OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019": 2019-04-14, Suchy Las k. Poznania DZIUPLA - Poznań wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

XL JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY
TURNIEJ TAŃCA WIOSNA 2019

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XL JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY
TURNIEJ TAŃCA WIOSNA 2019
Suchy Las, 14.04.2019 r.
Organizator: Szkoła Tańca JAWOR, Urząd Gminy Suchy Las
Prowadzenie: Krzysztof Czapliński, Anna Przewiźniak
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E+F, Komb.6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, Open, Latin
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        3
   3 ASTRA - Szczecin            10
   4 Białoruś                     2
   5 Charków                      2
   6 CT BLANKA WINIARSKA - Poz    1
   7 CT WYPYCH - Kalisz           5
   8 DANCE CENTER - Poznań        1
   9 DANCECLUB - Szczecin         5
  10 DREAM - Poznań               3
  11 DZIUPLA - Poznań             9
  12 ESTERA - Myślibórz           1
  13 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     3
  14 FANTAZJA - Skwierzyna        6
  15 Feeriia-dance                2
  16 FILEMON - Szamotuły          5
  17 FINEZJA - Poznań             2
  18 GRACJA - Zielona Góra        3
  19 IGLICA - Wrocław             3
  20 Imperia Kaliningrad          3
  21 Kaliningrad                  1
  22 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    5
  23 LATINA - Wolsztyn            9
  24 LORENZO Katarzyna Białek     5
  25 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  26 PIETRZYK - Wrocław           2
  27 POEZJA - Kościan             1
  28 PROJEKT NM - Słubice         5
  29 SHOW TIME - Płock            2
  30 SŁOŃCE - Poznań              3
  31 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  32 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       2
  33 Tango                        1
  34 TK Marendi                   2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Komb.6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
B       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
C       Swetik                    Marek                                          Czechy
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Komb.6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Spodniewski Kamil, Antosik Sandra                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   6
  36         2 Malinowski Maksymilian, Wójkiewicz Amelia          DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   6
  35         3 Kaczmarski Maciej, Ducka Wiktoria                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   6
  37         4 Skulski Igor, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
  39         5 Szcześniak Marcel, Chomycz Amelia                  DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         5/   6
  34         6 Jarmuszkiewicz David, Wojciechowska Joanna         DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Komb.6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 56656 6.0 56554 5.0 55546 5.0 56645 6.0 56535 5.0 56546 6.0   33.0    6
  35 24233 3.0 23233 3.0 33253 3.0 43353 3.0 43424 3.0 33463 3.0   18.0    3
  36 42522 2.0 42322 2.0 22322 2.0 22222 2.0 21241 2.0 22232 2.0   12.0    2
  37 35445 5.0 34446 4.0 44435 4.0 35436 4.0 35356 4.0 45315 4.0   25.0    4
  38 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 12112 1.0 11121 1.0    6.0    1
  39 63364 4.0 65665 6.0 66664 6.0 64564 5.0 64663 6.0 64654 5.0   32.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
D       Swetik                    Marek                                          Czechy
E       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Małecki Filip, Grabowska Barbara                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki           1/   8
  67         2 Kaczmarek Michał, Kutrzuba Zuzanna                 ESTERA - Myślibórz        zachodniopom         2/   8
  65         3 Dymowski Kamil, Zaborowska Julia                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki           3/   8
  69         4 Sobecki Emil, Śliwińska Martyna                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   8
  66         5 Juda Jakub, Klonowska Wiktoria                     SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         5/   8
  70         6 Staniak Hubert, Wilde Amelia                       FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              6/   8
  71       7-8 Żejmo Robert, Kęsy Alicja                          GRACJA - Zielona Góra     lubuski            7-8/   8
  72       7-8 Żuk Franciszek, Wojtaszek Wiktoria                 FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski            7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CH       S        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  65 X   X  2  X XX  3 XX X   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    23       5-6
