OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Klas A, B i C": 2019-03-09, Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Tanecznego klas C, B , A
 młodzieży i par dorosłych

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Tanecznego klas C, B , A
 młodzieży i par dorosłych
Dobrzeń Wielki, 9 marca 2019 roku
Organizator: PTT, PTT Okręg Opolski, Klub Tańca Dance Team Dobrzeń Wielki
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów              4
   4 ALFA-ASTRA - Stargard        1
   5 ArtDance - Kraków            6
   6 ASTRA - Szczecin             4
   7 BAWINEK - Kraków             1
   8 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   9 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
  10 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
  11 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
  12 CIEŚLAK - Jelenia Góra       1
  13 Dance Community              1
  14 DANCE COMMUNITY              1
  15 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    3
  16 DANCE TEAM - Wrocław         4
  17 DANCECLUB - Szczecin         2
  18 DANCELOOK - Gliwice          1
  19 Dancers United - WARSZAWA    2
  20 DUET - Warszawa              1
  21 DZIUPLA - Poznań             1
  22 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
  23 ESKADRA - Pabianice          1
  24 ETIUDA - Radomsko            2
  25 EVOLUTION - Kraków           1
  26 FALLAWAY - Opole             2
  27 FILEMON - Szamotuły          1
  28 FLAMENCO - Siemianowice      2
  29 GRACJA - Zielona Góra        7
  30 IGLICA - Wrocław             6
  31 IMPULS - Chorzów             2
  32 KADRYL - Białystok           1
  33 Kuźnia Tańca Kraków          3
  34 LATINA - Wolsztyn            1
  35 LIDER - Lublin               1
  36 MAESTRO - Opole              4
  37 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  38 MARGO - Leszno               6
  39 MASTER DANCE - Gliwice       1
  40 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  41 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  42 POEZJA - Kościan             1
  43 POLISH CLUB - Warszawa       2
  44 PRESTIGE - Białystok         1
  45 PROFESSIONAL DANCE - Głog    2
  46 PW DANCE - Rzeszów           1
  47 RESPECT DANCE Skarżysko-K    4
  48 ROYAL DANCE - Szczecin       2
  49 SEMPRE - Kraków              1
  50 SKT PASJA - Kraków           2
  51 SŁOŃCE - Poznań              2
  52 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  53 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    2
  54 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    3
  55 SUKCES - Częstochowa         1
  56 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    1
  57 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  58 THE BEST - Gdańsk            1
  59 WIR - Mysłowice              2
  60 ZAMEK - Lublin               1
  61 ZORBA - Częstochowa          2
  62 ZORBA - Mykanów              1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
D       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
G       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
I       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Bigosiński Kacper, Melnyk Liuda                    Dance Community           Afganistan           1/  43
 131         2 Sobala Mateusz, Kopiec Hanna                       THE BEST - Gdańsk         pomorski             2/  43
 103         3 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  43
 129         4 Rembelski Jakub, Bala Oliwia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           4/  43
  92         5 Archacki Sebastian, Borkowska Julia                CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/  43
 113         6 Korbanek Szymon, Korbanek Kornelia                 DANCE COMMUNITY           pomorski             6/  43
 128         7 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski             7/  43
 116         8 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               8/  43
 101      9-10 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski      9-10/  43
 108      9-10 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski          9-10/  43
 122        11 Nowak Paweł, Skrolecka Agata                       MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              11/  43
 124        12 Pik Damian, Łysik Agnieszka                        ESKADRA - Pabianice       łódzki              12/  43
 114        13 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  43
 119        14 Nabiałczyk Bartosz, Kaliściak Natalia              ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              14/  43
 130        15 Skórski Marcel, Salamaga Julia                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          15/  43
 106        16 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          16/  43
  94        17 Bienert Paweł, Jankowska Sonia                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        17/  43
 110     18-19 Kacprzak Kacper, Lato Weronika                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       18-19/  43
 117     18-19 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski           18-19/  43
  96     20-21 Bolek Michał, Radwan Oliwia                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski      20-21/  43
 132     20-21 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski     20-21/  43
 115        22 Kusztal Oskar, Kulpa Anna                          DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         22/  43
 109     23-24 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski       23-24/  43
 134     23-24 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   Dancers United - WARSZAWA mazowiecki       23-24/  43
  97        25 Bomba Sebastian, Falda Karina                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         25/  43
 102     26-27 Gawlik Michał, Walczyk Karolina                    CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           26-27/  43
 105     26-27 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski           26-27/  43
 112     28-29 Kopaczyński Michał, Meńko Monika                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      28-29/  43
 127     28-29 Polewski Kamil, Jankowska Marta                    ZORBA - Mykanów           śląski           28-29/  43
