OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego": 2018-12-01, Hala Widowiskowo – Sportowa Zespołu Szkół w Oleśnie RÓŻA - Olesno opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

Oleski Festiwal Tańca: XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej OLESNO 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Oleski Festiwal Tańca: XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej OLESNO 2018
Olesno, 1 grudnia 2018r.
Organizator: KTT RÓŻA Olesno; Miejski Dom Kultury Olesno; Zespół Szkół w Oleśnie
Prowadzenie: Marcin Politowski
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
SENIOR 1, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Latin-3
14-15, E+F, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    5
   4 AKTAN - Wrocław              2
   5 BALLARE - Częstochowa        2
   6 BARANOWSKIE ST - Baranów     1
   7 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   8 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   9 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    1
  10 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
  11 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel   15
  12 DANCE TEAM - Wrocław         2
  13 DANCELOOK - Gliwice          1
  14 DREAM - Poznań               1
  15 DZIUPLA - Poznań             2
  16 ELITE DANCE - Warszawa       1
  17 ETIUDA - Radomsko            5
  18 FALLAWAY - Opole             1
  19 FINEZJA - Poznań             1
  20 FLAMENCO - Siemianowice      3
  21 GOLD DANCE UTW Żory          4
  22 IGLICA - Wrocław             1
  23 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  24 IMPULS - Chorzów             2
  25 IMPULS - Prochowice          2
  26 ISKRA - Praszka              1
  27 JEDYNKA - Łódź               1
  28 K-STUDIO Krosno              1
  29 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  30 MAESTRO - Opole              7
  31 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  32 MASTER DANCE - Gliwice       2
  33 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  34 MIX - Rybnik                 1
  35 PERFECT - Będzin             1
  36 POLISH CLUB - Warszawa       1
  37 RETRO - Kępno                2
  38 RONDO - Rybnik               1
  39 RÓŻA - Olesno                7
  40 RYTM - Żory                  3
  41 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  42 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    3
  43 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    1
  44 WIR - Mysłowice              1
  45 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              1/   3
  61         2 Skowronek Tobiasz, Kierat Sylwia                   RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  59         3 Hojak Oskar, Skiba Magdalena                       RETRO - Kępno             wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  59 2333333 3.0 1232333 3.0 2323333 3.0    9.0    3
  60 3121111 1.0 3111111 1.0 1131112 1.0    3.0    1
  61 1212222 2.0 2323222 2.0 3212221 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              1/   3
  61         2 Skowronek Tobiasz, Kierat Sylwia                   RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  59         3 Hojak Oskar, Skiba Magdalena                       RETRO - Kępno             wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  59 2333333 3.0 3313332 3.0 3333333 3.0    9.0    3
  60 1211111 1.0 1221123 1.5 1111111 1.0    3.5    1
  61 3122222 2.0 2132211 1.5 2222222 2.0    5.5    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
C       Rybicki                   Jakub                     Tomaszow Mazowiecki  
D       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
E       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski               1/   3
  63         2 Rogala Tomasz, Saj Liliana                         MAESTRO - Opole           opolski              2/   3
  62         3 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 33333 3.0 23133 3.0 23233 3.0 23233 3.0 22123 2.0 12233 3.0   17.0    3
  63 21221 2.0 31221 1.5 31322 2.0 32321 2.0 33332 3.0 21321 1.0   11.5    2
  64 12112 1.0 12312 1.5 12111 1.0 11112 1.0 11211 1.0 33112 2.0    7.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/  16
  82         2 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE TEAM - Wrocław                           2/  16
  69         3 Cyran Juliusz  Karol, Sosna Amelia                 RONDO - Rybnik            śląski               3/  16
  67         4 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  16
  71         5 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  16
  75         6 Pielka Krzysztof, Margiel Kamila                   PERFECT - Będzin          śląski               6/  16
  72         7 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/  16
  81         8 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         8/  16
  73         9 Krawiec Michał, Kupczyk Edyta                      SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              9/  16
