OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTTT Siewierz 2018": 2018-12-02, Siewierz PERFECT - Będzin śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz
Siewierz,  2 grudnia 2018r.
Organizator: Uczniowski Klub Tańca Sportowego PERFECT Będizn
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    4
   4 BALLARE - Częstochowa        2
   5 BALLROOM - Lublin            1
   6 BRAWO - WARSZAWA             2
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   8 DANCELOOK - Gliwice          4
   9 Dancers United - WARSZAWA    2
  10 ESKADRA - Pabianice          1
  11 ETIUDA - Radomsko            1
  12 EUFORIA Dance Kraków         1
  13 FORUM - Zabrze               6
  14 GASIEK - Rzeszów             1
  15 IGLICA - Wrocław             1
  16 ISKRA - Praszka              1
  17 JEDYNKA - Łódź               1
  18 KTT REWIA - Racibórz         3
  19 Kuźnia Tańca Kraków          6
  20 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  21 MAESTRO - Opole              1
  22 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    4
  23 MASTER DANCE - Gliwice       4
  24 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  25 Mistrzowska Akademia Tane    2
  26 MIX - Rybnik                 1
  27 NOWY STYL - Bielsko-Biała    4
  28 PERFECT - Będzin             7
  29 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  30 RYTM - Żory                  1
  31 SEMPRE - Kraków              4
  32 SKT AGH - Kraków             1
  33 SKT PASJA - Kraków           1
  34 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
  35 STTS Kraków                  2
  36 STYL - Kraków                1
  37 SUKCES - Częstochowa         1
  38 SUKCES - Jaworzno            1
  39 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    2
  40 ZORBA - Częstochowa          3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   6
  48         2 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   6
  46         3 Kacuga Oskar, Rudek Aneta                          PERFECT - Będzin          śląski               3/   6
  49         4 Rogala Tomasz, Saj Liliana                         MAESTRO - Opole           opolski              4/   6
  50         5 Ternka Patryk, Siwoń Natalia                       KTT REWIA - Racibórz      śląski               5/   6
  45         6 Jarząb Filip, Koszarska Marika                     BRAWO - WARSZAWA          mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  45 4435346 4.0 6466366 6.0 5466366 6.0 4664553 6.0 6655536 6.0 6666666 6.0   34.0    6
  46 5543452 5.0 5621243 3.0 4532235 4.0 1551221 2.0 1523221 2.0 1552232 2.0   18.0    3
  47 1351111 1.0 1252122 2.0 1221112 1.0 3212112 1.0 2111312 1.0 2123311 1.0    7.0    1
  48 2116224 2.0 2113511 1.0 2115424 2.0 6126345 4.0 4336454 4.0 4315425 5.0   18.0    2
  49 3222535 3.0 4344435 4.0 3343641 3.0 2343636 3.0 3264663 5.0 3244543 3.0   21.0    4
  50 6664663 6.0 3535654 5.0 6654553 5.0 5435464 5.0 5442145 3.0 5431154 4.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   5
  74         2 Suszek Błażej, Lipnicka Patrycja                   ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   5
  76         3 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   5
  75         4 Szczepaniak Piotr, Ledwoń Kinga                    PERFECT - Będzin          śląski               4/   5
  77         5 Ławniczek Piotr, Marek Anna                        BRAWO - WARSZAWA          mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  73 2143121 1.0 1141111 1.0 1111111 1.0 2242523 2.0 3241522 2.0 3252413 2.5    9.5    1
  74 3312453 3.0 5314443 3.0 5322452 3.0 4415112 1.0 4414243 4.0 5413232 2.5   16.5    2
  75 4551232 4.0 2555235 5.0 3533224 2.0 3324231 3.0 2325111 1.0 4325341 4.0   19.0    4
  76 1234315 2.0 3223322 2.0 4255335 5.0 1153344 4.0 5153334 3.0 2144125 1.0   17.0    3
                                                     R                       
  77 5425544 5.0 4432554 4.0 2444543 4.0 5531455 5.0 1532455 5.0 1531554 5.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
  82         2 Galwas Maksymilian, Borowska Julia                 RYTM - Żory               śląski               2/   5
  81         3 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   5
  80         4 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   5
  83         5 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 4444554 4.0 4445554 5.0 4432544 4.0 4442545 4.0 4454555 5.0   22.0    4
  81 2232235 2.0 2233345 3.0 2243435 3.0 2233334 3.0 2322134 2.0   13.0    3
  82 3323423 3.0 3322222 2.0 3325223 2.0 3314222 2.0 3233422 3.0   12.0    2
  83 5555342 5.0 5554433 4.0 5554352 5.0 5555453 5.0 5545343 4.0   23.0    5
  84 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   5
  87         2 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
  85         3 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   5
  81         4 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   5
  80         5 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 3554543 5.0 4555543 5.0 5554532 5.0 5545445 5.0 4434232 4.0   24.0    5
