OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”": 2018-12-09, Siemianowice Śl. FLAMENCO - Siemianowice śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "FLAMENCO 2018"
Hala Sportowa Kompleksu Sportowego "MICHAŁ" ul.E.Orzeszkowej 1

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "FLAMENCO 2018"
Hala Sportowa Kompleksu Sportowego "MICHAŁ" ul.E.Orzeszkowej 1
Siemianowice Śląskie, niedziela 09.12.2018 r.
Organizator: Sportowy Klub Taneczny "FLAMENCO" Siemianowice Śląskie
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling - Kędzierzyn Koźle
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, F, Kombinacja 6T
14-15, C, Standard
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    6
   3 AKTAN - Wrocław              1
   4 ArtDance - Kraków            3
   5 BAWINEK - Kraków             7
   6 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
   8 CHAMPION TEAM - Wrocław      2
   9 DANCE CENTER - Kluczbork     1
  10 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    3
  11 DANCELOOK - Gliwice          3
  12 ESKADRA - Pabianice          4
  13 ETIUDA - Radomsko            7
  14 EUFORIA Dance Kraków         1
  15 FANTAZJA - Kraków            1
  16 FLAMENCO - Siemianowice      6
  17 FORUM - Zabrze               8
  18 IGLICA - Wrocław             1
  19 IMPULS - Chorzów             5
  20 KICK - Kielce                2
  21 KTT REWIA - Racibórz         4
  22 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  23 MAESTRO - Opole              2
  24 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    5
  25 MASTER DANCE - Gliwice       3
  26 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  27 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  28 PERFECT - Będzin             2
  29 RAGTIME - Kęty               1
  30 RONDO - Rybnik               1
  31 SEMPRE - Kraków              5
  32 SKT AGH - Kraków             1
  33 SKT PASJA - Kraków           3
  34 SOKÓŁ - Myślenice            1
  35 ST CIEPŁY - Jaworzno         2
  36 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  37 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  38 SUKCES - Jaworzno            1
  39 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    1
  40 TAKT - Legnica               1
  41 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    3
  42 WIR - Mysłowice              1
  43 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   9
  27         2 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   9
  23         3 Kaleta Oliwier, Smól Julia                         AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   9
  28         4 Szczepaniak Piotr, Ledwoń Kinga                    PERFECT - Będzin          śląski               4/   9
  26         5 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   9
  29         6 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   9
  21         7 Ciura Franciszek, Stadnik Wiktoria                 A+S - Częstochowa         śląski               7/   9
  25         8 Nagel Adam, Pason Anna                             KTT REWIA - Racibórz      śląski               8/   9
  24         9 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                FANTAZJA - Kraków         małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  21 X X  X   3 XXXXX    5 XX  X X  4   X XX   3 X X XX   4 XXXXX X  6    25          
  22 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    39         1
  23 XXXXX X  6   XXX    3   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXX   5    32         4
  24  X       1          0  XX X    3 X    X   2 X X  XX  4  X   XX  3    13          
  25  X  XXX  4   X  XX  3 X X  X   3  X XX    3  XX   X  3 XXX  XX  5    21          
  26 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXX   X  4   XX  X  3    XXXX  4    29         5
  27 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XX XX    4 XXX XXX  6    34         2
  28 X XX XX  5 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX     4    33         3
  29    XXX   3 XXXXXXX  7  X XXX   4  X XXXX  5  X XXXX  5    XX    2    26         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  22 1331131 1,0 2631131 2,0 5422122 2,0 1411231 1,0 1542221 1,0 2642331 2,0    9,0    1
  23 5542226 4,0 3212264 3,0 2331264 3,0 4632125 3,0 4311154 3,0 5311122 1,0   17,0    3
  26 4115514 3,0 5446413 4,0 3246313 4,0 5564563 6,0 5625463 5,0 4534255 5,0   27,0    5