  68        10 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             10/  16
  79        11 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             11/  16
  76        12 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski              12/  16
  80        13 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole          opolski             13/  16
  78        14 Suszek Błażej, Lipnicka Patrycja                   ZORBA - Częstochowa       śląski              14/  16
  74        15 Mądry Mateusz, Łuczak Nikola                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski         15/  16
  70        16 Kaniak Szymon, Kaniak Emma                         RÓŻA - Olesno             opolski             16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    54       1-2
  68 XXXX  X  5 XXXX XX  6  XX  X   3 XXXXXXX  7 XX X XX  5  X X  X  3  XXXXXX  6  X XXXX  5    40        10
  69 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX XXXX  6    50       5-7
  70   X X    2   X      1     X    1   X      1 X X X    3 X        1 X X XX   4  XX XX   4    17          
  71 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5    50       5-7
  72 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XX XXX   5 XXX  X   4  X  X    2  X XXX   4 X        1    35        12
  73 X XXXXX  6   XXX X  4 XXXX XX  6 XX X  X  4 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    45         9
  74   X X    2     XXX  3 X        1 X X XXX  5   XXX    3   X X    2 X XX X   4 X X XXX  5    25          
  75 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5    50       5-7
  76  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6     X X  2 X XXXXX  6    46         8
  77 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    54       1-2
  78 XX  XXX  5 X X  X   3 X X X X  4 X X X    3   XX  X  3 XXXX XX  6   XX  X  3 X X      2    29          
  79 X   X    2 XX XXX   5 XX XXXX  6  X  X    2  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5    39        11
  80 XX X XX  5 XX   X   3  X X XX  4    X XX  3  X       1 XXXXXX   6 XX  XX   4 XXXXXXX  7    33          
  81 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    52         4
  82 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67   XXXXX  5   XXXXX  5  XXXX X  5   XXXXX  5 X  XX X  4   XXXXX  5     X X  2 XXXXX X  6    37         4
  68 X XX     3    XX    2    X     1 X  X X   3          0     X    1          0      X   1    11          
  69 XX  XXX  5 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XX  X X  4  X XXXX  5  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX  XXX  5    42         3
  71    XXXX  4 XXX XXX  6 X X X X  4 XX  XX   4   XX XX  4 X    XX  3   XXX X  4    X  X  2    31         5
  72 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX XXX   5  X    X  2 X        1  XX  X   3      X   1    28          
  73          0          0 X        1   X      1 X  XXX   4 X X XX   4 XX  X    3  XX X    3    16          
  75  XX   X  3   X   X  2  XX  XX  4   X   X  2 X X XXX  5 XXX X X  5 X X XXX  5   X X X  3    29         6
  76 X        1 X        1      X   1      XX  2          0          0      X   1 X        1     7          
  77 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    48         2
  79          0          0          0   X      1  XX      2  X X     2  XXX     3    X     1     9          
  81 XXX      3  XX      2 X X      2  XXX     3 XXXX     4 XXXX     4 X  X     2 XXXXXX   6    26          
  82  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67 6613143 3.0 4613223 2.0 6515214 4.0 5615314 4.0 2514465 5.0 4614165 4.0 2513255 3.0 2413143 3.0   28.0    4
  69 2264315 2.0 2264345 4.0 1153123 2.0 4264165 5.0 6163114 3.0 6263214 3.0 6164114 4.0 4255314 4.0   27.0    3
  71 3555226 5.0 5455436 5.0 4664465 5.0 3453446 3.0 5451523 4.0 5452633 5.0 5441523 5.0 5562666 6.0   38.0    5
  75 5426652 6.0 6536512 6.0 5446656 6.0 6546653 6.0 3646356 6.0 1546456 6.0 3656366 6.0 6646255 5.0   47.0    6
  77 1131531 1.0 1121661 1.0 2222541 1.0 1122531 1.0 1225631 1.0 2125521 1.0 1335641 2.0 1134521 1.0    9.0    1
  82 4342464 4.0 3342154 3.0 3331332 3.0 2331222 2.0 4332242 2.0 3331342 2.0 4222432 1.0 3321432 2.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Rapacz Szymon, Rapacz Karina                       DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  84 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Rapacz Szymon, Rapacz Karina                       DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  84 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              1/   3
  86         2 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          2/   3
  87         3 Mazur Andrzej, Chwist-Mazur Aleksandra             MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  85 1121131 1.0 1111121 1.0 1122212 2.0    4.0    1
  86 3212212 2.0 2222212 2.0 3211131 1.0    5.0    2
