OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Gwiazdkowy Turniej Tańca": 2018-12-01, Drzonków k/Zielonej Góry GRACJA - Zielona Góra lubuski, okręg Lubuski

Dokumentacja zbiorcza 

Gwiazdkowy Turniej Tańca


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Gwiazdkowy Turniej Tańca

Drzonków, 1.12.2018r.
Organizator: Szkoła Tańca GRACJA  Zielona Góra
Prowadzenie: Dominika Górska-Jabłońska, Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Komb.6T
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, D, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
12-13, D, Latin
12-13, D, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, E, Standard-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard        6
   2 AMETYST - Lubań              2
   3 ANIMA DANZA - Głogów         2
   4 ASTRA - Szczecin            24
   5 BANS - Strzegom              1
   6 CHAMPION TEAM - Wrocław      7
   7 CIEŚLAK - Jelenia Góra       4
   8 DANCE TEAM - Wrocław         3
   9 DANCECLUB - Szczecin         1
  10 DREAM - Poznań               1
  11 DZIUPLA - Poznań             5
  12 ETIUDA - Radomsko            1
  13 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     3
  14 FANTAZJA - Skwierzyna        2
  15 FILEMON - Szamotuły          2
  16 FINEZJA - Poznań             1
  17 GRACJA - Zielona Góra       42
  18 IGLICA - Wrocław             3
  19 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    2
  20 LORENZO Katarzyna Białek     4
  21 MARGO - Leszno              16
  22 POEZJA - Kościan             1
  23 PROJEKT NM - Słubice         1
  24 ROYAL DANCE - Szczecin       3
  25 SŁOŃCE - Poznań              3
  26 ST ALEKSANDRA URBAN - Now    1
  27 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb.6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb.6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Skulski Igor, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
   3         2 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   9
   9         3 Topolewski Tomasz, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   9
   5         4 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   9
   6         5 Musiał Adrian, Tarejło Karolina                    ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          5/   9
   8         6 Smuniewski Szymon, Korzeniewicz Stella             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   9
   2       7-8 Gorzyński Maciej, Piechowiak Emilia                FINEZJA - Poznań          wielkopolski       7-8/   9
   4       7-8 Malinowski Maksymilian, Wójkiewicz Amelia          DZIUPLA - Poznań          wielkopolski       7-8/   9
   1         9 Balik Bartosz, Falkiewicz Aleksandra               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb.6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
   1 XX X   3  X X   2  X     1  XX X  3   X    1        0    10          
   2    XX  2        0 X   X  2 XX X   3  X XX  3 XXXX   4    14          
   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5   XXX  3 X XXX  4 XXXXX  5    27         2
   4        0 XX  X  3        0 XX  X  3 XX X   3 XXXXX  5    14          
   5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5  X XX  3    25         4
   6   X    1   X X  2   XXX  3 X XXX  4 XXXXX  5 XXXX   4    19         5
   7 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30         1
   8 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5        0        0     X  1    15         6
   9 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 X X X  3    26         3
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Komb.6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   3 25121 2.0 13111 1.0 24121 1.0 55124 5.0 53121 2.0 44142 4.0   15.0    2
   5 51346 4.0 52324 3.0 53436 4.0 41533 3.0 34346 4.0 32524 2.0   20.0    4
   6 64555 5.0 65556 5.0 65553 5.0 24245 4.0 22532 3.0 53336 3.0   25.0    5
   7 12412 1.0 21433 2.0 32314 3.0 63412 2.0 11214 1.0 11211 1.0   10.0    1
   8 46664 6.0 46662 6.0 46662 6.0 36666 6.0 66653 6.0 66653 6.0   36.0    6
   9 33233 3.0 34245 4.0 11245 2.0 12351 1.0 45465 5.0 25465 5.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Kozłowski Jędrzej, Przepłata Weronika              FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              1/  16
  29         2 Drapiewski Aleksander, Nowak Julia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  16