  27 2224353 2,0 1124322 1,0 1114441 1,0 3156654 5,0 3136645 4,0 1125643 3,0   16,0    2
  28 3456642 5,0 4355555 5,0 4555555 5,0 2345312 2,0 2254312 2,0 3256514 4,0   23,0    4
  29 6663465 6,0 6563646 6,0 6663636 6,0 6223446 4,0 6463536 6,0 6463466 6,0   34,0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Wojciechowski Piotr, Goliszewska Aleksandra        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   8
  45         2 Starowicz Hubert, Tochowicz Alicja                 ArtDance - Kraków         małopolski           2/   8
  44         3 Soboń Bartosz, Kłucjasz Maja                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   8
  41         4 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   8
  42         5 Mienkina Adam, Podoręcka Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   8
  39         6 Adamus Grzegorz, Wiącek Aleksandra                 KICK - Kielce             świętokrzysk         6/   8
  43         7 Sierka Filip, Palac Wiktoria                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski          7/   8
  40         8 Bawoł Patryk, Ściborska Wiktoria                   KTT REWIA - Racibórz      śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  39  X X  X  3 X XX     3 XXXXXX   6 XXXX X   5 X  X X   3  X X X   3    23       6-7
  40 XX  XXX  5 XX  X X  4     X X  2          0   X XX   3  XX X X  4    18          
  41 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5    35         5
  42  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX X X   4    36       3-4
  43 X X      2   X  X   2  XX  X   3  XX XXX  5  XX  XX  4 XXXXXXX  7    23       6-7
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XXXXX X  6 X X XXX  5    36       3-4
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  46 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    39         2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  39 6453676 6,0 7775675 7,0 7574555 5,0 4666477 6,0 4473477 4,0 2475465 5,0   33,0    6
  41 3375555 4,0 5563566 5,0 5666646 6,0 3543635 4,0 3564734 3,0 3633523 3,0   25,0    4
  42 5666263 5,0 3646131 3,0 4735172 4,0 5457556 5,0 6337556 6,0 7557677 7,0   30,0    5
  43 7527747 7,0 6117747 6,0 6447767 7,0 7735764 7,0 7726645 7,0 6316734 4,0   38,0    7
  44 4734422 3,0 2454422 4,0 2353421 3,0 6274343 3,0 5645363 5,0 5764256 6,0   24,0    3
  45 1142331 2,0 1322353 2,0 1222333 2,0 2322222 2,0 2152222 2,0 1142142 2,0   12,0    2
  46 2211114 1,0 4231214 1,0 3111214 1,0 1111111 1,0 1211111 1,0 4221311 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   7
  54         2 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   7
  50         3 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              3/   7
  52         4 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   7
  53         5 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              5/   7
  49         6 Czerny Szymon, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   7
  56         7 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz      śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49 4424655 5,0 5675667 7,0 4744577 5,0 5422574 5,0 7656753 6,0 7334775 6,0 7467776 7,0 7467462 6,0   47,0    6
  50 3245441 4,0 3334451 4,0 5162441 4,0 2173331 2,0 2345224 3,0 4267412 3,0 4336114 3,0 2245114 2,0   25,0    3
  52 2353334 3,0 4212246 2,0 2553222 1,0 1255113 1,0 1271577 5,0 3552567 5,0 3543467 4,0 5773777 7,0   28,0    4
  53 7716773 7,0 7427573 5,0 6316664 6,0 7617767 7,0 3524132 2,0 2615141 1,0 1115241 1,0 1316323 3,0   32,0    5
  54 6631212 2,0 2541112 1,0 3631113 2,0 4531422 3,0 4432466 4,0 5441654 4,0 5751633 5,0 4631535 4,0   25,0    2
  55 1162126 1,0 1153335 3,0 1225335 3,0 3344256 4,0 5113311 1,0 1123323 2,0 2222552 2,0 3122651 1,0   17,0    1
  56 5577567 6,0 6766724 6,0 7477756 7,0 6766645 6,0 6767645 7,0 6776236 7,0 6674325 6,0 6554246 5,0   50,0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   4
 100         2 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   4
 101         3 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   4
  98         4 Grzesiowski Igor, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98 3344233 3,0 3443233 3,0 3344333 3,0 4444343 4,0 4432443 4,0 4234434 4,0 4434434 4,0 3234434 3,0   28,0    4
  99 1111322 1,0 1222321 2,0 1212442 2,0 2122222 2,0 1123322 2,0 2123212 2,0 3113212 2,0 2323321 2,0   15,0    1
                                                                                          R          
