX XX 10|   10   1-2   !|112|
|113|X XXXX XXXX  9|    9   3-4   !|113|
|133| XXXXXXX XX  9|    9   3-4   !|133|
|134|       X     1|    1  10-11   |134|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|46656466666 6.0|  6.0  6  |107|
|109|33322644554 4.0|  4.0  4  |109|
|110|11111111111 1.0|  1.0  1  |110|
|112|54233323232 2.0|  2.0  2  |112|
|113|22564555445 5.0|  5.0  5  |113|
|133|65445232323 3.0|  3.0  3  |133|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                     Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC WIEDEŃSKI                     
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:   8                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  110  |Patryk          Dębski              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Justyna         Klepczarek          |Łódź                |
|   2   |   F   |  112  |Dariusz         Kierat              |ZORBA               |
|       |       |       |Agnieszka       Galewicz            |Częstochowa         |
|   3   |   F   |  133  |Michał          Lozinszek           |WIR                 |
|       |       |       |Julia           Maślanka            |Mysłowice           |
|   4   |   F   |  113  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   5   |   F   |  109  |Patryk          Czarnota            |RONDO               |
|       |       |       |Milena          Chosta              |Rybnik              |
|   6   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   7   |   F   |  107  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
|   8   | 1/2 F |  111  |Marek           Kaczmarczyk         |FANTAZJA            |
|       |       |       |Małgorzata      Kaczmarczyk         |Kraków              |
|   9   | 1/2 F |  108  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 10-11 | 1/2 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 10-11 | 1/2 F |  134  |Adam            Argier              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Jennifer        Zemełka             |Gliwice             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                    Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC WIEDEŃSKI                    
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|  XXXX  XX   6|    6   6-7   !| 89|
|106| X           1|    1  10-11   |106|
|107| X X  X XXX  6|    6   6-7   !|107|
|108|       X  X  2|    2    9     |108|
|109| XXXXXXXXXX 10|   10   2-3   !|109|
|110|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|110|
|111|X     X X    3|    3    8     |111|
|112|XXXXXXXX X   9|    9    4    !|112|
|113|X X XX XX X  7|    7    5    !|113|
|133|XXXXXXXX XX 10|   10   2-3   !|133|
|134|X            1|    1  10-11   |134|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|76767566657 6.0|  6.0  6  | 89|
|107|37675677574 7.0|  7.0  7  |107|
|109|44452453766 5.0|  5.0  5  |109|
|110|21111212111 1.0|  1.0  1  |110|
|112|53234324222 2.0|  2.0  2  |112|
|113|12523745435 4.0|  4.0  4  |113|
|133|65346131343 3.0|  3.0  3  |133|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                        Klasa i Styl: POW. 18 OPEN FOKSTROT                        
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:   8                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  110  |Patryk          Dębski              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Justyna         Klepczarek          |Łódź                |
|   2   |   F   |  112  |Dariusz         Kierat              |ZORBA               |
|       |       |       |Agnieszka       Galewicz            |Częstochowa         |
|   3   |   F   |  133  |Michał          Lozinszek           |WIR                 |
|       |       |       |Julia           Maślanka            |Mysłowice           |
|   4   |   F   |  113  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   5   |   F   |  109  |Patryk          Czarnota            |RONDO               |
|       |       |       |Milena          Chosta              |Rybnik              |
|   6   |   F   |  107  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
|   7   | 1/2 F |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   8   | 1/2 F |  111  |Marek           Kaczmarczyk         |FANTAZJA            |
|       |       |       |Małgorzata      Kaczmarczyk         |Kraków              |
|   9   | 1/2 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
| 10-11 | 1/2 F |  108  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
| 10-11 | 1/2 F |  134  |Adam            Argier              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Jennifer        Zemełka             |Gliwice             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                       Klasa i Styl: POW. 18 OPEN FOKSTROT                       
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| XXXX   X    5|    5    7     | 89|
|106|X            1|    1    9     |106|
|107|   X XX XXX  6|    6    6    !|107|
|108|             0|    0  10-11   |108|
|109|XXX XXXXXXX 10|   10   3-4   !|109|
|110|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|110|
|111|X     XX  X  4|    4    8     |111|
|112| XXXXXXX X   8|    8    5    !|112|
|113|XXXXXX XXXX 10|   10   3-4   !|113|
|133|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|133|
|134|             0|    0  10-11   |134|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|56666566555 6.0|  6.0  6  |107|
|109|42442434666 5.0|  5.0  5  |109|
|110|21111111111 1.0|  1.0  1  |110|
|112|63224322233 2.0|  2.0  2  |112|
|113|14533645344 4.0|  4.0  4  |113|
|133|35355253422 3.0|  3.0  3  |133|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: POW. 18 OPEN QUICKSTEP                        
                  Liczba wszystkich par:  11,  Liczba klubów:   8                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  110  |Patryk          Dębski              |JEDYNKA             |
|       |       |       |Justyna         Klepczarek          |Łódź                |
|   2   |   F   |  112  |Dariusz         Kierat              |ZORBA               |
|       |       |       |Agnieszka       Galewicz            |Częstochowa         |
|   3   |   F   |  133  |Michał          Lozinszek           |WIR                 |
|       |       |       |Julia           Maślanka            |Mysłowice           |
|   4   |   F   |  113  |Jakub           Koguciuk            |JEDYNKA             |
|       |       |       |Daria           Gawlik              |Łódź                |
|   5   |   F   |   89  |Wojciech        Lipnicki            |DANCELOOK           |
|       |       |       |Marta           Gryczka             |Gliwice             |
|   6   |   F   |  109  |Patryk          Czarnota            |RONDO               |
|       |       |       |Milena          Chosta              |Rybnik              |
|  7-8  | 1/2 F |  107  |Łukasz          Blacha              |BAWINEK             |
|       |       |       |Beata           Szafraniec          |Kraków              |
|  7-8  | 1/2 F |  111  |Marek           Kaczmarczyk         |FANTAZJA            |
