OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa": 2019-02-03, Tuchów CLASSIC Tuchów małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa

Tuchów, 03.02.2019
Organizator: Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Dariusz Ćwik - Tarnów
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1                              1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów              1
   4 ArtDance - Kraków            4
   5 A-Z - Przemyśl               6
   6 BAWINEK - Kraków             5
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   8 CUBANA - Nowy Targ           2
   9 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    9
  10 EVOLUTION - Kraków           7
  11 FANTAZJA - Kraków            1
  12 FORUM - Zabrze               2
  13 GALA - Mielec                2
  14 GASIEK - Rzeszów             1
  15 GOLDEN DANCE - Przemyśl      3
  16 GRACJA - Krosno              5
  17 JUMP - Janów Lubelski        2
  18 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  19 JUST DANCE Wieliczka         1
  20 KLASA - Tarnów              14
  21 K-STUDIO Krosno              5
  22 Kuźnia Tańca Kraków          5
  23 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  24 LATINO - Żabno               5
  25 LIDER - Lublin               2
  26 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    2
  27 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    6
  28 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  29 SEMPRE - Kraków              6
  30 SKT AGH - Kraków             1
  31 SKT Regis                    2
  32 STTS Kraków                  1
  33 STYL - Kraków                4
  34 SzT  eMiKa - Tarnów         10
  35 TAKT - Chełm                 2
  36 THOMAS DANCE - Kraków        1
  37 ZAMEK - Biała Podlaska       3
  38 ZŁOTA PARA - Dębica          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Wolski Piotr, Banaszek Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             1/  10
  37         2 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski           2/  10
  36         3 Olszewski Mateusz, Ostrowska Wiktoria              ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/  10
  32         4 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów            małopolski           4/  10
  30         5 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           5/  10
  34         6 Morawiec Michał, Niziurska Julia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/  10
  33         7 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                FANTAZJA - Kraków         małopolski           7/  10
  39         8 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               8/  10
  31      9-10 Bukowski Michał, Zakrzewska Aleksandra             GRACJA - Krosno           podkarpacki       9-10/  10
  35      9-10 Nowak Mateusz, Sieńko Nikola                       JUST DANCE Wieliczka      małopolski        9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  30 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXX  X  4 XXX   X  4 XXX   X  4    30         5
  31          0          0          0   X      1    X     1 XXXX     4     6          
  32  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    37         1
  33 X  XXX   4   X XXX  4 XX XXX   5 XXXX X   5 XXX  XX  5   XXXX   4    27          
  34  X  X X  3 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXX   6  XX XX   4 XX  XXX  5    28         6
  35 X X  X   3          0 X        1 X        1 r  X     1          0     6          
  36 XXXXX    5 XX XXXX  6   XXX X  4 XX XXXX  6 XX XX X  5 XXXXXXX  7    33         4
  37 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  X  XXX  4  XXXXX   5 XXXXX X  6    34         3
  38 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 r XXXXX  5    36         2
  39   X   X  2    XX    2    X XX  3     X X  2 X X XXX  5      X   1    15          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  30 5325453 4.0 6445553 5.0 5434663 5.0 5126562 6.0 1336553 4.0 1216563 2.0   26.0    5
  32 4643525 5.0 3524615 4.0 2623515 3.0 3355624 4.5 3255622 2.0 3463612 4.0   22.5    4
  34 6466666 6.0 5336466 6.0 6546156 6.0 4634216 3.0 2613215 1.0 6555426 6.0   28.0    6
  36 3534344 3.0 2653322 2.0 3362432 2.0 2463355 4.5 4541466 6.0 5631234 3.0   20.5    3
  37 1251111 1.0 4262134 3.0 4255344 4.0 1242131 1.0 5164141 5.0 2144141 1.0   15.0    2
  38 2112232 2.0 1111241 1.0 1111221 1.0 6511443 2.0 6422334 3.0 4322355 5.0   14.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   8
  47         2 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   8
  48         3 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           3/   8
  42         4 Boda Kamil, Pańczyk Natalia                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   8