  42         3 Zadorozhnii Arsenij, Józiak Zuzanna                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  16
  32         4 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         4/  16
  43         5 Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia              AMETYST - Lubań           dolnośląski          5/  16
  41         6 Tenenbaum Nikodem, Błaszczak Nikola                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  16
  33         7 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          7/  16
  37         8 Raś Mikołaj, Garstka Zuzanna                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         8/  16
  39         9 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  16
  40        10 Staniak Hubert, Wilde Amelia                       FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski             10/  16
  35        11 Plezia Robert, Barzyk Kalina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  16
  28     12-13 Bajerski Bartosz, Świędrych Anna                   BANS - Strzegom           dolnośląski      12-13/  16
  38     12-13 Roszkiewicz Martin, Bączyk Agata                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski          12-13/  16
  36        14 Raczykowski Maciej, Bednarczuk Aleksandra          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski             14/  16
  34        15 Pawłowski Aleksander, Wróblewska Hanna             ASTRA - Szczecin          zachodniopom        15/  16
  30        16 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski             16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  28  X     1 XXX    3     X  1   X X  2   XXX  3  XX X  3    13          
  29 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5    29         1
  30    X   1     X  1        0        0        0 XX     2     4          
  31 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XX   3    28         2
  32 XX     2 XX X   3  X XX  3  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    22         7
  33 X X X  3 XXXX   4  XXX   3   X X  2 XXXX   4    X   1    17        10
  34        0        0  X     1 XX     2  XX X  3  XXXX  4    10          
  35  X  X  2    XX  2 X XXX  4    X   1   XXX  3   XXX  3    15          
  36   X    1  XX    2 XXX    3  X     1    X   1 XX XX  4    12          
  37 XXXXX  5   X X  2 XXX    3 X XX   3 X X X  3 X X X  3    19         8
  38    XX  2        0 X  XX  3 XX XX  4 X      1 XX  X  3    13          
  39 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XX XX  4        0    23         6
  40 XXXXX  5 XX XX  4    XX  2 XX  X  3  X     1  XXX   3    18         9
  41 X XX   3 X XXX  4 X XX   3 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    24         5
  42 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXX    3    27         3
  43 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX    3 X  XX  3    26         4
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  29 XX XX  4 X  XX  3 XXXXX  5  X XX  3  XXXX  4 XXXXX  5    24       2-3
  31 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5    29         1
  32  X X   2 XXXXX  5  X X   2 XXXXX  5 XXX X  4 X XXX  4    22         5
  33   X    1  XX    2  XX    2  XX    2  X XX  3 XXXXX  5    15          
  37   X X  2    X   1        0 X XX   3 X X X  3 X  X   2    11          
  39 X   X  2 XX  X  3 X  XX  3  X     1  X     1        0    10          
  40     X  1    X   1        0     X  1        0  X     1     4          
  41 XXXXX  5  XX X  3 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4  XXXX  4    24       2-3
  42 XXXX   4 XXX    3 XXXXX  5 XXX    3 XXXXX  5 XXX    3    23         4
  43 XXXX   4 X XXX  4 XXX X  4 X  XX  3 X  X   2     X  1    18         6
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 21536 2.0 21613 1.5 11344 3.0 61664 6.0 21246 2.0 31432 2.0   16.5    2
  31 13115 1.0 12136 1.5 23113 1.0 33355 4.0 14333 3.0 14625 4.0   14.5    1
  32 45661 6.0 46421 4.0 66625 6.0 14121 1.0 33111 1.0 25111 1.0   19.0    4
  41 36253 4.0 65262 6.0 44462 4.0 56446 5.0 55522 5.0 53346 5.0   29.0    6
  42 54424 5.0 33345 3.0 32236 2.0 42212 2.0 42455 4.0 42253 3.0   19.0    3
  43 62342 3.0 54554 5.0 55551 5.0 25533 3.0 66664 6.0 66564 6.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