|       |       |       |Małgorzata      Kaczmarczyk         |Kraków              |
|   9   | 1/2 F |  106  |Oskar           Jurek               |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Dominika        Dobranowska         |Głogoczów           |
|  10   | 1/2 F |  108  |Karol           Bronowski           |PROFESSIONAL DANCE  |
|       |       |       |Natalia         Gancarz             |Głogoczów           |
|  11   | 1/2 F |  134  |Adam            Argier              |DANCELOOK           |
|       |       |       |Jennifer        Zemełka             |Gliwice             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: POW. 18 OPEN QUICKSTEP                       
                                 Liczba par:  11                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|  XXXX  XX   6|    6    6    !| 89|
|106|X X X    X   4|    4    9     |106|
|107| X X  X XX   5|    5   7-8    |107|
|108| XX       X  3|    3   10     |108|
|109|XX X XXXX X  8|    8   3-4   !|109|
|110|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|110|
|111|X     XXX X  5|    5   7-8    |111|
|112| XXXXXXX XX  9|    9    2    !|112|
|113|XXX XX XX    7|    7    5    !|113|
|133|X  XXXXX XX  8|    8   3-4   !|133|
|134|             0|    0   11     |134|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 89|54636335654 5.0|  5.0  5  | 89|
|109|65554664566 6.0|  6.0  6  |109|
|110|21111111111 1.0|  1.0  1  |110|
|112|42222522243 2.0|  2.0  2  |112|
|113|16443456435 4.0|  4.0  4  |113|
|133|33365243322 3.0|  3.0  3  |133|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN CHA CHA CHA                      
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  149  |Rafał           Głowacki            |AKSEL               |
|       |       |       |Justyna         Pietrucha - Głowacka|Rzeszów             |
|   2   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   3   |   F   |  152  |Adam            Szafrański          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Marta           Gawrońska           |Opole               |
|   4   |   F   |  151  |Przemysław      Malendowicz         |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Barbara         Pawlik              |                    |
|   5   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN CHA CHA CHA                     
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|54554454553 5.0|  5.0  5  |141|
|142|21223132311 2.0|  2.0  2  |142|
|149|12112211134 1.0|  1.0  1  |149|
|151|35435543445 4.0|  4.0  4  |151|
|152|43341325222 3.0|  3.0  3  |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN SAMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   2   |   F   |  149  |Rafał           Głowacki            |AKSEL               |
|       |       |       |Justyna         Pietrucha - Głowacka|Rzeszów             |
|   3   |   F   |  152  |Adam            Szafrański          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Marta           Gawrońska           |Opole               |
|   4   |   F   |  151  |Przemysław      Malendowicz         |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Barbara         Pawlik              |                    |
|   5   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN SAMBA                        
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|44555555553 5.0|  5.0  5  |141|
|142|21211142211 1.0|  1.0  1  |142|
|149|13123211125 2.0|  2.0  2  |149|
|151|35434434444 4.0|  4.0  4  |151|
|152|52342323332 3.0|  3.0  3  |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN RUMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  149  |Rafał           Głowacki            |AKSEL               |
|       |       |       |Justyna         Pietrucha - Głowacka|Rzeszów             |
|   2   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   3   |   F   |  152  |Adam            Szafrański          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Marta           Gawrońska           |Opole               |
|   4   |   F   |  151  |Przemysław      Malendowicz         |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Barbara         Pawlik              |                    |
|   5   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN RUMBA                        
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|55545555452 5.0|  5.0  5  |141|
|142|31211232321 2.0|  2.0  2  |142|
|149|14123111115 1.0|  1.0  1  |149|
|151|43334344534 4.0|  4.0  4  |151|
|152|22452423243 3.0|  3.0  3  |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN PASODOBLE                       
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   2   |   F   |  149  |Rafał           Głowacki            |AKSEL               |
|       |       |       |Justyna         Pietrucha - Głowacka|Rzeszów             |
|   3   |   F   |  152  |Adam            Szafrański          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Marta           Gawrońska           |Opole               |
|   4   |   F   |  151  |Przemysław      Malendowicz         |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Barbara         Pawlik              |                    |
|   5   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN PASODOBLE                      
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|55545545453 5.0|  5.0  5  |141|
|142|21211122211 1.0|  1.0  1  |142|
|149|14124211122 2.0|  2.0  2  |149|
|151|32433354544 4.0|  4.0  4  |151|
|152|43352433335 3.0|  3.0  3  |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN JIVE                          
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  149  |Rafał           Głowacki            |AKSEL               |
|       |       |       |Justyna         Pietrucha - Głowacka|Rzeszów             |
|   2   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   3   |   F   |  152  |Adam            Szafrański          |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
|       |       |       |Marta           Gawrońska           |Opole               |
|   4   |   F   |  151  |Przemysław      Malendowicz         |ST MAJEWSKI Krzyszto|
|       |       |       |Barbara         Pawlik              |                    |
|   5   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN JIVE                         
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|53535554453 5.0|  5.0  5  |141|
|142|41213332311 2.0|  2.0  2  |142|
|149|24124113122 1.0|  1.0  1  |149|
|151|32442245534 4.0|  4.0  4  |151|
|152|15351421245 3.0|  3.0  3  |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN WALC ANGIELSKI                     
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   2   |   F   |  145  |Tomasz          Jaworek             |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Tarnowska Jaworek   |Kraków              |
|   3   |   F   |  143  |Wojciech        Andrzejewski        |FRASZKA             |
|       |       |       |Karolina        Homoncik            |Kamienna Góra       |
|   4   |   F   |  146  |Piotr           Liszka              |BAWINEK             |
|       |       |       |Agnieszka       Piech               |Kraków              |