  81 4422455 4.0 5332454 4.0 2345443 4.0 2354554 4.0 5555554 5.0   21.0    4
  85 2343234 3.0 3444212 3.0 4433224 3.0 4411123 3.0 3341125 3.0   15.0    3
  86 1135322 2.0 1121321 1.0 1122311 1.0 1133312 2.0 1212411 1.0    7.0    1
  87 5211111 1.0 2213135 2.0 3211155 2.0 3222231 1.0 2123343 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Pielka Krzysztof, Margiel Kamila                   PERFECT - Będzin          śląski               1/   3
  90         2 Grzesiowski Igor, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   3
  92         3 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              PERFECT - Będzin          śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 2221112 1.0 1121112 1.0 2121222 2.0 3222211 1.0 3133313 3.0 3133223 3.0 1133222 2.0 1122222 2.0   15.0    2
  91 1333323 3.0 2333223 3.0 1333111 1.0 1331122 2.0 1311122 1.0 1211111 1.0 3321111 1.0 2211111 1.0   13.0    1
  92 3112231 2.0 3212331 2.0 3212333 3.0 2113333 3.0 2222231 2.0 2322332 2.0 2212333 3.0 3333333 3.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Janus Jakub, Pielka Weronika                       PERFECT - Będzin          śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Janus Jakub, Pielka Weronika                       PERFECT - Będzin          śląski               1/   3
  96         2 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   3
  83         3 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 3333233 3.0 2322233 3.0 2322232 2.0 3323213 3.0 3323323 3.0   14.0    3
  95 2211122 2.0 3111111 1.0 3211121 1.0 2211121 1.0 1231131 1.0    6.0    1
  96 1122311 1.0 1233322 2.0 1133313 3.0 1132332 2.0 2112212 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   8
 103         2 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   8
 105         3 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz      śląski               3/   8
 104         4 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   8
 106         5 Wilhelm Grzegorz, Antosik Tamara                   ISKRA - Praszka           opolski              5/   8
 102         6 Mienkina Adam, Podoręcka Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   8
  99         7 Bawoł Patryk, Ściborska Wiktoria                   KTT REWIA - Racibórz      śląski               7/   8
 101         8 Kühn Tomasz, Błach Manuela                         UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  99  XXXXX   5   XXXXX  5 X X XX   4      X   1 X  X XX  4 XX X  X  4    23          
 100 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    38         4
 101 X X  XX  4   X      1       X  1  X    X  2 XX X     3  X  X X  3    14          
 102     X    1 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   X  X   2    28         5
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    41       1-2
 104 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6    40         3
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41       1-2
 106 XX X  X  4 XX X  X  4 XX X  X  4 X XXX X  5 X X X X  4 X XXXXX  6    27         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 100 2142332 2.0 1123425 1.0 2122212 1.0 1212624 2.0 1111524 1.0 1213412 2.0    9.0    1
 102 6536454 5.5 6535564 5.0 6656451 6.0 5556531 6.0 6536432 4.0 5436646 6.0   32.5    6
 103 3213226 3.0 5251233 2.0 4245135 3.0 2123112 1.0 2222111 2.0 2122224 1.0   12.0    2
 104 1421141 1.0 2414342 4.0 1411343 2.0 6441456 5.0 5453665 5.0 6541563 5.0   22.0    4
 105 5365615 4.0 4346111 3.0 5364524 4.0 4364345 4.0 4344243 3.0 3364331 3.0   21.0    3
 106 4654563 5.5 3662656 6.0 3533666 5.0 3635263 3.0 3665356 6.0 4655155 4.0   29.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Serafin Bartłomiej, Frątczak Anna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   6
 113         2 Kruk Dawid, Naramska Maria                         FORUM - Zabrze            śląski               2/   6
 110         3 Furmańczyk Jakub, Arczewska Zofia                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   6
 111         4 Guc Jakub, Kolasa Wiktoria                         BALLROOM - Lublin         lubelski             4/   6
 109         5 Depta Artur, Błaszczyk Sandra                      FORUM - Zabrze            śląski               5/   6
 112         6 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                DANCELOOK - Gliwice       śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109 4356535 5.0 5442531 3.0 5464632 4.0 4345536 5.0 5666663 6.0 6663465 6.0 6655561 6.0 5643562 5.0   40.0    5
                                                                             R                       
 110 6645151 6.0 6655442 5.0 6655353 5.0 6633351 3.0 2112244 2.0 2111143 1.0 2122134 1.0 1122231 1.0   24.0    3
 111 5433644 3.0 4324656 4.0 3333446 3.0 5452444 4.0 6424325 4.0 5225534 4.0 5213316 2.0 4314425 3.0   27.0    4
 112 3564262 4.0 3566265 6.0 4546564 6.0 3566665 6.0 4345536 5.0 4456652 5.0 4546645 5.0 6566653 6.0   43.0    6
 113 2112326 2.0 2213113 1.0 2122125 2.0 2124122 2.0 1251151 1.0 1334211 2.0 1334252 3.0 2255346 4.0   17.0    2