 100 2222111 2,0 2111112 1,0 2121111 1,0 1211111 1,0 3341234 3,0 3442343 3,0 2241343 3,0 4442243 4,0   18,0    2
                                                                                          R          
 101 4433444 4,0 4334444 4,0 4433224 4,0 3333434 3,0 2214111 1,0 1311121 1,0 1322121 1,0 1111112 1,0   19,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Rogala Tomasz, Saj Liliana                         MAESTRO - Opole           opolski              1/   7
 108         2 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   7
 113         3 Ternka Patryk, Siwoń Natalia                       KTT REWIA - Racibórz      śląski               3/   7
 109         4 Melski Alan, Skowron Hanna                         TAKT - Legnica            dolnośląski          4/   7
 107         5 Kacuga Oskar, Rudek Aneta                          PERFECT - Będzin          śląski               5/   7
 110         6 Merzlykin Artem, Wilkosz Julia                     FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/   7
 112         7 Szafran Adam, Kosowska Martyna                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 107 7117566 6,0 7337757 7,0 7326646 6,0 5214766 6,0 5324473 3,0 5754674 6,0   34,0    5
 108 2631613 1,0 1521613 1,0 1641234 2,0 6543531 3,0 7273534 4,0 3643533 3,0   14,0    2
 109 6453122 3,0 6713232 3,0 4213122 1,0 2666144 4,0 3635166 5,0 4475265 5,0   21,0    4
 110 5276747 7,0 4466464 5,0 5475763 5,0 4155355 5,0 4466657 6,0 7367756 7,0   35,0    6
 111 4324331 2,0 3254121 2,0 2754411 3,0 1332422 2,0 2542322 2,0 2522322 2,0   13,0    1
 112 3762475 5,0 5672576 6,0 6562377 7,0 7777677 7,0 6757745 7,0 6236447 4,0   36,0    7
 113 1545254 4,0 2145345 4,0 3137555 4,0 3421213 1,0 1111211 1,0 1111111 1,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   3
 125         2 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               2/   3
 123         3 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   RAGTIME - Kęty            małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 123 3222332 2,0 3332231 3,0 2332232 2,0 3332333 3,0 3332333 3,0   13,0    3
 124 1111111 1,0 1111122 1,0 1111121 1,0 1111121 1,0 1111111 1,0    5,0    1
 125 2333223 3,0 2223313 2,0 3223313 3,0 2223212 2,0 2223222 2,0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków          małopolski           1/  12
 138         2 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski               2/  12
 132         3 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/  12
 141         4 Sroka Maciej, Szopa Aleksandra                     BAWINEK - Kraków          małopolski           4/  12
 130         5 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           5/  12
 133         6 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/  12
 139         7 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               7/  12
 127       8-9 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski             8-9/  12
 131       8-9 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski             8-9/  12
 128        10 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski          10/  12
 129        11 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski              11/  12
 137        12 Data Marcin, Muszalska Natalia                     SEMPRE - Kraków           małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 127  XX      2  X       1  XXXXX   5  XXXXXX  6    14          
 128      XX  2    XX    2  X   XX  3          0     7          
 129    X     1          0   X      1          0     2          
 130 X  XX    3  XXXXX   5  XX  X   3   XXXXX  5    16         5
 131 XX  XXX  5 X    XX  3 X  XX    3 XX  X    3    14          
 132 XXX X X  5 XX    X  3 XX    X  3 XXX   X  4    15       6-7
 133  X XXX   4 X X XXX  5 X   X X  3 XXXXX X  6    18       3-4
 137          0          0          0          0     0          
 138 X XX XX  5 X XX X   4 XXXXXXX  7    X X   2    18       3-4
 139 XXXXXX   6 XXXXX X  6 X XXX    4 XXXXXXX  7    23         2
 140 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6    26         1
 141   X   X  2  XXXXXX  6 X  X XX  4 X    XX  3    15       6-7
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 130 5443544 4,0 7433554 5,0 7333545 4,0 7464667 6,0   19,0    5
 132 1337671 3,0 1526141 1,0 2456662 6,0 1325541 3,0   13,0    3
 133 7774453 6,0 3774477 7,0 3765354 5,0 2253134 2,0   20,0    6