 100     30-31 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski      30-31/  43
 107     30-31 Holski Maciej, Tyl Katarzyna                       PRESTIGE - Białystok      podlaski         30-31/  43
 121        32 Nowak Patryk, Bajon Magdalena                      SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        32/  43
  93        33 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         33/  43
 111     34-35 Karczewicz Adrian, Rubik Iga                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           34-35/  43
 120     34-35 Nazaruk Michał, Widlarz Patrycja                   PW DANCE - Rzeszów        podkarpacki      34-35/  43
  98        36 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         36/  43
 123        37 Piechota Dominik, Żółkiewska Katarzyna             DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             37/  43
  99        38 Figaszewski Waldemar, Tronczyńska Agnieszka        ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        38/  43
 104        39 Grabowski Filip, Gromadzka Sara                    ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        39/  43
 125        40 Piotrowski Patryk, Mazur Anna                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          40/  43
 126        41 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          41/  43
 133        42 Vichtiuk Andrzej, Rut Amelia                       RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        42/  43
 118        43 Mroczka Paweł, Rogala Kamila                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         43/  43
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  92  X  XX     3   X X  XX  4  X  XXXX   5 XX  XXXXX  7  X XXX XX  6    25       3-4
  93         X  1        XX  2         X  1            0       X    1     5          
  94   XX   X   3   XXX      3   XX       2   XX  X X  4   XXX      3 B  15          
  95 XX    XXX  5 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7 XXXX XXXX  8    36         1
  96 X       X  2 XX   XX    4 X     X    2 X     XX   3 XX      X  3 B  14          
  97  XX XXXX   6    XX X    3    X       1 X  X X     3   X     X  2 B  15          
  98  X X       2            0      X     1            0            0     3          
  99 X    X     2   X        1            0            0            0     3          
 100     X X X  3            0            0         X  1     XX     2     6          
 101 X X XXXXX  7 XX X X     4 XX X  X    4 XX   X     3  XX        2    20         9
 102    XX      2         X  1    X  X    2 X  X       2    X       1     8          
 103  XXX       3  XXX   XX  5  XXX   XX  5  XXX   XX  5  X X   XX  4    22       5-8
 104            0            0       X    1      X     1     X      1     3          
 105         X  1            0      XXX   3            0     X X    2     6          
 106   X X  X   3     X XX   3 X X XX X   5   X X  X   3     X      1 B  15          
 107     X      1       X    1      X X   2   X X      2     X  X   2     8          
 108 X  X  X    3 X  X XX X  5 X  X XXXX  6 X  XXXXXX  7 X  X XXX   5    26         2
 109  XX        2        X   1   X X      2        X   1   X  X X   3 B   9          
 110 XX   X     3 X   X  X   3 XX  X      3 XX  XX     4 X XXX      4    17     12-13
 111       X    1  X         1         X  1       X    1      X     1     5          
 112   XX       2   X        1   X     X  2   X        1   X        1     7          
 113  X XX      3 XX XX  X   5 XX XX XX   6 XXXXX      5 XX      X  3    22       5-8
 114 X X  XXXX  6   X  X     2 X X   XX   4 X X  XX    4 XXX  XXX   6    22       5-8
 115 XX X XX X  6    X X     2 X    X     2 XX   X     3 X  X XX    4    17     12-13
 116 XX     X   3 XX  X   X  4  X      X  2  XX X  X   4  XX X XX   5    18     10-11
 117        XX  2       XXX  3         X  1       X X  2     X   X  2 B  10          
 118      X     1      XX    2      X     1      X     1            0     5          
 119   X    X   2      X  X  2 X    X     2      X XX  3 X X   XXX  5 B  14          
 120            0 XX X  X    4  X  X      2  X     X   2  X         1     9          
 121     X X    2     X      1   X X X    3     X      1       X    1     8          
 122   XXX      3   XX   X   3   XXX      3   XX  X    3   X    X   2 B  14          
 123            0     X      1   X X   X  3     X   X  2   X    XX  3     9          
 124    X   XX  3  XXXX  XX  6  X X  XXX  5  XX X XXX  6  X X  XXX  5    25       3-4
 125       X    1            0            0            0            0     1          
 126            0      X     1            0            0       X    1     2          
 127 X   XX     3 X  X XX    4            0 X  X    X  3 X    XX    3    13          
 128  X X X XX  5  X X  X    3  XX  X     3  X X       2  X X X     3 B  16          
 129 XXX    XX  5 XX    XXX  5 XX XX  XX  6  X     XX  3 XX      X  3    22       5-8
 130    XX X    3   X X   X  3    XX      2    XX      2    XXX     3 B  13          
 131            0 XXX  X  X  5 XXX  X X   5 X  X XX X  5 X  X    X  3    18     10-11
 132            0   X        1            0   X   X    2     X      1 B   4          
 133      X     1      X     1            0            0            0     2          
 134 X X  XX    4 X          1         X  1            0 X    X     2 B   8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  93   XX X X   4   X  X     2    X  XX   3   X    X   2   X    X   2    13          
  94   XXX X    4  XXXX X X  6   XXX   X  4  XXXXXX X  7  XXXX   X  5    26       6-7
  96 XX  XX XX  6 X    XX X  4 XX   XXXX  6 XX    XXX  5 XX    XXX  5    26       6-7
  97   XXX X X  5 X XX  XXX  6   XX XX X  5 X XX XXXX  7 X  X XX    4    27       4-5
  98 X   XX     3 XX         2 X  XX      3      X     1 X    X     2    11          
  99         X  1       X    1  X         1  X  XX     3  X         1     7          
 100 X  X X  X  4        XX  2 X    XX X  4 X     X X  3       X X  2    15          
 102   XX    X  3 X  XXX  X  5 X  X  XXX  5 X  X    X  3 X  X       2    18          
 104 X    X     2            0 X   X      2 X          1      X     1     6          
 105 XX   X     3 XX X XX    5 X    XXX   4 XX     X   3 X    X X   3    18          
 106  XX X      3  XX X  XX  5  XXXXX X   6  XXXX  X   5   X XXXX   5    24         8
