OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego": 2018-12-08, Warszawa BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

Christmas Party - ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Christmas Party - ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Warszawa 08.12.2018
Organizator: Dance Management, Centrum Sportu Wilanów
Prowadzenie: 
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    7
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa      3
   4 BRASIL - WARSZAWA            2
   5 BRAWO - WARSZAWA             1
   6 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   7 CREATIVE DANCE - Kobyłka     3
   8 Dancers United - WARSZAWA    1
   9 DUET - Warszawa              1
  10 ELITE DANCE - Warszawa       2
  11 EMOTION - Góra Kalwaria      4
  12 ESKADRA - Pabianice          1
  13 ETIUDA - Radomsko            4
  14 FAST-STEP Warszawa           4
  15 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  16 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  17 POLISH CLUB - Warszawa       2
  18 PRESTIGE - Białystok         1
  19 RONDO - Rybnik               1
  20 RYTM - Chełm                 1
  21 SHOW TIME - Płock            1
  22 START - Płońsk               4
  23 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    2
  24 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       2
  25 ZAMEK - Biała Podlaska       4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Drozdecki Jan, Klonowska Dominika                  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń                         1/   8
  75         2 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno                      2/   8
  70         3 Ciura Franciszek, Stadnik Wiktoria                 A+S - Częstochowa                              3/   8
  74         4 Małecki Filip, Grabowska Barbara                   SHOW TIME - Płock                              4/   8
  73         5 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk                                 5/   8
  77         6 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa                        6/   8
  76         7 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin                        7/   8
  71         8 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  70 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX X  X  4    37         3
  71          0          0          0   XXXX   4   XXX    3    XXX   3    10          
  72 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         2
  73 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX   X   3 X X XX   4    33         5
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  75  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    35         4
  76 X   XXX  4 X   XX   3 X   XX   3 XX XXXX  6 X X XXX  5 XXX   X  4    25          
  77 XXXX X   5 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXX      3 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    31         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  70 1554661 6.0 1324563 4.0 1544561 4.0 1152245 1.0 1362344 3.0 1352124 2.0   20.0    3
  72 4633333 2.0 4213221 1.0 2312233 2.0 4431523 3.0 2411122 1.0 4211431 1.0   10.0    1
  73 5362224 3.0 6161336 3.0 5163324 3.0 5666636 6.0 5656636 6.0 6666566 6.0   27.0    5
  74 3141546 4.0 2542444 5.0 3631455 5.0 3313152 2.0 3123265 2.0 2133245 3.0   21.0    4
  75 6416112 1.0 5436112 2.0 6226112 1.0 6545311 5.0 6535411 5.0 5525613 5.0   19.0    2
  77 2225455 5.0 3655655 6.0 4455646 6.0 2224464 4.0 4244553 4.0 3444352 4.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska                         1/  11
  64         2 Zajkowski Maciej, Dąbrowska Maja                   FAST-STEP Warszawa                             2/  11
  58         3 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Kobyłka                       3/  11
  56         4 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - Góra Kalwaria                        4/  11
  55         5 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka                       5/  11
  63         6 Wolski Bartosz, Ciszewska Natalia                  FAST-STEP Warszawa                             6/  11
  62         7 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria                        7/  11
  59         8 Olszewski Mateusz, Ostrowska Wiktoria              ZAMEK - Biała Podlaska                         8/  11
  65         9 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Kobyłka                       9/  11
  61        10 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska                        10/  11