  66 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5  XXXX  4 X  XX  3 X  X   2    23       5-6
  67 XXXXX  5   XXX  3  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    26         3
  68  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29         1
  69 XXXX   4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    27         2
  70  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XX X   3 XX XX  4  XXX   3    24         4
  71 XXXXX  5 X X    2   X    1        0 XXX    3 XX  X  3    14          
  72 X      1 XX  X  3 X  XX  3 X X X  3   X    1 X X X  3    14          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 54446 5.0 63535 5.0 64654 6.0 23133 3.0 12114 1.0 33133 3.0   23.0    3
  66 43255 4.0 35456 6.0 42543 3.0 65656 6.0 35655 5.0 54566 5.0   29.0    5
  67 22332 2.0 52242 2.0 33232 2.0 32422 2.0 63222 3.0 11211 1.0   12.0    2
  68 31111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11211 1.0 21331 2.0 22322 2.0    8.0    1
  69 15624 3.0 24623 3.0 55426 4.0 56345 5.0 44546 4.0 45444 4.0   23.0    4
  70 66563 6.0 46364 4.0 26365 5.0 44564 4.0 56463 6.0 66655 6.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
B       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
C       Swetik                    Marek                                          Czechy
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         1/   5
  78         2 Smuniewski Szymon, Korzeniewicz Stella             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   5
  75         3 Bryła Tadeusz, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   5
  76         4 Kozłowski Jędrzej, Przepłata Weronika              FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   5
  79         5 Topolewski Tomasz, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75 5525444 5.0 2424235 3.0 5555455 5.0 5544424 5.0 1211125 1.0 2212214 2.0 2222233 1.0 2324253 2.0   24.0    3
  76 1431531 3.0 1531521 2.0 1333221 2.0 1331331 2.0 4542454 4.5 4531323 3.0 4541524 4.0 3542545 5.0   25.5    4
  77 2342313 2.0 4355342 5.0 3242142 3.0 3223155 3.0 2123331 2.0 1125141 1.0 1114352 2.0 1111111 1.0   19.0    1
  78 4114252 1.0 3112414 1.0 2111313 1.0 2112512 1.0 3454543 4.5 3343452 4.0 5453441 5.0 4453422 4.0   21.5    2
  79 3253125 4.0 5243153 4.0 4424534 4.0 4455243 4.0 5335212 3.0 5454535 5.0 3335115 3.0 5235334 3.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
D       Swetik                    Marek                                          Czechy
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Raś Mikołaj, Garstka Zuzanna                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         1/   7
  84         2 Kłodarski Gracjan, Jabłońska Zuzanna               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   7
  88         3 Stępień Michał, Giejbo Alicja                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   7
  82         4 Adamczak Karol, Piechocka Lidia                    DREAM - Poznań            wielkopolski         4/   7
  85         5 Raczykowski Maciej, Bednarczuk Aleksandra          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              5/   7
  87         6 Sawukinas Kacper, Manyś Nicole                     FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         6/   7
  83         7 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  82 5456576 5.0 6465456 6.0 7667746 7.0 2452354 3.0 2352646 3.0 2442662 3.0   27.0    4
  83 4775617 7.0 4556517 4.0 6775527 6.0 3377267 7.0 3573367 6.0 3264446 4.0   34.0    7
  84 2531163 3.0 5334723 3.0 1324233 3.0 6213725 2.0 4417213 2.0 4325125 2.0   15.0    2
  85 6343445 4.0 7773274 7.0 3453464 4.0 5626142 5.0 6626524 5.0 6616551 6.0   31.0    5
  86 1114231 1.0 1122161 1.0 2132151 1.0 1161531 1.0 1131131 1.0 1131333 1.0    6.0    1
  87 3667724 6.0 3647635 5.0 4546615 5.0 7735616 6.0 7244455 4.0 7777217 7.0   33.0    6
  88 7222352 2.0 2211342 2.0 5211372 2.0 4544473 4.0 5765772 7.0 5553774 5.0   22.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Swetik                    Marek                                          Czechy
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         1/   6
  96         2 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   6
  91         3 Drozdecki Jan, Klonowska Dominika                  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         3/   6
  94         4 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              4/   6
  95         5 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   6
  92         6 Hasiów Szymon, Salwierak Klaudia                   KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91 3261243 3.0 4343145 4.0 3432145 3.0 3353144 3.0 2421122 2.0 4252113 3.0 1211314 1.0 3251114 1.0   20.0    3
  92                                                                                                 Z         6
  93 5113322 2.0 2114412 2.0 2113211 1.0 2114212 1.0 4153344 4.0 5114241 2.0 2134552 3.0 1134552 3.0   18.0    1
  94 2444534 4.0 3551334 3.0 4551553 5.0 4541353 4.0 1312411 1.0 2421522 1.0 4322243 2.0 4643243 5.0   25.0    4