 107  X     XX  3 XX     X   3  X  X      2   X X XX   4  X     XX  3    15          
 109   X X  X   3    X X     2   XXX  X   4  XXXX  XX  6  XX X  X   4    19     11-12
 111  X    X X  3       X    1      XX    2  X   XX    3  X   X  X  3    12          
 112   XX X X   4   XX X X   4   X        1      XX X  3   XX   XX  4    16          
 117 X    XXXX  5 X XX   XX  5 X XXXXX X  7 X X  X XX  5 X  XXX  X  5    27       4-5
 118            0            0            0            0        X   1     1          
 119     X  X   2  XXXXX XX  7  X   X XX  4 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9    29       2-3
 120  X     X   2  X  X  X   3  X     X   2  X X   X   3  X  X      2    12          
 121     XX     2   X XX     3  X  XX XX  5     X X    2   X X      2    14          
 122 X XXX XXX  7 XXXXX  XX  7 X XXX  X   5 X XXX      4 X XXX  XX  6    29       2-3
 123      X XX  3     X  XX  3  X      X  2         X  1         X  1    10          
 125       X    1            0            0     X   X  2      XX    2     5          
 126       X    1            0  X         1      X     1       X    1     4          
 127 X  X  X X  4     XXX    3      XX    2    XXXX    4 X  X  X    3    16          
 128 XX X  XX   5 XX XX XX   6 XXXX X XX  7 XX X  XXX  6 XX XX XXX  7    31         1
 130  XXXXXX    6    XX X X  4   XXX X    4   XXX      3   XXX X    4    21      9-10
 132  XXX       3 XXX  XX    5 XXX X      4  XX  X     3  XX XX     4    19     11-12
 133 XX         2  X         1            0            0            0     3          
 134 XXX X X    5 X X  XX    4 X X   X X  4 X X        2 XXXX XX    6    21      9-10
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  92  X  XX X   4  XX XXXX   6  XX XX     4  X  XXX    4  XXXXXXXX  8    26     10-11
  94   XXX   X  4   XXX  X   4   XXXX  X  5   XXX      3   X X   X  3    19          
  95 XX XX XXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7  XXXX XXX  7    38       1-2
  96 X     XXX  4       X X  2 XX    X X  4 X      XX  3 XX      X  3    16          
  97     XX     2    XX      2   X  XX    3            0      XX    2     9          
 101 X XX XX    5 XX   XX    4 X X  XXX   5 XXXX XX    6 X XX X X   5    25     12-13
 103  XXX   XX  5  XXX X XX  6  XXXX  XX  6  XXX   XX  5  XXX   XX  5    27         9
 106   X X XX   4   XXXX X   5   X X  X   3   X X XX   4   X X X X  4    20          
 108 XX XXXX X  7 XX XXX X   6  X   XX    3 X  X X X   4 X  XXXXX   6    26     10-11
 109   XXX   X  4         X  1     X  X   2    XX  X   3     X   X  2    12          
 110 X   XX     3 X   X XX   4 X   X X    3 X   XXXX   5 X    X     2    17          
 113  X X XX X  5 XXXXXX     6  X XXXX X  6 XXXXXXX X  8  X XX  X   4    29       5-6
 114 XXX   XXX  6 XXX XX  X  6 XXX   XX   5 XXX  X  X  5 X X   X    3    25     12-13
 115  XXX X     4  X   XX    3            0     XXX X  4 X    XXX   4    15          
 116  XX X XX   5 X X XXXXX  7 X XXXX XX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    36         3
 117      X  X  2 X  X X  X  4 X  X X XX  5     XX  X  3 X    X  X  3    17          
 119 X     XXX  4      XXXX  4 XX X  XXX  6 XX    X X  4 XX X  XXX  6    24          
 122 XXXXX  X   6 XXXXX  X   6 XXXXX XXX  8   XXX  X   4   XXX  X   4    28       7-8
 124  XXX   XX  5 XXXXX XXX  8  X X XX X  5  XXXXX XX  7  XXXXX  X  6    31         4
 128 XX     X   3 XX    XXX  5 XX XXX XX  7 XX X XXXX  7 XX XXX X   6    28       7-8
 129 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 X XX X XX  6 XXXX  XXX  7 XXXXXX XX  8    38       1-2
 130  X XXXX X  6    XX X X  4    XX X X  4  X XXX     4  X  X X X  4    22          
 131 X XX XXX   6 XXXX       4 XXXXX XX   7 XXXXX  X   6 XXXX  XX   6    29       5-6
 132 X X XXX    5         X  1  XX        2   X  XX X  4  XX  XX    4    16          
 134 X    X     2 X X   X    3 X    X     2 X     X    2 X    XX    3    12          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  92  X  XX  X  4  X  XXXXX  6  X  XXX    4  XXXX   X  5  XXXXX     5    24         4
  95 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    43         1
 101 X    XX    3 X X  XX    4 X    XX    3 X    X     2 X          1    13          
 103  XXX   XX  5  XXX    X  4  XXXX  XX  6  XX    XX  4  XX    XX  4    23         5
 108      XX    2      XXX   3      XX    2      XX    2     XXXX   4    13          
 113 XX  X  X   4 XX XXXX    6  X XX  XX  5  X XX XX   5  XXXX X X  6    26         3
 114 XXX   X    4   X X      2   X        1 X   X      2            0     9          
 116   X XX     3 X   X      2 XX  XX     4 X X XXXX   6 XX   X     3    18          
 122   XX       2   XX   X   3   XX       2   XX       2   XX       2    11          
 124     X   X  2         X  1      X XX  3         X  1     XX  X  3    10          
 128 XX X X X   5 XX   X X   4 XX   XXX   5 XX X   X   4 X  X  XX   4    22       6-7
 129    X  XXX  4  X X    X  3 X XX    X  4    X XX X  4 XX X XXXX  7    22       6-7
 131 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 XXX XXXXX  8 X X XXXXX  7    36         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  92 734741575 6.0 735641365 4.0 735741365 6.0 634741775 7.0 635741544 3.0   26.0    5
  95 121124121 1.0 111125121 1.0 122126111 1.0 122127112 1.0 111135111 1.0    5.0    1
 103 612255633 3.0 622274743 3.0 611277743 2.0 711253663 2.0 722357753 4.0   14.0    3
 113 555336256 5.0 546336276 6.0 556433254 5.0 555336254 5.0 546216276 6.0   27.0    6
 128 447672767 7.0 367753537 7.0 447662637 7.0 347662537 6.0 357662435 5.0   32.0    7
 129 376467342 4.0 454467652 5.0 274355472 4.0 476475441 4.0 474573662 7.0   24.0    4
 131 263513414 2.0 273512414 2.0 363514526 3.0 263514326 3.0 263424327 2.0   12.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
D       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
G       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
I       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Czarny Marcin, Krawczyk Małgorzata                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/  52
  72         2 Oleksik Mateusz, Wojciuch Laura                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/  52
  47         3 Gapiński Dominik, Suchoń Paulina                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           3/  52
  74         4 Polański Bartosz, Laska Natalia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  52
