OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki": 2019-03-10, Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski, okręg Opolski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Tanecznego klas C, B, A  ;
  X OTTT SILESIAN CUP 2019

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Tanecznego klas C, B, A  ;
  X OTTT SILESIAN CUP 2019
Dobrzeń Wielki; 10 marca 2019 roku
Organizator: PTT ; PTT Okręg Opolski ; Klub Tańca Dance Team Dobrzeń Wielki
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, C, Standard
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   4 AKSEL - Rzeszów              2
   5 ArtDance - Kraków            2
   6 ARTS STUDIO - Oława          1
   7 ASTRA - Szczecin             4
   8 A-Z - Przemyśl               2
   9 BALLARE - Częstochowa        1
  10 BRASIL - WARSZAWA            1
  11 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
  12 CIEŚLAK - Jelenia Góra       1
  13 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    5
  14 DANCECLUB - Szczecin         6
  15 DANCELOOK - Gliwice          1
  16 DUET - Warszawa              1
  17 DZIUPLA - Poznań             2
  18 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  19 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  20 FALLAWAY - Opole             3
  21 FILEMON - Szamotuły          1
  22 FLAMENCO - Siemianowice      3
  23 FORUM - Zabrze               2
  24 GASIEK - Rzeszów             2
  25 GRACJA - Zielona Góra        6
  26 IGLICA - Wrocław             8
  27 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  28 JEDYNKA - Łódź               2
  29 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  30 KADRYL - Białystok           1
  31 Kuźnia Tańca Kraków          3
  32 LIDER - Lublin               1
  33 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  34 MAESTRO - Opole              2
  35 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    4
  36 MARGO - Leszno               4
  37 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  38 MYKA - Zamość                1
  39 POLISH CLUB - Warszawa       1
  40 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  41 PROGRESS - Warszawa          1
  42 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  43 RIVIERA Warszawa             1
  44 RYTM - Żory                  1
  45 SKYDANCE - Wrocław           1
  46 SOKÓŁ - Myślenice            1
  47 STYL - Kraków                4
  48 SUKCES - Częstochowa         2
  49 SUKCES - Jaworzno            4
  50 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    1
  51 TEAM Ornontowice             3
  52 WIR - Mysłowice              2
  53 ZAMEK - Biała Podlaska       1
  54 ZAMEK - Lublin               3
  55 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
D       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
G       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
I       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Budzik Tomasz, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               1/  28
  98         2 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/  28
  89         3 Kidybiński Paweł, Tracz Oliwia                     MYKA - Zamość             lubelski             3/  28
  88         4 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  28
  91         5 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  28
 101         6 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/  28
  83         7 Gura Tomasz, Wilk Klaudia                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  28
  86         8 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki               8/  28
  82      9-10 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski      9-10/  28
  97      9-10 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski           9-10/  28
  81     11-12 Duraj Maksymilian, Chwastowska Joanna              STYL - Kraków             małopolski       11-12/  28
  93     11-12 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski          11-12/  28
  92        13 Kunda Mateusz, Półtorak Karolina                   Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          13/  28
  78        14 Argier Adam, Zemełka Jennifer                      DANCELOOK - Gliwice       śląski              14/  28
 109        15 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno                             15/  28
  95     16-17 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki      16-17/  28
 100     16-17 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski         16-17/  28
  84     18-19 Hamulecki Krzysztof Marci, Niepsujewicz Oliwia     ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski      18-19/  28
  94     18-19 Matuszewski Piotr, Ficner Aleksandra               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki       18-19/  28
 106        20 Trytko Michał, Izdebska Zuzanna                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              20/  28
  96        21 Mierzwa Michał, Sobczyk Jagoda                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         21/  28