  44         5 Mruk Arkadiusz, Jacher Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   8
  50         6 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          6/   8
  49         7 Socha Oskar Jan, Obojska Julia                     EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/   8
  45         8 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6    49         4
  43 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
  44 XXXXX X  6 XX  X X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6    48         5
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 Xrr XXX  4 XX XXXX  6 XXrX XX  5    50       2-3
  47  XXXXXX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    50       2-3
  48 XX XXX   5 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXXXX   6 RXXXXXX  7    47         6
  49       X  1          0          0          0          0          0 r        0   XX     2     3          
  50 X X  X   3 X XXXXX  6 XXX XXX  6   XXXX   4   X XXX  4  XXXXXX  6   XXXXX  5     XX   2    36          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42 5462451 4.0 1554553 4.0 5663652 5.0 6643652 6.0 6423662 5.0 5212342 1.0 2511242 1.0 3522342 2.0   28.0    4
  43 2253122 2.0 6232121 1.0 1112111 1.0 2112111 1.0 5154126 3.0 2153226 2.0 6154113 3.0 5256115 5.0   18.0    1
  44 6636644 6.0 2426665 5.0 6456466 6.0 4556564 5.0 2542551 4.0 4425563 5.0 4325551 4.0 2445663 4.0   39.0    5
  45 1521215 1.0 3341314 3.0 2321224 2.0 1321225 2.0 4665345 6.0 6664455 6.0 3643666 6.0 6663556 6.0 R          
                                                                 RRR                       R   R     
  47 4115333 3.0 5113232 2.0 3235333 3.0 5265343 4.0 1236233 1.0 3346131 3.0 5466324 5.0 4334431 3.0   24.0    2
  48 3344566 5.0 4665446 6.0 4544545 4.0 3434436 3.0 3311414 2.0 1531614 4.0 1232435 2.0 1111224 1.0   27.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   3
  55         2 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           2/   3
  54         3 Salamon Tymoteusz, Romaniszyn Klaudia              STYL - Kraków             małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 1323113 2.0 1122111 1.0 1312111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    6.0    1
  54 3132332 3.0 3233333 3.0 3233333 3.0 3233333 3.0 3133333 3.0   15.0    3
  55 2211221 1.0 2311222 2.0 2121222 2.0 2322222 2.0 2322222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   2
  54         2 Salamon Tymoteusz, Romaniszyn Klaudia              STYL - Kraków             małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  54 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2212222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             1/   7
  61         2 Olchowy Paweł, Pobidyńska Martyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
  58         3 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   7
  60         4 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   7
  63         5 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           5/   7
  56         6 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               6/   7
  62         7 Szot Patryk, Joniec Patrycja                       SKT Regis                 małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  56 3342364 3.0 6634352 5.0 7677557 7.0 5664456 6.0   21.0    6
  57 1111422 1.0 1212625 2.0 1131445 3.0 1141345 2.0    8.0    1
  58 5454247 4.0 3456244 3.5 2244234 4.0 2352232 1.0   12.5    3
  60 6675533 6.0 4563433 3.5 3452312 1.0 6433524 5.0   15.5    4
  61 2233151 2.0 2121161 1.0 4515161 5.0 3526161 4.0   12.0    2
  62 7767775 7.0 7777777 7.0 6766776 6.0 7777777 7.0   27.0    7
  63 4526616 5.0 5345516 6.0 5323623 2.0 4215613 3.0   16.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Sroka Maciej, Szopa Aleksandra                     BAWINEK - Kraków          małopolski           1/  12
  61         2 Olchowy Paweł, Pobidyńska Martyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/  12
  68         3 Strózik Artur, Ojczyk Patrycja                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  12
  58         4 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/  12
  56         5 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               5/  12
  66         6 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków          małopolski           6/  12
  69         7 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno            małopolski           7/  12
  59         8 Kraśnik Kacper, Stochła Weronika                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  12
  57         9 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             9/  12
  60        10 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski          10/  12