 138 6162326 2,0 6342635 4,0 5122426 2,0 6532316 4,0   12,0    2
 139 3656167 7,0 2657266 6,0 1617177 7,0 5616453 5,0   25,0    7
 140 4221232 1,0 4161323 3,0 6271211 1,0 4141222 1,0    6,0    1
 141 2515715 5,0 5215712 2,0 4544733 3,0 3777775 7,0   17,0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  10
 128         2 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           2/  10
 134         3 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  10
 131         4 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               4/  10
 135         5 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków          małopolski           5/  10
 130         6 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           6/  10
 133         7 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               7/  10
 127         8 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               8/  10
 136         9 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           9/  10
 129        10 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 127  XX   X  3 XXX X    4   X      1  XX      2    10          
 128 X XXXXX  6 X X XXX  5 XX XXXX  6  XXXX X  5    22       2-3
 129 X X      2          0   X      1   X  X   2     5          
 130    XXXX  4  X X X   3 XXXX X   5 XX XXXX  6    18         6
 131 XX X X   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XX    3    21       4-5
 132 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         1
 133  X  XXX  4   XX  X  3 X   X X  3 XX    X  3    13          
 134 X XXXX   5 X  XXXX  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7    22       2-3
 135  XX XXX  5 XXXXX X  6   XXXXX  5 X X XXX  5    21       4-5
 136 XX X     3  X   X   2  X   X   2    X X   2     9          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 128 3245511 3,0 4132211 1,0 4163211 1,0 4163416 4,5    9,5    2
 130 5554645 5,0 6464635 6,0 6552633 5,0 5654665 6,0   22,0    6
 131 2132454 4,0 1253564 4,0 2224456 4,0 2242533 2,0   14,0    4
 132 1423132 1,0 3525152 2,0 1635142 3,0 3335152 3,0    9,0    1
 134 4661366 6,0 2341346 3,0 3341324 2,0 1521224 1,0   12,0    3
 135 6316223 2,0 5616423 5,0 5416565 6,0 6416341 4,5   17,5    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              1/   8
 144         2 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   8
 148         3 Musioł Szymon, Śliwieńska Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   8
 150         4 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               4/   8
 147         5 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   8
 149         6 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               6/   8
 146         7 Andruszko Jacek, Madaj Klaudia                     SKT PASJA - Kraków        małopolski           7/   8
 151         8 Tkacz Rafał, Andrusiak Jolanta                     FORUM - Zabrze            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 144 XX X XX  5 X XX XX  5 XXXX  X  5 XXXX XX  6  XXXXXX  6    27         4
 145 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 146 X XXXX   5  X XXX   4 XX X X   4 XX X     3 XX X X   4    20          
 147 X XXX X  5 XX XXXX  6 X   XXX  4    XXXX  4 X XXXXX  6    25         6
 148  XXXX X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6    30         3
 149 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXX    4 XXXXXXX  7    31         2
 150 XXX XXX  6 X XXX    4 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX X X  5    26         5
 151  XX  X   3  XX X X  4   XXXX   4 XXX XXX  6     X    1    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 4262412 2,0 5132412 1,0 3332311 2,0 3242222 2,0 2342211 1,0    8,0    2
 145 1621236 1,0 2351146 3,0 1261525 1,0 1161613 1,0 1151525 2,0    8,0    1
 147 3555341 5,0 3565561 6,0 6555163 6,0 5555141 5,0 4625132 3,0   25,0    5
 148 5143624 3,0 4223225 2,0 4443646 5,0 2423435 3,0 5263446 5,0   18,0    3
 149 6314563 6,0 6614634 5,0 5114452 4,0 6314556 6,0 6534663 6,0   27,0    6
 150 2436155 4,0 1446353 4,0 2626234 3,0 4636364 4,0 3416354 4,0   19,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              1/   6
 154         2 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   6
 144         3 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   6
 152         4 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   6