  85        22 Jabłoński Adam, Borys Marlena                      KADRYL - Białystok        podlaski            22/  28
 105        23 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             23/  28
  99     24-25 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski           24-25/  28
 102     24-25 Sikora Karol, Goleń Gabriela                       ZAMEK - Lublin            lubelski         24-25/  28
 104        26 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             26/  28
  79        27 Bronowski Karol, Gancarz Natalia                   PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski          27/  28
  90        28 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski             28/  28
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  78       XX   2 X     X    2       XX   2  X         1      X X   2 B   9          
  79      X     1            0            0            0       X    1     2          
  80 XXX  X XX  6 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    39         1
  81    XX X    3            0     XX     2 X   XX     3     X      1 B   9          
  82   X X XXX  5  XX  X XX  5  XXX    X  4 X      XX  3 XXX     X  4    21       6-7
  83       X    1 XX   XX X  5 X XX  X X  5 X     X X  3 X XXXXX X  7    21       6-7
  84   X X   X  3         X  1      X  X  2         X  1            0     7          
  85      X     1     XX     2      X     1      X     1      X     1     6          
  86 X      X   2     X      1 X     X    2 X X  XXX   5 X    XX    3 B  13          
  88  X X  X    3  XXX  X    4  XXX       3  XXX   X   4  XXXX  X   5    19         8
  89 XXXXX   X  6 X XXX  X   5 X XX   XX  5 XXXX       4 XXXXX      5    25         3
  90            0            0            0       X    1            0     1          
  91 XXX  X  X  5 XXX  X XX  6 XXX   X X  5 XXX        3 XXX  X X   5    24         4
  92 X  X       2 X   X X X  4     X      1   X     X  2         X  1 B  10          
  93  XX X  XX  5  X         1  X    X X  3  XX  X XX  5  XX    XX  4 B  18          
  94       X    1            0     X      1     X      1       X    1     4          
  95  X X   X   3  X X   X   3  X  X      2  X  X  X   3  X XX  X   4    15          
  96      X     1            0    XX      2    X X X   3    XX      2     8          
  97  X   X     2   X  X X   3  X         1      X     1            0 B   7          
  98 XXXXX  X   6  XXXX   X  5 XXXXXX     6  X XX  X   4  XXX X XX  6    27         2
  99       X X  2       X    1            0       X    1            0     4          
 100 X  XX      3    XXXX    4     X  X   2    XXXX    4    XX      2    15          
 101 X X  X X   4 X X  XXX   5 X    XXX   4 X  XX X X  5 X    XXX   4    22         5
 102            0            0    X  XX   3       X    1    X       1     5          
 104            0    X X     2        X   1            0            0     3          
 105            0    X       1   X  X X   3   XX       2       X X  2     8          
 106    XX X X  4     X  XX  3     XX  X  3         X  1         X  1    12          
 109      X     1 X          1 X          1     X      1 X     X    2     6          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  78 XX X   XX  5  X         1  X     XX  3  X     XX  3 XX   X XX  5    17         6
  79       X    1            0         X  1         X  1         X  1     4          
  81   X XX     3 X X XXX    5  XX XXX    5 XXXXX X    6   XXX X    4    23         4
  84 X       X  2         X  1 X X     X  3   X     X  2  XX  X  X  4    12          
  85      XX    2      XX    2      X     1      XX    2      XX    2     9          
  86 XXX  XXX   6 X XX XX    5 XXX  XX    5 XX  XXX    5 X    XX    3    24       2-3
  90            0            0     XX     2            0            0     2          
  92 X X XXXXX  7 X X XXXXX  7 X X   X    3 X X    XX  4 X X     X  3    24       2-3
  93  XX    XX  4  XX     X  3  XX    XX  4  XX XX XX  6  XX    X   3    20         5
  94     X X X  3 X       X  2 X       X  2 X   X   X  3 X       X  2    12          
  95 XX  X  X   4  X X   X   3  X   X     2  X   X X   3  X   X     2    14          
  96    X       1    XXX     3 X     XX   3    X       1  X X       2    10          
  97  XXX X     4  XXXXXXXX  8  XXXXX     5 XXX  X X   5 XXXXXXXXX  9    31         1
  99     X      1            0     X X    2     X X    2     X X    2     7          
 100  X XX      3    XX      2    X   X   2   XXXX     4    XX  X   3    14          
 102    X       1        X   1    XX      2    X   X   2     X      1     7          
 104            0 XXX        3     X      1            0   X        1     5          
 105      X X   2        XX  2    X   X   2       X    1        X   1     8          
 106   XX    X  3  X XX      3    X    X  2    X       1    XX      2    11          
 109 X     X    2 X     XX   3 X  X  XX   4 X  X  X    3 X  X  XX   4    16          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  78       XX   2            0            0            0      X     1     3          
  80 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    44         1