  57        11 Jarząb Filip, Koszarska Marika                     BRAWO - WARSZAWA                              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  55 XX  XXX  5 XX X X   4 XXX      3 XXX XXX  6 X XX XX  5 X  X XX  4    27       4-5
  56  XXX  X  4  XXXX X  5 XXXXXXX  7 X X   X  3 XXX      3  XX      2    24         6
  57  X       1          0  X       1  X       1  X    X  2  X   X   2     7          
  58 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XX  X  4 X XXXX   5 XX XXXX  6  X  XXX  4    30         3
  59    XXX   3  X X XX  4     X X  2    XXXX  4    XX    2   XXX    3    18          
  60 XXXXX    5 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    35         1
  61 X   XX   3     XX   2    XXXX  4      XX  2     X X  2 X  X     2    15          
  62  XX X X  4  XX X    3  XX XX   4  XX      2  XX XX   4 rXX X    3    20          
  63 X X  XX  4 X X XXX  5 X    X   2 XX XXXX  6 X XX XX  5 X X XXX  5    27       4-5
  64 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7   XXX    3   XXX    3 X XXXXX  6    32         2
  65    X     1 X        1    X X   2 XX XX    4 XX  XX   4 XX XX X  5    17          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  55 5545236 5.0 6655226 6.0 6465526 6.0 3344522 4.0 3662523 4.0 3253521 3.0   28.0    5
  56 3314441 4.0 4234462 3.0 3223461 3.0 6255656 6.0 6155656 6.0 6545656 6.0   28.0    4
  58 1252662 1.0 2442645 4.0 2554635 5.0 2632333 3.0 1513331 2.0 2112232 1.0   16.0    3
  60 4123513 2.0 5123511 2.0 5142212 2.0 5116211 1.0 4326212 1.0 4426313 4.0   12.0    1
  63 6666324 6.0 3366354 5.0 4336344 4.0 4463444 5.0 5244444 5.0 5664445 5.0   30.0    6
  64 2431155 3.0 1511133 1.0 1611153 1.0 1521165 2.0 2431165 3.0 1331164 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Cyran Juliusz  Karol, Sosna Amelia                 RONDO - Rybnik                                 1/   7
 114         2 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa                         2/   7
 113         3 Gaworek Szymon, Bilińska Natalia                   START - Płońsk                                 3/   7
 116         4 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria                        4/   7
 112         5 Drozdecki Jan, Klonowska Dominika                  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń                         5/   7
 115         6 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa                        6/   7
 110         7 Barczyński Wiktor, Gajowy Oliwia                   ZAMEK - Biała Podlaska                         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110 7371646 7.0 7172667 6.0 7272643 3.0 7272626 6.0 7456146 7.0 7646146 7.0 6545246 5.0 6545136 5.0   46.0    7
 111 1622331 1.0 1633142 2.0 1633232 2.0 1634132 2.0 1232322 2.0 3432323 2.0 1311123 1.0 3332322 2.0   14.0    1
 112 6556573 6.0 6455234 4.0 6454425 5.0 6543444 3.0 6641274 5.0 6551274 4.0 7452554 4.0 7451664 6.0   37.0    5
 113 5443112 3.0 2311311 1.0 2311111 1.0 2411211 1.0 5565557 6.0 1265637 6.0 3777437 7.0 1677557 7.0   32.0    3
 114 3137427 4.0 3246425 3.0 3146554 4.0 4156553 4.0 4117611 1.0 4117511 1.0 4136611 2.0 4126211 1.0   20.0    2
 115 4764754 5.0 5564753 5.0 5565776 6.0 3365765 5.0 3373735 3.0 5374752 5.0 5264762 6.0 5264743 4.0   39.0    6
 116 2215265 2.0 4727576 7.0 4727367 7.0 5727377 7.0 2724463 4.0 2723465 3.0 2623375 3.0 2713475 3.0   36.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok                           1/   5
  82         2 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko                              2/   5
  84         3 Łukasiewicz Karol, Marciniak Wiktoria              BLUE CLASSIC - Warszawa                        3/   5
  83         4 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa                             4/   5
  80         5 Jakubowski Damian, Rosłonkiewicz Klaudia           EMOTION - Góra Kalwaria                        5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 5334555 5.0 5335555 5.0 5335555 5.0 5335555 5.0 4545555 5.0 4545555 5.0 5555555 5.0 4545555 5.0   40.0    5
  81 2212432 2.0 2112211 1.0 2112311 1.0 1112311 1.0 3114111 1.0 2114111 1.0 3114112 1.0 2114123 1.0    9.0    1
  82 4121111 1.0 4221322 2.0 4221222 2.0 3221232 2.0 5322332 2.0 5352343 4.0 4232331 2.0 5232331 3.0   18.0    2
  83 1543224 3.0 1444134 3.0 1544144 4.0 2544144 3.0 2453224 4.0 3433224 3.0 2443224 4.0 3453214 4.0   28.0    4
  84 3455343 4.0 3553443 4.0 3453433 3.0 4453423 4.0 1231443 3.0 1221432 2.0 1321443 3.0 1321442 2.0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW                      1/   3