 114 1221413 1.0 1131324 2.0 1211211 1.0 1211213 1.0 3533412 3.0 3542326 3.0 3461423 4.0 3431114 2.0   17.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Ćwiek Wiktor, Zejmowicz Justyna                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           1/  10
 121         2 Strózik Artur, Ojczyk Patrycja                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/  10
 119         3 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               3/  10
 125         4 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/  10
 117         5 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               5/  10
 123         6 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/  10
 118       7-9 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski         7-9/  10
 120       7-9 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski             7-9/  10
 124       7-9 Pawlik Mikołaj, Kucia Karolina                     Mistrzowska Akademia Tane śląski             7-9/  10
 122        10 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 117 X X  XX  4 X XXXXX  6   X   X  2   X X X  3    15       4-6
 118  X       1 XX X  X  4 XXXX  X  5 XX   XX  4    14          
 119  XX XXX  5  XXXX X  5  XX XX   4  XXXXXX  6    20         3
 120 X X  XX  4 X X  X   3 X X  X   3  X  XXX  4    14          
 121 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    25       1-2
 122  X XX    3 XX XX    4    XX    2   XX     2    11          
 123 X  XX X  4  X  XXX  4     XXX  3 XXX   X  4    15       4-6
 124 X XXX    4   X X    2 XX XX X  5 X  XX    3    14          
 125  XXX XX  5    X X   2 XX XXX   5 X  X X   3    15       4-6
 126 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    25       1-2
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 117 6515553 5.0 4415351 4.0 5645651 5.0 3616653 6.0   20.0    5
 119 4633331 2.0 6624542 5.0 3452222 2.0 4563321 3.0   12.0    3
 121 2342414 3.0 2242223 2.0 2224334 3.0 2242232 2.0   10.0    2
 123 5466262 6.0 5566464 6.0 6566465 6.0 6455465 5.0   23.0    6
 125 3254646 4.0 3353636 3.0 4333546 4.0 5324546 4.0   15.0    4
 126 1121125 1.0 1131115 1.0 1111113 1.0 1131114 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Strózik Artur, Ojczyk Patrycja                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   8
 122         2 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               2/   8
 117         3 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               3/   8
 128         4 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków          małopolski           4/   8
 119         5 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               5/   8
 120         6 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski               6/   8
 118         7 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           7/   8
 127         8 Kapusta Tomasz, Bojek Sara                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 117 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 rXXXXXX  6 XXXXXXX  7    26         3
 118 X     X  2 XX       2 XX    X  3 X   X    2     9          
 119 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6    25         4
 120 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX X XX  5    24         5
 121  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         2
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
 127   X      1   XX     2   XX     2   X      1     6          
 128 XXXXXXX  7 X   XXX  4 X X XXX  5 XXXXXXX  7    23         6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 117 5232562 3.0 5124562 4.0 5121463 4.0 5246464 4.0   15.0    3
 119 6554341 5.0 6555443 5.0 4644655 5.0 4631346 3.0   18.0    5
 120 4365416 6.0 3443326 3.0 6563526 6.0 6464655 6.0   21.0    6
 121 2123623 2.0 1231615 1.0 1232334 2.0 2122222 1.0    6.0    1
 122 1411255 1.0 2312134 2.0 3315242 3.0 3313113 2.0    8.0    2
 128 3646134 4.0 4666251 6.0 2456111 1.0 1555531 5.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Ćwiek Wiktor, Zejmowicz Justyna                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           1/   8
 135         2 Szynal Daniel, Wysocka Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               2/   8
 124         3 Pawlik Mikołaj, Kucia Karolina                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   8
 134         4 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              4/   8
 133         5 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   8
 123         6 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/   8
 132         7 Jendrusiak Andrzej, Swiniarska Weronika            ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   8
 131         8 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 123  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XX   XX  4  XX XXX  5 XX  XXX  5    26         6
 124 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XX    4 XX XXXX  6    29         5
 126 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 rXXXXXX  6    31         4