  81   XX X     3    X       1    X    X  2         X  1 X  XX   X  4    11          
  82 X     XX   3   X    X   2   X   XX   3            0   X XX X   4    12          
  83  X XX   X  4 XXX X   X  5 X       X  2    X   XX  3 X X XX     4    18          
  86    X XXX   4      XX    2    X XX    3      X     1    X X  X  3    13          
  88 XXXXX X    6  X XX XX   5 XXXXX XX   7 XXXXXXX    7  XXXX XX   6    31         2
  89 XXXXX  X   6 XXXX       4 XXXXXX X   7 XXXXXX X   7 XXXX   X   5    29         4
  91 XXX XX  X  6 XXX XX  X  6 XXX X X X  6 XXX   X X  5 XXX   X X  5    28         5
  92 X       X  2 X     XXX  4            0    X  X    2            0     8          
  93            0    XX      2  X  XX     3  XX XX X   5    X       1    11          
  97            0      X     1    X X  X  3     XXX X  4  X   XX X  4    12          
  98  XX XX  X  5 XXXXXXXXX  9 XXX X  X   5 XXXXX  X   6 XX  X XX   5    30         3
 101      XXXX  4      XXXX  4      XXXX  4 X    XXXX  5       XXX  3    20         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  80 111355111 1.0 121143111 1.0 111342111 1.0 131331111 1.0 141331111 1.0    5.0    1
  88 234126226 2.0 515226256 5.0 323116256 2.0 643215266 4.0 434126466 5.0   18.0    4
  89 452241454 4.0 252351435 3.0 254251445 4.0 224152345 2.0 253253345 3.0   16.0    3
  91 343533665 5.0 343435564 4.0 442534564 5.0 352546454 5.0 322444254 4.0   23.0    5
  98 525412532 3.0 434512622 2.0 636423622 3.0 515424622 3.0 615512622 2.0   13.0    2
 101 666664343 6.0 666664343 6.0 565665333 6.0 466663533 6.0 566665533 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
D       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
G       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
I       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Ziuziański Aleksander, Biskup Kinga                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/  39
  68         2 Sokołowski Jan, Kubiak Aleksandra                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  39
  42         3 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  39
  45         4 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  39
  71         5 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               SUKCES - Częstochowa      śląski               5/  39
  58         6 Mielczarek Adrian, Martyniec Anastazja             SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  39
  62         7 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków         małopolski           7/  39
  60         8 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  39
  46         9 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         9/  39
  50        10 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  39
  43        11 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski              11/  39
  51        12 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski         12/  39
  53        13 Kluch Patryk, Chocyk Wiktoria                      ZAMEK - Lublin            lubelski            13/  39
  59        14 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski            14/  39
  49        15 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         15/  39
  56        16 Laskowski Michał, Martyna Nikola                   MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         16/  39
  48        17 Gajdera Dawid, Pacharzyna Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              17/  39
  72        18 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          18/  39
  73        19 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole           opolski             19/  39
  44     20-21 Drożdżyński Tomasz, Kurowska Paulina               FILEMON - Szamotuły       wielkopolski     20-21/  39
  64     20-21 Polaczkiewicz Szymon, Nicpoń Laura                 SUKCES - Częstochowa      śląski           20-21/  39
  61        22 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             22/  39
  67        23 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              23/  39
  52        24 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski        24/  39
  54     25-26 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski           25-26/  39
  77     25-26 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski           25-26/  39
  75        27 Zbucki Patryk, Chalimoniuk Dominika                ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski            27/  39
  41        28 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         28/  39
  39     29-31 Bardyn Mariush, Kwiatkowska Olga                   STYL - Kraków             małopolski       29-31/  39
  47     29-31 Fronc Jeremiasz, Drabczyk Karolina                 ArtDance - Kraków         małopolski       29-31/  39
  66     29-31 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski      29-31/  39
  55        32 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          32/  39
  63        33 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski              33/  39
