OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019": 2019-02-02, Hala Sportowa Zespołu Szkół w Skołoszowie k. Przemyśla GOLDEN DANCE - Przemyśl podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019

Skołoszow k. Przemyśla, 02.02.2019
Organizator: Studio Tańca „GOLDEN DANCE”, Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tanca
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Mirosław Mleczek - Lwówek Śląski
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów             15
   2 A-Z - Przemyśl              16
   3 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
   4 EMOTION - Góra Kalwaria      3
   5 GALA - Mielec                2
   6 GASIEK - Rzeszów             1
   7 GOLDEN DANCE - Przemyśl     17
   8 GRACJA - Krosno              7
   9 JUMP - Janów Lubelski        2
  10 JUST DANCE - Stalowa Wola    3
  11 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  12 K-STUDIO Krosno              2
  13 MAGIC-DANCE - Lublin         3
  14 MERENGUE - Stalowa Wola      4
  15 PODKARPACIE - Jasło          2
  16 Show DANCE Gorlice           1
  17 STUDIO CHILLOUT - Przemyś    1
  18 TAKT - Jarosław              2
  19 TOP - ART - Lublin           4
  20 ZAMEK - Biała Podlaska       6
  21 ZAMEK - Lublin               3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/  11
 105         2 Olszewski Mateusz, Ostrowska Wiktoria              ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             2/  11
 108         3 Wiatrowski Karol, Węgrzyn Zuzanna                  ZAMEK - Lublin            lubelski             3/  11
 109         4 Wolski Piotr, Banaszek Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/  11
 107         5 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             5/  11
 104         6 Kostka Antoni, Bukowska Malwina                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  11
 110         7 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski             7/  11
  99         8 Babiak Paweł, Dzięgielowska Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  11
 100         9 Baran Szymon, Zubilewicz Karolina                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          9/  11
 106        10 Pacławski Kamil, Janusz Wiktoria                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  11
 101        11 Bugno Adam, Lisowiec Julia                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  99    X  X  2 X  X  X  3 X     X  2 X  X  X  3    XX X  3 X   X X  3    16          
 100  X       1   X      1   X      1  X  X    2  XX      2  X    X  2     9          
 101          0          0    X     1          0          0          0     1          
 103 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37         2
 104 XXX  X   4 XXX XX   5 XXX XXX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXX     4    30       4-5
 105   XXXX   4  XXXXXX  6  XXXX X  5   XXX X  4    XX    2  XXXXXX  6    27         6
 106 X  X     2          0   XX X   3          0          0          0     5          
 107 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    40         1
 108 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XX X  5 XXXXXX   6 XXX  XX  5 X XX XX  5    34         3
 109 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X  X X   3 X  XXX   4    XXX   3    30       4-5
 110     XXX  3      X   1      X   1 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    23          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 103 2225212 2.0 2235323 3.0 2235643 4.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1111212 1.0   12.0    1
 104 4566666 6.0 3566566 6.0 4666466 6.0 4334564 4.0 4354554 5.0 4456566 5.0   32.0    6
 105 6332333 3.0 6422115 2.0 6523125 3.0 6646343 5.0 2646223 3.0 6343323 3.0   19.0    2
 107 3441555 4.0 5354654 5.0 5454554 5.0 2252136 2.0 3233335 2.0 3224144 4.0   22.0    5
 108 5654441 5.0 4643442 4.0 3342331 2.0 3525622 3.0 5525442 4.0 2532431 2.0   20.0    3
 109 1113124 1.0 1111231 1.0 1111212 1.0 5463455 6.0 6462666 6.0 5665655 6.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   8
  64         2 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec             podkarpacki          2/   8
  65         3 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   8
  61         4 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   8
  66         5 Madej Mikołaj, Grudnik Izabela                     GALA - Mielec             podkarpacki          5/   8
  63         6 Filip Tomasz, Filip Izabela                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   8
  62         7 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             7/   8
  67         8 Niemiec Jakub, Grzywacz Wiktoria                   A-Z - Przemyśl            podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  61 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    36       4-5
  62 XXXXXX   6 XX       2  XX      2 XXX XXX  6  X  XXX  4 XX X XX  5    25          
  63 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6    36       4-5
  64 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         2
  65 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7    39         3