  87 2333323 3.0 3333333 3.0 2333323 3.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Konarski Krzysztof, Kozakiewicz-Konarska Iwona     FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   3
  85         2 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  86         3 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  85 2213222 2.0 2212122 2.0 3212223 2.0    6.0    2
  86 3332333 3.0 3333333 3.0 2333332 3.0    9.0    3
  88 1121111 1.0 1121211 1.0 1121111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Wesołowski Ryszard, Niemiec Małgorzata             GOLD DANCE UTW Żory       śląski               1/   2
  91         2 Glanert Ludwik, Glanert Karolina                   GOLD DANCE UTW Żory       śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  91 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    6.0    2
  92 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Glanert Ludwik, Glanert Karolina                   GOLD DANCE UTW Żory       śląski               1/   2
  92         2 Wesołowski Ryszard, Niemiec Małgorzata             GOLD DANCE UTW Żory       śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  91 2111221 1.0 2221211 2.0 1111111 1.0    4.0    1
  92 1222112 2.0 1112122 1.0 2222222 2.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Serafin Bartłomiej, Frątczak Anna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   5
  94         2 Damek Gabriel, Gruszczyńska Aleksandra             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   5
  95         3 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              3/   5
  93         4 Bielas Adam, Białek Julia                          AKTAN - Wrocław           dolnośląski          4/   5
  97         5 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93 4345315 4.0 3243215 3.0 2233325 2.0 2232315 2.0 5353445 5.0 5254445 5.0 5344444 4.0 4344424 4.0   29.0    4
  94 2222242 2.0 2322342 2.0 3422443 3.0 5424543 5.0 1131121 1.0 1331121 1.0 1131121 1.0 1222131 2.0   17.0    2
  95 5553453 5.0 5454533 5.0 5354552 5.0 3353452 3.0 2442232 2.0 3442252 3.0 2452252 2.0 3453342 3.0   28.0    3
  96 1111121 1.0 1111151 1.0 1111111 1.0 1111131 1.0 3214514 3.0 4123314 2.0 3213313 3.0 5111213 1.0   13.0    1
  97 3434534 3.0 4535424 4.0 4545234 4.0 4545224 4.0 4525353 4.0 2515533 4.0 4525535 5.0 2535555 5.0   33.0    5
                                          R                                                          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
 100         2 Lenarczyk Łukasz, Lewandowska Weronika             MAESTRO - Opole           opolski              2/   3
 101         3 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO - Opole           opolski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 1322122 2.0 2332123 3.0 1322122 2.0 2223123 2.0 1223113 1.0   10.0    2
 101 3131333 3.0 3121232 2.0 3131333 3.0 3332332 3.0 2131232 2.0   13.0    3
 102 2213211 1.0 1213311 1.0 2213211 1.0 1111211 1.0 3312321 3.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              1/   6
 106         2 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   6
 105         3 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   6
 103         4 Markiewicz Jakub, Maliszewska Agnieszka            SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              4/   6
 107         5 Papierok Krzysztof, Adamczyk Dagmara               DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   6
 104         6 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 4416611 3.0 1516631 2.0 1536644 4.0 2514651 4.5 2616654 5.0   18.5    4
 104 6341562 4.0 6642462 6.0 6641561 6.0 5642562 6.0 5543543 4.0   26.0    6
 105 5564143 5.0 5461143 4.0 3262123 1.0 3461124 2.0 3251122 1.0   13.0    3
 106 1153234 1.0 3353224 1.0 2154232 2.0 1155246 4.5 1364235 3.0   11.5    2
 107 2625355 6.0 4225355 5.0 5415356 5.0 6336335 3.0 6425466 6.0   25.0    5
 108 3232426 2.0 2134516 3.0 4323415 3.0 4223413 1.0 4132311 2.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   5
 104         2 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   5
 103         3 Markiewicz Jakub, Maliszewska Agnieszka            SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              3/   5
 109         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   5
 101         5 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO - Opole           opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 1353554 5.0 1453454 5.0 3453455 5.0 2354445 5.0 2443435 5.0   25.0    5
 103 4522423 3.0 3521533 3.0 1521513 2.0 1432513 3.0 1524523 3.0   14.0    3
 104 5145131 2.0 5245212 2.0 5245122 3.0 5143222 2.0 5155312 2.0   11.0    2
 109 3434245 4.0 2334345 4.0 4334344 4.0 4525334 4.0 4332244 4.0   20.0    4
 110 2211312 1.0 4112121 1.0 2112231 1.0 3211151 1.0 3211151 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   3
 114         2 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   3
 113         3 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 3332332 3.0 3323331 3.0 3231311 3.0 3231331 3.0 2331331 3.0   15.0    3