  40     34-35 Brzeski Bruno, Kalinska Yana                       POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       34-35/  39
  57     34-35 Majak Jakub, Nieczyszczak Klaudyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski      34-35/  39
  69        36 Szymański Bartłomiej, Kuśmierz Barbara             PROGRESS - Warszawa       mazowiecki          36/  39
  65        37 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              37/  39
  74        38 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         38/  39
  70        39 Wolf Gabriel, Redlicka Edyta                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          39/  39
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  39            0            0     XXX X  4         X  1            0     5          
  40       X    1            0     X X    2            0      X     1     4          
  41        XX  2 X   X   X  3   X X   X  3   X X   X  3     X      1    12          
  42 X X XX XX  6   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8 XXXX X XX  7 XXX XXXXX  8    36       1-3
  43 XX X  XX   5   X X X    3   X XX     3 X XXX  XX  6     XXX    3 B  20          
  44 X X  X     3            0     XX X   3     XX     2     X X    2 B  10          
  45 XXXXX      5 XXX  X X   5 XXX     X  4 XXX   X    4 XXX  XXX   6    24     11-12
  46  XX  X XX  5  XX   XXX  5 XXXX   XX  6 XXXXXX XX  8 XXXX X XX  7    31         6
  47 X  X X     3    X X     2   X XX     3    XX X    3    XXXX    4    15          
  48 XX XXX XX  7 XX         2  XX X  XX  5  X  X XX   4 XX  X X    4    22     13-15
  49   XX XX    4  X X XX    4    X X     2    X X     2 XXXX  X    5 B  17          
  50 XXXX XXXX  8 XXXXXX X   7 XX X X     4 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    36       1-3
  51  X  XX X   4   X        1   X   X    2   X XX     3   X X      2 B  12          
  52     X      1     X      1 X     X    2       XX   2   X     X  2 B   8          
  53 X XXX XX   6 X  X  XXX  5 X  XXX     4 X  XX  X   4   XXX      3    22     13-15
  54 X     X    2   X   XX   3    X  XX   3        X   1        X   1    10          
  55       X    1  X XX XX   5  X         1 XX X       3 XX X       3    13          
  56    X   X   2    XX XXX  5  X   X X   3        X   1  XX    X   3 B  14          
  57   X  X  X  3 X  X       2    X       1 X X        2 X  X       2    10          
  58   XXXXX X  6 X  XXX X   5 X  XX XXX  6 X  XXXXX   6 X  XXX  X  5    28       7-8
  59  X X XXX   5 X XXXX  X  6 X XXX XXX  7    XX X    3  X XXXX X  6    27         9
  60 XXXX X     5  X XXX XX  6 XXXX XXXX  8 XXXX X     5 XXXXXXXXX  9    33         5
  61  X     XX  3 XX X  XXX  6  X X  X X  4  XX   X X  4  XX   XXX  5    22     13-15
  62 XXXXX      5 XX   X XX  5 X    XX    3 XXXX X  X  6 XXX  X XX  6    25        10
  63     X X    2   X X X    3     X      1     X X    2       X    1     9          
  64  X  XX  X  4  XXXXX XX  7  XX    XX  4  XX XX XX  6      X XX  3    24     11-12
  65            0            0 X    X     2            0     X      1     3          
  66  X    XXX  4      X     1  X    XXX  4  XX   XXX  5        X   1    15          
  67     X X X  3 XXX XX XX  7  X  X  X   3     X X X  3     X      1 B  17          
  68 XXXX X XX  7 XXXX X  X  6 XXXX XX X  7 XXXX  XXX  7 XXXX XX X  7    34         4
  69        XX  2            0            0  X         1        X   1     4          
  70            0       X    1            0            0            0     1          
  71 XXXXXXXX   8 XXX XXX    6 XXXX XXXX  8 XX X XXX   6 XXXXX XXX  8    36       1-3
  72     X X X  3     XXX X  4     X X    2     XX  X  3    XXX     3 B  15          
  73 X  XX   X  4    X  X X  3 X          1 X  X    X  3 X  X  XXX  5 B  16          
  74            0            0            0            0            0     0          
  75   X X      2   X        1   X    X   2      XX    2            0     7          
  76 XXX        3 XXX    XX  5 XXXX X XX  7 XXX  X XX  6 XXXX X XX  7    28       7-8
  77       X    1 XX    X    3  X XX      3      XX    2         X  1    10          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  39  X  XXX    4   X  X     2 X X   X    3 XXX   X X  5       X    1    15          
  40 X       X  2    X  X    2 X          1 X    X     2 X          1     8          
  41 X X X   X  4   X X   X  3        XX  2 X XXX   X  5    XX      2    16          
  43 XXXXX  XX  7 X  XXX     4 XXX XXX X  7 XX XX  XX  6 XX XXX XX  7    31         3
  44 X X X  XX  5     X  XX  3   X XXX X  5  X    XXX  4 XXX X XXX  7    24         6
  47  XXX X     4  X X  X    3  X XX      3    X  X    2  X   XX    3    15          
  49   XX   XX  4 XXXX XXX   7 X XX       3 XXXX  X    5 XXXX XXX   7    26         5
  51  XXXXXX    6 XXXXXXXX   8 XXXXXX  X  7 X XXXXX    6  XXXXXXXX  8    35         1
  52 X X XXX X  6 X X     X  3 XX X   XX  5   XX  X    3   XX    X  3    20         9
  54      XXX   3  X   X     2    XXXXX   5     XX XX  4   X  XXX   4    18          
  55  X         1 XX    X    3  X   XX    3  X   X     2 XXX  X     4    13          
  56  XXX XXX   6 XX X XXXX  7  XXX X X   5  XXX XXX   6 XXXXX XXX  8    32         2