  64        11 Kaczyński Jakub, Węgrzycka Aleksandra              ArtDance - Kraków         małopolski          11/  12
  62        12 Szot Patryk, Joniec Patrycja                       SKT Regis                 małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  56  X XXX   4  XXX XX  5 XX   X   3 XXXXX    5    17         5
  57   XX X   3 X  X X   3   XX     2 XXXX     4    12          
  58 X X XX   4 X   XXX  4 XX  XXX  5   XXXXX  5    18         4
  59   X X X  3 X X X    3 X XXXXX  6 r     X  1    13          
  60      XX  2    X  X  2  X X  X  3 XX   XX  4    11          
  61 XXXXX X  6 rXX X X  4 XXX XXX  6 XX  XXX  5    21         2
  62          0          0          0          0     0          
  64  X       1  X       1          0 X        1     3          
  66 X  X  X  3 X XX  X  4 X XXX X  5 r XXX X  4    16         6
  67 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    24         1
  68 XXXXXX   6  XXXXX   5  XXXXX   5  X  XX   3    19         3
  69 XX   XX  4 XXX XX   5     X    1   XXXX   4    14          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  56 4224555 4.0 5431565 6.0 6242645 5.0 2521453 2.0   17.0    5
  58 5552313 3.0 2556314 4.0 5556422 6.0 1345525 3.0   16.0    4
  61 2316141 2.0 1315241 1.0 2425153 2.0 6466141 5.0   10.0    2
  66 3643664 5.0 4642653 5.0 1633564 4.0 4633664 6.0   20.0    6
  67 1131432 1.0 6224422 2.0 3111311 1.0 3212312 1.0    5.0    1
  68 6465226 6.0 3163136 3.0 4364236 3.0 5154236 4.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   3
  73         2 Surga Adrian, Sajdak Emilia                        KLASA - Tarnów            małopolski           2/   3
  72         3 Madej Mikołaj, Grudnik Izabela                     GALA - Mielec             podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  72 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3231223 3.0 3331233 3.0 3333323 3.0   18.0    3
  73 2112211 1.0 1112212 1.0 1122221 2.0 2123331 2.0 1223321 2.0 2121131 1.0    9.0    2
  74 1221122 2.0 2221121 2.0 2211112 1.0 1312112 1.0 2112112 1.0 1212212 2.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Krasoń Karol, Bednarczyk Wiktoria                  ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          1/  12
  98         2 Pajerski Bartosz, Kurzak Barbara                   CUBANA - Nowy Targ        małopolski           2/  12
  90         3 Jaróg Robert, Sięka Iga                            CUBANA - Nowy Targ        małopolski           3/  12
  94         4 Madej Michał, Nędza Oliwia                         ArtDance - Kraków         małopolski           4/  12
 100         5 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  12
  97         6 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/  12
  92         7 Klimek Maksymilian, Mendel Martyna                 THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           7/  12
  96         8 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów            małopolski           8/  12
  99         9 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           9/  12
  95        10 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski          10/  12
  91        11 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki         11/  12
  89        12 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89          0   XX     2   X      1          0   X      1    X     1          0          0     5          
  90 X   XX   3     XX   2 X XXXXX  6 X X  X   3  X  XXX  4 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXXX  7    36         3
  91    X X   2      X   1      X   1    XXX   3          0      X   1      X   1      X   1    10          
  92    XXX   3 r  XX    2    XXX   3   XXXX   4 XX X     3 X  X  X  3 X XX     3 XXXX  X  5    26          
  93 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6    52         1
  94 X XXXXX  6   X XXX  4          0          0 X XXXXX  6   X XX   3  XXXXXX  6 X XXXXX  6    31         5
  95  X       1  XXX     3  XX   X  3   X   X  2  XX X    3  XX X X  4  XX      2  X    X  2    20          
  96 XXX  XX  5 XX    X  3  X    X  2 XX X XX  5  X    X  2  X    X  2  X    X  2    X XX  3    24          
  97 XXX X X  5 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6  X X XX  4  X    X  2    X  X  2 X  X     2    32         4
  98 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5    51         2
  99   X      1 X  X X   3 X   X    2 XX  X    3 X XX X   4 X  XX    3 X   XXX  4   r X    1    21          
 100  X X  X  3 XXX   X  4 XX X XX  5  X    X  2 X   XX   3 X X  X   3 X  XXX   4 XXX X    4    28         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 4434425 3.0 3436426 3.0 3633434 3.0 4635426 4.0 2144362 4.0 2242456 3.0 2243434 4.0 1121441 1.0   25.0    3