  95 6636656 6.0 5636653 5.0 5325424 4.0 5435535 5.0 6636566 6.0 6646666 6.0 5656666 6.0 6566666 6.0   44.0    5
  96 1322111 1.0 1222221 1.0 1244332 2.0 1222421 2.0 5245233 3.0 1333354 4.0 3443431 4.0 2325431 2.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
D       Swetik                    Marek                                          Czechy
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
F       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   3
 101         2 Chmiel Jakub, Zalewska Kaja                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   3
  99         3 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 3322333 3.0 3333331 3.0 3331333 3.0 2221323 2.0 2311333 3.0   14.0    3
 100 1113121 1.0 1122213 2.0 1112112 1.0 1112112 1.0 1123222 1.0    6.0    1
 101 2231212 2.0 2211122 1.0 2223221 2.0 3333231 3.0 3232111 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   2
 100         2 Sławiński Paweł, Plotka Marcelina                  LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 100 2222222 2.0 1222222 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
B       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
E       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
F       Swetik                    Marek                                          Czechy
G       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/  11
 112         2 Wielgocki Jakub, Sokołowska Martyna                CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         2/  11
 109         3 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         3/  11
 102         4 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         4/  11
 110         5 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              5/  11
 108         6 Mosiejczuk Hubert, Kalczyńska Zofia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  11
 103         7 Deptuch Łukasz, Makowska Ewelina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  11
 106       8-9 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski        8-9/  11
 111       8-9 Plackowski Jakub, Piechel Monika                   POEZJA - Kościan          wielkopolski       8-9/  11
 105        10 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski             10/  11
 107        11 Mazur Marcel, Urban Greta                          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 102 X X  XX  4 X XX  X  4 XXXX  X  5   XX XX  4    17       5-6
 103  X X     2 XX X     3 X X XXX  5  X XX    3    13          
 104 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    25         2
 105 X XXX    4          0    X     1    XX    2     7          
 106          0  XX  XX  4    X  X  2 X X   X  3     9          
 107    XX    2   XX     2          0       X  1     5          
 108 XXXXXXX  7 X XXXX   5  XXXX    4 XX XXX   5    21         3
 109 XXX XX   5  X  XX   3 XXX  X   4 XXX  XX  5    17       5-6
 110  XX  XX  4 XX  XXX  5 XX XXX   5 XXX XX   5    19         4
 111  X    X  2     X X  2   X XXX  4      X   1     9          
 112 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    26         1
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 102 6641641 4.0 5654544 5.0 5334552 4.0 5422542 3.0   16.0    4
 104 1113124 1.0 1232122 1.0 1222324 2.0 1241324 2.0    6.0    1
 108 5465365 6.0 6365366 6.0 6656266 6.0 6565266 6.0   24.0    6
 109 2524453 3.0 4413633 3.0 4543433 3.0 4634453 4.0   13.0    3
 110 4336516 5.0 2546415 4.0 2465615 5.0 2356615 5.0   19.0    5
 112 3252232 2.0 3121251 2.0 3111141 1.0 3113131 1.0    6.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
B       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
C       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
D       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
E       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
F       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
G       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         1/  10
 104         2 Dyka Adrian, Wojciechowska Julia                   FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/  10
 103         3 Deptuch Łukasz, Makowska Ewelina                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  10
 113         4 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              4/  10
 106         5 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          5/  10
 114         6 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/  10
 102         7 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         7/  10
 105         8 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              8/  10
 108         9 Mosiejczuk Hubert, Kalczyńska Zofia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  10
 107        10 Mazur Marcel, Urban Greta                          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 102  XX  XX  4 X    X   2 XXX  X   4 XXXX     4    14          
 103 XXXX  X  5 XXXXXX   6 X XXX    4 XXXXXX   6    21       3-4