  85         2 Baran Michał, Wydurska Izabela                     START - Płońsk                                 2/   3
  87         3 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 2121221 2.0 2111311 1.0 2131313 2.0 2121312 2.0 2121311 1.0    8.0    2
  86 1313112 1.0 1222122 2.0 1223121 1.0 1212121 1.0 1212122 2.0    7.0    1
  87 3232333 3.0 3333233 3.0 3312232 3.0 3333233 3.0 3333233 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Ćwiek Wiktor, Zejmowicz Justyna                    Dancers United - WARSZAWA                      1/   5
  85         2 Baran Michał, Wydurska Izabela                     START - Płońsk                                 2/   5
  89         3 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      3/   5
  88         4 Jendrusiak Andrzej, Swiniarska Weronika            ESKADRA - Pabianice                            4/   5
  87         5 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 1131233 2.0 1121233 1.0 2131232 2.0 1133323 3.0 2121143 2.0   10.0    2
  87 5555545 5.0 5545455 5.0 5555545 5.0 5555555 5.0 5455455 5.0   25.0    5
  88 3344324 3.0 4234324 4.0 4344324 4.0 4444434 4.0 4344324 4.0   19.0    4
  89 4423452 4.0 3413142 3.0 3423453 3.0 3222241 2.0 3232232 3.0   15.0    3
  90 2212111 1.0 2352511 2.0 1212111 1.0 2311112 1.0 1513511 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Pokora Jakub, Bielas Wiktoria                      ETIUDA - Radomsko                              1/   4
  96         2 Majewski Anton, Paralusz Roksana                   RYTM - Chełm                                   2/   4
  93         3 Krawczyk Paweł, Lorkowska Kinga                    BRASIL - WARSZAWA                              3/   4
  97         4 Pikuła Cezary, Furgała Karolina                    ELITE DANCE - Warszawa                         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 3144442 4.0 3144432 3.0 3134133 3.0 3144132 3.0 3444222 3.0   16.0    3
  96 2213131 1.0 2222121 2.0 2222211 1.0 2412213 2.0 2322333 2.0    8.0    2
  97 4432323 3.0 4433344 4.0 4443444 4.0 4333444 4.0 4233444 4.0   19.0    4
  98 1321214 2.0 1311213 1.0 1311322 2.0 1221321 1.0 1111111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko                              1/   5
  91         2 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      2/   5
  92         3 Brzeski Bruno, Krupa Marta                         POLISH CLUB - Warszawa                         3/   5
  94         4 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      4/   5
  93         5 Krawczyk Paweł, Lorkowska Kinga                    BRASIL - WARSZAWA                              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  91 2121441 2.0 2121211 1.0 3252541 3.0 2122331 2.0 2121231 2.0   10.0    2
  92 3534322 3.0 3545333 3.0 2434334 4.0 3431244 3.0 3443325 3.0   16.0    3
  93 4355235 4.0 4354545 5.0 5345425 5.0 5355425 5.0 4255444 4.0   23.0    5
  94 5442553 5.0 5432452 4.0 4521252 2.0 4543553 4.0 5532553 5.0   20.0    4
  99 1213114 1.0 1213124 2.0 1113113 1.0 1214112 1.0 1314112 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Aleksieiev Arsenii, Cuber Gabriela                 FAST-STEP Warszawa                             1/   3
 102         2 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa                                2/   3
 103         3 Wolf Gabriel, Redlicka Edyta                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 1112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 102 2221223 2.0 2222232 2.0 2222222 2.0 2222232 2.0 2223222 2.0   10.0    2
 103 3333332 3.0 3333323 3.0 3333333 3.0 3333323 3.0 3332333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Gapiński Dominik, Suchoń Paulina                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ                      1/   4
 108         2 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko                              2/   4
 107         3 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ                      3/   4
 104         4 Brzeski Bruno, Krupa Marta                         POLISH CLUB - Warszawa                         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 3343144 4.0 4342244 4.0 3333344 4.0 4343244 4.0 3332134 3.0   19.0    4
 105 1112211 1.0 1123113 1.0 1122113 1.0 1111122 1.0 1121223 1.0    5.0    1
 107 4231433 3.0 2231332 2.0 4241231 2.0 3232333 3.0 4243342 4.0   14.0    3
 108 2424322 2.0 3414421 3.0 2414422 3.0 2424411 2.0 2414411 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190115-0247