  93 2211113 1.0 1312212 1.0 2212112 2.0 2212113 1.0 3222131 1.0 3316321 2.0 3122111 1.0 6335312 3.0   12.0    1
  94 6566634 6.0 4551664 6.0 5466666 6.0 6466665 6.0 1536213 2.0 4565214 4.0 1436322 3.0 5656125 5.0   38.0    4
  97 3355366 5.0 5265355 5.0 4344345 4.0 1353344 3.0 5465646 6.0 5453665 6.0 6565665 6.0 3443564 4.0   39.0    6
  98 1122241 2.0 2124131 2.0 1121221 1.0 3121231 2.0 4311424 3.0 1121133 1.0 4311253 2.0 2212233 2.0   15.0    2
 100 5643552 4.0 6643543 4.0 6555553 5.0 5544552 5.0 6653555 5.0 6634542 5.0 5654546 5.0 4564656 6.0   39.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   5
 103         2 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   5
 106         3 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           3/   5
 104         4 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   5
 105         5 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów            małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 2135123 2.0 5223114 2.0 4233223 3.0 3235232 2.0 4155312 3.0   12.0    2
                 R                                               
 104 5354515 5.0 3354535 4.0 3354435 4.0 4324414 4.0 1323423 2.0   19.0    4
 105 3443444 4.0 4545453 5.0 5445554 5.0 5443555 5.0 5544555 5.0   24.0    5
 106 4522351 3.0 2431342 3.0 1511342 2.0 2512343 3.0 3432244 4.0   15.0    3
 107 1211232 1.0 1112221 1.0 2122111 1.0 1151121 1.0 2211131 1.0    5.0    1
                                           R                     
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   4
 108         2 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   4
 104         3 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   4
 105         4 Jaśkiewicz Krzysztof, Mytkoś Oliwia                KLASA - Tarnów            małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 2113111 1.0 1313111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1212111 1.0    5.0    1
 104 1432233 3.0 2232223 2.0 4433224 3.0 3333224 3.0 3333222 3.0   14.0    3
                                          R                      
 105 4344444 4.0 4444444 4.0 3344443 4.0 4444443 4.0 4444444 4.0   20.0    4
 108 3221322 2.0 3121332 3.0 2221332 2.0 2222332 2.0 2121333 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Bólad Michał, Pawlikowska Amelia                   ArtDance - Kraków         małopolski           1/   3
 111         2 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   3
 108         3 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 3333333 3.0 3332332 3.0 2323333 3.0 3333333 3.0 1322333 3.0   15.0    3
 111 2122222 2.0 1213223 2.0 1112222 2.0 2122122 2.0 2213222 2.0   10.0    2
 112 1211111 1.0 2121111 1.0 3231111 1.0 1211211 1.0 3131111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Bólad Michał, Pawlikowska Amelia                   ArtDance - Kraków         małopolski           1/   4
 111         2 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   4
 158         3 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                   3/   4
 113         4 Fehr Michał, Pelczar Emilia                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 2311332 2.0 1312343 3.0 2122342 2.0 1122231 1.0 2321334 2.5   10.5    2
 112 1123111 1.0 2124111 1.0 1213111 1.0 2314112 2.0 1212111 1.0    6.0    1
 113 4444444 4.0 4443434 4.0 4444434 4.0 4443444 4.0 4444423 4.0   20.0    4
 158 3232223 3.0 3231222 2.0 3331223 3.0 3231323 3.0 3133242 2.5   13.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Kraśnik Kacper, Stochła Weronika                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/   8
 119         2 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   8
 120         3 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   8
 117         4 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   8
 121         5 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             5/   8
 118         6 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   8
 156         7 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                                                                   7/   8
 116         8 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34         1
 116          0 X XX  X  4 X XXXXX  6 X XX X   4 X XX XX  5    19          
 117  XXXXXX  6    XXXX  4 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XX XXXX  6    28         4
 118 XXXXXXX  7 XXX XX   5  XX   X  3  X  XXX  4  XXXX    4    23         6
 119 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXX XXX  6    30         2
 120 XX X  X  4 XXXX X   5 X XX X   4 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    25         5
 121 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XX XXX   5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29         3