  66    XX X  3  XXXXX   5    XXXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX      2    28         6
  67   X  X   2      XX  2 XX       2          0          0     X    1     7          
  68 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  61 4352454 4.0 4453553 4.0 4563564 5.0 4663656 6.0 4263654 4.0 3163444 3.0   26.0    4
  63 5546666 6.0 6666666 6.0 5655656 6.0 5445334 3.0 2446236 3.0 5636225 5.0   29.0    6
  64 3424211 3.0 3224221 2.0 3322121 2.0 3324121 2.0 3624111 2.0 2315111 1.0   12.0    2
  65 2231133 2.0 1131112 1.0 2131213 1.0 2551563 5.0 5551563 6.0 4451563 4.0   19.0    3
  66 6665545 5.0 5545445 5.0 6446435 4.0 6236445 4.0 6335445 5.0 6544656 6.0   29.0    5
  68 1113322 1.0 2312334 3.0 1214342 3.0 1112212 1.0 1112322 1.0 1222332 2.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
 145         2 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   7
 140         3 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   7
 139         4 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   7
 143         5 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   7
 138         6 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             6/   7
 144         7 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 4376223 2.0 5645453 5.0 5766433 6.0 4765663 7.0 5766663 6.0   26.0    6
 139 5461516 5.0 3361626 2.0 3151666 5.0 6151441 4.0 6151541 4.0   20.0    4
 140 1147347 3.0 2237367 3.0 1237347 3.0 2247577 6.0 2247457 5.0   20.0    3
 142 2215431 1.0 1122531 1.0 2312551 1.0 1412326 1.0 1522316 1.0    5.0    1
 143 3633675 6.0 4414245 4.0 4444225 4.0 5534254 5.0 3634234 3.0   22.0    5
 144 6752764 7.0 7773774 7.0 7673774 7.0 7373732 3.0 7473772 7.0   31.0    7
 145 7524152 4.0 6556112 6.0 6525112 2.0 3626115 2.0 4315125 2.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Matuszek Grzegorz, Wysocka Aleksandra              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
 146         2 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   7
 149         3 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          3/   7
 138         4 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             4/   7
 140         5 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   7
 147         6 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   7
 139         7 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 3263473 4.0 2352762 3.0 3442652 4.0 2442762 4.0 2442652 4.0   19.0    4
 139 5677765 7.0 5676677 7.0 6677777 7.0 6777677 7.0 6777777 7.0   35.0    7
 140 6554556 5.0 6565336 5.0 5555226 5.0 7565445 5.0 7565225 5.0   25.0    5
 146 2422631 2.0 3423523 2.0 1313431 2.0 1313223 2.0 3313331 2.0   10.0    2
 147 7746347 6.0 7747255 6.0 7766565 6.0 5656556 6.0 5656566 6.0   30.0    6
 148 1111122 1.0 1111111 1.0 2121113 1.0 3121111 1.0 1121113 1.0    5.0    1
 149 4335214 3.0 4234444 4.0 4234344 3.0 4234334 3.0 4234444 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   9
 117         2 Jasiński Jakub, Szumiło Hanna                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             2/   9
 115         3 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   9
 113         4 Barczyński Wiktor, Gajowy Oliwia                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/   9
 120         5 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   9
 119         6 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/   9
 114         7 Biały Michał, Gaweł Karolina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   9
 118         8 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          8/   9
 116         9 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XXX   5 X XXXXX  6 XX XXX   5 X XXXXX  6    46         3
 114 X X X X  4 X X XXX  5 X X XXX  5 X   X X  3 X X  XX  4 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXX   X  4    36       6-7
 115 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    50         2
 116          0          0          0          0  X   X   2  X       1          0          0     3          
 117   X  X   2  XXXXXX  6  XXX XX  5 XXX   X  4 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    43         5
 118  XXX  X  4  X X  X  3    X     1    XXX   3    X  X  2 X  XXX   4    X  X  2  X XXXX  5    24          
 119 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X XXXXX  6 X X XX   4 X X XX   4    44         4
 120 XXXXXX   6 XXXX  X  5 XXXXXX   6  XXX XX  5  XXXX    4  XXX     3  XXX XX  5  X X     2    36       6-7
 121 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113 4716217 3.0 7644126 4.0 4763237 5.0 7646135 5.0 3725367 5.0 3715256 5.0 2725256 5.0 3725155 4.0   36.0    4
 114 3677453 7.0 3777252 6.0 2677753 7.0 4777454 6.0 2467774 7.0 2267462 3.0 3567773 7.0 4576764 7.0   50.0    7
 115 7344124 2.0 5436345 5.0 6414144 3.0 6434223 3.0 4554553 3.0 4654674 6.0 4454664 3.0 2354473 3.0   28.0    3
 117 5453772 5.0 2322631 2.0 3526622 2.0 3312342 2.0 5343221 2.0 6422343 2.0 5313331 2.0 5232321 2.0   19.0    2
 119 2565565 6.0 6565574 7.0 7355575 6.0 2565677 7.0 6616435 4.0 5546525 4.0 6646447 6.0 6647636 6.0   46.0    6
 120 6232646 4.0 4213767 3.0 5142466 4.0 5223766 4.0 7172646 6.0 7173737 7.0 7172525 4.0 7163547 5.0   37.0    5