 153         5 Jendrusiak Andrzej, Swiniarska Weronika            ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   6
 155         6 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 3233142 3,0 2222352 2,0 2254263 2,0 3232424 3,0 1341354 3,0   13,0    3
 145 4111323 2,0 1511421 1,0 1111141 1,0 2111131 1,0 3112141 1,0    6,0    1
 152 1345234 4,0 3355136 4,0 3365315 4,0 4445345 4,0 5456565 5,0   21,0    4
 153 5554555 5,0 4664544 5,0 4633522 3,0 5623563 5,0 4533422 4,0   22,0    5
 154 2422411 1,0 5133213 3,0 5422434 5,0 1354212 2,0 2624213 2,0   13,0    2
 155 6666666 6,0 6446665 6,0 6546656 6,0 6566656 6,0 6265636 6,0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   5
 160         2 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   5
 158         3 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   5
 161         4 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   5
 172         5 Kawecki Mariusz, Fatyga Justyna                    BAWINEK - Kraków                               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 158 5141333 3,0 3221422 2,0 3231441 3,0 3431423 3,0 4442433 4,0   15,0    3
 159 1414115 1,0 1415114 1,0 1315114 1,0 1225114 2,0 1214125 2,0    7,0    1
 160 2235241 2,0 2332231 3,0 2122223 2,0 2112331 1,0 2121311 1,0    9,0    2
 161 4523422 4,0 4144343 4,0 4444332 4,0 4343242 4,0 3333242 3,0   19,0    4
 172 3352554 5,0 5553555 5,0 5553555 5,0 5554555 5,0 5555554 5,0   25,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171         1 Zużałek Szymon, Lenarczyk Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/  13
 167         2 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     MAESTRO - Opole           opolski              2/  13
 162         3 Danak Marcin, Włoch Angelika                       SKT PASJA - Kraków        małopolski           3/  13
 170         4 Pokora Jakub, Bielas Wiktoria                      ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/  13
 158         5 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/  13
 159         6 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/  13
 164         7 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER - Kluczbork  opolski              7/  13
 146       8-9 Andruszko Jacek, Madaj Klaudia                     SKT PASJA - Kraków        małopolski         8-9/  13
 163       8-9 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki             8-9/  13
 166     10-11 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski           10-11/  13
 168     10-11 Maciejczyk Jan, Suder Anna                         EUFORIA Dance Kraków      małopolski       10-11/  13
 165        12 Kaliński Krzysztof, Zawadzka Anna                  ArtDance - Kraków         małopolski          12/  13
 169        13 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 146      XX  2  X       1  X       1     X    1 X    X   2     7          
 158 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X X  XX  4 XXX XX   5 XXXXXXX  7    29       3-4
 159 X   X    2 X   X X  3 X X X X  4 XXX X    4 XX  XXX  5    18         6
 162 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       1-2
 163    X     1    X     1    X     1    XX X  3    X     1     7          
 164      X   1    X X   2  X   X   2  XX  X   3      X   1     9          
 165  X       1          0  X       1  X   XX  3          0     5          
 166   X      1          0   XXX    3    X     1   X      1     6          
 167 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X  XXXX  5 X  X XX  4 X XXX X  5    26         5
 168  XX X    3  XX      2          0          0  X       1     6          
 169          0      X   1   X XX   3          0          0     4          
 170 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 X XXX X  5  XXXX X  5    29       3-4
 171 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 158 6265536 6,0 4136665 5,5 6355535 5,0 2335555 6,0 2235645 5,0   27,5    5
 159 2646355 5,0 2665336 5,5 1666346 6,0 1466326 5,0 1666356 6,0   27,5    6
 162 3453423 3,0 3353423 2,0 3113423 2,0 4542633 4,0 4452534 4,0   15,0    3
 167 1331664 2,0 1522544 3,0 2421654 3,0 3621444 3,0 5521423 3,0   14,0    2
 170 5514242 4,0 6414252 4,0 4534262 4,0 6113262 2,0 3114262 1,0   15,0    4
 171 4122111 1,0 5241111 1,0 5242111 1,0 5254111 1,0 6343111 2,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 176         1 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/  11
 175         2 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/  11