 104 XXXXXXX  7   X X X  3 XXXXXXX  7  XXXXX   5    22         2
 105   XXX X  4  XXXX    4          0 X XXX X  5    13          
 106   X XXX  4 XXX  XX  5 X XXXXX  6     X X  2    17       5-6
 107  X       1 X  XX    3  X XX    3 XX       2     9          
 108 X  X X   3  X    X  2    X  X  2 X    XX  3    10          
 109 XX XXX   5   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    24         1
 113 XX XX X  5 XXXXXXX  7  X  XXX  4  XX XXX  5    21       3-4
 114 X X XX   4 XX X XX  5 XXX  XX  5    X XX  3    17       5-6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 103 3252456 3.0 5143445 4.0 3253535 4.0 4452435 4.0   15.0    3
 104 2311144 1.0 1322666 2.0 2322143 2.0 6126644 5.0   10.0    2
 106 6134565 6.0 6234254 3.0 6134316 3.0 5344266 6.0   18.0    5
 109 1523231 2.0 3511133 1.0 1511262 1.0 1211152 1.0    5.0    1
 113 4665313 4.0 4655311 5.0 4646421 5.0 2635311 2.0   16.0    4
 114 5446622 5.0 2466522 6.0 5465654 6.0 3563523 3.0   20.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
B       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
C       Swetik                    Marek                                          Czechy
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Adamczak Szymon, Tychmanowicz Weronika             FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   4
 120         2 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              2/   4
 119         3 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/   4
 113         4 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 3444424 4.0 4443424 4.0 4444414 4.0 4343324 4.0 4443224 4.0   20.0    4
 117 4231311 2.0 3221211 1.0 3312241 3.0 3431212 2.5 2311412 1.0    9.5    1
 119 2323143 3.0 2334143 3.0 1131133 1.0 2124141 1.0 1134143 3.0   11.0    3
 120 1112232 1.0 1112332 2.0 2223322 2.0 1212433 2.5 3222331 2.0    9.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
B       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
C       Swetik                    Marek                                          Czechy
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              1/   6
 120         2 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              2/   6
 119         3 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/   6
 122         4 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/   6
 117         5 Adamczak Szymon, Tychmanowicz Weronika             FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         5/   6
 121         6 Dudziak Radosław, Falewicz Ewelina                 CT BLANKA WINIARSKA - Poz wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 5425254 5.0 2516251 2.0 1525241 1.0 1415241 1.0 1626252 2.0   11.0    1
 117 3633661 4.0 4422642 5.0 2454652 5.0 4551662 5.0 5443661 5.0   24.0    5
 119 2246113 1.0 1145113 1.0 6236134 4.0 3336134 3.0 3335126 3.0   12.0    3
 120 1314442 2.0 6333434 4.0 4313423 3.0 2223323 2.0 2211313 1.0   12.0    2
 121 4562535 6.0 5651566 6.0 5662566 6.0 5664556 6.0 4564545 6.0   30.0    6
 122 6151326 3.0 3264325 3.0 3141315 2.0 6142415 4.0 6152434 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
D       Swetik                    Marek                                          Czechy
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
G       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Mikulski Kamil, Wojniusz Aleksandra                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   9
 133         2 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   9
 132         3 Tonder Łukasz, Stachowiak Agata                    SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         3/   9
 134         4 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   9
 131         5 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   9
 129         6 Raszyński Mateusz, Pilor Olga                      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         6/   9
 130         7 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   9
 125         8 Kozelan Jakub, Piekarska Agnieszka                 FINEZJA - Poznań          wielkopolski         8/   9
 127         9 Frąckowiak Mateusz, Olbińska Oliwia                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 125 X    XX  3 X X  XX  4 X  X XX  4 X    X   2 X  X XX  4    17          
 127  XX      2 XX X X   4          0          0   X  X   2     8          
 128 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33         2
 129 XXXXXX   6  X  XX   3  X  XX   3  XXXXXX  6 X   XX   3    21         6
 130  X XX    3  X XX    3  XXXX X  5  XXXXX   5  X XX    3    19          
 131 XXXX  X  5 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30         3
 132   XXXXX  5   XX XX  4 X XX XX  5 XXX   X  4  XXX XX  5    23         5
 133 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 134 X   XXX  4 XXX X X  5 XXX XXX  6 XX XX X  5 XXX X X  5    25         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 1112661 1.0 1133561 2.0 2123512 1.0 2113561 1.0 2111551 1.0    6.0    1
