OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mikołaj ze Zdrowolubkiem": 2018-12-02, Kraków RYTM - Kraków małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Turniej Tańca Towarzyskego „Mikołaj ze Zdrowolubkiem”


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskego „Mikołaj ze Zdrowolubkiem”

Kraków 02.12.2018
Organizator: Szkoła Tańca „AS”, KTT Rytm Kraków
Prowadzenie: 
Muzyka: 
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 DANCE POINT Kraków           2
   2 FANTAZJA - Kraków            1
   3 JEDYNKA - Łódź               1
   4 JUST DANCE Wieliczka         2
   5 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
   6 Show DANCE Gorlice           1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
C       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
D       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
E       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno          1/   4
  39         2 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                FANTAZJA - Kraków                  2/   4
  43         3 Nowak Mateusz, Sieńko Nikola                       JUST DANCE Wieliczka               3/   4
  38         4 Gawlik Łukasz, Niemasik Małgorzata                 Show DANCE Gorlice                 4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 44434 4,0 34424 4,0 44434 4,0 24444 4,0 24434 4,0 33234 3,0   23.0    4
  39 11323 2,0 21333 2,0 11322 2,0 43333 3,0 12343 3,0 11312 1,0   13.0    2
  43 33242 3,0 43242 3,0 33243 3,0 32211 2,0 43212 2,0 44443 4,0   17.0    3
                                             R         R         
  46 22111 1,0 12111 1,0 22111 1,0 11122 1,0 31121 1,0 22121 2,0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
C       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
D       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               
E       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka               1/   4
  34         2 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               DANCE POINT Kraków                 2/   4
  36         3 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź                     3/   4
  35         4 Hohol Jan, Bać Nina                                DANCE POINT Kraków                 4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 43233 3,0 22132 2,0 44133 3,0 13122 2,0 34112 2,0 11111 1,0   13.0    2
  35 34444 4,0 44344 4,0 33344 4,0 24244 4,0 22344 3,0 34234 3,0   22.0    4
  36 12111 1,0 33223 3,0 11212 1,0 42433 3,0 43433 4,0 43442 4,0   16.0    3
                                                       R         
  37 21322 2,0 11411 1,0 22421 2,0 31311 1,0 11221 1,0 22323 2,0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238