|   5   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN WALC ANGIELSKI                    
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|45435545355 5.0|  5.0  5  |141|
|142|21212121411 1.0|  1.0  1  |142|
|143|32341433133 3.0|  3.0  3  |143|
|145|13123212222 2.0|  2.0  2  |145|
|146|54554354544 4.0|  4.0  4  |146|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN TANGO                         
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   2   |   F   |  145  |Tomasz          Jaworek             |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Tarnowska Jaworek   |Kraków              |
|   3   |   F   |  143  |Wojciech        Andrzejewski        |FRASZKA             |
|       |       |       |Karolina        Homoncik            |Kamienna Góra       |
|   4   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
|   5   |   F   |  146  |Piotr           Liszka              |BAWINEK             |
|       |       |       |Agnieszka       Piech               |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN TANGO                        
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|44435444454 4.0|  4.0  4  |141|
|142|11211112211 1.0|  1.0  1  |142|
|143|32353333332 3.0|  3.0  3  |143|
|145|23122221123 2.0|  2.0  2  |145|
|146|55544555545 5.0|  5.0  5  |146|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN WALC WIEDEŃSKI                     
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   2   |   F   |  145  |Tomasz          Jaworek             |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Tarnowska Jaworek   |Kraków              |
|   3   |   F   |  143  |Wojciech        Andrzejewski        |FRASZKA             |
|       |       |       |Karolina        Homoncik            |Kamienna Góra       |
|   4   |   F   |  146  |Piotr           Liszka              |BAWINEK             |
|       |       |       |Agnieszka       Piech               |Kraków              |
|   5   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN WALC WIEDEŃSKI                    
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|55534345555 5.0|  5.0  5  |141|
|142|21311112111 1.0|  1.0  1  |142|
|143|32152434323 3.0|  3.0  3  |143|
|145|13423221232 2.0|  2.0  2  |145|
|146|44245553444 4.0|  4.0  4  |146|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN FOKSTROT                        
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   2   |   F   |  145  |Tomasz          Jaworek             |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Tarnowska Jaworek   |Kraków              |
|   3   |   F   |  143  |Wojciech        Andrzejewski        |FRASZKA             |
|       |       |       |Karolina        Homoncik            |Kamienna Góra       |
|   4   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
|   5   |   F   |  146  |Piotr           Liszka              |BAWINEK             |
|       |       |       |Agnieszka       Piech               |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN FOKSTROT                       
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|54413445344 4.0|  4.0  4  |141|
|142|21221112111 1.0|  1.0  1  |142|
|143|32354533423 3.0|  3.0  3  |143|
|145|13132221232 2.0|  2.0  2  |145|
|146|45545354555 5.0|  5.0  5  |146|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN QUICKSTEP                       
                  Liczba wszystkich par:   5,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  142  |Łukasz          Sałata              |FINEZJA             |
|       |       |       |Joanna          Krysztofiak         |Poznań              |
|   2   |   F   |  145  |Tomasz          Jaworek             |ArtDance            |
|       |       |       |Anna            Tarnowska Jaworek   |Kraków              |
|   3   |   F   |  141  |Manfred         Haerer              |PIETRZYK            |
|       |       |       |Arleta          Piotrowska          |Wrocław             |
|   4   |   F   |  143  |Wojciech        Andrzejewski        |FRASZKA             |
|       |       |       |Karolina        Homoncik            |Kamienna Góra       |
|   5   |   F   |  146  |Piotr           Liszka              |BAWINEK             |
|       |       |       |Agnieszka       Piech               |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN QUICKSTEP                      
                                 Liczba par:   5                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 1 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|141|44322343343 3.0|  3.0  3  |141|
|142|11111111111 1.0|  1.0  1  |142|
|143|32444435424 4.0|  4.0  4  |143|
|145|23233222232 2.0|  2.0  2  |145|
|146|55555554555 5.0|  5.0  5  |146|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN CHA CHA CHA                      
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  157  |Wojciech        Łysik               |CANTINERO           |
|       |       |       |Iwona           Żelazna-Łysik       |Tomaszów Maz.       |
|   2   |   F   |  155  |Janusz          Krukar              |PODKARPACIE         |
|       |       |       |Agata           Skiba               |Jasło               |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN CHA CHA CHA                     
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|155|22222221212 2.0|  2.0  2  |155|
|157|11111112121 1.0|  1.0  1  |157|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN SAMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  157  |Wojciech        Łysik               |CANTINERO           |
|       |       |       |Iwona           Żelazna-Łysik       |Tomaszów Maz.       |
|   2   |   F   |  155  |Janusz          Krukar              |PODKARPACIE         |
|       |       |       |Agata           Skiba               |Jasło               |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN SAMBA                        
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|155|11221222121 2.0|  2.0  2  |155|
|157|22112111212 1.0|  1.0  1  |157|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN RUMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  157  |Wojciech        Łysik               |CANTINERO           |
|       |       |       |Iwona           Żelazna-Łysik       |Tomaszów Maz.       |
|   2   |   F   |  155  |Janusz          Krukar              |PODKARPACIE         |
|       |       |       |Agata           Skiba               |Jasło               |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN RUMBA                        
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|155|21121222121 2.0|  2.0  2  |155|
|157|12212111212 1.0|  1.0  1  |157|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN PASODOBLE                       
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  157  |Wojciech        Łysik               |CANTINERO           |
|       |       |       |Iwona           Żelazna-Łysik       |Tomaszów Maz.       |
|   2   |   F   |  155  |Janusz          Krukar              |PODKARPACIE         |