 180         3 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  11
 174         4 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/  11
 163         5 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/  11
 177         6 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               6/  11
 169         7 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski               7/  11
 178       8-9 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski             8-9/  11
 179       8-9 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski         8-9/  11
 166        10 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski              10/  11
 165        11 Kaliński Krzysztof, Zawadzka Anna                  ArtDance - Kraków         małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 163    X     1    XXX   3    XXXX  4 XXXX XX  6  XXXXXX  6    20       5-6
 165  X       1  X       1  X       1          0          0     3          
 166 X  X X   3   X      1    X     1   XX     2   XX     2     9          
 169  XXXXXX  6 XX  X X  4 XX   X   3 XXX X X  5  X       1    19          
 174    X XX  3 X  XXXX  5 X X XXX  5    XXXX  4     XXX  3    20       5-6
 175 XXX   X  4 XXX   X  4 XXXX XX  6 XXX  X   4 XXXX XX  6    24         3
 176  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 177 XXX X    4 X X XXX  5 XXX X    4  X  X X  3 XX  XXX  5    21         4
 178 XXX XX   5  XXX     3  X  X    2 XXX      3 XXXXX    5    18          
 179 X   XXX  4  XXX XX  5   XX  X  3    XXXX  4 X     X  2    18          
 180 X XXX X  5 X  XXX   4 X XXXXX  6 XX XXX   5 X XXXX   5    25         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 5513665 5,0 5534565 5,0 5654465 6,0 5443465 4,0 4623345 3,0   23,0    5
 174 6445311 3,0 6645253 6,0 6535321 3,0 6635533 5,0 6445633 5,0   22,0    4
 175 2134223 2,0 2123342 2,0 1223233 2,0 2114221 1,0 2134252 2,0    9,0    2
 176 4251132 1,0 3412121 1,0 3112112 1,0 3521112 2,0 3211111 1,0    6,0    1
 177 3326544 4,0 4356614 4,0 4346654 5,0 4266654 6,0 5366564 6,0   25,0    6
 180 1662456 6,0 1261436 3,0 2461546 4,0 1352346 3,0 1552426 4,0   20,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 182         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/  10
 185         2 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/  10
 183         3 Kot Szymon, Kudzielko Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               3/  10
 160         4 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  10
 186         5 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  10
 175         6 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/  10
 181         7 Czarnik Kamil, Kawa Julia                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/  10
 161         8 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               8/  10
 184         9 Kuśpiel Marcin, Pietranek Monika                   FLAMENCO - Siemianowice   śląski               9/  10
 174        10 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 160  XXX XX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXX    5    28         2
 161   X  X   2 X X X X  4 XXX X X  5     XX   2   XXXXX  5    18          
 174  X  X    2          0          0  X       1          0     3          
 175 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5    26       5-6
 181 X XXXXX  6 X  XX X  4 XX X XX  5 X XX     3 XX   X   3    21          
 182 X XXX X  5  X XX X  4 XXXXX    5 X XXX X  5 XXXXXXX  7    26       5-6
 183 XXXXXXX  7  XXX XX  5   XXXXX  5   XXXXX  5  XXXX X  5    27       3-4
 184 X   X    2      X   1          0 XX       2          0     5          
 185  X X  X  3 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    29         1
 186 XX X XX  5 XXX  XX  5  X XXXX  5 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    27       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 160 5224435 4,0 5345565 6,0 3245455 4,0 6445544 4,0 6465555 5,0   23,0    4
 175 3156626 6,0 2136426 3,0 2156626 6,0 3166626 6,0 2156636 6,0   27,0    6
 182 1632164 2,0 1214112 1,0 1423212 1,0 1324212 1,0 1514212 1,0    6,0    1
 183 6415243 3,0 6523343 4,0 6614333 3,0 2213433 2,0 3623423 2,0   14,0    3
 185 2341351 1,0 4651231 2,0 5531141 2,0 5531151 3,0 4341141 3,0   11,0    2
 186 4563512 5,0 3462654 5,0 4362564 5,0 4652365 5,0 5232364 4,0   24,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190115-0247