 121 1121331 1.0 1151413 1.0 1231311 1.0 1151511 1.0 1231112 1.0 1331111 1.0 1231112 1.0 1411212 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   9
  40         2 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   9
  43         3 Partyka Piotr, Kijanka Oliwia                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   9
  44         4 Pańko Gabriel, Mardosiewicz Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   9
  38         5 Bienia Jakub, Glazar Emilia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   9
  37         6 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   9
  39       7-8 Gawlik Łukasz, Niemasik Małgorzata                 Show DANCE Gorlice        małopolski         7-8/   9
  45       7-8 Stanisz Dominc, Mikoś Emilia                       PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki        7-8/   9
  42         9 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  37 XXXXXXX  7  XX X X  4 XXX XX   5 X X XXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34         5
  38 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX XX  6 X  X  X  3 X  XXXX  5 X  X  X  3    30         6
  39    X     1          0  X XX    3  XX XX   4  XX X    3  X  XX   3    14          
  40  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41       1-2
  41 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41       1-2
  42 X        1          0          0          0          0  XX      2     3          
  43 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    39         3
  44 X X XXX  5 XXXX XX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    36         4
  45  X  X    2 XXXXXX   6   XX  X  3  X X     2  X       1          0    14          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  37 3425665 6.0 5445563 5.0 3545452 4.0 6316666 6.0 5435664 6.0 6365664 6.0   33.0    6
  38 4662446 5.0 3652334 3.0 5663336 6.0 5663545 5.0 4652546 4.5 5653545 5.0   28.5    5
  40 1353222 2.0 2323222 2.0 2222223 2.0 3225333 2.0 3324332 2.0 3542456 4.0   14.0    2
  41 2211111 1.0 1211111 1.0 1311111 1.0 2151211 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  43 6134554 3.0 6134645 4.0 6134664 3.0 4432452 4.0 6246455 4.5 4234332 3.0   21.5    3
  44 5546333 4.0 4566456 6.0 4456545 5.0 1544124 3.0 2563213 3.0 2426223 2.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   4
 127         2 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   4
 125         3 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   4
 126         4 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1121112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    8.0    1
 125 4344342 4.0 4444332 4.0 4344433 4.0 4333333 3.0 3323222 2.0 3334221 2.0 4444443 4.0 3443222 3.0   26.0    3
 126 3233434 3.0 3223444 3.0 3433344 3.0 3444444 4.0 4434344 4.0 4413334 4.0 3323224 3.0 4334444 4.0   28.0    4
 127 1422223 2.0 2332223 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 1242433 3.0 2242443 3.0 2232332 2.0 2222333 2.0   18.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   4
 131         2 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   4
 132         3 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             3/   4
 130         4 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 2233444 4.0 2343444 4.0 1243443 3.5 2132341 2.0 3241344 4.0   17.5    4
 131 3444321 3.0 1434223 3.0 2434134 3.5 1214122 1.0 1114111 1.0   11.5    2
 132 1312133 2.0 4212132 2.0 4322222 2.0 4423233 3.0 4433222 3.0   12.0    3
 133 4121212 1.0 3121311 1.0 3111311 1.0 3341414 4.0 2322433 2.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   5
 134         2 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   5
 132         3 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             3/   5
 135         4 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   5
 130         5 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 5555555 5.0 5455555 5.0 5455555 5.0 5455555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
 131 1111111 1.0 1111111 1.0 1111321 1.0 1211211 1.0 1212241 1.0    5.0    1
 132 4434224 4.0 3544223 3.0 4533113 3.0 2534123 3.0 2424113 3.0   16.0    3
 134 3242332 2.0 2232332 2.0 2242232 2.0 3142342 2.0 3141322 2.0   10.0    2
 135 2323443 3.0 4323444 4.0 3324444 4.0 4323434 4.0 4333434 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Sarna Jakub, Kopeć Julia                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
  93         2 Sarnowski Bruno, Nowiczuk Amelia                   A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   4
  90         3 Szwed Łukasz, Mikuszewska Martyna                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   4
  91         4 Widz Bartłomiej, Widz Sandra                       JUMP - Janów Lubelski     lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  89 1122112 1.0 1122211 1.0 1112321 1.0    3.0    1
  90 4343444 4.0 3343333 3.0 2223233 3.0   10.0    3
  91 3434323 3.0 4434444 4.0 3344444 4.0   11.0    4
  93 2211231 2.0 2211122 2.0 4431112 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Widz Bartłomiej, Widz Sandra                       JUMP - Janów Lubelski     lubelski             1/   3