  57 X  X X     3    X       1    X       1    X X     2    X       1     8          
  63     X X    2   X X X    3 X   X      2 X   X      2     XX     2    11          
  65            0            0   X X      2     X      1  X         1     4          
  66 XX    XXX  5  X      X  2     XX X   3 XX     XX  4        X   1    15          
  67  X  X  XX  4  XX X  XX  5  X     XX  3  X  X  XX  4  XX X  XX  5    21         8
  69  X   X X   3        X   1            0     X      1            0     5          
  70            0            0            0            0            0     0          
  72 X  XX X X  5 X   XXXXX  6 XXXXXXX X  8 X X XX XX  6 X   XX XX  5    30         4
  73 X  X   X   3 X  X XXXX  6 X  X X X   4   XX  XX   4 X  XX X X  5    22         7
  74            0            0       X    1            0            0     1          
  75   XX XX    4 X X XX     4       XXX  3      X  X  2   XX X  X  4    17          
  77            0  XXXX  XX  6  XX   XXX  5  XX  XXX   5 X     X    2    18          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  42 X XXXX XX  7 X XXXXXXX  8 XXXXX X X  7  XXXXX  X  6 XXXX X  X  6    34         6
  43 XX  X      3  XX XX     4  XXXXXX    6 X X X      3 XXX XX X   6    22        12
  44 X     XX   3     X X X  3       XXX  3       XX   2            0    11          
  45 XXX    XX  5 XXXXX XXX  8 XXX X  XX  6 XXX XX XX  7 XXX X XXX  7    33         7
  46  XX XX  X  5  XX     X  3 XXX  XX    5 XXX    XX  5  XX XXX    5    23        11
  48  X      X  2  X         1  X    X X  3  X   X  X  3  X  XXX X  5    14          
  49  X X  X    3 X  X       2 X  X  X    3 X  X X     3 XX X X X   5    16          
  50  X XXX XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9   XXX XXX  6 XXXXXXXXX  9    39         3
  51 X XXXXX    6 X X XX  X  5 X XXX X X  6   XXX X    4   XXX X X  5    26        10
  52       X    1     X X    2     X      1 X          1            0     5          
  53 X  XXX X   5 X  X X     3 X  X X     3 X XX   X   4 X  XX  X   4    19          
  56  XXX       3  XX X      3   XX X  X  4    X X  X  3     X X    2    15          
  58 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 X  XXXX    5 X  XXXXX   6 X XX XX    5    31         8
  59   XX X  X  4    X   XX  3    XX  X   3    XX X X  4    XX  XX  4    18          
  60 X XX XXXX  7 XXXXXX X   7  XXX X XX  6  XX  XX    4  XXX XXX   6    30         9
  61       XX   2     X X    2        X   1  X    XXX  4         X  1    10          
  62 XXX  XXXX  7 XXXX  XXX  7 XXXXX  XX  7 XXXX XXXX  8 XXXX   XX  6    35       4-5
  64  X    XX   3  X     X   2  X     X   2  X   X     2      X X   2    11          
  67     X      1            0      X     1  X   XX    3      X  X  2     7          
  68 XXXXXX  X  7 XXXX X XX  7 XXX  XXXX  7 XXXXX  XX  7 XXX X XXX  7    35       4-5
  71 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XXXX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    41         1
  72     X X    2      XXX   3   X X XXX  5     X X    2      X     1    13          
  73       X    1      XX    2      X     1 X   X XX   4 X  X XX    4    12          
  76 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXX XXX  8    40         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  42   X X X X  4 X XXXX XX  7 X XXXX XX  7 X XXX   X  5 X XXX   X  5    28         5
  43     X      1  X  X X    3  X  XXX    4  X  X      2  X  XX     3    13          
  45 XXXX   XX  6 XXXX   XX  6 XXX X  X   5 XXX X  XX  6 XXX  XXXX  7    30         3
  46  XX X X X  5  X         1  X      X  2 XX X  X X  5  X  XX  X  4    17          
  50 X  X  X    3    XX X    3    X X X   3   XX       2 X  X  XXX  5    16          
  51            0     X X    2       X    1     XX     2            0     5          
  58 X  XXX X   5 X  XX XXX  6 X  XX X    4 X  XX      3 X  XX  X   4    22         6
  60   XX X     3  XX  X     3   XX X X   4   X  XXX   4   XXXX     4    18          
  62  X   XXXX  5 X   XXXXX  6     X XXX  4      XXXX  4  X    X    2    21          
  68 XXXXXX XX  8  XXX X XX  6 XXX     X  4  XXXXXXXX  8   XX XXXX  6    32         2
  71 XX X XXX   6 XXX  XX    5 XXXX XXXX  8 XX   XXX   5 XXX   XX   5    29         4
  76 XXX XXXXX  8 X XX X XX  6 XXXXXXX X  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    39         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  42 353313664 2.0 463313652 3.0 454414562 5.0 353312562 2.0 452313652 4.0   16.0    3
  45 131656543 5.0 141524344 4.0 211336224 2.0 231554435 4.0 131545225 2.0   17.0    4
  58 566225356 6.0 555146466 6.0 566625656 6.0 566235356 6.0 566254346 6.0   30.0    6
  68 644142422 3.0 616232533 2.0 645161433 4.0 644121643 3.0 625131463 3.0   15.0    2
  71 225564115 4.0 234665125 5.0 133542145 3.0 115666114 5.0 244666134 5.0   22.0    5
  76 412431231 1.0 322451211 1.0 322253311 1.0 422443221 1.0 313422511 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
B       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
C       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
D       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