 129 6545536 6.0 6556646 6.0 6565636 6.0 6456626 6.0 6656636 6.0   30.0    6
 131 5461315 5.0 5262415 5.0 5452445 5.0 5662455 5.0 4465425 5.0   25.0    5
 132 3634443 3.0 3624332 3.0 1614324 3.0 1525342 3.0 1224313 2.0   14.0    3
 133 2223152 2.0 2311153 1.0 3231161 2.0 3231134 2.0 3542164 4.0   11.0    2
 134 4356224 4.0 4445224 4.0 4346253 4.0 4344213 4.0 5333242 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
E       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata              IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  10
 141         2 Myśliński Mateusz Łukasz, Słomczyńska Kaja         STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         2/  10
 138         3 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  10
 134         4 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/  10
 127         5 Frąckowiak Mateusz, Olbińska Oliwia                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  10
 137         6 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/  10
 122       7-8 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom       7-8/  10
 140       7-8 Majak Jakub, Nieczyszczak Klaudyna                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski        7-8/  10
 142         9 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         9/  10
 131        10 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122 XX X     3 XX X     3 XX X X   4 XX X X   4 X  X X   3    17          
 127 XX XXXX  6   XXX X  4  XX XXX  5   X X X  3 XXXXX X  6    24         4
 131   X  X   2   XX X   3   X XXX  4   X XX   3   X      1    13          
 134 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXX XX  6 XX X  X  4  XXXXXX  6    28       2-3
 137  XX XXX  5   XXXX   4  XX   X  3  XXXXX   5     XX   2    19         5
 138      X   1 XX    X  3 X  X     2 XXXX XX  6 XXXX XX  6    18         6
 139 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXXX  7    31         1
 140 X XX  X  4 X   XXX  4 X   X X  3 XX    X  3 XX    X  3    17          
 141 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXX X  6 XX  X X  4 XXXXX X  6    28       2-3
 142     X    1  X  XXX  4    XXX   3   XXXXX  5     XX   2    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 127 4424351 4.0 5435365 5.0 5546524 5.0 5435522 5.0 4544523 4.0   23.0    5
 134 6145442 5.0 4146554 4.0 4234351 3.0 4244451 4.0 5435461 5.0   21.0    4
 137 5656536 6.0 6654646 6.0 6655666 6.0 6656646 6.0 6656646 6.0   30.0    6
 138 2233625 2.0 2523433 3.0 2421445 4.0 2521335 3.0 2221335 2.0   14.0    3
 139 3511113 1.0 3312111 1.0 3312112 1.0 3312114 1.0 3312112 1.0    5.0    1
 141 1362264 3.0 1261222 2.0 1163233 2.0 1163263 2.0 1163254 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
D       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
F       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             Polska
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
H       Stachura                  Irena           I         Szczecin             Polska
I       Ziomek                    Joanna          I         Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Swetik Filip, Kaczmarek Anna                       TK Marendi                Czechy               1/  19
   5         2 Fedko Adam, Fedko Joanna                           MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/  19
  11         3 Martsynyuk Oleksandr, Duque Nicole                 Charków                   Ukraina              3/  19
  19         4 Zakharchenko Nazar, Rozdabara Anastasiia           Charków                   Ukraina              4/  19
  18         5 Yahor Kosiakov, Navoichik Anna                     Białoruś                  Białoruś             5/  19
   2         6 Chmiel Jakub, Ichnovska Simona                     TK Marendi                Czechy               6/  19
   6         7 Gerasimyonok Kirill, Davidovich Alexandra          Tango                     Białoruś             7/  19
   1         8 Bienert Paweł, Jankowska Sonia                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         8/  19
   3      9-10 Ershov Nikita, Siniyvskai Anna                     Imperia Kaliningrad       Rosja             9-10/  19
  15      9-10 Volkov Ilia, Stasiuk Ekaterina                     Białoruś                  Białoruś          9-10/  19
   7        11 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata              IGLICA - Wrocław          dolnośląski         11/  19
  16        12 Volkov Kirill, Ermolaeva Ekaterina                 Kaliningrad               Rosja               12/  19
   9        13 Mamaev Artem, Slogenikina Darya                    Imperia Kaliningrad       Rosja               13/  19
  12        14 Nowak Patryk, Bajon Magdalena                      SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski        14/  19
  14        15 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        15/  19
   8        16 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             16/  19