 114 2223123 2.0 2132213 2.0 1323122 1.5 2323113 2.0 3223213 2.0    9.5    2
 115 1111211 1.0 1211122 1.0 2112233 1.5 1112222 1.0 1112122 1.0    5.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Nawrat Artur, Więcław Monika                       MASTER DANCE - Gliwice    śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   8
 123         2 Pikuła Cezary, Furgała Karolina                    ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           2/   8
 126         3 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   8
 121         4 Mazur Grzegorz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               4/   8
 120         5 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   8
 122         6 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          6/   8
 130         7 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom                          7/   8
 125         8 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     BARANOWSKIE ST - Baranów  wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 120 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 121 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6    30         5
 122 X  X XX  4  X   XX  3 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6    26         6
 123 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    31       3-4
 124  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    31       3-4
 125   X X    2   XX     2   XX     2   XXXX   4   X      1    11          
 126 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33       1-2
 130 XX  XX   4 XX XX    4     XX   2     XX   2    XXX   3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 2653265 6.0 3652265 6.0 3542255 5.0 4662255 5.0 4541355 5.0   27.0    5
 121 4462344 3.0 2464444 4.0 1464124 4.0 2454124 3.0 3454233 4.0   18.0    4
 122 3544553 5.0 6545533 5.0 5655363 6.0 6546463 6.0 6666464 6.0   28.0    6
 123 1126122 2.0 1116152 1.0 2236442 2.0 1123342 2.0 2133142 2.0    9.0    2
 124 6211611 1.0 4221611 2.0 4111511 1.0 3211611 1.0 1315611 1.0    6.0    1
 126 5335436 4.0 5333326 3.0 6323636 3.0 5335536 4.0 5222526 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     MAESTRO - Opole           opolski              1/   5
 129         2 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               2/   5
 120         3 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   5
 121         4 Mazur Grzegorz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               4/   5
 130         5 Busiek Jakub, Urbańska Paulina                     CENTRUM TAŃCA - Radom                          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 2153243 3.0 3254355 4.0 1141142 1.0 3143242 3.0 3443522 3.0   14.0    3
 121 4434554 4.0 4433533 3.0 4324434 4.0 5434534 4.0 4334454 4.0   19.0    4
 128 1212131 1.0 2312141 2.0 3213251 2.0 1312151 1.0 2211141 1.0    7.0    1
 129 3321312 2.0 1121212 1.0 2432313 3.0 2221313 2.0 1122213 2.0   10.0    2
 130 5545425 5.0 5545424 5.0 5555525 5.0 4555425 5.0 5555335 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/   8
 134         2 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               2/   8
 135         3 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   8
 138         4 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   8
 136         5 Kołodziej Marcin, Wojaczek Magdalena               MIX - Rybnik              śląski               5/   8
 132         6 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/   8
 137         7 Olejnik Bartosz, Zaklińska Joanna                  ISKRA - Praszka           opolski              7/   8
 133         8 Warsitz Jakub, Brzozowska Agata                    MAESTRO - Opole           opolski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7    30         2
 132 XXXXXX   6 X X XXX  5  XXXX X  5  XX XX   4 XXXXXXX  7    27         5
 133 X  XXXX  5 X  X  X  3 XX X  X  4 X  X  X  3    X  X  2    17          
 134  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 135  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    28       3-4
 136 XXX   X  4  XXXXX   5 XXXX X   5 XXX XXX  6 XXX  X   4    24         6
 137 XXX XX   5 XX XXX   5 X   XX   3 X XXXX   5 XX  XX   4    22          
 138 X XXX X  5 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X XXX X  5    28       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 4221642 1.0 4121541 1.0 5211531 1.0 5221551 1.0 2141631 1.0    5.0    1
 132 6545135 5.0 6655135 6.0 6556355 6.0 6555245 6.0 6555445 6.0   29.0    6
 134 2164313 2.0 2366413 3.0 1165413 2.0 3166414 3.5 1266214 3.0   13.5    2
 135 5413424 4.0 3413324 2.0 4423224 4.0 2333123 2.0 4312123 2.0   14.0    3
 136 1336556 6.0 1244656 5.0 2334646 5.0 1414636 3.5 3424556 5.0   24.5    5
 138 3652261 3.0 5532262 4.0 3642162 3.0 4642362 5.0 5633362 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Kot Szymon, Kudzielko Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               1/   9