C       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Deptuch Łukasz, Makowska Ewelina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   4
  49         2 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   4
  46         3 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   4
  45         4 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  44 11124 1.0 24222 2.0 13121 1.0 44343 4.0    8.0    1
  45 23413 3.0 42434 4.0 31412 2.0 32424 3.0   12.0    4
  46 42232 2.0 33313 3.0 44334 4.0 21112 1.0   10.0    3
  49 34341 4.0 11141 1.0 22243 3.0 13231 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
C       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
D       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   4
  48         2 Kwarciński Sebastian, Dudek Kornelia               ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          2/   4
  46         3 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   4
  44         4 Deptuch Łukasz, Makowska Ewelina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  44 24434 4.0 44434 4.0 33334 4.0 22323 2.0   14.0    4
  45 11311 1.0 11312 1.0 24411 2.0 11411 1.0    5.0    1
  46 42243 3.0 33141 3.0 42142 3.0 43142 3.0   12.0    3
  48 33122 2.0 22223 2.0 11223 1.0 34234 4.0    9.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Marcisz Piotr, Jakubowska Sandra                   SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         1/   3
  53         2 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   3
  50         3 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 2333113 3.0 2233133 3.0 2223233 3.0 3323133 3.0 3313233 3.0   15.0    3
  52 1112331 1.0 1122321 1.0 1111311 1.0 1112322 1.5 1122322 2.0    6.5    1
  53 3221222 2.0 3311212 2.0 3332122 2.0 2231211 1.5 2231111 1.0    8.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  10
  78         2 Gembara Konrad, Wargala Jessica                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  10
  77         3 Dobersztyn Juliusz, Bigelmajer Alicja              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  10
  82         4 Metack Julian, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  10
  84         5 Woźniak Maciej, Capar Hanna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  10
  85         6 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  10
  83         7 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  10
  76         8 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  10
  79         9 Gmurkowski Mikołaj, Ryngier Katarzyna              ST ALEKSANDRA URBAN - Now lubuski              9/  10
  81        10 Marzec Tomasz, Lew Julia                           ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CH       S        R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  76 XX X   3    X   1   X    1  X XX  3 XX     2 XX XX  4        0        0    14          
  77 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4 X  XX  3 XXXX   4 XX XX  4 XX     2    30         4
  78 XXXXX  5   XXX  3   XXX  3 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    33       2-3
  79        0 X X    2 X   X  2        0  X     1   X X  2   X    1   XXX  3    11          
  80 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5  XX X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    36         1
  81   X    1        0   X X  2        0   X    1   X    1        0    X   1     6          
  82 X  XX  3 XX XX  4 XX X   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4    33       2-3
  83   X X  2 XXXXX  5 XXX    3 X X    2   X X  2    XX  2  XXXX  4  XXXX  4    24          
  84  XXX   3  X X   2 XX X   3 XXXX   4 XXXX   4 XX     2 XXXX   4 XXX    3    25         6
  85 XXXXX  5 XXX X  4  XXXX  4 XXXXX  5  X XX  3  X     1 XX  X  3 XX  X  3    28         5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 21443 3.0 11344 2.0 11126 1.0 12456 4.0 23653 2.0 22654 4.0 24652 3.0 32654 4.0   23.0    3
  78 56214 4.0 46113 3.0 66211 2.0 46111 1.0 46224 3.0 36222 2.0 56213 2.0 26312 2.0   19.0    2
  80 62131 1.0 53251 4.0 52332 3.0 53342 2.0 11111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11121 1.0   14.0    1
  82 13522 2.0 25522 1.0 25543 4.0 25524 5.0 55335 5.0 45333 3.0 65434 6.0 65233 3.0   29.0    4
  84 35656 6.0 34636 5.0 44654 6.0 34633 3.0 34446 4.0 53446 5.0 33546 5.0 53546 6.0   40.0    5