  50         5 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/  52
  70         6 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  52
  66       7-8 Marcinkowski Jan, Urban Patrycja                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki         7-8/  52
  85       7-8 Wrona Grzegorz, Barwiołek Klaudia                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski         7-8/  52
  44      9-10 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom      9-10/  52
  45      9-10 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom      9-10/  52
  71        11 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  52
  48        12 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        12/  52
  55        13 Kakakis Nikodem, Dominek Katarzyna                 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski         13/  52
  89        14 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki              14/  52
  61        15 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     MAESTRO - Opole           opolski             15/  52
  57     16-17 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk     16-17/  52
  60     16-17 Kreczko Karol, Marcinkiewicz Oliwia                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           16-17/  52
  46     18-21 Fronc Jeremiasz, Drabczyk Karolina                 ArtDance - Kraków         małopolski       18-21/  52
  77     18-21 Sitek Sebastian, Adamiec Wiktoria                  RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk     18-21/  52
  81     18-21 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski          18-21/  52
  83     18-21 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski           18-21/  52
  75        22 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          22/  52
  63        23 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          23/  52
  38        24 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         24/  52
  78        25 Sobania Andreas, Arczyńska Daria                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski             25/  52
  39        26 Chrzan Adrian, Gabrysz Zuzanna                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         26/  52
  67     27-28 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski       27-28/  52
  80     27-28 Szemiczek Szymon, Hanusek Paulina                  FALLAWAY - Opole          opolski          27-28/  52
  88        29 Zużałek Szymon, Lenarczyk Oliwia                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              29/  52
  52        30 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        30/  52
  37        31 Brzeski Bruno, Kalinska Yana                       POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          31/  52
  76        32 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              32/  52
  53        33 Kadecki Kamil, Lipiec Marta                        STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          33/  52
  86        34 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole           opolski             34/  52
  56        35 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski        35/  52
  73        36 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              36/  52
  49        37 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    IMPULS - Chorzów          śląski              37/  52
  62        38 Kucharski Damian, Sadowska Magdalena               IGLICA - Wrocław          dolnośląski         38/  52
  54     39-40 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski     39-40/  52
  82     39-40 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski          39-40/  52
  59        41 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski              41/  52
  84        42 Warsitz Jakub, Brzozowska Agata                    MAESTRO - Opole           opolski             42/  52
  51     43-45 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski     43-45/  52
  64     43-45 Kuśpiel Marcin, Pietranek Monika                   FLAMENCO - Siemianowice   śląski           43-45/  52
  69     43-45 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski         43-45/  52
  40        46 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          46/  52
  58        47 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski             47/  52
  79        48 Szczypczyk Adam, Jaworek Gabriela                  ArtDance - Kraków         małopolski          48/  52
  43        49 Drożdżyński Tomasz, Kurowska Paulina               FILEMON - Szamotuły       wielkopolski        49/  52
  65     50-51 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski          50-51/  52
  68     50-51 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków           małopolski       50-51/  52
  87        52 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         52/  52
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  37     X X    2 X     X    2 X X XXXXX  7 XXXX  X X  6 X  X XX    4    21     16-17
  38   X X   X  3  X X       2  X XXXX    5 XX X    X  4  XXX    X  4 B  18          
  39 XX   XX X  5 X XX XX X  6 XXX  XXXX  7 X XX X  X  5 X    X  X  3    26      7-10
  40      X     1   X XX  X  4      X     1      X     1            0     7          
  42 XXX X XXX  7 X XXXXXXX  8 X XXX XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXX XX  8    38         2
  43            0     X XX   3       X    1      XX    2    X X     2     8          
  44 XXXX  X X  6 XXXX XX X  7 XXXX X     5 XXXXX  XX  7 XXXXX X    6    31       5-6
  45 XXX   X X  5 XXX  XX    5 XXX        3  XX   X    3 XXX        3    19     20-24
  46 X   XXXXX  6    XXXXX   5    XX  XX  4     XXXX   4      XX X  3    22        15
  47 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXX XX X  7    39         1
  48 XXX  XXX   6 X    XX    3 XX X X     4    XXXX X  5     X      1    19     20-24
  49 X      X   2            0            0      X     1        X   1 B   4          
  50 XX X XXXX  7 XXXXXXXX   8 X  XXX X   5    XXXXX   5 X  XXXXX   6    31       5-6
  51 X    XX    3      X     1 X    X     2            0      X     1     7          
  52  X    X X  3        X   1 XXXX XX X  7 X      X   2  X X X XX  5 B  18          
  53    XX      2   X   X    2     XX  X  3  X   XXXX  5    XX X X  4 B  16          