|       |       |       |Agata           Skiba               |Jasło               |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN PASODOBLE                      
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|155|12221222222 2.0|  2.0  2  |155|
|157|21112111111 1.0|  1.0  1  |157|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN JIVE                          
                  Liczba wszystkich par:   2,  Liczba klubów:   2                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  157  |Wojciech        Łysik               |CANTINERO           |
|       |       |       |Iwona           Żelazna-Łysik       |Tomaszów Maz.       |
|   2   |   F   |  155  |Janusz          Krukar              |PODKARPACIE         |
|       |       |       |Agata           Skiba               |Jasło               |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN JIVE                         
                                 Liczba par:   2                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 2 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|155|12221111222 2.0|  2.0  2  |155|
|157|21112222111 1.0|  1.0  1  |157|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN CHA CHA CHA                      
                  Liczba wszystkich par:   7,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   2   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   3   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   4   |   F   |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
|   5   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   6   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   7   |   F   |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN CHA CHA CHA                     
                                 Liczba par:   7                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|32513256211 2.0|  2.0  2  |160|
|161|55425744144 5.0|  5.0  5  |161|
|162|46334331532 3.0|  3.0  3  |162|
|163|71766423367 6.0|  6.0  6  |163|
|164|13151512425 1.0|  1.0  1  |164|
|165|67677677756 7.0|  7.0  7  |165|
|166|24242165673 4.0|  4.0  4  |166|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN SAMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   7,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   2   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   3   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   4   |   F   |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
|   5   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   6   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   7   |   F   |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN SAMBA                        
                                 Liczba par:   7                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|21242326111 1.0|  1.0  1  |160|
|161|46715764243 5.0|  5.0  5  |161|
|162|34354151434 3.0|  3.0  3  |162|
|163|73666533662 6.0|  6.0  6  |163|
|164|15121412325 2.0|  2.0  2  |164|
|165|67577677776 7.0|  7.0  7  |165|
|166|52433245557 4.0|  4.0  4  |166|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN RUMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   7,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   2   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   3   |   F   |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
|   4   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   5   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   6   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   7   |   F   |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN RUMBA                        
                                 Liczba par:   7                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|41621435231 2.0|  2.0  2  |160|
|161|25245664142 4.0|  4.0  4  |161|
|162|76554341526 6.0|  6.0  6  |162|
|163|64466123654 5.0|  5.0  5  |163|
|164|13132512313 1.0|  1.0  1  |164|
|165|57777777767 7.0|  7.0  7  |165|
|166|32313256475 3.0|  3.0  3  |166|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN PASODOBLE                       
                  Liczba wszystkich par:   7,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   2   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   3   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   4   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   5   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   6   |   F   |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
|   7   |   F   |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN PASODOBLE                      
                                 Liczba par:   7                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|31312325221 1.0|  1.0  1  |160|
|161|26245664145 4.0|  4.0  4  |161|
|162|15463131337 3.0|  3.0  3  |162|
|163|73556543553 5.0|  5.0  5  |163|
|164|64121412414 2.0|  2.0  2  |164|
|165|47777777776 7.0|  7.0  7  |165|
|166|52634256662 6.0|  6.0  6  |166|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN JIVE                          
                  Liczba wszystkich par:   7,  Liczba klubów:   5                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   2   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   3   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   4   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   5   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   6   |   F   |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
|   7   |   F   |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN JIVE                         
                                 Liczba par:   7                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|11522225232 2.0|  2.0  2  |160|
|161|65634754143 4.0|  4.0  4  |161|
|162|27363131427 3.0|  3.0  3  |162|
|163|76256343554 5.0|  5.0  5  |163|
|164|42111412311 1.0|  1.0  1  |164|
|165|54777677666 7.0|  7.0  7  |165|
|166|33445566775 6.0|  6.0  6  |166|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC ANGIELSKI                     
                  Liczba wszystkich par:   8,  Liczba klubów:   6                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   2   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   3   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   4   |   F   |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
|   5   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   6   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   7   | 1/2 F |  167  |Zygmunt         Kozak               |TAKT                |
|       |       |       |Barbara         Kozak               |Legnica             |
|   8   | 1/2 F |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC ANGIELSKI                    
                                 Liczba par:   8                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|160|XX XXXXX XX  9|    9   3-5   !|160|
|161|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|161|
|162|XX XXXXXXX   9|    9   3-5   !|162|
|163| XXXXXX XXX  9|    9   3-5   !|163|
|164|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|164|
|165|X X  X X     4|    4    8     |165|