G       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
H       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
I       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Szpakowicz Robert, Olejnik Karolina                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  38
   4         2 Gorczak Gabriel, Zborowska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  38
   2         3 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/  38
  30         4 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  38
  17         5 Mikulski Kamil, Wojniusz Aleksandra                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  38
  37         6 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/  38
  24         7 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  38
  32         8 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         8/  38
   5         9 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski         9/  38
  10        10 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              10/  38
   6     11-12 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki           11-12/  38
  34     11-12 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki      11-12/  38
  18        13 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         13/  38
   1        14 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski             14/  38
  28        15 Sitek Sebastian, Adamiec Wiktoria                  RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        15/  38
  15     16-18 Mazur Grzegorz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski           16-18/  38
  25     16-18 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski           16-18/  38
  36     16-18 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski      16-18/  38
  35        19 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         19/  38
   3        20 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              20/  38
  11     21-22 Kreczko Karol, Marcinkiewicz Oliwia                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           21-22/  38
  13     21-22 Kuś Arkadiusz, Kuś Anna                            RIVIERA Warszawa          mazowiecki       21-22/  38
  27        23 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        23/  38
  31        24 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         24/  38
  22     25-27 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki       25-27/  38
  23     25-27 Papierok Krzysztof, Adamczyk Dagmara               TEAM Ornontowice          śląski           25-27/  38
  38     25-27 Żurek Mikołaj, Mykicka Aleksandra                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski      25-27/  38
  14     28-29 Kuśpiel Marcin, Pietranek Monika                   FLAMENCO - Siemianowice   śląski           28-29/  38
  26     28-29 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   Kuźnia Tańca Kraków       małopolski       28-29/  38
  19        30 Ogonowski Jakub, Ziębora Kinga                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        30/  38
  21        31 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski         31/  38
  29        32 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski              32/  38
  16        33 Mickiewicz Andrzej, Orłowska Natalia               IGLICA - Wrocław          dolnośląski         33/  38
  12     34-35 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     MAESTRO - Opole           opolski          34-35/  38
  20     34-35 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski     34-35/  38
   7     36-37 Kasprzycki Radosław, Zwolińska Justyna             STYL - Kraków             małopolski       36-37/  38
   9     36-37 Kondratiev Kostiantyn, Krzynówek Paulina           STYL - Kraków             małopolski       36-37/  38
   8        38 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski              38/  38
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 X XXX  X   5     X XX   3  XXXXX  X  6    X  X X  3    XXXXX   5    22        13
   2 XXXX   XX  6 XXXX  X    5 XXXXXX X   7 XXXX X XX  7 XXXX XX X  7    32       3-4
   3 XXX    X   4 X    X X   3        X   1 X X  X X   4 XXX  X X   5 B  17          
   4 XX X  XXX  6 XXXX X  X  6 XXXX  XXX  7 XXXX X  X  6 X  XXXXXX  7    32       3-4
   5       XXX  3     X   X  2  XXXXXX    6  X X  X X  4       X X  2 B  17          
   6  X XXX  X  5  X XX  XX  5    XX  X   3     X  X   2 X  XX  X   4    19        14
   7       X    1    X       1            0            0            0     2          
   8            0        X   1            0    X       1            0     2          
   9      X     1            0            0       X    1            0     2          
  10 X   X  XX  4 XX XXXX X  7 XX  XXXX   6  X  XXXX   5  X XX  XX  5    27         7
  11    X  X    2            0     X      1    X       1     X      1 B   5          
  12  X    X    2            0      XX    2            0       X    1     5          
  13  XXX  X X  5 X XX   XX  5 X      XX  3       X    1   X     X  2 B  16          