 139         2 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   9
 141         3 Piechota Dominik, Żółkiewska Katarzyna             DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   9
 126         4 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   9
 114         5 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   9
 115         6 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              6/   9
 132         7 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               7/   9
 133         8 Warsitz Jakub, Brzozowska Agata                    MAESTRO - Opole           opolski              8/   9
 142         9 Kuśpiel Marcin, Pietranek Monika                   FLAMENCO - Siemianowice                        9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 114 X XXXXX  6 XX XXXX  6 X XX  X  4 XXXX  X  5 X XXXXX  6    27         4
 115  XXX XX  5  XXX XX  5  XXX XX  5   XX XX  4    XXXX  4    23       6-7
 126 XXX  X   4 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXX X   5 XXX  X   4    24         5
 132 XX XXXX  6   X   X  2  X  XXX  4   XXXXX  5  XXXXXX  6    23       6-7
 133 X  XX    3 X  XX    3  X XX    3 XX XX    4 XX XX    4    17          
 139 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32       1-2
 140  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    30         3
 141 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX  X  5    32       1-2
 142          0          0 X        1     X    1          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 4765153 5.0 5453345 5.0 5755364 4.0 5674565 5.5 5574464 5.0   24.5    5
 115 6554647 6.0 6564657 6.0 6576647 7.0 6555647 5.5 7465647 7.0   31.5    6
 126 3317726 3.0 4715734 4.0 4637735 5.0 3437724 4.0 1722735 4.0   20.0    4
 132 7672474 7.0 7672566 7.0 7462476 6.0 7762376 7.0 6653576 6.0   33.0    7
 139 1236335 2.0 2226123 2.0 1223113 2.0 2123212 1.0 2216212 1.0    8.0    2
 140 5123212 1.0 1137212 1.0 2114222 1.0 1216133 2.0 3137123 2.0    7.0    1
 141 2441561 4.0 3341471 3.0 3341551 3.0 4341451 3.0 4341351 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               1/   5
 146         2 Lozinszek Michał, Maślanka Julia                   WIR - Mysłowice           śląski               2/   5
 145         3 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   5
 115         4 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   5
 114         5 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 4545455 5.0 5545555 5.0 4545435 5.0 5555445 5.0 5545555 5.0   25.0    5
 115 3423544 4.0 3434434 4.0 2434544 4.0 4424554 4.0 3424444 4.0   20.0    4
 144 1112213 1.0 1112113 1.0 1122313 1.0 1112313 1.0 1112213 1.0    5.0    1
 145 2234331 3.0 2223342 3.0 3213251 2.0 2233231 3.0 2233331 3.0   14.0    3
 146 5351122 2.0 4351221 2.0 5351122 3.0 3341122 2.0 4351122 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         I         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
D       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
F       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
G       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Główka Tomasz, Jureczko Marta                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   8
 149         2 Powichrowski Kacper, Frankiewicz Julia             AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   8
 148         3 Harazim Szymon, Harazim Kinga                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/   8
 141         4 Piechota Dominik, Żółkiewska Katarzyna             DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   8
 117         5 Nawrat Artur, Więcław Monika                       MASTER DANCE - Gliwice    śląski               5/   8
 144         6 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               6/   8
 114         7 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/   8
 115         8 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 114 X    XX  3  X    X  2       X  1 X        1 XX  X X  4    11          
 115   X  X   2      X   1  XX  X   3 XX   X   3      X   1    10          
 117 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6    30         4
 141 XX XX X  5 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X XXX X  5 X XX XX  5    26         6
 144  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXXXX  6  XXXXX   5    28         5
 147 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 149 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 6566565 6.0 5654555 5.0 5654545 4.0 6565545 5.0 6653445 5.0   25.0    5
 141 4655643 5.0 4546643 4.0 4546653 5.0 4646663 6.0 3544653 4.0   24.0    4
 144 5444456 4.0 6365466 6.0 6365466 6.0 5354456 4.0 5465566 6.0   26.0    6
 147 2111111 1.0 2111112 1.0 2131111 1.0 2131211 1.0 2131112 1.0    5.0    1
 148 1223324 2.0 1433324 3.0 1223324 2.5 1423324 3.0 1216324 2.0   12.5    3
 149 3332232 3.0 3222231 2.0 3412232 2.5 3212132 2.0 4322231 3.0   12.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238