|166|XXX    XXXX  7|    7    6    !|166|
|167|  XXX X X X  6|    6    7     |167|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|21123132242 1.0|  1.0  1  |160|
|161|42312354114 3.0|  3.0  3  |161|
|162|35666526633 6.0|  6.0  6  |162|
|163|56554643456 5.0|  5.0  5  |163|
|164|14431211321 2.0|  2.0  2  |164|
|166|63245465565 4.0|  4.0  4  |166|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN TANGO                         
                  Liczba wszystkich par:   8,  Liczba klubów:   6                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   2   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   3   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   4   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   5   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   6   |   F   |  167  |Zygmunt         Kozak               |TAKT                |
|       |       |       |Barbara         Kozak               |Legnica             |
|  7-8  | 1/2 F |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
|  7-8  | 1/2 F |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN TANGO                        
                                 Liczba par:   8                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN TANGO
----------------------------------------
| Nr|T             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|160|XXXXXXXXX X 10|   10   2-3   !|160|
|161|X XXXXXXXXX 10|   10   2-3   !|161|
|162|XX X XXXXXX  9|    9   4-5   !|162|
|163|XXXXXXX X X  9|    9   4-5   !|163|
|164|XXXXXXXXXXX 11|   11    1    !|164|
|165| XX    XXX   5|    5   7-8    |165|
|166|X  XX  X X   5|    5   7-8    |166|
|167| XX XXX  XX  7|    7    6    !|167|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|23222131244 2.0|  2.0  2  |160|
|161|55111364112 3.0|  3.0  3  |161|
|162|34656625433 4.0|  4.0  4  |162|
|163|66545543365 5.0|  5.0  5  |163|
|164|11333212521 1.0|  1.0  1  |164|
|167|42464456656 6.0|  6.0  6  |167|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC WIEDEŃSKI                     
                  Liczba wszystkich par:   8,  Liczba klubów:   6                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   2   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   3   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   4   |   F   |  167  |Zygmunt         Kozak               |TAKT                |
|       |       |       |Barbara         Kozak               |Legnica             |
|   5   |   F   |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
|   6   |   F   |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
|   7   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   8   | 1/2 F |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC WIEDEŃSKI                    
                                 Liczba par:   8                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW            |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|160|XXXXX  XXXX  9|    9   3-4   !|160|
|161|XXXXXXXX XX 10|   10   1-2   !|161|
|162|X     XXXXX  6|    6    8     |162|
|163| XXXXXX   X  7|    7   6-7   !|163|
|164|XXXX XXXXXX 10|   10   1-2   !|164|
|165|XXX XX XX    7|    7   6-7   !|165|
|166|X  XXXXXXX   8|    8    5    !|166|
|167| XXXXXX XXX  9|    9   3-4   !|167|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|11122153333 2.0|  2.0  2  |160|
|161|74211262142 1.0|  1.0  1  |161|
|163|67665575267 7.0|  7.0  7  |163|
|164|23333711521 3.0|  3.0  3  |164|
|165|52556626476 6.0|  6.0  6  |165|
|166|46747434655 5.0|  5.0  5  |166|
|167|35474347714 4.0|  4.0  4  |167|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN FOKSTROT                        
                  Liczba wszystkich par:   8,  Liczba klubów:   6                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   2   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   3   |   F   |  167  |Zygmunt         Kozak               |TAKT                |
|       |       |       |Barbara         Kozak               |Legnica             |
|   4   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   5   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   6   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   7   |   F   |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
|   8   | 1/2 F |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN FOKSTROT                       
                                 Liczba par:   8                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|160|XXXXXXXXX X 10|   10   3-4   !|160|
|161|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|161|
|162|XX    XXXXX  7|    7   6-7   !|162|
|163|XXXX  X  XX  7|    7   6-7   !|163|
|164|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|164|
|165| XXXXX XXX   8|    8    5    !|165|
|166|    XX       2|    2    8     |166|
|167|X XXXXXXXXX 10|   10   3-4   !|167|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|57245747263 4.0|  4.0  4  |160|
|161|42111221134 1.0|  1.0  1  |161|
|162|35777573642 6.0|  6.0  6  |162|
|163|76534434576 5.0|  5.0  5  |163|
|164|13322112421 2.0|  2.0  2  |164|
|165|64666365357 7.0|  7.0  7  |165|
|167|21453656715 3.0|  3.0  3  |167|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN QUICKSTEP                       
                  Liczba wszystkich par:   8,  Liczba klubów:   6                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  164  |Wojciech        Skarka              |MASTER DANCE        |
|       |       |       |Barbara         Skarka              |Gliwice             |
|   2   |   F   |  161  |Mariusz         Ciopała             |RAGTIME             |
|       |       |       |Maria           Ciopała             |Kęty                |
|   3   |   F   |  160  |Wiesław         Chyliński           |RONDO               |
|       |       |       |Małgorzata      Chylińska           |Rybnik              |
|   4   |   F   |  162  |Zbigniew        Daniel              |FANTAZJA            |
|       |       |       |Anna            Daniel              |Kraków              |
|   5   |   F   |  163  |Janusz          Mazur               |GEMAR               |
|       |       |       |Renata          Saj-Mazur           |Wrocław             |
|   6   |   F   |  167  |Zygmunt         Kozak               |TAKT                |
|       |       |       |Barbara         Kozak               |Legnica             |
|   7   | 1/2 F |  165  |Marek           Sułowski            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Joanna          Sułowska            |Kraków              |
|   8   | 1/2 F |  166  |Aleksander Wito Zawadzki            |FANTAZJA            |
|       |       |       |Ewa             Zawadzka            |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN QUICKSTEP                      
                                 Liczba par:   8                                 

      Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q             |D Sum  Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm|  typ         w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|160|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|160|