  54  XXX   X   4   X  X  X  3            0        X   1            0     8          
  55   XX   XX  4  XXXX   X  5   XXX X X  5  XXXX   X  5  XXX X  X  5    24        13
  56   X  X     2   X  X  X  3   XX X     3   X     X  2   X        1 B  11          
  57 X XXXX XX  7 X   X X    3   XXX  XX  5 X X XXXX   6 X XX  XX   5    26      7-10
  58       XXX  3     XXX X  4   X        1       X    1            0     9          
  59       XXX  3  X X   XX  4    XX   X  3   X     X  2      X  X  2    14          
  60  XXX   XX  5    X   X   2    X    X  2 X  X       2     X      1 B  12          
  61 X  X XX    4 X  XXXX    5 X   XXX    4 XX  XXX X  6 XXX XXX X  7    26      7-10
  62     X      1            0     XXXXX  5 X          1  X     X   2     9          
  63     X      1   X     X  2    X   X   2   XX X X   4 X  XX X    4 B  13          
  64        X   1         X  1     X  XX  3     X  XX  3            0     8          
  65   X        1      XX    2   X X      2   X        1  X  X      2     8          
  66  XXX    X  4 XXX X      4 XX    X    3  XX    X   3  XXX  X X  5    19     20-24
  67 X XXX      4   XX  XX   4  XX   XXX  5 X X    X   3  XX X XX   5    21     16-17
  68   X        1 X          1   X        1            0            0     3          
  69    X XX    3    XX      2    X       1            0    X X     2     8          
  70 XXXXXX     6  XXXX  XX  6 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8 X X X  XX  5    33         4
  71 XXXX  XX   6 XXXX X  X  6  XXXX      4 XXXX X  X  6 XXX    X   4    26      7-10
  72 XX XXXXXX  8 XX  X XXX  6 XX  XX XX  6 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8    36         3
  73      X  X  2  XX  X X   4   X        1   XX  X    3  XXXXX     5 B  15          
  74  X X       2  X X       2 XX X  X X  5 XXXX       4 XXXXX X X  7    20     18-19
  75  X  XX     3  X XX X    4 XXX        3    X  XX   3 X XXX  XX  6    19     20-24
  76        XX  2 XX   X XX  5  X   X XX  4  X         1 X      XX  3 B  15          
  77 XXX X   X  5 XXX X   X  5 XXXXX X X  7  XX X X    4 X X X  X   4    25     11-12
  78  X    XX   3 X    X     2       XX   2 X    XX    3     XXX    3 B  13          
  79     X      1            0            0     X X    2       X    1     4          
  80   X X  X   3  XXXX  X   5 XX  X      3 XX  X      3 XXX  XXX   6    20     18-19
  81       X    1      X X   2        X   1     XXXXX  5 X     XXX  4 B  13          
  82    X X X   3  X X  XX   4  X    X X  3            0            0    10          
  83 X  XXX  X  5 X   X  XX  4   X  XXX   4 X   X   X  3 X  XXXXXX  7    23        14
  84            0  XX X   X  4            0  X         1  X         1     6          
  85 XX  XX     4   XX  XX   4 XX  XX     4  X X X X   4  X  X  X   3    19     20-24
  86   X XX     3 X      X   2       XX   2        XX  2        X   1 B  10          
  87     X      1            0    X  XXX  4     XX     2      XX    2     9          
  88  X X  X    3            0        X   1 X  XXX X   5  XXX XXXX  7 B  16          
  89 X  X X XX  5 XX  X  XX  5 XX   X X   4  X XXXXXX  7 X   X  XX  4    25     11-12
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  38 XX X  X X  5 XX XX  XX  6 XX XXXXXX  8 XX X X XX  6 XXXX  XX   6    31         4
  40    X X     2 X  XX   X  4 XX   X     3  X  XX     3     X      1    13          
  43   X XX X   4     X      1     X      1            0        XX  2     8          
  49 XX   XXX   5 XX X XXX   6 X   X X    3 XX   X X   4 X    XXX   4    22     12-13
  51   XX X     3  XX  XXX   5 X          1   X X X    3 X      X   2    14          
  52   X   XXX  4 XX  XXXXX  7  XXXXXXXX  8   XX  XXX  5 X X  X XX  5    29         5
  53 XXXXX      5 XXXX    X  5   XXX  X   4   XXX  X   4 XX XXXX    6    24         9
  54 X X XX     4   XX X     3 X XX       3   XXX X    4   XXX X    4    18          
  56 X XX X XX  6   X  X     2   XX X  X  4 X X X   X  4 XXXXX X X  7    23     10-11
  58  X X  X X  4      X     1        X   1         X  1   X XXX    4    11          
  59     X  XX  3     X   X  2   X XXX X  5  XXX   XX  5  XX        2    17          
  60 XXXX   XX  6 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7 X XXXX XX  7 X XXX   X  5    33       1-3
  62 XX         2 XXX X   X  5 XXX     X  4 X    X  X  3 XX   X XX  5    19          
  63 XXX X      4 X XXXXXXX  8 XXXX XX X  7 XXXXXX     6 XXXXXXX X  8    33       1-3
  64     X  XX  3     X XX   3     X  X   2     X XXX  4       XX   2    14          
  65   X        1   X        1   X        1   XX       2   X        1     6          
  68            0    X       1       X    1     X X    2     XX     2     6          
  69    XXX     3    X  X    2    X XXX   4    X XX    3    X X     2    14          
  73 XXXXX   X  6 XXXX XX    6  XX  XX    4 XXX  XX    5 XXXX X     5    26       7-8
  76 XX  X XXX  6 XX    XXX  5 XX X XXXX  7  X X   X   3  XXX XXXX  7    28         6
  78     X XXX  4     XXXXX  5 X   X XXX  5 X    XXXX  5 X     XXX  4    23     10-11
  79      XX    2            0     X      1 X X XX     4     XXX    3    10          
  81 X XX XXXX  7 XX X XXXX  7 XX XX  XX  6 XX XXXXXX  8    XX XXX  5    33       1-3
  82  X X  X    3 XXX     X  4 XX    X    3 XX    X X  4 XX  X   X  4    18          
  84  X   XX X  4     X X    2 X X  X  X  4 XXX   X    4  X         1    15          
  86 X XXXXXX   7   XX   X   3  X X  XXX  5  X X   X   3  X X   XX  4    22     12-13
  87            0   X        1            0      XX    2        X   1     4          
  88  X  XXXX   5  X  XXXX   5  XXXXX X   6  X  X  XX  4  XXXXX  X  6    26       7-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  37 X  XXXX    5 XXXXXX     6 X   XX     3 X     X    2   XXXXXX   6    22          
  38 XX X  XXX  6 X  X X XX  5 XX X X XX  6 XX XXX XX  7 X  XXXXXX  7    31     16-17
  39 XXXXX      5 X X  XX X  5 XXXX XX X  7 X X  X  X  4 X X XX  X  5    26          
  42 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       2-3
  44 XXX  XXX   6   XXXX X   5 X X  XXX   5 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8    32     12-15
  45 XXX  X XX  6 XXX  XX    5 XXXXX XX   7 XXXX  XX   6 XXXX X XX  7    31     16-17
  46 X   XX XX  5  X X XXXX  6  XXX XXXX  7  XXX  XXX  6 X XX  XXX  6    30     18-19
  47 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  48 X XXXXXX   7 XXX XX XX  7   XXXX  X  5  XX XXX X  6  XXXXXXX   7    32     12-15