  14       X    1       X    1        X   1 X   XXXXX  6            0     9          
  15 X    X X   3 X X  X X   4 X    XXX   4 X  X   X   3 X   X  X   3 B  17          
  16      XX X  3       XXX  3       X X  2       X X  2       X X  2    12          
  17  X   X     2 XX   XX    4 XXX XXX X  7 XXX XX X   6 XXX  X XX  6    25      9-11
  18   XXXXXXX  7 XXXXX X    6  XXXX X X  6   X     X  2   XX  XX   4    25      9-11
  19     X      1     X X    2            0    XX X    3     X X    2     8          
  20            0            0  X    X    2  X         1  X         1     4          
  21         X  1         X  1      XX X  3       X X  2            0     7          
  22    XX      2    XXX X   4    XX      2    X X     2  X X    X  3    13          
  23 X  XX   X  4        XX  2   XX    X  3 X      XX  3            0    12          
  24   X X X X  4   X  X X   3   XXX X X  5  XXXXX XX  7 X XXXX X   6    25      9-11
  25     XX     2  X XXXX X  6     X      1 X   XX     3 X   XX  X  4 B  16          
  26 X          1        X   1 X X        2       X    1            0     5          
  27 XX   X     3 XX XXX     5  X X X     3  XXXXX     5  X X       2 B  18          
  28 XX  XX     4  XX X X    4 X XXX  XX  6   X XXXX   5 XXXXXXX    7    26         8
  29            0            0       X X  2     X      1      X     1     4          
  30 XXXXXX X   7 XX  XXX    5 XXX  X X   5 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7    33         2
  31   XXX  X   4   X     X  2     X  X   2 X X        2            0 B  10          
  32  XXX   X   4 XXXXXXX X  8 XX XX X X  6 XXXXX      5 XXXXX XXX  8    31         5
  33  XXXXX XX  7 XXXXXX XX  8 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         1
  34 X XX  XXX  6   XX  XXX  5 X  X   XX  4     X  XX  3 X X X X X  5    23        12
  35   X  XX X  4   X  X X   3      X     1            0   X XXX X  5 B  13          
  36   X  X     2 XX         2 XX X       3 XX         2 XXX  X     4 B  13          
  37 XXX XXXX   7 XXXXXX  X  7  XX  X X   4  XX  XXX   5  XXX XXX   6    29         6
  38 XX    X    3   X   X    2 X X  X     3 XXX     X  4  X     X   2    14          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   3 XXX X XXX  7 XXXXX XXX  8 XX  X  XX  5 X XXX  X   5 XXX X XX   6    31       3-4
   5 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX     6 XXXXX  XX  7 XXXX XXXX  8    38         1
   7      X     1            0       X    1       X X  2            0     4          
   8            0            0    X       1            0 X          1     2          
   9       XX   2            0       X    1            0       X    1     4          
  11    X   X   2 XXXXX  X   6 X  XX XX   5   XXXXXX   6    XX      2    21      9-10
  12  XX        2  X X   X   3 XX         2    X X     2    X       1    10          
  13 X XX   XX  5 X XX X     4  XXXXX XX  7 X XX  X X  5 X XX X XX  6    27         7
  14     X XX   3 X   X XXX  5     X  XX  3       XXX  3     X      1    15          
  15 X XX XXXX  7   X   XXX  4 XXXX XXXX  8 X XXXX XX  7 X XXX  XX  6    32         2
  16         X  1  X   X  X  3         X  1      XX X  3  X   X  X  3    11          
  19     X X    2 X   XXX    4 X  X  X    3     X X    2     XXX    3    14          
  20  X         1  X     X   2  X   XX    3  X   X     2  X     X   2    10          
  21       X X  2      XX X  3  X   X  X  3      X  X  2      XX X  3    13          
  22    XXX     3 X  XXX     4  X XXX X   5 XX XX   X  5    XX   X  3    20          
  23 XX X    X  4        XX  2 X XX  X    4 XX    X    3 XXXX XXX   7    20          
  25 XX  XX XX  6 XX  XXX    5 XXX XXXXX  8 X   X  XX  4 XX  XX X   5    28         6
  26      X     1  XXXXXX    6   X  X     2  X   XX    3   XXX      3    15          
  27 XXXXXX     6 XXXXX  X   6  XXXX X    5 XXXXX XX   7 XXXXX      5    29         5
  29     X X    2      XX X  3         X  1      X     1 X    XXXX  5    12          
  31   XXXXXX   6   X X X    3     XXXX   4  XXXXX X   6       XX   2    21      9-10
  35 XXXXXXXXX  9    X X  X  3   X X  XX  4  XX   X    3  XX     X  3    22         8
  36 XXXX X XX  7 XXXX   XX  6 X XX   X   4 XXXX X X   6 XXXX XXXX  8    31       3-4
  38 XXX        3   X        1 X X  X  X  4 XXX X  XX  6  XX XXX X  6    20          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XX XX X    5 X XXX X    5    X X     2 X X XXX    5 X  XXXX    5    22          
   2 XXX   X    4 XXXXXX X   7 XXX  X  X  5  XX   X X  4 XX  X X X  5    25      9-11
   3 X   X  X   3 X    XX    3 X     XX   3      X X   2      X X   2    13          
   4  XXXXXX X  7 XXXX XXXX  8  XXXX XX   6 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8    37         2
   5    X XXXX  5  X  X   X  3 XXXXXXX X  8 XXX   X X  5  X  XX  X  4    25      9-11
   6 X  XXX X   5 X   X XXX  5    X   X   2    XXX XX  5 X XXXX XX  7    24        12
  10 XXX XX X   6 XXX X  XX  6 XX X   XX  5  X  X  XX  4 X X X  X   4    25      9-11
  11    XXXX    4    XX      2     X      1    XXXX    4    X       1    12          
  13   XX    X  3            0 X    XX X  4 X  X    X  3    X    X  2    12          