  85 44365 5.0 62465 6.0 33465 5.0 61265 6.0 62562 6.0 64565 6.0 42365 4.0 44465 5.0   43.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Trefler Tomasz, Trefler Maja                       AMETYST - Lubań           dolnośląski          1/  10
  94         2 Tomczyk Łukasz, Okarska Kornelia                   ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         2/  10
  96         3 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/  10
  93         4 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         4/  10
  87         5 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/  10
  92         6 Dygoń Mikołaj, Homenda Maja                        CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          6/  10
  88         7 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  10
  89         8 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         8/  10
  86         9 Byczek Oliwier, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  10
  90        10 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  86    XX X  3    X     1    X     1    X X   2    XX    2     9          
  87  XX  X   3  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXX XX  5  XX XXX  5    24         4
  88 XX X  X  4 XX X X   4 XX X     3 XX XX X  5 XX X XX  5    21         5
  89 X X   X  3 X X   X  3 X X   X  3 X X  X   3 X XX     3    15          
  90 X  X     2 X  X     2 X        1       X  1 X        1     7          
  92   X XXX  4  XX XXX  5  X XXXX  5     X X  2  X  X X  3    19       6-7
  93  X  XX   3  X  XX   3   X XXX  4 XXX XXX  6  XX  X   3    19       6-7
  94 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       1-3
  95 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32       1-3
  96 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXXX  6    32       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 6543637 5.0 5553617 5.0 6654637 6.0 6454425 4.0 6434445 4.0   24.0    5
  88 2774766 7.0 4676756 6.0 5475765 5.0 4775776 7.0 4775767 7.0   32.0    7
  92 7655474 6.0 7765375 7.0 7566276 7.0 7666267 6.0 7667274 6.0   32.0    6
                                                          R      
  93 5467545 4.0 6447534 4.0 3747554 4.0 5527654 5.0 5526536 5.0   22.0    4
  94 1231252 1.0 1321243 2.0 1221321 1.0 1241341 2.0 3142351 3.0    9.0    2
  95 3126113 2.0 3212122 1.0 2313113 2.0 3112113 1.0 1313113 1.0    7.0    1
  96 4312321 3.0 2134461 3.0 4132442 3.0 2333532 3.0 2251622 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   6
  87         2 Igielski Bartłomiej, Marzec Zuzanna                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   6
  88         3 Owczarczak Konrad, Majchrowicz Ewa                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
  91         4 Kaczmarek Damian, Wajcfelt Julia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   6
  86         5 Byczek Oliwier, Mąkowska Oliwia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
  89         6 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  86 2514224 2.0 3534344 4.0 3556445 5.0 3565423 5.0 2556633 5.0   21.0    5
  87 6123353 4.0 5413233 3.0 2111324 2.0 2211314 1.0 3111324 2.0   12.0    2
  88 3242532 3.0 4352552 5.0 6343663 4.0 4442551 3.0 4443452 3.0   18.0    3
  89 5665665 6.0 6666665 6.0 5665552 6.0 6656665 6.0 5665565 6.0   30.0    6
  90 1331411 1.0 1121411 1.0 1222111 1.0 1123232 2.0 1222111 1.0    6.0    1
  91 4456146 5.0 2245126 2.0 4434236 3.0 5334146 4.0 6334246 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   6
 102         2 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   6
 101         3 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   6
  97         4 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
  99         5 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
  98         6 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 6342123 2.0 4432124 4.0 4542233 4.0 2522432 2.0 3443434 4.0   16.0    4
  98 5556466 6.0 5556666 6.0 5456665 5.0 6456666 6.0 6636666 6.0   29.0    6
  99 4663355 5.0 6663335 5.0 6663356 6.0 5663355 5.0 5565555 5.0   26.0    5
 100 1221512 1.0 1241412 1.0 2231422 1.0 4341213 3.0 4351223 3.0    9.0    1
 101 2135634 4.0 2115553 3.0 1124514 2.0 1234544 4.0 1122341 2.0   15.0    3
 102 3414241 3.0 3324241 2.0 3315141 3.0 3115121 1.0 2214112 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
 102         2 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   8