  20        17 Zaręba Kamil, Księżarczyk Donata                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          17/  19
  17        18 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        18/  19
   4        19 Fedarovich Ilya, Smolyak Liubou                    Feeriia-dance             Białoruś            19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
   2 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8    41         7
   3 XX  X  XX  5 XX XX XXX  7 XX XX  XX  6 XXXXX  XX  7 XX XX XXX  7    32        12
   4            0            0            0            0            0     0          
   5 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       3-4
   6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       5-6
   7  XXX XX X  6 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    38        11
   8            0   X  X     2   XX X     3   X        1    X       1     7          
   9 XXXXX  X   6     X      1   X X      2   X X XX   4  XX X  X   4    17          
  11 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43       3-4
  12      XXXX  4   X  XX X  4      X  X  2      X     1      X XX  3    14          
  13 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  14    X X XX  4      X  X  2            0         X  1      X  X  2     9          
  15 XXXXX  X   6 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    39      8-10
  16 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    39      8-10
  17   X        1            0        X   1            0            0     2          
  18 XXX XXXXX  8 XXXXX  XX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7    39      8-10
  19 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    42       5-6
  20  XX   X    3            0       X    1            0            0     4          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1    X X XX  4    X X     2  X X X  X  4    X X     2    X X  X  3    15          
   2 X     X    2 X     XXX  4 X     X    2 X    XXX   4 X  XXXXX   6    18         6
   3     X  XX  3     X  XX  3    XX  XX  4        XX  2  X      X  2    14          
   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
   6    XXX  X  4  X   X XX  4      X X   2 X    X  X  3  X    XXX  4    17          
   7  X    X    2   XX  X    3   X        1  XX  XX    4      X     1    11          
  11 XXX XXXX   7 XXXXXXX    7 XXX XXXXX  8 XXXXX XX   7 XXXXX XX   7    36         3
  13 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    43         2
  15   XX       2 XXXXX      5     XX X   3     X      1 X X    X   3    14          
  16   X        1  X         1       X    1  X         1            0     4          
  18 XX     X   3        X   1 XXXX   X   5  XXXX  XX  6   XXX  X   4    19         5
  19 XXXXXXX X  8 X X XXX X  6 XXXXX X X  7 X XXX X X  6 XXX XXX X  7    34         4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   2 656665565 6.0 666655654 6.0 666645555 6.0 666665556 6.0 656664654 6.0   30.0    6
   5 424232222 2.0 433132331 3.0 443232241 3.0 434232222 2.0 424233322 2.0   12.0    2
  11 332523414 3.0 121323415 2.0 111313424 2.0 322313445 3.0 231522446 3.0   13.0    3
  13 211111341 1.0 212211242 1.0 222121332 1.0 111121311 1.0 112111211 1.0    5.0    1
  18 565346636 5.0 555446526 5.0 555456616 5.0 555546634 5.0 565346535 5.0   25.0    5
  19 143454153 4.0 344564163 4.0 334564163 4.0 243454163 4.0 343455163 4.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara                   Poznań               Polska
A       Kazyra                    Artsiom                                        Białoruś
B       Mazeiko                   Evgenii                                        Rosja
C       Oksenenko                 Andrii                                         Ukraina
D       Swetik                    Marek                                          Czechy
E       Łowicki                   Przemysław                Warszawa             Polska
F       Ziomek                    Joanna                    Poznań               
G       Stachura                  Irena                     Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata                Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga                     Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Mamaev Artem, Slogenikina Darya                    Imperia Kaliningrad       Rosja                1/   4
 137         2 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   4
 126         3 Fedarovich Ilya, Smolyak Liubou                    Feeriia-dance             Białoruś             3/   4
 144         4 Słodownik Maciej, Kozinoga Klaudia                 PROJEKT NM - Słubice      lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 2244243 3.0 2444233 3.0 2444124 4.0 2444233 3.0 2444344 4.0   17.0    3
 137 4323122 2.0 3323322 2.0 3323231 2.0 3222122 2.0 4212122 2.0   10.0    2
 143 1112311 1.0 1112111 1.0 1112312 1.0 1111311 1.0 1121211 1.0    5.0    1
 144 3431434 4.0 4231444 4.0 4231443 3.0 4333444 4.0 3333433 3.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190401-1926