 156 XXX XXX  6  X XX X  4  XX XXX  5 XX XXX   5  XX      2    22          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 1211211 1.0 1253212 2.0 2232111 1.0 2342221 1.0 2251211 1.0    6.0    1
 117 5443334 3.0 5562655 6.0 3514353 3.0 6423365 4.0 6363663 6.0   22.0    4
 118 6355443 4.0 6446464 5.0 6356565 6.0 5265556 6.0 5645346 5.0   26.0    6
                                           R                     
 119 4126152 2.0 4115141 1.0 4125232 2.0 3114142 2.0 3114152 2.0    9.0    2
 120 2532665 5.0 2621533 3.0 1641644 4.0 1531633 3.0 1532534 3.0   18.0    3
 121 3664526 6.0 3334326 4.0 5463426 5.0 4656414 5.0 4426425 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   7
 123         2 Janik Seweryn, Rząsa Barbara                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   7
 118         3 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   7
 124         4 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   7
 117         5 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   7
 116         6 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   7
 125         7 Kasprzycki Radosław, Zwolińska Justyna             STYL - Kraków             małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 116 2767747 7.0 2744757 5.0 4577767 7.0 6663756 6.0 3645667 6.0   31.0    6
 117 7435363 5.0 6576275 7.0 7623556 5.0 7474564 5.0 4473354 4.0   26.0    5
                                         R R                     
 118 1346526 4.0 1235524 3.0 5355323 3.0 5355332 3.0 5326433 3.0   16.0    3
 123 5622431 2.0 3622431 2.0 2441231 2.0 1521221 2.0 1511221 1.0    9.0    2
 124 6273252 3.0 4357342 4.0 6264442 4.0 4242443 4.0 2252542 2.0   17.0    4
 125 4554675 6.0 7463663 6.0 1736674 6.0 3737677 7.0 7734775 7.0   32.0    7
 126 3111114 1.0 5111116 1.0 3112115 1.0 2116115 1.0 6167116 5.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/  12
 137         2 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/  12
 129         3 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  12
 134         4 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  12
 138         5 Zając Maciej, Marek Dominika                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/  12
 131         6 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           6/  12
 135         7 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           7/  12
 122       8-9 Jakubowski Mikołaj, Selwa Karolina                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki        8-9/  12
 125       8-9 Kasprzycki Radosław, Zwolińska Justyna             STYL - Kraków             małopolski         8-9/  12
 130        10 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów            małopolski          10/  12
 132        11 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów            małopolski          11/  12
 133        12 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna Maria          SEMPRE - Kraków           małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122  X XXX   4  X X     2    XX    2    X     1    X     1    10          
 125   XXX    3   X X X  3   X X    2    XX    2          0    10          
 129 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X X XX  4 XXXXX X  6 XXX XXX  6    29         2
 130  XX   X  3   X      1   X   X  2   X      1          0     7          
 131 X    XX  3 XX  XXX  5 XXX XXX  6  X X XX  4 XXXXX X  6    24         5
 132          0    X  X  2  X X     2          0  X X     2     6          
 133  X       1          0          0          0          0     1          
 134 X XXXXX  6 X XX XX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X X  XX  4    27         3
 135 X   X    2     X    1 X  XXXX  5 X   XXX  4    XXX   3    15          
 136 XX X XX  5 XX   X   3 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    26         4
 137 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         1
 138   X  XX  3 XXXXXX   6 X        1 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 129 2344223 3.0 1345116 3.0 3343512 3.0 2323111 2.0 2333122 2.0   13.0    3
 131 6456362 5.5 5552363 6.0 6654463 6.0 5644363 5.0 5554563 5.0   27.5    6
 134 4665614 5.5 3466624 5.0 2566625 5.0 3466524 4.0 3466614 4.0   23.5    4
 136 1131435 2.0 2131542 1.0 1121254 1.0 1111646 1.0 1111256 1.0    6.0    1
 137 5212151 1.0 6213251 2.0 4215141 2.0 4252252 3.0 4242341 3.0   11.0    2
 138 3523546 4.0 4624435 4.0 5432336 4.0 6535435 6.0 6625435 6.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/  14
 119         2 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/  14
 139         3 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  14
 111         4 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      4/  14