 100         3 Lipiński Daniel, Tyjewska Julia Magdalena          ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   8
  99         4 Lewandowski Gracjan, Chlamtacz Zofia               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   8
  98         5 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   8
 101         6 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
  93         7 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   8
  92         8 Dygoń Mikołaj, Homenda Maja                        CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  92  XX  XX  4 XXX   X  4 X XXX    4 X X   X  3 X X X    3    18          
  93 XXX XX   5   X XXX  4 XXX XXX  6 XX  XX   4  X   X   2    21          
  97 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         1
  98  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         2
  99 X  X  X  3 X XXXXX  6   XXXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    26         5
 100 X XXXXX  6 XX X X   4 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    29         4
 101 XX XX X  5  XXXX X  5  X XX X  4  X XX X  4  X XX X  4    22         6
 102 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 2111311 1.0 2111311 1.0 5111431 1.0 1111321 1.0 2111411 1.0    5.0    1
  98 4335436 3.0 4365445 5.0 4256313 4.0 5255615 5.0 5366624 6.0   23.0    5
  99 3644643 4.0 5623633 3.0 2623544 5.0 4533433 4.0 3624333 3.0   19.0    4
 100 6556125 5.0 3446124 4.0 3342126 2.0 3342146 3.0 4242146 4.0   18.0    3
 101 5463564 6.0 6554566 6.0 6565665 6.0 6666564 6.0 6555565 5.0   29.0    6
 102 1222252 2.0 1232252 2.0 1434252 3.0 2424252 2.0 1433252 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  11
 111         2 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  11
 108         3 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/  11
 109         4 Buchowski Arkadiusz, Cebula Katarzyna              POEZJA - Kościan          wielkopolski         4/  11
 114         5 Szelczyński Jakub, Maciejewska Maria               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/  11
 112         6 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  11
 105         7 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/  11
 113         8 Politański Waldemar, Kosicka Weronika              SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         8/  11
 103         9 Krawczyk Kacper, Chytra Klaudia                    ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         9/  11
  51        10 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  11
 104        11 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  51  X X X   3  X  X    2  X  X X  3  X   X   2  X   X   2    12          
 103   XX     2  XX  XX  4   X      1  XX  X   3  XX   X  3    13          
 104       X  1     X    1          0    XX    2     X    1     5          
 105 X X XX   4 X X  XX  4 X X  X   3 X X   X  3   X X X  3    17          
 108  XX   X  3  XXXX X  5  XXXXXX  6   XXX X  4   XXXXX  5    23       3-4
 109 XXX  XX  5 X XX  X  4 XXXX X   5 XX   XX  4 XXXX X   5    23       3-4
 110 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5    31         2
 111  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    32         1
 112 X  XXX   4 XX X X   4 X  X XX  4 X  X X   3 X XX XX  5    20         5
 113 X  XXXX  5     XX   2 X  XX    3    XX    2 X    XX  3    15          
 114 XXX X    4 X  XX    3  X  X X  3 XXX X X  5 XX XX    4    19         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 6313263 3.0 5423152 3.0 5416352 4.0 5426352 4.0 4226362 3.0   17.0    3
 109 4536534 5.0 3515534 5.0 2524444 3.0 3534445 3.0 3615514 5.0   21.0    4
 110 1141411 1.0 1161411 1.0 1151111 1.0 1111111 1.0 2151431 1.0    5.0    1
 111 3222122 2.0 4232223 2.0 4232223 2.0 2242233 2.0 5332123 2.0   10.0    2
 112 5664655 6.0 6654665 6.0 6663665 6.0 6653664 6.0 6543655 6.0   30.0    6
 114 2455346 4.0 2346346 4.0 3345536 5.0 4365526 5.0 1464246 4.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   6
 106         2 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   6
 103         3 Krawczyk Kacper, Chytra Klaudia                    ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         3/   6
 107         4 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   6
 104         5 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   6