|161|XXXXXXXXXXX 11|   11   1-2   !|161|
|162|XX XX XXXXX  9|    9    4    !|162|
|163|XXXX XX  XX  8|    8    5    !|163|
|164|X XXXXXXXXX 10|   10    3    !|164|
|165| XX X  XXX   6|    6    7     |165|
|166|XX   X X     4|    4    8     |166|
|167|  XXXXX X X  7|    7    6    !|167|
----------------------------------------
      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 3 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|43133233352 3.0|  3.0  3  |160|
|161|55211351123 2.0|  2.0  2  |161|
|162|31655624444 4.0|  4.0  4  |162|
|163|66544545266 5.0|  5.0  5  |163|
|164|24322112511 1.0|  1.0  1  |164|
|167|12466466635 6.0|  6.0  6  |167|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                      Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN CHA CHA CHA                      
                  Liczba wszystkich par:   4,  Liczba klubów:   4                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  175  |Tadeusz         Stasiewicz          |CIEŚLAK             |
|       |       |       |Anna            Stasiewicz          |Jelenia Góra        |
|   3   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   4   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                     Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN CHA CHA CHA                     
                                 Liczba par:   4                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|44444344444 4.0|  4.0  4  |172|
|173|11121411211 1.0|  1.0  1  |173|
|174|32333233333 3.0|  3.0  3  |174|
|175|23212122122 2.0|  2.0  2  |175|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN SAMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   4,  Liczba klubów:   4                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   3   |   F   |  175  |Tadeusz         Stasiewicz          |CIEŚLAK             |
|       |       |       |Anna            Stasiewicz          |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN SAMBA                        
                                 Liczba par:   4                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN SAMBA
------------------------------------
| Nr|S              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|44434144444 4.0|  4.0  4  |172|
|173|11111312211 1.0|  1.0  1  |173|
|174|22343221322 2.0|  2.0  2  |174|
|175|33222433133 3.0|  3.0  3  |175|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN RUMBA                         
                  Liczba wszystkich par:   4,  Liczba klubów:   4                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  175  |Tadeusz         Stasiewicz          |CIEŚLAK             |
|       |       |       |Anna            Stasiewicz          |Jelenia Góra        |
|   3   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   4   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN RUMBA                        
                                 Liczba par:   4                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN RUMBA
------------------------------------
| Nr|R              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|44444444444 4.0|  4.0  4  |172|
|173|21121222111 1.0|  1.0  1  |173|
|174|12333331322 3.0|  3.0  3  |174|
|175|33212113233 2.0|  2.0  2  |175|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN PASODOBLE                       
                  Liczba wszystkich par:   4,  Liczba klubów:   4                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   3   |   F   |  175  |Tadeusz         Stasiewicz          |CIEŚLAK             |
|       |       |       |Anna            Stasiewicz          |Jelenia Góra        |
|   4   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN PASODOBLE                      
                                 Liczba par:   4                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|44444444444 4.0|  4.0  4  |172|
|173|21111212111 1.0|  1.0  1  |173|
|174|12333121322 2.0|  2.0  2  |174|
|175|33222333233 3.0|  3.0  3  |175|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN JIVE                          
                  Liczba wszystkich par:   4,  Liczba klubów:   4                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  175  |Tadeusz         Stasiewicz          |CIEŚLAK             |
|       |       |       |Anna            Stasiewicz          |Jelenia Góra        |
|   3   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   4   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN JIVE                         
                                 Liczba par:   4                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN JIVE
------------------------------------
| Nr|JV             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|44444344444 4.0|  4.0  4  |172|
|173|21121211211 1.0|  1.0  1  |173|
|174|12333423322 3.0|  3.0  3  |174|
|175|33212132133 2.0|  2.0  2  |175|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN WALC ANGIELSKI                     
                  Liczba wszystkich par:   3,  Liczba klubów:   3                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   3   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN WALC ANGIELSKI                    
                                 Liczba par:   3                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|33233333333 3.0|  3.0  3  |172|
|173|22111112111 1.0|  1.0  1  |173|
|174|11322221222 2.0|  2.0  2  |174|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                         Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN TANGO                         
                  Liczba wszystkich par:   3,  Liczba klubów:   3                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   3   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                        Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN TANGO                        
                                 Liczba par:   3                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN TANGO
------------------------------------
| Nr|T              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|23333333333 3.0|  3.0  3  |172|
|173|32211112211 1.0|  1.0  1  |173|
|174|11122221122 2.0|  2.0  2  |174|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                    Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN WALC WIEDEŃSKI                     
                  Liczba wszystkich par:   3,  Liczba klubów:   3                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   3   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                   Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN WALC WIEDEŃSKI                    
                                 Liczba par:   3                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW             | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|23333332323 3.0|  3.0  3  |172|
|173|32112123111 1.0|  1.0  1  |173|