  49            0      XX X  3      X     1 X    XX    3 X X  XX    4    11          
  50 XX X XXXX  7 XXX XXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7    39       5-6
  52   XXXXXXX  7   X    XX  3 X XX  XXX  6   X X   X  3     X XXX  4    23          
  53  XXX       3  XX X   X  4 X XXX X    5 XX  XX  X  5 X          1    18          
  55  XXX XX X  6 XXXXX   X  6  XXXXXX X  7  XXXXXX X  7  XXXXX  X  6    32     12-15
  56   XXX   X  4 X X        2   X  X     2   X XX  X  4   X  X  X  3    15          
  57  XXXXXXXX  8    X X XX  4  XXXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XX X XXXX  7    35         9
  60    X  XXX  4 X XXXXXXX  8 X XXX XX   6 XX XXX  X  6    XXXXX   5    29     20-22
  61  XXXXXX X  7 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXX X X  7 XXXXXXXXX  9    39       5-6
  63 X XXXX  X  6 XXXXXXX    7 XXXX XX X  7  XXX XXXX  7 XX      X  3    30     18-19
  66 XXXXX XX   7  XXXX XX   6  XXX XX X  6  XXXX      4  XXX  XXX  6    29     20-22
  67 X XXX  XX  6 XXXX XXX   7   XX XXXX  6   X    X   2   X  X XX  4    25          
  70 XXXX XXXX  8 XXXXX XX   7 XXX X XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    38         7
  71 XXXXXXX    7 XXXX XX X  7 XXXXX XXX  8 XXXX XXX   7 XXXXXXX    7    36         8
  72 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       2-3
  73   X  XXX   4    X   X   2 X    XXX   4      XX    2 X          1    13          
  74 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXX   X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         4
  75  XXXX  X   5 XX XX XX   6 XX  X  X   4 XXXXXX X   7 XXXX  XX   6    28        23
  76  X     XX  3  X  XXXXX  6  X  X  XX  4       XXX  3       XXX  3    19          
  77 XXX XXX X  7 XXX XX     5 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXX XX     5    33        11
  78 X   XX XX  5     XXX X  4 X  XXX  X  5 X  XXX XX  6  X XXXXXX  7    27     24-25
  80 XXX   XX   5 XXX    XX  5  X  X XX   4 XXX   XX   5 XXX XX  X  6    25          
  81 X   XXX X  5   X XX XX  5  XXXXXXXX  8  XXXXX XX  7  XX X   X  4    29     20-22
  83 XX XXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XXXXX XX   7    X XXX   4 XX XXXXXX  8    34        10
  85 XX  X XX   5 XX XX XXX  7 XX XXX XX  7 XX XXX XX  7 XXXXX  X   6    32     12-15
  86   X  X X   3 XX XXXXX   7 X      X   2 X     X    2     X X    2    16          
  88  XX XXX X  6  X XX X    4  XX X  XX  5  X XX XX   5  X XX   X  4    24          
  89 XX XXX XX  7    XX XXX  5 X   XX     3 X  XX  X   4 XXXXXXXX   8    27     24-25
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  38      X     1    X       1 X  X    X  3 XX X X  X  5         X  1    11          
  42 X XX  XXX  6 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    39         1
  44 X X X      3 X XXX  X   5 X X   X    3 XXX X X    5 X XXX      4    20     13-15
  45 XXX  XXX   6 XXX  XX    5  XX XXXX   6 XXX  XXX   6 XXX  XXX   6    29         7
  46    X    X  2  X  XXX    4  X X XX X  5    X X X   3   X X XX   4    18          
  47 XXX XXXXX  8 X XX XXXX  7 XX  XXX    5 X X X XXX  6 XXXXX XXX  8    34       4-6
  48  XXXX XX   6  XX  XXX   5  XX  X  X  4  X XX X X  5  XX XXX    5    25         9
  50 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX   XXXX  6 X X  XXXX  6 XX X XX X  6    34       4-6
  55  XXX  X X  5  XXX   XX  5  X X  X X  4  X X  X X  4  XXX X  X  5    23        12
  57    XX  X   3       XXX  3    XX XX   4   X    X   2 X  XXXXXX  7    19          
  60 X          1 X  X X  X  4 X  XX   X  4 XX X    X  4 XX X XX X  6    19          
  61 XX  XXX X  6 XX      X  3 X   XXX X  5     X X X  3 X    X  X  3    20     13-15
  63 X  X X XX  5 X  X    X  3    X   X   2      X     1       XX   2    13          
  66  XX X  X   4  XXXXXXX   7  XX X  X   4  XX XX     4  XX X XX   5    24     10-11
  70 XXXXX  X   6 XXX XXXX   7 XXXXX XX   7 XXXXXXXX   8 XXXXX   X  6    34       4-6
  71 XXXX XX    6 XXXXX X    6 XXXX X X   6 XXXX       4 XXXX  XX   6    28         8
  72 XX XXXXXX  8 XXX X XXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XX  XXXXX  7    38         2
  74 XXXX XX X  7 XX X    X  4 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    35         3
  75 X X        2 X    XXX   4 X    X     2 X XX       3  X X X     3    14          
  77  XXXX X    5  XX X X    4   XXX      3     XX X   3   X XX     3    18          
  78      X  X  2     XXX    3      XX    2      X  X  2         X  1    10          
  81   X   X X  3    XX  XX  4     X   X  2   XXX XXX  6   X  X X   3    18          
  83    XXXXX   5    X X  X  3 X XXX  XX  6    XX  X   3    X       1    18          
  85  X XXX XX  6     X   X  2  XXX X XX  6  X X XXXX  6     XX XX  4    24     10-11
  89     XX XX  4   X XX X   4   X XX X   4 X   XX     3 X  XX XX   5    20     13-15
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  42 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  44 X X X      3 X XX       3 X XX       3 X X        2 X X  X X   4    15          
  45  XX X X    4  X  X X    3  X    XX   3  X     X   2 XXX        3    15          
  47 XXXX XX    6 X X  XX X  5 X X   X X  4 X XXX X X  6 X XX  X X  5    26         2
  48         X  1    X XX X  4      X X   2       X X  2       XXX  3    12          
  50      XXXX  4      XXXX  4      XXXX  4   X  X X   3 XX   XXXX  6    21         4
  55    X    X  2   X    XX  3    X    X  2        X   1    X X     2    10          
  61 X   X      2      X     1            0            0            0     3          
  66  XX  XXX   5  XXX   X   4  X X  X    3  XX  X     3  XXXX      4    19          
  70 X X    X   3 X X    X   3 X X X X X  5 XXXXXX  X  7     X   X  2    20       5-6
  71    X  X    2  X         1  XX XX     4  X   XXXX  5  X         1    13          
  72 XX  X  XX  5 XX XX      4 XX  XX X   5 XX XX X X  6 XX XX X    5    25         3
  74    X       1 XX XX  XX  6 XXXXX      5 X  XX      3   X X XXX  5    20       5-6
  85  X XXX XX  6     X      1    XXX XX  5    XXX X   4    XXX     3    19          
  89     XX     2     XXX    3            0       X    1      X X   2     8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  42 522233114 1.0 521121224 1.0 431122113 1.0 542142221 1.0 431124121 1.0    5.0    1
  47 264364242 3.0 162355151 2.0 162363261 2.0 263365143 3.0 163356265 6.0   16.0    3