  53         6 Rosłonkiewicz Mateusz, Kazieczko Dominika          GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 6563665 6.0 5464665 6.0 6662564 6.0 6652555 5.0 5462454 4.0   27.0    6
 103 3436332 3.0 3536322 3.0 3446432 4.0 3446432 3.5 4346632 3.0   16.5    3
 104 5655556 5.0 6645554 5.0 5535655 5.0 5525666 6.0 6634566 6.0   27.0    5
 105 1111121 1.0 1112141 1.0 1121241 1.0 1131321 1.0 1121241 1.0    5.0    1
 106 4244243 4.0 4323213 2.0 4213313 2.0 2214113 2.0 3213113 2.0   12.0    2
 107 2322414 2.0 2251436 4.0 2354126 3.0 4363244 3.5 2555325 5.0   17.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   6
 142         2 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 147         3 Morawicki Jakub, Szawernoga Natalia                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          3/   6
 141         4 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   6
 143         5 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   6
 144         6 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 141 4524161 5.0 3533155 3.0 5543143 4.0 5543142 5.0 5533143 3.0   20.0    4
 142 2443534 4.0 4245462 4.0 1324362 2.0 1124253 1.0 1325251 2.0   13.0    2
 143 6116423 2.0 6116536 6.0 4216526 5.0 3216526 3.0 4246526 5.0   21.0    5
 144 5665655 6.0 5654643 5.0 6665655 6.0 6665665 6.0 6664635 6.0   29.0    6
 145 3231312 1.0 2422211 1.0 3131211 1.0 4331311 2.0 2111312 1.0    6.0    1
 147 1352246 3.0 1361324 2.0 2452434 3.0 2452434 4.0 3452464 4.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Rzeszut Ignacy, Kowalska Daria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
 142         2 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 143         3 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
 145         4 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   6
 144         5 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
 141         6 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 141 4646253 5.0 5666466 6.0 5456366 6.0 5656366 6.0 5656145 6.0   29.0    6
 142 1562342 3.0 1332241 2.0 3333252 2.0 2363152 2.0 2463262 3.0   12.0    2
 143 5214115 2.0 6214155 4.0 6245434 3.0 6214414 3.0 6214514 4.0   16.0    3
 144 2353634 4.0 2453623 3.0 1564543 5.0 1545533 5.0 1545453 5.0   22.0    5
 145 6435466 6.0 4545514 5.0 4622615 4.0 4432625 4.0 3332626 2.0   21.0    4
 146 3121521 1.0 3121332 1.0 2111121 1.0 3121241 1.0 4121331 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   9
 153         2 Nowak Patryk, Bajon Magdalena                      SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         2/   9
 150         3 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   9
 151         4 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   9
 149         5 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   9
 107         6 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   9
 152         7 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   9
 154         8 Słodownik Maciej, Kozinoga Klaudia                 PROJEKT NM - Słubice      lubuski              8/   9
 106         9 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 106  X    X  2   X      1  XX      2  XX   X  3  XX      2    10          
 107 X  X XX  4    X     1 X  XXXX  5 X  XXX   4 XX XXX   5    19         6
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 149  XX  XX  4 XX  XXX  5 X   XXX  4 XXX X X  5 X X XXX  5    23         5
 150 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         3
 151 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXX  X  4    27         4
 152 X XXX    4    XX    2    XX    2 X  XXX   4    XXXX  4    16          
 153  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 154 X X X    3 XXX XXX  6  XX X    3          0 X   X    2    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 4663656 6.0 4664456 6.0 4663466 6.0 4664256 6.0 5654456 6.0   30.0    6
 148 1111311 1.0 1111311 1.0 1322311 1.0 1113111 1.0 1112121 1.0    5.0    1
 149 5556145 5.0 6556243 5.0 5556243 5.0 5556332 5.0 4566333 5.0   25.0    5
 150 3335534 4.0 3333525 2.0 2235634 3.0 3335643 3.0 3345642 3.0   15.0    3
 151 6222462 2.0 5225662 4.0 6114552 4.0 6422564 4.0 6223564 4.0   18.0    4
 153 2444223 3.0 2442134 3.0 3441125 2.0 2241425 2.0 2431215 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   5
 110         2 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