  89         2 Sarna Jakub, Kopeć Julia                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   3
  90         3 Szwed Łukasz, Mikuszewska Martyna                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  89 2211233 2.0 2221222 2.0 1222222 2.0    6.0    2
  90 3333322 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0    9.0    3
  91 1122111 1.0 1112111 1.0 2111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Kraśnik Kacper, Stochła Weronika                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/   5
  98         2 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          2/   5
  94         3 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   5
  97         4 Olchowy Paweł, Pobidyńska Martyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   5
  95         5 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  94 3334443 3.0 3224334 3.0 3223223 3.0 3233234 3.0   12.0    3
  95 4242555 5.0 5453552 5.0 4544455 5.0 5544555 5.0   20.0    5
  96 2121112 1.0 1131113 1.0 2131112 1.0 2121112 1.0    4.0    1
  97 5455321 4.0 4545245 4.0 5455334 4.0 4455323 4.0   16.0    4
  98 1513234 2.0 2312421 2.0 1312541 2.0 1312441 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          1/   7
  96         2 Kraśnik Kacper, Stochła Weronika                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   7
  92         3 Banaś Wiktor, Obłąk Anita                          STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki          3/   7
  94         4 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   7
  97         5 Olchowy Paweł, Pobidyńska Martyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   7
  93         6 Sarnowski Bruno, Nowiczuk Amelia                   A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   7
  95         7 Frącz Daniel, Galos Jadwiga                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  92 6534421 4.0 6536222 3.0 6735311 3.0 4223111 1.0   11.0    3
  93 3665665 6.0 4665665 6.0 5666563 6.0 5664464 6.0   24.0    6
  94 4423344 3.0 2413546 4.0 3523644 4.0 3516655 5.0   16.0    4
  95 7777777 7.0 7774777 7.0 7454777 7.0 6375777 7.0   28.0    7
  96 5142213 2.0 5241333 2.0 4242222 2.0 7741533 4.0   10.0    2
  97 2356556 5.0 1357454 5.0 1377456 5.0 2457342 3.0   18.0    5
  98 1211132 1.0 3122111 1.0 2111135 1.0 1132226 2.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   6
 157         2 Rajek Hubert, Ciżman Joanna                        A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   6
 153         3 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   6
 154         4 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          4/   6
 155         5 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   6
 156         6 Furtek Dawid, Pasieka Julia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 4146111 1.0 1245223 2.0 2246116 1.0 2115225 1.0 2245236 4.0    9.0    1
 153 1321335 3.0 2321335 3.0 1331342 3.0 1251313 2.0 1332323 2.0   13.0    3
 154 2413456 4.0 3412542 4.0 5412431 4.0 3432542 4.0 3521541 3.0   19.0    4
 155 6555563 6.0 5554454 5.0 4654553 5.0 5564466 6.0 6454455 5.0   27.0    5
 156 3662644 5.0 4663666 6.0 3563664 6.0 4643654 5.0 4663664 6.0   28.0    6
 157 5234222 2.0 6136111 1.0 6125225 2.0 6326131 3.0 5116112 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               Polska
G       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   8
 153         2 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   8
 159         3 Jakubowski Mikołaj, Selwa Karolina                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   8
 161         4 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   8
 152         5 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   8
 154         6 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          6/   8
 155         7 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   8
 160         8 Janik Seweryn, Rząsa Barbara                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 152 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       3-4
 153 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXX X  6    30         5
 154  XXXXX   5  XXXXXX  6  XXXXX   5  X XXXX  5  XXXXX   5    26         6
 155 XXX   X  4 XXX   X  4 XXX   X  4 X X   X  3 X    XX  3    18          
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    33         1
 159 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32         2
 160   X   X  2          0      XX  2  XX  X   3      XX  2     9          
 161 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 5464316 4.0 5565346 5.0 5453446 4.0 5664226 6.0 4466536 5.0   24.0    5
 153 3252223 2.0 2252433 2.0 3362323 2.0 4342434 3.0 3342352 3.0   12.0    2
 154 6336655 6.0 6346665 6.0 6225565 5.0 6435655 5.0 6525665 6.0   28.0    6
 158 4111142 1.0 3111112 1.0 4131132 1.0 3121142 1.0 5131124 1.0    5.0    1
 159 2545464 5.0 4433224 3.0 1544214 3.0 1253313 2.0 1253213 2.0   15.0    3
 161 1623531 3.0 1624551 4.0 2616651 6.0 2516561 4.0 2614441 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190401-1926