  50 635651325 6.0 635642415 5.0 655451324 4.0 654653416 6.0 645642314 3.5   24.5    5
  70 451522456 5.0 453534666 6.0 543534656 6.0 421524555 5.0 552433556 5.0   27.0    6
  72 116416533 2.0 216416343 3.0 316615535 5.0 116411334 2.0 216511432 2.0   14.0    2
  74 343145661 4.0 344263532 4.0 224246442 3.0 335236662 4.0 324265643 3.5   18.5    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
D       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
G       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
I       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Szpakowicz Robert, Olejnik Karolina                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  33
  11         2 Lizura Jakub, Klekot Karolina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               2/  33
  33         3 Świniarski Marcin, Snopkowska Monika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  33
  31         4 Ćwiek Wiktor, Zejmowicz Justyna                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           4/  33
  14         5 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          5/  33
  28         6 Szewczyk Grzegorz, Dobosz Angelika                 ArtDance - Kraków         małopolski           6/  33
  13         7 Mikulski Kamil, Wojniusz Aleksandra                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  33
  29         8 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         8/  33
  32         9 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          9/  33
  23     10-11 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski           10-11/  33
  24     10-11 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom     10-11/  33
  16        12 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  33
   9        13 Gorczak Gabriel, Zborowska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        13/  33
   5     14-15 Buchowski Arkadiusz, Cebula Katarzyna              POEZJA - Kościan          wielkopolski     14-15/  33
  12     14-15 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski     14-15/  33
   6     16-17 Cichoń Michał, Łuczyńska Wiktoria                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           16-17/  33
  10     16-17 Kuleta Adrian, Frąckiewicz Kinga                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       16-17/  33
  27        18 Stępień Jarosław, Dybała - Chmaj Wiktoria          ArtDance - Kraków         małopolski          18/  33
  17     19-20 Ogonowski Jakub, Ziębora Kinga                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk     19-20/  33
  34     19-20 Żurek Mikołaj, Mykicka Aleksandra                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski      19-20/  33
   2     21-22 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski       21-22/  33
  25     21-22 Skrobisz Emanuel, Klebach Weronika                 ZORBA - Częstochowa       śląski           21-22/  33
  15        23 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         23/  33
  20        24 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski              24/  33
   4        25 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski              25/  33
   8        26 Drzazga Daniel, Sendecka Aleksandra                ArtDance - Kraków         małopolski          26/  33
   3     27-29 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski       27-29/  33
   7     27-29 Danak Marcin, Włoch Angelika                       SKT PASJA - Kraków        małopolski       27-29/  33
  26     27-29 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski           27-29/  33
   1        30 Andruszko Jacek, Madaj Klaudia                     SKT PASJA - Kraków        małopolski          30/  33
  18        31 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski        31/  33
  22        32 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          32/  33
  21        33 Reginek Filip, Jankowska Magdalena                 MAESTRO - Opole           opolski             33/  33
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1   X        1     X X    2     X      1        XX  2       X    1     7          
   2 XX X  XXX  6 XX X       3       X    1 XX         2 XX  X      3 B  15          
   3      X X   2  X  X      2      XX    2            0  X   XX    3     9          
   4      X  X  2   X  X  X  3         X  1            0    X   XX  3     9          
   5   X        1   XX       2  XX X      3  XXXX  X   5  XXX    X  4 B  15          
   6    X X  X  3    XXX     3    X XXXX  5 X  X X     3    X   X   2    16     11-12
   7    XXX X   4      X X   2     X  X   2     XX     2    XX  XX  4    14          
   8        X   1         X  1            0     XX  X  3       X    1     6          
   9            0   X   X    2   X   X    2 X X   XX   4 X X        2 B  10          
  10     X   X  2  X  X  XX  4       X    1  X  X XX   4  XX  X X   4 B  15          
  11 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9    41         1
  12            0 X  X X     3 X  XXX     4 X   XX  X  4 X    XX    3 B  14          
  13  XXX XXXX  7 XXXXX X    6  XXX X     4  XXXX X X  6 XXX  X X   5    28       4-5
  14  XXX XX X  6   X  X  X  3  X XXXXXX  7 XXX  XXXX  7   XX XXXX  6    29         3
  15    X       1        X   1     X      1   X     X  2         X  1 B   6          
  16   X    X   2   X  X X   3 X XX       3            0   X    X   2 B  10          
  17 XXX X      4 X          1 XX    XX   4     XXX    3 X    X X   3 B  15          
  18     X   X  2 X    X  X  3 XX      X  3    XXXX X  5  X         1    14          
  20  X XX XX   5 X  X   X   3        X   1    XX  X   3 X  XX X    4    16     11-12
  21            0            0      XXX   3            0            0     3          
  22       X    1            0      X     1       X    1      XX    2     5          
  23 X X     X  3 XXXX  XX   6 XXXXXX XX  8 X X    X   3 X  X       2    22         9
  24  X  X   X  3  X      X  2 XXX     X  4  XXX  XXX  6 XX XX   X  5    20        10
  25       XX   2        X   1            0   X        1     XX     2 B   6          
  26 X X X      3     XXXX   4    XXX     3      X     1     XX     2    13          
  27 X X    XX  4     XX  X  3 X     X X  3 X     X X  3         X  1 B  14          
  28 XX X X X   5 XX  XX  X  5 XX X X XX  6 XX XXX X   6  XX X  XX  5    27       6-7