 150         3 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   5
 112         4 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   5
 149         5 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 1113111 1.0 2122122 2.0 1123213 2.0 1112112 1.0 1122122 2.0    8.0    2
 112 4432355 4.0 5444354 4.0 4444344 4.0 4434345 4.0 5334344 4.0   20.0    4
 148 2221223 2.0 1211213 1.0 3211121 1.0 2221223 2.0 2211211 1.0    7.0    1
 149 5554544 5.0 4555445 5.0 5555555 5.0 5555454 5.0 4555455 5.0   25.0    5
 150 3345432 3.0 3333531 3.0 2332432 3.0 3343531 3.0 3443533 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 160         1 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   5
 155         2 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   5
 159         3 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          3/   5
 161         4 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   5
 156         5 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 155 3222222 2.0 2244212 2.0 3333212 3.0 2222222 2.0 3223212 2.0   11.0    2
 156 4455445 4.0 4355534 4.0 4455535 5.0 4555554 5.0 4555555 5.0   23.0    5
 159 2344313 3.0 3422143 3.0 2224153 2.0 3344143 3.0 2332123 3.0   14.0    3
 160 1111131 1.0 1111321 1.0 1111321 1.0 1111311 1.0 1111331 1.0    5.0    1
 161 5533554 5.0 5533455 5.0 5542444 4.0 5433435 4.0 5444444 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
F       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   5
 152         2 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   5
 155         3 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   5
 158         4 Maślanka Mateusz, Rudkowska Julita                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          4/   5
 156         5 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 1242213 2.0 2442224 2.0 1432235 2.0 2442235 4.0 2443234 3.0   13.0    2
 155 3324432 3.0 3234332 3.0 4244522 4.0 3234422 2.0 3222422 2.0   14.0    3
 156 5555344 5.0 5555445 5.0 5555453 5.0 5555554 5.0 5555555 5.0   25.0    5
 157 2111121 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 158 4433555 4.0 4323553 4.0 3323344 3.0 4323343 3.0 4334343 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   7
 169         2 Karczmar Roman, Karczmar Anna                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
 168         3 Zborowski Wojciech, Zborowska Beata                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   7
 164         4 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   7
 165         5 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   7
 163         6 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   7
 167         7 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 163 66666 6.0 77776 7.0 76331 3.0 57564 5.0   21.0    6
 164 42354 4.0 44545 4.0 33546 5.0 41355 4.0   17.0    4
 165 55545 5.0 56633 5.0 47224 4.0 24242 3.0   17.0    5
 166 34222 3.0 25222 2.0 15112 1.0 33121 1.0    7.0    1
 167 77777 7.0 63367 6.0 64777 7.0 65777 7.0   27.0    7
 168 23131 2.0 32111 1.0 51665 6.0 76636 6.0   15.0    3
 169 11413 1.0 11454 3.0 22453 2.0 12413 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Kozłowska                 Katarzyna       II        Kędzierzyn Koźle     Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili III       Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Sikorski Dariusz, Sikorska Alina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
 165         2 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 166         3 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
 168         4 Zborowski Wojciech, Zborowska Beata                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   6
 164         5 Danielak Michał, Danielak Dorota                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
 163         6 Borkowski Adam, Borkowska Sylwia                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 163 66566 6.0 65555 5.0 66466 6.0 66463 6.0   23.0    6
 164 45645 5.0 24244 4.0 35155 5.0 34236 4.0   18.0    5
 165 53124 3.0 32126 2.0 21224 2.0 22145 2.0    9.0    2
 166 22331 2.0 43411 3.0 54543 4.0 43311 3.0   12.0    3
 167 11212 1.0 11332 1.0 12311 1.0 11622 1.0    4.0    1
 168 34453 4.0 56663 6.0 43632 3.0 55554 5.0   18.0    4
--------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238