 158         5 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                   5/  14
 130         6 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów            małopolski           6/  14
 129         7 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/  14
 121         8 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             8/  14
 140         9 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          9/  14
 132        10 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów            małopolski          10/  14
 120        11 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          11/  14
 141        12 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki         12/  14
 131        13 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski          13/  14
 142        14 Michniak Arkadiusz, Pastuch Gabriela               MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 111 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXX    3    30         2
 119 X     X  2 X  X XX  4  X XX X  4   X XXX  4  X  X X  3    17         5
 120    X     1 X        1 X  X     2 X        1 X        1     6          
 121    X  X  2  XXXX    4 X X XX   4          0   X  XX  3    13          
 129 X   X    2 XX  XX   4 X    X   2 X   XX   3 X   XX   3    14          
 130  XX  XX  4  XX      2  XX   X  3  XX   X  3  XXX     3    15         6
 131   X X    2       X  1          0    X     1          0     4          
 132  X X     2    X     1  X X     2  X X     2   X      1     8          
 139 XXXXXX   6 X   XXX  4 X  XXXX  5 XX X XX  5 XX XXXX  6    26       3-4
 140      X   1   X  X   2   X  X   2   X XX   3 X XX X   4    12          
 141 X        1    X     1          0          0  X X  X  3     5          
 142          0          0          0          0      X   1     1          
 143 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX X X  5 XXXXX X  6 XX  X X  4    26       3-4
 158  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 3462444 4.0 3563356 5.0 5363344 4.0 4262443 4.0 5453566 5.0   22.0    4
 119 2243112 2.0 2256223 2.0 2135112 2.0 3344222 2.0 2136212 2.0   10.0    2
 130 6636655 6.0 6635644 6.0 6646665 6.0 6635664 6.0 6645654 6.0   30.0    6
 139 4521523 3.0 4322532 3.0 3521533 3.0 2423535 3.0 3322433 3.0   15.0    3
 143 1115261 1.0 1114111 1.0 1214221 1.0 1116111 1.0 1211121 1.0    5.0    1
 158 5354336 5.0 5441465 4.0 4452456 5.0 5551356 5.0 4564345 4.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   7
 151         2 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   7
 150         3 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski           3/   7
 152         4 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   7
 149         5 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   7
 157         6 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      6/   7
 146         7 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 146 4777745 7.0 6777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7777677 7.0   35.0    7
 148 1121321 1.0 3111321 1.0 3121111 1.0 2131212 1.0 2111111 1.0    5.0    1
 149 5654536 4.0 5556536 5.0 4542435 4.0 3543546 5.0 5543456 5.0   23.0    5
 150 7413163 3.0 7424153 4.0 6414264 3.0 6414153 3.0 6424263 3.0   16.0    3
 151 2232212 2.0 2332212 2.0 1333322 2.0 4222321 2.0 3332322 2.0   10.0    2
 152 3366457 5.0 1243445 3.0 2256546 5.0 1355434 4.0 1256535 4.0   21.0    4
 157 6545674 6.0 4665664 6.0 5665653 6.0 5666665 6.0 4665744 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
D       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Bełz Nicolas, Słowiak Adrianna                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           1/   7
 155         2 Wrona Grzegorz, Barwiołek Klaudia                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           2/   7
 148         3 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   7
 150         4 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski           4/   7
 149         5 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   7
 134         6 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   7
 146         7 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 134 3566663 6.0 3354754 6.0 6666644 6.0 4544654 6.0 5346654 6.0   30.0    6
 146 7777777 7.0 7777676 7.0 7777767 7.0 7777777 7.0 7577777 7.0   35.0    7
 148 5214324 3.0 5225325 3.0 5125415 5.0 5122315 2.0 6224415 5.0   18.0    3
 149 4652445 5.0 4563433 5.0 4454333 4.0 3453433 5.0 3463333 3.0   22.0    5
 150 6345232 4.0 6446141 4.0 3333151 3.0 6336142 4.0 4632141 4.0   19.0    4
 154 2121556 2.0 1111567 1.0 1211576 2.0 1211566 1.0 1111566 1.0    7.0    1
 155 1433111 1.0 2632212 2.0 2542222 1.0 2665221 3.0 2755222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190115-0247