  29  XXXX X    5  XXXX X X  6  XXXX  X   5  XXX  XXX  6  XXXX X X  6    28       4-5
  30 XXXXXX  X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8    39         2
  31 XX  XXX    5 XX  XXXX   6 X X X X X  5 XX   XX    4 X   XXX X  5    25         8
  32 XX X XX    5  X X  XX   4  X         1    X X     2       X    1 B  13          
  33 X   XXXX   5 X XX  X    4 X XXX XX   6 XXXX  X    5 XXXXX XX   7    27       6-7
  34 X     X    2   X   XXX  4   X     X  2            0   X        1 B   9          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1   X  XXXX  5 X   XXX X  5      X  X  2     XXX X  4       XXX  3    19          
   2 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXX  X X  6 XXXX       4 XXXX X  X  6    33         4
   3  X X XX    4  X  XXXXX  6  X  XXXX   5  X  X  X   3  X  X XX   4    22          
   4     XX XX  4 X XXXX  X  6   XX X  X  4   XX       2  XXXXXXXX  8    24          
   5 XXXXXXX X  8  XXX   XX  5 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XXXX XXX   7    36       1-2
   7 X  XX  XX  5    X   XX  3 XX XX  XX  6    X X XX  4   XXX  X   4    22          
   8    X    X  2  XXXX XX   6  XX  X XX  5  X XXX  X  5 X X XX  X  5    23          
   9 X XX  X    4 X XX  X    4 XXXXXXXX   8 X XXXXXX   7  XXXXXXX   7    30       6-7
  10 XX  XXXXX  7  X  XXXXX  6 XX  XXXXX  7     X XXX  4   XX  XXX  5    29       8-9
  12 X XX X  X  5 X XX X  X  5 X XXX   X  5 XXXXXXXXX  9 X  X X  X  4    28     10-11
  15 XXXXXX XX  8 XXX XXXXX  8 X X    XX  4 XXXXXX XX  8 XX X  XXX  6    34         3
  16 XXX XX XX  7  XXX   XX  5 XXXX X X   6 XXXX X XX  7 X XXXX XX  7    32         5
  17 XXX X  X   5 X   XXXX   5 XX XXXXX   7 XXX XXXX   7 XXX X  XX  6    30       6-7
  18     X X    2 XX  X X X  5 X     X X  3 X     X X  3 XX  X X    4    17          
  21        X   1      X     1  X         1       X    1     XX     2     6          
  22   X  XX    3 X XX XXX   6    X X     2      X X   2      XX    2    15          
  25  X   XXX   4  XX X  X   4   X X XXX  5  XXX XX X  6 XX   XXXX  6    25        12
  26  X XXXX    5 XX XX X    5    XX X    3 X XX    X  4 X XXXX     5    22          
  27 XXXX    X  5  XXXX  XX  6   XXX XXX  6 XX  X XXX  6  XXX XX X  6    29       8-9
  32 XXXXX XXX  8 XX X XXX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7 XX XX  XX  6    36       1-2
  34 XXXXX XX   7 X X  X     3 XXX XXX    6 XXX XXXX   7 XXX X X    5    28     10-11
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   2    XX      2 X  X    X  3   XX X     3 X   X   X  3    X X     2    13          
   5   XX  XX   4   X XXXX   5 XX  X X    4     X      1 XXX X   X  5    19          
   6 X  X    X  3    X    X  2    XXXX X  5 XX X X     4    X   XX  3    17          
   9 X XXXXXX   7   XXX X    4  XXX XXX   6   X        1      X X   2    20          
  10     XX  X  3     XX XX  4      X XX  3     X XXX  4     X XX   3    17          
  11 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X XXX XXX  7 XXXXX XXX  8    40         1
  12 X XX XX X  6    X XX X  4       X X  2  X X X  X  4 X    X  X  3    19          
  13 XXXXXX     6 XXXXX      5 XXX X  X   5 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    33       4-5
  14   XXXX XX  6  XX XXXXX  7   XXXXXXX  7   XXXXXXX  7  XXXXXXXX  8    35         3
  15      X  X  2 X   XXX    4       X    1      XX    2 X X  X     3    12          
  16   XXX XX   5   X XX X   4 X XXXX X   6   XX  X    3   XXXX X   5    23      9-10
  17  X  X XX   4  X  X  X   3        X   1  X    XX   3     X XX   3    14          
  20  X  X   X  3        XX  2            0        X   1    X    X  2     8          
  23 X XX X X   5 XXXX XX    6 XXXXX  X   6 XXXX X X   6 XX    X    3    26         8
  24  XX    X   3 X       X  2  XXX  X X  5 XXX XXXXX  8  X   X  X  3    21        12
  25  XX  XXX   5   X   XX   3            0   X     X  2      XXX   3    13          
  27     X   X  2  X X X  X  4       X X  2     XX  X  3   X XXX X  5    16          
  28 XX   XX X  5 XXXX       4 XXXXXX  X  7 XXXXXXXX   8 XXXX XX X  7    31         7
  29  XX   X X  4  XX   X    3 XXX XX XX  7  XXX   X   4  XX XXX    5    23      9-10
  30 XXXXX X    6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXX XXX  8    39         2
  31 XX XXXXX   7 XX  X XX   5 XXXXXX X   7 XX XXXX    6 XXXXX XX   7    32         6
  32 X     XX   3 X  XXXXXX  7 XX   XX    4 X   XXX X  5 X  X   X   3    22        11
  33 XX   X XX  5 XXXX X XX  7 XXXXX XXX  8 XXXX X XX  7 XXXXX   X  6    33       4-5
  34 XX    X X  4 XX      X  3 X       X  2 XX    X    3 XX         2    14          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  11 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    43         1
  13 XXX XXX    6  X  X X    3 X   X      2 XX  XXX    5 XXX XX  X  6    22       6-7
  14   XX XXXX  6    X X XX  4  XX XX XX  6  XX  X XX  5   X  X XX  4    25         4
  16        X   1    X   X   2        X   1    X X X   3        X   1     8          
  23     X      1   XXX  X   4 X X        2   XXX      3            0    10          
  24    X    X  2       X X  2    XX   X  3     X X X  3            0    10          
  28  X  XX  X  4 XXX XXX X  7  X  XXX X  5 XXX  X  X  5       X X  2    23         5
  29  XX X      3  XX X      3  XX        2   X X XX   4  XXXXXX    6    18          
  30 XXXXXX  X  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7 XX XXX XX  7    38         2
  31 X  X XXX   5 X    XX    3 X  X XXX   5 X      X   2 XXXXX XX   7    22       6-7
  32 X     XX   3 X    X X   3    X XXX   4    X  X    2 X  XX XX   5    17          
  33 XXXX  XXX  7 XXXX  X X  6 XXXX  XXX  7 XX X  XXX  6 XXXX XXXX  8    34         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  11 141323223 2.0 132214123 1.0 342323234 2.0 322312334 2.0 452321314 2.0    9.0    2
  13 555646667 7.0 545635477 5.0 616657367 6.0 636657167 7.0 616637267 6.0   31.0    7
  14 774557714 6.0 773577635 7.0 754475616 5.0 764566615 6.0 764575625 5.0   29.0    5
  28 637732575 5.0 667741766 6.0 577741772 7.0 547741473 5.0 537743776 7.0   30.0    6
  30 412111442 1.0 421122552 2.0 431112521 1.0 411123751 1.0 321112451 1.0    6.0    1
  31 366465336 4.0 356453344 4.0 125564455 4.0 275474246 4.0 175454133 3.0   19.0    4
  33 223274151 3.0 214366211 3.0 263236143 3.0 153235522 3.0 243266542 4.0   16.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190319-0026