|174|11221211232 2.0|  2.0  2  |174|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN FOKSTROT                        
                  Liczba wszystkich par:   3,  Liczba klubów:   3                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   3   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN FOKSTROT                       
                                 Liczba par:   3                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|33333333333 3.0|  3.0  3  |172|
|173|12212112111 1.0|  1.0  1  |173|
|174|21121221222 2.0|  2.0  2  |174|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


_Na początek

                           -----  WYNIKI TURNIEJU  -----                           
                       Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN QUICKSTEP                       
                  Liczba wszystkich par:   3,  Liczba klubów:   3                  

-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary|          Imię i Nazwisko           |  Klub/Miejscowość  |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
|   1   |   F   |  173  |Krzysztof       Nowak               |LEW                 |
|       |       |       |Danuta          Nowak               |Legnica             |
|   2   |   F   |  174  |Tadeusz         Pasierb             |DANCELOOK           |
|       |       |       |Teresa          Pasierb             |Gliwice             |
|   3   |   F   |  172  |Roman           Gołąbek             |FANTAZJA            |
|       |       |       |Emilia          Nowińska-Gołąbek    |Kraków              |
-----------------------------------------------------------------------------------


_Na początek

                 -----  TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH  -----                 
                      Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN QUICKSTEP                      
                                 Liczba par:   3                                 

      Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: SENIOR 4 OPEN QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q              | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|172|23333333323 3.0|  3.0  3  |172|
|173|32211112111 1.0|  1.0  1  |173|
|174|11122221232 2.0|  2.0  2  |174|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar

_Na początek

                 -----  TAŃCE NARODOWE -----                 


Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 DZPiT Niewiadów              4
   2 KTP MAKI I POWOJE            2
   3 Mali Rzeczycanie             1
   4 ZA Pędziwiatry               2
   5 Ziemia Sieradzka             1
   6 ZPiT Krakowiak               5
   7 ZPiT Poltex Łódź             6
   8 ZPiT Ziemia Lisiecka        11
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Brak, Styl: Komb. 2T N
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
A       Lewandowska               Marta                     Opoczno              
B       Cedzidło                  Alicja                    Katowice             
C       Rolska                    Anna                      Puławy               
D       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
E       Wolski                    Mariusz                   Łódź                 
F       Walczak                   Michał                    Łódź                 
G       Chmielewski               Marek                     Kozienice            
        Wolska                    Anna                                           
        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
3       Wolska                    Anna                      Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Brak, Styl: Komb. 2T N
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201         1 Brzeziński Franciszek, Siejka Łucja                ZPiT Ziemia Lisiecka               1/   7
 202         2 Hans Jan, Hans Maria                               ZPiT Ziemia Lisiecka               2/   7
 203         3 Wąsik Wojciech, Kozioł Martyna                     ZPiT Ziemia Lisiecka               3/   7
 205         4 Komorek Sergiusz, Charalampous Emilia              ZPiT Krakowiak                     4/   7
 208         5 Bernat Bartłomiej, Jaworska Aleksandra             Mali Rzeczycanie                   5/   7
 204         6 Kruk Maciej, Dymek Marcelina                       ZPiT Ziemia Lisiecka               6/   7
 206         7 Włodarczyk Wojciech, Puchta Hania                  DZPiT Niewiadów                    7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Brak, Styl: Komb. 2T N
----------------------------------------
     PL          KR                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------
 201 1111111 1.0 1111111 1.0    2.0    1
 202 3652532 3.0 3422332 2.5    5.5    2
 203 2335423 2.0 2344564 4.0    6.0    3
 204 6564357 6.0 6767746 6.0   12.0    6
 205 5223644 4.0 4233223 2.5    6.5    4
 206 7476776 7.0 7676677 7.0   14.0    7
 208 4747265 5.0 5555455 5.0   10.0    5
----------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Brak, Styl: Komb. 2T N
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
A       Lewandowska               Marta                     Opoczno              
B       Cedzidło                  Alicja                    Katowice             
C       Rolska                    Anna                      Puławy               
D       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
E       Wolski                    Mariusz                   Łódź                 
F       Walczak                   Michał                    Łódź                 
G       Chmielewski               Marek                     Kozienice            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
3       Wolska                    Anna                      Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Brak, Styl: Komb. 2T N
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 213         1 Pulchny Mateusz, Badzińska Oliwia                  ZPiT Krakowiak                     1/  11
 212         2 Goch Gabriel, Goch Emilia                          ZPiT Krakowiak                     2/  11
 210         3 Tworzyk Marek, Fryc Emilia                         ZPiT Ziemia Lisiecka               3/  11
 209         4 Dymek Michał, Kapusta Dorota                       ZPiT Ziemia Lisiecka               4/  11
 219         5 Matejun Dawid, Sosnowska Michalina                 ZA Pędziwiatry                     5/  11
 215         6 Pryczek Felek, Skrzypczyk Marysia                  DZPiT Niewiadów                    6/  11
 214         7 Kmieć Wiktor, Cieplik Maria                        ZPiT Poltex Łódź                   7/  11
 218         8 Wrona Bruno, Bujakowska Oliwia                     ZA Pędziwiatry                     8/  11
 211         9 Steczko Krzysztof, Mitka Magdalena                 ZPiT Ziemia Lisiecka               9/  11
 217        10 Pryczek Tymon, Sosnowska Maja                      DZPiT Niewiadów                   10/  11
 216        11 Sęk Mariusz, Zielińska Wiktoria                    DZPiT Niewiadów                   11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Brak, Styl: Komb. 2T N