 131 X     X  2    X     1 X   X X  3       X  1 X XX     3    10          
 132 X XX     3 XX       2  XXX XX  5 X XX X   4 XXX      3    17          
 133 XXX XXX  6 rXXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32       2-3
 134 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 135  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 rXXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 123 6666525 6.0 6556536 6.0 5666556 6.0 4666556 6.0 2366234 4.0   28.0    6
 124 1255353 3.0 1165121 1.0 6154322 3.0 5355423 5.0 4555525 5.0   17.0    3
 126 2514116 1.0 4611312 2.0 2412111 1.0 1211114 1.0 6412112 1.0    6.0    1
 133 3443462 5.0 5434463 4.0 4535463 5.0 2424365 4.0 5633466 6.0   24.0    5
 134 4122644 4.0 3243655 5.0 3243645 4.0 6143642 3.0 3124653 3.0   19.0    4
 135 5331231 2.0 2322244 3.0 1321234 2.0 3532231 2.0 1241341 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   4
 140         2 Rusin Mateusz, Ślósarz Milena                      Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   4
 138         3 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   4
 141         4 Kasprzycki Radosław, Zwolińska Justyna             STYL - Kraków             małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 3244122 3.0 4223221 2.0 3434132 3.0 4434232 3.5 3324222 2.0   13.5    3
 139 2313211 1.0 1111112 1.0 2112221 1.0 2112111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 140 1122333 2.0 2334333 3.0 1223413 2.0 1223423 2.0 2433434 4.0   13.0    2
 141 4431444 4.0 3442444 4.0 4341344 4.0 3341344 3.5 4242343 3.0   18.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Lizura Jakub, Klekot Karolina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               1/  10
 149         2 Zużałek Szymon, Lenarczyk Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/  10
 148         3 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  10
 139         4 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  10
 143         5 Danak Marcin, Włoch Angelika                       SKT PASJA - Kraków        małopolski           5/  10
 140         6 Rusin Mateusz, Ślósarz Milena                      Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           6/  10
 146         7 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków           małopolski           7/  10
 147         8 Ogonowski Jakub, Ziębora Kinga                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         8/  10
 138         9 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           9/  10
 145        10 Maciejczyk Jan, Suder Anna                         EUFORIA Dance Kraków      małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 138     X    1     X    1    XX    2     X    1          0     5          
 139 XXXXXX   6 XX  XX   4 XXX XX   5  XX XXX  5 XXX XXX  6    26         4
 140 XXXX  X  5 X XX  X  4   XX  X  3  XX   X  3 X XX  X  4    19         6
 143     XX   2  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X XXXX   5 XXX XXX  6    25         5
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34       1-2
 145    X     1    X     1          0    X     1    X     1     4          
 146 XXX  XX  5 XX   XX  4  X X  X  3 XX X  X  4       X  1    17          
 147       X  1   X      1 X    X   2 XX   XX  4  X XXXX  5    13          
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
 149 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    33         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 5235245 4.0 3426446 4.0 3433235 3.0 2553445 4.0 5423452 3.0   18.0    4
 140 6613664 6.0 6614664 6.0 6616663 6.0 6645664 6.0 6635664 6.0   30.0    6
 143 4126556 5.0 5162553 5.0 5145554 5.0 5226553 5.0 3264545 5.0   25.0    5
 144 1341121 1.0 1231112 1.0 1251111 1.0 1111112 1.0 1111123 1.0    5.0    1
 148 2554432 3.0 2555331 2.0 4564342 4.0 4464331 3.0 2352231 2.0   14.0    3
 149 3462313 2.0 4343225 3.0 2322426 2.0 3332226 2.0 4546316 4.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
B       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
C       Oleszczyński              Michał          II        Lublin               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Smarzyńska                Beata           III       Kraków               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               1/   5
 153         2 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   5
 154         3 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   5
 156         4 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   5
 155         5 Kołodziej Marcin, Wojaczek Magdalena               MIX - Rybnik              śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 1142223 2.0 2223112 1.0 1124112 1.0 1122111 1.0 1113111 1.0    6.0    1
 153 2213434 3.0 1114334 3.0 2211334 2.0 2213334 2.0 2221334 2.0   12.0    2
 154 5521112 1.0 3431223 2.0 3432223 3.0 4531223 3.0 3432223 3.0   12.0    3
 155 3455555 5.0 4552555 5.0 4555545 5.0 3454545 5.0 4555545 5.0   25.0    5
 156 4334341 4.0 5345441 4.0 5343451 4.0 5345452 4.0 5344452 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238