  15       XXX  3      XXXX  4     XXXXX  5       XX   2       XXX  3    17          
  17 XXX XX  X  6 XXXXX X    6 XXXXX  X   6 XXX XX X   6 XXX XX X   6    30       4-5
  18 XXXX   XX  6  X   X  X  3  XXX X XX  6  X X XXX   5   XX    X  3    23          
  24    X X XX  4   XXXX X   5   XXXX X   5   XXXX XX  6   XXXXXXX  7    27       6-8
  25 X   XX     3     XX     2 X X XX XX  6 X   X      2 X   XXX    4    17          
  27  X    X    2  X   XX    3  X    X    2  X    XX   3  X         1    11          
  28  XX X X    4   X    X   2 X   XXX X  5 X XXXXXX   7   XX   X   3    21          
  30   XX XXX   5 XXXXXXXXX  9 XXX X  X   5 XXXX  XXX  7 XXX  XXXX  7    33         3
  31     X  XX  3     X X X  3       X    1     XXX    3            0    10          
  32 XXXXX X X  7 XXXXXXX    7 XX XX      4 XX XXX X   6 XXXXX X    6    30       4-5
  33 XXXXXXXX   8 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXX  X X  6 XXXXXXXXX  9    39         1
  34   X   XXX  4 X X   XXX  5    XXXXXX  6    XXXX X  5 XX  XXXXX  7    27       6-8
  35      X  X  2    X X  X  3   X   X X  3   X     X  2  XXX XX X  6    16          
  36 XX      X  3  X X   XX  4  XX  X     3 XXX     X  4 XX    X    3    17          
  37 XXXX X X   6 XXXX   XX  6 XXXX  X X  6 XXXX       4 XXXX   X   5    27       6-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   2  XX        2 XXXXXX X   7 XXX XXX X  7 XX    X    3  XXX XXXX  7    26       4-5
   4  XXXXXXXX  8 X XXXXXXX  8  XXXX XX   6  XXXXX XX  7  XXXXXXX   7    36         2
   5    XX   X  3     X X X  3     X XXX  4 X      XX  3      X  X  2    15          
   6    X X     2   XX X X   4            0    XX      2 X  XX  X   4    12          
  10 X    XX X  4 X     XXX  4 X       X  2       X    1 X     X    2    13          
  17 XXXX XX    6  X         1 XX   XX    4 XXX XX     5 XX  XXX    5    21       6-7
  24     X X    2      X     1   XXXX X   5   XXXXXXX  7    XXXXXX  6    21       6-7
  30 X XX XXXX  7 XXX   XXX  6   XX   XX  4 X XX XXXX  7 X X     X  3    27         3
  32 XX    XX   4  X X       2 XX X X X   5  X  X X    3  XX X      3    17          
  33 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  34     X  XX  3     X X X  3         X  1      X XX  3        XX  2    12          
  37 XXX X  X   5 XXXXXX     6 XXXXXXX    7 XXXX       4 XXXX       4    26       4-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   2 433266364 3.0 342143214 2.0 313362243 2.0 333377243 3.0 322265244 3.0   13.0    3
   4 664321112 2.0 665322123 3.0 654214114 3.0 552122122 2.0 633311112 2.0   12.0    2
  17 326755256 6.0 417556356 5.0 447557365 5.0 416666356 7.0 416747455 5.0   28.0    5
  24 777444773 7.0 776431662 6.0 776731572 7.0 777431574 5.0 777433663 6.0   31.0    7
  30 252673625 5.0 253774445 4.0 265676736 6.0 264753735 4.0 164574536 4.0   23.0    4
  33 111112531 1.0 131215531 1.0 131125421 1.0 121214411 1.0 241122321 1.0    5.0    1
  37 545537447 4.0 524667777 7.0 522443657 4.0 645545667 6.0 555656777 7.0   28.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Gabrysz Szymon, Rotko Gabriela                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
 169         2 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               2/   6
 170         3 Polok Cezary, Sekita Aleksandra                    FALLAWAY - Opole          opolski              3/   6
 171         4 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole          opolski              4/   6
 165         5 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   6
 167         6 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 165 11112 1.0 44226 3.0 63324 4.0 54216 4.0 62666 6.0 65436 6.0 43566 5.0 42565 5.0   34.0    5
 166 42221 2.0 11111 1.0 31141 1.0 11121 1.0 11213 1.0 12325 1.0 11113 1.0 11612 1.0    9.0    1
 167 36665 6.0 26665 6.0 16665 6.0 26565 6.0 35545 5.0 23644 3.0 24435 3.0 25436 4.0   39.0    6
 169 23333 3.0 33332 2.0 42432 2.0 42632 3.0 53421 3.0 54511 4.0 66621 6.0 54341 3.0   26.0    2
 170 64454 4.0 52554 5.0 54516 5.0 65454 5.0 44354 4.0 31263 2.0 32352 2.0 33124 2.0   29.0    3
 171 55546 5.0 65443 4.0 25253 3.0 33343 2.0 26132 2.0 46152 5.0 55244 4.0 66253 6.0   31.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Kordaszewski              Piotr           I         Jastków              
B       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 187         1 Sobczyk Oktawiusz, Janosz Aleksandra               SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   4
 185         2 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   4
 188         3 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   4
 186         4 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 185 13412 1.5 14211 1.0 33321 3.0 21311 1.0 33234 3.0 41233 3.0 33332 3.0 32332 3.0   18.5    2
 186 44223 4.0 21122 2.0 11132 1.0 12123 2.0 44442 4.0 33444 4.0 44444 4.0 44444 4.0   25.0    4
 187 21134 1.5 33433 3.0 44443 4.0 43444 4.0 12111 1.0 12111 1.0 11111 1.0 13113 1.0   16.5    1
 188 32341 3.0 42344 4.0 22214 2.0 34232 3.0 21323 2.0 24322 2.0 22223 2.0 21221 2.0   20.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190429-0305