------------------------------------------
     PL         KR                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------
 209 XXX X X  5 XXXXXX   6    11         3
 210  XXXXXX  6 XX X  X  4    10       4-5
 211 XX       2 XX       2     4          
 212 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    13         2
 213 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    14         1
 214 X X XX   4      XX  2     6          
 215    XX    2   XXXXX  5     7         6
 216  X       1          0     1          
 217    X  X  2  X       1     3          
 218   X XX   3   X X    2     5          
 219 X  X XX  4 X XXXXX  6    10       4-5
------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Brak, Styl: Komb. 2T N
----------------------------------------
     PL          KR                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------
 209 2454636 4.5 3424533 4.0    8.5    4
 210 5342352 3.0 6243352 3.0    6.0    3
 212 3233224 2.0 2332224 2.0    4.0    2
 213 1111111 1.0 1111111 1.0    2.0    1
 215 6566545 6.0 5555466 5.0   11.0    6
 219 4625463 4.5 4666645 6.0   10.5    5
----------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Brak, Styl: Komb. 3T N
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
A       Lewandowska               Marta                     Opoczno              
B       Cedzidło                  Alicja                    Katowice             
C       Rolska                    Anna                      Puławy               
D       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
E       Wolski                    Mariusz                   Łódź                 
F       Walczak                   Michał                    Łódź                 
G       Chmielewski               Marek                     Kozienice            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
3       Wolska                    Anna                      Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Brak, Styl: Komb. 3T N
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 224         1 Szostak Paweł, Żywicka Aleksandra                  ZPiT Krakowiak                     1/   7
 221         2 Soból Piotr, Lenart Angelika                       ZPiT Ziemia Lisiecka               2/   7
 220         3 Tabor Paweł, Brzezińska Zofia                      ZPiT Ziemia Lisiecka               3/   7
 226         4 Klimczak Piotr, Gołębiowska Natalia                ZPiT Poltex Łódź                   4/   7
 225         5 Szalewicz Damian, Sidyk Wiktoria                   ZPiT Poltex Łódź                   5/   7
 222         6 Berbeć Michał, Witalec Małgorzata                  ZPiT Ziemia Lisiecka               6/   7
 223         7 Kapusta Antoni, Dyjach Gabriela                    ZPiT Ziemia Lisiecka               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Brak, Styl: Komb. 3T N
----------------------------------------------------
     PL          KR          OB                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 220 1223144 3.0 1223143 2.0 2323524 3.0    8.0    3
 221 2452222 2.0 2362322 3.0 5252312 2.0    7.0    2
 222 6676475 6.0 6537566 6.0 1545156 5.0   17.0    6
 223 7545767 7.0 7676275 7.0 3776477 7.0   21.0    7
 224 4111611 1.0 3111611 1.0 7111731 1.0    3.0    1
 225 5764553 5.0 4755754 5.0 6667663 6.0   16.0    5
 226 3337336 4.0 5444437 4.0 4434245 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Brak, Styl: Komb. 3T N
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
A       Lewandowska               Marta                     Opoczno              
B       Cedzidło                  Alicja                    Katowice             
C       Rolska                    Anna                      Puławy               
D       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
E       Wolski                    Mariusz                   Łódź                 
F       Walczak                   Michał                    Łódź                 
G       Chmielewski               Marek                     Kozienice            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
3       Wolska                    Anna                      Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Brak, Styl: Komb. 3T N
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 232         1 Klimek Michał, Klimek Aleksandra                   KTP MAKI I POWOJE                  1/   4
 228         2 Romowicz Mateusz, Bardzińska Maja                  ZPiT Krakowiak                     2/   4
 229         3 Szalewicz Mateusz, Kowalczyk Zuzanna               ZPiT Poltex Łódź                   3/   4
 231         4 Antosik Patryk, Brzezińska Zuzanna                 ZPiT Poltex Łódź                   4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Brak, Styl: Komb. 3T N
----------------------------------------------------
     PL          KR          OB                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 228 3122421 1.0 3122322 2.0 1222222 2.0    5.0    2
 229 4243314 4.0 4333443 3.0 4334343 3.0   10.0    3
 231 1334232 3.0 2444234 4.0 3443434 4.0   11.0    4
 232 2411143 2.0 1211111 1.0 2111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Brak, Styl: Komb. 4T N
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
A       Lewandowska               Marta                     Opoczno              
B       Cedzidło                  Alicja                    Katowice             
C       Rolska                    Anna                      Puławy               
D       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
E       Wolski                    Mariusz                   Łódź                 
F       Walczak                   Michał                    Łódź                 
G       Chmielewski               Marek                     Kozienice            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
3       Wolska                    Anna                      Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Brak, Styl: Komb. 4T N
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 235         1 Ślęczka Maciej, Serwińska Katarzyna                KTP MAKI I POWOJE                  1/   3
 233         2 Antosik Marceli, Woźniak Julianna                  ZPiT Poltex Łódź                   2/   3
 234         3 Szczepanik Michał, Rogowska Monika                 Ziemia Sieradzka                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Brak, Styl: Komb. 4T N
----------------------------------------------------------------
     KR          KU          OB          MA                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 233 1323223 2.0 1222122 2.0 2232222 2.0 2333322 3.0    9.0    2
 234 3232332 3.0 3333333 3.0 3323333 3.0 1222233 2.0   11.0    3
 235 2111111 1.0 2111211 1.0 1111111 1.0 3111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------



   
   





 -Skating System '2009- AWM Soft Mirosław Wolak, Skrutiner: Mirek Wolak 



strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190324-1953